Апарат для депіляції в домашніх умовах

кращих епіляторів для обличчя

Огляд найкращих на думку редакції expertology.ru. За критеріями відбору. Даний матеріал має суб’єктивний характер, не є рекламою і не служить керівництвом до покупки. Перед покупкою вимагає консультації з фахівцем.

Небажані волоски видаляються різними способами. Найпоширеніша процедура – ​​це гоління. Але після неї значно посилюється зростання, щетинки стають товстішими і темнішими. Воскова депіляція призводить до бажаної гладкості. З такою процедурою, волосся поступово розріджуються, повільніше росте. Але і тут є мінус – це ризик його вростання з подальшим інфікуванням та тривалим лікуванням.

Дієвим методом вважається використання спеціального приладу – епілятора. Його давно взяли на озброєння багато представниць прекрасної статі. Пристрій під час роботи з спеціальними пінцетами захоплює волосся і видаляє їх з лампою. Воно за короткий час обробляє об’ємні ділянки поверхні, тому багато часу на процедуру не витрачається.

Сучасні епілятори оснащені насадками, які знижують чутливість та больовий синдром. Також до комплекту багатьох моделей включені охолоджувачі, які злегка заморожують шкірний покрив, тому процедура проходить більш комфортно та без стресів. В окрему категорію виділено епілятори для обличчя. Найчутливіша зона потребує відповідного догляду, тому були створені пристрої спеціально для видалення волосся над губою, на підборідді, на лобі.

Компактні прилади дозволяють швидко і без шкоди зовнішньому вигляду позбутися непотрібних волосків і зробити покрив ідеально рівним. Вони видаляють короткі та надто тонкі щетинки. Завдяки зручній формі можна самостійно проводити процедуру без допомоги сторонніх людей. Епілятори використовують і при локальній, і при точковій рослинності. Видалення волоска з цибулею гарантує гладкість до 4 тижнів без появи темних точок і щетини, що виросла.

Виробники пропонують різноманітні моделі з додатковими можливостями. Їх використовують для корекції брів, педикюру, масажу, пілінгу обличчя, очищення пір. Який епілятор вибрати, щоб він показав відмінні результати, а гроші були витрачені недаремно, ми розповімо у цій статті. До списку увійшли ті моделі, які вже довели свою ефективність на практиці, що підтверджують позитивні відгуки та високі оцінки реальних покупців.

Домашній апарат для епіляції волосся назавжди. купувати чи ні?

Холодний як. Льодяник! Заробітна плата затримана. Всі один до одного. І у мене є входження до косметолога до електрополяхи, яку я відвідую кілька місяців. І вчора він натрапив на чудову рекламу про пристрій, з яким я сам можу зробити всі процедури видалення волосся. Ну хіба не краса? Тепло, затишно, грошей не треба витрачати, а рослинність видалена назавжди! Один раз тільки вкласти кошти у придбання апарату та все! ось такий монолог я почула напередодні від своєї знайомої.

Різноманітні джерела рясніють всілякими пропозиціями про диво-машинки, які безболісно і назавжди допоможуть впоратися з небажаним покривом, замінять нудні та численні походи до фахівця, а також заощадять купу грошей.

Звучить розкішно і дуже привабливо. Нижче ми з’ясуємо природу цього обладнання, оцінимо ефективність та спробуємо розібратися у правдивості обіцянок.

Особливості

Для початку слід розібратися з тим, як працюють лазерні епілятори для домашнього використання та наскільки ефективною є епіляція за допомогою даного апарату. Так, основним діючим елементом обладнання є лазерний промінь, якому властивий той чи інший рівень інтенсивності. Цей промінь фокусується на кольоровому пігменті волосків на вашому тілі, проникає всередину волосяного фолікула і руйнує його. При цьому важливо відзначити факт, що на шкіру не здійснюється негативного впливу.

Для того, щоб позбутися небажаної рослинності на вашому тілі, доведеться зробити близько 10 процедур лазерної епіляції. Щодо регулярності, то на місяць рекомендується проводити 1 процедуру. У той же час варто мати на увазі, що ці показники можуть бути модифіковані в залежності від індивідуальних показників організму людини (наприклад, гормонального балансу).

Як і будь-яка інша косметологічна процедура, видалення волосся на тілі за допомогою лазерного епілятора характеризується позитивними та негативними моментами.

Важливо ознайомитись з ними максимально докладно.

Для початку розглянемо позитивні характеристики лазерних епіляторів:

 • доступна ціна (якщо ви один раз придбаєте якісний епілятор, то вам не доведеться регулярно витрачати свої гроші на дорогі косметологічні процедури у салонах краси);
 • безпека використання (у процесі епіляції шкірі не завдається шкоди);
 • епілятор підходить для обробки всіх ділянок людського тіла;
 • зручність користування (це забезпечується невеликою масою та ергономічним дизайном);
 • ефективність і т. д.

Існує і перелік недоліків. Серед них можна виділити:

 • наявність протипоказань до використання;
 • Необхідність декількох процедур до небажаної рослинності повністю видаляється;
 • Деякі моделі дозволяються використовувати лише за наявності спеціально передбачуваних окулярів та т. D.

Загалом можна дійти невтішного висновку у тому, що переваги пристроїв перевищують їх недоліки. Однак для деяких людей мінуси настільки суттєві, що вони повністю відмовляються від придбання лазерних епіляторів. Взагалі, фахівці радять заздалегідь зважити всі наявні за і проти, щоб надалі не пошкодувати про прийняте рішення.

READ  Віск у касетах для депіляції Як використовувати

Види лазерних епіляторів для дому

У лазерних епіляторах нового покоління укладено останні технології застосування імпульсного світлового потоку — тонкого сконцентрованого променя високої інтенсивності та великої щільності енергії. Встановлюючи різну довжину імпульсу за допомогою режимів на приладі, ви визначаєте потужність впливу, вибір якої залежить від кольору та щільності волосся. Домашній апарат для лазерного видалення волосся поділяються на два типи.

Віск! Чисті важкі та короткі волосся. Простий і ефективний!

Лазерне видалення волосся вдома, як у салоні, вимагає захисту очей з спеціальними окулярами!

Одноразове видалення

Апарати цього типу мають лазер, спрямований в одну точку. Волоски випалюються по одному. При цьому ви самостійно наводите «вічко» епілятора на фолікул і натискаєте кнопку дії, після чого прилад видає попереджувальний сигнал і виробляє імпульс у зазначеному місці. Коли йдеться про великі ділянки шкіри, такий підхід незручний через тривалість процесу. Перший час доведеться звикати до того, як правильно розташувати апарат, щоб одразу потрапити в потрібну точку. Зате на обмежених областях, а також при видаленні окремих волосків, single-епілятори справляються швидко.

Scan. розумне розпізнання волосків

Другий тип лазерних епіляторів для будинку відрізняється значно більшою площею обробки шкіри за один імпульс. від 2 мм 2 до 6 см 2. Це відбувається за рахунок розумного розпізнання волосся на епілюваному ділянці. скануюча система знаходить на шкірі відповідні за кольором і товщиною стрижні і одночасно впливає на них, наводячи лазер автоматично. Це допомагає швидко справлятися з оволосінням на ногах, животі, руках. На відміну від точкових моделей, scan-версії комфортніші, тому що дозволяють вирішити проблему в стислий термін, але коштують вони на порядок дорожче!

Лазерні епілятори можна використовувати на шкірі обличчя, тому що ризик отримання опіку при цьому зведений до мінімуму.

На нашому ринку в основному представлені епілятори марок RIO, Avance, Philips та HPlight. Розглянемо найпопулярніші моделі:

 • RIO Dezac х 60 (Велика Британія). Використовується діодний лазер. Зовні прилад нагадує звичайний телефон і посідає провідні позиції у рейтингу домашніх лазерних епіляторів. Може працювати як у стані Single, так і в режимі сканера. При цьому є можливість змінювати потужність випромінювання. Режим Single використовують у випадку, коли потрібно позбавитися окремих волосків. У режимі Scan прилад одночасно може видалити до 60 волосків. Оптимальна довжина хвилі – 808 нм. Зазвичай він продається в комплекті з валізкою, мережним адаптером, керівництвом та диском з навчанням. У різних регіонах
 • Авант (США). Компанія виробляє кілька моделей, які відрізняються потужністю лазерного променя. Найпопулярніша модель. DM-4050DX. Працює в режимах одиночних і сканування, довжина хвилі. 808 нм. В комплектацію входять: окуляри для лазерної епіляції, мережевий адаптер, маніпулятор, інструкція та навчальний диск. Є можливість регулювати потужність хвилі, виходячи з кольоротипу шкіри.
 • Лазер зняття волосся (Великобританія). Ця модель вигідно відрізняється приємним дизайном, що зовсім не позначається на її продуктивності. Режим роботи цього портативного лазерного епілятора – Single та Scan, має оптимальну довжину хвилі – 808 нм. Ефективно видаляє волоски як на смаглявій, так і на світлій шкірі. Після закінчення роботи лазера прилад видає певний звуковий сигнал, що дозволяє точніше визначати необхідний час процедури.
 • Philips (Нідерланди). Хоча модель цієї марки і не можна назвати кращим лазерним епілятором для домашнього використання, однак вони гідні конкурентів. Епілятори цієї марки абсолютно безпечні і мають кілька ступенів інтенсивності. Переваги включають відсутність пігментації на шкірі та можливість використання у відкритих ділянках тіла. Видимий ефект досягається через 4-5 процедур.
 • Tria Precision. Можна назвати інтелектуальним епілятором, здатним визначати тип шкіри та самому визначати довжину хвилі. Після закінчення роботи видає звуковий сигнал. Через високу ціну в російському огляді домашніх лазерних епіляторів його можна зустріти рідко.
 • BaByliss (Італія). Досить компактний епілятор із чотирма режимами потужності. У комплект входить спеціальна насадка для видалення волосків на обличчі.
 • Braun (Німеччина). Сучасна модель, яка автоматично підхоплює владу. Має високий рівень безпеки.

SL-600

Популярний лазерний апарат для депіляції SL-600.

Сапфіровий наконечник діодного лазера формує світловий потік, який перешкоджає перегріванню шкіри та появі опіків, проникає у глибокі шари дерми та руйнує корінь волосся.

Діодний лазер випромінює світловий потік з довжиною хвилі. 808 нм. Це оптимальний індикатор, який підходить для роботи з фототипом шкіри. Потужність до 600 Вт, частота генерації імпульсів до 10 Гц, ресурс лазерних спалахів – 20 млн.

Ефект від процедури помітний через 2 тижні: волосся самостійно випадає. Для корекції та закріплення результату потрібно до 5 сеансів.

Фотограф німецького бренду Dykemann обладнаний ксеноновою лампою, який вважається одним з кращих у світі, завдяки спеціальній запатентованій технології виготовлення (і це являє собою основний елемент у проекті таких пристроїв, Це 70% від їхньої ціни). Лампа Dykemann виготовлена ​​з кварцового скла і заповнена ксеноном, стійка до високих температур і має збільшений термін служби. Завдяки такій лампі, а також високопродуктивному чіпу, що забезпечує пряме попадання імпульсу у фолікул, досягти ідеального результату при видаленні волосся можна за меншу кількість процедур. Усього 6 процедур потрібно, щоб знизити кількість небажаного волосся на 90%.

У приладі передбачено 5 режимів інтенсивності впливу світлового імпульсу, тому налаштувати його роботу під певний тип шкіри не складе труднощів. Завдяки технології охолодження опіки на шкірі практично повністю виключені. Також забезпечується безболісність процедури. Спеціальний сенсорний датчик шкіри автоматично знижує інтенсивність світлового імпульсу при виявленні почервоніння. Одночасно прилад обробляє ділянку площею 3,5 см, тому на одну процедуру йде не більше 30 хвилин. У комплект входять спеціальні захисні окуляри, тому очі користувача не постраждають від спалахів світла.

READ  Крем veet для депіляції

Мінус: Користувачі не позначають дефіциту в пристрої.

Ще одна з найпопулярніших моделей, що створювалася виключно для домашнього використання. Дизайн моделі виконаний в лаконічному стилі, при цьому прилад працює від мережі. кабель живлення досить довгий, тому виникнення незручностей виключено. Ресурс лампи становить 300 000 спалахів максимальної інтенсивності. У комплекті постачається насадка, призначена спеціально для обличчя. Варто також відзначити інноваційний підхід виробника – вбудований датчик Intelligent SensoAdapt моментально сканує тональність шкіри, що дозволяє вибрати правильну інтенсивність спалаху. Технологія IPL дозволяє витрачати процедуру швидкої допомоги для епіляції великих частин тіла. Бонус від виробника: до набору додається бритва Gillette Venus.

Лучшие аппараты лазерной эпиляции. Рейтинг Топ-25 лазеров 2020

Мінусів: лампа не змінюється, висока ціна.

У цій моделі збираються японські інноваційні технології. Обтічна форма і невелика вага моделі роблять процедуру епіляції надзвичайно легкою та комфортною. П’ять параметрів потужності спалахів дозволяють індивідуально налаштувати прилад на роботу з огляду на тип шкіри. Ресурс лампи розрахований на тривалий термін використання та становить 300 000 спалахів максимальної інтенсивності. Модель має вбудований датчик шкіри SmartSkin, який автоматично сканує шкірний покрив та виставляє оптимальний рівень енергії спалаху. Але при цьому прилад може не спрацювати, якщо тон шкіри занадто темний.

Наявність режиму ковзання «Glide Mode» дозволяє фотоепілятор автоматично виробляти спалахи в міру руху по потрібних ділянках тіла. У комплект додано 3 насадки, що дозволяють працювати з різними ділянками вашого тіла. З їх допомогою можна видалити небажані волоски, що ростуть на обличчі, тілі та в зоні бікіні. Модель підтримує бездротовий пристрій, що перезаряджається, а також здатна працювати від підключення до мережі.

З мінусів: невелика довжина кабелю живлення.

Компактна модель, що характеризується зручним керуванням та полегшеним розміром. Форма приладу ергономічна, обтічна, що дозволяє зручно лежати в руці. Прилад працює від мережі і має 5 режимів роботи різної інтенсивності. Модель, так само як і багато сучасних фотоепіляторів, оснащена вбудованим датчиком контакту зі шкірою та сенсором кольору, завдяки чому автоматичний режим здатний дуже точно визначити рівень необхідної потужності. Ресурс лампи становить 300 000 спалахів, що дозволить протягом більше 5 років користуватися приладом без заміни фотоелемента. Дану модель фотоепілятора можна використовувати для обробки різних ділянок шкірного покриву, включаючи найчутливіші. зону бікіні та обличчя.

З мінусів: лампа не змінюється, невелика зона робочої поверхні – лише 3 кв. см.

Плівковий віск!. Прибираємо жорсткі та короткі волоски. Просто та ефективно!

Нова модель – розробка англійських технологів, що стала моментально популярною серед сучасних фотоепіляторів. Модель поєднує одночасно всі бажані характеристики: вишуканий дизайн, потужність ресурсу лампи, унікальний сканер типу шкіри, набір функцій SmoothSkin Gold IPL та UV-фільтр. Пристрій самостійно сканує ділянку шкіри, виставляючи автоматично відповідну інтенсивність світла.

За словами виробника, ресурс лампи становить необмежену кількість спалахів. При цьому прилад є універсальним – їм можна обробляти ноги, зону бікіні, пахви та обличчя. Екран впливу відрізняється великим розміром, що дає провести процедуру за короткий час. Прилад працює безпосередньо від мережі, в комплекті не додаються додаткові насадки. Модель підходить практично всім жінкам за винятком володарок темних тонів шкіри.

З мінусів: висока ціна.

Німецькі вчені розробили фотографію для домашнього використання, що однаково добре підходить власникам світлого та темного волосся на тілі. Прилад містить 6 режимів потужності, тому налаштувати апарат можна індивідуально, виходячи з фототипу шкіри. Що стосується зручності, то модель чудово розташовується в руці і робить весь процес епіляції дуже швидким та легким. Ресурс лампи складає 300 000 спалахів, що надасть можливість користуватися приладом протягом довгих років. В основі пристрою покладено сучасну технологію IPL, що забезпечує безболісність процедури. Окремою перевагою моделі, мабуть, можна назвати режим автономної роботи без підключення до мережі. У комплекті поставляються дві насадки, одна з яких призначена для обробки обличчя.

З мінусів: не визначено.

Ця модель фотографії епілятора має компактний розмір і низьку вагу. Підходить для обробки різноманітних зон, як для тіла, так і для обличчя. Ресурс імпульсу становить 200 000 спалахів, така кількість достатньо, щоб використовувати пристрій протягом дуже довгого часу (до 10 років). Прилад має 5 рівнів роботи різної інтенсивності, що надає можливість індивідуального налаштування потужності. Площа зони епіляції становить середнє значення всього – 3 кв.см., тому хороший результат можна побачити, лише через кілька місяців використання приладом. Крім того, пристрій оснащений вбудованим датчиком контакту зі шкірою та UV-фільтром. Таким чином, робота з пристроєм, більше не потрібно турбуватися про вашу безпеку. Модель здатна синхронізуватися зі смартфоном через Bluetooth, завдяки цьому вибрати один з відповідних режимів видалення волосся. справа одного натискання.

З мінусів: невиправдано висока вартість.

Бюджетний та компактний фотоепілятор, який має зручне керування та працює безпосередньо від мережі. Принцип дії цієї моделі аналогічний принципу роботи професійних фотоепіляторів на сучасному ринку бьюті-гаджетів. Пристрій має 7 рівнів роботи, що забезпечують оптимальну потужність для проведення процедури епіляції. Підходить модель для власниць темного волосся на тілі, а ось для світлих прилад виявиться неефективним. Крім того, модель має вбудований датчик кольору шкіри, гідний ресурс лампи 250 000 спалахів та UV-фільтр. Картридж лампи змінний, тому при заміні ви можете збільшити ресурс пристрою кілька разів.

READ  Як шити трикотаж на простому швейній машині

З мінусів: обробка підходить тільки для темного волосся.

Більш бюджетний варіант фотоепілятора від світового виробника, який позитивно зарекомендував себе серед жінок. Пристрій має 5 режимів роботи, але в той же час модель має трохи нижчу потужність, тому це займе трохи довше, щоб досягти бажаного результату. Ресурс лампи становить 200 000 спалахів, при цьому, як і в інших моделей фотоепіляторів, доступна функція бездротового підключення до смартфону, що дозволяє побудувати графік проведення процедур. Пристрій автоматично визначає тон шкіри, забезпечуючи захист від перегріву. Модель підходить для обробки різних ділянок тіла та обличчя.

Мінусів: низька потужність.

Лучшие аппараты лазерной эпиляции. Рейтинг Топ-25 лазеров 2020

Компактний пристрій, здатний ефективно видаляти небажану рослинність на тілі. Модель оснащена сучасними технологіями IPL з сенсором SENSAAPAPAPAT, який самостійно визначаючи тонус шкіри, який забезпечує безпеку та ефективність процедури. Обтічний корпус фотоепілятора справляється як з короткими, так і з довгими волосками. Пристрій має великий ресурс лампи. 250 000 імпульсів. Враховуючи співвідношення ціни та якості апарату, ні до чого причепитися: блок живлення надійний, конструкція зручна, є делікатний режим. У комплекті з моделлю постачається бритва Gillette Venus Snap.

Мінусів: не визначено.

Критерії вибору апаратів для лазерної епіляції будинку, принцип їхньої роботи

В історії лазерної епіляції вчені розробили кілька видів апаратів з виведення волосся, що працюють за подібним принципом. Кожен з них має як переваги, так і недоліки. Виберіть пристрій повинен базуватися на певному типі шкіри та чекати певного ефекту.

Рубіновий

Лазерний домашній епілятор був першим пристроєм для видалення волосся на організмі після електричного. Принцип роботи рубінових апаратів у тому, що їх стрижень усередині приладу при нагріванні виробляє промені, що впливають виключно на ділянки тіла з підвищеним меланіном. Вплив піддавалися не тільки темні волоски, але і сама шкіра темного відтінку.

Рубінові епілятори не здатні видаляти світле волосся, вони їх просто «не бачать». Крім того, вони можуть руйнівно діяти на найближчі родимки як на темний подразник, який рубіновий стрижень покликаний знищувати. У зв’язку з цим виникає ризик появи опіків темних ділянок шкіри.

Олександритовий

Наступне покоління після рубінових епіляторів – олександритові. Стрижні від Олександріту показали себе не так агресивно до темних ділянок шкіри, як їх попередники. Довжина променя у них більша, а значить не потрібно впритул стикатися зі шкірою, так як на його шляху може виявитися непомітна родимка.

Але все-таки епілятори даних не видаляють легке волосся, і вони не рекомендуються для засмаги.

Через меншу дію на затемнені ділянки шкіри, стало можливим обробляти не лише світлі тони шкіри, що знаходяться у видимій ділянці, але й зону бікіні, де пігмент у деяких людей дещо темніший. Однак, на думку лікарів, олександритові епілятори все ще можуть становити небезпеку для темних ділянок шкіри, незважаючи на схвалення виробників.

Діодний

Після олександритових епіляторів були розроблені діодні, і завдання їх полягало в тому, щоб укоротити час впливу на шкіру та фолікулу, менш агресивно впливати на темні ділянки шкіри та розпізнавати світлі волоски. З цими завданнями апарат успішно впорався. Тепер ним можна користуватися під час засмаги і на будь-якій зоні на тілі.

Ще один позитивний ефект – максимальне проникнення променя під шкіру, а саме на 4 мм, що дозволяє видалити цибулину, а не просто її пошкодити. Після використання діодних епіляторів волосся на оброблених ділянках вже не виросте ніколи.

Неодимовий

Останнє покоління епіляторів – неодимові. Сенс їхньої розробки був у створенні довшої хвилі впливу на фолікул. Але експеримент перевершив себе з негативного погляду. ІЧ-промінь пройшов необхідним сюжетом, трохи впливаючи на лампу.

Ефект від такої епіляції нетривалий і через деякий час її слід повторити. Крім того, неодимовий епілятор працює тільки з темними ділянками шкіри, ігноруючи світлі, видимі частини тіла.

Чим можна замінити: альтернатива

Ефективність лазерного видалення волосся дуже висока, але якщо є протипоказання, варто розглянути інші варіанти. Найпопулярніший. видалення волосся домашнім електромеханічним епілятором, а також використання портативних фотоепіляторів.

Що краще: лазерний або фотоепілятор для видалення волосся

Незважаючи на багато схожого в принципі впливу, робота фотоепіляторів спрямована на вироблення світлових хвиль різної довжини, що забезпечує видалення волосків різної структури. У порівнянні з лазером, фотоепілятор має більше обмежень щодо використання, а кількість обробок також збільшиться. Головна перевага домашніх фотоепіляторів. відносно велика поверхня обробки, менша вартість якісних апаратів. З недоліків. високий ризик негативних наслідків, нагрівання шкіри в місцях обробки.

Купівля лазерного епілятора значно полегшує життя дівчат, які прагнуть позбутися небажаних волосків на тілі. Портативний пристрій зручно в роботі, допомагає заощадити на поході до косметичного салону. Регулярне використання дозволяє ефективно та надовго видалити волоски на тілі чи обличчі. При роботі з цим пристроєм слід дотримуватись заходів безпеки, дотримуватися інструкцій із застосування, виключити можливі протипоказання процедури.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS