Ballu UHB 200 зволожувач повітря, як використовувати

Огляд: повітряний зволожувач Ballu UHB-200. Спочатку було бажання передати його назад.

ballu, зволожувач, повітря, використовувати

Я купив наприкінці минулого року на акушерству, в роботі кілька місяців, відповідно, я можу трохи розповісти про плюси та мінуси цього пристрою. Оскільки вже має швейцарський ультразвуковий зволожувач Boneco швейцарський повітря 7135, то я не купив те ж саме з тієї ж причини. його значення, тепер у м. Відео Це коштує близько 10 000. Мені потрібно щось більш подивилося в меншій кімнаті.

Я шукав довгий час і зупинився на цій бренді Ballu, користь людських зволожувачів були в основному позитивними.

Звичайно, я був засмучений, але не багато. Тим не менш, опалювальний сезон вже був у повному обсязі, і треба було негайно втекти від сухого повітря. Особливо, оскільки цей зволожувач площею 3,6 літра достатньо для невеликої кімнати у 12 квадратних метрах (хоча виробник запевняє, що зволожувач справляється з кімнатою в 40 квадратних метрах).

Ультразвуковий зволожувач складається з двох частин: резервуар для води з фільтром та самою пристроєм з системою управління.

Розміри зволожувача цілком компактні: висота 368 мм, ширина і довжина 160 мм.

Хоча компактний, але швидко зволожує, якщо ви покласти на максимальну роботу, то він розподіляє 350 г води через 1 годину. Є все детальна інформація та функції упаковки. Щоб прочитати його більш докладно, достатньо натиснути на фотографію, і він відкриється у новому вікні у найкращому якості.

Також у нижній частині зволожувача є всі дані на пристрої. Приємно, що з моменту виробництва на початку роботи пристрою не пройшли два місяці 🙂

Вага близько 1 кг, пристрій життя. 5 років. Виробник. Латвія, але сам пристрій зроблений сам по собі в Китаї.

В принципі, крім “брудного” білого кольору, ніщо інше напружено, поки я не повернув його. Спочатку він якось дивно густив, і навіть у перші години своєї роботи вже написав запит на відшкодування в акушерстві. Але наступного ранку інструмент працював майже мовчки, і я вирішив залишити його. До цього дня він також працює спокійно. У доданому відео ви можете побачити свою роботу.

Ультразвуковий зволожувач Ballu UHB-200 я поклав на високий комод, і він швидко піднімає вологість у кімнаті, беручи до уваги гарячі батареї. Я рекомендую, крім найбільш зволожувача, щоб отримати для відстеження та термогігрометра. Якщо бюджет також обмежений, то я можу консультувати Theratohygrometer AliExpress Th-108 для 100)))

Я буду застосовувати інструкції для огляду, це необхідно для мене або читачів у майбутньому це корисно 😉 Це дуже важливо, наприклад, для відключення пристрою перед видаленням резервуара для заповнення водою.Встановіть на рівну поверхню та перевірте картридж щільно закритий.

Пристрій працює дуже просто, є все необхідне: коригування швидкості зволожувача, паровий обприскувач, індикатор роботи та навіть ароматна капсула.

Резервуар наповнений дуже просто, він важить близько 3,5 кг, тому немає спеціальної тяжкості. У нас є один танк протягом 10-12 годин.

Мені сподобалося, що існує індикатор наповнення танка з водою, а те, що ви можете додати ароматичне масло було приємним бонусом.

Я додаю 3-5 крапель ефірного масла в ароматній капсулі, а ароматерапія буде надана. Виявляється зволоженим, приємним, свіжим і чистим повітрям у кімнаті. Тим не менш, коли вологість більше 30-40%, то пил не крутиться в повітрі, але осідає. Це особливо вірно в дитячій кімнаті. З ефірними маслами, ми всі сплять дуже солодкий.

Чесно кажучи, я не дбаю про зволожуючий крем, іноді він тільки залишає вологу тканину.

Хоча через кілька місяців почав формуватися невелика шкала.А потім трохи. Я наповнюю воду тільки з-під фільтр, тому що вона не утворюється білою надією на меблі. Незважаючи на те, що виробники рекомендують використовувати звичайну воду з-під крана, але ми розуміємо за що 😉 Це необхідно якось заробляти гроші на витратні матеріали 😉

Як правило, я не турбуюся з Swiss Boneco. Він працює в мені протягом 8 років на одному фільтрі та нічого, ні, ні, без поломки. Ух-па-Пей.

Те ж саме сказати про німецьке термогигрометр з зручним відображенням Beurar HM-16, що є німецькою, що якість швейцарської якості завжди зверху!Давайте подивимося, як довго летвії служить 😉

Той факт, що існує індикація з зволожувача, це супер-чіп, коли вода закінчується, індикатор замість зеленого стає червоним. Дуже зручно!Я також хотів би сказати, що сам по собі цей показник паралельно з прекрасним нічним світлом 🙂

Це те, що виглядає нижня частина водосховища. Мембрана, через яку пари та картридж проходить.

Ось як виглядає розкритий фільтрувальний картридж, Little YES DELETE.

Сам по собі це легко викрутіть, а вода виливається в отвір з неї.

Важливий. Добре обертаючись, якщо це вільно закривається, то вода буде виливається повз!!

Гарантія 1 рік. Але бути чесним, навіть якщо він зламається, то я навряд чи відремонтувати це навряд чи. Капіталізм ((

Я не буду робити вперед, але з урахуванням правильної експлуатації та догляду, тоді має бути довгий час. Принаймні у відгуках пишуть про свою міцну роботу. Я буду оновлювати свій огляд))

Існує роторний обприскувач пара 360 градусів, як у будь-якому стандартному ультразвуковому зволожувач. З ним, безсумнівно, дуже зручно.

Я б рекомендував покласти зволожуючий крем вище, щоб пар був рівномірно розподілений і залишив калюжу на підлозі при максимальній роботі.

Наприкінці мого огляду я хотів би сказати, що я рекомендую цей зволожуючий крем, але перед покупкою, досі зверніть увагу на плюси та мінуси, раптом вони стануть критичними для вас. Плюси:.;. швидке зволоження приміщення;. зручне індикаторне наповнення резервуара;. світиться, як нічне світло;. є ароматна капсула;. тихо тихо, 35 дБ.

Мінуси:. сірий корпус справи;. гудіння на самому початку роботи;. дизайн на любителя, хтось може не любити. І так, взагалі, чудовий кліматичний продукт, я сподіваюся, що огляд був цікавим і корисним для вас, якщо так, будь ласка, покладіть знак “Так”!

Відгуки Ballu UHB-200

Підсвітка відключена, це досить яскраво для ночі. Від’єднайте від мережі нижче відкручування чотирьох гвинтів. Від’єднайте роз’єм (див. Фото) після видалення його з ним.

Якщо вирізати на повну потужність. Водяні пальто на підлозі. Навіть при встановленні на столі. Я використовую на 1/2.

Було здивовано, знайшовши зволожуючий крем, я вибираю ретельно і довго, вивчаючи весь ресурс і всю інформацію про товари. Найважливішим вибором було між двома категоріями зволожувачів. Бюджет до 3x тисяч (з механічним управлінням головним чином) та середньою категорією від 3 до 7 тисяч (з електронним управлінням, датчиками та іншими). Я хотів, звичайно, автоматика встановити рівень, і він сам увімкнув і підтримував його. Консоль, гігрометр та інші чіпи також хороші. але. В результаті це відбувається через електроніку і відмовився від середнього сегмента.

Плюси: ціна. Компактний розмір. Мінімальні розривні частини, мінімалістичний дизайн, не яскрава і дратує підсвічування. Поворотне сопло, капсула для масел (не використовуючи), дешеві фільтри (відповідно до інструкцій поодинці

45 днів, але я використовую тільки вночі, я думаю, що за 2 місяці достатньо, вартість фільтра. 250R, 1500 рр. На рік я вважаю це звичайною ціною для споживання), досить інтенсивний обприскування на рівні потужності 80% і вище (нічого не порівнювати, т.До. Це перше, але, судячи з відгуків, вихідний тиск хороший).

Мінуси: короткий шнур (мені довелося купити подовжувач, але це було б неприємно всіма зволожувачами, як я це розумію), необхідно залити воду знизу (я хотів би, щоб верхня бухта, але це сварка скоріше), танк 3,5л (я використовую тільки вночі, захоплює всю ніч, приблизно 7-8 годин на рівні

80-90% влади, яка буде використовувати цілодобово. Поповнення води 3 рази), я хотів би регульоване насадку не тільки в горизонтальній площині, але і у вертикалі =)

Найголовніше. Зволожує! Я купив гігрометр, вимірюючи при різних частинах кімнати 20 кВ.М. На відстані 2м від пристрою за пару годин піднімається

55%. Це на такій відстані, яка стоїть від ліжка. На іншому кінці кімнати

READ  Multicooker Centek CT 1495 Як увімкнути

40-45%. Спочатку, піднявшись на 15%, я думаю, що це було через “сухість” приміщення в цілому, шпалери, і так далі, через пару днів кімната була доречною та підвищила на 25-30% за пару годин.

Ballu uhb 205

Модель зволожувача Ballu UHB 205 може бути описана наступним чином: споживана потужність. 28 Вт, область дії. 40 кВ.М. Потужність водного відсіку об’ємом 3,6 літра, у конструкції є гігростат та фільтрувальний картридж для демінералізації. Користувач може налаштувати різні параметри до власного смаку.

Зволожувач Ballu під індексом UHB 205 оснащений індикатором, що показує температуру в кімнаті, вологості, рівні води в резервуарі.

 • Швидкий зволожуючий.
 • Мовчазна робота.
 • Змінний картридж у комплекті, тому необхідність використання тільки дистильованої води автоматично зникає.
 • Таймер автоматичного вимкнення.
 • Просторий водяний бак.
 • Доступна ціна (2 598 4 500)

Загалом, зволожувач повітряного зволожувача UHB 205 є досить компактним, неускладненим бюджетним моделлю з привабливим дизайном та інтенсивним зволожуючим розмірами невеликих приміщень.

Повітряний зволожувач Ballu UHB-200. огляд

Всім привіт! Сьогодні я хочу розповісти вам про моє придбання.

Всупереч депутація, сухе повітря шкодить не тільки маленьким дітям, а й дорослим, рослинам і тваринам. Навіть меблі можуть тріснути через те, що повітря не є достатньо зволоженим.

Я давно вибрав цю тему, вивчив різні джерела та інструкції лікарів.

У результаті він зупинився на ультразвуковому зволожувачі. На цьому бренду та на цій моделі.

Вибрав білий колір. Коли вони принесли коробку, він здавався величезним! =)

Ультразвукові зволожувачі

Ультразвукові зволожувачі є найпопулярнішими та ідеальними видами серед інших подібних пристроїв, як розроблені на основі високих технологій зволоження повітря.

Принцип роботи полягає у перетворенні води до “водяної хмари” за допомогою високочастотних коливань. Сухе повітря поглинається вентилятором з кімнати, проходить через “хмара”, що складається з мікроскопічних частинок води та повітря, і поставляється у вигляді холодного та вологого туману. Ось чому рекомендується використовувати ультразвукові аеровали у дитячих кімнатах. я не зможу спалювати гарячу пару.

Деякі технічні характеристики цієї моделі:

 • Висока продуктивність шляхом зволоження. до 350 г / год
 • Обприскувач 360 °
 • Фільтрувальний картридж включений
 • Низька індикація води
 • Розмір номера: до 40 м²
 • Водяний бак 3,6 літра
 • Споживана потужність 28 Вт
 • Квадратна кімната 40 м2
 • З’єднання220В, 50Гц
 • Споживання (вода) 350 г / год
 • Служба. Об’єм до 100 м3
 • Шумовий рівень 35 дБ
 • Розмір (висота) 348 мм
 • Розмір (ширина) 160 мм
 • Розмір (глибина) 160 мм
 • Weight0.95 кг

Плюси для мене:

 • Робочий. Зволожує. (Не дивно =))
 • Досить швидко зволожує повітря.
 • Низька вага (0,95 без запеченого бака)
 • Мовчать у роботі
 • Великий обсяг танка
 • Наявність датчика вимкнення за відсутності рідини в резервуарі
 • Індикатор “волога”
 • Існує можливість поставити таймер вимикання (від 1 до 8 годин)
 • Здатність контролювати рівень водопостачання
 • Обприскувач може бути повернутий у будь-якому напрямку.
 • Конструкція.Білий колір не витрачає кімнату.
 • Перестала керувати шкірою
 • Це добре дихає, не сміється ніс
 • Невелике споживання електроенергії
 • Незручно полоскати
 • Іноді bouffags =)
 • Не завжди можна знайти фільтр зсуву.
 • Іноді запобігає великому.
 • Танк великий. не завжди плюс. Якщо залишається вода, існує ризик того, що він дивиться.
 • Спочатку потрібно включити до більшої “сили”, щоб “зволожувати” всю кімнату.Крім того, просто підтримуйте клімат, ви можете включити за меншу потужність і кілька разів. (Як кажуть: “необов’язково, найменше і можливості”).
 • Не “плакати” у вологи. Спробуйте зберегти оптимальний рівень вологості.
 • Погано, коли повітря сухий. Але гірше, коли будинок перетворюється на ванну. (Багато статей присвячена цій темі в Інтернеті. ви можете прочитати).
 • Кілька рядків про вбудований гідрометр. Мені подобається ця функція, але не забувайте про помилку. Гідрометр показує рівень вологості “навколо себе”. Т.Е. На одному кінці кімнати вухо може бути самотньою, а в іншому.трохи відрізняється.
 • Так що немає білого осаду на речах і меблях, вода повинна бути пропущена через фільтр або кип’ятити. Ну і. Звичайно, змінюючи фільтр у самому пристрої.
 • Якщо ви залишаєте додому протягом тривалого часу або просто не плануєте використовувати зволожуючий крем, візьміть водні залишки з резервуара.
 • Інакше (незалежно від того, яка вода) вона дивиться. Там буде неприємний запах, і всі наслідки, що виникають з цього.
 • Насправді, на тому ж місці виробника я бачив зволожувачі без танка. У цьому випадку споживач просто пропонується будь-який контейнер (пластикові пляшки) з стандартною шиєю.На мій погляд, не дуже естетичний. Але зараз, на основі вашого досвіду. Я розумію, що в ньому є щось =)

Майже рік вже звик до вологості вдома. Залишатися десь у візиті вже незвично. Дуже сильно висушена слизова. Важко засипати взимку, особливо. Прокинься вночі від того, що “сухий” або відсутність свіжого повітря або носа покладено.

На роботі, на новий рік, був представлений зволожувач. Нехай не буде настільки витонченим, але все-таки!

Функцій: немає індикатора, а не такий великий танк. Я повинен вилити частіше.

Я не вдарив поточного на кожному кроці! =) Перед тим, як постійно мовчати. Візуально. Менш пил. Як летить у повітрі. і на полицях. столики. Легше дихати. Але сушена слизова оболонка нікого ніякого прогнозу.

Раніше я завжди хотів якось змінити ситуацію. відновити кімнату, покласти воду і т.D.

Я не буду називати це “середньою” або поганим. Єдиний негативний для мене. це неможливість промити. Інакше він мені підходить. (Тепер я найчастіше я використовую з невеликим зволожувачем).

(Одного разу я забув про нього і залишив повний бак.

Тепер я читаю відгуки про те, як і як полоскати. =)

Для себе я не знайшов жодної ради Sitny, тому, якщо ви знаєте, як, обов’язково повідомити мене !)

Відгуки про повітря Humidifier Ballu UHB-200

Коментар: Через два місяці я вибухнув, яка причина була і не зрозуміла. Вода розповіла вчасно, проблем не було. Змінено на Тімберку приблизно за тією ж ціною, служить півріччям, він добре працює, інакше він дуже схожий на м’яч.

Переваги: ​​1. Продуктивність. 2. Зовнішній вигляд і фактор форми. 3. Просторий резервуар (з урахуванням розмірів пристрою).

Недоліки: 1. Дуже шумно. 2. Не відключено підсвічування.

Коментар: пристрій буде близький до ідеалу, але після перших місяців операції вентилятор ін’єкцій почав публікувати гудіння, гудіння і. Вночі операція була неможлива, і протягом дня не комфортно. Купив ці 2 штуки і в різних магазинах, але проблема виявилася спільною. “Мити” став обома. Перший в перший місяць роботи, другий на другому. Я розібраний, намагався це виправити, дуже багато (не стосується фанату) пристрій був хорошим. Але все марно, проблема в чіткому дешевому та низькоякісному вентиляторі “равлик”, чий гул не ліквідований, але я не знайшов подібних “равликів”. Що стосується підсвічування. Відкрутіть 4-й гвинт знизу, ви можете вимкнути відповідний термінал з дошки, а підсвічування не буде. Термінали лише два, не плутайте.

Переваги: ​​прекрасний, керований паровий потік, великий резервуар, автоматичне вимкнення з індикацією, справляється з його функцією, не дорого

Недоліки: не видно, скільки води залишається в резервуарі, зламалася через 2 місяці. З повним баком, порожній індикатор був спалений, даний для ремонту. сказав, що ремонт не підлягає

Переваги: ​​Хороша продуктивність, що стоять на столі, ніяких вологих пуддів листя

Недоліки: Через тиждень я почав гуляти навряд чи, неможливо включити. Постійно горіла зелена підсвічування.

Переваги: ​​Регулювання потужності та напрямку струменя, простота, ціна.

Коментар: Малий, легкий, найбільш простий у використанні. Підвищує рівень вологості протягом 15 хвилин (у нас є гігрометр) до 52%. Повний бак водяного бака мається майже на день при низькій потужності. Поверніть його на день і ввечері. На ніч вимкнеться, хоча зволожувач не шумно. Просто любов повної тиші.

Переваги: ​​зволожують нормально. Але вище 40% в однушку в кімнаті він не піднятий. І взимку максимум 35%.

Недоліки: зламав в кінці другого сезону. Достатньо протягом двох років. Води виливали з-під крана, без будь-яких фільтрів. Ну, долар.Я хотів би ще. 8 годин роботи. Ніщо

Коментар: Загалом, за ці гроші протягом двох років. Добре, але тепер купуйте інший від м’яча або з іншого бренду.

Переваги: ​​рівномірно зволожує повітря по всій квартирі, після першого використання відчував результат. Дуже корисно для дитини. Менше починати розігнати шкіру я і мою дружину.

READ  Як видалити внутрішню скляну духовку Gorenje

Недоліки: часто потрібно заповнювати воду

Коментар: Ми купуємо другий, дійсно подобається.

Переваги: ​​естетичний вигляд, велика колба, просто, як табурет і вижив падіння з таблиці (кішка знесена). Кімната дійсно дихає легше

Недоліки: за обсягом роботи як комп’ютера, який звик до, звичайно, але я не сплю під таким супроводом) іноді, але це не мінус, звуки природи, ви можете сказати))

Переваги: ​​Легкий, недорогий, хороший зволожує.

Коментар: Я взяв найпростіший і без надмірно. Зовнішній вигляд сподобався, запах пластмас не відчувається. Задоволений тихою роботою пристрою, том води достатньо для ночі, зволожує добре. Щоправда, немає вбудованого індикатора вологості, який покаже, який% вологість на даний момент у приміщенні. Працює другий сезон.

Переваги: ​​Великий Площа продажу. 40 квадратів, зволожувач показує, коли залишається мало води, хороша ціна. трохи більше двох тисяч.

Недоліки: Танк захоплює одну ніч

Коментар: Ми купили цей зволожуючий крем, спокушений низькою ціною та зовнішністю. Спочатку намагався включити повну потужність, вона вийшла дуже мокра, тепер ми використовуємо на середньому. Що потрібно, а також танк довше. Ми використовуємо частіше у спальні. Площа близько 20.

Переваги: ​​Ефективний струмінь Steam. Простота дизайну (на відміну від моделі Ballu 205 з сенсорним контролем) об’єм 3,5 л дозволяє йому постійно заповнювати 1-2 рази на день, залежно від споживання.

Недоліки: 1. В ідеалі, я хотів би, щоб звук взагалі не. Не чутливого дня. Вночі почується вентилятор (не голосніше, ніж робочий ноутбук) і бульбашки бульбашки за 10 хвилин (приблизно як водяний кулер). Але це все ще спить, коли ви спите. Не розбудити. Я розумію, що всі зволожувачі мають подібну тему. Це досить примхи. 2. Заправка зроблена з видаленням танка. Тобто ви знімаєте танк, переверніть (у цей час неминуче капає з нього), відкрутіть штепсель, залити. Побачив модель з неправомірним заправкою, я думаю, що вони більш зручні.

Коментар: це мій перший зволожувач. Задоволений.

Підсвітка відключена, це досить яскраво для ночі. Від’єднайте від мережі нижче відкручування чотирьох гвинтів. Від’єднайте роз’єм (див. Фото) після видалення його з ним.

Якщо вирізати на повну потужність. Водяні пальто на підлозі. Навіть при встановленні на столі. Я використовую на 1/2.

Переваги: ​​він майже не шум. Шум від вентилятора не заважає сплячому (шуму монотонно). Почуються бульбашки з потоку води з танка, але не заважають.

Коментар: Я рекомендую купити цю модель. Продуктивність забезпечує зволожуючу квартиру 40 м2. Немає нічого менше. Легко використовувати і керувати. При виборі зволожувачів інших моделей рекомендую звернути увагу на наявність вставки піни навколо каналу виходу пари. Без піни вставки, будь-який зволожувач буде шум.

Переваги: ​​Мені сподобалося дизайн. Інакше нічого особливого

Недоліки: немає явних недоліків не виявлено. Прочитайте коментар

Коментар: вигнуті відгуки, які він нібито низький шум. Я думав, що фірма була відома, і за ціною повинна відповідати гарній якості. Я вирішив не шкодувати 2,5 тисяч і купив. Але це було дуже засмучений, коли я зрозумів, що для шуму це так само, як зволожувачі для 800-1000 існує досвід використання різних моделей різних виробників. Це вже не те ж саме, але це набагато дешевше. Не дуже сподобалося якість пластику, це, здається, не є нічим, крім деяких тонких і дешевих за зовнішнім виглядом. Ціна завищеної ціни.

Переваги: ​​милі зовні, добре зволожують, для кімнати 14 кв.м потребує покласти регулятор для середини або навіть менше, інакше вікна воювали

Недоліки: шум при роботі (як би кипить каструлю на маленькому вогні), короткий шнур

Коментар: вибрав цю модель серед подібних за параметрами через дизайн, мені сподобалася комбінація білого та зеленого кольору. Єдиний серйозний недолік. шум. Якщо ви звикли заснути в тиші, то він трохи заважає. Якщо він працює вдень, це майже не чутно. Шнур довжиною близько 1 м, у нас недостатньо місця з зручного місця для зволоження до розетки, мені довелося використовувати розширення. Чи є це плюс, або мінус. Досить яскрава зелена підсвічування, яка не вимикається. Якщо світло не потрапляє в очі, наприклад, блимає меблі. Це нічого страшного. Розливання та наливання води досить зручна, хоча якщо ви берете лише вершину (танк), то він може залити трохи на підлозі. І носити все до раковини і назад громіздка. Я наливаю воду кожного разу, перш ніж увімкнути, але я завжди вважаю, що майже половина залишається. Здається, що один заповнення достатньо протягом майже дня безперервної роботи

Переваги: ​​сучасний дизайн, легке використання та управління.

Коментар: Пристрій задоволений. Танкова вода захоплює протягом 9 годин. Як би воду в резервуарі закінчується, індикатор рівня низького рівня води включається, і якщо немає води, він вимикається. Для ароматерапії додайте ароматичні масла до танка. Потік зволоженого повітря, легко відправити на будь-яку сторону. Вода виливається з крана, тому що є картридж.

Переваги: ​​добре зволожує повітря, він працює тихо, автоматично вимикається за відсутності води

Коментар: Мені сподобалося, що пристрій працює насправді мовчки, тому я залишаю це без будь-яких проблем працювати на ніч. Існує також досить зручна автоматична функція вимкнення, якщо вода закінчується, тому не потрібно турбуватися і постійно стежити за рівнем води. Споживає пристрій, помітив достатню енергію порядку декількох W.

Переваги: ​​Я пішов до навчання 10 хвилин. Я навіть повертаю ніч, не шум. Позбулася сухого горла вранці. Перестали розпилювати внутрішні рослини.

Коментар: Я додаю у воду крапель паумів, квартира є ароматом. За такою ціною. Пристрій і функціональний і дуже приємний за зовнішнім виглядом, сучасний.

Переваги: ​​великий обсяг, довга безперервна робота.

Коментар: Повільно з колегами і купив його в нашому офісі. Підходять серед принтерів і відображає дуже гармонійний. Регульована пароплава та все. На робочий день достатньо. І кореня рідше. Є багато людей, і вологі повітря не дає поширювати віруси та бактерії. Повністю мовчазний.

Коментар: Він підходить, що зволожувач справляється з завданням у моєму кабінеті за 37 кВ.М. Механічний контроль. це більш міцний цифровий, тому я шукав таку модель. Він кілька разів забрав додому, тому я вважаю компактність та легку вагу пристрою плюси. Відсутність води нагадує спеціальний показник, він спрощує роботу, особливо актуальну для використання на роботі.

Переваги: ​​милий, надійний і недорогий

Недоліки: трапляється, що гудіння кулера посилюється, потім зникає, з яким не зрозуміло, але це не напружує головне, головне, це не покласти в спальню, тому що світить, буфгаг і гуркот, не дуже комфортно.

Коментар: Я купив у вересні 2015 року, він працює протягом 9 місяців у безперервному режимі роботи. цілодобово. Модельні скарги не викликають, але є особливості в експлуатації танка, достатньо протягом 2 днів, шумурів як звичайний ноутбук, він знаходиться в залі 18 кв. На меблях немає осаду і навколо нього. Я намагався поставити в невелику кімнату 6 кВ, там вологість швидко забирається, і до ранку навколо нього мокрий підлогу. я отримав на підлозі. Шнур 1,2 метра, як це до дурного, вам потрібно подумати, де він буде жити у вашому домі. Мама на іншу куплю те ж саме

Таким чином, для особливостей 1. Він повинен мити 1 раз на місяць. При роботі на внутрішніх частинах слиз утворюється з вологи або складу води, яку я не знаю. З часом він натискається і прилипає до поверхні танка і основи, проблема вирішується губкою з миючим засобом. переважно з порошком, якщо ви запускаєте, потім вискочив ножем. 2. Після промивання потрібно дати суху нижню базу. де електроніка приблизно день, щоб уникнути закриття. Мій під струменем все не збентежена, не сеча тільки вилка. Дошки надійно висушені, і все нормально. 3. База вбудована в вентилятор, який виходить на вулицю зовні, він обертається на постійній швидкості, і як будь-який механізм вимагає мастила. Особливо після миття я зрозумів, що коли він почав гуляти навряд чи подобається холодильник ЗІЛ. Він дуже легко розбирає, видаляючи кришку, необхідну для відкручування 4 гвинтів і все легко. Вимикаючи двигун видалити наклейку і капайте в центр масла. Зібрати назад і насолоджуйтеся відтінком. 4. Вода Lia звичайна з під краном. Не впливає на стан пристрою. 5. Освітлення та експлуатація пристрою вночі в штамів спальні, тому я рекомендую заспокоїтися в інших місцях. всім рекомендую.

READ  Як видалити волосся кремом для депіляції

Переваги: ​​швидко підвищує вологість. Працює тихо.

Коментар: повітряний зволожувач Ballu UHB-200 вибрав невелику швейну майстерню. Відповідна послуга. Немає скарг. Достатньо потужності протягом 2 днів роботи, що зручно.”

Переваги: ​​компактність. На мінімуму всю воду протягом годин 12 розпилювали

Переваги: ​​Легкий контроль, хороша продуктивність.

Недоліки: не дуже зручно заливати воду. Індикатор роботи не може бути вимкнений (але світлодіод. ненав’язливий і нейропний).

Коментар: Загалом, я рекомендую. Легко управляти та продуктивний ультразвуковий зволожувач.

Переваги: ​​Безшумний, приємний вигляд, корисний у функціональності, не дорого і дуже необхідний!

Коментар: Я купив повітряний зволожувач UHB-200, що стоїть у дитячому приміщенні. Тим не менш, це сильно працює, існує дуже зручна функція, якщо вода закінчилася, вона вимикає і змінює колір індикатора від зеленого до червоного, сон не заважає. Ніс випарника обертається з усіх боків, щоб ви могли рухатися. Великий бак води не вистачає протягом ночі.”

Переваги: ​​Смішна ціна, незвичайний дизайн, низький шум

Недоліки: було трохи незручно заповнити через вузьку танку шию, доки вона не вгадує, щоб використовувати воронку, щоб заправити залізо, тепер все добре.

Коментар: Перш за все привів ціну та дуже незвичайний дизайн, як африканський барабан. Через два тижні я зрозумів, що при покупці не втрачав: він відмінно і вночі не заважає стороннім, а також дуже легко працювати.

Переваги: ​​Все працює, зволожує повітря.

Недоліки: Положення для заповнення води Ви повинні здогадатися, щоб знайти.

Коментар: виправдовує себе за таку ціну.

Переваги: ​​компактність, обприскування 360 градусів

Коментар: Легко керувати недорогий зволожувач. Компактний і економічний. З ним у кімнаті постійно підтримується зручна вологість повітря. Працює абсолютно мовчки, виглядає стильно.

Переваги: ​​Не дорого, високоякісний, Тихий

Коментар: Я використовую точками зволожувача з початку холоду. Хороший пристрій, який підходить для студійної квартири в 37 квадратах. Мовчазний, економічний з точки зору споживання енергії, він створює приємний мікроклімат швидко навіть з мінімальною потужністю генерованого потоку.

Зволожувач ballu uhb-250 hello kitty m

Купити повітряний зволожувач Ballu UHB-250 Hello Kitty M в інтернет-магазині клімат-техніки Avent96.ru в Єкатеринбурзі.

Ультразвуковий повітряний зволожувач Ballu UHB-250 HELLO KITTY M: Ціна, описи, відгуки, технічні характеристики, інструкції щодо використання, фотографії та супутні товари.

Виберіть ультразвуковий повітря Humidifier Hello Kitty Ball для дитячої кімнати?

Наші фахівці з радістю допоможуть вам! Телефонуйте: 7 (343) 287-94-74

Виробник залишає за собою право змінювати зовнішній вигляд, конфігурацію та місце виробництва товарів без спеціального повідомлення. Будь ласка, при покупці, перевірте інформацію про продукт з інформацією на офіційному веб-сайті виробника.

Купити повітряний зволожувач Ballu UHB-250 Hello Kitty M в інтернет-магазині клімат-техніки Avent96.ru в Єкатеринбурзі.

Ультразвуковий повітряний зволожувач Ballu UHB-250 HELLO KITTY M: Ціна, описи, відгуки, технічні характеристики, інструкції щодо використання, фотографії та супутні товари.

Виберіть ультразвуковий повітря Humidifier Hello Kitty Ball для дитячої кімнати?

Наші фахівці з радістю допоможуть вам! Телефонуйте: 7 (343) 287-94-74

Виробник залишає за собою право змінювати зовнішній вигляд, конфігурацію та місце виробництва товарів без спеціального повідомлення. Будь ласка, при покупці, перевірте інформацію про продукт з інформацією на офіційному веб-сайті виробника.

Ультразвуковий повітряний зволожувач Ballu UHB-200

Ми звертаємо вашу увагу на те, що ми залишаємо за собою право не публікувати відгуки: пов’язані з темою, про яку вже залишив відгук або апеляцію в будь-якому листі з тієї ж особи; не вказуючи телефон, який залишився при замовленні (у випадках, коли необхідно підтвердити автентичність зворотного зв’язку); не відповідна реальність або наявність даних, автентичність якої не може бути встановлена; Залишилося пізніше, ніж через 30 днів після описаних подій; не інформативний; критикувати особистість, а не дії працівників; критикувати осіб, які не є працівниками нашої організації та самих сторонніх організацій; написано великими літерами або перекладом, з різними помилками; що містить образливі, непристойні та граничні вирази; що містить назви інших магазинів та посилань на інші інтернет-ресурси; Внесення контактних даних у тексті Точні адреси або повні імена людей.

Будь-яка вхідна інформація обробляється модератором і використовується для підвищення якості наших послуг. Модератор може видалити з тексту опублікованого зворотного зв’язку, назви та посилань, правильного форматування та транслітерату без попереднього схвалення з автором.

Термін випробувань та публікація відкликання можуть зайняти до 7 днів.

 • Alena 12 грудня, 2021 Привіт! Чи можна очистити оцет від оцту? Будь ласка, розповісти нам більше, як Alena, виробник не вказує на цей спосіб очищення. Більш детальну інформацію про роботу обладнання Ви можете дізнатись з інструкції (сторінки. 7) у розділі “Додаткові матеріали” (у мобільній версії. вкладка “Особливості”).
 • Анна 22 листопада 2021 Яка модель знімного картриджа підходить для цього зволожувача? Anna, Ballu FC Filter Cartridge. 400.
 • Поліна 23 липня, 2021 скажіть мені, будь ласка, будь ласка, чи є цей зволожувач, придатний для дитячої кімнати? Поліна, так, високочастотні коливання ультразвукової зволожувальної мембрани не чують і повністю безпечні для людей та домашніх тварин. Читати далі з характеристиками продукту, які ви можете прочитати інструкції (сторінку. 4) У розділі “Додаткові матеріали” (у мобільній версії. вкладка “Особливості”).
 • Наталія 26 січня, 2021 1. Автоматично вимикається на рівні низького рівня води?2. Ароматизація? Наталія, автоматичне вимкнення та ароматизацію. Ми завершили опис продукту.
 • Milan 8 квітня 2020 ви можете додати ефірне масло? Мілан, ні, виробник забороняє додавати масла. Ми завершили опис продукту за допомогою інструкцій, який ви можете знайти в параметрі “Додаткові матеріали”.

Обробка питань здійснюється модератором і може тривати до декількох робочих днів. Для операційної відповіді зверніться до Call Center. Ми публікуємо лише апеляції щодо виробничих характеристик та / або використання корисного продукту.

Ми не публікуємо, що залишилося через форму “питання-відповіді”:. питання, пов’язані з темою, на якій вже було опубліковано питання;. питання, які відповідають опису товару;. питання щодо товарів, які недоступні або з яких зникають від того, щоб відповісти;. питання про бонусну програму;. питання щодо створення карт та платежів;. питання про оплату за частинами, необхідними документами;. питання про методи замовлення, запити на випуск, змінюйте або скасувати замовлення;. питання про пікап та доставку;. питання щодо робочого плану та контактів;. питання щодо формування та зміни цін, наявність товарів, про терміни для продажу;. питання про гарантію, повернення, виробники;. питання про акції, знижки, подарунки та рекламності;. питання та огляди сайту та інших послуг;. питання та відгуки про якість товарів або послуг;. тексти, написані великими літерами, латинською, що містить образливі, непристойні та граничні вирази або назви інших магазинів, посилання на інші інтернет-ресурси.

Ballu UHB 200 зволожувач повітря, як використовувати

Ballu UHB-200. це стильний, виконаний у ексклюзивному дизайні, неймовірно комфортно в експлуатації зволожувача повітря, чия робота базується на ультразвукових коливаннях. Пристрій має просторий бак для води, який дозволяє розширюватися обладнанням. Для того, щоб контролювати інтенсивність зволоження на організм, було зроблено ергономічний регулятор, який ідеально доповнює зовнішній вигляд пристрою.

Основні переваги розглянутої моделі зволожувача побутового повітря для кімнат з Бару:

 • Зволожуючий метод. ультразвук.
 • Висока зволожуюча продуктивність.
 • Зручна робота.
 • Фільтр-картридж постачається повним.
 • Дизайн якісних компонентів.
 • Механічна система управління.
 • Економічне споживання води.
 • Низькі шумові характеристики.
 • Роторний розпилювач 360 °.
 • Три швидкості обертання вентилятора.
 • Автоматичне вимкнення, коли вода завершена в танку пристрою.
 • Високоякісний вдумливий водяний бак.
 • Таймер на вимкненні до восьми годин.
 • Економічне споживання електроенергії.
 • Незмінна робота пристрою.
 • Стильний сучасний вигляд.

Не секрет, що підвищена сухість повітря в кімнаті, де людина постійно розташована, найчастіше призводить до захворювань тіла, наприклад, шкіри, голови або навіть дихальної системи. Ми пропонуємо Вашій увазі серію ультразвукових зволожувачів з відомого бренду Ballu. Пристрої виготовляються в різних дизайнерських рішеннях та дизайні, але всі однаково ефективні в експлуатації та скромному споживанні. Всі пристрої також виготовляються лише з високоякісних матеріалів, відповідають усім встановленим стандартам та вимогам, а найсуворіший контроль якості проходять індивідуально, як і раніше на заводі.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS