Ballu UHB 205 зволожувач повітря, як використовувати

Белло зволожувачі: Модельний діапазон та інструкції для використання

В останні роки категорія кліматичного обладнання поповнюється різними пристроями. Деякі з них. так звані зволожувачі повітря, які для багатьох людей стали щось незамінним у будинку. Відпустіть такі пристрої різних компаній. Включаючи компанія Ballu, яка є виробником не тільки зволожувачів, але й таке обладнання, як конвектори, водонагрівачі тощо.

Ми постараємося з’ясувати це більше про те, що зволожувачі повітря з цієї компанії представляють, і скільки їх придбання виправдане.

У інтернет-магазині Vendon ви можете придбати зволожувач повітря за ціною 579 грн. В Україні (актуальні для лютого 2022 року.)

Бету зволожувачі повітря (05.02.2022) Вартість
️ Кількість повітряних водувачів у каталозі 28
️ Кількість виробників побутових повітряних зволожувачів один
️ хв. Ціна за зволожувач для рахунку повітряного фірму 579 грн.
️ середня ціна на товари, вироблені м’ячем 2 760 грн.
️ Максимальна ціна на товари виробника Ballu 11 899 грн.

Вам потрібно купити точки повітряної води? У переліку товарів побутових зволожувачів Ballu Ballu Інтернет-магазин Vencon на продаж 28 товарних підрозділів сучасних моделей зволожувачів виробника Ballu за ціною 579 до 11,899 грн. (відповідний 05.02.2022). У інтернет-супермаркеті дивовижно, зручний вибір товарів, тут ви можете знайти докладну інформацію про приладдя для точок зволоження повітря, їх характеристик, фотографії, описи та інструкції. Хочете читати відгуки про зволожувачі повітря? У нас є покупці в Інтернеті на нашому сайті про товари Фірма Оцінка.

Комплексне рішення проблем зволоження повітря в житлових приміщеннях компанії Ballu Industrial Group. Її історія починається рано з 1978 року. Спочатку фахівці компанії робили тарифи на виробництво холодильного та морозильника для промислових підприємств. Перейти на міжнародний ринок і взяти пристойну нішу компанії лише в 1996 році, коли було запущено випуск кліматичного обладнання. Сьогодні Ballu Industrial Group є відомим виробником інноваційних та високотехнологічних зволожувачів, що поєднує в собі продуктивність, надійність та сучасний дизайн.

Створити здоровий мікроклімат з зволожувачами в кулі в будинку. Фахівці нашого магазину допоможуть вам вибрати модель, орієнтування у вартості, показувати, як замовити продукт через сайт. Ми також знаємо, як максимально заощадити гроші. Перейдіть до розділу Акції, де найкращі продукти збираються зі знижкою. Ми можемо дешево купити найвищі зволожувачі з відомого бренду.

Повітряний зволожувач Ballu UHB-205 Чорний / Зелений інструкції

Ballu UHB-205 Чорний / Зелений зволожувач повітря допоможе створити комфортні умови проживання!

Зручна система управління з РК-дисплеєм дозволить вам легко використовувати пристрій. Дисплей відображає всю необхідну інформацію. Індикація відображення можна відключити, щоб нічого не турбує. Низький індикатор води завжди буде підказувати про необхідність поповнення його.

Завдяки високій продуктивності, пристрій легко і просто підтримує комфортну атмосферу у вашому домі. Чистити воду з надлишкових солей в комплект є фільтр-картридж.

Придбано більше року тому, він все ще працює без скарг. Красивий дизайн, мовчазний (поворот на ніч з маленькою дитиною, не заважає сні). Зручні режими та таймер. Покупка задоволених!

Нічний режим. Блішумер. Є термометр. Великий бак для води. Автоматичне вимкнення, якщо вода закінчена. Існує таймер і 3 різних швидкості пари.

Біла їзда на меблі. Є гігрометр, але він трохи лежить.

Я купив зволожуючий крем у 2016 році, через маленьку дитину. Були проблеми зі здоров’ям, дуже корисно. Ми використовуємо кожну зиму, кожну ніч включена. Немає труднощів з операцією цього зволожувача: я наливаю воду, увімкнув, вибрав режим вологи. і все. Він працює дуже тихо, ви можете добре спати. Є режим сну, коли вся індикація вимкнена. Немає проблем з експлуатацією та вологою під час експлуатації (більше 2 років). Взагалі, зволожувач коштує своїх грошей і справляється з його роботою.

Тихий, компактний. З вашим завданням справляється з вибухом! Вони почали краще спати, а рослини були оцінені в будинку))

Куплений за опалювальний період, дуже багато з повітряним судом та шкірою. Тепер ця проблема зникла!

Прийнятна ціна. Милий дизайн.Легко керувати. Зволожуюче повітря, хоча не зовсім швидко!

Повільно піднімає вологість.Не правильно показує датчик вологості.Для нічного шумного.

Після придбання, три місяці пройшли пари потік, був значно меншим за максимально. Не зручно заповнити резервуар! Для таких грошей підуть!

Простий в обігу, нічого зайвим не працює, я не маю скарг, він стоїть на стіні зверху, меблі не погіршується до тих пір, після чого він буде видно, але я думаю, що все буде використовуватися, ви можете використовувати з ароматами, але не входити на місце, але в особливе місце для цього.

Корк дуже надійно закручений, тому необхідно відкрити його з зусиллям, але вода не вийде, і це лише плюс.

Я рекомендую купити, три знайомих однакові, нічого поганого не чули, кожен задоволений, дизайн дійсно любить.

Хороший дизайн. Існує датчик температури та таймер вимикання. Він працює тихо, ви можете використовувати, як виділити. Залишайтеся на роботу протягом всієї ночі. Через тиждень такої роботи, у великій кімнаті вологість повітря стає нормою.

Куплений для всієї родини, щоб нормалізувати вологість повітря взимку. Після використання, закладеного в носі. Дихання було набагато простіше.

Хороший зволожувач за його гроші. На момент покупки в цьому магазині ціна була найнижчою. Працює тихо. Виглядає сучасним. Покупка задоволених

Ми використовуємо пару місяців. Ми використовуємо пару місяців, від недоліків цінного кольору, всі плями видно, більше недоліків немає.

Сучасний дизайн 2. Зручний менеджмент 3. Розміри не великі, дуже компактні, не займають багато місця. 4. Є вбудовані датчики температури та вологості, регулювання швидкості вологи.

Не зручно заливати воду. Для того, щоб залити воду, необхідно видалити колбу, перевернути, відкрутіть штепсель, залити воду в отвір досить малого діаметра, потім у зворотному порядку. При виконанні цих маніпуляцій, вода або її залишки втекти, краплі. 2. Індикатор рівня рідини. 3. На максимальній швидкості рідини майже 2 дні. 4. Датчики не є точними, якщо температура показує.2 градусів, гігрометр може показувати значення в два рази менше (тому функція автоматичного обслуговування вологи безглуздо).

Загалом, завдання справляється. Більшість всіх засмучених гігрометрів, що дає свідчення з дуже великою помилкою. Працює мовчки на всіх трьох швидкостях. Компактний.

Купив повітряний зволожувач Ballu UHB-205 чорний / зелений і дуже задоволений. У нас є квартира студії. Включено опалення. Я не маю нічого дихати, відкрити вікно, негайно холодно, тягу. У кімнаті вологість повітря 25%. жах. Прокидайтеся вночі від того, що це боляче в носі і сухий. Квіти почали померти (листя знизилися, розпилення не допомогло). Тепер, коли вони почали використовувати зволожувач повітря. Все змінилося, квіти помпи, це не боляче в носі, я роблю вологість у кімнаті на 50%. І так ви можете наздогнати до 60 і до 80%! До речі, також кашель (у мене є бронхіальна астма), тому зараз я зупинився кашель! Так, і вилийте в особливу гілку аромату нафти, тому взагалі супер, особливо хто курить у квартирі. Запах вбиває. Я дуже радий, що я придбав зволожувач. всім раджу. Так. вона вимикається, коли вода закінчується в резервуарі і повністю мовчать. Місткість 3,5 літра, захоплення 8 годин роботи.

ballu, зволожувач, повітря, використовувати

Відмінний зволожувач, я раджу кожному придбати його.

READ  Ультразвуковий повітря зволожувач, яка вода для заповнення

Купив цей продукт з нами? Поділіться своїм досвідом, використовуючи продукт та отримайте 1000 бонусів на рахунку: 500 для тексту 500 для фотографій. Відгуки з фотографіями Ми перевіряємо без черги і якомога швидше. Детальні правила

Відгуки про повітряний зволожувач Ballu UHB-205

Переваги: ​​Дисплей DDD та світлодіоди

Недоліки: датчики лежать! Сильно брехня! Термометр для 5C гігрометр вже більше 20%.

Коментар: Bulkat, Yeah, не дитячий))) шум, але не напружує.

UPD. Втомилися від втрати датчиків. Розібраний. Відкрутіть ша блок датчика. Вона, до речі, поруч з джерелом живлення. Тому термометр Господній. Видаляють пластиковий корпус від датчика вологості, а сам датчик поклав під кутом 45-50 градусів до дошки. Плата піднялася на двосторонню стрічку для тіла поблизу охолоджувача. Світиться помітно менше. Потрібні лише викрутка і канцелярський нож)))

UPD2. Через 2-3 місяці жолоб був покритий деяким явищем і тріснув у кількох місцях. Плінтус з пластиковим трубопроводом на дихлоретан, він клей для модуляції.

Переваги: ​​Красива, відносно компактна, досить високоякісна пластикова, хороша нитка на танковій шапці, фільтр у танку, не так, кнопки керування (не датчик), нічний режим (екран), режим підтримки вологості, хороша потужність навіть На середньому рівні, зовсім не шум.

Недоліки: короткий шнур живлення (де попередній зволожувач вийшов, він не вистачає сантиметрів 20-30. Мені довелося використовувати розширення), не існує рівня води в резервуарі, датчик температури лежить приблизно 810 градусів (для мене це не є критичним), датчик вологості становить приблизно 5 вище (тонкий погано б’є з реальністю). Іноді навіть з повним танком пише, що немає води. Підніміть / знизити танк. починає працювати.

Коментар: Відповідно до якості виконання більш приємних моделей для 1300-1500. Далеко від першого зволожувача. Я використовую близько 2 тижнів. Поки все підходить. Не вистачає рівня води. Решта дрібниці.

Переваги: ​​20 кв. Метрів зволожує не погано.

Недоліки: 1. Незручна вода 2. Як і всі зволожувачі зв’язку. При використанні не-дистильованої води, все, що знаходиться в кімнаті (меблі, техніка, і т.D.) покритий білим сольовим розчином. Вартість операції з урахуванням покупки дистильованої води високою. Економіка, щоб купити хорошу надійну миючу і затопну звичайну воду. 3. Після шести місяців експлуатації на дні зволожувача поблизу УЗ-випарника з’явилися тріщини, з’явилися витоки. Самостійно усунути їх за допомогою герметизації не вдалося.

Коментар: зворотній зв’язок прямо близько 2 моделей. Все те ж саме! Купив у 2-х кімнатних 2 моделі на зразку. Ballu uhb-200 і ballu uhb-205 білий і чорний. Обидва моделі мають однакові недоліки, тріщини з’являються в обох, через які потоки води (і є 220 В, на секунду). Чорний випадок Більше типу, сліди водяних крапель. Індикатори гігрометрів не відповідають дійсності, показники температури не перевіряли.

Переваги: ​​Вбудований гігрометр, Автоматичне вимкнення, малий розмір, захоплення 10 годин роботи, тихо.працював всю ніч, не заважав.

Недоліки: Я працював на день, вода закінчилася вдруге, з’явився питний звук, забитий воду до резервуара, поклав його в мережу, знову снорінг знову і не відповідає на кнопки, не вмикається, завтра не відповідає на кнопки, не вмикається, завтра Я піду.

Коментар: Протягом дня площа 28 кВ, загалом, не погано. Дитяча дитина спала вперше через тиждень всю ніч з одним кордом, і не прокинувся кожну годину, і я спав всю ніч, і не стрибав кожну годину водія. Загалом, мені сподобався зволожувач і дизайн. Термометр лежить на пару градусів, а також гігрометр. На ньому є сушарка, що працює гігрометр, тому я включив сушарку в режимі очікування та зволожувач, це було 30% на сушарці, на зволожувачі 34%, через день, коли висушувач показав 48% зволожувача, коли Робота 55-57%, і якщо ви вимикаєте і увімкнено через 5.7 хвилин 50%.

Переваги: ​​Очистити меню керування. Зовнішній вигляд. Нормальний резервуар. Добре генеруйте пар.

Недоліки: шум! І дуже неприємний. Бей отвору в резервуарі дуже вузька, щось, що вимивається зсередини танка, буде важким, якщо він надається.

Коментар: О, проблеми з багатьма виробниками зволожувачів! Отже, ця модель явно не розрахована, що в радіусі 3-4 метра від неї спав солодку людину. Шум дратує, і зрештою, зволожувач не повинен доставляти такий дискомфорт. Загалом, завтра я піду до магазину назад.

Переваги: ​​ціна та наявність у всіх магазинах біля будинку. Зволожує.

Недоліки: Через півроку, з повним баком, він показує, що немає води. У кімнаті 20 метрів зазначена вологість не набирала.

Коментар: Загалом, 3000 може працювати довше. Я, ймовірно, поїду купити те ж саме.

Переваги: ​​Для ваших грошей відмінно, тихий, красивий. Автоматичне вимкнення при випаровуванні всієї води. Таймер відключення. Три швидкості обертання вентилятора.

Недоліки: Датчики температури та вологості показують дані про клімат Марс, але не місце, де він встановлений

Коментар: Ви можете взяти. Якісно зроблені.

Переваги: ​​щось, що налює велику потужність, не особливо шуму

Недоліки: Датчики. Генератори випадкових чисел, нічого спільного з реальною температурою та свідченням вологості. Заявлено автоматичний режим технічного обслуговування вологи. Більше двох місяців використання не бачили. У стані держави клапан трохи підкоряється, що призводить до духу води з чаші випарника. Хотів вимкнути. Залити воду (або готуйте до води на всіх поверхнях) Різні швидкості відрізняються лише на цифрах на дисплеї. Немає різниці в реальності.

Коментар: Якщо вам потрібен постійно працюючий ультразвуковий лайно в будинку. Купувати.

Недоліки: спалені за два місяці роботи.

Коментар: Перевірте втрачену, мені довелося відремонтувати себе.Знайомий показав і сказав, що недостатньо деталей для нормальної довгої роботи.Одноразове.

Недоліки: Швидко витрачені, максимум достатньо протягом 7 годин дуже голосно Bouffags

Коментар: третій мій зволожувач, жоден з одного бульвару! Через те, що танк розташований по висоті, кожен валун щось є. І оскільки через розміри випаровується ємність дуже мала, це буфел це кожні 5 хвилин!

Недоліки: Фактична вологість і температура не вимірюють, хоча зазначено.

Коментар: Панель керування після половини року не вдалося. Інфікований до магазину, ремонт не підлягав. Повернули гроші. Взяв інший з простим керуванням Ballu UHB-310, тоді як все добре.

Недоліки: почав шум у місяці використання

Коментар: це перший досвід використання зволожувача. вирішив змінити дорожче

Недоліки: гігрометр не є точним, температура не є точною

Коментар: Для ваших грошей він ідеально справляється з вологою однієї кімнати!

Переваги: ​​дуже низький шум.Зручне управління.

Недоліки: Після довгої роботи в одному місці, волога утворюється у невеликій кількості. На мій погляд, міська шия для наповнення води.

Коментар: Взагалі, хороший апарат. Ми використовуємо тиждень, крім цих недоліків, ніщо не було виявлено.

Переваги: ​​адекватний обсяг. Води захоплює всю ніч при максимальній швидкості. Хороший дизайн. Займає мало місця, потік легко перейти на будь-яку сторону. Зручне управління. Режим вибирається за допомогою однієї кнопки, всі налаштування. два. Відображення Відображення відносної вологості, температури, таймера та режиму. Елементарна заправка і промита.

READ  Як вигнати повітря з теплової системи

Недоліки: Я хотів би більш спокійної роботи, але ультразвукові зволожувачі не повністю спокійні в принципі. Я спробував багато різних моделей, Ballu UHB-205 рівень шуму виявився відносно низьким. Ми сплять з зволожувачем включений.

Переваги: ​​не висока вартість, її функції виконують. Працює всю ніч. Вологість вранці піднімається в кімнату.

Недоліки: Bouffelt голосно, але це досить паять.

Коментар: досить гідний пристрій. Це супроводжується своєю функцією.

Переваги: ​​зволожує, а не шум, дизайн, ціна.

Недоліки: дурна установка вмісту автоматичної вологості щонайменше 55% у відсіку з помилкою вбудованого гігрометра не дозволяє використовувати пристрій у автоматичному режимі. Вода затоки знизу. При полиці води необхідно перевернути і ще трохи пролити або залишки конденсату або води.

Коментар: Зволоження, як очікується більше року. Залити фільтровану воду, картридж всередині не змінюється. Але я не можу зрозуміти виробників у 2 речах:

Мінімальна автоматична установка вологості 55%. У цьому випадку інструкції говорять, що ідеально 40-60, а гігрометр може лежати. Ну, візьміть 30-90% налаштування. Зрештою, на 55% на пристрої, електронний гігрометр майже показує 65-70. І це бюст. Будинки туману вже! Таким чином, неможливо використовувати автоматичний режим. 2. Затока знизу. Чи дійсно неможливо зробити шию для затоки зверху, і дозволити їй зростати ціни на 100. Але, однак, це буде зручно! Інакше немає скарг. Я не рекомендую купувати. не може працювати автоматично.

Недоліки: Область обслуговування, лежачий гігростат

Коментар: працює цілодобово як холодильник, з переробкою заправки, в кімнаті 20 кВ. У той же час гігростат ніколи не отримує більше 50, як лежачи, т.Раніше дитина прокинулася вночі і скаржилася на сухість у носі. Зараз немає проблем.

Недоліки: вода тече, під час ночі полиця розкидана, на якій він стояв, може, не пощастило, він спонтанно, після двох годин, мілілітрів на 40-50, навіть у позашляховній державі

Переваги: ​​Маленький простір займає, у використанні проста, доступна ціна

Коментар: Куплений як дитина з’явилася, вона спокійно працює, сон не заважає, вода зручна, якість нормальна, вона працює добре.

Недоліки: гігрометр показує занижене значення. У автоматичному режимі неможливо поставити рівень вологості нижче 55. Як результат, автоматичний режим марний.

Переваги: ​​компактні, акуратні, добре складені. Достатній обсяг танка.

Недоліки: датчик температури лежить. І через це датчик вологості лежить, тому його показання залежить від температури.

Коментар: Коли вода закінчується, вона вимикає і світить червоний індикатор. Дисплей навіть не напружується навіть уночі, а вдень і сонце добре читає. Це ганьба через сильну температурну помилку. Я сподіваюся, що мені вдасться, так як я сподобався йому, і я не хочу повернути його. Ловити в магазині букет я також не хочу, оскільки ймовірність пошуку нормального свідчення не велика. Перевіряється платний інструмент. Плями в 10 свідчень. Це дуже багато.

Переваги: ​​Перший місяць все було відмінним: не шум (черв’яки), капсула для ароматного масла, сліди листя меблів. Ну, виглядає приємно.

Недоліки: Перше, що розтопилася капсула для масла та приклеєну миску з розплавленої пластикової машини. Хед одного з інших, залишки капсули. Потім, через три місяці, агрегат почав не завжди. Я чекаю з інтересом, коли він живе взагалі. Ну, датчики лежать, що, у порівнянні з іншими, абсолютно сміттям. О, так, покладіть на місце миски, не розливаючись навколо води, нереально.

Переваги: ​​співвідношення цінової якості дуже хороша. Танк достатньо для всієї ночі, якщо ви дозволяєте мінімальний режим роботи. У той же час рівень вологості підтримується. На максимальних “поворотах” бака протягом 6-7 годин.

Недоліки: Не дуже зручно залишити воду, т.До. повинні тримати його в ваших руках, не ставити.

Коментар: Огляд доповнення через рік. сукупний задоволений. Гігрометр лежить на 3-5 градусів, я купив окремий на 300, поклав на інший кінець кімнати. Сам агрегат добре працює.

Переваги: ​​вологість виходить, це добре виглядає для мого смаку, дисплей вимикається протягом ночі.

Недоліки: дисплей. Fuffer, він не просто лежить, він показує “з лисий” при температурі 23 градусів показує 39, вологість показує 33, коли це дійсно в районі 15. двадцять. Коли вода закінчилася, це просто вимкнено (дякую Богові), на дисплеї немає значків, а також про зниження в кінці води, не вистачило, хоча вони також описані в інструкціях. Відповідно! Інструкція описує лише встановлення бажаної вологості (що не є реальним у зв’язку з вищезазначеним), у встановленні часу. НЕ СЛОВА (POKE Кнопки, як ви хочете, і здогадуємося), про встановлення швидкості. Не слово (до речі, я не відчував різницю на різних швидкостях), це може просто лампочки на дисплеї. Виправити водою, крім раковини fic. У всякому разі, все навколо бризок принаймні (але, можливо, всі так, я використовую перший раз).

Коментар: коротше. Він почув по автоматизації та демонстрації, думці, добре, лежачи, добре, я зроблю поправку до помилки, але вона показує тільки з лисий і в інструкціях. Введіть “не стандарт”, коротше з претензією, можна спілкуватися. Це було простіше (з ручкою) взяти. Дешевше і очікування менше. Добре, “пари” ударів, я буду використовувати в ручному режимі. “Вмикається / вимикається”, “перестала дует, вилив воду”, просто не тягнути. hlipkoto як це зроблено, пробки та клапани не надихають довіру, але це буде видно в процесі. В загальному. перший млинець грудкою.

Переваги: ​​краще, ніж просте відро з водою. Нормальний обсяг.

Недоліки: залити воду дуже незручно. Це просто олово! Неможливо залити і не залиште скрізь. Спина оптомного клапана нереально.

Коментар: Душ у ванній кімнаті все ще більш ефективний. Я просто не дивлюся на датчики.

Плюси: 1) Cute 2) досить тихий (як система комп’ютерної системи в простому) 3) добре виконує основну функцію 4) немає непотрібних вихростей 5) немає пульта дистанційного керування (ціна дешевше, і це не судилося вимкнути це Пристрій) 6) високий, тому конденсація не осідає на поверхні зволожувача 7) Краще для такої ціни не придумана!

Недоліки: 1) Вентилятор. Вимагатиме мастила LEGULLE 2), скошена поверхня забезпечує деякі незручності, коли вода Baying 3) немає гуми на ногах, тому вона легко їде, коли мало води

Коментар: Я задоволений покупкою, я взяв 2700 спочатку налив дистильовану воду, резерви, які швидко закінчуються, купують фільтри, використовуючи поточну воду, вважаються ірраціональним. Оскільки вологість у квартирі дорівнює нулю, тільки взимку, і поза вікном сповнена вільної дистильованої води у вигляді снігу. Я озброєний дитячим лезом і відро. Фільтрування плавильного снігу через складену в 8 шарах марля, тому водіння води 3 рази. Немає жодного білого підйому на меблі, хоча в зволожующие на стінах, є ще брудний рейд, я витираю його ганчіркою. На 2-му швидкості з повною затокою танка, зволожувальна масла без заправки

12h, на 3-й швидкості десь 4-5. Я віддаю перевагу 2-ї швидкості. Десь через місяць в середині ночі, зволожувач почав освоїти жахливі звуки, це було нереалістично спати під ними (хоча шум зазвичай робить систему комп’ютера і не заважає сну). Вентилятор виявився вентилятором, це не важко для добра, це не складно, впав у нього крапель масла і мовчання знову прийшло. За розміром, вентилятор схожий на невеликий процесор охолоджувача, який часто йде в комплекті з материнською платою, це буде легко знайти, однак, це необхідно якось уважно видалити його з каналу. RUILY зволожуючий крем, що дивно знайшов купу дротів, детальний, думка, буде повністю порожній. Якщо ви хочете, ви можете зробити датчик вологи з зволожувача, здатність це зробити. Реальна ціна до такого пристрою близько 1000, наступного разу я буду купувати на AliExpress, а не в магазині. У квартирі 41кв.M зволожувач працює без перерви на 4-й день, вікна завжди відкриті на мікро, іноді протягом короткого часу ми організуємо гарну вентиляцію, не закриваємо двері до кімнат, щоб не задихатися. Включати на трохи більше точки не має. Вологість, показана окремим гігрометром = 31%. Датчики зволожувача показують 3-4. Менше 30 см 30 см. Термометр гігрометр (також китайський). Зволожувач найкраще поставити поруч з ліжком, потім більше шансів дихати свіжим і вологим повітрям.

READ  Як налаштувати холодне повітря на кондиціонері

Повітряний зволожувач Ballu UHB 205: Інструкція з експлуатації

Після того, як вода виливається в резервуар, пристрій повинен бути підключений до мережі та натисніть кнопку увімкнення / вимкнення. Зволожувач автоматично почне працювати на третій швидкості. Щоб вибрати інший режим Steam, натисніть кнопку швидкості.

Коли ви вперше запускаєте пристрій, розпилення нестабільне. Така помилка провокує різницю між кімнатою температури та якості води.

На самому початку пристрою бажана вологість у приміщенні досягається на 7-10 день регулярної роботи зволожувача. Це пов’язано з тим, що вологість, що виробляється спочатку поглинає стіни, меблі, паркет, і лише після пізніше він утворюється в повітрі.

Таймер вбудований у зволожувач, який налаштований на відключення пристрою. Щоб встановити його, натисніть кнопку таймера та встановіть потрібний час у діапазоні від 1 до 8 годин. Пристрій вбудовується в гідрометр і гідростат, але їх свідчення можна отримати з значними помилками.

Щоб встановити бажану вологість, натисніть таймер і утримуйте кнопку протягом 10 секунд. На дисплеї з’явиться кнопки “Назад” або “Назад”. Після їх появи на екрані є індикатор вологи дорівнює 55%. Кнопки таймера та швидкості встановлюють бажану вартість вологості в діапазоні від 55% до 95%. Якщо рівень у приміщенні вище, ніж вказаний, пристрій не буде працювати. Вона включається, коли вологість у кімнаті почне падати.

Пристрій має опцію нічний режим. Він працює без відображення дисплея. Щоб запустити його, ви вперше встановили режим пристрою та натисніть кнопку живлення. Вона повинна бути проведена, поки дисплей не вийде.

Як тільки об’єм води на пристрої досягає мінімального значення, індикатор рівня низької рідини негайно загоряється, а пристрій вимикається. Щоб запустити пристрій для роботи, достатньо додати воду до танка.

У повітрі зволожувача Ballu UHB 205, ви можете затопити звичайну воду води. Фільтр, розташований всередині пристрою, може легко очистити рідину від непотрібних солей.

ballu, зволожувач, повітря, використовувати

Наприкінці пристрою слід натиснути кнопку On / Off і від’єднати вилку з мережі.

Ультразвуковий повітря зволожувач Ballu UHB-205 білий / зелений

Ультразвуковий повітря зволожувач Ballu UHB-205 у поєднанні білої та зеленої кольорів. функціональний та стильний пристрій, який створить найбільш комфортні умови в приміщенні до 40 м², залишаючись простою та легкою для роботи. Виберіть потрібний режим дозволить показникам вологості та температури на інтелектуальному РК-дисплеї, які можна вимкнути для часу сну. Завдяки датчику індикації у кількості води в пристрої, зволожувач незалежно відключиться, як тільки рівень стає надзвичайно низьким. Виберіть ультразвуковий повітряний зволожувач на основі зворотного зв’язку та за найкращою ціною, яку ви можете в офіційному інтернет-магазині.

Кожен зволожувач повітряного повітря. це стильний пристрій з великою кількістю функцій та можливостей. У зволожувачі UHB-205, інженери Ballu об’єднували всі найпопулярніші функції, які є цікавими та важливими для споживача. 3 кольорові рішення дозволяють вибрати зволожувач під інтер’єром. Індикатори вологи та температури на РК-дисплеї дозволяють встановити правильний клімат у кімнаті. Щоб очистити воду з надлишкових солей, включені фільтрувальний картридж. Індикація відображення можна відключити, щоб нічого не турбує. Зволожувач UHB-205 візьме всі побоювання щодо створення комфортних умов життя в будинку.

Призначення

Пристрій призначений для підтримки зручного рівня вологості в приміщенні.

Сфера застосування

Квартири міста, Будинки, заміські будинки, котеджі, офіси, зимові сади.

Відмітні особливості

 • Висока зволожуюча продуктивність. до 350 г / год
 • Обприскувач 360
 • Фільтрувальний картридж включений
 • Низька індикація води
 • Індикатор кімнатної температури та вологості
 • Відкрийте дисплей (нічний режим)
 • Вбудований гігрометр і гігростат
 • Таймер на вимкненні (до 8 годин)
 • Розмір номер: до 40 м²
 • Водяний бак 3,6 літра

CARTRIGN BALLU FC-400 Фільтр-картридж застосовується для очищення води від солей з жорсткості.

Резервні товари

Кожен зволожувач повітряного повітря. це стильний пристрій з великою кількістю функцій та можливостей. У зволожувачі UHB-205, інженери Ballu об’єднували всі найпопулярніші функції, які є цікавими та важливими для споживача. 3 кольорові рішення дозволяють вибрати зволожувач під інтер’єром. Індикатори вологи та температури на РК-дисплеї дозволяють встановити правильний клімат у кімнаті. Щоб очистити воду з надлишкових солей, включені фільтрувальний картридж. Індикація відображення можна відключити, щоб нічого не турбує. Зволожувач UHB-205 візьме всі побоювання щодо створення комфортних умов життя в будинку.

Призначення

Пристрій призначений для підтримки зручного рівня вологості в приміщенні.

Сфера застосування

Квартири міста, Будинки, заміські будинки, котеджі, офіси, зимові сади.

Відмітні особливості

 • Висока зволожуюча продуктивність. до 350 г / год
 • Обприскувач 360 °
 • Фільтрувальний картридж включений
 • Низька індикація води
 • Індикатор кімнатної температури та вологості
 • Відкрийте дисплей (нічний режим)
 • Вбудований гігрометр і гігростат
 • Таймер на вимкненні (до 8 годин)
 • Розмір номера: до 40 м²
 • Водяний бак 3,6 літра

CARTRIGN BALLU FC-400 Фільтр-картридж застосовується для очищення води від солей з жорсткості.

Знайшовши помилку або неточності в тексті або опис продукту, виділіть його та натисніть Shiftenter.

Ballu UHB 205 зволожувач повітря, як використовувати

Стильна продуктивність ультразвукового зволожувача Ballu (точка) UHB-205 чорний / зелений дозволяє поставити пристрій на будь-яку частину кімнати, і це буде виглядати органічно скрізь і цікаво. Регулювання роботи пристрою досить проста. за допомогою логічно зрозумілій панелі керування та рідкокристалічним дисплеєм з індикацією всіх важливих показників.

Особливості та переваги ультразвукового повітряного зволожувача, що представляють модель Ballu:

 • Висока зволожуюча продуктивність. до 350 г / год
 • Обприскувач 360 °
 • Фільтрувальний картридж включений
 • Низька індикація води
 • Індикатор кімнатної температури та вологості
 • Відкрийте дисплей (нічний режим)
 • Вбудований гігрометр і гігростат
 • Таймер на вимкненні (до 8 годин)
 • Розмір номера: до 40 м²
 • Водяний бак 3,6 літра
 • CARTRIGN BALLU FC-400 Фільтр-картридж застосовується для очищення води від солей з жорсткості.

Торгова марка Ballu намагалася поєднати найпопулярнішу функцію у своїх зволожувачів. В результаті, надійні технологічні інструменти, з зручним контролем, ергономічним дизайном та високою продуктивністю ефективності. Модельний діапазон зволожувачів повітряних культур з ультразвуковою мембраною представлений широким спектром пристроїв широкого спектру функціональних рішень, кольорів та форм. Є механічні та електронно керовані пристрої, з резервуарами різної потужності, з фільтрами та без них, а також моделей з ароматичною функцією. У інтернет-магазині Mircli.Ru Ультразвукові повітряні зволожувачі Ballu сайту відвідувачі можуть придбати за привабливою ціною.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS