Baxi Main 24 Fo Котел не включається

Table of Contents

Технічне обслуговування та ремонт газових котлів Baxi Main

Настінний котел Baxi Main 24 не хоче працювати. Якщо натиснути клавішу живлення, пристрій пальника працює. Але якщо натиснути кнопку, пристрій зникає. Поясніть причину проблеми?

Мабуть, термоелементний дефект або проблема газового клапана. Також існує знижений тиск газу на в’їзному трубопроводі. У деяких випадках є занадто мала напруга контрольної дошки.

Нещодавно виникла несправність. Razhigig трапляється з труднощами. Пальник запалювання горить, а на головному газо-плавленому обладнанні немає полум’я. Неможливо дізнатися, яка причина це?

Можливо, розбивка компонентів пристрою запалювання. Вам потрібно перевірити котел і очистити механізм запалювання.

Яка проблема, якщо двобіг газовий котел Baxi Main 5 24 F не може бути відключений під час необхідної температури? Нагрівається до 85-х років, після цього не вдається. Після завершення перезавантаження проблема знову слідує.

Очевидно, плата несправна, термічний датчик вимагає заміни, він має кнопку датчика оборони. Цілком можливо, що сталася помилка параметрів автоматизації.

Не могли б ви сказати мені, чому котел не нагріває воду вище 70 с? Нам потрібно більше, і екран видається, що це максимальний показник. Як збільшити нагрівання?

У випадку, якщо пристрій не може реалізувати підвищення температури системи опалення, то можливі наступні фактори. У зазначених коригуванні ліміт встановлюється на найвищу температуру нагріву до 70 с. Спостерігається перекидання швидкості тяги в димовій диматі.

Навісний котел Baxi Main 5 Нестабільний виконує функції в режимі керування гарячою водою. Кран наливають у свою чергу, потім гарячу воду, потім холодно. Допомога, будь ласка, яка причина?

Причини несправності є наступні. Холодна вода змішана через те, що 3-х шасовий клапан несправний. Існує засмічення теплообмінника. Потрібно очистити його.

Під котлом є кран, вода весь час прокидається. Сам пристрій не запускається. Що потрібно зробити?

Очевидно, є випадання теплоносія через клапан групи безпеки. У цьому випадку це означає збільшення тиску в системі. Також не можна перекриватися системним краном, або ви повинні прокачувати резервуар для розширення.

Скажіть мені, будь ласка, з якої причини тиск міцно піднімається, а захисний клапан також входить? На дисплеї відображається кожен раз на опалювальний символ у циклі нагріву апарату. Що робити?

Існує проблема температурного сенсора опалювального контуру. У системі опалення немає нормального кровообігу.

Через те, що регулярно відключається газовим котлом Baxi Main 24 Fi? Ось сьогодні п’єзоежиг ніколи не працював. Профілактика котла було виконано два тижні тому. Що може бути?

Ми припускаємо, що в процесі диму є несправностями. Перевірити димохід. Відмова від елемента запалювання означає дефект будь-якої частини через стрибок напруги або води, що потрапила в нього.

Хтось може допомогти усунути несправність з димохідним каналом? Незабаром виникає три дні, коли виникає зворотна тяга, через яку дим почав відразу на кухню. Димохід займався незалежним. Він складається з металевої труби. Напевно, є неточності десь.

Пристрій зазвичай виконує нагрівання DHW, але якщо ви включаєте нагрівання, вода негайно поставляється до кипіння, а пристрій вимкнено. Яка несправність і який спосіб ви можете усунути?

Напевно, циркуляційний насос має розрив, керуюча дошка має пошкодження, датчик температури зламався. У той же час сітка фільтра може закуповувати.

У режимі DHW пристрій поперемінно почав випускати його гарячим, потім холодною водою. Я не розумію, що є причиною. Як стабілізувати водяне опалення?

Очевидно, що в системі опалення існує бруд або потребує очищення теплообмінника. Крім того, може виникнути несправність датчика, яка контролює тиск, або може провалитися циркуляційний насос.

Основним чинником є ​​неправильно виконана структура каналу димоходу. Можливе забруднення сажі, яка різко обмежує її ефективність. Крім того, необхідно перевірити вентиляцію в приміщенні.

Встановлено та підключений стіновий котел Baxi Main 24 Fi. Пристрій негайно отримує температуру більше 96-х років, але потім потрапляє в аварію з перегріванням. Згодом, коли він охолоджує це, він починає починати самостійно. Від чого це залежить?

Замок перегрівання вказує на відсутність циркуляції в системі. Перш за все, радіатори опалення повинні бути розглянуті. Вони повинні бути у відкритому положенні. Потім перевірка на забруднення фільтр-бруду, і повинна бути також впевнена, чи теплообмінник.

Виконав зв’язок цього пристрою у березні. Приблизно через 2 місяці, він почав шум багато. Пояснити, чому шум?

Ймовірно, забився теплообмінником. Якщо вода важка, то пізніше в радіаторі на стіні труб відкладе.

Я планую нагрівати будинок для встановлення котла Baxi Main 5 14 F. Скажіть, як правильно запускати таку одиницю в експлуатацію?

Для правильного початку експлуатувати це обладнання, подальші процедури. Підключіть джерела живлення. Відкрийте кран Gaza. Потім увімкніть пристрій пальника. В кінці, налаштуйте необхідну тему-ru.

Мені потрібно зробити технічне обслуговування. Доручити, як краще злити воду з сукупності?

Відповідно до посібника, ця робота це робиться. Від’єднайте пристрій від мережі. Перекриття гази клапана. Відкритий автоматичний дренаж повітря. Поверніть кран для стоку. Далі зніміть поточну рідину. При необхідності ви можете об’єднати воду за допомогою запобіжного клапана. Цей компонент встановлюється в нижній частині пристрою.

Розкажіть нам, будь ласка, як ви можете діагностувати роботу 3-х вільного клапана? Мені здається, що він неправильно відкривається. У режимі опалення він не може прокачувати останні батареї, хоча в режимі гарячої води нагрівають трубу для нагрівання під котлом.

Ви маєте рацію, необхідно перевірити 3-х шляховий клапан для стовбура висять у середньому положенні. Ми також рекомендуємо перевірити систему опалення.

Ми маємо в квартирі двоконтурні настінні котли Baxi шахти. До цього дня діяв без питань. В даний час через три секунди після запуску він почав ебать.

Існує припущення, що охолоджувач не може бути загнаний у систему. Поясніть, яка проблема? Можлива причина такого дефекту є електродом запалювання, який не бачить пожежу, або відсутність процесу кровообігу.

Кілька днів тому виникла неприємність з нагрівальним пристроєм. Під час роботи він свистки. Я вирішив перезавантажити. вдалося, але свисток не зникає. Можливо, хтось скаже, чому підрозділи свистки?

baxi, main, котел, включається

У більшості випадків гострий вісті з’являється, коли регулювання тиску на горілки невірний. Потрібно перевірити налаштування тиску газу та виправити, якщо це доцільно.

Вода нещодавно затоплена газовим котлом, а підрозділ почав функціонувати з невдачами. Наприклад, встановіть будь-яку температуру, і нагрівання йде від сили до 23 градусів, за Цельсієм, після чого він вимикається. Не могли б ви сказати мені, що сталося?

Якщо вода тече в контрольну дошку, можна припустити, що плата погіршилася. Необхідно перезавантажити його, повністю відключивши блок живлення. Після цього запустіть і відчуйте його функціональність.

Введено два роки тому в експлуатації цієї моделі. Тепер під час запуску, Wick загоряється протягом 10 секунд, головний пальник не підбирає полум’я, і ​​через це пристрій починає пухнути. Як я можу вийти з ситуації?

Здається, що блок запалювання або несправність пальника не вдалося. У будь-якому випадку ви можете перевірити, чи перераховується фазінг під час підключення до джерела живлення.

Завершено в середині цього року введення в експлуатацію цієї моделі. Нібито через 4 місяці відбулася довічне водопостачання, тоді як у режимі опалення діє добре. Я хотів включити гарячу воду, але пристрій лише зображує температуру, а нагрівання не збирається. В чому проблема?

Можливо, відбувається розбивка 3-го клапана. Це вимагає заміни.

Я хотів би знати, яку мету датчик температури встановлюється для системи котла?

Тепловий датчик безпеки зупиняє потік газу в газопластичний блок у випадку перегріву води первинного теплообмінника.

Мені було рекомендовано промити і очистити первинний теплообмінник. Скажіть, як видалити його кваліфікованим?

Теплообмінник легко видаляється з пристрою при використанні звичайної викрутки. Нижче опис процедури видалення. Потрібно злити воду з машини за допомогою вихлопного крана. На наступному етапі система гарячої води вивільняється з води. Відкрутіть гвинти кріплення теплообмінника і витягніть його з кадру.

Виконується самостійно запуск з цим пристроєм. Приблизно три місяці знизився тиск води в пристрої. Часто він звинувачує його і вимикається. Тобто, не тримається тиск взагалі. Чому це відбувається?

Якщо пристрій не тримає водонепроникну, швидше за все, є витік з крана. Якщо відбудеться вимкнення, а тиск знизився до 0, то має дефект 3-шасовий кран.

Скажіть, як зробити фільтр холодної води?

По-перше, видалити воду з системи гарячого водопостачання. Наступна операція. відкрутіть гайку датчика битви. Потім отримайте датчик і фільтр з перерви. Після видалення, ми видаляємо накопичений сміття і бруд.

Пристрій при запуску і перед тим, що гуляється, і в цей час шум став сильнішим. По-перше, звук був почутий довгий час, тепер чує довше. Хтось зустрівся з цією проблемою?

Формування надмірного шуму вказує на наявність мінеральних відкладень всередині теплообмінника, нагрівання якого протікає нерівномірно через різну товщину стін. Чим більше теплообмінник забруднюється, тим сильніше, одиниця шуму, а повернення тепла зменшується відповідно.

Пристрій працює, але на водній системі, мабуть, не циркулює. Сильно нагрівається насос. В чому причина?

Швидше за все, фільтр, забруднений або в якомусь місці, крани були закриті, що запобігає проходженню теплоносія. Може ще зламати циркуляційний насос.

Через те, яка гаряча вода не готова? Вода з крана потоків ледве теплі. Допомогти зрозуміти, що є причиною?

Виправлення неполадок Discovery може бути наступним. Наприклад, розбивка датчика температури DHW, його слід замінити. Можливо налаштували настройку сили для нагрівання DHW.

Постійно ми помічаємо розбивку іскри під час запалювання. У пальника все чисте, димарно є нормальним, проблеми з проблемою немає. Де дивитися розбивання?

Пристрій не виявляє полум’я через недостатнє оповіщення від блоку керування запалюванням. Потрібно перевірити дріт від датчика іонізації до електроду. Ймовірно, потрібно витягнути його. Я міг би вирватися з ізоляцією датчика, який слід замінити.

Немає запалювання в Газі Баксі

Якщо ваш Baxi Main Four 240f потребує кваліфікованої допомоги, немає іскри або як експерти кажуть, що автоматизація не бачить полум’я, контакт.

Форум та обговорення тут не допоможуть. Помилка E98, однак. Знання та рішення до досвіду для кожного випадку.

Порядок діагностики з нашого сервісного центру газових котлів та Московської області.

Успішне ремонт з нами гарантується, оскільки наші майстри можуть не тільки очистити камеру згоряння, але й відремонтувати Ecofour 24f Control Control, якщо це необхідно, а потім почати опалення у вашому домі.

З корисним. Гарантійне життя, пасивне термін служби.

Отежний момент при опалюванні та гарячій воді, як завжди, незамінним, ви знайдете Baxi газовий котел STOP ECOFOR24F через помилку E01.

За даними фабричних інструкцій виробника, котельня електроніка не бачить полум’я, який повинен народитися в камері згоряння.

Для всіх публічних знань ви вже перезапустили італійський блок, використовуючи кнопку RESESS RESET (RESET, перезавантаження). Нічого не вийшло.

На всякий випадок, ми перерахуємо кілька центральних підстав для цієї помилки чотирьох котлів серії.

Але якщо ви берете професійне ремонт електронного компонента газових котлів, то відновити контрольну плату та виявлення несприятливих зовнішніх факторів, пов’язаних з проблемами та невдачами методики опалення, підстави для недоліків будуть підняті в декількох десятках.

Отже, поверніться до основних джерел невдачі.

Всі причини до газового палива, що нібито ні, і це не запалюється з будь-якої причини:

 • Закінчився газ (в Газагольці)
 • Газові фітинги заблоковані
 • Відрізаний газовий клапан працював після того, як перевищує допустимий поріг зростання гарячого газу, зверніться до спеціалізованої організації (наші телефони вказані)
 • Якщо лічильник газу є визначеним дизайном, то постачання газу можлива, коли тиск перевищено в шосе
 • Клапан-модулятор газу не відкривається

Всі причини до повітряних мас і спалених газових потоків:

 • Неправильний коаксіальний димар
 • Неправильні налаштування газу
 • Блокування венканального та повітряного пригоду, щоб зупинити котел, а також порядок ліквідації причини спеціалізованої організації з ліцензією MES
 • Жодне обслуговування котла не була проведена

Всі розгляду електроніки, електричної оболонки котла та системи датчика

 • У третьому пункті необхідно повідомити багато, і в той же час немає нічого нового, оскільки всі компоненти електричного обв’язування, а також електроди, датчики з загальною роботою котельної дошки просто потрібні працювати в ідеальній формулі. Потрібна досвідчена майстерня електроніка з доступною роботою під навантаженням.
 • В іншому випадку, за будь-якою мізерною похибкою контактів, фазування, слабких струмів, з будь-яким відступом від заводських параметрів у встановленні тиску газу або струму блоку запалювання, котёл не буде працювати. Вся автоматизація котла працює для цього, яка називається системною системою безпеки будь-якого газового обладнання на будь-якому об’єкті.

Ремонт електронного котла Baxi

В інших випадках професійного ремонту котлів Baxi, будь ласка, зв’яжіться з нашою компанією.

Baxi ecofour 24f котла не включається dhw

Вся група Baxi Holding електронних котлів відремонтовані тим же принципом. Наша служба обслуговує та проводить будь-який ремонт, у тому числі компенсаційні котли (BAXI) КОНТЕМЕНТІВ для наступних модифікацій:

Сервісний центр пропонує всі види ремонту та профілактики газових стін та підлоги котлів виробника Baxi.

Ми також відновлюємо електронні плати для сучасних котлів за компонентом ремонту блоку керування.

Які моделі газового обладнання ми відремонтуємо?

ECO-4S, ECO Home, Eco Four, Eco Classic, Main-5, Eco-5 Comfort, Luna-3, Luna-3 Combort, Luna-3 (Combi) Combi, Nuvola-3 B40, Nuvola-3 Comfort

Газові котли для підлоги Baxi з атмосферним пальником

У свою чергу, ми інформуємо про обслуговування в майбутньому і ремонту компонентів блоків старих котлів Baxi. Всі нюанси перевіряють по телефону.

Конденсація настінних нагрівачів

Ми пропонуємо монтаж та регулювання, коли потрібна система пульта дистанційного керування ZONT-H1B, як невід’ємний помічник у встановленні температури нагріву за межами будинку та постійним моніторингом ситуації на опалення без присутності людини в котеджі.

Крім того, ви можете прочитати те, які нестандартні несправності в моделях Baxi (Slim) ми успішно усунули.

Коли багато московських фірм відмовляються від такого роду нестандартних несправностей та ремонтних робіт і не беруть до кінця, багато власників приватних будинків звертаються до нас, у старовинній спеціалізованій організації з ремонту газових котлів.

Всі секрети відкриються з нашими ключами. Досвід та знання знань.

Візьміть наші переваги і використовуйте їх правильно.

Ми видаляємо перегрів підлоги котла Baxi Slim, Galaxy та міді та завжди.

Основна цілодобова служба Baxi

Основна цілодобова служба Baxi. це набагато зручніше та вигідніше з нашим сервісом. Ми пропонуємо останні методи вирішення проблем різної складності, яку ви можете виникнути. Вся робота виконується на місці установки котла, в зручний час для клієнта. Сертифіковані майстри будуть повернуті до колишньої функціональності вашої техніки за короткий час і за доступною ціною.

 • Час відгуку в середньому протягом години. Але якщо з якоїсь причини він збільшується. ми попереджаємо про це заздалегідь.
 • Ми купуємо запчастини від постачальника, з якими ми працюємо більше 8 років. Не для всіх брендів є оригінальні запчастини, але ми вибираємо високоякісні аналоги.
 • Всі інженери. наші штатні працівники. Ми ніколи не залучаємо сторонні майстри.

Ремонт замовлення:

 • Щоб розмістити замовлення на встановлення побутової техніки, заповніть форму на сайті, або зателефонуйте нам по телефону 8 (495) 320-37-07.
 • Коли порядок підтверджується, бажано зателефонувати до перегляду, бренду та моделі котла, опишіть умови встановлення (є або відсутні підсумовані комунікації. сантехнічні труби, проводки на місці установки).
 • Установка може бути виготовлена ​​як у день обігу, так і в будь-який інший час. Оператор погоджується з вами зручним часом, щоб приїхати інженером.

Потрібні всі послуги, надані Сервісною центром ремонту котлів будь-якої марки та моделей, видається офіційна гарантія з довгостроковим терміном. Кваліфіковані фахівці не тільки для усунення існуючих поломки, але також запобігають майбутнім несправностям, замінюючи зношені предмети до нових.

Для того, щоб ремонт котлів буде завершено, і термін служби був розрахований протягом багатьох років, ми використовуємо сертифіковані запчастини до роботи, які придбані від офіційних постачальників у всьому світі за вартістю.

Сам клієнт вибирає, де буде проведено ремонт котлів. на місці установки або в службовій лабораторії, а також вказує час, щоб прибути до майстра або кур’єра. Ми завжди готові слухати ваші побажання та поради щодо підвищення якості обслуговування.

Потрібні всі послуги, надані Сервісною центром ремонту котлів будь-якої марки та моделей, видається офіційна гарантія з довгостроковим терміном. Кваліфіковані фахівці не тільки для усунення існуючих поломки, але також запобігають майбутнім несправностям, замінюючи зношені предмети до нових.

Для того, щоб ремонт котлів буде завершено, і термін служби був розрахований протягом багатьох років, ми використовуємо сертифіковані запчастини до роботи, які придбані від офіційних постачальників у всьому світі за вартістю.

Сам клієнт вибирає, де буде проведено ремонт котлів. на місці установки або в службовій лабораторії, а також вказує час, щоб прибути до майстра або кур’єра. Ми завжди готові слухати ваші побажання та поради щодо підвищення якості обслуговування.

Служба має спеціалісти з високим рівнем, які мають не тільки відповідну освіту, але й багаторічний досвід у цій галузі. Вони вирішують проблеми будь-якої складності за короткий час.

При підтвердженні наших слів про високу надійність нашого ремонту ми надаємо гарантійне отримання, засвідчена печаткою служби. Цей документ дає право вільного ремонту котла в нашому семінарі без черги.

Якщо ви хочете у вашому домі завжди тепло. Замовити наші послуги. Ми займаємося ремонтом котлів у всьому

10 років і знайте все про свій внутрішній пристрій.

Кінцевий термін виконання ремонту котлів, як правило, займається не більше 3 годин. Термін залежить від типу котла та поломки. Експерти залишають для вас з повним набором інструментів і можуть відновити якомога швидше.

Ми приймаємо платити як готівкові платежі, так і безготівкові. Також Ви можете сплатити за наші послуги за допомогою пластикової картки. Після закінчення ремонту ми надамо Вам усі необхідні документи.

Коди помилок газового казана Baxi

Опис більшості помилок котла Baxi можна дізнатися у класифікаторі. Найпоширеніші варіанти описані у супроводжуючій документації. Але іноді можна виявити, що деякі коди можуть вказувати на кілька можливих проблем, і буде потрібно перевірка стану вузлів. У багатьох випадках для відновлення роботи газових котлів Baxi не обов’язково викликати майстра, і повернути обладнання в робочий стан можна самостійно.

Помилка е00

Поява коду Е00 інформує про несправність електронної плати. Вона відповідає за керування всіма вузлами. У цьому випадку доведеться йти до фахівців для усунення несправностей. Не варто плутати Е00 з А00. Дисплей екрана A00-коду може з’явитися у випадку активації режиму “Інформація”, і його зовнішній вигляд не підтверджує, що обладнання знаходиться в технічно несправний або непрацюючий стан.

Газовий котел Baxi, помилка E01 та E04, методи ремонту

E01 та E04 відображаються, коли розлади в системі запалення в котлі Baxi Eco чотири 24 F (Ecofor 24 F). Якщо встановлений котел не оснащений дисплеєм, то світлодіодні індикатори будуть сигналізувати подібну проблему.

READ  Котел Baxi не вмикається після грози

На додаток до цих варіантів, E01 Помилка в газовому котлі Baxi може відображатися в наступних параметрах:

 • за відсутності газу;
 • Якщо на датчику полум’я немає контактів;
 • Якщо бруд копіюється на датчик контролю полум’я;
 • з неправильним положенням електропроводки;
 • У разі несправності в експлуатації газового крана, машинобудування димоходу або електроніки.

Помилка E02 Термостат

Помилка обладнання може виникнути з кількох причин. Ви можете вибрати такі опції:

 • При досягненні граничного значення температури рідини основного ланцюга;
 • коли датчик не вдається за температурний режим схеми;
 • з недостатнім контактом на датчик температури;
 • з недостатньою циркуляцією рідини в системі;
 • У випадку утворення сміття в фільтрі або теплообмінниках, або утворення повітряного пробки.

Така несправність відбувається на устаткування, яке не передбачає відображення дисплея. Знак проблеми вважається індикатором свічення, який відповідає за температуру свідчення.

Помилка E03 (датчик тяги) в газовому котлі Baxi

Аналогічний сигнал з’являється на моделях, де присутня закрита та відкрита камера згоряння. Показаний код показує можливі проблеми в датчику тяги газового котла Baxi, операція термостату або пневматичного реле.

 • Велика довжина системи диму;
 • Всередині димоходу впав іноземний об’єкт, або камерний канал забивається;
 • несправності в інжекторі Вентурі (помилки в котлі Baxi Moon 3);
 • порушення в електроніці;
 • неправильна операція вентилятора або відсутність контакту з ним;
 • Неправильне з’єднання пневматичного реле.

Помилки E05 та E09 DHW Control і Flame Burner

E05 виникає, коли у роботі опалювального контуру не знайдено усунення несправностей. Серед основних причин можна назвати несправність самого датчика, в деяких випадках може бути несправність електронної дошки. Іноді виникнення неналежної роботи обладнання може бути пов’язана з відсутністю контакту між датчиком та дошкою.

E09 виникає проблеми з забезпечення гарячої води. Але іноді виникнення помилки на газовому котлі не пов’язаний з функціонуванням DHW. Більшість проблем дозволяється за допомогою ланцюгів тестування та подальше заміну несправного вузла, одиницю або частку.

Помилка E06

Коли датчик температури DHW не вдається, код E06 відбувається. Причиною є проблеми, як у самому датчику, так і в проводці.

Помилка E10 Реле мінімального газового газового котла Baxi. Методи ліквідації

Коли сигнал зникає з гідравлічної прес-служби, може з’явитися E10. Є кілька основних варіантів:

 • За відсутності вільного місця в розширеному резервуарі або його розбитті;
 • Коли датчик тиску води не вдається. Розповсюджується на базі Baxi Main Four 240F, Baxi Main 24 Fi;
 • Якщо косий фільтр забивається.

Помилки E25, E27 та E32 Температура

Виникнення непередбачених температурних змін у опалюванні може призвести до того, що код E25, E26, E27 або E32. Основу дисплея на дисплеї є кілька: блокує насос, утворення сміття у фільтрі, наявність повітря в системі, несправності в електронній системі, неправильна робота датчика DHS.

Щоб усунути профілактику та перевірте вузли. Це може бути необхідним для електричного, так і для механічного тестування вузлів.

Помилка E35, E36 та E40, E43 Control Control та GDC котла Baxi, як усунути

Поява сигналів передує проблемам у системі управління газовим пальником та систем диму. Помилка E35 у газовому котлі Baxi може виникнути, коли відбувається паразитичне полум’я. Виробник пояснює це: паразитарне полум’я в газовому котлі є ситуація, коли датчик іонізації походить від сигналу горіння до відкриття клапана. E36 Senfunction Senfunction NTC, E40 кодів для E43 вказують на несправності під час тесту GDC. Деякі варіанти можуть бути виправлені самостійно, але в більшості випадків може знадобитися майстер.

Проблеми з кодом E55 з газопостачальником

Причина. неправильний калібрування клапана. Самостійно виконувати точне калібрування самостійно, це важко. Ми радимо вам звернутися за допомогою у відповідних службах.

Помилка E98 Газовий котел Baxi

Такі прояви сигналів порушень при роботі блоку управління. Це може бути дотримуватися контактів реле клапанів, відповідальних за постачання газу до обладнання. З’являється після системи самодіагностики. У деяких випадках винна може виникнути від неправильної установки параметрів дошки. Слід пам’ятати, що не буде можливо позбутися проблеми. Вам потрібно буде назвати майстрів з сервісної служби.

Електрична частина E99

У більшості випадків, E99, E97 та E98 помилка сигнали про можливі проблеми в електроніці Baxi Maine 24Fi, Baxi Slim. Точно визначити несправність вдома дуже складно. Для кожного варіанту можуть бути ваші причини. У більшості випадків він складається з електронної дошки. При виклику майстра, попросіть його взяти з собою плату. Для цього вам потрібно буде вказати значення, вказане на дошці, або назвати модель нагрівального пристрою.

Огляд: Газовий котел Baxi Головна 24 Fi. Бойлер з проблемами

У сучасному світі з високими комунальними платежами необхідно шукати шляхи дешевого комунального зв’язку. Отже, у присутності газу ви можете зробити вашу автономну опалення та круглу гарячу воду, яка рідко для жителів великих міст. Тому багато хто вдаються до використання газових котлів (але це добре, якщо є газ в будинку).У нашому випадку цей шнурний газовий котел. високий тепловий відгук Baxi Main 24 Fi. Котел встановлюється на кухні та прихований в шафі, тому він не псує загальний вигляд кухні, а також захищений від повсюдних дітей.

Котел має відносно не великі розміри приблизно 32 см, 73.4 у висоту і 40 см в ширину.

На передній частині котла є три регулятори, чесно, я не повністю вирішив з ними, хоча ми вже живемо з котлом протягом півроку.

Коли котел включений в зимовому режимі, лампочки спалахують, в залежності від заданої температури за допомогою регуляторів (які ми не знаємо, тому що немає ніякої інформації екрану в котлі, і ми можемо тільки припустити, що ця установка має рівно Температура).Коли температура приходить до позначки 70 градусів з котла, відчувається сильне тепла, і враховує той факт, що котел ми знаходимося в прихованому в шафі, потім відкриваємо його, можна побачити з теплим повітрям.

Але ось найбільш проблематична річ з цим котлом, коли ми перемикаємо котел для літнього режиму, або ми зменшуємо температуру менше 25 градусів, тиск падає в котлі. І котел дає помилку, лампочка становить 60 градусів, починає спалахувати. Щоб повернути котел до робочого стану, вам потрібно відкрутити клапан і покласти газ, до моменту, поки стрілка не потрапляє в зелену зону, звучить глухий клік, а котел знову працює знову. Але є одна річ, якщо ви негайно не додавати температуру, або якщо ви не використовуєте гарячу воду, то після півгодини він знову почнеться з помилкою.

Фото нижче показано з’єднання всього трубопроводу до котла (газ, вода, зворотний). Він знаходиться на нижній панелі в не дуже зручному місці для ока. барометр.

На вході води до встановленого фільтра котла.

Кожна труба має клапан з перекриття води.

Це система труб, які йдуть на опалення.

На даний момент, коли котел знаходиться в стані похибки від цієї трубної системи, починає течуть воду. Ви повинні замінити банки.

Ми живемо на знімній квартирі, у багатоквартирному будинку, тому, тому що повітряний отвір від нас до загальної вентиляції, а також безпечний, мені важко як простий мешканець судити.

На наступній стіні з котла ми отримали регулятор температури в квартирі. Саме тоді, коли температура встановлюється на цьому регуляторі нижче 25, котла потрапляє в помилку. Чий ямба, інсталятори або котел, я не можу судити.

Що ще я можу сказати при обгрунтуванні цієї моделі котла, мені подобається, що вода під час звичайної роботи завжди тече гаряча, вона нагрівається “Live”, вона не закінчиться в той момент, коли ви купаєте, не стане трохи теплим. завжди гаряча вода. гарячий.Для тих, хто буде зацікавлений ближче, щоб познайомитися з цим котлом, я створюю фотографії інструкцій.

Інструкція ділиться на дві частини, одну частину німецькою мовою, іншою російською мовою, у свою чергу, кожна частина ділиться на іншу два підрозділи для користувача та технічного персоналу.

Існує вся основна інформація на першому початку, основні правила використання котла та способи роботи.

Показані та методи регулювання температури в приміщенні та гарячої води.

Для тих, хто встановлює котел у приватних будинках, є інформація про відключення котла та захищає його від замерзання. (Такий план помилки, який виникає від нас, у приватному будинку може призвести до замерзання системи)

Фото вище. це лише список несправностей.У розділі для технічних працівників є детальна установка та зв’язок котла.

Для мене, як для звичайної людини на вулиці, як для жінки є темним лісом.

Підсумовуючи, я хочу відзначити, що немає багато переваг. Це гаряча вода без переривчастого, невеликого компактного розміру; Води та приміщення швидко нагріваються.Але є досить багато мінусів: 1. Постійно потрапляє в помилку при переході до “літнього” режиму або зменшення температури до 25 градусів; 2. 3. Незручне розташування барометра;. Немає електронного інформаційного екрана.Я сподіваюся, що мій маленький огляд буде корисним, і ця модель ви пройде. І візуально подивитися, що насправді виражається труднощами та проблемою з падінням тиску в системі, я додаю відгук відео.

Ремонт та регулювання котлів Baxi

Я був встановлений для батарей температури носія 65G. У газовому котлі Baxi Nouveola. Я помічаю, що коли пальник вимкнений, то він не загоряється, поки температура носія не потрапляє до 40 грамів. Як регулюється цей нижчий поріг? Доступний віддалений пульт для налаштувань та керування, але я не знайшов щось відразу, як. Верхній порог, який я можу, але з дном не зрозуміло.

У сервісному відшкодуваному котлі Baxi Eco чотири 1.24f, працював у минулому році 3 осінньо-зимових місяців, запущених цього року. Працював на тиждень і випущено помилково E01. Суоновий очей викрутіть. Газ йде, котел намагається почати, натиснувши запалення, але полум’я на пальника навіть не з’являється. Влітку були запрошені чарівники з сервісного центру, все перевірено, я стиснув тиск на клапан, підтвердив, що котел був належним чином, налаштований на SUG, змінювалися насадки, тиск був висунутий для пропан-бутану. Оскільки будинок побудований, ми підтримуємо температуру близько 10 градусів, у невеликій котельні близько 16. Відповідно, максимальний параметр потужності F8 становить 80% (котел працює лише на опалення, зовнішній котел DHW не підключений). Ще один фільтр коси на шосе всередині котельної знімається очищеним, але з’єднання сильфон, як після фільтра, газ, коли сильфон знімається в кімнату, це означає, що фільтр не засмічений.

Можливо, у вас є газовий клапан. Незабаром. Перевірте обмотку газового клапана. Роз’єми 1. 3: 6.5 Com. Роз’єми 1. 4: 7.4. Було такий, що котел трохи працював і помилку E01. Зварювальний газовий клапан не вдалося.

Монтаж, монтаж та підключення Waxi Wall-Munty Moon, 1 кВт, 1 контур з непрямовим опалювальним котлом для 160 літрів та будинок на 90 квадратів. Скажіть, це не потужний пристрій для такого будинку або кращої зміни до менш потужного.

Зменшити потужність до мінімуму, і залишити котел. Встановіть термостат кімнат.

В експлуатації, система 2 побутових котлів Baxi Luna 310 Fi, одна з них. це дворічна, друга одноз’єднана, але обидва роботи тільки на опалення. Котли приблизно 9 років, перш ніж ця зима працювала належним чином, очистили останній раз пару років тому. З настанням цієї зими сильних морозів (стрибок від.2.15), обидва котли перестали працювати нормально. Один завжди працював постійно і не вимикав, другий був запасний. Тепер вони обидва працюють по черзі, як це: вмикає, нагрівається, тоді він, очевидно, кипить, і вимикається, тахуж і стукає в той же час, стрілка тиску стрибає, але іноді без нього, це просто взуття. Через пару хвилин однаковий повторюється. Буває, що він працює приблизно на 20-30 хвилин, не вимикаючи, але торалує всередині сильно щось, полум’я зменшується, і він працює далі. Що це може бути? Майстер прийшов вже, ніхто не сказав нічого. Як це може статися, що обидва не можуть працювати нормально?

Я встановив і підключив турбонаддувний котел Baxi головний чотири 240 F і мій старий безперебійний не хоче бути друзями з ним. Безперервно у мене є Stark країна 600 лінійна інтерактивна з синтезованим синусоїдом. Коли машина вимкнена котла, якийсь час ще працює (звук з насоса дивно), а потім дає помилку. Що робити, на якій, щоб замінити так, щоб не дуже дорого?

Спробуйте UPS ENERGY NP-500. Це чиста синус і призначена для котлів.

Встановлення та запуск газового котла Baxi Slim 1.620. Як дізнатися, що працює в повній потужності чи ні. Справа в тому, що площа приміщення набагато вища, ніж її характеристики, вона не працює зараз, не вимикаючи, вода в регістрах гаряча, панель показує 70гр., Але газ на день споживає трохи менше 120м / куб., Т. Е. Виявляється близько 5м / куб. за годину, а на паспорті повинні 7,5 м / куб?

Потрібно перевірити тиск на газовий клапан і очистити струмені. Я нагадую вам, що фахівці з газового обладнання повинні робити це самостійно. Є таблиця у паспорті котла, залежність тиску від газового клапана та вихідної потужності. Можливо, необхідна регулювання газового клапана, або проблема може бути в тиску газу, і це питання для газу.

Внесення послуг та ремонту Baxi Eco Wall Boiler 3 Compact, він 7 років, він працює для опалення, оскільки DHW не задовольняє власника. Алгоритм такого. З виставленими 40-45 грамами, нагрівається до відсікання в 65-67 градусів і вимикається. Далі витримує паузу і знову в нагрівання за тією ж формулою. Потім він почав випускати помилку E25 у DHW. Сьогодні він не показав похибку, але температура переоцінюється, було зрозуміло, що в якийсь момент полум’я було зменшено. Очевидно, модуляція працює, але все-таки вийшла на перегрів і вимикається (без помилок E25). Людина втомилася платити за електронну пошту. Котел і попросив допомогти, оскільки змінено вторинний та пріоритетним датчиком, а датчик пріоритету вже змінився (хоча старе явно натиснуло і дав сигнал). Під час роботи в режимі DHW на максимальному полум’я було сильні кліки та тріщини в котлі. Я думаю, що первинний теплообмінник був забитий або газовий клапан, який має бути притиснутий? Що сказати головний час наступного разу?

Побутова газова котел Baxi Nuvola 3 Comfort 240fi стенди з помилкою E03. Закликав магістра, він сказав страйкувати на правій стіні котла. Він заробив. Чи буде ситуація повторити ситуацію? Як уникнути? Система опалення частково заморожена, тому я думаю, чи вона піде вона.

Не очікуйте, але діяти. Стояти над котлом і подивитися про випуск димових газів два круглі вилки. один відкритий. Якщо нічого не вибухне, і бойлер зароблений, він відійде.

Будинок, 2 поверхи 100м2 котельня (тільки 213m2), планується підігріти тільки воду теплим підлогою (VTP). На першому поверсі 10 петлі, на другому 8 петлях, все близько 60-70 метрів PEX-Al-Pex 16 мм. Чи можна встановити котл Luna-3 до низькотемпературного режиму та 2 колекціонерів VTP без насосної та змішувальної одиниці, ну, максимум, додати насос до лінії подачі до другого поверху VTP-колектора? Маленька схема грамота?

У мене є нагрівання в будинку тільки з теплими підлогами, взагалі немає радіаторів. Все нормально. Мідь один-з’єднувальний місяць 3 комфорт 1.310 fi.

При роботі головного 24 монтуваного котла, нещодавно, коли увімкнено, наприклад, 80 градусів на опалюванні не можуть постійно підтримувати задану температуру, вона вимикається до 40 градусів, потім прискорюється до 80 знову і так постійно. У чому може бути причина?

Або втрата тепла будинку зменшилася, або циркуляція теплоносія була гіршою через котел (слід перевірити чистий фільтр).

Сам питання полягає у виборі апарату з точки зору можливості тонкого / точного встановлення PZ. Наприклад, у турбонаддувному котла, Ecofour влаштувала криву KT2, але, швидше за все, я хотів би це виправити. Чи є якісь можливість і як вона реалізується? І як змінюється крива? Чи змінюється початкова та кінцева точка кривої? Або немає коригування? У той же час у котлі є режим теплих підлог 45/30, і для цього режиму немає графіки. Тобто, необхідно зрозуміти, що преса не працює в цьому режимі? Бойлер LUNA представив як графіку 45/30 та 85/30, і є додатковий коефіцієнт “Build”. Як він коригує вибрану криву “K-Reg”? В інструкціях. Не точно, ми говоримо про інерцію, а також будівлі, а також систему опалення. Якось не зрозуміло. або один або інший. Яка тривалість адаптації котла після того, як зміни, зроблені, коли ви можете вирішити “все нормально” або “ні, потрібно спробувати інший коефіцієнт”?

При зв’язуванні, зовнішній сенсор температури та кімнатний термостат Luna 3 Comfort самостійно пристосовує нахил кривої необхідної. тиждень. Крива вибирається під втратою тепла конкретного будинку. Для невеликих будинків ви можете зробити тільки з датчиком кімнат, для великих будинків краще, ніж преса.

У роботі “Комфортний котел” Нюврола “з вуличним датчиком, увечері Kreg випустив 1.1, я перевірив ранок 1.4 став також розуміння алгоритму. З коробки “CH SL” максимальна вартість (встановлена ​​точка) у системі опалення було 60 змінених на 80 тонн. До. Більше 60 відмовилися нагріти навіть у.25 На вулиці та температура вночі в ручному режимі впав на 2 градуси з встановленого в приміщенні, до речі, K-Reg з коробки був 4.5. А також змінив параметр F18 час очікування пальника між двома включеннями від 03 до 10, щоб принаймні якось позбутися від такти. Як правильно налаштувати та які параметри, де потрібно ввести, скажіть мені. Читання ретельно діючого посібника, виявлена ​​параметр “YSSE”, здається, є машиною “k-reg”, як боротися з ним?

Я також уважно прочитав інструкції з комфорту Luna 3. Дійсно, якщо знімна панель розміщується на стіні та підключіть датчик зовнішньої температури, потім “K-Reg” та “Buld” для виставлення. Сам бойлер встановлюється і робить це через тиждень. Ці параметри повинні бути встановлені для керівництва, якщо панель встановлюється на машину, але це не найкраще рішення. Параметр “Yself” просто включається / вимикає функцію регулювання функції на корму, природно, краще включити його. На комфорті Nuvola 3, інструкція не читала, але я думаю, що є все схоже.

Перед установкою вуличного датчика температура на котлі може бути змінена від 35 до 90. Після встановлення датчика. від 0 до 90, проведені експерименти. Все вийшло нормально. Крива. це з 00 до 90. Другий знак. Десята частка кривої залежності. Тобто, коли я поклав 15, пристрій нагріває воду приблизно до температури за графіка між 1 і 2 кривою. Це стосується еко-чотирьох турбонаддувом котла? Крива рухається паралельно? У Luna 3 Comfort Comfort можна також змінити, як у прикладі, описаному або вплине на це коефіцієнт збірки? Як побудувати вплив (налаштовується) до кривої?

Мої міркування щодо турбонаддувої котла ECO чотири. Недоліки. Я найбільш підходить для кривої KT18. Але це підходить тільки для мінус 25 оцінок. Коли температура піднімається до мінус 10, крива не підходить, і я перемикаю на KT20. Іншими словами. Нахил кривої не дуже хороший для мене. Це було з ситуації таким чином: я вибрав криву 12 (частіше). Послідовно з датчиком температури, змінний резистор на 5K. Поворот. Підняв загальну криву для декількох ступенів відносно горизонтальної осі.

У роботі баксі однокімнатного котла 3 комфорту 1.240 fi з зовнішнім котлом для 140 л. Будинок. 100 м2. Скільки я не просив фахівців, які пройшли навчання, ніколи не дізналися, що для параметра збірки. Всі цитують інструкцію, не може пояснити принцип. Я вирішив дізнатися досвідний шлях. Мої експерименти показали. цей параметр нічого не впливає. Можливо, він пов’язаний з DHW, але я не можу сказати, що я не можу сказати, тому що я не живу в будинку, і я не використовую DHW. Покладіть пульт дистанційного керування датчиком температури кімнат у кімнаті. Встановіть температуру на панелі = 20. Відсутній датчик температури. Спочатку діяв так: yelf = 1, Ambon = 1, модул = 1. Результатом є температура в приміщенні 20, але котлові годинники кожні 5 хвилин. Коефіцієнт K-Reg змінюється. котел намагається налаштувати. З такими налаштуваннями котел намагається досягти цієї температури води, так що температура в кімнаті було 20. В ідеалі він не повинен бути такт. Але оскільки котел навіть при мінімальній потужності пальника не може підтримати температуру теплоносія, наприклад, 45 градусів (він перегрівається), він повинен зупинитися. Ось причина такт. Буде більше будинку, можливо, такий режим прийде. Якщо yself = 0. вибір коефіцієнта k-reg в посібнику. Я спробував різні значення k-reg. принципово нічого не змінюється. У мене немає вуличного датчика. це означає, що це мене не важливий для мене. У майбутньому він був встановлений у 0. Висновок: Загалом, ці налаштування не підходять. часті такти. Використовуються тільки при надзвичайно низьких температурах.20 і нижче. У цих умовах котел працював з меншою кількістю зупинок, але не без них. Тому він не вийшов на ідеальну безперервну роботу. Я повторюю, занадто потужний котел. 9,3 кВт мін. потужність. В результаті всіх експериментів він ще визначався оптимальним (на споживанні газу та операції котла) наступні налаштування: yself = 0, Ambon = 1, modul = 0, k-reg = 3.5, максимальна температура теплоносія = 62. Пристрій негайно йде до максимальної потужності. нагріває воду до максимум 62 і підтримує його, тоді як температура приміщення становить 20,1. Наступна зупинка. За допомогою інерції, температура приміщення може зрости до 20.3-20.4. Потім знижується. При 20. пристрій знову увімкнено і т. D. Режим при температурах на вулиці.10 таких: 10-20 хвилин роботи. 20-30 стендів. Я не міг досягти кращих результатів. Недоліком. з холодною погодою температура в кімнаті може спуститися до 19,5 градусів. Вирішується збільшенням макс. Температура охолоджуючої рідини від 62 до 75 градусів або встановлення параметра модуля = 1. З усіма налаштуваннями з параметром ефекту збірки я не помітив. Досі намагалися налаштувати параметр F13 (потужність котла). Висновок. Краще знімати котел негайно при максимальній потужності, т. Е. залишити 100%. Менша інерція внутрішня температура.

READ  Після вимкнення гарячої води під нагріваючою рушником

У системі опалення встановлена ​​Baxi Luna 3 Comfort 240i. Немає додаткових пристроїв у вигляді різних термостатів та датчиків на даний момент (бажано на майбутнє). Опалення тільки ТП (тепла підлога). Мідь у відповідному режимі. Лист немає. Домашня площа 136 мкв. Чи можна будь-яким способом реалізації алгоритму в існуючій базі даних, подібній до кнопки “0” (модул та Амбон), але, крім температури в приміщенні, де знаходиться панель? Справа в тому, що з цими параметрами котел працює при владі (я озираюся навколо панелі) рівним або трохи більше нуля, потім батько-у-часом. Він вимикається з незрозумілим для мене алгоритму і знову увімкнено через час, вказаний F18. Температура кімнат піднімається до 23 градусів. У цьому випадку споживання газу при температурах за 0. 5 близько 25 кубиків на день. Коли параметри “Панель на стіні” та температура в приміщенні на 18 градусів при аналогічній температурі за борт споживання газу на день близько 11 кубів. Режим роботи котла на цих установках за 50 хв працює. близько трьох годин відпочинку. Температура заморожування в порядку 0,5 градусів. Для нежитлового будинку я вважаю критичним. Плюси цього варіанту. Низьке споживання газу та передбачувана температура в будинку. Мінуси. Підлоги не теплі, але так (температура декількох ступенів відрізняється від температури приміщення). І найважливішим мінусом є те, що з такою роботою, димар не має часу, щоб нормально розігріти, і в результаті сильний конденсат.

Температура приміщення встановлюється на панелі для 18C. Коли температура зменшується до 17,9, котла включається. Коли котёл працює, зворотний нагрівається, судячи з термометра на зворотному колекторі, до 20С. Це займає близько 30 хвилин. У той же час температура в кімнаті продовжує падати (при нагріванні ТП пластини) до 17,5-х років. Далі починається температура в кімнаті, і приблизно 20 хвилин вона досягає 18.1C, пристрій вимкнено. За допомогою інерції, кімнатна температура підвищується до 18,5. Наступне включення котла буде тільки після трьох годин. За цей час охолоджувач у підлозі охолоджується до температури тарілки та повітря в приміщенні, т. Е. до 18. Далі цикл повторюється. При нагріванні, мабуть, через низьку температуру на зворотному напрямку котла, конденсат утворюється на первинному теплообміннику саме з боку, де повертається до нього. Крім того, протягом простою пристрою охолоджується димовий канал, це з мого азбесту труби. При запуску котла, конденсат також починає форму. Негайно скажіть. Димохід був ізольований (за якість я не буду відповідати, але після розігріву конденсату зникає). Це займе багато часу, щоб розігріти. Канал майже 7 метрів, вечір, що належить автомобіля, має досить низьку температуру (рука переносить, якщо ви покласти його на горизонтальну секцію перед трійником). Взагалі, цей конденсат турбує мене в димовій і на теплообміннику, необхідно погіршити його якось, і збільшення температури повернення буде плюсом у цьому питанні.

Зайшов мороз, а котел подвійна схема Baxi Luna 3 Comfort 24fi перестав працювати добре. Опалення ТП, Стенди колекціонера, Другий поверх. Радіатори. Опалювальна теплоносія коштує 60 градусів, Ambon = Modul = 1, дисплей, що висить у кімнаті, немає вуличного датчика. З настанням заморозків, пристрій з якоїсь причини не розігрівається до будинку до заданої температури, відображається на дисплеї 24.9, і нагрівається 24,3 і все. Далі не піднімається.

При роботі на кімнатному термостаті максимальна температура завжди виставлена, чому. Швидке тепло і довго не включайте. Дельта 0,6 градусів може бути викликана неточності вимірювань, у налаштуваннях є параметр регулювання, щоб відповідати точним значенням температури, але знову потрібно точне вимірювання. Втрата тепла Більше сталі, вона не може здатися, що нагрівається при такому температурі теплоносія. Підвищити температуру. Там буде вуличний датчик, він підніме себе. Без зовнішнього датчика температури цей параметр нічого не впливає. У будь-якому випадку котел буде працювати при заданій температурі охолодження. Спробуйте підвищити температуру воду котла до 70-75 градусів. Для таких заморозків це нормально.

Чому я змінюю налаштування F17 і F18, це час після виробництва та час між пальниками, і він постійно відрізняється. Я поставив між включенням пальника протягом 8 хвилин, переробку 4 хвилини, але насос (пройшов 7 хвилин) не вимикав, а пальник загорівся.

Площа опалення 135 м2. Будинок з Брууса. Скрізь підставки радіаторів з термостатичною головою. Встановлений настінний турбонаддувний котел Baxi Luna 3 Comfort 240 FI та окремий котел непрямого опалення DRAZHICE. Я нагріваюся за допомогою зрідженого газу, газаголова 4800 м3. Трансфер до зрідженого газу зробив клієнта. Ціль. Налаштуйте котел, щоб працювати так, щоб існує баланс між теплою в будинку та економічним потоком газу, і це дуже дорого. Зараз споживання становить близько 25 м3 на добу. Скажіть, як краще налаштувати параметри опалювального блоку? Панель видалення привело в кімнату.

Перше, як думати про заради збереження палива, це теплоізоляція будинку, чисто брудне будинок. Котел горить точно так багато газу, якщо це необхідно для компенсації втрати тепла, якщо, звичайно, немає блоків у системі опалення, яка перешкоджає необхідному та достатньому теплопередачі з котла в кімнаті. Додайте датчик температури, встановіть yself = ambon = modul = 1, f06 = 01 і буде добре.

Скажіть, як зробити Baxi Luna 310 подвійної контурі котлів у кімнатній температурі, де встановлено панель керування? У налаштуваннях я встановив Ambon = Modul = 1, встановіть температуру в кімнаті 22, і вона піднімається до 24, а котел не вимикається?

Куплений та встановлений датчик температури. Покладіть параметри yself = ambon = modul = 1. Встановлено на віддаленій панелі 23 градуси в приміщенні. І котел зігрівав до 26 і не зупинився. Мені довелося вимкнути насильно. Параметр F06 встановлюється правильно = 00. У чому може бути причина? Інструкція прочитала все.

Налаштування параметра збірки може допомогти (принаймні, це допомогло) зменшити перегрів. Надмірна температура відносно встановленої, також з якоїсь причини залежить від температури за борт. Чим нижче температура, тим більший заповідник робить пристрій (хоча цей запас від температури змінюється лише на 0,2-0,3 с).

Додаткова інформація про моделі газових котлів: характеристики, функції роботи, компоненти, контроль та регулювання, усунення несправностей.

BAXI 18 кВт котла за гарантією. Помилка помилки викликається. Опалювальні роботи без проблем до 50 градусів. Як тільки підвищується температура, ця помилка спрацьовує, і після 10-12 таких включень / вимкнення роботи знову, потім знову e99. Я вимикаю пристрій, то я поклав температуру до 50 градусів, і все добре. Спеціаліст прийшов, але нічого не робив. На вулиці плюс, і що станеться, коли. тридцять. Нещодавно пов’язане, через місяць вони змінили плату через помилку E035. Тепер ще одна помилка.

Код помилки E99 також пов’язаний з дошкою керування та може виникнути через перешкоди в мережі постачання. Якщо створити стабільне з’єднання, проблема не зникнула, швидше за все, потрібно замінити дошку.

Пристрій видав помилку E04. Скажи мені що робити?

Ця помилка викликана помилкою з датчиком керування полум’ям, швидше за все, допоможе його заміни.

У мене була проблема з котлом Baxi Ecofour, з’являється помилка E04, вона підкреслює таку ж помилку на перезапуску. Що сталося?

Швидше за все, проблема полягає у відсутності планового обслуговування, що призвело до помилки E04. Ми рекомендуємо викликати спеціаліста для перевірки та роботи.

Baxi moon-3 310 fi дає код помилки 02e. В чому причина?

Ця помилка є наслідком перегріву або несправності датчика температури, перегріву термостат. Перегрів теплоносія може бути викликана багатьма факторами: недостатня протока через забруднення фільтрів, систем, теплообмінників, поломки циркуляційного насоса, системного забезпечення.

Baxi eco-3 мідь компактний 240, 8 років. Під час роботи в режимі DHW кілька разів протягом 10-15 хв. Температура води дуже ходить, а потім вимикає помилку E25.

Швидше за все, така нестійка робота пов’язана з появою депозитів у вторинному теплообміннику.

Модель Baxi 24 Fi. Влітку турбіна постійно працює. Це нормально нормально?

Якщо вентилятор працює при приготуванні гарячої води, немає причин для занепокоєння. В інших випадках ми рекомендуємо звернутися до сервісного центру.

Мій будинок має двоцентровий газовий котел Baxi Eco 4C 24F. У мене є дерев’яний будинок з розширенням каменю. Ізоляція приміщень є середнім, а загальна площа нагрівання становить 70 мк. Вимірюється споживання газу на добу, і це виявилося 6 кубиків. Контрольний пристрій через кімнатний термостат (22с в кімнатах). Система опалення реалізується трьома контурами (у кожному контурі його типу та розміром труб), з поліпропіленовим лайнером. Немає скарг. На вулиці тепер від 0 до 8с. DHW не підключено. У налаштуваннях встановіть максимальну потужність 60%, з меншою мірою починає такти. Мене мене цікавить, у мене нормальне споживання газу, або може бути оптимізований десь?

baxi, main, котел, включається

При максимальній потужності, середнє оцінене споживання 2,73 куб / год. Може все ще зменшити потужність.

Як я підключив 2 роки тому, газова стінка монтувальна котла Baxi Eco 5 Compact 24fi, тому ніколи не викликав фахівців. Тепер існувала така проблема. Коли я перемикаю його на DHW на опалення, двигун тристороннього клапана починає рев. Як відновити?

Видаліть електропривод і імітуйте живлення та від води. Якщо звук, то переведіть привід для ремонту або заміни. Якщо він спокійно працює, промийте або змініть сам клапан.

Нещодавно встановлений котел Baxi Eco Houm (перший сезон роботи) піднімається помилкою E35. Перший раз працював без проблем, і тепер він стає все більше і більше. Як бути?

Ваша помилка може спричинити дві проблеми: пристрій вважає, що постачання газу вимкнено, а полум’я бачить. Це може бути пов’язано з: поганим операційним клапаном або помилками у роботі дошки. Газ не діє дійсно приходить, і дошка, здається. Заміна дошки.

Газовий котел Baxi Eco 4S 24F при роботі на DHW не відразу починає давати гарячу воду. Спочатку кілька секунд подається холодно, і тільки тоді починається опалення. Потім знову холодно. І так на циклі. Як це виправити?

Ваш теплообмінник засмічений, потрібно полоскати.

З GASI ECO 5 Компактний газовий стіновий котл.24 постійно летить полум’я. Він працює протягом трьох років, і восени 2016 року зарахував плату за Раду (не було іскри). Після цього несправність у роботі не спостерігалася. Тепер, а разігіг іде, все добре. Іскра з’являється, полум’я світиться від нього. Але варто вимкнути іскра, як полум’я починає повільно блищати. Капот працює належним чином, вентилятор нормальний. Якщо ви блокуєте газовий кран, то він витрачає ті ж дії, тільки полум’я не загоряється. І немає помилок. Що може зламати?

Перш за все варто перевірити правильне мережеве з’єднання. Щоб зробити це поворот вилку в розетку. Додаткову справу з іонізаційним електродом: перевірте розрив і очистіть від забруднення. Перевірте дроти та контакти. Якщо все тут добре, шукає далі. Переконайтеся, що пристрій має землю. Якщо це не так, то встановіть діелектричну плиту між газовим краном і повік до нього. Цілком можливо, що останній раз дошка згоріла з цієї причини.

Я не знаю, як вирішити мою проблему. Мій baxi eco home 24 підключений до системи водопостачання, а з 00:00 до 06:00 сильно зменшує воду. У зв’язку з цим, якщо у зазначеному періоді відкрийте кран, щоб набрати воду, тиск у системі різко знижується до 0. Я не можу обмежувати доступ до кранів, оскільки діти найчастіше виявляються пити. І якщо після скидання тиску, запустіть пристрій, з’являється помилка E10. І поки водопостачання не відновлюється, і не буде можливо підняти тиск, не почати його. Чи можу я якось вирішити цю проблему?

Щоб вирішити цю проблему, існує резервуар для розширення. Саме той, хто повинен компенсувати весь цей тиск, і, якщо у вас немає витоків, тиск виконаний, тиск повинен проводитися кілька днів, незалежно від тиску подачі води. Щоб відновити роботу вашого розширювального танка, вам знадобиться автомобільний насос з манометром, ключ з крана Маєвського, відро та ганчіркою. Між нагріванням та системою DHW є лише одне місце контакту. це кращий кран. Вода, висічена з системи, може з наступних причин: щільність теплообмінника зламана. Не містить кращих кращих, і вся вода повертається до RH3 (якщо тиск водопостачання недостатньо). Бакування в байпасному клапані.

Газова стінка котла Baxi Baxi Eco 4S 24 Fi постійно зупиняється, що вказує ERG E98. Крім того, виявляється негайно скинути помилку. Іноді киньте довше, ніж це працює після цього. Спеціалісти кажуть, що це несправна плата. І на тому ж форумі вони сказали, що, можливо, реле. Правда, вони не вказали, який вид реле. Де істина?

Це в будь-якому випадку. Читати всі контакти повинні допомогти. Контакти також можуть бути окислені, спробуйте перемістити їх.

Встановлено новий газовий настінний котл Baxi Eco 5 Compact, але я не можу включити його. Після появи іскри, він показує помилку E98 та перезавантаження. Він не має гарантії. Як я можу це виправити?

Ця помилка означає, що ви повинні змінити плату. Перевірте підключення до мережі та наявності потенціалу на газовій трубі. Така помилка перезавантаження не видаляється.

Скажіть, чи газовий котел Baxi Eco Home 1 підходить.14F для опалення двокімнатної квартири 50 кв. М. Зацікавлені в одній основі, без dhw. Якщо це порівнюється з моделлю 24f, чи буде це більш вигідним? Оскільки різниця в ціні для нас є незначною, тоді зацікавлена ​​в ефективності використання, надійності та терміну служби. Він може вибрати 24f, і встановити його повністю вимикаючи схему DHW (у нас дуже важка вода, тому теплообмінник не буде тривати довго)?

Ця модель працює близько 2 років. Під час експлуатації не спостерігаються спеціальні розбивки. Теплообмінник чудовий. Тиск у системі опалення тримається просто відмінно. Тепловий носій в ньому є пропіленгліколем. Є помилки з електронікою, але з’єднання через стабілізатор напруги дозволяє вирішити ці проблеми. Є, однак, один нюанс у роботі. Якщо, коли ви починаєте в приміщенні, температура повітря нижче 5С, вона може просто відмовитися від роботи. Це вирішується просто. Необхідно нагріти датчик температури нагрівання. Творці не враховували особливості російської погоди.

Газовий стіновий котел Baxi Eco 4C. При заданій температурі 50 ° C, не може постачати воду на схему DHW вище 27c. Апарат 1,5 років. Що може зламати?

Перевірте температурну залежність. Опір на сенсорі STIC DHC. Якщо ви не знаєте, де це, подивіться на схему. Ви також можете мати проблеми з триповерховим клапаном. І навіть якщо DHW увімкнено, то акумулятор не має тепла. Скажіть, яке споживання води у вас за хвилину?

Baxi Eco 5 Compact 24F Після вимкнення опалення, Hydroudars почав чути, коли вода подається до DHW. Хоча опалювальні роботи, таких проблем немає. Перевірив рядок розширення, виникла тиск 0,5 бар. Повторно дотримуючись інструкцій, я завантажив повітря в нього. Проблема не пішла. Де шукати причину вини?

Швидше за все, теплообмінник нагріву дуже забивається, незважаючи на те, що теплообмінник DHW чистий. Точніше, теплообмінник, в якому немає прямого нагрівання з полум’ям. Виявляється, через нього поганий проток, і полум’я працює до максимуму. В результаті вода вже кипить на первинному теплообміннику, а датчик DHW не припав. З підігрівом, все простіше, оскільки немає такого значного водного опалення.

Проблема з котлом Baxi Головна 24 Fi

У котлі Baxi Eco Houm постійно знижує тиск і з’являється помилка ER10. Після нормалізації роботи випливає два дні нормальної роботи, і знову невеликий тиск. Як усунути його?

На вашому пристрої помилка E10 можлива з наступних причин: поломка мінімального реле тиску. Обробка з опалювальним контуром. Депресія. Поганий контакт між реле і дошкою. У самому агрегаті невеликий тиск.

В експлуатації не було цілого року, і тепер несправність. Газова стінка мідна Baxi Eco 4S. Сутність проблеми далі. Насос чомусь не створює тиску, достатнього для запуску пальника. Все, що ви можете бачити, і чистити ми були промиті: чистий фільтр. Інструкції розглядаються лише випадок, коли насос перестає працювати. У нашому випадку його робота не зупинилася. Інший варіант полягає в тому, що в системі немає води, але у мене є. Досліджував трипозиційний клапан. візуально з ним все в порядку. Мембрана не пошкоджена. Теплообмінник кілька разів промивали силітою, але це не допомогло. Насос також не пошкоджений, а конденсатор в ній. І головний пальник не встигає запускати, як ніби в теплообміннику немає циркуляції. Все ще перевірив клапан на обхід, і все добре з ним. Я до сих пір помітив, що якщо клапан на поверненій трубі короткий, щоб покрити, все починає працювати. Але в той же час відбувається перегрів, а пристрій знову вимикається. Якщо в той же час відкриває аналіз гарячої води, тристоронній клапан все ще залишається, пальник виходить. В чому може бути проблема?

Проблема, яку ви описана не нова. Я зустрічаю її в третій раз. У перших двох випадках проблема була в первинному теплообміннику. Це було порушено циркуляцією через забруднення. І останній раз сміття вже було в триповерховому клапані. Але у вашому випадку я все ще взагалі до першого варіанту. Я поясню, чому. У разі обструкції в теплообміннику починається зростання гідравлічного опору в ній. Відповідно, насос більше не може насос води, а тристоронній клапан не працює через брак тиску. При закритті клапана, коли починається робота, спостерігається різке збільшення опору на виході з пристрою, а тристоронній клапан починає працювати, як це повинно (створювати службу диференціальної преси). Коли кран відкривається на DHW, вода кидається до вторинного теплообмінника. І оскільки в системі опалення опір вище, ніж у вторинному теплообміннику, тиск на тристоронній клапан падає (він вимикається). Ви повинні промити первинний теплообмінник з 5% розчином соляної кислоти. Це, звичайно, є більш небезпечним для теплообмінника, але ймовірно, що це буде злякатися.

READ  Що робити, якщо газовий котел вимикається

Ми мали надзвичайне відключення джерела живлення. Після цього мій газовий котел Baxi Eco 5 Compact 24 F не хоче працювати, і показує помилку E03. Це може бути виправлено?

Ви повинні натиснути на аварійному термостаті (знайти, де вона встановлена). Все ще перевіряйте димохід.

Після встановлення газового котла Baxi Eco Home 24f не може вирішити проблему в DHW. А саме, на початку водопостачання кранів, пальник не вмикається. Ніяких помилок не виділяються. Якщо ви відкриваєте параметр меню Info A00, існує температура, показана 27С. І я встановив 50c. Що можна зробити?

У стінній котлі Baxi Eco 4S тиск постійно зростає. Ви повинні регулювати його. Чому?

Можливо, у вас є проблеми з паливним краном, і він не повністю закритий.

Несправність у стінній котлі Baxi Eco 5 Compact 24 F. Деякі проблеми з робочими циклами. Він працює 89 секунд, а потім пауза 115 секунд. Мені сказали, що необхідна установка кімнатної термостату. Як я вибираю його правильно?

Виберіть, що вам подобається, але я б порадив LT 08 LCD. Ви все ще можете підключити датчик температури зовнішнього рівня.

Скажіть, чи правда, що Baxi Eco Home 24 F має вбудовану автоматичну автоматику. І так що він заробляє, вам потрібно лише придбати відсутність та налаштувати систему?

Всі моделі Baxi мають цю функцію. Купити та встановіть датчик температури зовнішнього температури та відрегулюйте криву нагріву.

Не хоче включати eco 4s 24f настінний котел. Протягом двох років недоліки не виникли, і тепер не хочуть включити. Коли ви намагаєтеся запустити табло, елементи освітлюються, як якщо б пристрій потрапив у режим самодіагностики. Потім натисніть, і на пару секунд він виходить. Тоді все спочатку. Після того, як він вдалося запустити, але він негайно підкреслив помилку E10, що вказує на проблеми тиску води. Перевірений. У системі 1,5 банкомату. норма. Що може бути причиною розбиття?

Можливих несправностей: датчик тиску, джерело живлення, недостатність дошки.

Моя настінна котла Eco 5 Compact стирається E10 E10. Валіон води на деякий час вирішує проблему. Чому так?

У вас є проблема з тираженням, і це стосується цього і сигналізує про помилку. Можливий низький тиск, фільтрується або обструкція в теплообміннику, забруднена. Все ще можна десь у системі.

Вивчення роботи Еко-домашнього котла, я зіткнувся, що заявлено, якщо встановлено термометр приміщення, то на пристроях потрібно встановити максимальну можливу температуру та потужність. Однак ніде не навіть згадує, що має бути мінімальна потужність. Експериментуючи з його агрегатом, я зрозумів, що зміни в максимальній потужності нічого не впливають, але якщо ви змінюєте мінімум. зміни часу нагріву. Досі зацікавлені в інтервалі між повторними включеннями пальника. Можливий діапазон від 10 секунд до 10 хвилин. Як поставити це правильно? І що це потрібно? Можливо, якщо не термостат, покладіть більший діапазон?

Мінімальна потужність, найчастіше збільшується, для зменшення або видалення конденсату в трубі. Але про параметр “діапазон між включеннями пальника”: потрібно лише для котла, що працює без кімнатної термостату (встановлено максимальне значення). В інших випадках його не можна торкнутися.

Користувачі Поради для налаштувань Котли Baxi Main Four

Питання: встановлений та підключений газовий котел Baxi Основний чотири 240 F. Після повороту на опалювальному контурі загоряється, але свічка запалювання не вимикається, вона горить 4-5 секунд, а постачання газу вимикається, після чого індикатор неправильного запуску блимає. Переклад нічого не змінює. Яка несправність і як усунути його?

Відповідь: блимання нижнього світла називає “замком газопостачання”. Просто покласти, котел не бачить полум’я і йде в аварію.

Чому Baxi Головний цілодобовий котел не починає перший раз.Огляд котла.

Цей блокування котла виникає за наступними умовами:

Неправильне фазування. Швидше за все, просто поверніть вилку в розетку.

Падіння напруги в мережі нижче 190 вольт. Не від’єднуйте напругу взагалі, а саме згладити. На 185 вольт, основний гарантований буде заблоковано з зазначенням цієї помилки.

Газовий клапан несправність. Який трохи ймовірно, але, можливо. Один з таких клапанів я змінив під гарантією.

Питання: Монтаж та запуск котла Baxi Основні чотири 240 F Спалахи Індикатор “Працював перегрів термостату”, котловод зовсім не починається, може бути, хтось зіткнувся?

Відповідь: На деяких термостатах є кнопка між терміналами. Це кнопка розблокування. Зніміть кришку котла та натисніть кнопку.

Питання: допоможе вам знайти несправність. Baxi Mine Form 24 Тільки встановлена ​​в квартирі. Негайно почалися проблеми. Кілька разів я не міг зареєструвати пальника або підбурювати, але не відразу і з сильним бавовною. Через час може знову заробити нормально. Регульники сказали, що волога накопичується на елементі запалювання, оскільки котел встановлюється на раковину на кухні. Це можливо? Як тоді керувати котлом, тому що певна вологість завжди буде присутня на кухні?

Відповідь: або правильно налаштувати газовий клапан, або електрод скинув і пронизує житло.

Q: Після першого запуску котел Baxi Main Four 240 F працював кілька годин і вимкнув. Немає помилки. Тільки зелений діод у мережі горить. Після вимкнення та повторного включення, він іноді розподіляється. Схоже, реле. тоді також нічого не відбувається. Повернути скидання і т.D. Нульові емоції. Фільтр на поверненні був щільно засмічений (хоча для промивання системи виплачується 3 тис. Інсталяторів.). Скажіть, що може бути причиною невдачі?

Відповідь: Я б почати перевіряти з датчиків NTC, спочатку зміниться в місцях. Якщо при такому ж температурі, одна з них “точка”, швидше за все, нагрівання.

Питання: підключений та підключений газовий подвійний котел Baxi основна форма 240 F. При встановленні робітників плутають “землю” і “нуль”, в результаті, через рік зелений дріт спалив. Сем замінив його, назвав кваліфікованими фахівцями (з магазину. де я його купив), щось почало працювати. Але вода в опалюванні не нагрівається вище 60 градусів.

Тобто, вимикається котел, запускається насос, клацає запалювання, полум’я загоряється, він горить 3-4 хвилини (у той момент він нагрівається від 10 до 30-40 градусів), то звук “злитки” зрізається. Через півроку він знову вмикається, він горить 3-5 хвилин (протягом цього часу температура знову зростає до 50 гр) “Блеб”.вимикається.

Фахівці заявили, що це виблискує теплопостачання, необхідно його видалити і принести його до промивання. Зняв себе. Все чисте, немає навіть отложений на стінах, тільки у випадку, якщо він подав у гарячий розчин з “анти-блислі”, як. Назад. Температура зросла до 60 градусів. У той же час, якщо ви включите контур гарячої води, то котел зігріває його до 80 кип’ятіння. Мені здається, що таке запобіжник, чи з кип’ятіння, толлі від високої температури.

Відповідь: Цей котел має теплообмінник, паралельно послідовному розташуванню контурного теплообмінника труб. У моїй практиці в подібних ситуаціях проблема найчастіше була вирішена лише заміною теплообмінника. Тому я раджу вам поспішати поспішати!

Питання: Як насос на Baxi Main Four 24 Foter, він включається після того, як він нагріває воду внутрішньої бочки або постійно, з “зимовим” режимом?

Відповідь: На опалюванні. постійно. Коли гаряча вода увімкнена, насос вимкнений. Якщо є зовнішній термостат, то, коли він вимикає його, вимикає насос.

Питання: Baxi Main Four 240 F котел перестав працювати. Яка суть проблеми. Коли ви вперше поворот на котел працює протягом 5-7 хвилин, потім відключається, навіть не нагріваючи систему до заданої температури, т.Е відображена величина 50 градусів показує показник, але фактично акумулятор протягом 30. А коли котел вимкнено, всі показники вимикаються, за винятком індикатора напруги, коли показники температури повинні горіти.

Після вимкнення котла постійна, але невдача спроби увімкнути (вмикає 10 секунд. і відразу вимикається). DHW не працює. Майстри сервісного центру не можуть зрозуміти, яка причина. Змінена плата. те ж саме змінило датчики те ж саме. Плата за поширенням. Робочі, датчики також є нормальними. Хто знає, що є причиною?

Відповідь: я почав з перевірки циркуляції в системі опалення. Можливо, що теплообмінник забивається. Там може бути причина для несправностей.

Питання: не функціонує основна форма Baxi 24 (встановлено 2 місяці тому). Симптоми такі: Увімкніть, здається, зазвичай починає працювати, пальник світиться. Через кілька секунд (максимум хвилинки з половиною) починається тріщин всередині котла (дуже схожий на кип’ятіння), температура різко збільшується і вимикається. Вона не повинна бути забита: першим з першого сезону працює, у другій воді через теплообмінник проходить (хоча струмінь не дуже сильний), я перевірив відкриття крана, відкриваючи. Водний насос працює (повітря було зазначено). Хто має те, що думки?

Відповідь: всі ознаки того, що немає достатнього протоку через теплообмінник. Або переоцінений максимальний тиск газу на пальника. Максимальна те, що можна зробити вчасно, щоб видалити модуляцію та залишити котел на роботу з мінімальної потужності. Це не дасть розморожувати будинок.

Питання: Перед початком опалювального сезону було встановлено котл Baxi Головний чотири 24. Під час експлуатації в котлі виявлено наступні коментарі:

Миттєве нагрівання води в системі опалення після пальника пальника становить 8-10 градусів, в результаті швидке вимикання котла. Перші кілька секунд пальника дуже потужна, тоді полум’я скорочується до мінімуму, працювала ще менше хвилини. Насос одночасно працює, що підтримує циркуляцію.

Нерідко, вибух газу в камері згоряння, а саме, дуже сильна бавовна (у темряві, навіть існує навіть вихід полум’я над котлом). У той же час існує характерний звук електроду запалювання. Димар не засмічений. Відкритий / закритий Фрамуга не змінює ситуацію.

Другий абзац особливо загадковий. Додаткові котли не були зроблені після встановлення. 2-кімнатна квартира. Опалення з поліетиленових труб D20mm. Звідси це питання, що може бути причиною (и) описаних спостережень?

Відповідь: згідно з пунктами: втрата тепла кімнати незначна порівняно з потужністю котла, навантаження на DHS не застосовується. Другий випливає з першого, регулюють газовий клапан на початку газового клапана. і макс. Значення для нагрівання зменшують потужність, покладіть кімнату термостат.

Питання: в минулому році, влітку вони встановили і запустили основний лісовий мідь Baxi, який працював добре. Використовується в основному на вихідних, решту часу вимкнено, в CO заповненому антифризом. У ці вихідні прийшли, і котел не працює. Пальник освітлений один раз, нагріває теплоносій до заданої температури та всього, що працює насос, охолоджують теплоносія, а пальник не включається, індикатор температури не падає, і весь час показує температуру, до якої Тепловий носій нагрівався. У чому може бути причина?

Відповідь: перевірте датчик температури нагрівання. Знайти датчики NTC і перевірте його опору. Ці датчики є баггі, щоб блок не визначив, що це несправний. Ви можете це зробити: від’єднайте датчики у свою чергу (зніміть дроти) і підключіть весь датчик до дроту. Як тільки індикатор температури показує зменшення, цей датчик повинен бути змінений. Котли не вимикаються.

Питання: Я був встановлений та підключений до системи Baxi Myfor газової котельні 24. Проблема полягає в наступному: увімкніть гарячу воду, через 5-10 хвилин, падіння тиску та котла вимикається, ви повинні підняти тиск на новий. На верхній частині спини видно сосок від розширювального бака, де вода капає. Я думаю, що проблема пов’язана з танком, в якому немає повітря. Тепер я не знаю. Змінити танк або спробуйте дирекцію, щоб завантажити ?

Відповідь: Заміна резервуара розширення через його отвори. Резервний бак закачується на порожній котла, вода не повинна бути! Варіант з установкою резервуара розширення за межами котла.

Питання: Baxi Main Four 240 F котел працює з жовтня 2010 року з стабілізатором. На початку січня 2011 року вперше вимкнено з помилкою E03. Коли живлення вимкнена та натискаючи кнопку R, помилка не була скинута. Мені довелося закликати спеціальні пропозиції з організації обслуговування. Він підірвав трубку датчика тяги і відкрила отвір для трубопроводу з вершини корпусу, щоб частково вийти з кімнати. Сьогодні помилка E03 почала регулярно з’являтися під час котла, це правда після 30-х років все відбувається до нормального. І вже 10 разів. Це небезпечно, якщо? Це може бути завдяки дуже сильному вітру з горизонтальної коаксіальної труби?

Відповідь: Так, цілком можливо, лічильник потік оцінює викид димових газів.

Питання: встановлений основний лісовий котел BAXI восени 2012 року (приблизно робота близько шести місяців) з самого початку з’явилися стрибки в опалюванні (коли ви включаєте гарячу воду, спочатку опалення до 40 йде занадто довга, близько двох хвилин і більше, По-друге, йде нагрівання виникає вище приблизно 42, а стрибок відбувається, це трапляється до 34 градусів, т.Е. Якщо ви берете душ, спочатку гарячий йде, то холодно дає йому холодну та нагріваючу приблизно через дві хвилини до потрібної температури.

І постійно зберігати задану температуру. Не станеться, він постійно стрибає на 2-4 градуси нижче, потім вище) не так часто, і тут сталося з касусом: я вийшов E10 помилка (тоді як тиск у системі був нормою, вилучення помилок зробила Не допомагайте будь-якому ключі або перезапуску за допомогою вимкнення навіть безперервного, ця проблема з’явилася приблизно від 12 до 18 днів, а потім зник.

Приїхали інженери, більше не прийшли, змінили датчики PRESSOSTAT та температури. Проблема з E10, здавалося, вирішена, але з температурою стрибання було повністю постійним. Представники виробників кажуть, що проблема з нашою системою потрібна, така як забруднення та миття теплообмінника (але це не гарантійний випадок, а також потрібні гроші), але ця проблема була з самого початку встановлення котла та Система вимивається дуже ретельно! Тепер ми говоримо про заміну дошки, але щось говорить мені, що це можливо, що котел слід повернути назад.

Відповідь: Під час використання гарячої води, пальника летить? Вимірюють потік води через котёл (літр / хвилина).Є не так багато варіантів. один. Газовий клапан не налаштований. 2. Недостатній \ плаваючий канал води через котли. 3. Забруднення теплообмінника (залежно від води, навіть півроку). Можна припустити, що датчик каналу несправний, але треба дивитися.

Питання: запущено Baxi Main Four 240 F стінний котел, він працював 6 місяців, а тепер показує E25 після вимкнення, так і на пробігу пару хвилин і знову E25. Допоможіть, що може бути?

Відповідь: Це помилка. Недостатнє кровообіг у первинному ланцюзі, можливий блокування насоса.

Питання: я не можу запустити основну форму котла бойду 24 Fi після повороту котла Lights Burner, а потім вимикає газ повторює так три рази і дає помилку безуспішного обертання. Що це може бути?

Питання: апарат Baxi Main. 50 градусів помилок горить. Що може бути?

Відповідь: Див. Турбінну прес-спорт і перевірку коаксі (це котельна модель. з турбіною). Найчастіше проблема там. Менш вірогідно. Схема включення турбіни на контрольній платі.

Питання: збільшення доступу кисню впливає на споживання газу чи ні? Можливо, я знімаю металеву кільцеву мембрану всередині труби, коли кисневий котел недостатньо або дванадцять на машині, так що більше повітря було отримано?

Відповідь: повітряне надмірне зниження ефективності. Якщо ви організовуєте паркан з повітря з кімнати, відкриваючи люк, то вам потрібно дотримуватися площі відкриття 10 кВ.См, якщо дриль робити, до 10 отворів 12 мм свердла. Не очистіть кільце, це просто бореться з надмірним повітрям з коротким димоком.

Питання: Baxi Main Four 240 котла вимикається з помилкою E35 (паразитарне полум’я). Скажи мені що робити? Експлуатований перший сезон. Спочатку все було добре, потім почав від’єднати частіше і більше.

Відповідь: Є 2 варіанти: котел вимкнув постачання газу, і є полум’я. Якщо так, то: а), повторення клапана і не перекриває газ (заміна клапана), б) плату є баггі і продовжує забезпечувати напругу до клапана (заміна дошки). Варіант 2. Газ перекривається, але дошка є баггі і продовжує “бачити” полум’я (заміна дошки).

Питання: Якщо ви поставите зовнішній датчик температури (приміщення віддаленого) споживання зменшиться, або це просто “рядок” для зручності? І взагалі, які плюси з ним?

Відповідь: Для невеликих областей легше використовувати кімнатний термостат, з великими квадратами. Управління погодними. Економить паливо і обидва, близько 15%.

Q: Після запуску газового котла BAXI MAIN FOUR 240 F, працював нормально протягом 2-3 годин і встав, не виказуючи повідомлення про помилку E01 (без запалювання), перезавантажень, і він буде працювати і встає з помилкою 01. Пізніше переставав працювати в нормальному режимі. Газовики перевірено, сказав, що змінює плату.

Після цього я намагався бігти примусово. Коли газовий клапан відкривається, підпалює вогонь. Ідеально працює, все зігріває. і нагрівання та гаряча вода, полум’я тримає (піктограма полум’я горить на дошці), вона приходить до відображеної температури, виходить, і це не починається. без іскри. Вручну встановити. Знову працювати. В чому проблема? Раптом заміна дошки не вирішить її?

Відповідь: або плату, або трансформатор запалювання.

Питання: зіткнулася з проблемою основної форми котла Baxi. Він працював лише за 2 тижні, а потім раптом відключався з помилкою E25 (недостатня кровообіг). Я намагався перезапустити. відбувся. Котел трохи працював, а потім знову вимкнувся з тією ж помилкою. Потім я пішов, і коли я повернувся, я виявив, що сам котла не задовго до того, як мій прибуття перезапустив. Працював приблизно через годину і знову вимкнулася з тією ж помилкою. При роботі котла, насос, здається, працює нормально, що станеться не розуміти. Можливо, хто скаже вам, що є причиною і як усунути його?

Відповідь: 1. Можливе блокування насоса. 2. Система опалення імпортується. 3. Недостатня циркуляція теплоносія (можливо, забиті фільтри в системі опалення або занадто велика гідравлічна опір системи опалення). 4. Датчик температури опалювального контуру несправний (“плаваючий” датчик характеристики резистентності стійкості).

Питання: Котел Baxi Mainfor встановлений у травні 2011 року. Спочатку тиск у системі постійно впав. Вирішено просто зменшити. Майстри не викликали. Я поставив на замовлення. На сьогоднішній день проблема DHW не була вирішена. Нижня лінія полягає в тому, що вона не містить постійної температури.

1-й на кухні мої страви. Вода гаряча. Джойстик розбавляється холодним. штраф. Але вам потрібно чекати, поки процес стабілізується. (з котла до крана 1,5 метрів)

2-й я приймаю душ. Я відкриваю гарячий змішувач. Вода кипляча вода секунд 10, потім холодно і повільно нагрівається. Я розбавляю джойстик. приймаю душ. У процесі можна плавати температуру (потім плаває, то ні). У цьому випадку споживачі не включені (наприклад, кран на кухні, туалет і т.D.) хтось зіткнувся з таким?

Відповідь: Налаштування газового клапана, якщо його налаштування не допомагає, змінити гарантію.

Питання: підключений головний котел Baxi. Проблема полягає в наступному, коли котел вимикається через 1-2 години. Тиск у краплі CO, я включав котёл, індикатор блимає відсутність води в системі опалення, починається завантаження води до 1-1,5brkotel Робота, але через 20-30 хвилин тиск піднімається до 3-4 бар. Знімний запобіжний клапан з. Що робити?

Відповідь: Вам потрібно прокачувати резервуар розширення, як це повинно бути.

Питання: проблема полягає в наступному: Коли ви вмикаєте котли в зимовий режим, DHW негайно починає працювати, (всі крани, змішувачі закриті) Температура піднімається до 80, все вимикає і показує 2 несправності 7.8. DHW контури температури датчика та системи опалення не працюють. Що робити?

Відповідь: Датчик DUCH, чистий. Він перший, у схемі включення від ДГВ. Виглядає як слайд у верхньому положенні. Ну, датчик NTS на перевірці DHW не заважає.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS