Блок живлення для машинки для стрижки Philips

Philips Philishave C241 машинка для стрижки волосся

Останній раз я описав друкарську машинку Polaris PHC 0301R, яка була куплена Philips Philislave C241, і я зараз описую це, з повним розбиранням, звичайно.

Цей екземпляр Philips Philishave C241 був виготовлений у березні 2007 року, і вона працювала відмінно до останнього часу.е. майже 8 років. Спочатку вона посилено експлуатувалася в перукарні, а останні 4 роки працювала вдома, з меншим навантаженням. Вона зламалася після падіння. Коли приступимо до роботи, визначимо поломку та подумаємо. чи можна її відремонтувати?

Натисніть на фото, щоб збільшити!

Philips Philishave C241 має середні розміри, в міру важка, по ергономіці дуже зручна. Корпус із дуже міцної пластмаси. На верхній частині перемикач. Увімкнення або Вимкнення машинки. Ближче до леза логотип виробника та назва моделі.

Натисніть на фото, щоб збільшити!

На звороті вставка, де вказано номер 0334 та Made in Hungary. зроблено в Угорщині (філія компанії Philips).

Насадка, що регулюється по висоті. стандартна та встановлюється також звичайним способом (у мене на фото її немає. не знаю куди загубилася).

Насадка з лезами знімна. Знімаємо блок із лезами і відразу знаходимо поломку. відламалося одне вушко, яке забезпечує рух верхнього леза по горизонталі.

Місце, куди вставляється блок із лезами. Там сталева пружина з пружинними засувками. вона тримає насадку із лезами. Також бачимо кінчик валу з ексцентриком. саме він, обертаючись, впливає на вушка, одне з яких зламалося.

Починаємо розбирання Philips Philishave C241. Витягаємо сталеву пластину з переднього боку. Обидві половинки корпусу з’єднані лише засувками, але дуже міцними.

Натисніть на фото, щоб збільшити!

Усередині бачимо найпростішу конструкцію: один електродвигун без маркування, на вісь якого впресована алюмінієва штучка з ексцентриком. Провід має розрив у вигляді звичайного перемикача. І все.

Інший цікавий елемент всередині машини. баласт, який надає необхідної ваги машинці. Це шматок сталі, прямокутник з розмірами 45x30x6 мм.

Машинка для стрижки волосся Philips Philishave C241. Він працює від джерела живлення, з яким з’єднаний шнуром довжиною 2 метрів 70 сантиметрів. Шнур також відмінна якість, міцна, шкідлива.

Блок живлення звичайного типу, з роз’ємом штекера, де шпильки звичайний діаметр 4 мм.

На одній стороні Philips логотип. З іншого боку в пластмасі відлита етикетка блоку живлення, на ній: значок Philips, AC/DC Adapter 4203-030-69580. Вимоги щодо живлення, що входять напруги 220-240V 50-60Hz 7W. Вихідна напруга. постійний струм 5.7V 300mA. Значки сертифікацій та країна виготовлення. Китай.

Всередині блоку живлення один Ш-подібний трансформатор, маленька плата, на ній один електролітичний конденсатор та два діоди.

З описом та розбиранням Philips Philishave C241 закінчили, поломка знайдена. Тепер варто подумати. чи можна її виправити, наприклад, приклеїти це вушко? На жаль. спроби приклеїти його китайським суперклеєм не мали успіху. Вона знову впала. Пластмаса, з якої це виготовлено, міцна і витримує величезну кількість згинів. рух по горизонталі і саме і відбувається з вигином пластмаси. І суперки не могли застосувати до цього пластику. вона не піддалася йому.

Так що машинка-ветеран, відслуживши своє, послужила востаннє. у написанні цієї статті.

Вирішив після трьох років замінити акумулятор у телефоні.

Додзвонився до одного з авторизованих сервісних центрів Xiaomi (у другому просто не відповідають), де мені заявили, що таких акумуляторів вони не мають, і потрібно замовляти з Китаю. Ну, ок, треба так треба.

Але потім ці. товариші заявили мені, що акумулятор йтиме місяць, і що вони повинні вилучити мій телефон на весь термін доставки.

Причому, наскільки я розумію, технічної потреби в цьому немає жодної. Ну, хіба десь у китайських мануалах написано, що телефон перед заміною акумулятора потрібно місяць маринувати в кисло-солодкому соусі.

Ліга юристів. яка думка? Таке вилучення взагалі законне? Варто йти з цим до суду?

Тому що є підозра, що такими методами просто намагаються змусити клієнта відмовитись від незручної для них процедури замовлення/доставки.

Запропонував їм заздалегідь сплатити і доставку, і процедуру заміни. Надіслали лісом, сказавши, що все одно потрібно на місяць віддати їм мобільний.

Адаптер блок живлення 13V 15V 15A 1500mA подовжений штекер 420303553680 для тримера машинки для стрижки Philips HQC241 HQC280 HQC333 HQC481 HQC482 HQc486

Адаптер живлення 15v 04a 2a min 54w 55mm x 21mm 14mm для тримерів Philips QC5010 QC5030 QC5053 QC5070 QC5053 QC5070 QC5090

Набір насадок для стрижки машинки Dewal Egoist 4 штуки 3 6 9 12 мм

Бритовий блок Philips SH98

блок, живлення, машинка, стрижка, philips

Блок живлення зарядний пристрій для електробритв та триммерів Philips HQ8505 15V 036A 54W

Машинка для стрижки Philips HC352115

Насадки для машинкиНасадки для стрижки 8 шт

Набір для стрижки Philips MG7735

Машинка для стрижки Philips HC5630

Бритовна касета Philips SH 5050

Шестильний зарядний пристрій для електричної Америки та триммерс Philips BPPS 4090 HQ8505 HL8505 15V 036A 54W

Акумулятор для щастя Водонепроникний Geemy 4 Насадки Дисплей USB Зарядка пензля Чищення новини з нержавіючої сталі

Призначення: для бороди і вусів, для стрижки волосся, для тіла, тип: триммер, живлення: автономне, тип елементів живлення: власний акумулятор, мінімальна довжина стрижки: 0.50 мм, максимальна довжина стрижки: 16 мм, матеріал лез: нержавіюча сталь, спосіб регулювання д.

Ріжучий блок і сітка HQ64 для електробритв Philips HQ5705/ HQ6070/ 6071/ HQ6073/ HQ7310 (3 шт) Philips HQ64. 3 шт технічна упаковка

Тип: зарядний пристрій, призначення: для електробритви, для епілятора, для машинки, для тримера, виробник сумісного пристрою: Philips, серія: Philips OneBlade

Тримає, не вимикається Інакше замінимо на новий протягом 1 року, доставка за наш рахунок Термін служби не менше 2 років На відміну від підробок та дешевих аналогів Зроблено в Україні!

Тип: стрижка машина, мета: обрізання волосся, матеріал для леза: нержавіюча сталь, мінімальна довжина стрижки: 0.50 мм, Максимальна довжина стрижки: 23 мм, Метод регулювання довжини: форсунки та регулювання, кількість форсунок: 2, мокра, харчова: автономна.

Система повторення контурів обличчя GyroFlex 2D знижує тиск і подразнення шкіри, забезпечуючи гладке гоління. Вбудована система подвійної леза піднімає волосся, розмахуючи їх як близькі до поверхні шкіри, яка забезпечує чистіше гоління. За два роки голить.

Якщо вам дорогий кожен сантиметр волосся, а дорогі шампуні, маски та бальзами не допомагають позбавитися від посічених кінчиків, вам допоможе насадка-полірувальник для волосся HG Polishen чорного кольору. Пристрій використовується як звичайними дівчатами, так і професіоналами.

Тип: сітка та ріжучий блок, призначення: для електробритви, виробник сумісного пристрою: Philips

Тип: бритвий блок, виробник сумісного пристрою: Philips, серія: 5000 серії, мета: для електробритви, кількість голів бритв: 3

Унікальна технологія Ondlade Philips Oneblade оснащена унікальною технологією для стилю щетини або бороди, а також для висячого волосся на тілі. За допомогою цього пристрою ви можете лінію, створювати контури та голити волосся будь-якої довжини. Подвійна система захисту.

Зарядний пристрій HQ8505 від мережі для електричної бритви Philips RQ1250/RQ1260/RQ1280/RQ1290 PHILIPS RQ1250/RQ1260/RQ1280/RQ1290

Philips HC5100/15. стрижка машина, з якою вдома може піклуватися про зачіску або бороду. Положення її лез регулюється за допомогою важеля, щоб підрівняти щетину і зробити коротшим волосся, не використовуючи насадки. Додаткові гребені так.

Тип: насадка, призначення: для епілятора, виробник сумісного пристрою: Philips, тип насадки: щітка для пілінгу

READ  Як розібрати блендера Scarlett SL HB43M01

Philips OneBlade Face Body підрівнює, створює чіткі контури та голить волосся будь-якої довжини. Комплект включає в себе обличчя, лезо з захисним соплом для тіла, а також гребінець тіла. Забудьте про використання декількох пристроїв, тому що Oneblade знає, як усі. Р.

Тип: блок гоління, мета: для електрозварювача, сумісного пристрою Виробник: Philips, голівки гоління: 3, Serie: Philips 3000

Набір з восьми різних розгорткових форсунок призначений для більшості моделей OSTER. Насадки легко і швидко одягнені для стрижки та легко видаляється. Ширина ножа 46 міліметрів. Насадки виготовлені з чорного пластику, заснованого на міцному мат.

Тип: Картридж, Призначення: Для електроприводів, виробник сумісного пристрою: Philips

Dewal Professional LM-067 Ніж для стрижки 03-067 Срібний ніж для стрижки 03-067

Якщо ви шукаєте триммер, ми пропонуємо звернути увагу на триммер для бороди та вуса Panasonic ER217. Тример Panasonic ER217, що виробляється під відомим брендом, поєднує в собі функціональність, простоту використання, надійність, зручність і практичність.Потужний подвиг.

Бездоганна зачіска без зайвих зусиль. Стрижка вдвічі швидше завдяки подвійним технологіям та саморозкладі. Технологія Trim-N-потоки запобігає засмічення хребта: створити зачіску, не відволікаючи.ТРИМ-N-потокова технологія довгострокового.

Тип: зарядний пристрій, призначення: для триммера, для електробритви, виробник сумісного пристрою: Philips

Мета: кліпці для волосся, їжа: автономні, матеріальні лопатки: нержавіюча сталь, кількість форсунок: 4

Набір форсунок для обрізання машини “Майбутнє”. У наборі: 4 насадки. Розмір: 3, 6, 9, 12 мм

Тип: аксесуар для машинки, призначення: електробритви, виробник сумісного пристрою: Braun

Philips hc5100/15 – машинка для стрижки, за допомогою якої в домашніх умовах можна доглядати зачіску або бороду. Положення її лез регулюється за допомогою важеля, щоб підрівняти щетину і зробити коротшим волосся, не використовуючи насадки. Додаткові кільця Так.

Мета: Для різання волосся, тіла, для розщеплених порад, для бороди та вуса, тип: стрижка машина, живлення: автономне/з мережі, спосіб регулювання довжини: зміна форсунок та регулювання, особливості: індикатор заряджання, додаткові функції: Бородачка, стрижка.

Тип: машинка для стрижки, призначення: для стрижки волосся, мінімальна довжина стрижки: 3 мм, максимальна довжина стрижки: 21 мм, спосіб регулювання довжини: поворот регулятора, число насадок: 1, живлення: від мережі, ножі, що самозаточуються

Набір форсунок для кліпу для волосся “Dewal Egoist”. У наборі: 4 форсунки. Висота насадки: 3, 6, 9, 12 мм

15 дозволить вам обробляти будь-які області. Створюйте різні образи, надаючи форму бороді та вусам, видаляйте волоски в носі та вухах та небажану рослинність на тілі. Це допоможе вам у наборі форсунок. Пристрій оснащений ефективними ножами, виконаними.

Інноваційний дизайн гребеня дозволяє видаляти волосся з лез під час використання і тим самим запобігати застряванню навіть довгого волосся у гребені, що дозволить швидше розпочати та виконати стрижку. Виберіть з 28 Налаштування довжини з коригуванням колеса: від 0,5 до 28.

Hair Clipper Philips HC3520/15 Hairlipper Series 3000 Бездоганна зачіска без додаткових зусиль. Стрижка вдвічі швидше завдяки подвійним технологіям та саморозкладі. Технологія Trim-n-Flow запобігає засміченню гребеня: створюйте зачіску.

Серія 3000 допоможе створити свій власний стиль з максимальною точністю. Наявність регульованого хребта дозволяє легко вибрати потрібну довжину. 11 Налаштування: від 0.Від 5 до 21 мм. Потужний, але тихий двигун працює висока якість і без вібрацій. Більше того, Зак.

Тип: Насадка, Призначення: Для машин, сумісного пристрою Виробник: Moser, Wahl, Ermila, Тип сопла: Стильний сопло, Матеріал насадки: Пластик, Кількість голів бритв: 1

Тип: Насадка, Призначення: Для друкарської машинки, сумісного пристрою Виробник: MOSER, Тип сопла: Стильний сопло, Матеріал насадки: Пластик

Мета: для різання волосся, тіла, бороди та вуса, тип: стрижка машина, їжа: автономний, тип батареї: власна батарея, мінімальна довжина стрижки: 0.50 мм, максимальна довжина стрижки: 16 мм, самозагострюються ножі, вологе очищення, ос.

Philips MG3710/15 MultiGroom Series 3000. універсальний триммер 6 в 1, для особи Ви в будь-який час можете змінити свій образ, використовуючи цей надійний універсальний триммер з 6 приладдям для обличчя, він дозволяє точно втілити задумане.Саморозподіл.

Призначення: для стрижки волосся, для бороди та вусів, для стрижки в носі та вухах, тип: набір для стрижки, живлення: автономне, тип елементів живлення: власний акумулятор, мінімальна довжина стрижки: 1 мм, максимальна довжина стрижки: 16 мм, спосіб регулювання довжини: зміна.

Тип набору форсунок AK-900 для машин MOSER 1245, WaHL 1247, придатний для моделей процвітання та різання різання 5, 9 та 13 мм. Комплект 3 шт

Мета: для різання волосся, тіло, для бороди та вуса, для стрижки в носі та вухах, тип: кліпарт, їжа: автономний, тип живлення: власна батарея, метод налаштування довжини: зміна сопел та регулювання, саморозмірних ножів, мокрий.

Тип: Насадка, Призначення: Для друкарської машинки, виробник сумісний Пристрій: MOSER, WAHL, Ermila, Type Nozzle: Стильний сопло, матеріал форсунки: пластик

Мета: Машинка для стрижки волосся, бороди і вусів, Тип: Стрижка машина, їжа: Автономна, Self-складні ножі, прибирання Вологе, Особливості: роторний двигун, додаткові функції: Борода стрижку, мокре волосся стрижку, Кількість насадок: 8, час автономної.

Мета: Для різання волосся, для розщеплення порад, типу: стрижка машина, їжа: автономний, елемент живлення: власна батарея, мінімальна стрижка довжина: 3 мм, максимальна стрижка довжина: 13 мм, матеріал для леза: нержавіюча сталь, прямий матеріал.

Тип: стрижка машина, мета: обрізання волосся, матеріал для леза: нержавіюча сталь, мінімальна довжина стрижки: 0.50 мм, максимальна довжина стрижки: 12 мм, режим регулювання довжини: зсув сопел та регулювання, кількість форсунок: 4, харчування: з мережі

Universal Hair Clipper Philips HC 7460/15 з набором змінних надіїв-гребенями стане незамінним помічником, коли залишає для себе і створюючи свій унікальний образ. Пристрій забезпечує належний догляд, що дозволяє створювати стильну стрижку або оцінену.

Тип: насадка, призначення: для машинки, виробник сумісного пристрою: Braun, тип насадки: насадка для стайлінгу, матеріал насадки: пластик

Philips QC5125 Series 3000 машина допоможе завершити контур і створити стильний салон стрижку вдома вдома. Інструмент підходить не тільки для дорослих, але й для дітей. він може легко впоратися з м’яким і тонким волоссям дитини. Ширина ножа складає 40 мм.

Тип: насадка, призначення: для машинки, виробник сумісного пристрою: Moser, Wahl, матеріал насадки: нержавіюча сталь

Тип: триммер, призначення: для стрижки волосся, для бороди і вусів, для січених кінчиків, матеріал лез: нержавіюча сталь

Призначення: для стрижки волосся, для бороди та вусів, тип: машинка для стрижки, живлення: автономне/від мережі, тип елементів живлення: власний акумулятор, мінімальна довжина стрижки: 0.50 мм, Максимальна довжина стрижки: 28 мм, матеріал для леза: нержавіюча сталь, метод reg.

Philips MG3730/15 MultiGroom Series 3000. Universal Trimmer 8 в 1, для волосся на голові та обличчя Ви можете будь-коли змінити зображення в будь-який час, використовуючи цей надійний універсальний тример з 8 об’єктами для обличчя та волосся, це дозволяє досягти.

Philips HC3522/15 стрижня машина оснащена ножем з подвійним двома дюлесними лопатками, які вирізати вдвічі більше волосся в одному проході. Спеціальний дизайн дозволяє їм погіршуватися самостійно. Завдяки цьому вони залишаються гострими протягом усього терміну.

З Philips Hair Clipper ви можете легко створити ідеальну стрижку. Налаштування довжини на хребті дозволяють вирізувати волосся до бажаної довжини без необхідності змінювати хребти. Не вимагає особливого догляду і змащення

Тип: насадка, призначення: для машинки, виробник сумісного пристрою: Moser, Wahl, Ermila, тип насадки: насадка для стайлінгу, матеріал насадки: пластик

Ріжучий блок та сітка HQ8 для Електробритви Philips HQ8445/HQ8825/HQ8830/HQ5705/HQ5710/PT715/PT720 (3 шт) ND: Philips HQ8. 3 шт

Блок різання та сітка HQ56 для електричної бритви Philips HQ5401/HQ5413/HQ5421/HQ5426/HQ5430/HQ5625 (2 шт.) Philips HQ56. 2 шт

Призначення: для стрижки волосся, для стрижки в носі та вухах, тип: набір для стрижки, живлення: автономне, тип елементів живлення: власний акумулятор, максимальна довжина стрижки: 16 мм, матеріал лез: нержавіюча сталь, спосіб регулювання довжини: смі.

READ  Сушильні шафи для овочів та фруктів

Philips MG3740/15. Універсальний триммер 9 в 1, призначений для догляду за волоссям на голові та обличчя. До нього додаються багато високоякісних форсунок, з якими ви можете експериментувати з зображеннями. Ця модель буде підійде як вдома, так і для бізнесу.

Оснащений потужним, але тихим двигуном, тому працює ефективно і без вібрацій. Округлені лопатки та хребти, які плавно ковзають на шкірі, не дряпаючи його, безпечні і зручні для використання. Philips QC5130 має 11 параметрів довжини: від 3 до 21 мм або 0.5 мм без зразка.

Для сумісності машини з MOSER, Wahl, Ermila Сталевий сопл Матеріал: Налаштування довжини пластичної схеми, 3-6 мм Налаштування довжини схеми: 1 мм

Адаптер (блок) живлення живлення 8В, 0.1A (max 2A), 0.8W (CP0479, HQ850), електричний зарядний пристрій, триммер та кліпс Philips серії AT, BG, HQ, QP, QS, S, TT та DR.

Машинка для стрижки Philips HC5438 Series 5000

HG польські волосся полірувальна насадка, чорна

Адаптер живлення (блок) 1.3 В (1.5В). один.5A (1500mA), подовжений штекер (420303553680), для тримера, машинки для стрижки Philips HQC241, HQC280, HQC333, HQC481, HQC482, HQC486, HQC688; HS015, HS025; QC5040, QC5050, QC5070, QC5090

Обробка форсунок/сопел (8 шт.)

Адаптер потужності 15В, 0.4А. 2А, хв. п’ять.4w, 5.5 мм х 2.1мм 14 мм, для тримерів, машин для різання Philips QC5010, QC5030, QC5045, QC5050, QC5053, QC5070, QC5090

Набір насадок для стрижки “Future”, 4 штуки, 3, 6, 9, 12 мм

Заряджання Philips HQ8505 15V для Philips серій AT, HQ, HS, PT, RQ, QC, QT

Блок живлення (зарядний пристрій) для електробритв та триммерів Philips HQ8505 15V 0.36а 5.4w

Набір сопла 8 шт (3/10/13/16/17/17/27/25/25) для волосся для волосся Свіжий Fade HS 32639

Гоління голова Philips Sh91/50 (3 шт.)

Насадки Dewal Professional LM-067 Ніж для стрижки машинки 03-067 SILVER, LM-067

Hair Clipper/Trimmer Geemy, 4 форсунки, дисплей, зарядка USB, щітка для чищення лопатей, нержавіюча сталь

USB-кабель. 4.3V (A00390, CP0262), для зарядки від пристрою з USB виходом бритви, тримера, машинки для стрижки Philips серії One Blade, BT3206, MG3710, MG3720, MG3730, MG3731, MG5730, QG3, QG3 QT4005 та ін.

Набір для стрижки Philips MG7720 Series 7000

Професійна машинка для стрижки волосся Cronier Professional CR-1218 з LED дисплеєм та зарядною станцією, 4 насадки 3мм/6мм/10мм/13мм

Зарядні пристрої для електробритв Philips –знайдено 192 товарів.192 товари

Забезпечує швидкий, високоякісний і безпечний гоління з сухим способом завдяки трьом обертається плаваючих головах з гострими лопатями. Ця конструкція дозволяє точно дотримуватися контурів обличчя та ретельно видалити під корінь волосків та щетинок, попереднього підвищення.

Тип: зарядний пристрій, мета: для електробритви, для тримерів, сумісного виробника пристрою: Philips

Тип: зарядний пристрій, мета: для епілятора, для електробритви, для друкарської машинки, для тримерів, сумісного пристрою Виробник: Philips, Series: Philips OneBlade

Тип: блок для гоління, призначення: для електробритви, виробник сумісного пристрою: Philips, кількість голів для гоління: 3, серія: Philips Star Wars, Philips 7000

Зарядний пристрій A00390 від мережі для Електробритви Philips RQ310/S331/S512/S301/S1010

Тип: автомобільний зарядний пристрій, кабельний роз’єм: Micro-USB

Тип: зарядний пристрій, призначення: для електробритви

Зарядний пристрій HQ8505 від мережі для Електробритви Philips RQ1250/ RQ1260/ RQ1280/ RQ1290

Тип: блок для гоління, призначення: для електробритви, виробник сумісного пристрою: Philips, кількість голів для гоління: 3, серія: Philips 3000

Тип: зарядний пристрій, мета: для машин, сумісного виробника пристрою: Moser, Wahl, Ermila

Бритва Philips серії S5000 забезпечує ефективне гоління. Завдяки інноваційній технології SkinIQ, бритва розпізнає параметри щетини та адаптує гоління до густоти вашого волосся для максимальної ефективності гоління та більшого комфорту для шкіри.Ця потужна, але акуратна.

Philips HQ262 HQ282 HQ382 HQ4601 HQ3605 HQ38 HQ485

Роторна система гоління, 3 гоління, сухе/вологе гоління, живлення: автономне, час автономної роботи 60 хв, дисплей, плаваючі головки, рухомий блок для гоління, пристрій для заряджання та очищення

Система повторення контурів обличчя GyroFlex 2D знижує тиск і подразнення шкіри, забезпечуючи гладке гоління. Вбудована система подвійних лез піднімає волоски, збриваючи їх максимально близько до поверхні шкіри, що забезпечує чистіше гоління. За два роки брита.

Тип: блок для гоління, призначення: для електробритви, виробник сумісного пристрою: Philips, кількість голів для гоління: 3

Зарядний пристрій для бритви Panasonic

Утримує його не вимикається іншим чином замінити для нового протягом 1 року, доставка за термін служби витрат протягом щонайменше 2 років, на відміну від підробки та дешевих аналогів, зроблених в Росії!

Тип: зарядний пристрій, мета: для електробритувача, сумісного виробника пристрою: braun

Тип: Блок гоління, Призначення: Для електроблерів, сумісного пристрою Виробник: Philips, голівки гоління: 3, Серія: Philips 9000

Утримує його не вимикається іншим чином замінити для нового протягом 1 року, доставка за термін служби витрат протягом щонайменше 2 років, на відміну від підробки та дешевих аналогів, зроблених в Росії!

Тип: Блок для гоління, Призначення: Для електробритви, сумісного пристрою Виробник: Philips, голівки для гоління: 3

Тип: зарядний пристрій, призначення: для електробритви

Тип: Блок для гоління, Призначення: Для електробритви, сумісного пристрою Виробник: Philips, голівки для гоління: 3

Philips Oneblade Face Body висить, створює чіткі контури і волосся волосся будь-якої довжини. Комплект включає в себе обличчя, лезо з захисним соплом для тіла, а також гребінець тіла. Забудьте про використання декількох пристроїв, тому що Oneblade знає, як усі. Р.

Кількість роз’ємів: 1, швидка зарядка, швидкий стандарт зарядки: Samsung адаптивний швидкий зарядки, максимальний вихідний струм: 2 a

Тип: зарядний пристрій, мета: для електробритувача, сумісного виробника пристрою: braun

Кількість роз’ємів: 1, швидка зарядка, швидкий стандарт зарядки: Samsung адаптивний швидкий зарядки, максимальний вихідний струм: 2 a

Тип: Картридж, Призначення: Для електроприводів, виробник сумісного пристрою: Philips

Тип: зарядний пристрій, призначення: для машинки, виробник сумісного пристрою: Braun

Тип: зарядний пристрій, призначення: для епілятора, виробник сумісного пристрою: Braun

Кількість роз’ємів: 1, швидка зарядка, стандарт швидкого заряджання: Samsung Adaptive Fast Charging, максимальний вихідний струм: 2 А

Акумулятор (батарея) для електробритви Philips HS8420, HS8420/23. Li-ion, 650mAh, 3.7V, розміри: 43.10 x 14.40 x 14.40 mm, колір зелений. Сумісні моделі: CS-PHS842SL KR112RRL US14430VR

Картриджі CleanRenew підтримують чоловічу бритву Braun в оптимальному стані, забезпечуючи ефективність та Comfort кожної процедури гоління. Рідина з лимонним ароматом змащує лопаті електричної бритви і дає відчуття свіжості під час гоління. Спеціальна рідина.

Тип: Блок гоління, Призначення: Для електроблерів, сумісного пристрою Виробник: Philips, голівки гоління: 3, Серія: Philips 9000

Виробник: Philips Тип: Мережева зарядка

Унікальна технологія Ondlade Philips Oneblade оснащена унікальною технологією для стилю щетини або бороди, а також для висячого волосся на тілі. За допомогою цього пристрою ви можете лінію, створювати контури та голити волосся будь-якої довжини. Подвійна система захисту.

Кількість роз’ємів: 1, швидка зарядка, стандарт швидкого заряджання: Samsung Adaptive Fast Charging, максимальний вихідний струм: 2 А

Тип: сітка, мета: для електричної бритви, виробника сумісного пристрою: Panasonic

Тип: Акумулятор, Призначення: Для електричної бритви, виробника сумісного пристрою: Panasonic, Remington, Philips

Тип: зарядний пристрій, мета: для епілятора, виробник сумісного пристрою: braun

Купити зарядний пристрій Panasonic Stals CH-07 BLD10E. гуртом і в роздріб. Доставка на SPB та інтернет-магазин ShopElectro. Надійний постачальник елементів харчування, зарядки та інші

Кількість роз’ємів: 1, швидка зарядка, стандарт швидкого заряджання: Samsung Adaptive Fast Charging, максимальний вихідний струм: 2 А

Кількість роз’ємів: 1, швидка зарядка, стандарт швидкого заряджання: Samsung Adaptive Fast Charging, максимальний вихідний струм: 2 А

Тип: рідина для чищення, призначення: електробритви, виробник сумісного пристрою: Braun

READ  Пилосос Xiaomi Deerma Vacuum Cleaner TJ200 Overview

Тип: сітка та ріжучий блок, виробник сумісного пристрою: Braun, серія: Series 7, призначення: для електробритви

Тип: блок для гоління, призначення: для електробритви, виробник сумісного пристрою: Philips, кількість голів для гоління: 3, серія: Philips PowerTouch, Philips AquaTouch

Леза PowerCut створені для стабільно гладкого голінняНасолоджуйтесь стабільними результатами з лезами, що самозаточуються, що використовують точну технологію для стабільно ефективного гоління.Відкриття з одним дотиком для зручного очищення. Очистіть бритву. Видалити цеглу.

Поворотна гоління Система сухого гоління Плаваючі голівки 3 Голівки Голівка Водонепроникна житло працює на мережі та в автономному режимі Починайте час до 40 хв

Philips Trimmer Nozzles

Philips Sonicare для дітей HX6042/33 Насадка для звукової щітки, Aqua, 2 шт.

Насадка-гребінь для тримера Philips QC5105-5135

Philips Sonicare I Intercare HX9002/10 Насадка для звукових щіток, білий, 2 шт.

Машина для стрижки в носі та вуха Philips NT1150 Series 1000

Обробка форсунок/сопел (8 шт.)

Насадка для Steam Cleaner Philips багатоступенева заміна Kit FC8055/01 2шт

Philips QC5105-5135 Trimmer гребінець

Машина для бороди та вуса Philips Qt4015 серії 3000

Philips Oneblade QP6550/15 Триммер

Триммер Philips Mg7736 серії 7000, срібло

PHILIPS ONELADE QP2620/20 ТРММЕР З МАШИНИМИ ТА ТІЛЬКИ

NASAL для носа та вух для трьохмумерів BRAUN

Триммер для бороди та волосся на тілі Geemy GM-6028

Що Всередині Машинки для Стрижки PHILIPS QC 5130 ? Зроби це сам

Philips Proresult Standard HX6012

Машинка для стрижки в носі та вухах Philips NT3160 Series 3000

Набір Philips: універсальний триммер MG9710/90 OneBlade для обличчя та тіла QP2630

Набір для стрижки Philips MG3731/15 Series 3000

Машинка для бороди та вусів Philips BT3206 Series 3000

Насадки Philips ProResults Plaque Defence HX9024

Преміальний набір для підрівнювання Philips MG9710 12 в 1 для волосся на голові, обличчі та тілі

Адаптер (блок) живлення 15V, 0.36A, 5.4W (HQ8000, HQ8500, HQ8505, CRP136, DC5150EU), зарядний пристрій для електричної бритви, тримера та машинки для стрижки Philips серій AT, HQ, HS, PT, RQ, QC, QT та ін.

Насадка Philips Sonicare HX 9092/10 A3 Premium All-in-One

Насадки HS Technology для Philips HX7011

Ніж блок для тримерів 03-016 DEWAL MR-LM-016

Машина для бороди та вуса Philips Philips Oneblade QP2510

Триммер для бороду та вуса та волосся кришки електричний VGR з індикатором заряду, змінні сопла

За запитом Заряджання для Philips Trimmer знайдено 317 продуктів

Адаптер живлення Philips 43V 70MA A00390 CP0262 Походження Philips Зарядний пристрій для триммерних та стрижнутих машин Philips BT3206 MG3710 MG3720 MG3730 MG33330 QP2510 QP2520 QP3900 QP2000 QP4005 та DR

Зарядний блок живлення 15в 036А для Епілятора Електрична бритва Philips Oneblade

Шестильний зарядний пристрій для електричної Америки та тримери Philips HQ8505 15V 036A 54W

Джерело живлення для електричної Америки та тримери Philips HQ8505 15V 036A 54W

Джерело живлення Philips QP2510 43 70MA 2 зуби

Джерело живлення для електричних американських та тримери Philips HQ850 8V 100mA

Машинка для бороди та вусів Philips BT3202 Series 3000

Джерело живлення для живлення Philips AT891 15V 2 зуби

Адаптер блок живлення 15V 036A 54W HQ8000 HQ8500 HQ8505 CRP136 DC5150EU зарядний пристрій для електричної бритви тримера та машинки для стрижки Philips серій AT HQ HS PT RQ QC QT та ін

Блок живлення для електробритв та триммерів Philips A00390 43V 70mAh 75W

Тример Philips BT5502 Series 5000

Що Всередині Машинки для Стрижки Philips QC 5130 ? Роби Сам

Машинка для стрижки в носі та вухах Philips NT1150 Series 1000

Блок живлення для електробритв та триммерів Philips HQ850 8V 100mA

HQ8505 зарядний пристрій від мережі для Philips RQ1250 RQ1260 RQ1280 RQ1290

Машина для стрижки в носі та вуха Philips NT3160 Series 3000

Машина для бороди та вуса Philips Qt4015 серії 3000

Зарядний пристрій Panasonic WER1410K7661

Акумулятор Neovolt для Philips HQ8892 HQ8894 Norelco 8895XL Andis D8 850mAh

Блок живлення для електробритв Philips 43v 70mA штекер 2 зубця ORG

Машина для бороди та вуса Philips BT1216 Series 1000

Машина для бороди та вуса Philips BT3206 серії 3000

Джерело живлення для електричних американських та тримери Philips HQ850 8V 100mA

Джерело живлення для електричної рашниці Philips 15v 350ma Plug 2 Зуби 54W ORG

Зарядний пристрій MyPads від мережі Type 5210 для Електробритви Braun 220V 5715 140 5684 5728 130s1 835 5745

Philips HC351015 Series 3000

Зарядний пристрій MyPads HQ8505 від мережі для Philips RQ1250 RQ1260 RQ1280 RQ1290

Джерело живлення для волосся для волосся та тримери 9В 2А З’єднувач 55 25

Зарядний блок живлення 15В 036A 54 Вт епіляторного адаптера Електрична бритва Philips Oneblade HQ8505 HQ6 HQ7 HQ8 HQ9 RQ S5000

Аксесуари для побутової техніки Philips Naskatrimmer для електричної бритви CP906101

Зарядний пристрій MyPads A00390 від мережі для електричної бритви Philips RQ310S331S512S301S1010

Насадка Philips BRE394

Тример Philips BT3222 Series 3000

Зарядний мережевий кабель для електробритви Philips PQ215217 HQ262481 YQ600861086188 перехідник на російську вилку

Набір для стрижки Philips MG3710 Series 3000

Аксесуари для побутової техніки Philips Насадкатриммер для електробритви CP906101

Акумуляторна батарея для електробритви Philips HQ6695 HQC281

Тример Philips MG1100 Series 1000

Блок живлення для електробритв Philips QP2520 43 70Ma 2 зубці

Акумулятор для бритв та епіляторів 81377206 7030925 Braun Braun

Набір для стрижки Philips MG3730 Series 3000

Бритовий блок Philips SH30

Портативна складна підставка MyPads для електробритви Philips RQ11RQ12 RQ1250 RQ1150 зарядний пристрій

Колхозный Ремонт блока питания Philips hq8000

Аксесуари для побутової техніки Philips Зарядний пристрій для зубної щітки CRP24101

Акумулятор Neovolt для Philips 13810584 422203613480 2000mAh

Як вибрати волосся кліппер Philips?

При покупці приділіть увагу наступним параметрам:

  • Корпус. Машина повинна бути легкою та зручною для розміщення долоні, не ковзайте при використанні.
  • Тип харчування. Є моделі, що працюють з мережі, і є акумуляторні моделі. Розглянемо час автономії, і час, коли ви витрачаєте на перезарядка машини.
  • Форсунки. Якщо ви володар вуса або бороди і регулярно доглядаєте їх, то в комплекті до вашої нової машинки обов’язково повинні йти насадки для стрижки рослинності на обличчі. Бажано з можливістю регулювати довжину.
  • Леза. Нижче ми розповімо, з якого матеріалу їх виготовляють, і ви зможете визначитися з вибором.
  • Рівень шуму та вібрації. Недорогі моделі часто сильно вібрують, що відволікає від роботи та завдає дискомфорту. Ну, якщо у вас є можливість почати модель перед покупкою, оцінити, скільки це шум.
  • Функція мокрого очищення. Усуває необхідність очищення друкарської машинки з щіткою, просто промийте його під струмінь води.
  • Індикатор заряду. Актуально для акумуляторних або комбінованих моделей вказує на необхідність поставити машинку на підзарядку.

Колхозный Ремонт блока питания Philips hq8000


About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS