Чи можна голити тримером без сопла

Table of Contents

Різновиди та особливості

Високоякісний тример для плавного гоління. розумний внесок у його зовнішній вигляд або варіант успішного чоловічого подарунка. Цей елемент не буде марно. Використовуйте пристрій простий, і навіть консервативний буде оцінити зручність, що дає технічний прогрес. Але перш ніж ви йдете до магазину, і дізнайтеся, скільки триммер коштує, вивчаючи свої погляди та чоловічий погляд на практичність покупки.

Типи тримерів для функцій

Триммер не завжди використовується для гоління бороди та вуса, код акуратних видів передбачає відсутність приклеювання волосся в носі. Але якщо у вас немає цієї проблеми, немає необхідності купувати занадто складним або просто невідповідним пристроєм.

 • Універсальний тример має багато насадок і підходить для тих, хто потребує уваги не тільки для рослинності обличчя, але і в інтимній зоні. Він має більше варіантів для налаштування, вона часто поєднує тример і бритву в одному пристрої.
 • Для носа та вух. компактний і недорогий пристрій. Включено 1-2 маленькі сопла. Дозволяє акуратно зменшити довжину волосся без травми і скорочує на шкіру. Ви можете використовувати його для утворення контуру різання за вухами і на шиї.
 • Для вуса та бороди. Мають дві хребти, вузькі висувні та стаціонарні. Вузька дозволяє працювати з будь-якою формою вуса або банберда. Стандартний хребет розчавити бороду. Крок лівого довжини волосся досить точний, оскільки це вимагає особливостей росту волосся цієї частини обличчя.
 • Для бороди. Спрощений тип, має маленькі насадки (1-2). Краще вибрати пристрій з коригуванням хорошої довжини. Стандартні типи форсунок: довжина 1-10 мм і довжиною 11-20 мм.

Ви можете вибрати пристрій з додатковими функціями для більшої зручності у повсякденному житті.

 • Освітлення. дозвольте вирізати волосся навіть з однорідним освітленням;
 • Запам’ятайте довжину. коли увімкнено, автоматично відображати новітні коригування;
 • Функція колекції волосся. оснащена контейнером, де накопичується віддалені волоски. Набагато легше очистити його, ніж очистити після гоління ванни або одягу.
 • Водонепроникний. підходить для використання безпосередньо у ванні або душі. Мокрий голівку краще, ніж сухий, оскільки він мінімізує подразнення шкіри;
 • Лазерне керівництво є особливістю продукту від Philips. Такий триммер має лазерну індикацію на шкірі, що дозволяє вибрати область обробки контурів.

Ступінь простоти використання визначається повним набором додаткових елементів:

 • Стенд або випадок упорядковане зберігання пристрою та її елементів;
 • Щітка та масла необхідні для догляду за деталями різання;
 • Змінні лопатки, обладнані деякими моделями, дозволять підтримувати високоякісну гоління.

Виробники пропонують різні моделі функціональності, залишається лише відключення кращих якостей непотрібних і купувати відповідний тример.

Джерело живлення та двигуна

Наступний момент при виборі кращої стрижки та машини для гоління буде оснащуватись. уподобання чоловіків, коли залишають бороду та вуса ретельно враховуються виробниками. Потужність продукту залежить від джерела живлення та типу двигуна.

 • Мережеві тримери працюють з виходу, тому можливості їх використання обмежені наявністю енергетичної сітки. Дизайн їх простий, тому вони мають низьку вартість. Може бути незручним, якщо ви виберете непотрібний короткий шнур.
 • Тример на батареях. дорога версія з низькою вагою і потужністю. Може бути корисним у подорожі, де не буде постійного доступу до енергетичної сітки, допоможе додатковий запас батарей та такого пристрою.
 • Перезарядний триммер більш потужний, ніж попередня версія, оскільки у своєму дизайні. ємним акумулятором. Цей пристрій також необхідний для електризації, але він здатний надати кілька процедур до заряджання. Включено додається підставка для зберігання пристрою та поповнення акумулятора. Вимагає відстеження рівня заряду, тому краще, якщо пристрій має такий показник.
 • Універсальний триммер може працювати з мережі, а з вбудованого акумулятора. Не має стенди і зарядів безпосередньо через кабель. За допомогою звичайного акумулятора вам знадобиться кілька годин, щоб відновити акумулятор, а універсальна версія дозволяє вам не витрачати час і використовувати його під час одночасного перезарядження.
 • Вібраційні двигуни. прерогативи найбільш недорогих машин. Потужність такого пристрою. не більше 15 Вт. Все ще вібраційний двигун або не дзвонити, кожні 15 хвилин вам потрібна перерва. При внутрішньому застосуванні такі пристрої зазвичай виконують всі призначені функції. Голити їх комфортно через низьку вагу, і ви можете їх купити за дуже скромну ціну.
 • Ротаційний двигун є більш потужним (до 45 Вт) і призначений для чоловіків з високою жорсткістю, а також для професійних цілей. Машини мають більшу кількість революцій і передані до ріжучої частини. Вони трохи дорожче і важче, але можуть постійно працювати до години.

Лезви чоловічих триммер

Щоб голити вуса і дим Борода була легкою та зручною, щоб результат задоволений будь-якою продуктивністю, вам потрібно звернути увагу на робочий елемент машин. лопатки. Надійний і добре заточений, вони обережно вирізають волосся, а не витягнути його, залишаючи мікротравму на тілі. Матеріальні лопатки. Сталь та Титан.

Сталеві лопаті виготовляються з нержавіючої сталі, волога шкоди. Але в порівнянні з титаном вони трохи швидше. Тому для довгої та жорсткої рослинності титан є кращим. Тільки ці два матеріали використовуються для догляду за домом, а в професійних пристроях можна зустріти керамічні лопаті.

Варто вибрати моделі з саморозкладними лопатями. Повернення колишньої різкості ріжучої частини не так просто, а іноді неможливо. Машина для гоління бороди та вуса має складний дизайн, і його не можна видалити з його аналогового волосся для волосся в вухах і носі.

Більш зручні для автоматичного заточення леза. Завдяки “розумній” техніці, чоловіки можуть заощадити час. Ножі розташовані під кутом, і коли електрична машина працює, перетягнувши один одного. Їхні ріжучі краю залишаються гладкими, і такий пристрій набагато довговічний. Нехай він більше коштує, але триватиме без скарг.

Як вибрати електричну бритву: допомогти прийняти рішення щодо критеріїв

Вибір методу гоління багатьма способами на смак. Після вивчення всіх сортів тематичних форумів ви можете переконатися, що кожен з доступних способів є власні прихильники: деякі віддають перевагу бритвам зі змінними касетами, іншими класичними Т-подібними машинами. Ви навіть можете зустріти любителів небезпечних бритв (хоча це набагато частіше зустрічатися з тими, хто віддає перевагу їм до шаветти небезпечних бритв з змінними лопатями).

Перш за все, інтереси для нас є бритвами електричної енергії дозволили багатьом досягненням сучасних технологій та покращилися з року в рік (на відміну від усіх вищезгаданих пристроїв, серед яких дуже рідко зустрічаються принципово нове технічне рішення, гідне нового патенту ). Як вибрати електричну бритву і які параметри вам потрібно звернути увагу? Давайте розберемося.

Роторні та сітки бритви

Одним з ключових параметрів, для яких електричні бритви можна розділити, є дві принципово різні системи, які займаються сіткою та поворотним. Їх значення і різниця інтуїтивно зрозуміла від назви.

Сучасні ротаційні бритви обладнані кількома головами, кожен з яких розташований диск з отворами, з якими розташовані обертові лопатки. Загальна думка полягає в тому, що основним плюсом ротаційних бритв є те, що вони добре справляються з короткою щетиною, а головний мінус полягає в тому, що воно часто супроводжується роздратуванням шкіри (особливо, якщо вона виявилася чутливою).

Лопатки сітки не обертаються, і вібрують з боку в бік, і вони не закриті, але сітка. В середньому, такі бритви краще підходять для довшого волосся (у тому числі вони краще підходять для формування вуса та бороди), а не стільки роздратовану чутливу шкіру.

Однак, як це часто буває, загальна думка в основному є компіляцією з міфів багатьох років обмежень та деяких особливостей пристроїв досить конкретних виробників (і навіть досить конкретної цінової категорії). Правда полягає в тому, що на даний момент топ-роторні бритви навчилися досить ретельно, щоб відносити навіть до чутливої ​​шкіри, а верхня сітка голяна щетинами не гірше, ніж поворот. Отже, це скоріше в технології, але, як виготовлення вузлів та вишуканості дизайнерської думки.

Однак, одна істотна різниця між сіткою та ротаційними бритвами залишається і не йде ніде, а потім, тому що вона безпосередньо пов’язана з дизайном голів для гоління. Це різниця в русі бритви (і, відповідно, рук) під час гоління. Сітка бритва повинна голити так само, як машина з поздовжніми рухами проти напрямку росту щетини.

Для гоління ротаційної бритви така схема абсолютно неперована, є кругові рухи голови бритви на шкірі, і, залежно від напрямку росту щетини, напрямок обертання голови слід також змінити.

Таким чином, можна сказати, що людина, яка використовувала для гоління з машиною, освоїти сіткою, буде дещо простішим.

Голівки для гоління та їх мобільність

Стандартний роторний бритву можна знайти 2-4 (в середньому три) обертаються диски, розташовані під різними кутами до поверхні обличчя. Під час придатності шкіра штовхає, що забезпечує найкращий контакт і проникнення волосся всередині бритви до ножів. Самі голови можуть бути як фіксованими, так і рухомими (плаваючими). Завдяки мобільності, досягнуто найкращих сусідніх, а отже, і якість гоління. Повністю передбачуваний бритва з плаваючими головами буде дорожче, ніж їхні хлопці з фіксованими головами.

Часто виробники оснащені рухомим кріпленням всього блоку бритви, на якому розташовані голови. Завдяки цьому блок може бути відхилений у різних напрямках та літаках. Вважається, що таке рішення забезпечує більш точне повторення контурів обличчя та більш комфортного гоління в цілому.

Сухе та мокрий гоління

Вибір бритви з сухим або вологим голінням. це не тільки особисті уподобання, а й умови, в яких можна використовувати бритву. Так, наприклад, вологі гоління може бути складним під час ділових поїздок або відпустки.

Мокрий гоління традиційно притягує, що шкіра виявляється розростання і додатково очищається в процесі. Крім того, під час вологого гоління застосовуються піни та гелі, забезпечуючи додаткову догляд. Іноді люди, які не можуть голити електричну бритву, через постійно з’являється подразнення шкіри, мокрий гоління з гелем, що переносить досить спокій.

READ  Як розібрати фен rowenta infini pro

Бритви, що дозволяють мокрий гоління, як правило, більш прості в догляді: для видалення залишків волосся в більшості випадків досить просто відкрити струшувальну головку і промити його під струменем води.

Що стосується сухого гоління, цей метод буде не тільки простішим, але і більш економічним (оскільки воно не вимагає покупки піни та гелів). Догляд за бритвою з сухого типу гоління полягає в очищенні його елементів з спеціальною щіткою.

Очевидно, що будь-яка бритва, яка підтримує мокрий гоління, підтримує і сухий, тому вибір по суті дуже простий: вам потрібен мокрий гоління чи ні.

Акумуляторні та мережеві бритви

Електричні бритви можуть харчуватися з звичайної електричної мережі або від акумулятора. У той же час деякі зарядні бритви дозволяють працювати з мережі, тоді як інші використовують мережу виключно для зарядки акумулятора (але не дозволять миттєво голити розеткою, навіть якщо розетка виявилася розеткою).

Малоймовірно, що вам потрібно пояснити плюси та мінуси кожного з цих варіантів: вони досить очевидні. Але кажучи вже про різні нюанси не будуть зайвими. Отже, наприклад, це не буде зайвим, щоб звернути увагу на тип батареї. Нікель-кадмій (NiCD) або гідрид нікелю-металу (NiMH) однозначно вказують на бритву, що належить до нижчої цінової категорії з усіма наступними наслідками. Літій-іон (Лі-іон), навпаки, вказує, що принаймні, виробник не зберігав на батареї. Якщо тип акумулятора не згадується будь-де в будь-якому місці, як правило, це випливає з найгіршого, що є першою версією.

Вибираючи бритву батарею, це не буде зайвим, щоб запитати такий параметр, як ємність акумулятора, і розрахувати, як довго це достатньо. Ну, якщо виробник визначає час повного заряду у документації, а також скільки хвилин після початку заряду повністю розрядженої бритви буде готова до повного використання: ситуація, коли акумулятор розряджається, і Вам потрібно терміново голити, на жаль, не так рідко. Яскраві бритви прокинеться через 5 хвилин після початку заряджання акумулятора.

Насадки та аксесуари

З конфігурації та наявності додаткових варіантів це залежить від того, які можливості повинні мати свій бритву та як це буде зручно. Доведемо перерахувати найпопулярніші функції, які пропонують сучасні бритви.

Багато бритв мають висувний нож або форсунка для тримерів, що дозволяє регулювати довжину гоління. За допомогою trimmer ви можете закінчити вуса і бороди, а також утворюють брови. Часто триммер реалізується у вигляді набору пластичних карток Hasen з зубами різної довжини, регулюючи відстань між основою волосся та різання ножів. Такий аксесуар є найдешевшим, але регулярно виконує своє завдання.

Для тих, хто часто потрячується вдома, це може бути корисним відсіком для збору волосся, що позбавить від необхідності очищення раковини або ванни після кожного гоління: більшість зрізаних волосся потраплять у спеціальний контейнер, який вам просто потрібно очистити час від часу.

Найсучасніші бритви можуть бути обладнані танками для автоматичної зволожуючої шкіри, а також танк для автоматичного очищення. Перша з них, як легко здогадатися, заповнюється зволожуючим розчином або гелем, який автоматично застосовується до шкіри безпосередньо під час процесу гоління. Другий заповнюється дезінфікуючим розчином, який використовується для автоматичного догляду за бритвою. Після гоління такий пристрій автоматично очищається, дезінфікується та висушують. Цілком природно, що такі бритви будуть дорожчими, ніж прості колекції, а також вимагають додаткових витрат на придбання спеціальних рідин. Крім того, бритву з функцією автоматичного очищення, як правило, стягується лише з спеціальної бази, яку ви повинні носити з вами, якщо бритва потрібно буде використовувати в подорожі.

Наявність спеціальної дорожньої справи спростить як зберігання, так і транспортування бритви: такий аксесуар захистить пристрій від ударів та забруднення, і сильно рекомендується тим, хто часто подорожує багато.

Управління та індикація різних режимів

Сучасні бритви можуть мати кілька різних режимів режиму або автоматично визначити найбільш підходящий режим. Наприклад, датчик для визначення щільності щетинки регулює швидкість обертання головок, вибираючи бажаний режим гоління залежно від обробленої ділянки людини, а датчик вимірювання сили обертання ножів нагадує вам, що це час Щоб очистити бритву з волосся, які піднялися на ножі.

Розширені бритви можуть бути оснащені світлодіодними датчиками або навіть мініатюрними дисплеями, до яких відображається інформація про стан заряду, необхідність очищення тощо. Такі моделі відрізняються високою вартістю, але неможливо підійти до кращих технологій та любителів найсучасніших технологій.

Легкий догляд

Незважаючи на те, що багато бритв дозволяють очистити лише після декількох цілей, ми рекомендуємо очистити голову якнайшвидше: це буде не лише позитивним ефектом на вибух, а й зменшити знос ножів. І, отже, перед покупкою бритви, це не буде зайвим, щоб переконатися, що процес догляду за пристроєм не викликає жодних труднощів: залишки волосків легко видаляються з спеціальною щіткою, і якщо на бритвою є стрілецька мартина, бруд і залишки волосся можна видалити, замінюючи голівку гоління під струмком води.

Спеціальні дезінфікуючі док-станції забезпечить автоматичну догляд за бритвою: все, що буде потрібно від користувача вчасно, щоб залити розчин дезінфекції.

Більшість бритвару передбачають необхідність замінити голівки гоління після певного часу (зазвичай можна прочитати про це в інструкціях для пристрою). У сітці голівка голова гоління служить в середньому близько 1,5 років, в поворотному до 2 років. І тому це не буде зайвим, щоб задати вартість заміни голови, перш ніж робити покупку (а не після цього). Бритва з функціями автоматичної зволоження шкіри або автоматичного очищення вимагатимуть придбання спеціальних рідин, які також вплинуть на вартість повсякденного користування.

На всіх екзотичних

Braun виробляє модель електродвигуна сітки, де голівка гоління оснащена охолоджувальним елементом (Peltier). У теорії, завдяки цьому, він повинен дратувати шкіру ще менше, але почуття наших експертів були більш веселими від серії, ніж дивно. І найпопулярніших моделей Braun дратують шкіру все ще менше, але це дорожче 🙂

Philips, традиційно, використовуючи поворотні технології, в останніх найпопулярніших електричних акцій використовує бездротові зарядки. Це виглядає стильно і дорого або багатим, але насправді немає спеціальних переваг. Це те, що водонепроникний корпус тепер може бути зроблений ще більш надійним, оскільки це не потрібно для нього.

Вибір між ротаційними та сітчастим бритвою потрібно пам’ятати, що поворотний бритва, швидше за все, краще впоратися з короткою щетиною, але це може спричинити роздратування шкіри. Такі бритви можуть бути не підходять для чутливої ​​шкіри та тих, хто боїться скороченням. Сітка бритва краще підходить для більш делікатної шкіри та довшого волосся (у тому числі, щоб повісити бороду і вуса).

Як голити бороду з тримером: Як його використовувати

Гоління з використанням тримерів дозволяє значно економити час: вони забезпечують як ідеально гладку шкіру, так і щетину з різними довжинами. Комплект включає кілька форсунок для різних результатів.

У деяких моделях представлено лише одне сопло, але завдяки спеціальному регулятору ви можете налаштувати будь-яку придатну довжину.

 • Тільки для бороди або вуса. Ця вузькоконтрольована техніка в комплекті є аксесуари, призначені для догляду за рослинництвом на обличчі. Спеціальні форсунки дозволяють змінювати довжину волосся, забезпечити плавний гоління.
 • Для вух і носа. Так що поява залишається акуратним і привабливим, чоловіки повинні регулярно видаляти надлишкове волосся. Для носа та вух ножиці хороші. існує ризик пошкодження. Спеціальні триммери з невеликими головами забезпечать ретельну ліквідацію волосся.
 • Для різання волосся на голові. Деякі виробники (Rowenta, Wahl) пропонують багатофункціональні пристрої, які підходять не тільки для догляду за обличчям. Комплект включає спеціальні форсунки для створення різних зачісок.

Низькоконтрольовані пристрої краще справляються з їх основною функцією. Варіанти бороду та вуса дозволяють досягти акуратної форми, зробити обрізання, легко видалити додаткові волосся.

 • Міцний матеріал;
 • Кількість форсунок. Ніж вони більше, тим краще. можна було б дати рослинність;
 • Ручка форми. Зручність положення пристрою в руці сприяє легкій процедурі;
 • Матеріал леза. Сучасні моделі додатково покриті титановим шаром. це забезпечує довгострокове використання та постійну різкість.

Краще вибрати модель, яка може працювати як з мережі, так і автономно. Це зручно, якщо приходять довгі ділові поїздки та поїздки. Триммери швидко стягуються, деякі мають функцію експрес-заряду, що забезпечує кілька хвилин безперервної роботи.

У роботі, машини з потужними двигунами добре показані. це важливий фактор при покупці.

Додаткові функції

Триммери не тільки машини, призначені для висячих і скорочення рослинності на обличчі. Набір додаткових функцій дозволяє пристрій добре адаптуватися до вимог власника.

Це хороша можливість зберегти ванну в досконалій чистоті. Всі голені волосся потрапляють у спеціальний водосховище, який після маніпуляції з щетиною просто чистим. Функція дозволяє вегетативню в будь-якому одязі. він не буде забруднений від агресивного волосся.

Ця додаткова функціональність дозволяє досягти симетричностей. Покаже лазерний покажчик з тонким променем, в якому напрямку потрібно вести тример. Це полегшує моделювання контурів та бороди.

Це важлива особливість для тих, хто часто подорожує. Це дозволяє використовувати пристрій у будь-яких умовах. від 100 до 240 Вт. Тример самостійно регулює умови електричної напруги і забезпечить повноцінну роботу.

Пристрій зберігає останню вибрану довжину стрижки. Під час наступного використання цього достатньо вибрати його, а ще не встановлювати параметри.

Вбудована підсвічування дозволяє вам помітити навіть найменші волосся під час гоління. Вони можуть бути негайно усунені, якщо це необхідно.

Деякі пристрої можуть бути використані в душі. вони вологи.

Додаткові функції використовують стрижну машину та вуса навіть більш комфортним та більш ефективним.

Універсальна модель

Philips BT9297/15. це тример, функціональність якої поглинула всі останні розробки.

Невеликий крок 0,2 мм дозволяє вибрати найбільш точну довжину волосся. Діапазон. від 0,4 до 7 мм, що дозволяє працювати з бородою будь-якої довжини та легенів.

Тіло повністю вологонепроникне, форсунки після використання можна промити під проточною водою.

Одна з основних особливостей моделі. наявність лазерного покажчика.

Така інноваційна функція дає змогу досягти ідеальної симетрії. Комплект включає в себе дві форсунки: для головної стрижки та створення чітких контурів.

Подвійні заточення лопатей відрізняються в першому класі різкістю. З повним зарядом акумулятора за одну годину, ви можете досягти безперервного функціонування протягом 80 хвилин.

На зовнішньому світлодіодному дисплеї відображається показник вибраних довжин волосся. Три виділені підрозділи сигналізуються про заряджання.

Система LiftTrim рівномірно піднімає волоски у напрямку машини, тому можна досягти однорідної стрижки і хороший висячий.

Як голити бороду з тримером?

Триммер. це сучасний, зручний пристрій для стрижки та регулювання вуса, борода, але також цей універсальний пристрій може бути успішно використаний для гоління. Спеціальні моделі, оснащені додатковими насадками для багатонаправленої обробки, дозволяють досягти гладкої та ніжної різання волосся. Але вам потрібно мати можливість правильно використовувати цей багатофункціональний пристрій. це допоможе досягти відмінних результатів навіть з незалежним використанням. Розглянемо більше, як голити бороду з тримером.

Як підготуватися до бороду

Перед стрижкою потрібно виконати кілька підготовчих процедур.

Рослинність на обличчі характеризується делікатною структурою, і мийте його шампунем. не найкращим рішенням. Шампунь рекомендується використовувати у невеликих кількостях, і лише якщо його склад включає компоненти природного походження. Перед стрижкою вдома треба мити бороду і зневажати шкіру обличчя в душі.

READ  Водяна тепла підлога відступ від стіни

Сушка

Сушіння виконується наступним чином: рослинність летить з махровим рушником, добре поглинаючою водою. Повинні діяти гладко, зверху до дна.

Розчіснення

Так що волосся вирівнюється і зникли непотрібні кучері, вам потрібно ретельно гребінець. Рухи виконуються вздовж щелеп у напрямку зростання волосся. Гребінь повинна бути виконана з вух, поступово рухаючись до підборіддя. Вуса боротьба за тим же принципом.

Триммер волосся. відмітні риси та типи

Триммер для волосся дозволяє швидко, обережно і ефективно обрізайте волосся будь-де. У них процес агрегації здійснюється за рахунок поступального руху верхніх зубів відносно нижчих. На додаток до зручності та простоти, такий пристрій забезпечує здатність самостійно виконувати процедуру вдома, в країні, у своєму придатному місцевому місці.

Спочатку машини були використані виключно, щоб вирізати волосся на голові. Однак з часом на ринку з’явилися різні типи та модифікації триммерців, призначених для різних цілей. Залежно від класифікації всі моделі можна розділити на наступні групи та підгрупи:

 • за типом двигуна (поворотного та вібрації);
 • за типом живлення (мережа, гібридна та акуратна);
 • на функціональність (універсальна та спеціалізована);
 • З метою (для бороди, для вуса, для брови, для вух, для носа, для тварин і т.D.)

Як видно, в даний час є великий набір різних типів триммерів, які відрізняються за розміром, формою, зважуванням, технічними параметрами та іншими характеристиками. Професійні перукарі вважають за краще використовувати більш потужні поворотні універсальні моделі з мережевим харчуванням, де в комплекті є багато різних форсунок. Це дозволяє швидко обслуговувати великий потік людей з різними потребами та запитами. Для домашнього використання, низьковольтні вібраційні тримери повністю підходять, можливо, на батареях, з 4-5 форсунок. Крім того, розглянутий пристрій може мати різні можливості для стрижки. Може також змінювати постановку довжини.

Важливий! Залежно від матеріалу ножів (керамічних або сталь, з розпиленням або без), життя пристрою та тяжкість зубів буде залежати.

BRAUN BEARDTRIMMER 7 BT7240 Огляд триммер з розширеним обладнанням

BRAUN BT7240 Один з старших сортів Braun Trimmers для бороди, що характеризується розширеним пакетом: у коробці з пристроєм, ми знайдемо дві хребти для стрижків, два додаткових форсунок (триммер і сопло для точного гоління), а також Як док-станція та сумка для зберігання аксесуарів.

Сам триммер практично не відрізняється від тих, що ми бачили у більшості бюджетних наборів (наприклад, у серії BT52). Технічні характеристики, які вони виявилися подібними, поява майже однакова, і багато вражаючих форсунок. Загалом, сьогодні ми маємо можливість для тих, хто хоче дорожче і благодать.

Характеристики

Всупереч поширеному неправильному уяві, це не час, через який пристрій, безумовно, зламається. Однак після цього періоду виробник перестає нести ніякої відповідальності за свою діяльність і має право відмовитися від ремонту, навіть за плату.

Обладнання

Триммер поставляється в невеликому картону у стилі бренду: чорний фон, зображення пристрою, опис його основних особливостей та характеристик.

Підписи для фотографій та зображень виготовляються англійською мовою, однак, ряд інших мов передається в нижній частині коробки, в тому числі.

Вивчивши коробку, ми побачимо фотографії самого тримеру та всіх форсунок з поясненням своєї мети та фотографії результатів їх роботи.

Всередині коробки розміщена картонна підкладка з отворами для фіксації аксесуарів. Всі аксесуари упаковані в поліетиленові пакети.

 • Самого триммер
 • Набір форсунок
 • Машина Gillette з двома змінними касетами
 • Зарядний пристрій та док-станція
 • Щітка для чищення
 • Сумочка
 • Інструкція, гарантійна картка

Як ми бачимо, тримерне обладнання розширюється, але не так, наскільки це можливо: адже у нас є пристрій для виходу з бороди, тому ми не очікували зустріти, наприклад, сопло для догляду за тілом.

В чём разница между машинкой для стрижки и окантовочной машинкой (триммером)

На перший погляд

Після розпакування ми з’явилися триммер, дуже схожий на Braun MgK7221, який ми виявили пару місяців тому. Поява пристроїв виявилося майже ідентичним, і основною різницею між моделями є метод регулювання довжини щетинок.

У нашій моделі для бороди, довжина волосся регулюється з обертовим кільцем, з яким гостра насадки розширюється або їде.

Сам пристрій традиційно виглядає суворо та стильним: справа зроблена з чорного матового пластику. Також є пластикові елементи для металу.

Форма пристрою класична: згори є знімним ножем (встановлено за замовчуванням з одним триммерним ножем).

Тримерний тип ножа ширини 3 сантиметри.

Одиниця ножа (як і інші насадки, встановлені на своєму місці) легко закріплені на корпусі тримера та видаляється з великим тиском з великим пальцем.

Під ножичним блоком ми бачимо, що елемент передавальний момент з блоку двигуна до металевого стрижня сопла з переміщеним центром, рясно покритий мастилом.

Ніж-одиниця та насадки, включені в комплект, знімаються на корпус, а стрижень потрапляє в канавки, призначені для нього.

На корпусі тримерів надаються розширені канавки з пружинно-завантаженими засувками. Вони використовуються для встановлення великих форсунок.

З задньої частини житла ми бачимо зону захоплення з невеликими поглибленням крапками. На своєму логотипі компанії та назва моделі пристрою.

Нижче ми бачимо напис Li-Ion, що вказує на те, що літій-іонний акумулятор використовується в тримери (його ємність в інструкціях не вказано).

На передній стороні пристрою ми бачимо невелику зону захоплення (під великим пальцем) з кнопкою початкової тримера. Під ним світлодіодний індикатор під логотипом BRAUN.

У нижній частині тримера є роз’єм зарядного пристрою двох металевих шпильок-контактів.

Роз’єм зарядного пристрою не сумісний з знайомими стандартами. У той же час, користувачеві дозволяється підключати пристрій як безпосередньо до зарядного пристрою, так і до док-станції (у цьому випадку шнур живлення підключений до станції, а тример просто встановлюється на ній у вертикальному положенні). В обох випадках дріт підключений до однієї сторони (тільки правильний).

Стиль “Триденний щетина”. Триммер ER-GB96

Док-станція. це невеликий п’єдестал з матового пластику. Зарядний пристрій увімкнено у звичайній електричній зарядці і має довжину 1,2 м.

Як заявляє виробник, пристрій автоматично адаптується до будь-якої напруги 100240 V і працює практично у кожній країні.

Зазначимо, що ви не можете використовувати триммер, коли зарядний пристрій підключений (це прямий текст, вказаний на полі). Пристрій працює тільки з акумулятора. Насправді ми перевірили, під час перезарядки використовувати пристрій не може.

Подивіться на насадки та аксесуари, включені в комплект. У нашому розпорядженні були такі пункти:

 • Велика регульована насадка 110 мм
 • Велика регульована насадка для довгих бородів (1120 мм)
 • Точний тріммерський сопло
 • Прецизійна сопло гоління

Що привертає вашу увагу? Регульовані хребти дозволяють встановлювати іншу глибину (за допомогою кнопки засувки), щоб користувач міг вибрати відповідну довжину волосся.

Насадки для стрижки та гоління встановлюються замість ножа і використовуються незалежно від великих хребтів.

Gillette Fusion Proglide Razor, який включений до комплекту, повністю стандартна касета до нього обладнана п’ятьма лопатями, а дизайн бритви дозволяє нахилити голову праворуч або ліворуч. Касети обладнані додатковими мікрогрегами, які спрямовують волосся для комфортного гоління. Лопаті розташовані поруч один з одним, а також точний тример на зворотній стороні дозволяють досягти високої точності при гоління.

Щітка для чищення лопатей з пластику і не представляє великого інтересу.

Дорожня кришка (це також корпус для зберігання), виконаний з щільної синтетичної тканини і закривається на блискавці. У такому мішку ви можете легко розмістити тример і всі аксесуари. Правда, немає спеціальної зручності, щоб чекати: все буде встановлено в одній купі.

При першому враженням універсального пристрою, з яким ви можете вирішити майже всі виклики для догляду за волоссям на обличчі (і в деяких випадках ви можете впоратися з рослинністю на голову).

Інструкція

Ручне. компактна чорно-біла брошура. Є багато мов у брошурі, серед яких є російські (існує сім сторінок у своїй частці).

Всі необхідні дії та маніпуляції можна вивчити за допомогою малюнків. Це стосується правил догляду за пристроєм, а також замінюючи сопла, а також змащуючи деякі елементи.

Вивчивши інструкції, ви можете ознайомитись із описом пристрою, отримати інформацію щодо правил експлуатації, догляду, зберігання та утилізації пристрою.

Контроль

Пристрій включається та відключається за допомогою однієї механічної кнопки.

Поруч із кнопкою є світлодіодний індикатор, який має декілька держав:

 • блимає зеленим світлом під час заряджання
 • Світло-зелений протягом декількох секунд, коли акумулятор повністю заряджений
 • Світло зелений під час роботи
 • Світло червоний з низьким зарядом акумулятора

Пристрій може бути заблокований/розблокувати довгі (3 секунди), натиснувши кнопку живлення. Ця дія супроводжує короткий і м’який звуковий сигнал. Потрійний звуковий сигнал дозволить зрозуміти, що розблокування не вдалося. М’який звуковий сигнал також годується, коли тример підключений до зарядного пристрою або основи.

Експлуатація

Перед першим використанням виробник рекомендує повністю заряджати пристрій приблизно за годину. Після повного заряджання пристрою рекомендується використовувати його в нормальному режимі до повного розряду, після чого необхідно заряджати по повній потужності акумулятора.

У нашому випадку триммер виявився майже повністю зарядженим: індикатор заряду вийшов приблизно через 10 хвилин після підключення адаптера живлення.

можна, голити, тримером, сопло

Правила роботи пристрою є стандартними: натискайте тример до потрібного розділу обличчя та стрижку у напрямку зростання волосся.

Під час стрижки ви дотримуєтеся пристрою, щоб не рухатися занадто швидко, і своєчасне видалити зрізане волосся з хребта.

Ми не знайшли жодних конкретних труднощів у процесі експлуатації пристрою.

Триммер вимагає регулярного очищення, яке потрібно виконати, як потрібно. Голова, хребти та ножик можна очистити кистю.

Компактна гола бритва розібрана для більш ефективного очищення. Якщо сітка гоління відключена, достатньо, щоб повернути його назад.

Ручка, голови та хребти можуть бути промиті під проточною водою. У цьому випадку вони повинні бути промитими, щоб завершити видалення агресивного волосся, після чого потрібно повністю висушити всі елементи, перш ніж встановити та використовувати їх знову.

Тримери та сітки для гоління рекомендуються регулярно змащувати легким машинним маслом (не включено, але ви можете купити в корпоративному магазині BRAUN).

Зверніть увагу, що під час тестування ми тільки промивали пристрій під проточною водою. Це виявилося більш ніж достатньо, щоб містити його в належному стані протягом періоду випробувань.

Наші розміри

Згідно з нашими вимірами, вага тримера з стандартним соплом (ножем) становить 140 г. Розміри пристрою 162×40×45 мм.

Під час тестування тримерів та акумуляторних бритв, ми традиційно вимірюємо час роботи пристрою з повним зарядом, а також вимірювання часу, який буде потрібно для заповнення заряджання акумулятора.

Нагадаємо, виробник обіцяє 100 хвилин роботи від акумулятора, а також повну плату за 1 годину. У той же час, 5 хвилин зарядки повинні бути достатньо для одного гоління.

Вимірювання батареї ми виробляємо повторювані включення інтервалів пристрою протягом 5 хвилин. З зеленим індикатором, наш триммер працював 20 повних 5-хвилинних інтервалів. Потім він почав спалахнути червоним, свідчить, що заряд залишається трохи, а ще три повних 5-хвилинних інтервалів працювали.

Таким чином, без перезарядки (і без навантаження) наш триммер зміг працювати протягом 115 хвилин (тоді як виробник пообіцяв лише 100), тобто пристрій перевершив заявлені показники.

READ  Чи можна мити в посудомийній глиняній горщиках

Повна зарядка акумулятора була завершена менш ніж за 1 годину. Зарядний пристрій спожитий у процесі до 6,3 Вт електроенергії. 5-хвилинний зарядки достатньо близько 5 хвилин гоління.

Практичні тести

Під час тестування ми перевірили, наскільки добре триммер справляється з щетинками різної довжини, а також вивчали можливості різних форсунок. Ми почали тестування, ми спочатку озброєні близько двох тижнів.

Ось як наш тестовий зразок подивився на початок тесту.

Наші загальні враження від використання пристрою були повністю схожі на ті, які ми отримали, тестування молодшої моделі BRAUN BEARDTRIMMER 5 BT5265. Це не дивно: пристрої подібні один до одного, як братів близнюків.

Борода (10 мм)

На жаль, але ми не могли перевірити сопло для довгих волосся: тому довга рослинність на обличчі експерименту не знайшла його. Тому ми почали тестування відразу з невеликою сопло, встановивши його до максимальної довжини 10 мм.

Менше, ніж хвилину, ми вкорінули щетину до 10 мм. Тример уподобав завданням без проблем, хоча, правда, ми не чекали проблем: довжина волосся на обличчі була спочатку понад 10 мм, тому поява експериментально змінюється.

Ми витратили буквально 2 хвилини, після чого борода почала виглядати трохи більш точною. Кількість вирізання волосся виявилося надзвичайно маленим.

Борода (6 мм)

Наступним етапом є однакове сопло і 6 мм, встановлених на кільці регулювання.

Цього разу нам довелося спробувати більше: місця, в яких волосся росте в різних напрямках (на фото нижче в шиї) потрібно кілька рухів у різних кутах і в різних напрямках.

Основна маса волосся була розрізана акуратно і швидко, з першого уривка.

Борода (3 мм)

Наступний крок. 3 мм. За нашими враженнями, процес стрижки не відрізнявся від різання волосся на 6 мм.

Основна маса волосся виявилася вперше до бажаної довжини, індивідуальні загиблих волосся впали під ножем від 2-3 разів.

Як ми бачимо, в деяких районах існують довгі волоски, які не дозволяють викликати результат ідеальним. Піксометри можуть витрачати додатковий час на їх конверсію, ми вирішили, що це зійде.

Після висячої бороди, ми відчували тример на головах на голові (площа над вухами). Виявилося, що пристрій без проблем може бути використаний як компактна машина для стрижки. Звичайно, це не професійне рішення, але якщо не було більш серйозного апарату під рукою, але вам потрібно скоротити волосся прямо зараз, чому ні?

Борода (1 мм)

Мінімальна довжина з асоціацією додатків, 1 мм.

Як ви бачите, з коротким волоссям триммер також справлявся дуже гідним. Однак ми повинні попередити, що в цьому випадку результат залежить від напрямку росту волосся. Тестування точно такий же триммер з іншого боку обличчя, ми зіткнулися з деякими проблемами в області області з універсальним вирощуванням волосся.

Наш вердикт: тим більш рівномірно ви вирощуєте волосся, тим менше часу вам доведеться зробити їх до однієї довжини.

Насадка для формування контурів

Окремий форсунок для тримерів корисний для утворення гострих контурів, а також для ситуацій, де навіть 1 мм для певних областей обличчя занадто багато.

За допомогою такого тримера ми можемо легко організувати розсилки або будь-які інші області.

Ми також вкорінули щетину безпосередньо під бантенами. Фото нижче чітко видно, щоб перехід від обробленої ділянки до щетини довжиною 1 мм.

Прецизійна сопло гоління

Як ми бачимо, стандартні форсунки-гребені легко справляються з утворенням контурів та гострих переходів.

Однак щетини на обробленій ділянці залишається досить довгим, швидше за все, ви повинні голити або компас, і безперечно звичайний бритву (який, до речі, можна знайти в комплекті) заради пари волоски, це не завжди.

Щоб швидко і легко розмахувати невеликі ділянки, ми використовували сопло гоління.

Спочатку нам лікували щоки (є окремі волоски), а регіон під Бенбрадом.

Тоді зляканий вуса (з однієї, тестової сторони).

Як ми бачимо, якість гоління була цілком гідною. Звичайно, нам довелося провести деякий час, і досягти найкращого результату, ми віддаємо перевагу використанню звичайної бритви, однак, для видалення щетинок, що залишилося після насадки для стилю, використовуючи такі форсунки. Головне не думати, що за допомогою цього сопла ви можете повністю голитися.

Philips MG3740/15 Огляд тримерів

Бритви Gillette Fusion Proglide

Нарешті, перевірте якість бритви Gillette, вхідні. До нас з’явився бритву з 5 лопатями. З верхньої сторони касети над лопатями є зволожуюча смужка, м’які мікро-помилки, які затримуються і згладжуються шкірою.

З задньої частини касети є компактний тример для важкодоступних місць і догляду за бородою та вусами (ми оцінили це у справі. Він дійсно допомагає впоратися з складними волоссями).

Що стосується технології Flexball, то під цим ім’ям означало механізм, який дозволяє бритвою голову відхилятися вгору/вниз, а його власник на бритвою є поворот праворуч/ліворуч, так що вся система повторяє контури обличчя під час гоління.

Результат гоління був близький до ідеалу: обличчя була незмінною бездоганно, можна було виявити шорсткість на шиї, але їх кількість ми оцінюємо як незначні.

Я не зафіксував роздратування шкіри у цьому випадку, хоча для досягнення якісного результату ми повинні були призначити шкіру з відчутними зусиллями.

Проблемні області, що вимагають підвищеної уваги, ми не знайшли.

Відповідно до результатів тестів, ми зробили висновок, що триммер для Braun Bt7240 Борода. це досить і простий у використанні пристрій, з яким можна доглядати за рослинність на обличчі, а також, якщо це необхідно, злегка скоротити волосся На голові.

Серед багатьох тримерів BRAUN, модель BT7240 займає позицію вище середнього. Однак ми не є універсальним тримером для всіх випадків, але перш за все, пристрій для догляду бороди. Додаткові форсунки для гоління та стилів, а також док-станція, у цьому випадку є більш необов’язними бонусами, які роблять повний набір. Якщо ми говоримо виключно про триммер для бороди, то вище BT7240 буде лише дизайнерська версія того ж пристрою з жорстким корпусом та злегка модифікованим дизайном. Якщо ви хочете зберегти, ви можете легко розглянути тримери з серії BT52. Вони не такі багаті всілякі форсунки, але сам пристрій практично не відрізняється від BT72. Якість стрижки залишатиметься на тому ж високому рівні.

В чём разница между машинкой для стрижки и окантовочной машинкой (триммером)

Як користуватись

Не важко використовувати триммер. Це нагадує роботу бритви або стрижки. Основна відмінність. розм’якшення шкіри та волосся. Покрокова процедура:

 • Волосся на бороді або вуса, мити теплою водою та шампунем;
 • гребінець неглибока;
 • обкладинка з гарячим рушником;
 • Через 5 хвилин знову гребіть;
 • Увімкніть триммер і пройдіть через оброблену ділянку проти лінії росту;
 • Лікувати шкіру з заспокійливим або зволожуючим кремом.

Якщо борода лише пофарбована, ви повинні покласти на пристрій насадку з виставленою довжиною.

Реєстрація бороди та вуса. наскільки красиво і гладко гоління чоловікам

Щоб дати волоски на обличчі стильних форм, виконайте такі дії:

 • Визначається лінія щетинок. Поза межами видаляються всі волоски під коренем;
 • Стрижка виконується проти зростання волосся;
 • Далі, зон нижньої щелепи та бенгнебарду складаються;
 • висячий віскі;
 • Вуса скорочується або повністю обертається.

Щоб створити стильну бороду і вуса, краще контактна Барбера. Він вибере відповідний варіант і проведе сесію в комфортному середовищі. Подальша епіляція може бути проведена вдома самостійно. Звичайна довжина бороди до 1 см. Триммер має регулювання режимів, що дозволяє вибрати довжину особистих уподобань. Для вуса, ви повинні вибрати насадку іншого розміру. Верхня частина волосся над верхньою губою краще залишити недоторканим, щоб запобігти зворотним стрижням. Рекомендується монтувати їх невеликими ножицями і лежати воском.

Для зібраної інтимної зони

Проведення епіляції в інтимній зоні, ви повинні вибрати тример з водонепроникним корпусом. Це полегшить процедуру у ванній кімнаті. Створити стильний малюнок, щоб використовувати вузьку сопло. Він також перевищить решту. Після видалення шкіра змащується заспокійливим агентом. Пристрій ідеально видаляє волосся стрижнів до 0,5 см. З довжиною над рекомендованим волоссям кореня може поспішати, що призводить до проблеми обертання.

Як голити пахви

Це не вимагає підготовчих заходів. Головне. дотримуватися рекомендацій фахівців:

 • мити пахвовий паркан з м’яким милом;
 • Нанесіть піну для гоління;
 • Триммер витрачають на зростання. Для досконалої гладкості після бритви ви можете використовувати бритву та депіляцію проти зростання;
 • Після кожного другого проходження мийте голову під проточною водою;
 • промити залишки теплою водою;
 • Втратити зону пахви з м’яким рушником;
 • Нанесіть заспокійливий крем або лосьйон.

Канали та ніздрі

Для депіляції в вухах і носі рекомендується використовувати вузьку обертаючу голову. Не вводьте пристрій далеко в пасажі. Це достатньо просто принести його і поглиблювати його трохи, близько 1-1,5 см. Експерти рекомендують до процедури очищення вуха та носових проходів від забруднення. Маніпуляція тримерів рекомендується виконувати з гарним освітленням.

Лікарі не рекомендують видаляти волосся в її ніс, оскільки вони захищають слизові оболонки від інфекційних захворювань. Краще позбутися цих стрижнів, які візуально видно і псують зовнішній вигляд.

Переваги використання тримерів

Триммер для області паху дозволяє зробити гарну стрижку в зоні бікіні без пошкодження шкіри та подальшого появи побічних реакцій. У порівнянні з іншими засобами для депіляції вони мають багато переваг, зазначених нижче:

 • Без болю. Більшість епіляційних пристроїв тягнуть волосся коренем, створюючи больовий синдром, який особливо сильно проявляється на делікатній шкірі інтимної зони. Тримерні чіпи волосся, не торкаючись шкіри і не викликає болю;
 • Інтимна зачіска хорошої якості. Пристрій дозволяє зробити акуратну стрижку довжиною волосків до 1 мм. В той час як інші інструменти для депіляції дозволяють залишити волосся довжиною 3 мм;
 • безпека. Триммер для зони інтимних органів розроблений таким чином, що він не дозволяє залишити подразнення на шкірі, скорочення або подряпини. У зв’язку з цим він схожий у дії з машиною для створення коротких зачісок. Тільки тример залишає короткі волосся. Крім того, користувачі зникають ймовірність освіти врослі волосся, тому що під час епіляції вони не обробляються коренем;
 • гладка шкіра. Видалення небажаної рослинності з бритвами, епіляторами, воском призводить до роздратування, сухості, шорсткості шкіри. Епіляція тримерів дозволяє відразу після процедури насолодитися гладкою шкірою без тривалого періоду реабілітації;
 • Зручне додаток. Триммер для зони канавки мають компактний розмір, вони зручні, щоб утримувати в руках під час видалення волосся. Завдяки цьому виявляється створення стрижки на будь-який смак і колір.

Основним недоліком такого типу депіляції є, то в процесі волосся тільки узгоджено, а не видаляється з кореневою частиною. Це означає, що абстрактне волосся буде помітним через 3-5 днів після видалення. На подорожі цей тип епіляції не буде найбільш підходящим.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS