Чи можна виривати волосся після лазерної епіляції

Як краще видаляти небажане волосся на обличчі?

Якщо голити, вищипувати, видаляти воском, то волосся стає темнішим, жорстким, довгим. У цих зонах чутлива шкіра, вам гарантовано постійне роздратування. Віск. У 80% випадку призводить до опіків, шкіра стає пігментованою, з’являється темна смуга, яка підкреслює небажані волосся.

Лазерна епіляція на верхній губі займає всього 3 хв і коштує близько 2000. За допомогою лазера в нашій клініці ми проводимо також і лазерний дизайн брів, причому і для дівчат і для чоловіків, які хочуть позбавитися «моноброви».

Лазерна епіляція прибирає волосся назавжди?

З застереженнями – «так». Однак, для того, щоб дійсно видалити все волосся, потрібен цикл процедур. Давайте коротко розберемося чому.

Волосся нашого тіла мають властивість випадати самі по собі. Вся справа в тому, що волосся, що росте з одного кореня, має свої стадії життя.

  • Анаген – це стадія життя та активного зростання. У цій стадії волосся має зв’язок з коренем, з кореня надходять поживні речовини, волосся росте.
  • Катаген. це стадія життя волосся, коли він відмирає і випадає. На цій стадії корінь відокремлюється від живильної капсули і вмирає, волосся випадає. Тіло зберігає силу, щоб запустити нове зростання волосся, як правило, від 2 до 4 тижнів.
  • Телоген. стадія сплячого волосяного фолікула. Волосяний фолікул спить, із нього нічого не росте. “Спати” такі фолікули можуть від 2 до 13-15 місяців.

Майже все наше волосся, яке ми бачимо. це волосся в стадії анагену: близько 30-35% всіх волосся, закладених природою (залежно від області тіла). Впливати на волосся при епіляції потрібно саме в стадії анагену. тільки тоді енергія світлового променя досягне зону волосся і зруйнує її.

READ  Котел Baxi не вмикається після грози

Після того, як все видиме волосся оброблене лазером, воно позбавляється живлення і випадає саме на 5-10 день. Існують певні правила догляду після сеансу лазерної епіляції, наприклад, не можна вищипувати залишки волосся.

ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ! Разрушаю МИФЫ! Обман в салонах красоты? МОЙ ОПЫТ!

Тому відповідь на запитання “чи назавжди видаляється волосся лазером?можна сформулювати так: з вбитого кореня більше нічого не виросте. Але поруч є сплячі фолікули. Тому одного сеансу недостатньо.

Є кілька причин, що призводять до того, що волосся після епіляції починає посилюватися. Прочитайте нашу особливу статтю.

Тривалість ефекту

Обличчя на обличчі дуже швидко зростає (я пам’ятаю чоловіків, багато з яких змушені голити кожен день), а боротися за плавну шкіру потребує постійно. Жінки мають майже щоденно, щоб дотримуватися тягнути волосся на бровах, і нещодавно пролитості, які мають бути видимими знову через кілька днів після процедури.

можна, волосся, після, лазерної, епіляції

На відміну від воскової епіляції, гоління, креми для депіляції, що мають побічні ефекти (врослі волосся, інфекція, подразнення), лазерне видалення волосся виявилося найбільш ефективним та безпечним способом видалення волосся на обличчі. Всі перераховані вище способи позбутися від небажаної рослинності мають короткий ефект, тоді як лазерне видалення волосся дає можливість забути про проблему один раз і пробачити мене.

Чому точно олександрит лазер?

Основним конкурентом LASER ALEXANDRITE є діод. Знаючи всі плюси і мінуси обидва типи установок, ми вибрали Alexandrite останнє покоління.

Серед численних переваг апарату Candela ви можете зателефонувати головний:

  • Довжина хвилі лазера 755 нм є найбільш оптимальним значенням для меланіну волосся поглинання випромінювання. Діодна довжина хвилі більше. Але енергія менше. Наш. кулер!
  • Ефективний для темного (1-3 фототипу) та легкого покриття волосся на світлій шкірі (1-2 фототип). Лазерне зображення будь-яким лазером неефективна для сірого та абсолютно білого волосся, в яких немає меланіну.
  • Фарби на діодних лазерах. більш гострі (за нашими пацієнтами).

При зверненні до першої процедури тестування надається 15% знижка! І у нас також є ряд спеціальних програм з знижками!

READ  Чи можна мити парк у пральну машину

Лазерне видалення волосся не знімає волосся назавжди?

Офіційна медицина не відзначає жодної відмінності (з точки зору ефективності) між лазерним видаленням волосся, фотопеліпіляцією та електроспеляцією. Якщо це компетентно і правильно виконує всі ці процедури, то ефективність видалення волосся у всіх цих методах однакова!

Про неефективне видалення волосся лазер викладено людьми, які насправді не розуміють, як епіляція працює з легким випромінюванням. Зауважте, що лазер однаковий світло. тільки висококонцентровані, тому фізично лазерне видалення волосся не відрізняється від фотоепіляції.

Вчені не могли розвинути такий метод, який повністю усунути небажану рослинність на організмі після першого сеансу. Курс сучасних косметологічних процедур (лазерна або фотоепіляція) здатна надати результат протягом декількох років. Переростання волосся буде тонше, легше і точніше на тілі. І вони легко і довгий час усуваються наступними сесіями.

Нова методика видалення волосся, розташована як лазерна фотоепіляція. не більше, ніж дезинформація населення. Такий спосіб боротьби з додатковою рослинністю немає. Лазерна та фотоепіляція. дві абсолютно різні методи. Єдина подібність між косметичними процедурами є принципом експлуатації: розщеплення фолікула виникає через селективне нагрівання волосся лампочок та поглинання легкої енергії. В одному випадку фолікули діють лазер, а в іншому. світло.

Ефект після першого сеансу

Ви не побачите плавну шкіру після першої лазерної епіляції. Вам не потрібно засмучувати: через 10-14 днів волосся на шкіряному лазері випадає.

Лазерна епіляція. Видалення волосся довгий час, без болю

Деякі волоски залишаться на шкірі і через два тижні після першого сеансу епіляції, немає нічого страшного. Лазер впливає на волоски з достатньою кількістю меланіну. Якщо волосся під час процедури була на етапі росту, то Меланін все ще не мав часу накопичувати, а лазер не спалив свою лампу. До однієї з наступних сеансів волосся будуть готові до видалення.

Наслідки лазерного видалення волосся: чи є небезпека для здоров’я?

Які наслідки лазерного видалення волосся. це питання далеко від простою. Цей спосіб видалення надлишкового волосся стає нещодавно дедалі популярним, тому що це чудова можливість без будь-яких проблем “зробити себе красивою” і позбутися від повсякденного життя. Але це не небезпечно? І чи буде результат задоволення очікувань?

READ  Як покласти печі в ванну

Ні, не небезпечний. Так буде. Але лише якщо ви вперше розглядаєте всі протипоказання до процедури, ознайомтеся з ризиками та максимізуйте себе від можливих негативних наслідків.

Очікуваний ефект і догляд за шкірою після лазерної епіляції

Клієнти косметологічних салонів часто цікавлять, чи є ефект від лазерного видалення волосся. Для того, щоб відповісти на це питання, вам потрібно порівняти механічну гоління та лазерну обробку. У першому випадку може бути подразнення на шкірі, волосся можуть стати важкими. Крім того, крадіжка їх повинні бути регулярно і часто. Імпульс, що виходить з лазера, впливає на сам волосся і поглинається кольоровим пігментом. Під час епіляції кришки шкіри не пошкоджені, завдяки яким порізи не утворюються, висип не з’являється. Крім того, результат зберігається протягом тривалого часу.

Перша процедура дозволяє видалити приблизно 40% волосся. Після повного курсу лазерного видалення волосся волосся росте дуже повільно, тому результат зберігається довгим. Під впливом імпульсного спалаху, відправленого пристроєм, цибуля волосся знищується. Відповідно, зростання волосся зупиняється.

ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ! Разрушаю МИФЫ! Обман в салонах красоты? МОЙ ОПЫТ!


Лазерне видалення волосся. видалення волосся довгий час, без болю

Експерти рекомендують дотримуватися правил просту догляду:

Протягом двох тижнів після лазерної епіляції неможливо засмагати, оскільки шкідливі ультрафіолетові промені можуть викликати роздратування на шкірі.

Не рекомендується протягом 3 днів мити ноги в гарячій воді, щоб уникнути розладів у процесах регенерації шкіри. Крім того, неможливо використовувати губку та промивання листяних порід.

Для того, щоб уникнути травми шкіри, ділянки пілінгу заборонені, які піддаються впливу лазерного променя. Ця процедура може спровокувати проникнення інфекції.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS