Чим відрізняється дайсон від звичайного фену

Table of Contents

Xiaomi Dreame Hair Artist vs Dyson Supersonic: порівняльний огляд топових новинок фенів

Фен-сушарка пройшла величезний спосіб розвитку з регулярного інструменту для сушіння волосся до повноцінного засобу укладання. За допомогою нових моделей можна легко забезпечити обсяг волосся, випрямляти неслухняні завитки, а також зміцнювати ослаблені нитки. Іонізаційна функція є однією з найважливіших особливостей сучасних пристроїв. Негативно заряджені іони зменшують статичний заряд і пом’якшують волосся, що робить їх гладкими і полегшує гребінець. І здатність регулювати температуру та потужність повітряного потоку дозволяє вказати особисті налаштування для зручної роботи.

Фен. це мережевий пристрій та тепле повітря для сушіння волосся з вентилятором. Проте сучасні моделі, доповнені набором нових функцій, дозволяють розширити рамки традиційного використання. Важливо визначити, що потрібно для вас пристрій, і які критерії спочатку звертаються.

Основними параметрами цього продукту є:

 • Потужність та режими роботи;
 • наявність додаткових форсунок і функцій;
 • легкість використання, ергономіка та шум;
 • Матеріал корпуса.

Режими потужності та роботи

Це помилкова, це думка, що потужність фен. це параметр, який визначає температуру сушіння повітря. Фактично, це швидкість нагрітого повітря, витягнутого з пристрою. Ця функція визначає швидкість утворення стилю для волосся.

Основна помилка при виборі енергетичного пристрою. тим більше, тим краще. Звичайно, потужний фен економить час сушіння, але, з іншого боку, у випадку регулярного використання ви можете вирізати волосся.

Для цієї характеристики пристрій можна розділити на наступні групи:

 • до 1400 Вт. мають невеликі розміри, вага і є дорожніми приладами;
 • 1400. 1800 Вт. підходять для щоденного побутового використання;
 • 1 800 – 2 300 Вт – професійні моделі.

Фени з потужністю понад 2 000 Вт не рекомендується застосовувати в домашніх умовах при частому сушінні. Тільки професіонал зможе вибрати відповідний режим подачі повітря без заподіяння шкоди волоссю. Власникам тонкого, ослабленого або з хімічною завивкою волосся краще зупинитися на пристрої з невеликою потужністю. При використанні надто продуктивного приладу знадобляться засоби для термозахисту волосся.

Компромісним рішенням буде покупка виробу з регулюванням режимів роботи. Виділяють 2 варіанти:

 • регулювання швидкості повітря (потужність);
 • регулювання температури повітря.

Дешевші варіанти оснащені суміщеним регулятором. Це не зовсім зручно, тому що при перемиканні одночасно змінюється і швидкість, і температура повітря. У дорожчих моделях температурний регулятор функціонує автономно.

Найкращим варіантом буде наявність трьох температурних режимів (прохолодного, теплого та гарячого). Щоб уникнути пошкодження, області тонкого волосся (виски та чубчика) краще сушити при низьких температурах. Для закріплення укладання також необхідне охолоджене повітря.

Комплектація: насадки, фільтр, шнур

Додаткові насадки дозволяють розширити можливості застосування фену. Але якщо вам достатньо лише сушіння волосся, не варто переплачувати за моделі з надмірною комплектацією.

Зустрічаються такі варіанти насадок:

 • дифузор. має спеціальні дірочки, що проводять і розсіюють потужний потік повітря, завдяки чому волосся сушиться м’яко і не пошкоджується. На поверхні є «пальчики», дозволяють створювати об’ємну зачіску;
 • концентратор. він є в комплекті будь-якого фена і дозволяє направляти потік повітря в потрібні місця, щоб зробити швидке сушіння та укладання. Основною характеристикою цього сопла. діаметр отвору (від 0,7 до 1,5 см): чим менше, тим швидше кучері сухих. При занадто вузькому розпилювачі є можливість пересушити волосся, тому оптимальним вважається діаметр 1 см;
 • брашинг. кругла щітка-гребінець, яка підходить для укладання короткого і довгого волосся і захищає їх від перегріву.

Фотогалерея: види додаткових насадок

Дифузор служить для створення об’єму волосся, що укладається Концентратор поставляється в комплекті більшості моделей Насадка-брашинг найчастіше йде в комплекті до фенів-щіток

Необхідно також звертати увагу на пристрій фільтра, що розташовується в задній частині фена та захищає від пилу його внутрішні елементи. У процесі роботи він піддається періодичному забруднення і потребує чищення. Тому краще зупинити вибір на моделях зі знімним повітряним фільтром, який легко чиститься і, відповідно, прослужить довше.

Приємним доповненням до комплектації фена будуть фрикційні накладки, що зменшують вібраційну дію під час роботи.

Шнур також є важливою складовою електричного приладу. Головними характеристиками є якість та довжина. Насамперед шнур повинен мати хорошу ізоляцію та гнучкість. Щодо розміру, то оптимальною буде довжина 2,5–3 м. Надмірно довгий шнур буде плутатися, а короткий. завадить пересування і «прив’яже» вас до розетки. Бажано, щоб шнур обертався у місці з’єднання з феном. Це виключить можливість його закручування при сушінні.

Додаткові опції

При придбанні фену для волосся вивчіть інформацію про його додаткові функції. Зупиняйтесь на тих моделях, які мають дійсно необхідні вам можливості та не переплачуйте за непотрібні опції.

Можна виділити такі популярні функції фенів:

 • іонізація. захищає структуру волосся від пересушування, нейтралізує статику, локони виходять більш слухняними, блискучими, легше піддаються укладання;
 • обдув холодним повітрям. передбачений у більшості моделей і призначений для сушіння тонкого волосся, а також дозволяє закріпити укладання;
 • датчик контролю вологості. виходячи з вологості локонів вибирає потужність та температуру подачі повітря;
 • система автоматичного відключення. робота приладу переривається при дотику до твердої поверхні та відновлюється, коли ви знову починаєте ним користуватися. Корисна функція при тривалому сушінні або укладанні.

Матеріал та покриття корпусу та насадок

При виготовленні фенів зазвичай застосовуються полімерні матеріали. Потрібно вибирати пристрої із міцного пластику, який не прогинається, витримує високу температуру та не має запаху.

Нагрівальний елемент повинен бути виготовлений керамічного матеріалу, який дає рівномірне тепло і не перепалює волосся. Звичайний метал нагрівається нерівномірно та інтенсивно, що може викликати пересушування волосся. У деяких моделях на керамічне покриття наносять турмалін – напівдорогоцінну породу з унікальними характеристиками. У поєднанні з керамікою вона дає м’яке і рівномірне тепло, тому волосся сохне швидше, виглядає блискучим і шовковистим. Але ціна пристроїв з турболічними нагрівачами значно вища.

Ергономічна: легкість використання, вага та рівень шуму

Вибір продукту, обов’язково тримайте його в руці. Вона повинна бути зручною в руці, вони повинні бути зручними для використання. Зверніть увагу на вагу фен: легше пристрій, тим довше ви можете працювати, не втомилися від рук. Однак високоякісний пристрій не може бути занадто легким. Професійні двигуни завжди важче і мають більш тривалий термін служби.

Якщо це можливо, вам потрібно включити фен і слухати, як це працює в різних режимах. Він не може бути повністю мовчазним, але занадто сильний шум повинен попереджати. Buzz повинен бути навіть, виключені непотрібні звуки та аварія. В іншому випадку якість пристрою сумнівна.

Катя Луковникова

Класичний сценарій: Хочеш Кудрі. або спати на Bigudah, або навчитися готуватися з гарячими щипцями. Добре нам, сучасним людям – всі процеси прагнуть спрощення. Взяти стайлер Philips BHB876/0: елемент, що нагрівається, оточений пластиковим корпусом, всередину поміщається пасмо, одне натискання кнопки — і стайлер самостійно накручує локон. Залишається лише почекати кілька секунд і легким рухом руки вниз звільнити завиток. Якщо пасмо навіть мінімально заплутується, процес закручування автоматично зупиняється. На моєму досвіді це найпростіший у використанні стайлер для створення локонів. Немає ризику обпалити вушко чи руки, нічого не потрібно крутити, навичка не потрібна.

Такий пристрій особливо підійде володаркам прямого від природи волосся. на них пружний локон згодом розтягується і перетворюється на м’яку хвилю, і ефект виходить шалений. На хвилястому і пористому волоссі будуть лялькові пишні локони, але це теж може стати фішкою!

Існують подібні пристрої інших марок, але там, як правило, закритий механізм і є ризик заплутати та спалити волосся. Тут же все безпечно, волосся в будь-який момент можна зняти з основи, що нагрівається, потягнувши нагору. Ціна не найнижча, але це буквально інвестиція в щоденне класне укладання за 15 хвилин. Головне – пам’ятайте про обов’язкове використання термозахисту.

Звичайно, є відносні недоліки. Перший. не вдасться укласти коротке волосся і чубчик, і другий. прилад дозволяє робити тільки один вид накрутки. Для роботи в салоні це не зовсім зручно, бувають потрібні різні результати, так що професіонали частіше використовують універсальні інструменти. А ось для домашнього укладання — якраз!

READ  Як зробити заставку камін на телевізорі

Dyson Supersonic: що вміє фен за 35000

Проблема 1: слабкий потік повітря

Цитую реліз: «Традиційні фени часто забезпечують або слабкий потік повітря, або, навпаки, занадто сильний, неконтрольований. Dyson Supersonic створює потужний і спрямований потік під кутом 20°, що дозволяє ретельно та делікатно висушувати та укладати волосся».

Dyson Supersonic у наших руках та готовий до випробувань

За суб’єктивними відчуттями. так, потік повітря, що виходить з Dyson Supersonic, більш потужний (на максимумі і навіть на медіумі), і концентрованіший, ніж з усіх моїх фенів. За інформацією виробника, це 13 л на секунду, а ширина потоку – 27 мм. При цьому максимальна потужність Dyson Supersonic 1600 Вт. Це стільки ж, скільки у більшості дорожніх та «звичайних» фенів, але ефективність, безумовно, вища. Мій “звичайний” професійний фен споживає 1680-2000 Вт, і є дуже багато професійних моделей з потужністю 2200 та 2400 Вт. Тобто Dyson Supersonic економічніша за більшість професійних «колег».

Тепер про анонсоване укладання під кутом 20°. За словами фахівців Dyson, повітряний потік, спрямований на цей кут, сприяє згладжування та придатності ваг, з якого полягає в тому, щоб волосся, тому вони не звільняються, і згладжуються, тому волосся велике. Якщо тримати фен у голови вертикально, то потік виходить під цим кутом. Тут складно щось сказати: усі тримають фен по-різному. Я взагалі люблю нахилити голову вниз і дмухати на корені, добиваючись об’єму. Як при цьому поживають мої лусочки – не знаю.

Проблема 2: волосся засмоктується фенами в місці забору повітря

Дійсно, конструкція Dyson Supersonic виключає це. Ніякого вирваного та пошкодженого волосся, ніякого засмічення ними решітки фена. Ця проблема вирішена за рахунок дійсно унікальної для фена конструкції: технологію посилення руху повітря Dyson Air Multiplier компанія запатентувала та успішно застосовує у своїй кліматичній техніці – вентиляторі, тепловентиляторі, зволожувачі повітря. Повітря втягується знизу (у ручці розташовані отвори забору повітря, закриті знімним фільтром), а на виході, проходячи через щілинні отвори круглого контуру фена, перетворюється на потужний повітряний потік.

Проблема 3: звичайні фени важкі, від них втомлюється рука

Стверджується, що Dyson Supersonic дуже легкий. Без насадок він важить 630 грамів, мій дорожній фен легший за нього, але не такий потужний, а професійний – у мене не важче, але більшість професійних фенів і справді важчі. Але щоб бути справедливими, треба сказати, що зараз на ринку можна знайти компактні і навіть дорожні моделі з характеристиками професійних фенів. Але користуватися Dyson Supersonic комфортніше. Справа в тому, що вібрації не відчувається, а центр тяжіння (місце розташування двигуна) знаходиться в ручці, а не в корпусі фена. Порівняємо: у звичайному фені вся вага припадає на найширшу частину корпусу, а фен ми тримаємо за відносно тонку ручку, нам доводиться напружувати руку, щоб утримувати прилад (це не стосується фенів-щіток, у яких мотор також знаходиться в рукоятці). Якщо користуватися феном кілька хвилин – це некритично, а ось для професійних стилістів різниця має бути відчутною.

У порівнянні з іншим професійним феном

Проблема 4: звичайні фени надто галасливі

Ми виміряли рівень шуму Dyson Supersonic та двох інших фенів за допомогою шумометра в однакових умовах з невеликим фоновим шумом, тримаючи фени на однаковій відстані від шумоміра. На наш подив, результати Dyson Supersonic виявилися такими ж, як і у звичайних моделей: 63-64 дБ на мінімумі і 69-70 дБ на максимумі. Чому це дивно? Тому що, за відчуттями, Dyson Supersonic працює тихіше. Фахівці Dyson стверджують, що ми чуємо тільки звук повітряного потоку, а шум мініатюрного, але потужного двигуна V9 – ні, тому що вони збільшили кількість лопат на крильчатці двигуна, чим досягли не сприймається людським вухом частоти. Перевірити це твердження важко, але факт є факт: фен шумить якось інакше, замість гулу і реву відчувається скоріше глухий свист, схожий на звук сильного протягу.

Проблема 5: звичайні фени перегрівають волосся

Звичайно, це залежить і від способу використання фена (безпечну відстань 20-30 см від волосся дотримуються не всі) і від вибраного режиму – у досить просунутих моделях є від 8 до 12 варіантів комбінацій температури та сили повітряного потоку. Тут «фішка» саме в точності температури: можна вибрати з 4 варіантів: 28, 60, 80 або 100 ºС і фен підтримуватиме вибраний параметр.

Фен Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer CMJ01LX3

Фен Xiaomi. це такий милий білий акуратний девайс із приємного тактильно, злегка оксамитового пластику. До нас він прибуває прямо з Китаю. Виглядає дуже стильно, сучасно та мінімалістично. Причому мінімалістичність виявляється у всьому: є лише одна насадка, і це не дифузор.

— Відразу зауважу, що волосся залишилося пухнастим. У наборі відсутнє вузьке сопло, тому вигладити волосся дуже складно. Навпаки — фен надає певної пишності. Базова функція цього фена – просто висушити волосся.

Кнопка перемикання температур має свою фішку: можна включити холодний потік, можна гарячий, а можна вибрати режим чергування того й іншого.

— На гарячому режимі легко пошкодити волосся, а з холодним укладанням не зробиш, — каже Ольга Немає золотої серединки. Цей фен точно не для професійного використання. Його зручно зберігати вдома і брати в подорожі, тому що він дуже легкий і при цьому досить тихий. Під час ранкового сушіння волосся ви навряд чи когось розбудите.

Фен Dyson Supersonic. що змінилося за три роки використання

Фени Dyson Supersonic з’явилися давно. За цей час, думаю, що всі, хто хотів, вже встигли з ними познайомитися і скласти власне враження про зручність/незручність моделі. Мій відгук для тих, кому цікаво, як поводиться фен протягом тривалого часу, шкідливий або корисний для волосся, що нового придумали в Dyson для цих фенів.

Не можу сказати, що я захотіла футуристичний (на той момент) фен Dyson Supersonic відразу після появи на російському ринку. Асортимент фенів не цікавилася, будучи задоволена своїми двома помічниками. звичайним феном Philips і феном-щіткою Philips.

Однак, коли мій фен Philips, який прослужив років 8 почав барахлити (видавати брязкітні звуки, які натякнули на те, що, можливо, фен вже не такий гарний, як раніше :-)), я приступила до неспішного вивчення варіантів, чим його замінити.

Я прочитала кілька постів, подивилася безліч відеороликів з відгуками на фен Dyson. Всі вони здалися мені цікавими, але не настільки, щоб витратити 29.990 сімейного бюджету на фен, коли у продажу були відмінні екземпляри по 6.000. І тільки спробувавши фен у магазині, я зрозуміла, як сильно він мені потрібен, і написала листа Діду Морозу 🙂

Важливим аргументом на користь покупки став випуск маркою до Нового 2018 року лімітованої серії з чохлами (3 кольори на вибір). До цього фени випускалися без чохлів.

З тих пір нові кольори стали гарною традицією, тому періодично випускаються не лише самі фени, а й чохли для них у різних відтінках. Наприклад, зараз актуальний дуже гарний червоний фен у червоному чохлі. Є й інші цікаві комбінації.

Чохол справді гарний. Щільний, надійно захищає фен. Закривається на магніт. Прошитий рожевою ниткою.

У чохлі вільно уміщається фен з його довгим шнуром (майже 3 м) та дві насадки. Для подорожей чохол не підходить. дуже важкий (700 г) і громіздкий, але для домашнього зберігання дуже зручний. У мене зберігається на відкритій полиці та за 3 роки не змінився. Нічого не тріснуло, не подряпалося, не відклеїлося. Тільки внутрішній оксамит трохи запилився.

У продажу тепер є і просто чохли, без фенів. Періодично виходять у різних кольорах. Але вигідніше, звичайно, купувати комплектом.

(1) Зручність використання, яке полягає в наступному:

— розмір фену, значно компактніший у порівнянні з моїм старим Philips;

До речі, про насадки. Їх у моєму комплекті три: насадка дифузор призначена для сушіння кучерявого волосся (прибрала в коробку, мені вона не актуальна), і дві схожі один на одного насадки-концентратори. Для швидкого сушіння використовую ту, що ширшу (або суходіл взагалі без насадок), для укладання. вузьку.

(2) Якість матеріалів та складання.

Тримати фен у руках дуже приємно. Справа не тільки в приємному на дотик пластику, але і в тому, як цілісно відчувається вся конструкція. Якщо покласти увімкнений фен на будь-яку поверхню, ви не почуєте жодного стороннього звуку, і він не вібрує.

Через тривалий час використання можу з упевненістю сказати, що матеріали міцні та зносостійкі. По-перше, сам корпус ніяк не змінився (не подряпався, не постраждав від укладальних засобів), а по-друге, напрочуд міцними виявилися насадки. Кілька разів під час сушіння я зачіпала дверний одвірок одягненою на фен насадкою. Сильно справи 🙂 Насадки падали на дно ванни або на кахельну підлогу. З цієї причини кілька моїх минулих фенів у середині терміну служби «вбиралися» в ізоленту 🙂 Насадки Dyson не тільки не тріснули, але навіть не подряпалися.

READ  Як позбутися волосся Шуряча після епіляції

Вона справді висока. Раніше я рідко сушила волосся відразу після миття. Зазвичай вони сохли природним шляхом 20-30 хвилин, а потім я їх трохи досушувала, надаючи форму. З Дайсоном я поміняла цю звичку і тепер сушу/укладаю волосся відразу після рушника. Якщо не рахувати нанесення незмивних доглядових та укладальних засобів, то просте сушіння займає 5 хвилин. З укладанням на брашинг. 15 хвилин.

Заметно перевершує якість сушіння старим Philips. У мене пористе волосся, яке при сушінні без брашингу пушаться. Dyson навіть без насадок і щітки якимось невідомим чином робить їх гладкішими. З насадками ефект гладкості ще більш виражений, що дає власникам довгого прямого волосся підставу говорити, що фен може замінити праску.

Під цим я маю на увазі, що, по-перше, вибір режимів дозволяє легко зрозуміти, яка комбінація вам підходить; а, по-друге, кнопки добре фіксуються у вибраному положенні і випадково не перемикаються.

На рукоятці розташовані дві кнопки: важіль «ввімкнути/вимкнути» та кнопка холодного повітря.

ЗА ЩО МИ ПЛАТИМО БРЕНДИ? | Перевірка Фена Dyson

На «головці» фена ще дві кнопки. Кнопка зі значком вентилятора регулює потужність потоку. Передбачено три ступені, я користуюсь лише першим. Друга кнопка, із червоною точкою, встановлює температуру. Тут можливі 4 варіанти: прохолодне повітря (температура відключена) та поступове підвищення температури натисканням кнопки.

Коли горять по три лампочки, то фен працює на максимальній потужності та гріє з максимальною температурою.

Я користуюсь мінімальною потужністю та мінімальною температурою (зрідка середньою, але ніколи не максимальною). Потік повітря на режимі «три точки» настільки сильний, що здуває з полиць у ванній кімнаті важкі флакони та тюбики.

Завдяки всім перерахованим вище перевагам фена Dyson я нарешті навчилася легко і швидко справлятися з укладанням своєї нехитрої стрижки. Розміри Philips(-а) не тільки перетворювали укладання на тортури з витягуванням рук, а й результат виявлявся помітно слабшим.

Фен-щітка Philips (я крутиться) укладає набагато краще старого громіздкого фена, але в процесі я періодично плутаю, яку кнопку натискати, і щітка крутиться не в той бік, застряючи у волоссі і видираючи частину. Крім миттєвого травматизму, ще й температура фена-щітки для мене відчутно висока, тому робити таке укладання після кожного миття голови я побоююся.

Напевно, є щасливиці, волосся яких чудово виглядає без укладок і фена, але я до них не відношуся. Моє волосся пористе, густота залишає бажати кращого. Мета укладання: підняти коріння, сформувати «потилицю», прибрати пухнастість, по можливості додати обсяг і трохи надати форму кінчикам. Для ілюстрації роботи героя посту, покопавшись у відгуках я знайшла фотографії свого волосся, висушеного старим феном,

і більш акуратні варіанти, покладені феном-щіткою та феном Dyson.

У плані гладкості волосся результат не сильно відрізняється. Але нагадаю три важливі відмінності: 1) феном зручніше, не заплутується волосся, не втомлюються руки; 2) отже феном швидше; 3) феном я не перегріваю шкіру голови та волосся. За рахунок зручності інструменту результат виходить таким, як задумано, а не таким, як вийде. Завдяки компактним розмірам фена мені простіше піднімати маківку і надавати форму кінчикам.

Є й розчарування. На жаль, за час використання фена коса до пояса не виросла, і майстри за зачісками теж у комплекті не виявилося 🙂

А якщо серйозно, то все-таки це лише фен. І результати від його використання сильно залежать від волосся та рук володарки. Є дівчата, які здатні без будь-яких гаджетів підручними матеріалами зробити собі укладання «ніби-з-салону». А є волосся, яке піддається регулярним забарвленням, завивкам і праскам, залишаючись міцним і здоровим. Тому тим, хто і так добре справляється, витрачатися на цей фен точно не варто.

Для мене ж він став справжньою знахідкою. Крім перерахованих вище вагомих достоїнств згодом я помітила сприятливий вплив і на загальний стан волосся. Я читала кілька коментарів, де дівчата скаржилися на сухість волосся після сушіння таким же феном. У мене протилежне враження. Припускаю, що за рахунок того, що голова не зазнає частого впливу гарячого повітря, шкіра нормалізувалася. не турбує сухість. Менше почало випадати волосся — пов’язую це з більш дбайливим укладанням без перегріву.

В даний час тема подорожей неактуальна, але попередні роки я завжди їздила зі своїм феном. Місця в ручній поклажі багато не займає, важить мало, а волосся і час заощаджує значно (порівняно з готельними монстрами :-)).

Фен став одним із моїх найулюбленіших побутових приладів. Він викликав таку високу довіру до марки, що коли виникла потреба у зволожувачі повітря та пилососі, аналоги інших фірм майже не розглядалися.

До речі, мені дуже подобається, що Dyson активно розвиває свій асортимент не лише «вшир», а й «вглиб». З’являються нові прилади, а розвиваються. Наприклад, за ці роки була випущена професійна версія фена (для салонів), з’явилися додаткові аксесуари (чохли, нові насадки, настінні кріплення, підставки, щітки та гребінці).

Але і конкуренти не сплять. Крім китайських підробок з’явилися китайські аналоги, дуже непоганої якості, судячи з відгуків, і з ідентичними технічними характеристиками, судячи з опису. Ціна на аналоги не перевищує 50% від ціни Dyson. Викликають двояке враження. З одного боку, китайці молодці, якщо справді змогли зробити те ж саме вдвічі дешевше, але, з іншого боку, можна було б до нового імені прикласти трохи більше індивідуальності

Фен Dyson Supersonic. що змінилося за три роки використання

Фени Dyson Supersonic з’явилися давно. За цей час, думаю, що всі, хто хотів, вже встигли з ними познайомитися і скласти власне враження про зручність/незручність моделі. Мій відгук для тих, кому цікаво, як поводиться фен протягом тривалого часу, шкідливий або корисний для волосся, що нового придумали в Dyson для цих фенів.

ЗА ЧТО МЫ ПЛАТИМ БРЕНДАМ? | Проверка Фена Dyson

Не можу сказати, що я захотіла футуристичний (на той момент) фен Dyson Supersonic відразу після появи на російському ринку. Асортимент фенів не цікавилася, будучи задоволена своїми двома помічниками. звичайним феном Philips і феном-щіткою Philips.

Однак, коли мій фен Philips, який прослужив років 8 почав барахлити (видавати брязкітні звуки, які натякнули на те, що, можливо, фен вже не такий гарний, як раніше :-)), я приступила до неспішного вивчення варіантів, чим його замінити.

Я прочитала кілька постів, подивилася безліч відеороликів з відгуками на фен Dyson. Всі вони здалися мені цікавими, але не настільки, щоб витратити 29.990 сімейного бюджету на фен, коли у продажу були відмінні екземпляри по 6.000. І тільки спробувавши фен у магазині, я зрозуміла, як сильно він мені потрібен, і написала листа Діду Морозу 🙂

Важливим аргументом на користь покупки став випуск маркою до Нового 2018 року лімітованої серії з чохлами (3 кольори на вибір). До цього фени випускалися без чохлів.

З тих пір нові кольори стали гарною традицією, тому періодично випускаються не лише самі фени, а й чохли для них у різних відтінках. Наприклад, зараз актуальний дуже гарний червоний фен у червоному чохлі. Є й інші цікаві комбінації.

Чохол справді гарний. Щільний, надійно захищає фен. Закривається на магніт. Прошитий рожевою ниткою.

У чохлі вільно уміщається фен з його довгим шнуром (майже 3 м) та дві насадки. Для подорожей чохол не підходить. дуже важкий (700 г) і громіздкий, але для домашнього зберігання дуже зручний. У мене зберігається на відкритій полиці та за 3 роки не змінився. Нічого не тріснуло, не подряпалося, не відклеїлося. Тільки внутрішній оксамит трохи запилився.

У продажу тепер є і просто чохли, без фенів. Періодично виходять у різних кольорах. Але вигідніше, звичайно, купувати комплектом.

(1) Зручність використання, яке полягає в наступному:

— розмір фену, значно компактніший у порівнянні з моїм старим Philips;

До речі, про насадки. Їх у моєму комплекті три: насадка дифузор призначена для сушіння кучерявого волосся (прибрала в коробку, мені вона не актуальна), і дві схожі один на одного насадки-концентратори. Для швидкого сушіння використовую ту, що ширшу (або суходіл взагалі без насадок), для укладання. вузьку.

(2) Якість матеріалів та складання.

Тримати фен у руках дуже приємно. Справа не тільки в приємному на дотик пластику, але і в тому, як цілісно відчувається вся конструкція. Якщо покласти увімкнений фен на будь-яку поверхню, ви не почуєте жодного стороннього звуку, і він не вібрує.

Через тривалий час використання можу з упевненістю сказати, що матеріали міцні та зносостійкі. По-перше, сам корпус ніяк не змінився (не подряпався, не постраждав від укладальних засобів), а по-друге, напрочуд міцними виявилися насадки. Кілька разів під час сушіння я зачіпала дверний одвірок одягненою на фен насадкою. Сильно справи 🙂 Насадки падали на дно ванни або на кахельну підлогу. З цієї причини кілька моїх минулих фенів у середині терміну служби «вбиралися» в ізоленту 🙂 Насадки Dyson не тільки не тріснули, але навіть не подряпалися.

READ  Гарна скляна кераміка або загартоване скло

Вона справді висока. Раніше я рідко сушила волосся відразу після миття. Зазвичай вони сохли природним шляхом 20-30 хвилин, а потім я їх трохи досушувала, надаючи форму. З Дайсоном я поміняла цю звичку і тепер сушу/укладаю волосся відразу після рушника. Якщо не рахувати нанесення незмивних доглядових та укладальних засобів, то просте сушіння займає 5 хвилин. З укладанням на брашинг. 15 хвилин.

Заметно перевершує якість сушіння старим Philips. У мене пористе волосся, яке при сушінні без брашингу пушаться. Dyson навіть без насадок і щітки якимось невідомим чином робить їх гладкішими. З насадками ефект гладкості ще більш виражений, що дає власникам довгого прямого волосся підставу говорити, що фен може замінити праску.

Під цим я маю на увазі, що, по-перше, вибір режимів дозволяє легко зрозуміти, яка комбінація вам підходить; а, по-друге, кнопки добре фіксуються у вибраному положенні і випадково не перемикаються.

На рукоятці розташовані дві кнопки: важіль «ввімкнути/вимкнути» та кнопка холодного повітря.

На «головці» фена ще дві кнопки. Кнопка зі значком вентилятора регулює потужність потоку. Передбачено три ступені, я користуюсь лише першим. Друга кнопка, із червоною точкою, встановлює температуру. Тут можливі 4 варіанти: прохолодне повітря (температура відключена) та поступове підвищення температури натисканням кнопки.

Коли горять по три лампочки, то фен працює на максимальній потужності та гріє з максимальною температурою.

Я користуюсь мінімальною потужністю та мінімальною температурою (зрідка середньою, але ніколи не максимальною). Потік повітря на режимі «три точки» настільки сильний, що здуває з полиць у ванній кімнаті важкі флакони та тюбики.

Завдяки всім перерахованим вище перевагам фена Dyson я нарешті навчилася легко і швидко справлятися з укладанням своєї нехитрої стрижки. Розміри Philips(-а) не тільки перетворювали укладання на тортури з витягуванням рук, а й результат виявлявся помітно слабшим.

Фен-щітка Philips (я крутиться) укладає набагато краще старого громіздкого фена, але в процесі я періодично плутаю, яку кнопку натискати, і щітка крутиться не в той бік, застряючи у волоссі і видираючи частину. Крім миттєвого травматизму, ще й температура фена-щітки для мене відчутно висока, тому робити таке укладання після кожного миття голови я побоююся.

Напевно, є щасливиці, волосся яких чудово виглядає без укладок і фена, але я до них не відношуся. Моє волосся пористе, густота залишає бажати кращого. Мета укладання: підняти коріння, сформувати «потилицю», прибрати пухнастість, по можливості додати обсяг і трохи надати форму кінчикам. Для ілюстрації роботи героя посту, покопавшись у відгуках я знайшла фотографії свого волосся, висушеного старим феном,

і більш акуратні варіанти, покладені феном-щіткою та феном Dyson.

У плані гладкості волосся результат не сильно відрізняється. Але нагадаю три важливі відмінності: 1) феном зручніше, не заплутується волосся, не втомлюються руки; 2) отже феном швидше; 3) феном я не перегріваю шкіру голови та волосся. За рахунок зручності інструменту результат виходить таким, як задумано, а не таким, як вийде. Завдяки компактним розмірам фена мені простіше піднімати маківку і надавати форму кінчикам.

Є й розчарування. На жаль, за час використання фена коса до пояса не виросла, і майстри за зачісками теж у комплекті не виявилося 🙂

А якщо серйозно, то все-таки це лише фен. І результати від його використання сильно залежать від волосся та рук володарки. Є дівчата, які здатні без будь-яких гаджетів підручними матеріалами зробити собі укладання «ніби-з-салону». А є волосся, яке піддається регулярним забарвленням, завивкам і праскам, залишаючись міцним і здоровим. Тому тим, хто і так добре справляється, витрачатися на цей фен точно не варто.

Для мене ж він став справжньою знахідкою. Крім перерахованих вище вагомих достоїнств згодом я помітила сприятливий вплив і на загальний стан волосся. Я читала кілька коментарів, де дівчата скаржилися на сухість волосся після сушіння таким же феном. У мене протилежне враження. Припускаю, що за рахунок того, що голова не зазнає частого впливу гарячого повітря, шкіра нормалізувалася. не турбує сухість. Менше почало випадати волосся — пов’язую це з більш дбайливим укладанням без перегріву.

В даний час тема подорожей неактуальна, але попередні роки я завжди їздила зі своїм феном. Місця в ручній поклажі багато не займає, важить мало, а волосся і час заощаджує значно (порівняно з готельними монстрами :-)).

Фен став одним із моїх найулюбленіших побутових приладів. Він викликав таку високу довіру до марки, що коли виникла потреба у зволожувачі повітря та пилососі, аналоги інших фірм майже не розглядалися.

До речі, мені дуже подобається, що Dyson активно розвиває свій асортимент не лише «вшир», а й «вглиб». З’являються нові прилади, а розвиваються. Наприклад, за ці роки була випущена професійна версія фена (для салонів), з’явилися додаткові аксесуари (чохли, нові насадки, настінні кріплення, підставки, щітки та гребінці).

Але і конкуренти не сплять. Крім китайських підробок з’явилися китайські аналоги, дуже непоганої якості, судячи з відгуків, і з ідентичними технічними характеристиками, судячи з опису. Ціна на аналоги не перевищує 50% від ціни Dyson. Викликають двояке враження. З одного боку, китайці молодці, якщо справді змогли зробити те ж саме вдвічі дешевше, але, з іншого боку, можна було б до нового імені прикласти трохи більше індивідуальності

Вартість

На офіційному сайті компанії Dyson фен для домашнього користування обійдеться в 29 990, професійний поки що недоступний для продажу. Магазини-партнери компанії надають таку ж ціну, фени можна знайти у мережі магазинів «М. Відео» та «Технопарк». DNS та більшість інших мережевих магазинів електроніки та побутової техніки зможуть продати такі моделі на тисячу дорожче – за 30 990. MediaMarkt виставляє фени як за 29 990, так і за 31 990 р. (модель продається зі шкіряним чохлом), у більшості інтернет-магазинів ціна варіюється саме в такому діапазоні.

Якщо на вибраному сайті ціна дуже відрізняється в меншу сторону від тієї, що представлена ​​на офіційному сайті, то з великою ймовірністю можна нарватися на підробку.

Диво фен Dyson supersonic, так чи ні

Дуже давно придивлялася до цього диво гаджета, але цінник бентежив. Фен для мене річ колосального значення, тому що волосся густе, пористе, а значить самостійно сохнути не планують, а якщо навіть і так, то в результаті на голові буде щось схоже на гніздо. Фени завжди брала професійні з великою потужністю для скорочення час сушіння. Зрозуміло це не найкращим чином позначалося на стані волосся. І ось момент настав.

Нарешті я стала щасливим володарем фена Dyson supersonic. У комплекті до диво гаджета йшли гумовий килимок та 4 насадки. Я вибрала фіолетовий колір серед 3х наявних.

Фен приємний на дотик, не тяжкий 680 гр. Потужність 1600 Вт.

Кнопка зліва зверху відповідає за швидкість повітряного потоку. Усього передбачено 3 режими. Поруч із кнопкою при перемиканні загоряються лампочки.

Кнопка праворуч з червоною точкою контролює температуру потоку повітря. Поряд з нею також йде світлова індикація та 3 режими.

І, нарешті, останньою йде кнопка «холодний обдув».

Огляд фену Dyson Supersonic. Чим насправді відрізняється?

Випускні отвори для повітря в цій моделі розташовані внизу ручки, що дуже зручно. Перекривати їх рукою під час експлуатації не можна, та й навряд чи вдасться. Знімні грати прикриває фільтр, який потрібно обов’язково періодично чистити від пилу.

Насадки кріпляться на фен за допомогою потужного магніту, що дозволяє обертати їх.

ЗА ЧТО МЫ ПЛАТИМ БРЕНДАМ? | Проверка Фена Dyson

Дозволяє піднімати волосся від коріння або робити «точкове» укладання окремих пасм.

2.Стандартна насадка для створення спрямованого потоку.

Добре підходить для звичайного сушіння волосся.

Розсіює повітряний потік, що дозволяє менше пошкодити волосся.

Сушити та укладати волосся цим феном одне задоволення. Він не такий потужний, як мої попередні, але дійсно щадний для волосся. Крім того волосся після нього НЕ ПЕРЕСУШЕНЕ, гладке і блискуче до самих кінчиків без будь-яких укладальних засобів. У моєму випадку це нонсенс. Волосся схильні до сухості на кінцях і гасіння. Волосся виглядає як після салону. Я не витягую їх на гребінець і не використовую укладальних засобів.

І на завершення пару слів про гребінець Ikoo. Шалено сподобалась. Красива зручна, компактна. Знімає статичну напругу з волосся, добре розчісує навіть поплутані пасма, масажує голову.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS