Чим відрізняється оверлок від швейної машини

речей, які потрібно знати про оверлок. Поради професіонала

Що таке оверлок? У чому різниця між оверлоком, розпошивальною та плоскошовною машинкою? Чи можна взаємно замінити оверлок та швейну машинку? У цьому уроці ми відповімо на 13 питань, що часто ставляться з цієї теми.

У цій статті я збираюся відповісти на питання, які мені задають найчастіше про оверлочну машинку і про те, як її використовувати.

Оверлок. це швейна машинка, в якій використовується кілька бобін із нитками, зазвичай від трьох до п’яти. Стежки виконуються двома голками, решта ниток йде в петельники. У більшості випадків у оверлоків є ніж для обрізки краю. Оверлок широко використовується у промисловому шитті, особливо з трикотажними тканинами. Ось приклад:

На лицьовій стороні тканини йде прямий подвійний рядок, а на виворітному — оверлочна обмітка краю із застилом.

Оверлок з п’ятьма нитками дозволяє прокласти додатковий рядок поруч з обміточним швом оверлока, забезпечуючи тим самим більшу міцність і красивіші шви на виробі.

У чому різниця між розпошивальною машинкою та оверлоком?

Оверлочна машинка обрізає краї тканини та обмітає їх одночасно. Деякі оверлоки виготовляються без ножа, але це дуже рідко. Коли ми говоримо “оверлок“, ми зазвичай маємо на увазі лише цей гарний еластичний шов, який не розтягує тканину і надає закінченого вигляду виробу.

шви, Що Сточують, на трикотажних тканинах виконують плоскошовні машинки. Плоскошовні та розпошивальні машинки. це різні назви однієї і тієї ж машини. Вони призначені виключно для виконання плоских швів та роблять їх дуже якісно. Спліттери дозволяють виконувати плоскі шви на об’єктах одягу, щільно прилягають до тіла (футболки, джинси, нижня білизна, дитячий одяг), а також де це займає дуже довговічну лінію (зовнішні кишені або ремінь для руху). Вони еластичні, вони зшиті спортивною одягом.

Яка різниця між Overlock і звичайною швейною машиною?

Звичайна швейна машина (з шаттлом) використовує лише дві нитки для шиття. Перша потік знаходиться в голці, а другий. на бобінах. Разом вони створюють тканину скріплення петлі. Більшість сучасних швейних машин мають багато видів ліній, але основний з них. Зігзаг і пряма лінія. Зазвичай ми використовуємо зигзаг для еластичних тканин. Пряма лінія широко використовується у більшості швейної роботи. Overlock дуже відрізняється від звичайної швейної машини.

Overlock не має бобі. Він обрізає краї тканини та виконує помітний (оверлочний) шов. Сучасні оверлоки можуть бути 2-нитковими, 3-нитковими, 4-нитковими або 5-нитковими і виконувати кілька видів рядка.

У оверлочних машин різна кількість петельників для створення різних видів швів при обробці країв виробів або з’єднання деталей. Оверлочний шов дуже міцний та універсальний. Це найкращий вибір для сточування виробів з трикотажу, оббивки тощо.д. У такому шві нитки переплітаються особливим чином, що робить його дуже міцним та еластичним.

Для чого використовується оверлок?

Оверлок використовується для різних швейних робіт, в основному для підгинання країв тканини та для сточування деталей трикотажних виробів. Шви, виконані оверлоком, дуже міцні. Вони дуже добре переносять інтенсивне розтягування.

Чи можна навчитися шити на оверлочній машинці?

Шиття на оверлочній машинці трохи відрізняється від шиття на звичайній човниковій швейній машинці. Він має свою специфіку і вимагає деяких практик і спеціальних застережень завдяки закритому ножем. Якщо ви будете слідувати інструкції і трохи потренуєтесь, ви звикніть до роботи цієї машини. Чим частіше ви його використовуватимете, тим швидше навчитеся.

Я люблю свою оверлочну машинку. Я володію нею краще, ніж звичайною швейною машинкою. Однак спочатку все було не так. Я придбала оверлок для підгинання країв футболок, на які вже було нанесено логотипи і ми збиралися їх продати. До покупців вони не дійшли

Тому я можу порадити трохи попрактикуватися на непотрібних шматочках тканини, поки ви не знайдете впевненості у своїх силах. Потім спробуйте зшити два шматки тканини разом. Пограйте з ним, спробуйте виконати кілька кривих за допомогою ножа, а потім постарайтеся не робити жодних кривих. Спробуйте різні швидкості, перевірте щільність та еластичність швів на різних тканинах. Чесно кажучи, все це не так складно, як здається на перший погляд.

Чи можна оверлочити без оверлочної машинки?

Однозначно можна обійтися без оверлока. Ви можете повністю виконати будь-який швейний проект і без нього отримати дуже гідні результати. Але не буду брехати, я вже не можу обійтися без свого. Він підвищує рівень професіоналізму та покращує результати. На мою думку, так з будь-якою справою: хороші інструменти. половина майстерності.

Як користуватися оверлоком?

Коли ви придбали новий пристрій, перше, що вам потрібно. це спробувати його у дії. Але це здається таким складним. У всіх напрямках йдуть нитки вгору і вниз, і ви не знаєте, що робити! Що ж, спочатку потрібно прочитати інструкцію. У кожного виробника різна організація деталей, напрямок та послідовність заправки ниток, механізми регулювання товщини та ширини швів (натягування). Багато оверлок потребують мастила перед першим використанням. Швидше за все, вам знадобиться відрегулювати натяг та диференціальну подачу тканини (якщо ваш оверлок підтримує різні види подачі тканини). В іншому, шити оверлоком досить просто і легко. Посібник користувача допоможе вам розібратися у всьому.

READ  Кальцинована сода для пральної машини машини

Чи може оверлок замінити звичайну швейну машинку?

Оверлок не може замінити звичайну швейну машинку, тому що багато швейних робіт вимагають прямого рядка. Оверлок використовується в основному для підгинання та обробки країв, для зміцнення країв тканини та запобігання передчасному стирання тканини на виробах. Отже, якщо вам потрібно підшити поділ, штори, замінити блискавку і т.д.д. оверлок марний. Якщо виробляти вироби з тканини лише оверлоком, весь шов може розтягнутися, краї осипляться. Для запобігання цьому додається додатковий прямий рядок (і те й інше виконає пятініточний оверлок).

Ви багато можете зробити на звичайній швейній машинці без будь-якого іншого обладнання. Але, якщо ви шиєте багато і більш професійно, або якщо ви шиєте багато трикотажних іделій, вам слід подумати про те, щоб додати до своєї колекції швейних інструментів оверлочну машинку.

Швейная машина и оверлок. два в одном! Такое бывает?!

Які типи оверлоків бувають?

Оверлоки різняться переважно кількістю ниток. Найчастіше використовуються оверлоки з чотирма або п’ятьма нитками. Ті, у яких п’ять ниток, можуть створювати додаткову пряму строчку поруч із звичайним обметочним швом, що робить їх широко використовуваними в одязі з тканини.

Оверлоки також бувають промисловими та побутовими. Якщо ви добре розберетеся в моделях, ви підберете відмінний варіант для ваших цілей.

Коли ви вибираєте, який варіант придбати, ви повинні враховувати максимальну висоту підйому лапки, наскільки стійкий корпус машинки, щоб він не рухався під час шиття, легкість в обслуговуванні, ремонті тощо.д. А головне. обсяг робіт і ціль, для якої ви купуєте пристрій.

Що ж, залежить від ваших завдань. Оверлок полегшує шиття, але ви можете виконати більшість швейних робіт без нього. Він додає міцності швам і надає виворіт акуратний закінчений вигляд. Це рятує мене багато часу, тому мені це дійсно потрібно. Я працюю з трикотажним кожен день, і перекривайте. мій найкращий друг. У будь-якому випадку, купуючи Overlock сьогодні не настільки дорого. Не що раніше. Ви можете купити добре приблизно за 15 тисяч.

Який Overlock вибирає: додому або професійного?

Якщо ви шити вдома, шиття або перетворення одягу окремо або навіть заробляйте це, домашній Overlock більше, ніж достатньо. Ви можете реалізувати будь-яку ідею від початку до кінця та отримати відмінні професійні результати.

Промислові оверйови. Це важкі машини, які можуть легко обробляти кілька шарів товстої тканини та інших різних типів матеріалів, таких як блискітки, оббивка або денім. Якщо ви збираєтеся інтенсивно використовувати машину в різних проектах та з різними матеріалами, я б порадив вам купити вам промисловість. Звичайно, промислові оверлоки значно кращі. Але це вимагатиме великих фінансових вкладень, які мають окупитися. У промислових машинок менше варіантів рядків і вимагають спеціальних пристроїв для виконання різних видів швів. А це збільшує витрати.

Ще одна річ, яку ви, можливо, вважаєте за потрібне взяти до уваги. це те, що для них потрібно більше місця. Вони йдуть з окремою стійкою та педалями.

Так що якщо ви більше займаєтеся домашнім шиттям і вам потрібен оверлок для одягу та виробів, то вам краще підійде домашній оверлок.

Як заправити оверлок?

Ця процедура зазвичай викликає труднощі. Не лякайтеся, це не подобається всім, у тому числі й мені. Схоже на якусь змову для того, щоб люди менше ним користувалися. Але, як і все в нашому житті, з практикою та досвідом ви навчитеся цьому. На жаль, не існує універсального способу заправити нитки в оверлок. Щоб дізнатися, як це зробити у вашому випадку, вам потрібно звернутися до посібника користувача або знайти на YouTube відеоуроки, спеціальні для вашої фірми та моделі.

Порада: Немає необхідності повторно заповнити нитку на кожну зміну кольору. Існує швидкий і простий спосіб зробити це, і він працює взагалі Overlocks без винятку. Це тема для окремого уроку. Напишіть у коментарях, якщо вам потрібно сказати про це.

Який вид сушильної машини вибирати?

Протягом багатьох років я використовував різні типи оверлок. Я виділив кілька речей, які я вважаю важливим при виборі хорошого. Ось список того, що ви повинні звернути увагу, коли купує перекриття швейної машини:

  • Виберіть Overlock з 4 або 5 ниток. Такі машини легко налаштовуються на тривимірних швах. Але трирічний оверлок не може виконувати чотири- і п’ять-піксель. Особисто я віддаю перевагу чотиривимірним дам.
  • Якщо ви купуєте підйомники через Інтернет, переконайтеся, що друкарська машинка буде достатньо напруги, яку ваша сітка може дати вам. Проблеми з цим можуть виникнути навіть під час використання адаптера.
  • Перш ніж купувати Overlock, переконайтеся, що ваше місто має офіційний дилер або сервісний центр цієї компанії. Це механізм, і, як і всі автомобілі, вона рано чи пізно потрібно служити. Позбутися від головних болів і обов’язково перевірте його перед покупкою.
  • Виберіть тверду машинку, переважно з металевим футляром і, як правило, важче. У моєму досвіді, чим більше металевих деталей у друкарській машинці, тим менше вони розбиваються і довговічні для використання.
READ  Як зробити лобзик зі швейної машинки

У багатстві я використовую 4-лінію Overlock Yamata, яку мені дуже подобається. Він має тихий двигун і гладкий рух. Якщо ви зацікавлені, я можу зробити огляд огляду огляду.

Ну, у цій статті я підсумував все, що я хотів розповісти вам про Overlocks. Якщо у вас є які-небудь питання, попросіть їх у коментарях нижче.

Швейна машина не може замінити Overlock

Важливо знати, що швейна машинка не може обмітувати тканини, принаймні, робить вона це інакше, ніж оверлок. Тому не довіряйте інформації, де ви будете переконані, що саме ця модель швейної машини все може, у тому числі і вирізати зрізані краю тканини. Така машина насправді є і називається Coverlock, а потім досить близьким “відносним” перекритком, а до швейної машини шовт-стібка і перекриття, а коверлок немає ніяких відносин, у будь-якому випадку “пов’язаних”.

Подивіться на цю схему. Ось як формується обертовий стібок тривимірного оверювання. Чотири та п’ять-фінанси включають це “шаблон” буде ще більш складним. Але для вас ці тонкощі не потрібні для вас, важливо лише зрозуміти, що якщо ви хочете затвердіти тканину, то для цього потрібно купити Overlock.

Як вибрати Головна Overlock: Різниця від замку та швейної машини

Використовуючи Overlock, можна зробити рідкісні лінії, які відрізняються різними щільствами та ширинами. Але Koverlock розроблений для ліній Stammet, плоского шва та інших типів трикотажного плану.

Вивчаючи інформацію про те, що вибрати, ви, швидше за все, наведете той факт, що швейна машина має здатність поєднувати сам по собі та опцію Overlock. Навіть у магазині іноді ви можете почути подібні слова. Тільки це не. Дизайн робить імітацію стрічки розгону та після промивання, краю, що обробляються аналогічним чином, будуть мазуватися.

Що стосується перекриття, нож представлений у конфігурації, яка обрізка краю тканини під час шиття. В результаті це буде гладко, всі непотрібні віллі будуть виключені. Ви можете негайно помітити, яка різниця між лінією обробки краю та зигзагом на швейній машині та перекриття. Лінія буде акуратною та професійною.

Примітка! Вибір якого перекриття краще вибрати, ви повинні знати, що він не замінить швейну машину. Вона робить швидкі лінії. Але якщо планується шити виключно з тканин трикотажу, тоді купіть коверлок та швейна техніка вам не знадобиться більше. Це найкращий спосіб обробки краю, а також зшивання тканин.

Огляд декоративних видів

Розширені моделі обладнання дозволяють виконувати більш складні операції на них, наприклад, у виробництві ексклюзивних моделей з використанням декоративних типів ліній.

Роль

Його також можна назвати роликом, згинам або просто opic. Для досягнення такої лінії слід відрегулювати натяк на обладнання. У готовій формі оброблений край продукту схожий на елемент, кручений всередині. Подібний шлях, ви можете зобразити хвилеподібну ручку. Монтаж риболовної лінії на краю спідниці робить шов еластично. Ставлення, оброблене цим методом, отримає більше пишних хм.

На додаток до обробки різання тканини, рольовий шов може бути зшитий, щоб висушити костюм, призначений для танців. Також цей вид використовується при оформленні елементів тюлю та різних предметів, зроблених з трикотажу. Створюйте роликові шви можна зменшити довжину стібка до мінімальної цифри, а також змінити значення ширини ліній.

Швейна машина та перекриття. два в одному! Таке буває?!

У всіх моделях такого обладнання є спеціальний язик, який розташований на гольській пластині. Під час роботи це в цьому положенні: з одного боку, його верхня петля оточена, а на іншому. текстилю. У цьому випадку край матеріалу не кручений, а лінія зшиває в одній ширині. Для того, щоб отримати роличну лінію, зніміть язик заздалегідь. Зрештою, буде шов з двоміліметром шириною з крученими внутрішніми краями.

Швейна машина та Overlock. два в одному! Таке буває?!

Плоский

Цей видовий шов виконується за спеціальним зміною операції, але в деяких моделях Overlocks є функція flitlin, яка передбачає виконання плоского шва.

Це найчастіше використовується опція, яка може бути виконана на закритому пристрої за допомогою визначеного регулювання. Щоб отримати такий шов, ми повинні послабити напругу ниток голки, одночасно розтягуючи нижні петлі. Таким чином, ви можете стати сегментом матеріалу, при зшиванні плоский шов утворюється на зворотному плані. Цей вид більш підходить для декоративної обробки цікавих елементів одягу, оскільки воно не відрізняється в шитті.

Цей видовий шов може бути дво- і тривимірним.

Найбільш привабливим при обробці краю тонких тканин виглядає як двовимірна опція. Flatlocks ділиться на вузькі та широкі шви. Вузький шов отримує шляхом заправки правої голки, і широкий шов. ліворуч. Для виконання плоского виду шва ви повинні вибирати тонкі нитки з Лавсани, вони повинні бути абсолютно гладкими, еластичними і не підлягають скелі. Категорично не підходить для таких робіт прості бавовняні нитки, оскільки вони можуть розірвати та вичерпати, в результаті готовий продукт буде виглядати потворним.

Як піднятий шов

Класична ропна лінія на Overlock виконується за допомогою 3 або 4 ниток. Тривимірна лінія виконується для запобігання шовкоподібних волокон щільної тканини вздовж краю.

  • Оптимальна ширина захватного шва в цьому випадку становить 4-6 мм. Важливо забезпечити правильне напруження ниток, щоб вона не ослаблена.
  • Нитки для видалення повинні суворо на розрізі, без переміщення на обличчі або за участю. З передньої сторони, голка нитка утворює гладкі, гладкі шви, з пораненою стороною на полотні є низькі точки.
  • Чотиривимірна лінія ширше. до 9 мм, його ширина залежить від моделі Overlock. Операційний шов у 4 нитках залишає 2 паралельних ліній з голки і перетинаючи їх нитку циклу, а 2 ряди невеликих точок утворюються з неправильної сторони тканини.
READ  Як відкрити дверцята посудомийну машину Bosch

Шов повинен мати щільне натяг і переплетення по краю тканини, за рахунок додаткової голкової нитки, що фіксує стібки, такий рядок виходить міцнішим.

Яка різниця між перекриттям з машини дозатора?

На перший погляд, обидва автомобілі дуже схожі. Візуально дозатор відрізняється лише від від’їзду рукавів. Це зроблено для зручного розміщення продукту з підключенням нитки. Рукава вильоту Overlock практично немає.

Основна відмінність полягає в тому, що перекриття може працювати тільки з краєм тканини, а машина розкладання прокладає лінію в будь-якому місці.

Облицювальна машина Перекривати
Призначення Робота з розтяжними тканинами та трикотажними Обробка краю продукту
Функції Калу, гнучкість Обрізка і затишний край
Шов Плоский Об’єм, стимулює
Кількість голок 2-3 і більше 1-2
Від’їзд рукав Так Не
Зупинка Так Не
Обрізання Не Так
Об’єкт Не Так

Основні функції та призначення

Я використовую цей пристрій, ми можемо легко шити велику кількість трикотажного: футболка, футболка, штани та багато іншого!

Які можливості він надає нам:

Камерат. зшивання двох або більше частин продукту з ланцюжком двовимірного стібка, який стає все більш популярним у швейному корпусі (ви можете переконатися, що можна побачити, дивлячись на неправильну сторону нашого одягу: Стік ланцюга нагадує пігтейл). Найчастіше використовується для трикотажного або розтягування (розтягування) тканин.

Маркування. обрізка та пошиття масового краю одягу: Coverlock, як Overlock, оснащений особливим ножем, який відрізає непотрібну частину краю, а цикл виконує лінію для придатності, завдяки чому тканина не має з’являтися.

Для ясності ми підготували стіл для вас, в якому вказані основні функції трьох найпопулярніших машин з ланцюгами:

Швейна машина Зупинка Об’єкт Плоска сіяння
Кучер
Перекривати
Об’єднання

Crowlocks, як Overlocks, можуть мати іншу кількість ниток, які впливають на різноманітність ліній агрегату.

Важливим недоліком цього підрозділу є нездатність зробити лінію зигзагів і, як наслідок, його модифікації, наприклад, підмітаючи пряму петлю.

Overlock Sow

У сучасних моделях пропонується величезна кількість ліній, але найчастіше (у власному досвіді, 10 років поширюючи вдома, а на заводі) використовується 2-3. Чому включення доповнюють таку велику кількість ліній?. Напевно, продавати їх дорожче.

Давайте розглянемо найбільш основні типи ліній, які найчастіше зустрічаються:

2x-нитковий шов. використовується для пошиття особливо тонких тканин

3x-thread. для обробки матеріалів розділів

4x-thread. Відмінно підходить для одночасного опалення та нотаток

5i-thread. покращена версія 4x-none шва, в основному відбувається на заводах

Швейная машина и оверлок. два в одном! Такое бывает?!

Накладені лапи для швейної машини

Будь-яка швейна машина, яка виконує лінію зигзаг, може “наздогнати” тканини, навіть швейну машину чайку, використовуючи звичайну гарнітуру для зигзага. Але, тільки за допомогою спеціальної ноги, перекриті шви будуть гладкими і акуратні, шви будуть покладені точно по краю ділянки різання тканини. Це можливо завдяки тому, що всередині такої ноги має стрижень, а пружинна плита фіксується з краєм. Напруга верхньої та нижньої нитки на швейних машинах шовного стібка значно вище, ніж у перекритті. Тому, коли покриття тонких тканин, вирізати край тканини в стіщі, буде затягнутий, стиснути. Ви, звичайно, можуть послабити напругу верхньої нитки, яка, однак, у будь-якому випадку, вам потрібно зробити, але певною мірою. Але використання лапи з стрижнем, потік буде триматися для цього стрижня при формуванні стібка, і в цій формі, крок за кроком, “Go” з нього, без затягування тканини. Це дозволить вам і “відновити” появу регуляторного шва (напруженість верхньої нитки) і переконатися, що переплетення ниток відбувається уздовж краю тканини. Такий стібок повністю наслідує перекриття, але це, безумовно, буде необхідним дублювати пряму лінію, закладену поруч.

Що стосується площини ноги, то потрібно лише натиснути його краю тканини. Потім шов під затишним буде покладено точно на краю тканини.

Overlock Laws для швейної машини можуть бути різними у формі, але принцип формування трансверконної лінії однаковий. Якщо ваша друкарська машинка не має такої ноги, ви повинні переконатися, що кріплення підходить для вашого автомобіля. Всі фірми Виробники швейних машин виробляють додаткові лапи та світильники, тому краще купити ногу однієї компанії, як ваша друкарська машинка. Ви можете придбати універсальну ногу (для всіх машин), в більшості випадків це буде відповідати, але є винятки. Не забудьте взяти з собою будь-яку лапу з набору швейної машини, щоб порівняти кріплення та висоту ноги.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS