Чому ластик не стирає в ілюстраторі

Adobe Illustrator ластик не стирає

Графічні редактори. це просто інструмент. Освітуючи їх можна створити графіку, але дизайн щось більше. Потрібно вивчити теорію і вчиться на власний досвід.

Сторінка сайту не складна, набагато складніше намалювати його праворуч. Це повинно бути красиво, але найголовніше. комфортно. Користувач повинен розуміти, що відбувається на цьому.

Робота на Dribbble і beance майже завжди дуже красива, але часто абсолютно не функціональна. Дизайн. це те, що використовується, а не просто подивіться на це.

Якщо ми поговоримо про те, що це інше, це не бібліотека універсальних рішень. Хороший дизайн. це індивідуальне рішення для певних завдань.

ОТЛИЧНЫЙ ИНСТРУМЕНТ ПРОГРАММЫ АДОБ ИЛЛЮСТРАТОР. ЛАСТИК. Adobe Illustrator.

“Поява книги” та “Нова типографія” Чихольду

“Дизайн промислових товарів” та “Дизайн речей майбутнього” Дональд Норман

“Жива типографія” Олександра Коліккова

Грашковий інструмент в Illustrator. Гумка | Урок Adobe Illustrator

“Модель російської менеджменту” Олександр Прохоров

ОТЛИЧНЫЙ ИНСТРУМЕНТ ПРОГРАММЫ АДОБ ИЛЛЮСТРАТОР. ЛАСТИК. Adobe Illustrator.

Як видалити текст з зображення в програмі Illustrator CS6?

В ілюстраторі навряд чи ви це зробите, для обробки растрової графіки існує програма Adobe Photoshop.

Все залежить від того, який розмір тексту і на якому фоні. Ви можете зробити патч, або печатку, а якщо однорідний фон, то ви можете просто малювати кинь.

Adobe Illustrator не бачить встановленого диспетчера розширення Adobe, як виправити?

Встановлення розширень, переконайтеся, що ваша версія Manager Extension відповідає версії продуктів, для яких ви додаєте розширення. Наприклад, Extension Manager CC служить для встановлення розширень у Dreamweaver CC. Щоб керувати розширенням у попередніх версіях продуктів, використовуйте версію менеджера розширення, встановлена ​​з цими продуктами.

 • Двічі клацніть файл розширення у Windows Explorer (Windows) або в програмі Finder (Mac OS).
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 • Якщо з’явилося попередження, що розширення не підписано, натисніть відповідну кнопку. Не всі непідписані розширення випускають попередження перед установкою.

Якщо установка розширення успішна, його опис відображається в нижній частині робочого середовища менеджера розширення.

Ви можете налаштувати розмір і жорсткість через відповідну панель інструментів.

І виберіть режим: щітка, олівець, блок. За Кицька Ви можете налаштувати м’якість краю. W Олівець не буде м’якими краями. Він працює більш грубо. Квадратний ластик у Photoshop підключається у режимі Блок. Квадратний ластик дуже легко очистити прямі кути на зображенні.

Як змінити форму інструменту “ластик” у Illustrator?

Я ентузіаст Photoshop, я не можу знайти, як змінити форму гумка, як у Photoshop (режим щітки.

У ластиці Illustrator. Це завжди круг або еліпс (при зміні ширини за параметрами самого). У Photoshop, якщо ви хочете видалити частину зображення, ви просто змінюєте щітку для свого річного інструменту, і одним натисненням всієї області, як щітка, буде видалена з шару.

READ  Як встановити сушарку на балконі

Мені потрібно налаштувати-стерти багато країв об’єкта, меж, щоб зробити гранж ефект. Мої цифри не є прямокутними формами, кожен об’єкт має складну структуру, тому з відніманням між двома фігурами це буде кошмар і багато роботи, щоб виконати це завдання.

Отже, як діяти в ілюстраторі, як я роблю в Photoshop. Виберіть relaser- Змінити щітку. видалити щось з формою щітки? Заздалегідь дякуємо за відповіді.

joojaa

Я хочу, щоб ви знали про деякий трюк, який, ймовірно, допоможе вам відняти щітку рівних форм з інших форм.

Припустимо, у вас є коло і маленька щітка:

Ви хочете вирахувати з форми кола дорівнює цій трикутній щітці.

Для цього ви натискаєте цю щітку та натисніть будь-яку зону вільної області на монтажних майданчиках або за кордоном. Ви отримаєте цю особливу форму.

Тепер ви розширюєте цю форму. це завжди призводить до появи прямокутника і самої фігури, ви вибираєте фігуру та змінюєте її розмір за допомогою клавіші Shift, і після цього ви можете використовувати Pathfinder, щоб вирізати цю фігуру як завжди.

Інструмент “Ластик” в Illustrator. Eraser Tool | Урок Adobe Illustrator

Напевно, в деяких ситуаціях ви можете використовувати цей трюк для швидкого різання.

Як змінити форму ластику в Illustrator?

Я ентузіаст Photoshop, я не можу знайти, як змінити форму гумки, як у Photoshop (Rush Read Mode).

У Illustrator Eraser завжди круг або еліпс (коли зміна ширини в менших параметрах). У Photoshop, якщо ви хочете видалити частину зображення, ви просто змінюєте пензля для власного кластера інструменту, а одним натисненням всієї області, точно так само, як кисть буде видалена з шару.

Мені потрібно налаштувати-стерти багато краю об’єктів, межує з створенням гранж-ефекту. Мої цифри не є прямокутними, кожен об’єкт має складну структуру, тому з відніманням між двома фігурами це буде кошмар, і для виконання цього завдання потрібно багато роботи.

Отже, як діяти в Illustrator, як я це роблю у Photoshop. Виберіть relaser- Змінити щітку. видалити щось з формою щітки? Заздалегідь дякую за відповіді.

 • Як ви бачите, для людей важко сказати однозначно, що буде блідним порівняно з тим, скільки питаючи. Але так, у вас є обхідний шлях.

Я хочу, щоб ви дізналися про будь-який трюк, який, ймовірно, допоможе вам відняти кисть тих самих форм з інших цифр.

Ви хочете вирахувати з форми кола дорівнює цій трикутній щітці.

Для цього натисніть та застосувати цю щітку до будь-якої області, вільної від об’єктів, на монтажу або нижче. Ви отримаєте цю особливу форму.

Тепер ви розширюєте цю цифру. В результаті прямокутник завжди вимикає і сама фігура, ви вибираєте фігуру та змінюєте його розмір за допомогою клавіші Shift, а потім ви можете використовувати Pathfinder, щоб вирішити цю цифру як завжди.

Можливо, в якійсь ситуації ви зможете використовувати цей трюк для швидкого різання.

 • спасибі за оперативну відповідь. Я відзначу це питання як відповідь на питання. Це дійсно хороше рішення. Якщо хтось має інші рішення, не соромтеся показати, як ви це робите. Ще раз дякую 😉
 • На жаль, я не можу перевірити відповідь як корисну та голосувати за те, що у мене є достатньо окулярів :), можливо, пізніше;)
 • @edukulele сподіваюся, що відповідь вам щось допомогло 🙂
READ  Скільки солей пофарбовані в посудомийній машині електролюк

Двічі клацніть на піктограмі Radi дає вам це меню.

де ви можете змінити деякі параметри курсору.

Якщо ви хочете точно працювати і дуже швидко, я пропоную вам провести деякий час, вивчаючи інструмент Pathfinder.

 • Дякуємо за відповідь, але ви показали мені фотографії про те, що я назвав еліптичним ластиком. Я також використовую Pathfinder (я назвав його відніманням між двома шарами). Це друга кнопка у режимі Pathfinder. Але я відчуваю, що це не рішення для мене. Ось чому я запитав, чи є простіші способи виконання моїх завдань. Я маю на увазі, що, натиснувши, зніміть ті ж ділянки, що і вибрана форма щітки. Так само, як з щіткою, але замість додавання форми, це видаляє. Використовуючи Pathfinder, потрібно створити форму, а потім виберіть іншу форму, щоб об’єднати або відняти, і тільки тоді ви отримаєте ефект. Вибачте за введення в оману питання.
 • @ Я додав трюк, щоб вирізати фігури, подібні до щітки, з інших фігур

Я використовую ластик олівця в режимі пензля.

Переконайтеся, що лише прапори позначені під панеллю пензлів. Згладжування і подвійна щітка. І це повинно показати переважно тверду білу щітку для попереднього перегляду.

Щітка з цими налаштуваннями повинна діяти як режим блокування та стерти все, що знаходиться під ним. Ви, напевно, щось зрозуміло, добре, добре.

чому, ластик, стирає, ілюстраторі

Гумка має три види, кожен з яких вирішує певні завдання. Інструмент:

Підключивши інструмент у верхній панелі Photoshop, він відкриває свої налаштування.

Наприклад, можна зробити наступні параметри для входу на фонову:

Розмір їжі в Photoshop залежить виключно від завдання, яке він виконує. Розмір може бути змінений у випадаючому вікні:

Інструмент ножа не видно в ящику з інструментами, тому вам потрібно це знайти. Натисніть і утримуйте “ластик“, щоб побачити та вибрати інструмент ножа. Тепер перетягніть інструмент “нож” на об’єкт у мистецькій дошці та обрізати об’єкт до будь-якої форми, натисніть та перетягніть покажчик на об’єкт.

 • Виберіть об’єкти та натисніть клавішу “Backspace” (у Windows) або “Видалити”.
 • Виберіть об’єкти та виберіть Редагувати “Очистити” або “Редагування” “CUT”.

Чому ілюстратор не працює щіткою

Ви можете малювати в Adobe Illustrator як за допомогою графічного планшета та миші. Також існує версія цієї програми для iPad та iPhone.

Інструкції для початківців Як малювати в ілюстратору:

 • Спочатку потрібно завантажити та встановити програму. Найкраще використовувати ліцензію версію.
 • Запустіть Illustrator та створіть новий файл (CTRLN). У спливаючому вікні вкажіть його розмір, режим кольору та орієнтацію.
 • Перед малюнок у Illustrator вивчіть панель інструментів. Наприклад, щоб створити прямокутник, виберіть інструмент прямокутника (M), затискайте ліву клавішу та потягніть у правильному напрямку. Інші цифри створюються за тим же принципом.
 • Щоб намалювати лінію в ілюстраторі використовуйте інструменти для пера (p), олівець (n) або щітка (b). Ви можете створити олівець і чистити фігуру будь-якої форми, і за допомогою пера, щоб зобразити фігуру в точках.
 • Редагувати намальований об’єкт може бути прямим інструментом вибору (а). Для цього, виділіть потрібну точку та перетягніть до іншого місця.
 • Якщо вибрати інструмент Перо або Перо, можна видалити або додати точки.
 • Щоб пофарбувати малюнок, виберіть його, виберіть Заповніть панель інструментів та виберіть потрібний колір. Ви можете намалювати схему фігури за допомогою функції інсульту.
 • Зображення зберігається в форматах EPS, PDF та AI. Для цього виберіть «Зберегти файл як (shiftrl). Зберегти зображення в інших форматах (BMP, JPEG, PNG) за допомогою функції експорту.
 • Ескіз або намалюйте грубу кисть або шлях олівця.
 • Тримайте шлях, присвячений та виберіть інструмент згладжування.
 • Натисніть, а потім перетягніть інструмент згладжування на вибраному шляху.
 • Повторіть кроки, доки ви не отримаєте бажаного результату.
READ  Чому після прання білизна не пахне порошком

Relaser не має інсульту. Об’єкти, які ви стираєте. зліва ясно, що “контур” інсульту, що залишився ластиком, насправді є інсультом з частково зламаного прямокутника.

 • Ескіз або намалюйте грубу кисть або шлях олівця.
 • Тримайте шлях виділеним та оберіть інструмент згладжування.
 • Натисніть, а потім перетягніть інструмент згладжування на вибраному шляху.
 • Повторіть кроки, доки ви не отримаєте бажаного результату.

Relaser не має інсульту. Об’єкти, які ви стираєте. зліва ясно, що “контур” інсульту, що залишився ластиком, насправді є інсультом з частково зламаного прямокутника.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS