Чому не можна на сонці після лазерної епіляції

Чи є наслідки у процедури лазерної епіляції

Багато потенційних клієнтів кабінету лазерної епіляції зупиняє від проведення процедури негативні наслідки лазерної епіляції. Звичайно, як і будь-яка косметологічна процедура, є певні мінуси лазерної епіляції. Але в цілому дана методика вважається однією з найбезпечніших і найефективніших у наш час. Про це свідчать як клінічні дослідження, так і відгуки пацієнтів. Ускладнення. це скоріше виняток при проведенні епіляції лазером. Ми вирішили розібратися, які існують наслідки після лазерної епіляції та у яких випадках вони виникають, а також як їх уникнути.

Чи можна засмагати після епіляції, депіляції

Важко уявити дівчину, яка влітку вийде на вулицю в шортах або короткій спідниці, не видаливши волоски. У спекотні дні не варто зовсім відмовлятися від процедури із застосуванням лазера, особливо з огляду на той факт, що вона швидко повертає шкірі гладкість.

Перш ніж дати відповідь на питання чи можна засмагати після депіляції або епіляції, варто зрозуміти, у чому їхня основна відмінність. Перший різновид процедури спрямований на видалення тільки видимої частини волосся, яка розташована над поверхнею шкіри. Епіляція має більш довгострокову мету. Вона дозволяє позбутися волосків на тривалий час, оскільки руйнує фолікули, з яких вони ростуть.

чому, можна, сонці, після, лазерної

Лазерною буває лише епіляція. Засмагати після сеансу видалення волосся в такий спосіб не рекомендується. Але заборона стосується лише цілеспрямованого проведення часу на пляжі під палючим сонцем. У такому разі появи опіку чекати не доведеться.

Похід на процедуру лазерної епіляції влітку можливий лише за дотримання правил, які вбережуть шкіру від ультрафіолету. Щоб шкіра не постраждала після засмаги, потрібно виконувати такі рекомендації:

 • Перед виходом на вулицю обов’язково наносити сонцезахисний крем. Після епіляції шкіра більш чутлива та схильна до отримання опіків. Щоб запобігти цьому, рекомендується вибирати засоби з потужними фільтрами – від 30 до 50 spf.
 • Необхідно постійно оновлювати шар крему. Це дозволить зберегти шкіру від опіків, які можуть виникнути після епіляції.
 • Потрібно давати тілу відновитись після процедури. Не варто наступного дня бігти на пляж, має пройти мінімум тиждень.
 • Перед першим відвідуванням процедури видалення волосся лазером від засмаги краще утриматися протягом місяця.
 • Перед поїздкою до спекотних країн краще заздалегідь зробити епіляцію. Оптимальний термін – два тижні, не пізніше.

Що стосується депіляції, засмага після неї можлива з дотриманням тих же правил.

Наскільки ефективна процедура

За статистикою, метод дозволяє усунути до 99% зайвої рослинності терміном від 6 до 10 років. Тривалість ефекту індивідуальна для кожної людини, оскільки залежить від типу волосся, їх товщини та інших фізіологічних особливостей.

Методика заснована на дії світлової енергії на волосяні фолікули. Промінь світла проникає всередину цибулин, нагріваючи їх і руйнуючи меланін, що міститься в них. В результаті фолікул повністю руйнується, а саме волосся випадає через 10-14 днів.

Після першої процедури видаляється тільки частина волосся в середньому від 10 до 30%. Саме через це епіляцію лазером проводять курсом, тому що ефект від одного сеансу буде нетривалим. Для повного видалення рослинності багатьом пацієнтам вистачає 5-8 сеансів. Але ця цифра індивідуальна і залежить від багатьох параметрів.

READ  Чи можна поставити заморожування кіосків на балконі

Чи може бути так, що процедура не приносить жодного ефекту? При правильному виконанні заходу та використанні якісного обладнання результат обов’язково буде. Звичайно, є деякі але. Наприклад, процедура не проводиться на сивому волоссі в них відсутня меланін, а значить, світловий промінь не вплине на нього ніякої дії.

Багато пацієнтів, які раніше проходили процедуру лазерної епіляції в інших клініках, скаржаться, що ефект був вкрай незначним. Швидше за все, це було пов’язано з малою потужністю використовуваного лазера та неправильною методикою проведення. Якщо сеанс виконується з дотриманням техніки та правильними налаштуваннями приладу, то позитивний результат буде практично у 100% випадків.

Тому що через вплив лазера вмирає корінь волосся. Лазер впливає на волосяні цибулини, його опромінення спрямоване лише на меланін, тому шкірні покриви не ушкоджуються. Меланін поглинає енергію світла від лазерного променя, нагрівається і руйнується разом із ростовою зоною та судиною, яка живить волосяну цибулину. Після такого впливу волосся просто випадає, бо корінь не може відновитись.

Дія лазера оздоровче впливає на шкіру: знижує запалення, має антисептичні властивості, справляється з врослими волосками, безболісно та безпечно.

ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ бикини, лица, ног | ЛОЖЬ и РЕАЛИИ | Шалваров Константин Сергеевич

Це небезпечно?

Це небезпечно, якщо у вас є протипоказання.

Протипоказання:

 • імунні захворювання;
 • онкологічне захворювання;
 • гострі форми герпесу;
 • інфекційні захворювання;
 • вагітність та лактація;
 • цукровий діабет;
 • відкриті рани та опіки;
 • келоїдні рубці;
 • неврологічні розлади;
 • сиве та гарматне волосся;
 • Захворювання гормонального фону
 • Варикозні вени в зоні епіляції.

Пацієнти до 18 років потребує письмової резолюції батьків.

Як часто видаляють волосся?

Найбільший вплив лазера має лунку, коли вона знаходиться на активній стадії росту. Такі “зрілі” волоски на тілі 5-20%, всі вони випадають після першого разу. Знищені фолікули не є життєздатними, але з’являються інші волосся. Тому в одній сесії з усіх не позбутися.

Вся волосся росте на етапах, і вони не збігаються. У той же час, одне волосся знаходиться на етапі росту, а інші у етапі сну. Одиночний ефект видаляє лише активні волосся, а спання залишається. У різних частинах тіла фаза сну триває не те ж саме, тому для кожного регіону вам потрібна кількість сеансів. І, звичайно, грає роль товщини, кольору та кількості волосся. Результат після курсу. гладка і приваблива шкіра.

Середня кількість процедур:

 • бікіні. 8 сеансів
 • спина і живіт. 10 сеансів
 • руки та ноги. 5 сеансів
 • пахвові западини. 10 сеансів
 • особа. 4 сеанси

Інтервали між сеансами 1-1.5 місяці. Необхідну кількість процедур визначить косметолог на першому сеансі.

Як довго тримається ефект?

Після курсу процедур, волосся перестане рости. Але це не означає, що більше ніколи в житті вас не потурбує жодна волосина. Для ідеального ефекту необхідно проводити підтримуючу процедуру 1 раз на рік. Яка кількість нового волосся може вирости. залежить від гормонального фону організму.

Підготовка до процедури

Напередодні поголіть область очікуваної епіляції, процедура проводиться на гладкій шкірі без видимого волосся, у тому числі і лазерна епіляція для чоловіків. Дотримуйтесь важливих правил, без яких проведення процедури неможливе, вона просто не буде ефективною:

 • Не можна відвідувати солярій, сонячний пляж за 15 днів до епіляції та 4-7 днів після.
 • Не можна записуватись на процедуру після курсу антибіотиків тетрациклінової та фторхінолонової групи, лише через 2 тижні.
 • Не можна проводити воскову епіляцію, шугаринг, виривати волосся пінцетом за 3 тижні до процедури, лише гоління.
 • Не можна наносити косметичні засоби, тоніки, креми, гелі на зону епіляції за 3 дні до процедури та після.
READ  Як відновити волосся після прасування та фен

Після процедури уникайте сонячних променів та використовуйте засоби із захистом SPF. При необхідності на ніч наносите крем “Бепантен” 5%. Відмовтеся від відвідування лазні, сауни, ванни на 5-7 днів. Необхідно замінити їх на душ.

Як підготуватися до епіляції глибокого бікіні?

Лазерна епіляція інтимної зони викликає у пацієнток багато питань, тому що він досить інтимний. Підготовка до неї класична: лобок і промежину слід ретельно виголити за 1 день до процедури або напередодні. Врахуйте, щоб сеанси не співпадали з початком менструації та її закінченням. Саме в ці дні у жінок больовий поріг нижчий, ніж у інші дні.

Важливо! Між процедурами видаляти волосся можна лише бритвою. А краще їх взагалі не чіпати, не дратувати фолікули, щоб не спровокувати зростання. Після завершення курсу вам не знадобляться ніякі методи депіляції.

Навіщо голитися перед епіляцією?

Це пов’язано з принципом роботи лазера. Апарат впливає лише на волоски завдовжки 3-5 см. Волосся, яке ми бачимо на поверхні шкіри – це не вся його довжина, є частина прихована під шкірою.

Лазерна епіляція бікіні, обличчя, ніг | Брехня та РЕАЛІЇ | Шалваров Костянтин Сергійович

Телефонуйте та записуйтесь на лазерну епіляцію до медичного центру ШайнЕст за єдиним номером 7180. Viber: 375 (44) 557-72-37

Ціни вказані на сайті www.shine-est.by наведені як довідкова інформація та не є публічною офертою. Можуть бути змінені будь-коли і без попередження. Для отримання детальної інформації про вартість послуг звертайтесь до адміністраторів.

Звертаючись за медичною послугою, отримайте попередню консультацію у наших спеціалістів. Є протипоказання.

У разі потреби може бути потрібна виписка з амбулаторної картки пацієнта за місцем проживання

ТОВ «Шайнест-Медікал», УНП 192646781 Ліцензія 2040/8126 від 15.03.2017 р.

Суть методики лазерної епіляції

Лазерне видалення небажаного волосся є медичною процедурою. Суть методу полягає у впливі лазерної хвилі, що має певну довжину, на пігмент меланін, який присутній у волоссі і надає їм колір.

ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ бикини, лица, ног | ЛОЖЬ и РЕАЛИИ | Шалваров Константин Сергеевич

У меланіні дві складові:

Від співвідношення цих фракцій залежить колір волосся у людей. Якщо переважає еумеланін, волосся буде темного відтінку, при домінуванні феомеланіну – світлого.

У другому випадку (наприклад, у рудих і блондинів) відбувається відбиття світла, а не поглинання його, тоді видалення волосся за допомогою лазерної епіляції неможливо.

Через поглинання світла еумеланіном у шкірі починається розпад хімічних сполук. Цей процес обумовлений впливом високої температури. Тобто після того, як стрижень волосся нагрівається, тепло переключається на корінь та цибулину. Наростаюча термічна реакція запускає закупорку судин: волосся перестає харчуватися. Таким чином він поступово відмирає та випадає.

Спорт після лазерної епіляції – коли можна?

Оскільки після видалення волосся лазером шкіра стає особливо чутливою, то для швидкого відновлення необхідний спеціальний догляд. А чи можна займатися спортом після лазерної епіляції? Зазвичай заняття спортом проводять у спеціально облягаючому одязі. А для гарного загоєння шкірного покриву потрібний доступ кисню. До того ж тертя тісного одягу, а також підвищене потовиділення провокують подразнення на шкірі та уповільнюють процес відновлення.

Заняття спортом не мають жорстких обмежень у цей період, але можуть погіршити алергічну реакцію на шкірі. Тому після лазерної епіляції доцільніше зробити перерву для спортивних вправ. А вже через тиждень ви зможете повернутися до свого улюбленого заняття та розміреного способу життя.

Сауна та лазерна епіляція

Лазерна епіляція. це сучасна методика видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла та на обличчі. Безболісність та висока ефективність здобули їй велику популярність у всьому світі. Сьогодні не тільки жінки, а й чоловіки охоче відвідують косметологічні клініки, переконавшись, що кращого способу позбутися волосся просто не існує.

READ  Чи можна стерти килими у пральній машині

Незважаючи на те, що вона є абсолютно безпечною для здоров’я процедурою, існує низка правил, яких необхідно дотримуватись. Нехтування ними може спричинити негативні наслідки, що погано позначиться на стані шкіри. Тому, після процедури вкрай важливо дотримуватися всіх рекомендацій фахівця, не порушувати їх. У цьому випадку ви отримаєте оптимальний результат і зможете уникнути таких явищ як опіки, набряклість шкірних покривів та запальні процеси.

Післяепіляційні сонячні ванни

Будь-яке видалення волосся підвищує чутливість шкірного покриву до зовнішніх факторів. Через це засмагати після лазерної епіляції салонними майстрами не рекомендовано. Варто пам’ятати, що необхідно правильно доглядати оброблену поверхню.

 • Використовувати тоніки, лосьйони на основі спирту, якщо планується відвідати солярій після лазерної епіляції.
 • Банні процедури або купання у відкритій водоймі протипоказані. Підвищена температура викликає додаткове подразнення та запалення шкіри.
 • Відвідувати масажиста, використовувати креми на основі масел.

Будь-яке втручання у природний стан – це стрес для організму. Тому до всіх вказівок слід поставитися уважно, не нехтувати ними.

Визначаючи, чому не можна засмагати перед лазерною епіляцією, салонні майстри рекомендують враховувати специфіку самої процедури, а також можливу реакцію шкіри на зовнішнє втручання. Варто враховувати, що ультрафіолетова дія не рекомендована людям зі смаглявою шкірою. Лазер можна використовувати на різних ділянках тіла, навіть із підвищеною чутливістю.

Крім того, процедура має певні негативні наслідки. Так, якщо волоски темні та щільні, то після їх видалення, з’являється набряк. Тонкі волоски видаляються безслідно. При цьому набряк знімається за кілька годин. Якщо набряк сильно виражений, призначаються глюкокортикоїдні склади. Наприклад, підходять засоби з вітамінами, маслом алое та іншими поживними компонентами. Не зайвою буде і гіалуронова кислота у складі.

Що після лазерної епіляції не можна робити

Як відомо, будь-яка процедура має свої позитивні та негативні сторони, у цьому відношенні не є винятком і лазерна епіляція.

Щоб не нашкодити своєму здоров’ю та не створити проблем для шкіри, спробуємо розібратися у питанні, що ж треба робити після лазерної епіляції та, що категорично заборонено.

Якщо ви видалили, що перешкоджає вам з волосся на обличчі, то після цього не потрібно використовувати косметику, всілякі креми та лосьйони, особливо що містять алкоголь та її похідні. Щоб уникнути відчуттів дискомфорту, потрібно зволожувати шкіру.

Ось короткий список того, що не може бути зроблено після лазерного видалення волосся:

 • Неможливо засмагати і довге на сонці, відвідайте солярій.
 • Ви не можете використовувати пілінг або скраб.
 • Не може тягнути волосся з пінцетами.
 • Не може бути використаний у домашніх електричних машинах для гоління, який плює волосся з коренем.
 • Неможливо зробити воскова епіляція.
 • Шугарінг після лазерного видалення волосся не може зробити.
 • У найближчі п’ять днів не роблять процедури води.
 • Протягом наступних 72 годин, не робіть масажу на ділянках тіла, де було здійснено видалення волосся.

У літню пору року не можна виходити на вулицю без нанесення сонцезахисного крему на необхідні ділянки шкіри, оскільки вона стає дуже сприйнятливою до сонячних променів, і це сприяє появі пігментації, а іноді і сильних почервонінь шкіри.

Експертна думка: Ванна, сауна та інтенсивне фізичне навантаження після епіляції заборонено. Все це викликає підвищену пітливість, а, отже, можливе запалення фолікулів. З тієї ж причини масаж не рекомендується протягом трьох днів після сеансу. Спеціаліст лазерного видалення волосся: Ацерова Воуа.

https://zagoraem.Інтернет/Лазерна-Епіляція-Загар /
https://kallistomed.RU/BLOG/Lazernaya-Epilyaciya-Volos-V-Voprosah-I-Otvetah /
https://www.Блиск.Автор/лазерна-епіляція-vsyo-chto-vyi-stesnyalis-sprosit.html
https://www.Салонуверніка.Un/info/blog/lazernaya. Епіляція /
https://mytheredaser.com.Ua/blog/lazernaja-epiljatsija/asle-lazernoj-epiljatsii-nelzja-rekomendatsii-i-ogranineija-asle-protsedury /
https://lumenis.com.Ua/sauna-asle-lazer-epilyacii.html
https://beautyart.pro/info/ukhod-za-telom/epilyatsiya/lazerna-epilyatsiya/sovmestimost-lazernoj-epilyacii-i-solyariya/
https://lumenis.com.ua/nelzya-delat-posle-lazernoj-epilyatsii.html [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS