Де залишити зникну в пральну машину

Налийте кондиціонер для білизни в пляшці, щоб виміряти необхідну суму, і додати до лотка для пральної машини. У машинах з передньою навантаженням є спеціальний відсік кондиціонера, позначений символом у вигляді квітки.

Це забезпечує особливий відсік, який розташований у кюветі. На контейнері є етикетка, яка не дозволить перевезти з кількістю виливається хлору. Не забувайте, що з частим автоматичним відбілюванням, пошкодженням частин шайби.

Вони просто використовують: треба покласти гель на місці, втратити і покласти річ у пральну машину. Його можливості достатньо для видалення плям, які залишаються ягодами та соками, червоним вином, різними соусами, косметикою, а також дитяче харчування. Новий. Зниклий золотий гель!

Для видалення масляних плям, поширюйте 60 мл гелю в 4 літра теплого води. Замочити кольоровий одяг не більше однієї години, і білий. не більше шести годин. Потім помістіть одяг у пральну машину, додайте 60 мл гелю і розуміємо, як завжди з вашим порошком.

Як використовувати Vanish у порошку

З ручним промиванням необхідно додати 30 грамів порошку до контейнера з водою (це кількість спеціальної ложки, яка завершена упаковою). Після того, як ви можете продовжити, безпосередньо, для миття. Зверніть увагу, що судно, в якому ви збираєтеся мити, повинна бути заповнена 10 літрів води (якщо у вас є 5 літрів, зменшуйте кількість порошку двічі, інакше, завдайте шкоди вашим речам) Чим більше миючий засіб. чим краще, “це міф. Якщо порошок більше, ніж необхідно, він зможе завдати шкоди одягу, і в кращому випадку це займе декілька протиполоння, щоб видалити його з тканин. Якщо ви плануєте мити речі в пральну машину, то додайте одну ложку ваніса до порошкового контейнера. Це зробить найбільш стійкі місця. З щоденним миттям, буде досить наполовину ложок зняття плям.

READ  Я можу мити милом у пральній машині

Якщо плями дуже складні, а звичайна миття не допомагає їм, то вам потрібно йти до більш радикальних заходів. замочування. Перед розміщенням одягу в контейнері додайте одну ложку порошку до чотирьох літрів води (30 грамів). У випадку забруднення є серйозним, залити 2 ложками ваніші у воду. Після того, як покладіть забруднені речі у воду і залишити на деякий час. Потім опублікуйте свій звичайний спосіб (щоб досягти максимального результату, вивчити етикетку на одязі) перед промиванням). Якщо забруднення дуже складне, крім всіх вищезгаданих методів, ми рекомендуємо розподіляти ложку порошку у 0,5 літрах води, а в отриманому рішенні для того, щоб розмістити річ нічого більше шести годин (і, якщо кольоровий одяг. за годину). Після замочування, просто публікація.

Що таке секрет чудотворних властивостей Vanisha

Це універсальний інструмент, який підходить для майже всіх видів тканини. Неможливо застосувати його для обробки речей з шовку або вовни (вони очищаються виключно в хімчистці або рідких ванісах). Багато господині одного разу спробував цей інструмент, більше не відмовляється від нього. Що викликає такі чудові можливості Ваниші? Його склад, який включає:

Підключивши всі ці речовини, виявляється найпотужніший склад, який може бути впорався з найбільш складними плямами, починаючи від свіжого і закінчуючи старим і виведеним. За словами власників, Vanish. справжній паличок, особливо для молодих матерів, які найчастіше зустрічаються з різними видами забруднення. У них немає часу, щоб спробувати принести це або те місце протягом декількох годин. Кохана блуза або дитячі речі, дорогі сукні без прикріплення фізичних зусиль, зберегти зникають. Улюблені речі більше не потрібно викинути або намагатися врятувати їх з бабуськими методами. Зауважте, що упаковка цього миючого засобу дуже зручна. Він має спеціальну ложку-дозатор. тобто, це вже не потрібно виміряти кількість плямного тиску “на око”.

Бренд “Vanish” пропонує різні відбілювання побутової хімії. Компанія виробляє порошок, розпилення та гелієві плями для тканин, а також очищення продуктів для килимів та меблів, ви можете мити з ванашемом у пральну машину. видалити плями з одягу та повернення тканини оригінальної білизни.

READ  Посудомийна машина з автоматичним відкриттям дверей

Лена і бавовна повинні бути стерті окремо від вовни та шовку, оскільки їм потрібен інший температурний режим. Речі, які сильно линяють, також варто прати окремо або з речами такого ж кольору. Мереживо і тонка білизна краще стерти руками або в спеціальних сітках мішках.

Для сильно забруднених речей, видалення плям можна використовувати перед пранням машин. Для цього ви спочатку потрібно застосувати його на плямах, а потім завантажувати речі на пральну машину, додавши одну ложку “зникаю” до порошку, щоб закріпити ефект.

  • Ми застосовуємо засоби на плямі, я втираю розташування забруднення добре. Далі стирається в друкарській машинці або миття рук.
  • 50 мл зникають до 2 літра води. Машина річ на годину, після видалення в друкарській машинці.
  • Додайте 100 мл зникає кристал у порошкове відсік.

Для детергентних пилососів

Використовуваний шампунь, попередньо розведений водою, виливають у пилосос. Далі обробляється килимом.

У нашій статті ми розглянули, як використовувати видалення Vanish плям. Ми сподіваємося, що ви виберете продукт, який ви будете робити більшість.

Не забудьте підписатися на наш канал у Яндекс Дзен!

Як використовувати Vanish у пральній машині

Як використовувати Vanish у пральній машині

Цей засіб для видалення плям ідеально підходить для видалення складних забруднюючих речовин як у світлому, так і в кольоровому одязі. Миючий засіб може легко впоратися з найбільш складними плямами, включаючи забруднення з морозива, кави, соку, крові, жиру тощо. Чудово показав себе при очищенні одягу в холодній воді.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРАЛЬНА МАШИНКА- АВТОМАТ БЕЗ ПІД’ЄДНАННЯ ДО ВОДОПРОВОДУ//життя в селі.

Ефективно в гарячій і холодній воді. Спосіб застосування. мити: додайте 100 мл інструментів для промивання порошку, розбавлення 100 мл засобів у 4 л води при температурі не вище 40 ° С. Залиште мильну кольорову білизну. не більше 1 години, біла білизна. не більше 6 годин.

  • Виробник плям завантажується в дозатор для миючого засобу, який використовується для попереднього промивання та замочування (лоток з припливу I)
  • Засіб для видалення плям заповнюється стадією розпаду.
READ  Як зробити циркулярку з двигуна пральної машини

Де залити рідким агентом

Кожна пральна машина має спеціальний відсік або контейнер, щоб покласти порошок або залити відбілювачем. Як правило, він складається з трьох частин (відсіків), кожен з яких призначений для певної мети.

Залежно від типу завантаження в пральній машині, кювета або на передній або верхній кришці. Моделі з вертикальним навантаженням. це зазвичай на внутрішньому обкладинці дверей, розташованих у верхній частині. Зазвичай лоток має кнопку, щоб бути більш зручним, щоб отримати його і мити його.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРАЛЬНА МАШИНКА- АВТОМАТ БЕЗ ПІД’ЄДНАННЯ ДО ВОДОПРОВОДУ//життя в селі.

У більшості стиралів найменший відсік виготовлений для полоскання, пом’якшувачів, кондиціонерів та антитагів. Він має смугу, що обмежує необхідну кількість речовини, іноді варто “Макс” попередження або інша маркування. квітка або зірочка, слово “пом’якшувач” та ін.

Другий відсік. зазвичай середній розмір призначений для попереднього промивання або для замочування. Це не виливається в нього, але тільки пральний порошок засинає. Цей сектор або ліворуч або праворуч у кюветі. Зазвичай він позначається листом “А” або “я”.

Найбільш об’ємним відсіком є ​​сектор для прання з позначенням “B” або “II”. За відсутності маркування ви можете визначити цей відсік візуально. це більше, ніж решта. Гелієві миючі засоби, шампуні, плями, відбілювання, або миття порошків. Залежно від дизайну машини, його моделі та виробник залежать від місця розташування відсіків у контейнері.

Сучасні мийки зазвичай мають спеціальну програму під назвою “Відбілювання”. Білизна перед пранням Сортування: Спочатку нижня білизна рекомендується. Футболки, тіла, трусики. Рушники не стираються з постільною білизною, а Тюль разом з одягом. Білі тканини також виділяються окремо від кольору. Футболки та шкарпетки можуть бути вибілені разом, якщо вони їх бавовна.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS