Де заповнити руйнувальник у посудомийній машині Bosch

Характеристика та склад

Новини для ПММ поділяються на дві категорії. прості та багатофункціональні. Перша група коштів виконує лише одне завдання. очищає страви від забруднення. Друга група забезпечує догляд не тільки для страв, але й для одиниці, тому російські споживачі є більш популярними.

Повні дійонні полоскання відрізняються композицією та хімічною формулою, але стандартні компоненти завжди присутні у їх рецепті:

 • Аніонні та катіонні поверхнево-активні речовини (поверхнево-активні речовини). зв’язують молекули жиру та бруду та видаляють їх з поверхні посуду;
 • неіонні поверхнево-активні речовини. запобігання рясного спінення;
 • Полікарбоксилати. захист металевих елементів ПММ від появи іржі;
 • кислоти (лимон, молочний, фрукт). пом’якшення або нейтралізують агресивні лужні сполуки, що містяться в порошках та гелях для миття посуду;
 • Жирні спирти та миючі засоби. зменшують поверхневу напругу води та створюють захисну плівку на стінках посуду;
 • Вода. виступає як розчинник всіх інгредієнтів.

На розсуд виробника, синтетичні ароматизатори або ефірні масла, що дають кухонну посуд, запах ягід, фруктів або цитрусових, можуть бути додані до складу. Для людей, які страждають алергією або негативно, пов’язаними з багатим ароматом побутової хімії, гіпоалергенні композиції виробляються без барвників, павнових композицій та інших агресивних речовин.

Скільки до реп

Питання про те, скільки солі пофарбована в посудомийну машину, завжди турбує тих, хто запускає машину вперше. Виробники рекомендують виробляти повну завантаження, тобто завантажте соляний бункер до верхнього рівня. Відсік у розмірі від 0,7 до 1,3 кг компонента розм’якшення.

Судячи з численних відгуків користувачів, достатньо засипати стандартний кілограмний пакет солі, а навіть з щоденним використанням ПММ достатньо протягом 1,5-3 місяців. Наступна заправка пом’якшувальної речовини повинна бути здійснена відразу після відсутності індикатора солі підсвічує на цифровому табло.

Скільки солей достатньо, і як часто потрібно заснути, залежить від жорсткості води в регіоні. Щоб визначити цей показник, найпростіший спосіб зателефонувати в місцеву комунальну організацію, яка займається водопостачанням та системою каналізації. Другий доступний і більш-менш точний спосіб полягає в тому, щоб використовувати таблицю або карту жорсткості води за регіонами Росії, складені експертами.

Сільське споживання буде більше на півдні та в центрі європейської частини країни, а також у південних регіонах Західного Сибіру. Жителі Півночі від європейської частини Росії та Східного Сибіру пощастило, тому що м’яка вода тече з кранів у своїх будинках.

Відповідно до результатів визначення твердості води, необхідно встановити рівень споживання солі.

Перший запуск посудомийної машини Bosch. Посудомийна машина BOSCH. Посудомийка.

У дорогих фірмових моделях встановлюється спеціальний датчик, який автоматично визначає жорсткість води та регулює роботу іонообмінного пристрою.

У бюджетних машинах ця функція повинна бути налаштована вручну.

Ця процедура детально описана в інструкціях для посудомийної машини і займає кілька хвилин. Майже у всіх моделях масштаб забезпечується від 0 до 7, де 0 супер молочна вода, а 7. супер важка. За замовчуванням, у більшості PMM, значення жорсткості встановлюється на середньому положенні, але використовуючи 2-3 кнопки та кілька клацань, це легко змінити на велику або меншу сторону.

READ  Помилка hei у пральній машині Samsung

Як самостійно зробити агент

Склад продукту, який використовується для промивання посудомийної машини, тепер відомий. Єдине питання, яке залишається уточненням. це хімічні компоненти, які функціонують у полосканні, вони виконуються в якій суму, і необхідно додати до домашніх засобів. Але, не будучи хіміком, плювати і зрозуміти все це дуже важко, і тому навіть не намагається. Головне, щоб знайти простий і зрозумілий рецепт для приготування полоскання для вашого defechish, який буде доступний для всіх інгредієнтів. Отже, що замінити норницю на посудомийну машину? Ось деякі прості та легкі рецепти.

 • Основним інгредієнтом цього рецепту є яблучний оцет (необхідно взяти 9%). Для приготування їжі необхідно знайти спеціальний відсік, який зазвичай виливають рішучий агент, заливають оцтом там, вважаючи, що 1-го. Ложки досить близько 6 комплектів посуду, ми засинаємо в сусіднє відділення порошку, міцно покриваємо двері і перетворюють функцію очищення.
 • Наступний варіант промивного агента складається з трьох різних компонентів: ефірне масло (ви можете вибрати найбільш ймовірну), лимонна кислота (може бути замінена свіжим соком) та склоочисником. Для приготування необхідно змішувати 5 частин лимонної кислоти, 2. ефірне масло (бажано евкаліпт), 1. склоочисник. Одна чайна ложка цілком достатньо для обробки приблизно 8 комплектів посуду.

Наприкінці я хочу додати, що не потрібно нехтувати полосканням, тому що це дійсно варто, що дає страви дуже красивим блиском, знімає його від розлучень, водяних крапель, а сама посудомийна машина захищать посудомийну машину з неприємний запах і негативний вплив на його деталі хімічних речовин.

Якщо в будинку з’явилася посудомийна машина, господиня краще відразу ж боротися з тим, які кошти будуть потрібні для її належного функціонування. Вам потрібно буде купити не тільки порошок посуду, але й спеціальну сіль. Як і де заснути в посудомийній машині Bosch.

Рейтингові бренди та виробники

Майже кожен виробник посудомийних машин паралельно запускає для них також солі та миючі засоби або рекомендує безпосередньо в інструкціях для машини застосовувати варіант солі однієї чи іншої марки з певною дозуванням.

Ціни на продані соляні композиції відрізняються марками. якщо збереження грошей не в першу чергу, найкраще придбати фірмові препарати, рекомендовані виробником, що стоїть на кухні посудомийної машини

Зробити повний спектр солей для посудомийної машини з аналізом багатьох різних параметрів. Така композиція практично чиста хлорид натрію (зазвичай масова частка NaCl у них становить 99,5-99,7%!). Придумайте щось особливе, тут є проблематичним.

У середовищі, що розглядається, відповідно до стандартів, не повинно бути ніяких добавок, полонників, домішок та миючих засобів. Якщо щось подібне до опису складу, то це не активна сіль для іонообмінника, але нормальний засіб для миття посуду в автоматичній посудомийній машині “3 в 1”, “5 в 1”, “все в 1 “і т.D. Такі таблетки та порошки поміщаються в зовсім інший відсік у посудомийній машині.

Найбільш оптимальна версія регенеруючої солі є великі кристали NaCl. Порошковий аналог дрібного шліфування занадто швидко витрачений, краще йти по магазину. Потрібно шукати сольовий продукт у вигляді розміру гранула щонайменше 4-6 мм. Таблетки в цьому відношенні також хороші, але не в кожному іонообміннику можна покласти одночасно у необхідній кількості.

1 місце. Завершити Calgonit

Перше місце дано завершити Calgonit через майже повну відсутність негативних відгуків від домогосподарств на продуктах під цією маркою. За вартістю ця сіль знаходиться в середньому ціновому сегменті.

Закінчити Calgonit Розрізняє високу якість очищення NaCl та масових гранул, за своїми характеристиками більш релевантні преміальні продукти

Цей виробник також має продукти, призначені для миття посуду. Докладніше про товарні продукти, які ми говорили в цьому матеріалі.

READ  Як відбілювати рушники у пральній машині

2-е місце. содарант

Содаранс не поступається обробці Calgonit чистий хлорид натрію, але це трохи дорожче.

Сільське споживання ПММ “Сомат” виявляється трохи більше, і за ціною перших двох конкурентів практично поступається

Рекомендовано: Як згорнути нову сковорідку

Остаточне третє місце. Сомат. класичний середній перець.

На додаток до солі в асортименті цього виробника, існують високоефективні таблетки для миття посуду.

Перший запуск посудомийної машини Bosch. Посудомийна машина BOSCH. Посудомийка.

4 місце. Айон

Під брендом еоніт на ринку показує дві версії солей з масштабу: регенерація природного та чистого.

Перший продукт розташований як з натуральної сировини, а другий. з очищенням 99,9%! Але природність NACL. це велике питання.

Якщо посудомийна машина часто використовується, а посуд багато миють, то це чудовий варіант. Однак, з рідким використанням посудомийної машини, краще взяти дешевший препарат з масштабу

У всіх випадках для пачки солі, 1,5 кг доведеться платити близько 100-250. Ціна залежить від регіону, продавця та акцій, що відбувся з знижками.

Якщо дешевший продукт пропонується під іншою маркою. Тоді це варто з обережністю. Деталетом є перша ознака занадто малі гранули або низький ступінь очищення хлориду натрію. Як результат, ви будете платити менше для солі, але вона швидко витрачається або пошкоджує пральну машину.

Граблі на посудомийну машину

 • Лимонна кислота (розчиняється і видаляє всі відкладення, підтримує необхідний рН),
 • денатурований спирт (справляється з найсильнішим жиром),
 • Ефірні масла (дайте страви спеціальним ароматом і м’якою водою).

Препарат чутливий до якості H2O. З щільним обсягом, содисан повинен бути збільшений, а з м’яким. зменшення.

 • Поруччя для обробки посудомийної машини з польської компанії Reckitt Benckiseer є досить відомим у нашій країні. Це зніме барабани, прискорює сушіння (через активні інгредієнти), не окислює металеві предмети. Завершити допомогу (800 мл), яку достатньо протягом тривалого часу, буде збережено з кінчика, армуючий порошок миючого засобу.

Звичайно, посудомийна машина буде чудово працювати без цього, однак, якість такого миття буде далеко від ідеалу.

Цей продукт включає поверхнево-активні речовини, антикорозійні складові, лимонна кислота, спирт етанолу. У процесі миття посуду, Rinser виконує наступні функції:

 • допомагає усунути залишок порошку в каналізацію;
 • Надає страви та скляну блиску та буквальну прокрутку чистоти;
 • додатково витікає вже промиті об’єкти.

Оскільки посудомийні машини використовують сильніші діючі реагенти, ніж у прання, то така хімія не знімається простим потіком чистої води, вона залишається на поверхні посуду, і робить його небезпечним для здоров’я людей, а також замислюватися за зовнішнім виглядом.

Рінзера справляється з цією проблемою. нарешті видаляє залишки порошків та гелів.

Цей агент вступає в дію лише в кінці циклу масла, коли температура води досягає максимальних значень. У таких умовах, поверхневий натяг води значно збільшується, а речовини, що використовуються в полонсі, успішно видаляються, збільшують гідрофобні (вологість-репелентні) властивості посуду. На її поверхні утворюється спеціальна плівка, яка не відображається на смаку їжі і абсолютно безпечна для здоров’я.

В результаті нейтралізації негативних наслідків кислот та лугів досягаються блиск вилок, ложок, скляних та кристалів, то плями з чаю та помад повністю видаляються, а також сліди водних крапель.

Чому очікує бездіяльність

Як зазначалося в інструкції з інструкції щодо посудомийної машини “BOSCH“, початок тесту пристрою. неминуча операція перед початком безперервної роботи. Тільки через цю процедуру ви можете переконатися, що інструмент є правильним режимом, і одночасно очистити його від транспортування пилу та бруду.

Частина деталей посудомийної машини йде від фабрики в технологічній мастилі. Всередині пристрою може бути невеликий сміття, з подальшою роботою вона може забити фільтри.

READ  Чому не можна на сонці після лазерної епіляції

Багато споживачів хочуть негайно завантажити посуд та перевірте ефективність нової покупки. Це не правильно.

Перший цикл для розпаду необхідний, щоб позбутися технічної змащення та заводського сміття, який може бути всередині сукупності. Ці зарубіжні речовини на кухні можуть розчарувати лише власник машини. Тому достатньо встановити всі кошики в танку.

Важливий! У ході тестового вимикача вам потрібно уточнити:

 • Швидкість води;
 • Ступінь водяного опалення;
 • Чи здійснюється дренаж води після завершення циклу;
 • Якість сушіння та правильні параметри температури.

Всі перераховані функції повинні працювати належним чином.

Правильно завантажувати посуд

З фігурними коштами, продовжуйте завантажувати. Низька якісна миття. це 85% випадків ознака того, що страви були введені в нього неправильно, а не сигнал про проблеми з посудомийною машиною.

 • Очистіть посуд з залишків їжі;
 • Ми щільно складаємо посуд, але так, щоб він не заважав обертанню сімсових розробок, відкриття дозатора, вільного уривка та потоку води. У багатьох розділах ПММ можна переставити, щоб розмістити вази та ворог;
 • Ми засипаємо порошок або покладаємо таблетку, якщо вам потрібно. додати норницю та сіль;
 • Виберіть відповідну програму, запустіть. Якщо ви забули щось покласти, ви можете відкрити двері та повідомити страви, машина буде відновити роботу через кілька секунд.
 • Окуляри, посуд з крихкого скла розміщуються у верхній частині. Важливо, щоб вона не торкалася стін. Але посуд з найбільшим забрудненням розміщуються, тому що тут є найсильніші водні струмені;
 • Це буде повністю завантажено посудомийну машину, і тільки потім зробити включення;
 • Ви можете покласти невелику партію посуду після обіду в лотку та закрити кришку. так посуд не висихає, чекаючи наступної вечірки. І краще вибрати половину завантаження режиму;
 • Найбільш забруднені поверхні повинні бути розгорнуті вниз, так що чаші, горщики і так далі перевернуті над дном.
 • І для неглибокого посуду типу ножів і ложок є спеціальні лотки для використання. Вилки та ложки краще чергувалися, але нож, що лежить від лопатей. Тільки після того, як ви правильно розташовані страви, ви можете включити машину.

Не забувайте, що техніка миє посуд з гарячою водою, тому це не дозволяється поставити його:

 • Прилади зі сталевими елементами, які можуть працювати;
 • Посуд з дерев’яними вставками, перлинами, оловами або мідними елементами;
 • Чашки з малюнками або покриттям, які не відрізняються термічною силою;
 • Клеєні предмети;
 • Антикварні страви;
 • Пластикові елементи, на яких немає відповідного маркування щодо прийому;
 • Губки та кухонні рушники;
 • Кристал можна промити, але ретельно, оскільки з часом він може бути отруєний.

Посудомийна машина Bosch. Як вилити полонс і заснути сіль

Що роблять домашні замінники для посудомийної машини?

Ключові компоненти. поверхнево-активні речовини, легко розщеплюючи жир. Всі інші компоненти спрямовані на зміцнення спільного ефекту, спінювання, ароматизатора, однорідного розчинення та збереження. У спеціальному використанні можуть бути кислоти, відбілювач, силікат натрію, який протистоїть корозії, освітлювач, ферменти, загусники та багато іншого.

Посудомийна машина Bosch. Як вилити полонс і заснути сіль

Знаючи композицію, ви можете самостійно готувати суміш для миття посуду в ПММ. Чому? Можна регулювати відсоткове співвідношення компонентів, досягнення максимальної шкоди. Домашні препарати готуються на основі:

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS