Де заснути сіль в посудомийній машині Bosch

Всі посудомийні машини (ПММ), без винятку, мають сольовий відсік у своєму дизайні. Сіль використовується для пом’якшення води. Жорстка вода зменшує життя посудомийної машини. Це пов’язано з високою концентрацією у жорсткій воді кальцію (CA) та магнію (мг), з підвищенням температури потрапляння в осад і утворюючи тверді відкладення. У посудомийній машині ці депозити накопичуються на електричному нагрівачі, який розбитий.

Для виготовлення води м’якшу воду, вузол пом’якшувача з іонізуючою смолою вбудований у посудомийну машину. Ця смола притягує CA і Mg, а в обмін дає Н.А. Для смоли не втрачає своїх властивостей, він повинен відновити Na, тому потрібно заснути сіль в посудомийній машині.

Після промивання у жорсткій воді на столових пристроях, світло-сірий спалах може залишатися. У м’якій воді це не відбувається, краще розчиняє миючі засоби, тому миття краще.

Засипання солі в посудомийній машині Bosch, Korting, Midea або будь-який інший виробник, ми збільшуємо життя пристрою та якість своєї роботи.

Що таке сіль в посудомийній машині

Всі посудомийні машини (Hansa, Siemens, Bosch та інші) обладнані іонообмінником. Це ящик, який знаходиться під піддоном машини. Всередині коробки є іони натрію, нейтралізуючи шкідливі ефекти іонів калію та магнію. Перед тим, як потрапити в гілку ПММ через розпилювач, вода проходить іонообмінник. Шкідливі домішки приваблюють іони, тому посуд промивають м’якою водою.

Що виливати сіль і як вона входить у воду? З часом іонізатор виснажений, іони вимивають. Тому періодично слід покласти у відокремлення соляних таблеток. Вони поповнюють кількість іонів для нормальної роботи посудомийної машини.

Переваги використання солі для ПММ:

Чи можна використовувати просту, звичайну сіль

Виробники посудомийних машин не рекомендують використовувати будь-які інші речовини, крім тих, хто написано в інструкціях, прикріплених до автомобіля. Багато майстрів рекомендують сіль для обробки посудомийної машини. Одна пачка такої солі достатньо протягом 3 місяців експлуатації машини.

Але наші люди все ще люблять експериментувати, особливо над імпортним обладнанням. це витримає чи ні? Найчастіше, як заміна, використовують просту кухонну таблицю, але це еквівалентно заміни? Чи можна залишити просту сіль в посудомийній машині?

Давайте спробуємо відповісти на ці питання. Якщо ви берете лише ціну, то просту сіль, звичайно, виграє, його вартість в десять разів менше. Але, ніж це гірше, ніж спеціальна сіль, розгляньте пункти:

заснути, посудомийній, машина, bosch

Склад продукту

 • Проста сіль містить сама по собі, за винятком основного компонента, багато інших домішок, які не потрібні в посудомийній машині.
 • Спеціальна соля проходить багато кроків очищення, якщо це необхідно, до нього додаються бажані компоненти, що робить його незамінним для використання в автомобілі.
 • У спеціальній солі є цілий набір хімічних елементів, які промивають і відновлюються іонообмінником.
READ  Як встановити годинник на духовці ТЕКА

Чистий продукт

 • Навіть з візуальним інспекцією ви можете побачити щось аутсайдер у простому солі, він може навіть бути піском. Його потрапляння в машину не бажано.
 • Спеціальна сіль є однорідним продуктом, в якому немає нічого аутсайдера, це досягається завдяки високим технологіям обробки та очищення.
 • Соляна обробка найпопулярніша сіль для посудомийних машин. Тут ви платите більше за рекламу та бренду. Але є багато інших продуктів, менш рекламуються, більш прийнятними за ціною.

Розмір гранули

 • Проста сіль складається з частинок зовсім іншого розміру, тому вони відрізняються від них. Більші частинки без повністю розчиняються, можуть приклеювати разом і оцінювати сопла.
 • У спеціальній солі всі гранули того ж розміру розчиняються з тією ж швидкістю, завдяки чому забезпечується загальна взаємодія з водою.
 • Чим більші гранули запасу SAITH. Малі гранули розчиняють сіль, залишить більше.

З усього вищесказаного, ми можемо зробити висновок, що ми можемо замінити спеціальну сільну солі, яку ми, звичайно, можуть, але як це вплине на роботу посудомийної машини? З усіх боків, негативний:

 • По-перше, вода не буде пом’якшена, тому що це повинно бути, що це, безумовно, вплине на якість миття посуду.
 • По-друге, існує висока ймовірність застосування нерадикальної солі механічного пошкодження, ліквідація якої може коштувати досить дорого.

Є ще деякі варіанти для заміни спеціальної солі, але якщо вони також розібрані більш детально, то всі вони втрачають. Тому, придбавши дороге обладнання, не скупий на неї спеціальні засоби, то вона буде служити довше. Але де заснути, де є заповітне місце, про це далі.

Чому потрібна сіль?

Чому необхідно застосовувати сіль при промиванні посудомийної машини? Вода з підвищеною жорсткістю гірше Loarders Dirt, на внутрішніх частинах обладнання, з’являється вапна, і машина швидко не вдається. Використовуючи продукт, ви не можете турбуватися про свого помічника на кухні.

У будь-якій посудомийній машині є відділ з іонним обмін. Рідина проходить через нього і пом’якшується. У іонообміннику є спеціальна смола. Це гранульовано, нагадує маленькі кульки з негативним зарядом. Смола як магніт витягує частинки кальцію та магнію. Проходження через смолу, вода змінює свій склад. Іони натрію правильно дозволяються діяти правильно. З часом іони натрію з кульок змивають, і вони припиняють відтворення їх основної функції.

Сіль, що потрапляє в потрібний відсік машини, розчиняється і насичує частинки смоли натрію. Це відновлюється і продовжує діяти як магніт для кальцію та магнію.

Невдача регенерованої солі в посудомийній машині \ Наповнюючи регенеруючу сіль в посудомийній машині

Як закріпити компонент, показаний

READ  Програма для керування роботом пилососів Xiaomi

Скільки композицій необхідні для одного циклу посудомийної машини, залежить від якості джерела води у водопостачанні. У регіонах з м’якою водою, споживання сіль буде мінімальна, з жорстким. навпаки, збільшиться.

Запропонуйте, як важка вода у вашому регіоні може бути на місцевій воді Волоканал. Ви можете проаналізувати себе, це займе тестер у вигляді лактуючого паперу.

Якщо вода в регіоні досить м’яка, то продукт все рано заснути. Просто захопити це буде довгий час. Скільки, щоб заснути в кожну модель, вказана в технічному паспорті посудомийної машини. Стандартний індикатор від 500 г до 1,5 кг.

Де заснути сіль для посудомийних машин

Купівля посудомийної машини видаляє з домогосподарствами завдання щоденних миючих посуду. Але для того, щоб вона належним чином виконувала всі свої функції, і багато років працювало, треба забезпечити її відповідну догляд.

Щоб бути повністю озброєним після придбання таких побутових приладів і мають розуміння того, що необхідно використовувати тверду воду як пом’якшувач, в яких кількостях і де засихати в посудомийній машині, розгляньте більш детально принцип дії цієї солі. його функції та форма випуску.

заснути, посудомийній, машина, bosch

Що таке частина солі

Багато людей можуть думати, що сіль для посудомийної машини майже така ж, як звичайна готують солі, але це не так. По-перше, сіль для посудомийних машин виробляється у великих гранулах. По-друге, така сіль ретельно очищається, після чого вона просто не може містити будь-яких домішок.

Крім того, це, залежно від виробника, може бути виготовлений з додаванням наступних компонентів:

 • Цитрат натрію (служить для знищення мікробів та бактерій);
 • Перкарбонат натрію;
 • Різні аромати;
 • Дискострований і бікарбонат натрію;
 • Натрій Polyspargincture.

Засыпка регенерирующей соли в посудомоечную машину \ Filling the regenerating salt in the dishwasher

Вищезгадані речовини дають продукти окремих виробників. Відмітні властивості. Наприклад, окремі варіанти дають антибактеріальні властивості води або задовольняють його приємним ароматом.

Де і що заснути сіль

У абсолютно будь-якій посудомийній машині є спеціальна соляна відсік. Він розташований на дні, під нижньою лоткою. Тут потрібно залити сіль для посудомийної машини. Для зручності це необхідно через воронку. Багато споживачів стверджують, що після того, як вони відкривають кришку відсіку, щоб поповнити резервуар сольовим складом, там стоїть вода. Варто відзначити, що це норма.

Всі необхідні кошти купуються у спеціалізованих магазинах у відповідних відділеннях для посудомийних машин.

Найпопулярніший продукт для посудомийної машини. таблетки, вони закладені в спеціальному відсіку на кришці пристрою. Вона включає не тільки порошок і полоскання, але і невеликий відсоток солі. Використання такої композиції допустима, але недостатньо. Експерти рекомендують навіть при використанні комбінованих таблеток, заливайте регенеруючу або таблетовану сіль в нижній резервуар. У цьому випадку ви можете просто налаштувати споживання сіль в посудомийній машині та залити за потребою.

Ніж солі спеціальні відрізняються від звичайного?

Ми думаємо, що ви самі розумієте, що слово “кінь” не може завжди вказувати на арабську коня, і може означати, що це звичайне поні. І спробуйте потім довести на гонках, що коні теж!

READ  Режим вовни в машині Indesit

Засыпка регенерирующей соли в посудомоечную машину \ Filling the regenerating salt in the dishwasher

З солі однієї історії. Спеціальна сіль для посудомийних машин має дві відмінності від звичайного:

Невдача регенерованої солі в посудомийній машині \ Наповнюючи регенеруючу сіль в посудомийній машині

І ці два фактори роблять абсолютно інший продукт від нього, хоча він залишається у складі звичайного хлору натрію.

Звичайна сіль містить ваги домішок, до точки, що є частинки піску та гіпсу. Ці речі повністю заплутані іонообмінником, що виводячи його з ладу, і, крім того, псують залізні частини, сприяючи тому, що іонообмінник призначений для боротьби.

Грануляція такої солі призначена для повільного розчинення і у жодному випадку не забили фільтр іонообмінника. Тобто, якщо ви покласти дрібну сіль, вона забуде фільтр, і він не зможе працювати взагалі! Природно, що ефект не буде гладко, оскільки соляний розчин не досягне місця призначення. Зрештою, як ви пам’ятаєте, сіль відіграє лише непряму роль і безпосередньо до пластин, вона не падає.

Як заправити сіль ПММ?

Отже, що водопровідну воду м’якше, у кожному ПММ є іонообмінник, який має ефект пом’якшення. Для того, щоб іонообмінник виконувати свої функції, додайте сіль в машину вчасно. Щоб дізнатись, яка кількість необхідно додати, вам потрібно з’ясувати та виправити жорсткість води, виготовлення даних у пам’ять машини.

Ви можете з’ясувати жорсткість води в нашому регіоні в місцевому “Водоканале”.

Найкращим варіантом. придбати посудомийну машину, в якій забезпечується функція автоматичного визначення твердості. Така сама машина визначить цей параметр і обчислює необхідну дозу солі. Але це коштує такого ПММ Neshoshavo, як правило, ця функція може бути знайдена в моделях преміум-сегмента. Отже, оптимальний варіант. це спеціальна тестова смужка, яка покаже зразкові показники, і це буде достатньо.

 • Частота заправки залежить від жорсткості води в регіоні, а також на об’єм води, споживаного пристроєм.
 • Дізнайтеся про відсутність компоненту солі завдяки індикатору. Якщо світло світло. це означає, що настав час заповнити відсік. Користувач не потребує запам’ятовувати, коли цей компонент був покритий. сам машина повідомить про порожній відсік.
 • Сіль завантажується в іонообмінник через воронку, яка поставляється з її повною.
 • Коли ви вперше почнете машину в іонообміннику, виливається вода, а 1 кг солей засинають. З подальшим заправкою, не потрібно заливати воду. Споживання сольового компонента залежить не від кількості циклів, але на об’єм води пропускається через систему.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS