Духова шафа з функцією мікрохвильової печі Bosch

Вбудовувані духові шафи Bosch з НВЧ

Вбудовувані духові шафи Bosch з НВЧ порадують вас не лише справжньою німецькою якістю, а й функціональністю. Високоякісні матеріали та інноваційні технології будуть лояльними помічниками у домогосподарстві.

Загальні відомості

Вбудовані духовки Bosch можна встановити не тільки під стільницю, але й на рівні очей, що значно полегшує експлуатацію. Крім того, інженери піклувалися про ваш комфорт та бюджет. Функція НВЧ замінить вам мікрохвильову піч, вам не доведеться шукати місце та витрачати гроші на ще один пристрій.

Плюси НВЧ

Ця функція ідеально підходить для підготовки напівфабрикатів або для розморожування продуктів. Крім того, за допомогою мікрохвильової печі ви можете якомога швидше підігріти охолоджені страви, як у звичайній мікрохвильовій печі.

Деякі функції

Навіть у найпростішій моделі понад 10 програм, включаючи базові та особливі режими, наприклад, сушіння, дбайливого гасіння, для підйому тесту тощо.д. Розумні системи самовідчищення: каталітична та піролітична, які розщеплюють забруднення на вуглекислий газ та воду або перетворюють їх на попіл. Крім того, у нових моделях реалізується функції очищення задніх стінок EcoClean. Технологія очищення Granitenamel працює через гладку внутрішню поверхню. Технологія Hotair несе відповідальність за оптимальне розподіл тепла та забезпечує ідеальне приготування приготування на двох рівнях. Despassist. це автоматичний вибір відповідного типу нагріву, температури та часу для кожного блюда. Система захисту безпеки, захисне відключення та залишковий індикатор тепла несуть відповідальність за безпеку.

Вбудована духовка Bosch з мікрохвильовою функцією. це ідеальне співвідношення ціни та якості. Купуйте надійну техніку в інтернет-магазині техноприду з доставкою в Москві.

Вбудовані латунні шафи з мікрохвильовою функцією Bosch

Замовлення в інтернет-магазині Liga BT на недорогу ціну. Ми продаємо:

 • Широкий асортимент В наявності 9 товарів.
 • На сайті можна порівняти опис товарів.
 • У категорії багато відгуків наших клієнтів.
 • Придбати ви можете з доставкою по Москві та МО або оформити самовивіз. Доставка буде здійснена максимально швидко.
 • Варильні панелі
 • Витяжки
 • Вбудовувані посудомийні машини
 • Вбудовані холодильники
 • Вбудовувані морозильники
 • Пральні машини, що вбудовуються
 • Вбудовувані мікрохвильові печі
 • Шафи для підігріву посуду посуду
 • Вбудовані винні шафи

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару, її появу та повноту без попереднього повідомлення продавцю.Вся інформація про продукт на товар наведено, і не є публічною пропозицією відповідно до пункту 2 статті 437 Цивільного кодексу, ми переконалися, що ви перевірили наявність бажаних функцій та характеристик.

Кабінет підлоги з мікрохвильовою функцією: як це працює, пристрій, ціни та відгуки

Основною перевагою такого обладнання можна назвати квадратним квадратом. якщо печі встановлюється з функцією мікрохвильової печі, то окрема мікрохвильова піч більше не потрібна, що означає простір, де він може витримати, звільняється. Варто також відзначити невеликі розміри таких пристроїв. При їх установці знизу залишається вільний простір, який можна використовувати на свій розсуд. Такі пристрої дозволяють приготувати практично будь-яку страву. Проте не обійшлося і без мінусів, серед яких ? досить висока вартість і невеликий асортимент у магазинах (порівняно з вбудовуваними духовими шафами без додаткових функцій). Ще одним недоліком можна назвати те, що користуватися духовкою, поєднаною з мікрохвильовою піччю, для розігріву не дуже зручно.

духов, шафа, функцією, мікрохвильової

Адже для того, щоб поставити в неї тарілку, наприклад, із супом, доводиться нахилятися практично до самої підлоги. Поломки такої техніки трапляються частіше, адже якщо брати електрообладнання, то в ньому крім Tubular Heater може відмовити і магнетрон. При цьому господиня втрачає можливість не тільки запікати їжу, але й розігрівати її. Та й в інтер’єр вони вписуються ідеально

Духові шафи Bosch

Bosch. всесвітньо відомий виробник побутової та професійної електротехніки, який розпочав шлях наприкінці XIX століття з майстерні зі штатом із трьох осіб. Духові шафи Bosch у каталогах інтернет-магазинів Москви та інших міст Росії представлені безліччю різноманітних моделей. Вибір пристрою варто почати з типу та формату.

READ  Вбудована мікрохвильова піч з грилем та конвекцією

Різноманітність продукції над ринком

Залежно від типу розрізняють газові та електричні моделі. Перші потребують підключення до газової магістралі та й загалом складні в плані установки, але при цьому розігрівається така духовка швидко, якщо порівняти з аналогічною електричною моделлю. Переваги електричних рішень. рівномірний розподіл тепла в робочій камері та додаткові функції. Так, ви можете купити духову шафу Bosch, яка додатково виконує функції мікрохвильової печі та пароварки. Така духовка підійде для відносно невеликих кухонь.

Також при обмеженому вільному просторі для встановлення техніки варто звернути увагу на підкатегорію компактних моделей. Такі відрізняються зменшеними габаритами корпусу – висота або ширина не перевищує 50 см, що спрощує вбудовування приладу у кухонний гарнітур. Але варто пам’ятати, що разом із цим зменшується і корисний об’єм робочої камери духової шафи.

Додаткові можливості

Сучасна духовка. багатофункціональна кухонна техніка, яка готує кулінарні шедеври з мінімальними витратами на оплату праці. Таким чином, модель з вбудованим парогенератором готує пару, що сприятливо впливає на безпеку вітамінів та корисних копалин у продуктах. Пристрій з вбудованим мікрохвильовим випромінювачем дозволяє прискорити підготовку нових страв і розігріти готові, замінюючи мікрохвильову піч. Але ціна духових шаф Bosch цього типу висока.

Гриль, коса та конвекційна система. ці функції підтримують електричні та газові печі. Гриль за допомогою спеціального теплового випромінювача готує м’ясо, рибу та інші страви з характерною засмажкою скоринкою. Конвекція за допомогою системи вентиляторів забезпечує рівномірну циркуляцію теплого повітря для кращого пропікання їжі. Вертел — спеціальний стрижень, що обертається, на який нанизується запіканий продукт під час готування, що сприяє рівномірному прожарюванню з усіх боків.

Ще одна корисна у побутовому застосуванні функція. телескопічні напрямні. Завдяки цьому рішенню деко при відкритті дверцят автоматично виїжджає з духовки. Це дозволяє господині витягувати страви без ризику обпектися.

На що звернути увагу під час вибору

Корисний об’єм робочої камери пристрою визначає розміри страви, яку можна приготувати. Для зручності догляду за пристроєм виробник забезпечив три версії системи очищення: каталітичне, піролітичне чищення пором. У першому випадку ми говоримо про спеціальне внутрішнє покриття стін, що сприяє розпаду жирів для води та сажі. Піролітична – передбачає випалювання плям, забруднень та залишків їжі за високої температури. А після обробки парою внутрішні стінки духовки легко очищаються підручними засобами. Панель управління може бути сформована з поворотних, кнопкових та сенсорних перемикачів та їх комбінацій. Вибір залежить від переваг кожного користувача, що не впливає на можливості пристрою.

Духові шафи Bosch з функцією НВЧ

Якщо ви хочете, щоб істотно спростити життя та зберегти кухонний простір, варто придбати духовку з мікрохвильовою функцією від Bosch. Це значно спростить своє життя і принести йому можливість витрачати набагато менше часу на кухні.

Подібні кухонні пристрої будуть особливо доречні для тих, хто має сім’ю. Незалежно від розмірів сім’ї, і духовка, і вбудована в неї мікрохвильова піч дадуть вам можливість зробити своє життя набагато простіше і легше, а приготовлену вами їжу. набагато різноманітніше. Також духовка з мікрохвильовою піччю варто взяти коханців готувати.

Якщо у вас немає великої сім’ї, і немає спеціальної любові до приготування їжі, то така кухня агрегатів у вас немає нічого більш простіше придбати мікрохвильову піч.

Ви можете запитати, чому Bosch? Тільки ця компанія є одним з найпоширеніших виробників таких побутових приладів, а якість техніки завжди була зверху.

Подвійний кухонний блок значно економить місце. Ви можете встановити його в будь-якому відповідному місці. У електричних моделях є величезна кількість режимів, які спрощують ваше життя та різноманітні страви, підготовлені вами. Крім того, піч нагрівається рівномірно, через яку спалюється дно і сирі середній в страві не загрожують. Інший плюс. поширеність. Техніка цієї компанії зустрічається у будь-якому самоповажному магазині домашнього приладу та електроніки.

Електричні духовки з вбудованою мікрохвильовою піччю споживають багато електроенергії. Природно, дуже хороша проводка. Також, щоб встановити їх проблематично, як це потрібно для наземного, виділяють окрему лінію електропередачі та т.д. Газова печі з вбудованою мікрохвильовою піччю в цій компанії просто відсутня.

На що треба звернути увагу

 • Наявність додаткової комплектації у вигляді грат, шампурів та іншого подібного. Це, безумовно, не є основним критерієм відбору. Але ідеально відповідні грати та шампури зайвими ніколи не будуть.
 • Додаткові програмні режими. Це набагато спрощує готування та привносить різноманітність. Але і збільшує ціну Духовки з механічним керуванням коштують дешевше, а сенсорні славляться своєю високою точністю. Для любителів створювати шедеври, рекомендується вибрати варіант із сенсорним керуванням, тим же, хто просто хоче готувати – з механічним.
READ  Як швидко очистити мікрохвильову піч вдома

При виборі духовки з функцією мікрохвильової печі Bosch важливо правильно розставити пріоритети. Враховуйте свої фінансові можливості, тверезо розглядайте необхідність додаткових функцій – платити за їх наявність доведеться, але чи потрібні вони вам у побуті. Так само, почитайте перед покупкою інформацію про цікаву для вас моделі в інтернеті – що кажуть виробники, покупці. Це дасть вам тверезе уявлення про те, що ви придбаєте в результаті.

Важливо розуміти, що електричні духовки споживають багато електроенергії.

Відгук: Духова шафа Bosch CMG636BW1 з функцією НВЧ. Корисна та зручна річ на кухні

Наш духовий шафу ми підбирали до нашої нової кухні у 2016 році. Я вже писав про білий котел Bosch, і сьогодні я хочу розповісти про компактну духовку Bosch з мікрохвильовою функцією CMG636BW1.Колір духової шафи, як і варильної панелі, білий. І для мене це було важливо. Я помітила, що білих моделей значно менше, ніж чорних. Незважаючи на це, виглядають білі моделі чудово на кухні. Але колір. Це, звичайно, не є головним плюсом цієї печі.

Духова шафа має строгий лаконічний дизайн. Духовка компактна, завдяки чому у нас під духовкою помістився досить місткий ящик для посуду.

Духова шафа вбудована і незалежна.

Номер моделі вказаний усередині духової шафи.

У комплект входять грати та універсальне деко. Найчастіше я використовую решітку: вона підходить для мікрохвильової печі, для запікання, м’яса на грилі.

Деко в основному підставляю додатково, щоб туди стікав жир від блюда, яке готується вище рівнем не решітці.

Перший поворот на першому повороті або після вимкнення дисплея електроенергії пропонує вибрати мову та встановити час.

Годинник дуже зручний, я постійно ним користуюся на кухні.

Також корисна на кухні та таймера, що працює незалежно від приготування їжі. Час часу можна встановити до 24 годин. У стані на дисплеї, освітленому значком червоного таймера.

Глобальна гідність цієї моделі полягає в тому, що духовка виконує повноцінну мікрохвильову функцію. Для мене це дуже зручно, тому що мікрохвильова піч займає досить велике місце на кухні, крім того, її треба ще додатково купувати.Для мікрохвильової печі, пропонується вибрати з 5 потужностей. 90,180,360,600 та 1000 Вт. Найчастіше я використовую 600 або 1000 Вт. Час ви можете вибрати будь-який до секунди.

Дуже зручно, що при відкритті дверей повороти на яскраву підсвічування.

Двері мікрохвильової печі щільно закрита, тому мікрохвильова радіація не випадає. Я провів експеримент і поклав всередині мікрохвильового мобільного телефону, який потім називався. Я не міг пройти до телефону в мікрохвильовій печі, яка говорить, що захист від радіації хороший.

Кабінет опалення пропонує кілька видів опалення. 4D гаряче повітря, верхнє/нижнє тепло, гаряче повітря еко, верхній/нижній крила Eco, гриль з конвекцією, гриль великої площі. Вентилятор вбудований у вентилятор, який автоматично включається. Завдяки конвекційній системі, страви збентежені зсередини рівномірно, навіть у товстих керамічних стравах.

Чесно кажучи, я зазвичай використовую 4D гаряче повітря для випічки.

Вибираю потрібну температуру та час. і можна йти на прогулянку або в магазин.

Налаштування температури та часу приготування здійснюється за допомогою регулюючого кільця.

А ось і запечена свинина в режимі 4D гаряче повітря, приготовлена ​​при температурі 200 градусів за 40 хвилин у керамічному посуді. Всі домогосподарства дійсно люблять.

ЗАХИСТ ВІД ДІТЕЙДухова шафа має функцію захисту від дітей. Для її активації необхідно натискати кнопку з ключем протягом 4 секунд, після чого всі кнопки блокуються і при натисканні на будь-яку кнопку висвічується напис: “Для розблокування натискайте протягом 4 секунд”.

Однак моїй дитині все ж таки вдається знімати регулювальне кільце, що повертається. Він ховає кільце з календом, після чого кільце випадає з гнізда.

Крім того, дитина на рік і 5 місяців виявляється відкрити двері духовки. Тому необхідно ретельно стежити за дітьми, коли готується страва.

Очищення загального гардеробу дуже простий. достатньо, щоб витирати його вологою губкою і вже стає чистим. За межами занадто легко. Єдине, що не подобається. Не можна мити між окулярами дверей. На вершині дверей між окулярами є розрив, де ми маємо молоко, проникає. Тому було 3 білі смуги, які я не можу видалити.

Інші об’єкти можуть виконувати багато інших функцій, які я ще не користувався. Це автоматична 10 хвилин сушіння кабінету після приготування.

Я зазвичай висихаю духовку без цієї функції. Достатньо просто витирати його зсередини з вологою губкою і залишити відкритим протягом півгодини. Всі вологи за цей час.

У шафі є ще попередньо встановлені режими для підготовки різних посуду: пироги, хліба та булочки, піца, запіканка та суфле, птах, глибока мороза, м’ясо, риба, гарнітура. Крім того, можна поєднати нагрівання з мікрохвильами в режимі мікрокомбі. Я ще не використовував ці режими.

READ  Як вимкнути звук на мікрохвильовій печі Samsung

Купували ми духову шафу разом із кухонними меблями в Кухонному дворі. Духова шафа нам коштувала 62 тисячі (ми купили вітринний зразок зі знижкою 30%).

Підводячи ПІДСУМКИ, в цілому духовою шафою дуже задоволені.

Що мені подобається в духовці: компактність (займає невеликий простір) відмінний ароматизатор дизайну. Вбудований близнюк-кристалічний сенсорний дисплей-мімероцикл Особливості захисту від дитячої великої кількості різних режимів

Що мені не подобається:.lleso видалити регулююче кільце, яке дитина грає, неможливо видалити забруднення в дверях всередині між окулярами

ТОП-10 найкращих духових шаф з функцією НВЧ: рейтинг 2021-2022 року та який краще вибрати

Багатофункціональні кухонні прилади мають безліч переваг.

Крім економії робочого простору, це сприятливо позначається і на якості приготовлених продуктів.

У вбудованій духовці з функцією НВЧ можна розморозити блюдо, запекти і покрити його хрусткою скоринкою, не дістаючи з духовки.

Топ-15 рейтинг кращих вбудованих печей з мікрохвильовою піччю 2021-2022

Місцева ціна
Топ-5 найкращих електричних вітром з мікрохвильовою ціною/якістю
один WEISSGAUFF OE 449 PDB Дізнатись ціну
2 WEISSGAUFF OE 449 PDX Дізнатись ціну
3 Electrolux VKL8E00X Дізнатись ціну
4 Gorenje bcm 547-orab Дізнатись ціну
п’ять Maunfeld Mcmo.44.9GW Дізнатись ціну
ТОП-10 найкращих електричних духових шаф із НВЧ
1 Fornelli FEA 60 Duetto mw IX Дізнатись ціну
2 Weissgauff OE 442 W Дізнатись ціну
3 Bosch cmg633bb1 Дізнатись ціну
4 Bosch hmg636ns1 Дізнатись ціну
п’ять Bosch cmg636BS1 Дізнатись ціну
6 MAUNFELD MCMO 44.9GB Дізнатись ціну
7 MAUNFELD MCMO 44.9GW Дізнатись ціну
8 Zigmund Shtain EN 102.112 S Дізнатись ціну
9 MAUNFELD MCMO 44.9S Дізнатись ціну
10 Siemens HM636GNS1 Дізнатись ціну

При виборі духової шафи з функцією мікрохвильової печі спочатку слід звернути увагу на обладнання, що відповідає запитам споживача за загальним вимогам.

Тоді серед моделей вибирайте модель з відповідними додатковими функціями.

Розміри

Тому для великої родини та любителів курчат гриль, ви повинні вибрати духовку більше.

Для вбудованих моделей важливо, щоб у ніші залишається вільне місце.

Повітряний повітря повинен вільно виходити, одержуючи місце до холодного, так що духовка не перегрівається.

Під великими нестандартними моделями повинні зробити меблі на замовлення.

Потужність

Чим більш потужна духовка, тим швидше вона зможе розігрітись, і буде менше часу для підготовки.

З іншого боку, більш потужне обладнання споживає більше енергії. Ви повинні вибрати оптимальний варіант.

Духовка Bosch с Микроволнами и Паром Bosch HNG6764B6 3 в 1, HNG6764S6, HNG6764W6 ОБЗОР

Пристрої, які споживають електроенергію, є економічними, мають маркування класу енергозбереження a.

Духовка Bosch с Микроволнами и Паром Bosch HNG6764B6 3 в 1, HNG6764S6, HNG6764W6 ОБЗОР

Найбільш вигідні, що мають спеціальні програми з економного витрачання електрики, маркуються «А». Але ціна на таке обладнання вища.

Тип очищення

Робити це звичайними способами складно та довго.

Духові шафи з функціями мікрохвильової печі мають вбудовані способи очищення за принципом:

Гідролізний спосіб передбачає розчинення жиру парою. Слід поставити ємність із водою в камеру та поставити на нагрівання.

Потім м’які забруднення забираються вручну серветкою з додаванням миючих засобів.

Очищення піролізом передбачає згоряння та перетворення на попіл жиру під дією високих температур.

Виставляється максимальна температура нагрівання. Потім пил зі стін видаляється сухою губкою.

Безпека

У всіх електричних печах є замок від людської руки, що входить до зони нагріву. При відкритті дверей, опалення миттєво відключається.

Блокування від дітей не дозволяє дитині відкривати духовку і змінити програму під час роботи.

Двері з 4-шаром скло завжди залишаються поза холодним. Тонке подвійне скління проходить тепло. Про них ви можете спалити руку.

Захисна система від перегріву є особливо важливою функцією для вбудованих моделей.

Датчики вимикають нагрівання при високих температурах тіла та запобігання спалювання обладнання та викривлення меблів.

Додаткові функції

Багато додаткових функцій вбудовуються в комбіноване обладнання.

 • Гриль. відкрита спіраль згори робить хрустку кору;
 • Конвекція. примусовий рух повітря всередині рівня камери температури та розмивання;
 • Турбоград. це одночасна робота гриля та вентиляції повітря в камеру;
 • плюна;
 • з паровою функцією;
 • Телескопічні довідники. аркуші та решітки витягуються з гарячої камери;
 • Електронне програмування режимів приготування;
 • відстрочений запуск;
 • звукові сигнали при відкритті дверей, у завершенні робочого циклу;
 • Індикація інвалідності.

Виробники, іноді, крім корисних функцій, встановлюють багато всіх видів вихростей, багато з яких не потрібні покупцем або використовуються їх надзвичайно рідко.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS