Екран для печі в цегляній ванні

Послідовність печі

Цегляний дизайн повинен мати надійну основу, тому процес покриття печі починається з розташування твердого або стовпчого фундаменту. Маючи дерев’яну підлогу у ванні, ви повинні піклуватися про вогнетривкі. Для цього, у зоні розташування печі, поміщений металевий лист, що покриває його вище, азбестовий матеріал. Далі робота виконується в наступному порядку:

 • виконувати основу, що представляє одну або дворядчну кладку;
 • На підставі гори духовка;
 • Покладіть перший рядок цегли, згідно з яким весь дизайн зберігається;
 • Викладені наступні рядки екрану, залишаючи нижче і зверху спеціальних отворів для циркуляції повітря, додаткові елементи зібрані;
 • Виконайте цегляну димарне або встановлену металеву трубу.

У виробництві творів не можна забути про такі нюанси:

В іншому випадку все так само, як у звичайній кладці: перевірка кутів з підламкою, і рівномірність кожного ряду. Строго дотримання технології. застава якості майбутнього дизайну.

Клієнти надаються можливість придбати печі з одного з постачальників і самостійно встановити або зв’язатися з фахівцями підприємств, що надають послуги з будівництва ванн та встановлення агрегатів.

Металева піч не дуже красива, а не зовсім безпечна, оскільки чавун не просто швидко нагрівається, але буквально прокатка. І після швидкого нагрівання, відбувається таке ж швидке охолодження.

Але ці недоліки легко виправляти цеглу. Облицьований цегляним дизайном не виглядає гіршим, ніж абсолютно цегляний нагрівач, а для його будівництва потребують мінімальних навичок.

Основні критерії вибору цегли для затискання

Печі можна подрібнити клінкерну цеглу

Цегляна література металева облицювальна зареєстрована в SNIP 21-01-97. “Пожежна безпека будівель та споруд”.

Документ передбачає, що котли сталеві шпону можна знайти за типом матеріалу:

Цегла для покриття чавунна піч повинна мати такі властивості:

 • Економія характеристик з сильним нагріванням;
 • імунітет до крапель температури;
 • Стійкість до вологи, грибку та форми;
 • безперервне збереження отриманого тепла;
 • Механічна міцність;
 • тривалий термін служби;
 • морозостійкість;
 • Висока теплоємність.

Найкращий варіант вважається червоним і жовтим валом. При покупці необхідно звернути увагу на характеристики, оголошені виробником та фактичним станом каменів. Вони не повинні серйозно відрізнятися один від одного за розміром, формою, кольором. Неприпустимо взяти товар, який руйнується в кутах та ребрах, має виражену неоднорідність, іноземні та деградовані включення.

Вибір захисного екрана

Перш ніж встановлювати захисні екрани у ванні, потрібно вибрати правильний дизайн. Вибір впливає на масу різних параметрів, починаючи від матеріалу нагрівального пристрою та його потужності, що закінчуючи температуру розігріву та інших факторів.

Щоб створити найбільш ефективний та надійний екран для печі в ванні, слід враховувати наступні показники:

 • Ступінь термостійкості матеріалу;
 • Складність встановлення обраного дизайну;
 • Зносостійкість та стійкість до відмінностей температури, оскільки умови для роботи захисних екранів є достатньо несприятливими;
 • Вартість матеріалу, з якої його ефективність часто залежить.

Термостійкі екрани для печей для ванни поділяються на два типи залежно від використовуваного матеріалу:

Екран облицювальних цегли для печі для ванни

 • Екрани базальтові картонні. Середня товщина такого захисту становить близько 10 мм. Подібні структури досить надійні, практичні та комфортні. При встановленні матеріал встановлюється під кутом до печі обладнання.
 • Цегляні екрани. Закладка Цегляна рефлектори здійснюється при будівництві ванни. захист від цегли важить багато, тому вона повинна бути надійною базою під ним. Якщо ви оснащете такий захист після встановлення самої ванни, процес встановлення буде складним. Крім того, варто пам’ятати, що силікатна цегла не підходить для захисту, тому ви повинні використовувати червоні або клінкерні продукти.
READ  Як розігріти їжу якщо немає мікрохвильової печі

Планування захисного екрана, варто звернути увагу на декоративні якості будівель. Справа в тому, що оскільки захист може бути зовнішньою точкою, що значно збільшить візуальні якості інтер’єру, просто подивіться на будь-які фотографії з подібним дизайном.

Для організації захисту, найчастіше використовуються повномасштабні печі, які складаються з лігуванням рядків. Щоб покласти їх, використовується спеціальне рішення, змішане у співвідношенні 1:30:10 (цемент, пісок та глина, відповідно).

Природно, при встановленні, необхідно враховувати розширення сталевих аркушів при підданому температурі, тому на вершині кладки, щоб залишити сюжет на три ряди. Це правило стосується тільки печі з цеглими.

У випадку з металевими плитами ви можете використовувати одну з наступних схем:

екран, печі, ванна
 • Захисний екран для житла. Такий захист, який, як правило, створюється з цегли, блокує тепло, що вивільняється корпусом печі.
 • Захисний екран для сусідніх стін. З аналогічними екранами, виготовленими з вогнетривких матеріалів, стіни, прилеглі до печі для ванни.
 • Захист від підлоги. На підлозі негорючі матеріали складаються. цегла, порцеляновий каменю, натуральний камінь або металевий лист, закладений на верхній частині теплоізоляційного шару.

Виберіть екран для печі в ванні

Перш ніж запустити установку конструкції, необхідно вирішити, який розділ найкраще підходить для вашої паринки. Вибір матеріалу впливає ряд факторів, у тому числі:

Для просторої кімнати, в якому часто є маленькі діти, регулярний дерев’яний розділ підходить, що розділяє тепловий пристрій від парової кімнати. Якщо у вас є компактна ванна, і ви любите парувати при високих температурах, подумайте про встановлення металевого екрану для печі, яка зробить місце безпечним з усіх боків і не завадить вам насолоджуватися справді насиченим тепла.

Щоб створити найбільш ефективний та надійний розділ між кам’яними та паровими стінами, слід враховувати наступні показники:

 • Ступінь теплостійкості матеріалу, з якого буде зроблено екран;
 • складність установки всіх елементів обраного захисного дизайну;
 • стабільність перегородки до значних температурних відмінностей;
 • стійкість до постійного впливу вологи;
 • Термін служби.

Всі види лабораторів, а також методи теплоізоляції стін, які ми сказали вище, мають високі показники на вищезгаданих елементах. Тому при виборі конкретного дизайну необхідно, перш за все, на ваших особистих можливостях та уподобаннях.

При необхідності захисту

Необхідність встановлення захисної обробки та екранів не завжди відбувається. Якщо вогнезахисна відстань спостерігається між плитою та найближчою поверховою віхою, додатковий захист не потрібний. На цій відстані ІЧ-промені розкидані, ми будемо послабити, а потім їх число, що дерев’яна стіна отримує, більше не може призвести до його пошкодження.

Вважається, що безпечна відстань від стінки до цегельної печі (чверть чверті цегли) не менше 0,32 м, від стінки до металевої печі (не облицьована). щонайменше 1 м. Для металевої печі, облицьованої зсередини з цеглиною або шамотом, відстань зменшується до 0,7 м.

Таким чином, дотримання відстань пожежної профілактики є більш можливо, у великих ваннах, де проблема економії простору не є актуальною. У сімейних парилотах, де в обліковому записі кожен сантиметр простору, встановлення печі в 0,3-1 м від найближчих стін. У цьому випадку стандарти, встановлені стандартами безпечних відстаней, повинні бути зменшені за допомогою екранів та обробки.

READ  Як зберігати фен і завиток у ванній кімнаті

Технологія виробництва захисного екрану

Основою для створення термічного бар’єру є листовий негорючий матеріал. Як такий матеріал, використовуються скляні джемситу (CML) або мікросвіту. Їх установка виконується через рукав, на дерев’яній рамці або безпосередньо до поверхні стіни. Найбільш безпечний спосіб встановлення цього захисного шару. встановлення на самонарізаному гвинті через спеціальну металеву або керамічну рукав довжиною 3 см. Приклад розташування теплового бар’єру з ілюстрацією появи рукава на зображенні нижче.

Одним з найважливіших властивостей хорошої паринки. це високоякісне опалення, довгострокове забезпечення високої температури.

Как обложить банную печь кирпичом СВОИМИ РУКАМИ! Сухой экран для печей Тройка.

Він забезпечується роботою ванної печі, яка може бути виготовлена ​​з різних матеріалів. цегляної, нержавіючої сталі, чавуну.

Якщо цегельні роботи дозволяють акуратно підігріти повітря і не створювати додаткових проблем, металеві печі вимагають спеціального екрану.

Будівництво плитки з жароміцним щитом з власними руками

При вирішенні, обладнати парного нагрівача самостійно, підходить просту діаграму металевої печі з цегляними захисними екранами.

Для середнього розміру заробітної плати до 20 кВ. м добре підходять для ванної печі кутової форми, зварена з листової сталі товщиною 5 мм. Дизайн характеризується простотою. Нижня камера розташована над ним над ІТ-відсіком внутрішнього нагрівача. Зверху встановлено розряд для додавання димоходу. При необхідності, поруч з Кам’яною є резервуар для води.

Вибір проекту

Встановлення стандартного екрана для печі для ванни з металу виконується ширина в Полкірпіч. Варіант кладки у чверті цегли також поширюється, легше за вагою, але вона відрізняється меншою потужністю та довговічністю.

Схематичне встановлення захисного екрана навколо печі для ванни. Розміри знаходяться в міліметрах.

 • Потужність підлоги покриття. цегляна робота має значну вагу, а за відсутності надійної основи вимагає встановлення фундаменту;
 • Температура, до якої нагрівається пристрій. при високих показниках має сенс вибирати кладку в цеглу, він захистить тепло від сильного тепла і збільшить теплою тепла;
 • Бажана швидкість нагрівання пари полягає в тому, щоб збільшити його краще залишити одну стіну відкритим;
 • Зовнішній або закритий верх. якщо кладка є твердою, то для зручності обслуговування печі, цегляна коробка залишається без натхненного.

Для звареного пристрою є твердим укладанням у пилліпіч з відкритим верхньою та лівою прогалин у нижній частині.

Матеріали

Для масонства найкраще для повної довжини цегли. Незважаючи на те, що він нагрівається довше, її висока теплоємність дозволяє вам скористатися сухою парою після використання.

Фронтальные экраны для банных печей. Что это такое и почему они нужны в Вашей бане!

Залежно від розміру нагрівального пристрою, товщина кладки, кількість прогалин, що залишилося, розраховане число необхідної цегли, буде змінюватися. Для правильного підрахунку рекомендується складати схему-замовлення перед початком роботи.

Готовий кладковий розчин придбаний у будівельних магазинах або здійснюється незалежно від маслянистої глини та піску тонкого потоку. Експлуатується у воді, глина витріть через сито і замісити, додаючи пісок. Щоб збільшити міцність розчину, рекомендується додати до нього до 10% цементу.

Важливий! Для кладки ви не можете використовувати спеціалізовані термостійкі рішення. Так що така композиція правильно схопила, вона потребує високих температур, що захищають захисну духовку. Отже, подібний спеціальний розчин швидко виникає, прогалини та прогалини почнуть з’являтися.

READ  Як випікати хлібні будинки в газовій печі

Інструменти

Щоб самостійно зробити опалювальний дизайн сталі та тиснути його з цегляним облицюванням, вам знадобиться відповідний набір інструментів:

 • апарат для зварювання;
 • захисна маска та рукавички;
 • Рівень будівництва, шнура, шнур;
 • Болгар з ріжучим диском;
 • молоток;
 • Резервуар;
 • Майстер ОК;
 • Правила.

Болгарська буде корисна, як для розпилювання листової сталі, бажаного розміру і для ділення цегли. Тому необхідно заздалегідь дбати про металеві диски та камінь.

Етапи будівлі

Будівництво починається з фундаментного пристрою або довговічної негорючої основи:

 • Якщо підлогу не в змозі витримувати вагу печі, нагрівачі, облицювання, тоді вона розібрана і копала фундаментом. У випадку встановлення цегляної основи для фундаменту паринки, між ними прокладено теплоізоляційний шар. Керамічна плитка також підходять для основи, сталевого листа.
 • Метал вирізати і зварює пристрій.
 • Зварена менша сталева коробка, вона встановлюється всередині як нагрівач.
 • Зварювання подовжньої димохідної коробки здійснюється.
 • Необхідно зробити зварювання додаткового резервуара для нагрівальної води, а розміри розраховуються так, щоб нагрівач та резервуар для води розташовані поблизу у випадку.
 • Отвір для нагрівача розрізаний і для дверей печі, ноги зварюються до дна.
 • Освоєння починається на відстані 5-7 мм від стін печі для утворення каналу, що підніме гаряче повітря.
 • У нижніх шарах кладки залишаються невеликі глазалі, залежно від обраного проекту, вони зроблені в стінах.
 • Кладка виконується з переміщенням, кожен шов перекриває з цегли з наступного рядка.
 • Безумовно перевіряє гладку кладку за допомогою рівнів і сантехніків.
 • Відповідно до проекту, він встановлюється або встановлюється сітка.

Clauses для споживання повітря до печі забезпечують створення повітряного обміну, вони дозволять підтримувати високу ефективність металевого нагрівального пристрою, а не позбавлені властивостей цегли для накопичення теплової енергії. Для зручності, пропускання часто обладнані дверей, у відкритому стані, пару нагрівається швидше, у закритому. головне тепло накопичується в укладання екрана.

Можливі труднощі

З самостійним будівництвом легко дозволити помилкам:

 • Відсутність відстані між цеглиною та стінами печі призводить до порушення повітряного обміну, перегріву та розтріскування;
 • Недостатня відстань від стін парової кімнати негативно впливає як на силу кладки та пожежної безпеки;
 • Використання невідповідного розчину призводить до появи тріщин, роз’яснення розчину, утворення непотрібних прогалин.

Накладка екрана для печі відрізняється досить простим технологією, тому навіть майстром початківця впорається з ним.

Цегляні екрани для печей для ванних печей, переважно інших з наступних причин:

 • Цегла. повноцінний захист від ІЧ-випромінювання;
 • Цегляна обробка характеризується теплостійкістю. дерев’яними стінками, захищеними цеглиними перегородками, надійно захищені від вогню та причалу;
 • Цегельна робота характеризується теплоємність та високою теплопередачею; Цегла накопичує тепло, після чого він довго і рівномірно дає йому навколишній простір;
 • Цегляний захист може бути зроблений самостійно. для цього, у багатьох випадках висока кваліфікація не потрібна;
 • Метод не вимагає великих фінансових інвестицій. укладання до будь-якого;
 • Цегла може відігравати роль декоративного елемента; Дизайн захисту може бути різноманітним, тому художній компонент екрана можна скорегувати під внутрішнім ванною та особистими смаками.

https://iobogrev.ru/kak-oblozhit-vynosnuju-topku-kirpichom-v-bane
https://banya10.ru/pechi/ekran-dlya-pechki-iz-kirpicha.html
https://banyaspec.com/pechi/kakoy-sdelat-ekran-dlya-bannoy-pechi-varianty-i-resheniya-ot-eksperta.html
https://stroy-invest52.ru/kirpich/kirpichnyj-jekran-dlja-metallicheskoj-pechi-v-bane.html
https://mr-build.ru/newteplo/zasitnyj-ekran-dla-peci-v-bane.html
https://iobogrev.ru/jekran-iz-kirpicha-v-bane-foto
https://isanshop.ru/pechi/teplovyy-ekran-iz-kirpicha-dlya-bannoy-pechi.html
https://otoplenie.site/sistema/chastny-dom/pechi/ekran-iz-kirpicha-dlya-bannoj-pechi.html [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS