Електрична плита, що працює на напрузі 220 В

Индукционная плита или электрическая. Какую плиту выбрать

Так що піч живуть довгий час і обробляють продукти, вам потрібно знати кілька технічних функцій.

Потужність

Швидкість приготування залежить від нього, тому вибирайте пристрій, який цей показник високий. Для пластин з одним пальником ідеал буде владою в 2 кВт.

Поверхневий матеріал

Відповідно до властивостей, їх можна розділити на дві групи.

електрична, плита, працює
 • Скло кераміка та загартоване скло. виглядає красиво і стильно через гладку, гладку поверхню. Їжа на таких плитах готується швидко.
 • Нержавіюча сталь та емаль вважаються найбільш довговічними, вони добре витримують механічні пошкодження.

Розміри

Щоб зробити плиту в кімнаті, не забудьте перевірити свої розміри та зробити вимірювання. Це також включає вагу. Це особливо важливо з відсутністю місця та часті транспортування пристрою.

Нагріваючий елемент

Залежно від виду, вони мають свої плюси і мінуси.

 • Чавун. для опалення вам потрібно багато часу, але також прохолодно плитки довгий час, що означає, що вони зберігають теплі і не дають їжі охолонути.
 • Індукція. швидко нагрівається і круто, коштує більше.
 • Моделі з спіральним трубчастим нагрівачем мобільного за рахунок низької ваги, відрізняються довгим життєвим життям.

Кількість конфорк

Електричний робочий стіл обладнаний одним або двома пальниками. В обох випадках пристрій буде компактним і зручним, ефективно розвіяти і готують їжу. Зосередитися на кількості людей, для яких ви робите порції. Для керування багатьма моделями використовуються поворотні вимикачі (один за одним для кожного пальника).

Які з’єднувачі для використання для духовки

Щоб заощадити якомога більше місця і не заповнюйте коробку з дротами, вона повинна бути не менше 10x10x5 см. Немає необхідності заощаджувати простір, тому що блок буде покритий кухонними меблями.

Так що дроти не розтягнулися, краще зробити петлю на кінцях дротів (малюнок праворуч) при підключенні. Як видно з наведених вище фігур, спеціальний термінальний блок використовували з гвинтовими терміналами для трифазних провідників, нейтрального та захисного провідника. Його перевага полягає в тому, що після відкриття кришки ви можете побачити все, що з’єднане в ньому.

Номінальний струм, тобто максимальний струм, який може тривати через кожен термінал, для однофазної мережі має бути на рівні 32 a.

Використання весняних терміналів для трифазних систем не є проблемою і може бути добре використана. Вони мають номінальний струм 24 a. Але в однофазній мережі це, як правило, недостатньо, щоб надійно підключити індукційну кухонну панель. Застосувати кращі гвинтові термінали.

електрична, плита, працює

Вимоги

Ви вже можете зрозуміти, що для підключення такого обладнання, а не кожен кабель буде відповідати. Це логічно, оскільки з великими перевантаженнями він просто буде горіти і може спричинити невдачу або пожежу. Тому при виборі кабелю для електричної печі, ви повинні покладатися на такі важливі характеристики:

 • Номінальну напругу;
 • Матеріал, який служить основою для проводів;
 • Кабельний перетин;
 • Зручне підключення до пристрою.

Якщо приймати номінальну напругу для пристроїв відомих брендів, то його індикатор повинен бути точно не меншим, ніж звичайна сітка потужності, де необхідно підключити пристрій. Тепер скажімо трохи більше про описані показники.

Напевно, один з найважливіших аспектів, що роль буде грати, є матеріал виробництва кабельного життя. Найкраще, якщо вони мідні. Сам по собі цей метал може бути припалений при необхідності. Так, і мідний потужний дріт є більш гнучким, ніж аналог алюмінію. Але вартість розчину міді буде вищим. Якщо вибір все ще знаходиться на аналогічному алюмінієвому аналозі, то вам потрібно розуміти, що її установка не повинна виконуватися у матеріалах, які горить. Дізнайтеся, що зроблено електричний дріт, можна зробити спеціальну позначку на продукт.

Іншим важливим параметром буде поперечний переріз. він повинен відповідати навантаженню, який буде призначений в ампер. Для проведення поточного підрахунку, необхідна загальна потужність всіх електричних приладів, яка підключена до цієї мережі, розділяйте напругу.

Якщо ви вже говорите безпосередньо про цифри, то, як правило, більшість рішень від відомих брендів (Samsung або Electrolux) призначені для споживання електроенергії лише менше 4 кВт. З цієї причини, маржа міцності на розтягування дроту потрібна десь з орієнтацією до такого індикатора.

READ  Печі каміни Ethna BKD з плитою

Щоб працювати на безпечному пристрої, ви також повинні звернути увагу на наступні моменти.

 • Він повинен бути використаний PVS 3×6 (3 вени з поперечним перерізом 6 кВ. мм кожен) або аналогічний кг 3×6. У абсолютній більшості випадків ці дроти будуть відповідати. Цей параметр дасть необхідний запас у разі підключення деяких інших побутових приладів.

Важливим параметром залишається фаза з’єднання. Це буде залежати від кількості в кабелі. Дріт може бути 3 або 5-ядра. Кількість життів буде залежати від мережі живлення в приміщенні. І це відбувається або 1-фаза, або 3-фаза. Якщо перший варіант. то це буде потрібно придбати дріт з трьома венами, і якщо другий. п’ять.

А також слід дізнатися, а чи підтримує обладнання, що купується, той тип підключення, що був обраний. Наприклад, пластини з потужністю до 5 кВт зазвичай підключаються до 1-фазової мережі, а більш потужні мають 2 або 3-фазне з’єднання. Можна використовувати тип кабелю, який можна використовувати, але про це нижче.

У випадку марки дроту найкращим рішенням буде варіант PVA або кг. Перший тип розшифровується як дріт вініл, що з’єднує. Цей продукт має провідні мідні провідники, кожен з яких захищений ізоляцією, і всі вони знаходяться в білій оболонці. Такий потужний дріт витримує напругу до 450 В, а ізоляційний матеріал не горить, що дозволяє проводити дріт, який розглядається термостійкий.

Він також відрізняється високою силою і відмінною стійкістю до згинання. Він може бути використаний навіть у неочищених і вологих будівлях, де воно буде тривати 6-10 років, залежно від операційних умов. Відмінно підходить для підключення електричної печі.

Якщо говорити про ключовий тип кг, то його назва розшифровується як гнучкий кабель. Його оболонка виготовлена ​​з спеціального типу гуми. Крім того, однакова оболонка захищає консервовані вени з міді. Між дротами є спеціальна плівка, яка виконує захисну функцію. Він не повинен дозволити завісам ковзати через нагрівання внаслідок використання.

Зазвичай CG дріт містить від 1 до 5 жив. Як я можу зрозуміти, житловий розділ визначає силу, яку можна витримати кабель. Цей кабель працює в діапазоні температур від.Від 40 до 50 градусів. CB-кабель може витримати напругу до 660 В. Зазвичай цей дріт має наступне позначення: KG 3x51x4. Це означає, що є 3-фазні вени, що мають поперечний переріз 5 кВ. мм, і одна земля заземлена з поперечним перерізом 4 кВ. мм.

Що стосується того, що дріт буде бездоганним, щоб підключити електричну плиту, вона повинна бути куплена за резервом довжини, щоб ви могли перемістити продукт. Крім того, проводка, яка знаходиться всередині приміщення, і вхід до квартири, повинна бути високою якістю, яка також повинна бути перевірена перед підключенням.

Особливості підключення до мережі

При встановленні електричної печі варто розглянути свою високу потужність, тому необхідно дотримуватися певних правил. Щоб встановити такий інструмент, це буде необхідно:

 • випуск потужності на 32а;
 • Вступна машина більше або дорівнює 32А;
 • триядерний мідний кабель, який має подвійну ізоляцію та поперечний переріз більше 4 кв. мм;
 • Uzo принаймні 32a.

Для того, щоб не перегнати контакти, кожен елемент електропроводки повинен бути виконаний якісно з інструкціями з безпеки та встановлення.

На думку експертів, споживання електроенергії плити не тільки залежить від характеристик самого пристрою, але більшою мірою в умовах використання.

Для підключення електричної печі або скляного шафи з місткістю до 3 кВт, достатньо звичайної проводки та найбільш звичайного виходу. Головне, щоб забезпечити, щоб не було більш потужних електричних приладів на одному “живих” проводів, інакше захист буде активовано, коли вони одночасні.

Пластина правильно підключаються до 380 вольт. У електротехніці існує вимірювання фаз косинуса або косою. Плита має велику потужність, тому з однофазною схемою з’єднання, падіння напруги на етапі подачі та збільшенням двох інших, тобто, тобто.

Відповідно до існуючих правил, кожен з проводів в кабелі пофарбований у різних кольорах: нуль. синій, земля. ​​жовтий або зелений, фазовий. коричневий, чорний або червоний з однофазним з’єднанням, якщо ви плутаєте фазу та нуль, нічого страшного не станеться.

Якщо у вас немає мультиметра вдома, який повинен бути включений у інструментарій електрики, ви можете використовувати зонд, який також називається викруткою індикатора. У цьому випадку перевірте, чи є напруга в розетці без тестера, ви досягнете успіху, але дізнатися, що це значення не буде працювати.

Категорії споживання енергії

Компанія кожен виробник хоче бути конкурентоспроможним та виробляти пристрої, які споживають менше електрики. І плитки, як і інші пристрої, належать до певних класів поглинання електроенергії. Категорії позначаються літерами a, b, c g. Початок йде від найвищого позначення. Сьогодні існують такі варіанти: а і навіть. Це говорить про те, що параметри споживання перевищують категорію a.

READ  Розрахувати кількість арматури на монолітну плиту

Категорія впливає на об’єм поглинання електрики, коли досягається задана температура. Найбільші обсяги витрачаються, коли духовка. Але якщо цей відсік корисний для ізоляції, ви можете зменшити втрату тепла, і тому це буде значним заощадженням.

Як це впливає на споживання роботи та енергії?

Скільки електроенергії приймає електричну плиту, перш за все залежить від його типу: це може бути класичним або індукцією. По-друге, це впливає на це кількість функцій, які вбудовані в плиту, і, нарешті, тип нагрівальних елементів, що використовуються в ньому.

Для розрахунку споживання електричної печі, вам потрібні два значення: потужність нагрівальних елементів і тривалість їх роботи.

Класичні електричні печі з використанням звичайного трубчастого нагрівача (трубчасті електричні нагрівачі), наприклад, потужністю 1 кВт протягом півгодини споживає електрику 1 кВт х 30 хвилин = 500 кВтг. Знаючи, що ціни KWCH в різних російських регіонах відрізняються, ви можете взяти середню вартість у 4 означає 0,5 кВт/год x 4 = 2. це ціна для функціонування плитки протягом чверті години.

Ви також можете дізнатись число електроенергії, споживаної індукційною електричною плитою: прийом, наприклад, трубчастого нагрівача в 1 кВт потужності, за чверть години роботи такого електропостачання в тій же кількості, як класична, але індукція Таблички є велика перевага. їх KPD 90%. Він настільки великий через те, що немає витоку теплового потоку (майже все корисно). Це значно зменшує тривалість роботи електричної плитки. Ще однією перевагою є те, що пальники автоматично відключаються, як тільки посуд знімаються з них.

Деякі виробники зосереджені на випуску комбінованих пластин, які поєднуються у їх конструкції індукційного методу нагрівання з трубчастим обігрівачем. Для таких пластин, коли обчислювала владу, особливу увагу слід приділити технічній документації, оскільки здатність різних видів нагрівальних елементів може суттєво відрізнятися.

Звичайно, електрична плита є однією з найбільш ненавмисних споживачів електроенергії в квартирі. Як правило, його споживання енергії залежить від кількості пальників. у владі, вони від 500 до 3500 Вт. За допомогою простих розрахунків ви можете отримати вартість 500-3500 Вт електроенергії за годину на приховування. Досвід показує, що за 24 години середня сім’я витрачається близько 3 кВт, який за місяць буде до 30-31 кВт. Це значення, однак, може зрости до 9 кВт, але це при максимальному навантаженні на плиті, наприклад, у відпустці.

Індукційна плита або електрична. Яка тарілка вибирати

Звичайно, це значення є приблизним і залежить не тільки від навантаження, але і з моделі, наявності додаткових функцій у плиті, клас споживання електроенергії.

Споживана потужність пластини не залежить не стільки від її властивостей, як від того, як він експлуатується. Як поради, ви можете принести інформацію про способи збереження.

 • Як правило, це не потрібно при приготуванні максимального рівня нагрівання пальника. Досить привести вміст каструлі до кипіння, а потім зменшується рівень температури до мінімуму. У будь-якому випадку нагріти продукти більше 100 ° С не буде працювати, а постійно секретується енергія до кипіння, призведе до того, що рідина постійно випарюється. Доведено, що в цьому випадку доведеться платити за додаткову плату за електроенергію 500-600 Вт для кожного літра рідини (якщо обкладинка корпусу відкрито).
 • Ту їжу, що потребує тривалого приготування, бажано готувати на конфорках маленького діаметру з мінімальним рівнем споживання електроенергії. Загалом, використання цієї поради допоможе зберегти величезну суму грошей. Саме з цієї причини, що сьогодні майже кожен пагорб електричної печі оснащений спеціальним регулятором температури, що дозволяє зменшити витрати на електроенергію на 1/5. В значній мірі це стосується так званих регуляторів рукавів, які дозволяють підняти/знизити рівень потужності нагрівальних елементів з 5% до максимуму. Є також плити, де вбудована обладнання автоматично контролює рівень потужності залежно від того, скільки дна посуду нагрівається на пальника.
 • Експлуатація електричної печі, рекомендується використовувати спеціальне блюдо, яке має товстий дно, що прилягає до робочої поверхні пластини. Це покращує теплообмін до страв.

Рекомендується використовувати посуд, діаметр дна якого або трохи перевищує діаметр нагрівального елемента електричної печі. Практика показує, що це економить до 1/5 витрат електроенергії.

Побутова техніка б’є струм. Що робити?

Незалежна підключення електричних печей до мережі 220 В, 380 В

Сьогодні багато відмовляється від звичайних газових печей, на користь електричних. Хтось через неможливість використання газу, наприклад, у приватному будинку або котеджу, а хтось просто тому, що він стильний і краще виглядає в інтер’єрі. Ну, кожен.

READ  Плитка електричного вугілля Плитка для кальяну

Справлятися з підключенням електричних печей для кожного власника. Це зовсім не важко і не займає багато часу.

При підключенні, якщо вам потрібно “вибрати” розетку, не забудьте вимкнути електрику в щит.

Якщо ви також вийшли електричну піч раніше, і ви просто хочете замінити його новим, то в цьому випадку все набагато простіше. Просто візьміть вилку зі старої плити, ми прикріплюємо його до нового, і “Voila”!”, все готово!

Примітка! Якщо штепсель дуже старий, є тріщини, чіпси, спалені контакти. обов’язково замінюйте його новим, від гріха. Найчастіше підходить, однофазний вилка. Також, якщо електрична плита пов’язана з високою потужністю, то це може знадобитися і замінити розетку на спеціальному, більш “потужному” виході.

Якщо це серйозно підійти до питання, найкраще, що електрична плита буде розтягуватися для підключення окремого, високоякісного, трипровідного мідного дроту (ви можете “кинути” 3 окремі дроти), з поперечним перерізом, давайте Скажіть у 4-6 кв. мм, підключений до 32 машини AMP, для 4 мм дроти та 40 підходів на 6 мм, відповідно. До речі, у будинках, в яких немає газопостачання, необхідні дроти поширюються на кухню.

Для підключення електричної печі або скляного шафи з місткістю до 3 кВт, достатньо звичайної проводки та найбільш звичайного виходу. Головне, щоб забезпечити, щоб не було більш потужних електричних приладів на одному “живих” проводів, інакше захист буде активовано, коли вони одночасні.

Як підключити електричну плиту до розетки 220 вольт

Електрична плита з використанням мережі 220 вольт може бути підключена без будь-яких проблем практично у будь-яких квартирах та приватних будинках. Також, з огляду на те, що дуже високе споживання електроенергії, всі сучасні електричні печі та кухонні поверхні мають можливість підключати не тільки до мережі на 220 вольт, а й 360. І найчастіше використовують однофазне з’єднання. Це стандартна схема зазвичай приходить у наборі, вже зібрані.

Схема розподілу електропроводів в електричному вилочці

Перші три контакти (L1 L2 L3) з’єднані разом (наприклад, перемичками), а фаза пов’язана з ними. Нульовий вилка до контактів 4 та 5, відповідно. За останні 6 контактів, як ви, напевно, здогадалися, заземлення пов’язане.

Зазвичай контакти і дроти завжди пофарбовані однаково. Стандартна забарвлення. фаза червоного, чорного або коричневого, нульового синього, а земля. ​​це жовто-зелена, але краще, на всякий випадок, див. Інструкції та переконайтеся, що з’єднання правильне.

Буває, що дроти не 3, а 5. У цьому випадку пари дорівнюють нулю і фазу, і який з них є землею.

При підключенні електричної печі до однофазної мережі ви не можете боятися заплутати зв’язок фази та нуля, це не відбудеться нічого страшного, і все буде працювати. Однак не плутайте основну фазу. він постійно вибиває “пробки”, а у гіршому випадку ви можете спалити машину або щит.

Саме для цього не буде плутати, заземлюючий дріт та контакт розташовується окремо, а дизайн розетки з землею дозволяє вам дотримуватися штекера лише в одній позиції.

Давайте розглянемо закриття найпоширеніших відділень, що використовуються для підключення електричних печей.

Як підключити 380 вольт електричну плиту

Якщо ви є власником приватного будинку та електрики, яку ви були введені на 3-му етапах 360 вольт, то для оптимального розподілу навантаження на щит, до тарілки, вам потрібно прокласти п’ять корпусного кабелю для щонайменше 2.5 кВ. Мм поперечний переріз.

Ми з’єднуємо відповідно до 3-фазної розетки, для електричних печей ми використовуємо штепсель з 5-м житловим кабелем, а також у електричній плиті, зніміть перемичку, що з’єднує між фазними контактами (L1, L2, L3) та фазами підключені до цих контактів.

Ви можете підключити електричну плиту та 2 фази, але я рекомендую, з незалежним підключенням електричної плитки 360 вольт, з’єднання з усіма 3 фазами для меншого навантаження на електричні панелі.

Перемичка між контактами до нуля (4 і 5) не торкаються. І зв’язатися з 6 підключення дроту.

Повторити знову! Увага! Будьте обережні, не плутайте фазу і землю. можна вдарити шок або поломку.

Индукционная плита или электрическая. Какую плиту выбрать


About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS