Фільтр для пральних та посудомийних машин

Після завершення хіманалізу води у водопроводі можна підібрати один із затребуваних фільтрів очищення води для пральної машинки з асортименту, наявного на сьогоднішньому ринку. У числі популярних виробників фільтруючих пристроїв для захисту пральних агрегатів окремо слід виділити 2 зразки.

Поліфосфатний фільтр. навіщо він потрібен і як прочистити заливний клапан пральної машини

 • “Гейзер 1П” є магістральним фільтром для усунення включень із холодної води. Монтується на водопровідну трубу з холодною водою на вході до житла. Захищає від засорів, іржі та накипу не тільки пральні агрегати, але й опалювальні котли, посудомийні машини, водонагрівачі та інше обладнання. У пристрої стоїть картридж PP-серії з термопластичного полімер пропілену, що має пористість 5 мкм. Картридж неможливо відновити, він підлягає ротації після забруднення. Корпус здатний витримати до 25-30 атмосфер, що вважається оптимальним показником серед усіх сучасних пристроїв, що фільтрують.
 • «Аквафор Стирон» є передфільтром, що гідно займає другу позицію. Застосовується для захисту техніки від накипу, посилює ефективність детергентів, скорочує потребу в їх кількості. Засипка всередині пристрою передбачена на 300 прань. Спеціальний хімсклад сприяє і пом’якшенню води, і попереджає утворення іржі. Застосовується виключно для технічної води.

З поліфосфатних пристроїв також необхідно виділити вироби торгових марок «Гейзер» та Atlantic. Однак до того, як придбати вироби якогось виробника, бажано здійснити аналіз води та дізнатися, які її ключові недоліки. Внаслідок цього і вибирають очищувальне пристосування.

фільтр, пральних, посудомийних, машина

Так, при присутності бруду, іржі та інших включень, що випадають в осад, краще встановлювати на вході в житло фільтр магістрального типу. Коли це неможливо, то обов’язково необхідно застосувати фільтруючий пристрій прямо перед пральною машиною. В більшості російських областей вода досить жорстка, а це означає, що не обійтися без пом’якшувача, зокрема, без поліфосфатного пристосування. Тому, хто покладається на чудодійні характеристики магнітного зразка, можна встановити його.

Експерти вважають, що оптимальною буде установка 2-х фільтруючих пристроїв:

READ  Як зібрати човник у швейній машині

Подібний захист гарантує тривалу та безперебійну працездатність недешевої техніки незалежно від якості води в системі водопостачання або ж у свердловині, коли машина експлуатується в будинку за межами міста.

На основі аналізу води сприяти у виборі пристосування можуть працівники спеціальних торгових точок з торгівлі фільтрами.

Полифосфатный фильтр. зачем он нужен и как прочистить заливной клапан стиральной машины

ТОП-5 найкращих фільтрів для пральної машини

Незважаючи на заяви виробників про те, що пральні машини, що випускаються ними, довго служать, деякі моделі можуть «не дожити» і до встановленого терміну. Причина в низькій якості води, яка надходить до будинку.

У її складі безліч домішок, які під час нагрівання рідини осідають на конструктивних елементах пральної машини, що веде до передчасного виходу з ладу. Додатковий фільтр для техніки вирішить цю проблему.

Пом’якшувач води для газового котла, посудомийної та пральної машини

Тривала і безперебійна експлуатація сучасної побутової техніки багато в чому залежить від якості води, що використовується. Жорстка вода призводить до утворення накипу, засмічення системи та виходу техніки з ладу. Застосування пом’якшувача води для газового котла, пральної та посудомийної машини на основі поліфосфатного фільтра – найпростіший, недорогий, але ефективний спосіб водопідготовки.

Навіщо потрібний фільтр

Багато машин оснащені інтегрованою системою грубого очищення. Вона зазвичай влаштована біля кріплення зливного шланга. У ній виявляється габаритне сміття. Але видалити дрібні частки вона не здатна. Це вже прерогатива фільтру зливу.

Фільтри для води пральної машини можуть монтуватися окремо на трубі, що йде лише до прального апарату. Можуть розраховуватися на всю квартиру та обробляти всю воду, що потрапляє до неї з водопровідної мережі.

Полифосфатный фильтр. зачем он нужен и как прочистить заливной клапан стиральной машины

Ставити додатковий водяний фільтр для пральної машини необхідно. Хоч і його ціна є великою, на практиці він принесе більше вигоди, оскільки допоможе розвинути експлуатаційний термін машини.

 • Захист від попадання всередину домішок. Вони можуть заповнити внутрішній фільтр. В результаті скоротиться тиск, і апарат не зможе поглинати воду.
 • Очищення води від піску та елементів іржі. Від їх проникнення зливний насос може працювати набагато гірше і скоротиться термін його роботи.
 • Зміна жорсткості води. На це здатні лише особливо потужні фільтри для пральних машин.

Фільтр для пральних та посудомийних машин 3/4

Фільтр для пральної машини (3/4″) призначений для захисту від накипу та корозії нагрівальних елементів пральних, посудомийних машин та водонагрівачів. Підходить для очищення води, яка використовується в технічних цілях.

Зверніть увагу: фільтр не призначений для питної води.

 • Знижує споживання електроенергії побутовою технікою.
 • Заощаджує витрати миючих засобів.
 • Збільшує термін служби побутової техніки.
 • Забезпечує дбайливе прання (білизна стає м’якшою без застосування спеціальних миючих засобів).
 • Прозорий корпус колби фільтра дозволяє візуально контролювати рівень розчинення завантаження.
 • Завантаження, що фільтрує — кристалічний поліфосфат.
 • Температурний діапазон: до 40 °С.
 • Швидкість фільтрації: до 6 л/хв.
 • Середній термін служби одного об’єму засипки. 6 місяців (залежно від жорсткості вихідної води та водоспоживання).
 • Фільтр дозатор поліфосфату
 • Використовується для пральних та посудомийних машин
 • Зменшує витрати прального порошку
 • Захищає від накипу
 • Легка установка
 • Можливість зміни вмісту фільтра
 • Підключення 3/4″
 • Ресурс до 30000 л.
READ  Що означає віджимання в пральній машині

Огляд види фільтрів для води для пральних машин

Виробники пропонують кілька варіантів фільтрів для пральних машинок.

Магістральний. Встановлюється не безпосередньо для пральної машини, а на вході в квартиру на труби з гарячою та холодною водою. Таким чином, він очищає воду повністю, перед тим, як вона надійде до квартири. Усуває пісок, домішки, іржу, зберігаючи її хімічний склад.

Фільтр грубої очистки води для пральної машини.Монтуються перед обладнанням для видалення великих частинок. У більшості моделей встановлені стаціонарні, вимагають регулярного промивання та прочищення, оскільки швидко засмічуються.

Поліфосфатний. Застосовується для пом’якшення води. Це колба з наповнювачем поліфосфатом натрію, який не дозволяє молекулам при нагріванні утворювати накип. Пристрій простий у використанні та недорогий. Потрібно лише не забувати досипати наповнювач. Підходить тільки для технічної води, оскільки після очищення цим пристроєм стає непридатним для пиття.

Магнітний. Використовується аналогічно для пом’якшення. Встановлюється на шланг і впливає на воду магнітним полем. Ставлення фахівців до цього пристрою досить скептичне, оскільки наукових підтверджень його ефективності немає.

Таким чином, асортимент фільтрів для води для пральних машин автоматів достатній для того, щоб підібрати відповідний та встановити його для збереження працездатності техніки.

Фільтри для пом’якшення

Вибір пом’якшувачів досить великий. Серед користувачів популярні поліфосфатні або сольові пристрої, тому що вони прості у монтажі та експлуатації.

Конструкція є пластиковою колбою з наповнювачем (поліфосфатом натрію харчового класу) всередині. Пом’якшення відбувається за рахунок хімічної реакції: солі поліфосфату розчиняються в рідині, що проходить через неї, і утворюють захисну плівку. Саме вона пов’язує солі жорсткості і не дає їм осідати на вразливих деталях посудомийників.

Встановлюються такі пом’якшувачі в заливному шлангу безпосередньо перед ГСМ. А експлуатація їх полягає у своєчасному засипанні нового реагенту.

Встановлювати поліфосфатні пом’якшувачі на загальний водопровід не можна, тому що рідина після сольового очищення стане непридатною для пиття.

Добре зарекомендували себе такі водоочисники для посудомийних машин, як:

 • Аквафор Stiron. Недорогий та економічний пом’якшувач. Одного засипання вистачає приблизно на 400 циклів миття.
 • Prio Нова Вода B120. Ресурсу одного засипання до заміни вистачає на півроку (залежить від частоти використання техніки).
READ  Якщо ви відкриваєте посудомийну машину під час роботи

Як альтернатива поліфосфатним очищувачам можна використовувати безреагентний пом’якшувач з магнітним принципом дії.

Під впливом магнітного поля іони солей жорсткості втрачають свої властивості, отже, вапняному осаду просто нема з чого утворюватися. Такі прилади відрізняються тривалим терміном служби та високою ефективністю, але при цьому дуже дорогі.

Як працює магнітний очисник, можна подивитися на

Переваги установки фільтра для пральної машинки

У цілого ряду моделей машинок для прання білизни є вбудований механізм грубого очищення, переважно розташований біля кріплення зливного шланга. У нього потрапляє велике сміття – нитки, гудзики та інших дрібних елементів, але затримати дрібні частинки сміття, домішок, очистити іржаву воду йому не під силу. Додаткові фільтри бувають двох видів:

 • для очищення води безпосередньо перед пранням. Переважно встановлюються окремо на трубі, що веде лише до машинки;
 • загальний для квартири – очищає всю водопровідну воду.

Поліфосфатний фільтр – навіщо він потрібен і як прочистити заливний клапан пральної машини

Встановлення додаткового фільтру для води, незважаючи на його високу вартість, є економічно вигідним придбанням, оскільки допомагає збільшити термін експлуатації пральної машини:

 • не дає проникнути всередину домішки, які можуть забити внутрішній фільтр. Через це знижується тиск, і машина не може споживати воду.
 • очищає воду від іржі та піску, через влучення яких усередину може зменшитися тривалість служби насоса для зливу.
 • деякі пристрої здатні змінити жорсткість води.

Крім того, якщо використовується очищена вода, прання буває ефективніше.

Експлуатація Вибираємо фільтр для пом’якшення води для пральної машини

Неякісна водопровідна вода — найлютіший ворог пральних машин. у ній великої кількості солей кальцію та магнію, а також інших домішок (піску, іржі) сприяє засміченню внутрішніх механізмів та утворенню вапняного нальоту на важливих вузлах Washing machine. Щоб запобігти передчасному зносу обладнання, усувати проблему необхідно своєчасно. Виникає цілком логічне питання: як пом’якшити воду та як її очистити? У цьому випадку побутовий фільтр для пом’якшення води в пральній машині стане незамінним засобом як очищувальний пристрій. Як підібрати потрібний з безлічі існуючих, розповімо в цій статті.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS