Фотоепілятор для видалення волосся на обличчі

Table of Contents

Все про фотоепіляцію та технологію IPL. Ipl фотоепілятори.

IPL (Intensive Pulse Light. інтенсивне імпульсне світло) – метод фотоепіляції, заснований на застосуванні IPL-систем, у яких джерелом світла є лампа-спалах, що генерує некогерентне світлове випромінювання високої інтенсивності в діапазоні довжин хвиль від 500 нм до 1200 нм.

В даний час технологія IPL широко використовується в естетичній медицині та клінічних випробуваннях. IPL допомагає для лікування багатьох проблем шкіри. У косметології IPL технологія успішно використовується для видалення небажаного волосся, видалення дрібних зморшок, плям, пошкоджених капілярів і т.п. д. Метод фотоепіляції IPL заснований на принципі поглинання світлової енергії пігментом волосся. Цей пігмент, що відповідає за колір волосся, називається меланіном, висока концентрація якого припадає на фолікул (цибулину) та стрижень волосся. Під час світлового спалаху поверхня шкіри піддається впливу інтенсивного світла імпульсів із високою енергією. Енергія поглинається меланіном, розташованим у волоссі. Поглинена волоссям енергія перетворюється на тепло, яке ушкоджує цибулину (волосяний фолікул). Знищене волосся випадає і більше не росте. Оскільки у волосяних фолікулах концентрація меланіну вища, ніж у шкірі, світло поглинається через пігмент волосся, а не навколишньою тканиною шкіри. Завдяки вилученню волосся безпечно навіть на таких чутливих частинах тіла, як обличчя або обличчя бікіні.

фотоепілятор, видалення, волосся, обличчі

На відміну від інших методів епіляції, фотоепіляція має пролонговану дію: ріст волосся продовжує порушуватися і досягає свого максимуму (максимальної кількості фолікулів, на які було вжито) після курсу процедур.

Також хотілося б висвітлити основні питання, які можуть виникнути при виборі фотоепілятора, заснованого на IPL технології.

Які засоби депіляції насправді ефективні

-Коли стає помітним ефект від фотоепіляції?

Ефект від процедури депіляції світлом IPL зазвичай можна спостерігати після першого разу. Відразу після процедури волосся залишається на місці, але приблизно через два тижні ви помітите гладкі ділянки шкіри між волосками, що відростають. Відмираюче волоски випадають самі, тому що волосяні фолікули руйнуються при процедурі, і волосся росте рідше. Фотоепіляція розслаблює структуру решти волосся, завдяки цьому відновлення росту волосся відбувається слабкішим і повільним.

Під час кожної процедури в середньому від 20 до 30% волосся видаляється.

Завдяки стандартному циклу росту волосся в організмі курс лікування слід повторити в середньому приблизно в 7-10 разів.

-Цей метод фактично видаляє небажане волосся назавжди?

Фотоепіляція вдома. видалення небажаного волосся на тілі і обличчя. Огляд фотографії Remigton 8500

Зростання волосся має вирішальний вплив на ефективність циклу видалення волосся IPL.

Будь-яка епіляція ефективна лише тоді, коли волосся знаходиться на активній стадії росту (на етапі анагену). Лише близько 30% волосяного фолікула на будь-якій області шкіри знаходиться на етапі росту. Для решти 70% волосся на етапі відпочинку фотоепілятор не працює. Тому важливо зрозуміти, що для досягнення повного видалення волосся за допомогою фотоепілятора потребує часу, що відповідає повному циклу циклу розвитку волосся.

Якщо ви хочете довго позбутися від небажаного волосся, потрібно провести серію процедур (принаймні 6, з перервою 4 тижні). При появі нового волосся первинну процедуру необхідно повторити для обробки найбільш активних волосяних фолікулів, на які не подіяла процедура епіляції раніше.

Кількість необхідних процедур залежить від фототипу шкіри, типу волосся, ділянки тіла, статі та віку, а також гормонального профілю людини.

Для підвищення ефективності процедур слід дотримуватись кількох простих правил. Насамперед, рекомендується використання сонцезахисного крему (використовуйте креми з високим рівнем фільтра, SPF 30 і вище) та утримання від інших методів епіляції, заснованих на видаленні волосся з цибулею (за 4 тижні до процедури).

IPL світлова терапія є безпечною процедурою для здоров’я. Тільки у випадку контакту з чутливою шкірою може виникнути почервоніння епільованих місць. Як правило, вони зникають за кілька годин. Після процедури рекомендується застосовувати заспокійливий гель для отримання максимального комфорту та ефекту.

Які засоби депіляції насправді ефективні

Вся правда про домашні фотоепілятори

В даний час фотоепіляція є однією з найпопулярніших та найбільш затребуваних косметологічних послуг. Оскільки з’явилася дана процедура відносно недавно, не дивно, що інтерес до неї зростає і водночас збільшується потік недостовірної інформації та помилок щодо даної послуги. Тому в цій статті ми хотіли представити вашій увазі основні питання, які виникають щодо процедури фотоепіляції в домашніх умовах та її ефективності.

Чи хворобливі сеанси фотоепіляції в домашніх умовах?

Результати незалежних тестів за участю Focus-груп довели, що при використанні домашнього приладу процедури абсолютно безболісні. Виробники визначили оптимальну потужність, яка встановлюється на пристрої, щоб не викликати болючих відчуттів.

Чим відрізняються домашні фотоепілятори від салонних та наскільки вони ефективні?

Основна відмінність у тому, що потужність фотоепіляторів для домашнього користування нижча, ніж у пристроїв, що стоять у салонах та косметологічних центрах. Для домашніх апаратів встановлюється оптимальна потужність світлових променів від 5 до 19 кДж, що дозволяє проводити процедури безболісно, ​​з відсутністю опіків та інших неприємних явищ, якими вас можуть нагородити апарати в салонах. Але все ж таки, перевага на стороні «домашніх» приладів. Необхідно врахувати, що в установах зазвичай стоїть застаріле обладнання, яке часто вже відпрацювало свій ресурс і працює менш ефективно, при цьому перевірити цього ви не зможете. У домашнього фотоепілятора навпаки – за витратою світлових спалахів ви можете стежити самостійно.

Які побічні ефекти можливі після процедури на шкірі? Роздратування, опіки чи почервоніння?

У домашніх апаратах встановлено оптимальну потужність світлових спалахів, яка не викликає опіків або інших неприємних реакцій на шкірі. Тільки в окремих випадках з особливо чутливою шкірою або при використанні апарату на шкірі з серйозними захворюваннями може з’явитися легке почервоніння. Перед покупкою приладу слід ознайомитися зі списком протипоказань, а перед першим його використанням найкраще протестувати на вибраній зоні, зробивши один спалах і зачекавши 24 години.

READ  Що робити, якщо залізо впав на килим

Скільки потрібно сеансів для повного видалення волосся?

Будь-яка епіляція ефективна, тільки коли волосся перебуває в активній стадії зростання. Тільки близько 30% волосяних фолікул на будь-якій ділянці шкіри перебуває у фазі зростання. На 70% волосся, що залишилося, що знаходиться у фазі спокою, фотоепілятор не діє. Тому важливо розуміти, що для досягнення повного видалення волосся за допомогою фотоепілятора потрібен час, що відповідає повному циклу розвитку волосся. Якщо Ви хочете позбавитися небажаного волосся на довгий час, необхідно провести серію процедур (мінімум 6, з перервою 4 тижні). При появі нового волосся первинну процедуру необхідно повторити для обробки найбільш активних волосяних фолікулів, на які не подіяла процедура епіляції раніше. Повторні сеанси епіляції, проведені через певний проміжок часу, спрямовані на видалення нового волосся, що перейшло зі стадії спокою у фазу зростання.

Чи правда, що провести самостійно процедуру фотоепіляції дуже важко та незручно, і лише спеціально навчений фахівець може якісно все зробити?

Це твердження неправильне, оскільки прилади для домашнього використання повністю безпечні та прості у використанні, тому фотоепіляцію вдома зможе зробити кожен! Необхідно вивчити інструкцію користування, яка додається до кожного пристрою. Відразу після ознайомлення з рекомендаціями виробника можна приступати до використання приладу.

Чи може застосування фотоепіляторів призвести до виникнення онкологічних захворювань?

Світлові спалахи безпечні для шкіри, оскільки близькі до структури сонячного променя, однак не містять небезпечного ультрафіолету. Світлові імпульси проникають у тіло максимум на 5 мм і ніяк не торкаються жодного з внутрішніх органів. Технологія IPL існує на ринку вже більше 40 років, і ЩЕ НЕ БУЛО ЖОДНОГО ВИПАДКУ, який підтверджував би, що ця технологія викликала онкологічне захворювання або інше ураження шкіри.

Чи правда, що фотоепіляція не підходить для людей зі світлим волоссям?

Незалежно від того, будете ви робити фотоепіляцію в салоні або вдома, вона буде неефективна для білого, сивого або дуже світлого і тонкого волосся. Це тим, що метод світлової епіляції заснований на принципі поглинання світлової енергії пігментом волосся. Цей пігмент, що відповідає за колір волосся, називається меланіном, висока концентрація якого припадає на фолікул (цибулину) та стрижень волосся. Однак у білому, світлому і сивому волоссі цього пігменту практично немає.

Чи можна проводити фотоепіляцію влітку?

При проведенні процедури фотоепіляції слід враховувати не пору року, а вашу засмагу. Будь-які процедури на засмаглій шкірі підвищують ризик виникнення опіків та появи пігментних плям. Від засмаги у шкірі з’являється велика кількість пігменту меланіну. Саме він відповідає за поглинання волоссям тепла від променя світла, яке виробляє фотоепілятор. Якщо пігмент перебуватиме ще й у самій шкірі, то прилад не зможе сфокусуватися на фолікулах і викличе роздратування або навіть опік. Процедуру можна проводити і влітку, і взимку, але з огляду на те, що після останньої засмаги має пройти не менше двох-трьох тижнів. Інша умова. не приймати сонячні ванни після видалення волосся протягом двох-трьох тижнів і використовувати сонцезахисний крем, щоб уникнути гіперпігментації та опіків (використовуйте креми з високим рівнем фільтра, SPF 30 і вище).

Чи правда, що обов’язково потрібно голити волосся перед процедурою фотоепіляції?

Шлях волосся необхідне, тому вони також містять меланін, завдяки якому концентрація енергії безпосередньо в волосяному фолікулі може безпосередньо зменшуватися. Так що вся енергія впала в лампочку, волосся повинні голитися під коренем.

Чи можна видалити зростаюче волосся після процедури фотоапіляції?

Ви можете голити волосся, але ви не можете витягнути або зробити воскову депіляцію.

Li Home Photorypilators також можуть використовувати чоловіків?

Так звичайно. Домашні фотоерметики призначені для жінок, так і для чоловіків. Чоловіки, у свою чергу, переважно використовують апарат, щоб мати справу з волоссям на грудях і назад. Функція в цьому випадку полягає в тому, що сеанси можуть знадобитися більше. Це пов’язано з чоловічими гормонами, які стимулюють ріст волосся. Таким чином, інтервал між процедурами, рекомендованими в інструкціях, може бути набагато змінений. Проте клінічні випробування показали, що для чоловіків фотоепілятори також ефективні, і волосся після повного курсу стає помітно слабкішим і тоншим, а також зменшується їх кількість на обробленій ділянці шкіри.

Фотоепіляція будинку. видалення небажаного волосся на тілі та обличчі. Огляд Фотоепілятор Ремінгтон 8500

Чи протипоказано використанню фотоепілака, якщо є молі на організмі?

Використання в даному випадку дозволено на тих частинах тіла, де родимки відсутні, оскільки через темніший колір, ніж звичайна шкіра, родимка поглинатиме багато тепла, що викличе роздратування, або навіть опік. Рекомендується старанно обходити всі ділянки, де поверхня шкіри чимось відрізняється від навколишнього.

Домашня лазерна епіляція, домашня фотоепіляція або електроепіляція в салоні. що вибрати?

Домашня лазерна епіляція, фотоепіляція IPL та електроепіляції – що це таке і в чому між ними різниця?

Що таке домашній лазерний епілятор? Що таке домашній фотоепілятор IPL? Чим вони відрізняються від більш відомого салонного електроепілятора?

Інтернет-магазин Prolab-Beauty.jw.org uk підготував для вас відповіді на ці питання, що часто повторюються, під назвою “Вибір між епіляторами”. Нижче ми коротко розглянемо що вони являють собою і в чому між ними різниця.

В наші дні епіляція та пристрої для епіляції. це новий віяння: минули ті часи, коли “волосатість” була в моді. Однак, навіть незважаючи на те, що нові технології безболісної та довговічної епіляції Ви можете завжди зустріти на полицях якщо не офлайн, то хоча б інтернет-магазинів, багато хто не купує апаратів для домашньої лазерної та фотоепіляції тому що не володіє достатньою інформацією про їх дію. Не всі зацікавлені в хорошому результаті поки що можуть зрозуміти тонкощі роботи цих специфічних приладів, тому що їх просто нікому проконсультувати! Зараз можна зустріти деякі марки фотоепіляторів у великих мережевих магазинах, але хіба там ви можете отримати повну інформацію про такий специфічний товар? Кому він підходить, як ним правильно користуватися? Звичайно ж ні, там вам розкажуть лише про те, як сплатити замовлення.

Найпоширеніші методи апаратної епіляції – це лазерна епіляція, фотоепіляція або електроепіляція. Найперший метод який був запущений у широке застосування. це домашня лазерна епіляція, тому більшість уявляють, як він працює і це є основою для розуміння, як працюють другі два способи. При цьому відзначимо маленький загальновідомий факт: хоча найпершим із способів видалення волосся був лазер, найперша технологія – це електроепіляція.

Всі три апаратні способи видалення волосся знаходяться в найжорсткішій конкуренції між собою. При цьому дуже багато моментів, які збивають потенційних споживачів з пантелику, тому ми вирішив скласти таблицю, яка допоможе вибрати саме той варіант, який найбільш вам підходить.

READ  Як розібратися з феном Rowenta Elite модель
Домашній лазерний епілятор Домашній фотоепілятор IPL Електричний епілятор
Принцип роботи Лазерний епілятор працює через імпульсне лазерне випромінювання, яке проникає у пошкодження шкіри (знищує) волосяний фолікул у своїй основі. Лазерний епілятор має високу потужність, яка фокусується на невеликій площі. Фотоепілятор працює, випромінюючи інтенсивне імпульсне світло, що проходить через шкіру і нагріває волосяну цибулину, спалюючи волосся в їх основі. Потужність нижче, ніж у лазерного епілятора, діє більш широкій поверхні. Найтонший електрод електричного епілятора вводиться у волосяний фолікул, слідує розряд, струму. і волосяний стрижень руйнується разом із коренем.
Інвазивність апарату Лазерна епіляція лише злегка інвазивна, оскільки вона проводиться через невелику світлову емісію, якою проколюють через шари шкіри цибулину волосся. Фотоепіляція теж лише трохи інвазивна, т.до. принцип роботи її схожий із лазерною епіляцією. Електроепіляція, на відміну від лазерної або фото, інтенсивно інвазивна процедура.до. проводиться через тонку голку, яка проколює кожен волосяний фолікул, щоб відправити потрібний електричний струм. При даному методі дуже важлива кваліфікація спеціаліста, оскільки процедура іноді викликає ускладнення у вигляді шрамів та запалення шкіри. Усі маніпуляції повинні проводитись одноразовими голками або ретельно простерилізованими інструментами.
Скільки знадобиться процедур для досягнення результату? Апарату для домашньої лазерної епіляції необхідно близько двох процедур, щоб показати мінімальні результати. Для обробки однієї частини тіла потрібно приблизно 8-10 хвилин або трохи більше, якщо площа поверхні більша (ноги або передпліччя). Для досягнення хороших результатів вам знадобиться від 6 процедур із проміжками від 1 місяця між ними. Домашній фотоепіляції необхідно від 5-6 процедур, щоб показати хороші результати, але в даному випадку цей показник індивідуальний. Більш потужні прилади значно зменшать інтенсивність росту волосся вже після 2-4 процедур. Електроепіляції необхідно приблизно 20-30 процедур, щоб показати добрий результат. Може знадобитися 5-10 годин на одну частину тіла (якщо площа поверхні більша – це ноги, або передпліччя, то потрібно більше часу).
Чи боляче робити таку епіляцію? Домашня лазерна епіляція є повністю безболісною процедурою. Домашня фотоепіляція схожа на лазерну, більшість процедур безболісні, можливе невелике відчуття теплоти у місці обробки шкіри. Електроепіляція, на відміну цих перших двох методів, є особливо болючою. Це можна терпіти, але той факт, що в кожне волосся надходить електричний розряд, говорить сам за себе.
Скільки триває ефект від процедур? Лазерна епіляція. це величезний стрибок у технології видалення волосся, вона може видалити до 90% волосся і цей ефект може зберегтися на термін до року, так само часто спостерігається повне зникнення волосся. Фотоепіляція схожа з лазерною епіляцією в тому, що має тимчасову дію. з її допомогою можна видалити приблизно 80-90% волосся терміном від 6 місяців до року. Далі будуть потрібні підтримувальні процедури (1-2 рази на місяць залежно від використовуваного приладу). Електроепіляція є єдиною дійсно тривалою технологією видалення волосся на сьогоднішній день. Хоча процес є дорогим, тривалим, вкрай болючим і кропітким, це єдиний спосіб позбутися більшої частини волосся.
Для кого підходить метод? Лазерна підходить тим, у кого світла шкіра та темне волосся. Фотоепіляція може бути використана майже з усіма типами шкіри та волосся, головне правильно вибрати фотоепілятор. Найкращий метод працює зі світлою шкірою та темним волоссям. Електроепіляція теж може використовуватися при будь-яких типах шкіри, єдине, цю процедуру не рекомендується проходити вагітним жінкам.

Сподіваємось, що ми змогли дати Вам загальну інформацію про основні три способи апаратної епіляції, про їх мінуси та плюси, і це допоможе Вам прийняти правильне рішення при покупці.

За додатковою інформацією Ви завжди можете звернутися до наших консультантів. Телефонуйте 8 800 100 91 80 – це безкоштовно.

ТОП-5 найкращих фотоепіляторів у співвідношенні ціна/якість

Фотоепілятори в даному сегменті при доступному ціннику характеризує чудову якість, відмінну ергономіку, використання передових технологій та популярність у користувачів.

Рейтинг ТОП-5 найкращих моделей за відгуками та оцінками лікарів та покупців.

CosBeauty Perfect Smooth white/pink

Модель CosBeauty Perfect Smooth white/pink. це продуктивний IPL-фотоепілятор для швидкого та безболісного видалення непотрібного волосся з можливістю очищення та омолодження шкіри.

Прилад оснащений змінними лампами зі збільшеним світловим вікном та великою потужністю спалаху.

Пристрій має всі необхідні функції для зручного проведення процедури.

Яскравий інформативний цифровий дисплей відображає поточну інформацію про стан системи.

Апарат може використовуватися з різними тонами шкіри, русявим темним волоссям.

Устаткування безпечне для шкіри ніг, рук, пахв, зони бікіні. Девайс підходить для видалення небажаного волосся на обличчі. з губ, щелеп та щік.

Додатково є косметологічні функції для очищення та омолодження шкіри.

Технічні характеристики:

 • зона епіляції. 4,5 кв. см;
 • робочий ресурс. 300 тис. спалахів;
 • інтенсивність спалахів. 5 рівнів;
 • датчики – сенсор кольору шкіри;
 • харчування. мережеве;
 • особливості. лічильник спалахів.
 • висока якість складання та матеріалів;
 • змінна лампа;
 • зручність використання;
 • відсутність болючих відчуттів;
 • інформаційна інструкція.

Braun PL3011 Silk-expert IPL Pro 3 білий/бузковий

Пристрій Braun PL3011 Silk-expert IPL Pro 3 у біло-бузковому кольоровому рішенні створено на базі професійної світлової технології IPL та оснащено високоефективною системою Senso Adapt.

Дана система виконує постійне сканування тону шкіри та в автоматичному режимі підлаштовує світлову інтенсивність спалаху.

Технологія підтримує три енергетичні рівні адаптації світла до тональності шкіри.

Устаткування оснащене кількома режимами роботи.

Фотоепілятор може працювати на повній потужності, делікатному та низькому рівнях.

Спеціальний ковзний режим рекомендується для обробки великих зон, прецизійний рівень забезпечує надточне вибіркове застосування в особливо чутливих областях.

Технічні характеристики:

 • зона епіляції. 3,0 кв. см;
 • робочий ресурс. 300 тис. спалахів;
 • інтенсивність спалахів. 3 рівні;
 • датчики – сенсор кольору шкіри;
 • харчування. мережеве;
 • особливості. режим ковзання, бритва в комплекті.

iluminage Precise Touch Pro білий

Фотоепілятор iluminage Precise Touch Pro в ергономічному корпусі білого кольору може похвалитися безлімітним ресурсом вбудованої лампи та підтримкою унікальних технологій, що застосовуються у професійних приладах.

Крім того, прилад оснащений більшим 4,2 кв. см світловим вікном. Ця особливість гарантує максимально швидке проведення процедури.

У середньому девайс робить до 100 спалахів за хвилину. Представлений апарат поєднує в собі два види енергії – це світлова IPL та радіочастотна RF.

Завдяки підвищеній ефективності він підходить для застосування на будь-якому типі шкіри та з будь-яким кольором волосся.

Два режими роботи, точковий та ковзний, підвищують універсальність пристрою, який вміє автоматично визначати тон шкіри та підлаштовуватися під неї.

Технічні характеристики:

 • зона епіляції. 4,2 кв. см;
 • робочий ресурс – безлімітний;
 • інтенсивність спалахів. 2 рівні;
 • датчики – сенсор кольору шкіри;
 • харчування. мережеве;
 • особливості. точковий і ковзний режими.
 • стильний зовнішній вигляд;
 • зручність застосування;
 • компактні розміри;
 • невелика вага;
 • необмежений ресурс лампи;
 • чохол для зберігання в комплекті.
READ  Через скільки росте волосся після епілятора

Marasil IPL Ice-cool Hair Remover

Устаткування Marasil IPL Ice-cool Hair Remover – це професійний фотоепілятор, оснащений функцією охолодження та технологією Intense Pulsed Light (IPL) з надзвичайно високою частотою світлових спалахів.

Завдяки опції охолодження приладом можуть користуватися люди з дуже чутливою шкірою.

Вбудована лампа з ресурсом 990 тисяч спалахів забезпечує тривалий час роботи пристрою.

Датчик контакту зі шкірою визначає наявність поверхні перед кожним спалахом та відповідає за безпеку використання фотоепілятора.

Вбудований УФ-фільтр не пропускає відповідні промені, виключаючи ризик пошкодження шкіри. Устаткування відповідає високим стандартам безпеки.

Технічні характеристики:

 • зона епіляції. 3,0 кв. см;
 • робочий ресурс. 990 тис. спалахів;
 • інтенсивність спалахів. 2 рівні;
 • датчики – сенсор кольору шкіри;
 • харчування. мережеве;
 • особливості. система охолодження.
 • великий заявлений ресурс лампи;
 • гарна швидкодія;
 • довгий мережевий шнур;
 • відсутність болючих відчуттів при епіляції.

Dykemann Clear S-46/ Лазерний епілятор/ 500000 спалахів

Модель Dykemann Clear S-46. це лазерний епілятор професійного рівня для виконання процедури безконтактного видалення небажаного волосся в домашніх умовах.

Це зручна, безпечна та проста у використанні система лазерної епіляції, що гарантує гладкість шкіри без особливих зусиль.

Виробник рекомендує провести 5-8 сеансів для досягнення ідеального результату.

Управління обладнанням здійснюється натисканням однієї кнопки.

Є п’ять рівнів інтенсивності світлових спалахів для шкіри з різною чутливістю. Заявлений ресурс лампи становить 500 тисяч імпульсів, достатніх для тривалої експлуатації.

Технічні характеристики:

 • зона епіляції. 3,5 кв. см;
 • робочий ресурс. 500 тис. спалахів;
 • інтенсивність спалахів. 5 рівнів;
 • датчики – сенсор кольору шкіри;
 • харчування. мережеве;
 • особливості. насадки для точкового видалення волосся.

Рейтинг ТОП-8 найкращих лазерних епіляторів для домашнього використання

Місце Модель Ціна
#1 CosBeauty Perfect Smooth white/pink Дізнатись ціну
#2 Philips BRI956 Lumea Prestige білий/бежевий Дізнатись ціну
#3 Philips BRI950 Lumea Prestige білий/рожевий Дізнатись ціну
#4 CosBeauty Perfect Smooth Joy white Дізнатись ціну
#5 Braun PL5014 Silk-expert IPL Pro 5 білий/золото Дізнатись ціну
#6 Beurer IPL10000 Дізнатись ціну

Варто відзначити

Подібний ефект іноді відзначають при прийомі препаратів на основі тетрацикліну та його аналогів, відварів із звіробою продірявленого.

 • злоякісні новоутворення шкіри та внутрішніх органів;
 • період виношування дитини та грудного вигодовування;
 • відкриті ушкодження шкірного покриву у сфері обробки випромінюванням;
 • активний перебіг дерматитів; прояви герпетичної інфекції;
 • неповнолітній вік;
 • цукровий діабет, виражені порушення мікроциркуляції.

Досить короткий перелік протипоказань і висока ефективність роблять епіляцію методом фото-або лазерного впливу дуже популярною.

Різниця у вартості між ними відносно невелика, тому вирішальним фактором є думка лікаря-косметолога, який при попередньому огляді визначить фототип шкіри, колір волосся і порекомендує, який спосіб вибрати для їх видалення.

Датчики, насадки та світлофільтри фотоепіляторів

Більшість фотоепіляторів для дому мають додаткові опції, що полегшують процес використання і захищають користувача:

 • Сенсор кольору шкіри – сканує та визначає тип шкіри, підбирає необхідну потужність спалаху. Знижує ризик побічних явищ. не працює на засмаглій або смаглявій шкірі.
 • УФ-фільтри – захищають шкіру від шкідливого випромінювання пристрою.
 • Блокування – датчик контакту відключає фотоепілятор при розриві контакту зі шкірою – захищає очі від яскравого світла та запобігає зниженню ресурсу лампи.

Фотоепіятори призначені для обробки шкіри на різних ділянках тіла, тому деякі виробники випускають моделі з різними насадками, що розрізняються за формою та розміром вікна.

 • Для тіла – мають злегка вигнуту опуклу форму зі збільшеним розміром віконця від 4 см 2 і вище.
 • Для обличчя. плоска форма з невеликим вікном, близько 2 см 2 розмірів 2. У цих насадках встановлюються додаткові фільтри, що захищають особу.
 • Для області пахв. вигнута форма, середній розмір вікна порядку 3 см 2.
 • Для лінії бікіні – форма та розмір схожі з насадкою для області пахв (вигнута, 3 см 2 ). Насадка для лінії бікіні оснащена додатковими захисними фільтрами, що захищають ніжну шкіру від пошкоджень.

Насадки можуть мати захисні фільтри, що допомагають регулювати довжину хвилі від 430 нм до 680 нм. Також існують моделі фотоепіляторів з насадками, в яких світлофільтри відрізняються за кольором:

 • Жовтий (530-1200 нм) – омолодження та підтяжка, покращує текстуру шкіри, допомагає позбутися дрібних пор. Підходить для ніжної та чутливої ​​шкіри.
 • Червоний (585-1200 нм) – тонізує та зміцнює втомлену шкіру, видаляє судинні ураження, знімає запалення та запускає процес природного оновлення.

Інші насадки можуть бути прозорими або фіолетовими, але при цьому у них довжина хвилі становить 610-1200 нм і призначені для довгострокового видалення волосяного покриву на тілі.

Не важливо, який фотоепілятор для дому вибрати. головне пам’ятайте про протипоказання для проведення процедур і проконсультуйтеся з фахівцем, щоб уникнути шкоди власному здоров’ю!

Побічні ефекти

Руйнування волосяних цибулин під час фотоепіляції відбувається через вплив на них теплової енергії. Тому при високій чутливості шкіри підвищується ризик виникнення опіку. Найчастіше він виникає через неправильний підбір інтенсивності світлового випромінювання або несправності обладнання. Якщо прилад працює справно, опік може з’явитися через депіляцію в невідповідний момент: після тривалого перебування на сонці або при подразненні.

Перш ніж робити фотоепіляцію на великих ділянках тіла, слід поспостерігати, як поводиться шкіра після неї. Можлива алергічна реакція на світлові спалахи або засоби для догляду після епіляції.

Фото або лазерна епіляція в домашніх умовах

Провести світлові депіляції в домашній обстановці можна за допомогою портативних приладів, які продаються спеціально для домашнього застосування. Якщо вибирати лазери для дому, то найкраще зупинити свій вибір на сучасній моделі на основі діода, тільки вони дозволяють впоратися з жорсткими та світлими волосками будинку без негативних наслідків на організм. Значний плюс діодного лазера в тому, що болючі відчуття майже відсутні. Але візьміть до уваги, що домашні прилади в порівнянні з салонними мають слабку потужність, отже, ефект буде короткочасний. Техніку виконання можна переглянути в пабликах на відео.

Фотоепілятори мають подвійні фільтри, які запобігають інтенсивному опроміненню епільованої ділянки. Світлові спалахи у домашніх приладів невеликі, але все ж таки легко і просто обробляють зони, навіть щетину, що окремо росте. Процес депіляції менш трудомісткий у порівнянні з іншими видами.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS