Габарити прасувальної дошки у складеному стані

Прасувальна дошка: розміри у складеному вигляді, креслення

А питань виникає багато, коли справа доходить до вибору. Прасувальні дошки такі схожі і в той же час такі різні. Різні за розмірами, за конструкцією, за матеріалами та вартістю. Як у цьому достатку пропозицій відшукати свою ідеальну прасувальну дошку, гладити на якій буде максимально зручно та приємно? Дізнайтесь більше про особливості та відмінності прасувальних дощок з нашої статті. І вибір буде зробити набагато простіше.

Прасувальна дошка – це портативний розкладний стіл із жароміцною стільницею, призначений для прасування текстильних виробів праскою.

Прасувальна дошка в тому вигляді, в якому ми звикли її бачити, була запатентована ще 1892 року. Патент отримала жінка на ім’я Сара Бун. Саме їй ми зобов’язані подовженою формою дошки для прасування з звуженим миском, завдяки якому на дошці так зручно прасувати одяг.

Прасувальні дошки бувають різних варіантів виконання: є стаціонарні, які використовуються на виробництві та не складаються, вони досить великі та мають безліч додаткових технічних пристроїв. А у виробників для масового сегмента та покупців особливою популярністю користуються складні варіанти прасувальних дощок, які поділяються на ще кілька видів, такі як:

 • Розкладна. звичайна прасувальна дошка, опора у якої забирається шляхом складання хрест-навхрест паралельно стільниці. Найчастіше зустрічається в російських квартирах. до. вона складається і розкладається досить швидко, хоча складають її рідко, тому що крім її побутового призначення її ще використовують як додаткову полицю для речей. Може також мати підставку для праски.
 • Настільний. Мініатюрний вигляд технічного пристрою, що розглядається, має низькі ноги (до 50 см) та невеликі розміри, легко встановлювати на звичайному столі, але не підходить для прасування великих речей, таких як постільна білизна.
 • Складена. ця дошка має один вузький край, прикріплений до стіни або кабінету, використовуючи спеціальну прихильність, яка поставляється з дошкою при покупці, а після іншого проста підняти або опустити у вертикальному положенні, підключенням або фіксацією. Часто кріпиться в шафах, коморах або інших місцях, де її не буде видно у складеному вигляді і вона не заважатиме.
 • Висувний. ховаючись під настільним, в коробці або іншому таємному місці і, при необхідності, потрапляє в повному обсязі. Він також встановлюється досить просто у присутності простору бажаного розміру. Зазвичай висунуті за принципом коробки на колесах, але можуть бути інші варіанти.

Розміри пральної дошки в складені

Немає додаткових об’єктів у повсякденному житті, а прасувальна дошка. це ще одне підтвердження цього. Це важливо та необхідне придбання, тому необхідно зробити правильний вибір при покупці. Що краще купити: великі або малі, прості або дешеві? Щоб відповісти на ці питання, вам потрібно мати справу з класифікацією прасувальних дощок, а також з якою матеріальною дошкою можна зробити, розміри у складеному стані такого пристрою та багатьох інших тонкощів.

READ  Що робити, якщо фен не включається

Прасувальна дошка Philips Easy8 GC240 \

Найкраща прасувальна дошка цієї компанії має ряд переваг відносно інших. Чому це коштує купити:

 • Він має спеціальні плече обгортки для одягу, які легко скласти і допомагають з прасувальними сорочками.
 • Низька вага, яка дозволяє перемістити його навколо квартири.
 • Конструкції обладнані спеціальними обмеженнями, що запобігає випадковому складі, форсунки на ногах, не даючи ковзання.
 • Стенд для заліза ширший, який зручний з парогенератором.
 • Спеціальне покриття зменшує рівень шуму.
 • Інновація Aquablock запобігає течії води, яка необхідна при використанні парогенератора.

Прасувальна дошка Philips Easy8 GC240 \

Найкраща прасувальна дошка цієї компанії має ряд переваг відносно інших. Чому це коштує купити:

 • Він має спеціальні плече обгортки для одягу, які легко скласти і допомагають з прасувальними сорочками.
 • Низька вага, яка дозволяє перемістити його навколо квартири.
 • Конструкції обладнані спеціальними обмеженнями, що запобігає випадковому складі, форсунки на ногах, не даючи ковзання.
 • Стенд для заліза ширший, який зручний з парогенератором.
 • Спеціальне покриття знижує рівень шуму.
 • Інновація Aquablock запобігає течії води, яка необхідна при використанні парогенератора.
габарити, прасувальної, дошки, складеному, стан

Ніжки та кріплення

Рамка, тобто, дизайн та кріплення ніг, також визначає якість дощок для прасування. В основному, від цього залежить стійкість і рухливість всього дизайну. Отже, тип причепу виділяється:

Дошка буде стабільною, якщо ноги виходять за межі краю стільця в ширину. Компактність залежить від матеріалу, отже, встановлення та алюмінію є кращими, які в її полегшенні відрізняється силою. Пластикові або гумові поради Відповідь не тільки для відсутності ковзання, але й запобігають появі подряпин на підлозі.

Зверніть увагу на метод кріплення ноги до настільного:

 • Бари. прикріпіть ненадійний, дошка часто розвивається спонтанно, не ремонтуйте;
 • Шурупи. розпущені від частого розкриття структури, не можна скручити;
 • зварювання;
 • Болти. забезпечують надійну муфту, легко загвинчується гайковим ключем.

Значні значні ремесла для гладильних блюк. регульована висота. Механізму фіксації висоти два: плавний та ступінчастий. Даючи більший вибір рівнів гладкого регулювання швидко втрачає. Дошка зі ступінчастим механізмом прослужить довше, але пропонує лише 2-4 встановлені позиції. Однак їх достатньо для встановлення дощок для відповідної висоти.

Типи обкладинки для прасувальної дошки

Різноманітні обкладинки

Є кілька варіантів покриття для дощок різних категорій, якості та текстур. Як вибрати справу, щоб його можна було змінити як знос, і як вибрати якісний варіант покриття, щоб він служив протягом багатьох років? Слід пам’ятати:

 • Бавовняна тканина кришки є найбільш недорогим і доступними для широкого кола споживачів. Це високоякісні кришки, які легко змінюються, стираються вручну або в пральній машині. Натуральні тканини стійкі до високих температур, проходять повітря та пари. Вироби з вільним плетенням швидко зношуються, а бавовна, небезпека та льон зможуть служити довгий час. М’яка піна або відчуття прокладки покращує якість заліза.
 • Трохи дорожче коштують чохли із синтетичних тканин, таких як поліестер. Вони вологостійкі та довговічні, але не термостійкі. При високих температурах залізна підошва може приклеюватися до корпусу і спалити дірку в ньому.
 • Вироби з металевими нитками (50% бавовни та 50% металу) мають відмінну теплорозподільну характеристику. Коли взаємодія гарячого заліза з металом, тканина нагрівається з обох сторін, що покращує якість прасування. Таке покриття має високий рівень термостійкості, тому праска, забута на дошці, може простояти близько чотирьох годин без пригорання.
 • Бавовняне покриття з просоченням із силікону допоможе вберегти речі від пригорання та появи жовтих розлучень на світлій тканині. Такі чохли забезпечують процес подвійного прасування.
 • З чохлом, який має тефлонове напилення, можна забути про температурні режими праски. до. він дозволяє прасувати будь-які види тканин.
 • Чохли, стійкі до спалаху, – новинка ринку. Вони не призведе до пожежної небезпечної ситуації, навіть якщо гарячий залізо буде довгий час на них. Таке покриття не треба прати, т. до. достатньо буде просто протерти його вологою губкою.
READ  Нагрітий бічний підключення курсу 60 см

Можна придбати продукцію, що містить 100% бавовну, 100% поліестер або 50% бавовну з поліестером. Це дозволяє урізноманітнити малюнок на матеріалі.

Розмір стільниці прасувальної дошки

Вибір розміру стільниці залежить від ваших уподобань та площі кімнати, в якій буде розміщена дошка. Виробники пропонують вузькі дошки довжиною близько 110 см, а ширина 30 см, а також більш масивні варіанти з розмірами 140 х 40 см. На широких столових вершинах це зручніше для залізної постільної білизни та штор, а вузькі структури не займають багато місця. Як правило, перша вартість більше, а друга доступна ціна. Який критерій має більш важливе значення, і яка прасувальна дошка вибирати, вирішити тільки ви.

габарити, прасувальної, дошки, складеному, стан

Зверніть увагу на ширину вашої майбутньої дошки. На широких столових вершинах це зручніше для залізної постільної білизни та штор, а вузькі структури не займають багато місця

CS50 2013. Week 2

Трохи про розміри словами і цифрами

Стандартні розміри прасувальної дошки є: довжина 110-150 см (включаючи стенд під залізо) і ширину 30-45 см. Співвідношення довжини та ширини варіюється в залежності від моделі та виробника. Найчастіше, прасувальні дошки, що мають розміри 12035 см. Висота також може бути різною через те, що більшість моделей регулюються висотою (зазвичай від 10 см до 1,20 м).

У магазині ви можете зіткнутися з варіантом, розміри яких довжиною 150-160 см і шириною 50 см у розгорнутому стані. Такі прасувальні дошки великих розмірів частіше використовуються на промислових вагах або студії. Для звичайної квартири вони не дуже зручні за розміром, хоча це, безсумнівно, більш зручно дивитися на них.

Невеликі дошки не перевищують 1 м у довжину і шириною 30 см, вони можуть бути настільні або висувними, а у складеному стані легко вписатися в невеликий гардероб. Їх головний мінус вже згадувався в статті. вони незручні для залізних великих речей, таких як постільна білизна.

Рейтинг Топ-7 найкращих прасувальних дощок 2021. 2021! Що вибрати, огляди, ціни

Сучасні пристрої різноманітні типи, форми, матеріал, принцип збірки та інших параметрів. Постараємося розібратися в цій різноманітності моделей.

За типом дизайну, прасувальна дошка:

 • На відкритому повітрі.Їм не потрібна додаткова підтримка, складаються з плоскої поверхні для прасування та ніг.
 • Стаціонарний.Вимагають спеціального місця для розміщення, загальної продукції.
 • Складаний.Зручне зберігання, ви можете розташувати будь-де.
 • Робочий стіл.Відрізняються компактністю і легкістю, мають низькі ноги. Встановіть на стіл або іншу поверхню.
 • Настінні.Змішаний до стіни, мають складаний дизайн.
 • Вбудований.Є частиною іншого дизайну: кабінет, тумбочки, декоративні елементи (дзеркало, фарбування). Не займайте багато місця. За типом є складані і ковзання.
 • Класичний.Універсальний пункт призначення.
 • Для парогенераторів.
 • Активні прасувальні дошки.З додатковими режимами.
READ  Multicooker Redmond Script Lite Як увімкнути

Основний і важливий елемент будь-яких дощок. прасувальна поверхня. Якість прасування безпосередньо залежить від її якості. Можливі наступні матеріали:

 • ДСП.Недорогий, легкий варіант, але, на жаль, вологість боїться.
 • Усього дерева.Міцний, але дорогий і досить важкий матеріал.
 • Металевий.Найбільш довговічний і дорогий матеріал. Використовуйте металевий лист з Peorovania, або легкий варіант. металева сітка.
 • Термопластичний.Легкий, довговічний, але дорогий.

База дошки покрита м’якою підкладкою та справою. Для підкладки використовуються різні матеріали: піноутворювач, поліефірне волокно, фетровий, фетровий та інші матеріали.

 • Синтетичний матеріал.Найменш прийнятним, електричним одягом, не робить високу температуру.
 • Бавовна.Я пропустив пари, не горить.
 • Металева нитка бавовна.Має антитригарський ефект і відмінний теплообмін. Забезпечує двостороннє прасування.
 • Тефлонова тканина на бавовняній основі.Термостійкий, з нетриваючим властивостями.

Ноги. Цей елемент забезпечує стабільність дошки. Є 4 типи дизайну:

Т-подібні ноги вважаються найкращим варіантом. найбільш стабільним, але менш компактним.

 • Регулювання висоти.Дозволяє змінити висоту дошки відповідно до зростання людини.Гладкий.Дозволяє вибрати будь-який рівень у визначеному діапазоні.
 • Крок.Кілька фіксованих рівнів. Більш довговічні з точки зору механізмів обслуговування.

Покарання дозволяє ретельно залізні речі з тонких тканин. Дует приваблює тканину до дошки, усуваючи появу складків.

Залежно від моделі можливі наступні аксесуари:

CS50 2013. Week 2

 • Стояти під залізом.Найкращий варіант для сучасних праска та парогенераторів. металевий стенд з силіконовими прокладками.
 • Вбудована розетка.Робить дошку більш мобільним.
 • Тримач.Усуває контакт проводів під залізом.
 • Стовп.Стенд для прасування рукавів.
 • Полиця для білизни.Зручне розташування погладженої білизни.
 • Кронштейн для речей.Тримач для власників з одягом одягу.
 • Колеса.Для переміщення.
 • Сітка сітка.Сучасний еквівалент марлевичної тканини.
 • Прасувальна дошка.

Ми представляємо рейтинг гладильних дощок 2021. Найкращі 16 моделей, які були відібрані нашими експертами з відгуків та оцінок користувачів.

Рейтинг (2019) Ціни, ₽ Країна
Кращі класичні прасувальні дошки
один. Bosch tdn1010n від 17800 року Литва
2. Leifheit Авіаційна дошка Compact M Plus від 6200.00 Чеська
3. Хашальт Софі від 2500.00 Росія
4. Vileda Total Reflect Plus від 4500.00 Україна
п’ять. Nika Valencia 1 (HB1) від 2200.00 Росія
Найкращі прасувальні дошки для парових генераторів
один. Bosch tdn1700p від 17000 Італія
2. Tefal ib 5100 від 6800 Португалія
3. Braun ib3001 bk від 7300₽ Італія, Німеччина
4. Philips Easy6 GC220/05 від 6000 Туреччина
п’ять. Хашальт Лора від 2200.00 Росія
Найкращі вбудовані дошки
один. Vauth-sagel vs додати залізо від 13500₽ Німеччина
2. ASKO HI1153 від 29000 Швеція
3. ПОЛИЦЯ.На залізному струнку від 16000 Росія
Найкращі компактні настільні прасувальні дошки
один. Віледа Каріно від 1200 року Росія
2. Nika (nd) від 279.00 Росія
Найкращі дешеві доріжки
один. Nika Bell Classy 3 (BK3) від 800.00 Росія

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS