Гаряча плівка віск для депіляції в гранулах

Table of Contents

Віск у гранулах для депіляції: Як отримати професійний результат вдома

Зробити воскову депіляцію самостійно, багато, але не кожен може бути задоволений досвідом, отриманим. Як правило, причина не є досить якісним результатом полягає в неправильному підборі воску. Власницям товстого жорсткого волосся, а також тим, хто хоче привести в ідеальний стан зони бікіні, пахв і позбутися зайвої рослинності на обличчі, слід звернути увагу на щільний віск у гранулах.

гаряча, плівка, депіляції, гранула

Гаряча воскова плівка для депіляції обличчя Selfie Italwax гранули 100 г

Інноваційна воскова формула “Selfie” створена спеціально для видалення небажаних волосків на делікатній шкірі обличчя.

Особливості депіляції різних ділянок обличчя

• Створювати тонкі та чіткі кордони, використовуйте невеликий шпатель.• Ретельно натискайте шпат, він ловить всі волоски і виправити їх у воскову аплікацію.• Для кращої фіксації шкіри рекомендується розділити одну довгу аплікацію на дві короткі.

• Для напруги шкіри, будь ласка, забрати верхню губу• При застосуванні воску тримайте шпатель вертикально відносно шкіри, тому волосся будуть підняті, а захоплення буде сильніше.• Намагайтеся не потрапити на зону губ, це може призвести до пілінгу.• При повторному застосуванні воску вибирайте напрямок, навпроти спочатку застосування.

• При видаленні волосся довге довше 5 мм, рекомендується застосовувати воском у напрямку зростання волосся, видалити проти їх росту. • На великих областях обличчя використовуються середній шпат.• Перед повторним застосуванням воску обов’язково використовуйте тальк.

Протокол процедури депіляції з плівковим воском

• Попередній віск у нагрівачі до Т 38.40С. • Процес депіляції зони з спеціальним лосьйоном перед депіляцією.• Застосувати невелику кількість тальку. • Візьміть шпатель, необхідну кількість воску і застосовується незалежно від напрямку росту волосся. Щільно натискайте шпалери до шкіри, намагаючись захопити всі волосся. • Використовуйте вузький шпатель.• Вивести кінець воскової аплікації до зони з меншою кількістю волосся. • Підніміть аплікацію на кінчику по шкірі, щоб ви могли зрозуміти.• Через 5-6 секунд переконайтеся, що воск заморожений.• Заблокувати шкіру в місці поділу. • Зробіть кінчик програми, а різке рух видаляє воск до протилежної заявки. • Повторіть процедуру у наступному розділі.• Після закінчення депіляції обробіть шкіру заспокійливим засобом.

READ  Режим вовни в машині Indesit

Догляд після процедури

Під час депіляції з воском шкіра пошкоджена, відчуваючи стрес. Зняти всі негативні наслідки можна за допомогою грамотного догляду. Через 2 дні слід обробити зону депіляції складом, який пом’якшує шкіру та запобігає утворенню врослого волосся. Зволожуючий крем рекомендується використовувати вранці, а ввечері після душу. А також уникнення врослі волосся може бути за допомогою скрабів пару разів на тиждень.

Перші два дні після депіляції є найважливішими. Якщо в цей час приділяти особливу увагу вашій шкірі, то проблем не буде. Важливо дотримуватися деяких обмежень протягом цього періоду.

  • Варто відмовитися від відвідування відкритих водойм, басейнів та спортивних залів. В іншому випадку інфекція може проникати в організм через мікротріщини на шкіру.
  • Не перебувайте під сонцем і відвідайте солярій. Любинність шкіри дуже піднімається в перші 48 годин після депіляції, можуть з’явитися опіки або пігментні плями.
  • Ви повинні відмовитися від закритих предметів одягу та білизни. Коріння волосків під зовнішнім впливом можуть зміститися і проростати неправильно.

А також додаткове тертя збільшиться подразнення шкіри, можуть з’явитися висипки та акне.

Віск у гранулах для депіляції в домашніх умовах

Найчастіше плівковий віск випускається у гранулах або картриджах. Крім цього, він може продаватися у вигляді таблеток або блоків (плиток). Всі види однаково добре справляються з поставленим завданням, незалежно від їхньої форми випуску. Гранульований препарат являє собою тверді гранули, які продаються в банках або поліетиленових пакетах. Гранули самі нагадують маленькі кавові зерна або горіхи.

Вони можуть бути трохи прозорими, невелика акуратна форма, що сприяє швидкому опалення та прийняття необхідної консистенції. Це високоефективний продукт, який з кожною новою процедурою робить видалення волосся безболісним.

Цікавим фактом препарату є палітра його кольору. Залежно від пігменту, колір воску в гранулах може бути рожевим, червонуватим, зеленим, фіолетовим, коричневим і навіть чорним. Це пов’язано з різними добавками, які виробники включають фільм. Такий прийом не може не привертати увагу, тому разом з його відмінними властивостями популярність продукту зростає.

Віски гарячі плівкові у гранулах Italwax

Гарячі воски найчастіше застосовуються професіоналами в салонах. Більшість засобів працює при температурі 45-55 градусів. Вони відрізняються економічним споживанням, найкращим захопленням волосся, а також чистим і менш болючим депіляцією.

Плёночный воск!. Убираем жесткие и короткие волоски. Просто и эффективно!

Різноманітність гарячого плівкового воску. Найчастіше вона має нижчу робочу температуру, яка виключає ймовірність горіння. У цьому продукті підвищено еластомерів, тому він наноситься тоншим шаром, відмінно захоплює волоски і дає дуже чистий результат без пропусків. Як правило, у гранулах або дисках виробляються плівкові воски, що дуже зручно для постійної роботи з потоком клієнтів у салоні.

READ  Як зробити камін з коробки

Гаряча плівка воскова воска Гаряча плівка в гранулах Azulene Italwax 500 грам

Напівпрозорий воск для депіляції з невеликою кількістю діоксиду титану. Застосовується з тонким шаром, видаляючи плівкою, обережно впливає на шкіру (схопивши волосся і не встигає дотримуватися шкіри), створює мінімум болю.

Різні з економічними витратами з найкращим захопленням волосся, а також чистою та менш болючою депіляцією

Ефективно видаляє тверді і короткі волосся. Ідеально підходить для опіки та глибокої зони бікіні. Викидає 3-4 секунди після застосування, що дозволяє швидко проводити досвідчений косметолог і ефективно проводити процедуру депіляції в густому робочому графіку.

Плёночный воск!. Убираем жесткие и короткие волоски. Просто и эффективно!

ItalWax Natura Віск гарячий (плівковий) у гранулах для депіляції 250 грам

Перлини з ароматом стиглих слив для депіляції та спалями SPA. Спеціальні компоненти надають воску «Слива» особливу пластичність. Товста та насичена воскова текстура для депіляції дозволяє загорнути волосся з самою причиною, ідеально знімає навіть найкоротші волоски. Підходить для будь-якого типу шкіри, у тому числі для чутливої ​​та тонкої шкіри з крихкими капілярами. Час заморожених аплікацій 10-12 секунд.

Воскова гаряча плівка для чоловіків до депіляції в гранулах Italwax 1 кг

Чоловіче волосся, як правило, товщі жінки, а шкіра може бути більш чутливою часом. Віск покращеної адгезії гарантує ідеальну рукоятку з шкірою, і, як наслідок, чистою та швидким видаленням жорстких щільних чоловічих волосся. 100% позбавлення від небажаного волосся за все одне нанесення без зайвого подразнення шкіри.

Фільм восків, що краще

Цей вид воску з’явився не так давно, але вже завоював любов багатьох жінок.Це дуже пластик і може захопити волосся навіть у найбільш важкодоступних областях. Виготовляється у вигляді дрібних гранул, які потрібно розтоплювати до комфортної температури 40-45 градусів.

Основні помилки при використанні плівкового воску:

  • Віск розтягується, як карамел і освітлюється: воск не встиг замерзнути. Підніміть віск з тальком, зачекайте 2-3 секунди і видаліть;
  • Після видалення воску залишалися волосками: шпатель з воском недостатньо натиснуто до шкіри, тому волосся не потрапляли у восковий шар. Нанесіть віск до області шкіри з залишковими волосками, щільно натискаючи шпатель до зони депіляції;
  • Після видалення воску по краях аплікації вона залишається на шкірі: нерівномірно нанесення воску. Утворюють аплікацію з тим же шаром у середині і краями.

Фільм Віск біла лінія Natura

Біла лінія Natura Film Wax. це поліпшений опцію гарячого воску. Робота при 42 ° С, що усуває можливість горіння. Віск шпателя з тонким шаром, за винятком напрямку росту волосся.Чітко повторіть контури тіла, т. до. Відрізняється від високої пластичності, що дозволяє розширити зразки важкодоступних зон.

За рахунок тривалого теплового впливу (5-12 секунд) воски добре розпарюють шкіру, захоплюють кожні, навіть короткі і жорсткі волоски, і тільки після цього застигають. Плівкові воски знімаються, видаляючи всі волоски з корінням, не залишають за розбите волосся, роздратування і почервоніння на шкірі. Економічний у використанні, з пахви ви можете видалити волосся однією аплікацією. Зменшити споживання коштів близько 30%.

READ  Апарат для депіляції в домашніх умовах

Депілева фільм для інтимної депіляції

Гарячий воск на натуральних смолах та маслах призначений для видалення твердого, товстого волосся на гіперчуттючу шкіру. Плівковий, не вимагає паперових смужок, після застигання утворює щільну «пластикову» плівку. Шкіра не перевантажена. Ви можете зігрітися на водяній бані. Швидко розплавляється, але не потрібно нагріти це занадто багато, що усуває ймовірність спалювання після епіляції. У банку тривалий час зберігає бажану температуру, на шкірі вона миттєво заморожена, тому вам потрібно швидко діяти.

Що займе для роботи?

Воскова депіляція полягає в тому, наскільки ефективним і простим у проведенні процедури, яку він може виконувати абсолютно будь-яку особу, як професійний, так і новачок.

Помилки депіляції.Гаряча плівка віск.Зніміть волосся на тілі

З цією метою це необхідно, природно, воск, який може бути гранульований, у картриджів або у вигляді фільму.

Залежно від типу, цей матеріал вимагає додатків або нагрівання. Розплавлений воск для депіляції без восків дуже простий.

Для процедури вам знадобиться такий інвентар, як:

Який із вищеперелічених предметів потрібно буде взяти, залежить від способу плавки, який ви оберете. Давайте подивимося, що вони існують.

Чому воскова депіляція в гранулах популярна для інших способів їхати?

Розкриваючи секрет популярності у 2021 році, не можна залишити без уваги великий вибір матеріалів. Віск у гранулах для депіляції пропонуються вітчизняні та іноземні виробники, включаючи всесвітньо відомий TM Italwax. Продукт випускається в різних обсягах з м різноманітних компонентів: масел, витяжок, екстрактів.

Додаткова допомога після депіляції

Поява перших волосків після процедури з використанням воску розпочнеться приблизно через 2-3 тижні. У цей період вимагається компетентна допомога:

  • обробка з спеціальним інструментом, який запобігає появі вростання волосся;
  • Профілактика шелесті з скубками здійснюється раз на тиждень, видаляється тонкий шар шкіри, що запобігає зростанню волосся;
  • Зволожуючий крем або молоко частіше застосовуються так, щоб шкіра не перевантажена.

Необхідно взяти деякі заходи, щоб забезпечити, щоб оброблена область не потрапила в інфекцію.

https://parisnail.RU/Каталог/Goryache-Voski/Vosk-goryachiy-plenochny-dlya-deplyationii-litsa-selfie-granuly-italwax-100-г /
https://Плати.Ru/vosk/plenochnyj-dlya-dlenociaci /
https://Pro-vosk.RU/VOSK-V-GRANULAH-DLYA-DEPILYATSII-V-домашних-usloviah /
https://pro-vosk.RU/ITALWAX-VOSK-PLENOCHNYJ-V-GRANULAH /
https://pro-vosk.ru/horoshij-plenochnyj-vosk/
https://vplate.ru/vosk/rastopit-bez-voskoplava/
https://serica.com.ua/plenochniy-vosk-v-granulah-kak-polzovatsa
https://volosoved.RU/Depilyatsiya/Plenochnyj-vosk-dlya-depilyatsii-kak-polzovatsya-v-domashnih-usloviyah-i-важные-ОСОБЕННОСТИ-ПРИМЕННІЯ [/Spoiler]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS