Гарна скляна кераміка або загартоване скло

Критерії вибору

Всі кухонні панелі поділяються на два основних типи: залежних і незалежних. Перші функції в тандемі з латунним шафом, мають загальну панель керування з ним, і тому не може працювати окремо. По суті, залежну поверхню є більш сучасним аналогом кухонної пластини, але більш компактний і з розвиненим функціональним.

Що стосується незалежного типу, такі моделі можуть бути встановлені будь-де на кухні, що дозволяє заощадити вільне місце. Крім того, нішу, під якою в теорії повинна бути духова шафа, можна використовувати для розміщення додаткової скриньки або установки іншого пристрою (наприклад, посудомийної машини, якщо це дозволяє техніка безпеки).

Як правило, залежні набори завжди дешевші, ніж купувати панель і блюдо диспенсера окремо. Слід мати на увазі, що розбивка духовки дозволить виконати плити.

Важливим моментом при виборі моделі моделі є кількість зон нагрівання. Вибір цього параметра залежить виключно від індивідуальних вимог та побажань покупця, але при цьому слід враховувати кількість членів сім’ї та інтенсивність щоденного приготування. Стандарт. наявність чотирьох плит різного діаметра та потужності.

Наступним моментом є вибір поверхневого матеріалу, який може бути виготовлений з нержавіючої сталі, загартованого скла, скляної кераміки або просто покриту емаллю. Найбільш екзотичними та привабливими конструкціями вважаються “газовими” панелями типу, де пальники розташовані над поверхнею скляної кераміки. Також існують варіації, які називаються «газ під склом», у яких конфорка розвинена під склокерамічною плитою.

Плюси та мінуси загартованого скла

Принцип виготовлення цього матеріалу простий, однак, це точно завдяки цьому, скло стає неймовірно довговічним. Максимально можливе нагрівання матеріалу здійснюється, після чого він піддається екстремальному охолодженню. Саме тому, що майже неможливо порушити або пошкодити будь-який предмет, крім металевого. І саме тому, що він став настільки популярним і використовував не тільки для приготування панелей, але і з розташуванням віконних вікон та розділів.

Затверділа скляна кухонна панель

Для того, щоб очистити поверхню, щоб видалити апаратне забезпечення необхідності. Достатньо ходити з сухим рушником на поверхні (мокра очищення буде трохи проблематично, оскільки можуть бути розлучення). Буде важко отримати опіки, оскільки скло в процесі приготування не підігріє. Вартість таких продуктів більш ніж доступна, а якість вона не поступається керамічним аналогам.

Переваги недоліки
Матеріал неймовірно міцний і стійкий до механічного пошкодження Вирізати або свердла така поверхня не може
Відмінна гнучкість На краях можна сформувати чіпсетів
Стійкість до термічного впливу Важке прибирання (розлучення)

Закалене скло або скляна кераміка: що вибрати

Виробництво побутової техніки постійно вдосконалюється, впроваджуються нові технології та матеріали. З появою скляних керамічних панелей розширювалася функціональність кухонного обладнання. Вони виготовлені з композитного матеріалу (склянка та глини).

READ  Як вибрати хорошу недорогу швейну машину

ЖИДКОЕ СТЕКЛО НА БЕТОННЫЙ ПОЛ! КАК ПРАВИЛЬНО С НИМ РАБОТАТЬ?! НЮАНСЫ.

Скляні керамічні панелі виробляються шляхом плавлення сировини під дією високих температур. В результаті отримано неймовірно термостійкі продукти, які в цьому індикаторі вдвічі перевищує загартоване скло.

Матеріал був отриманий відносно нещодавно, спочатку він мав досить вузьке використання. з телескопі дзеркал, зроблених з нього. Потім було видно виробників тарілок і успішно реалізуються в технологічному процесі. Зараз тарілки зі скляної кераміки є найпопулярнішими.

Поради та рекомендації

Для підтримки чистоти вибраної газової кухонної панелі і не зіпсувати ідеальний погляд на його покриття, рекомендується дотримуватися рад фахівців.

скляна, кераміка, загартоване, скло
 • Будь-яка поверхня, яку ви виберете, спробуйте очистити його відразу після приготування, тому що набагато легше очистити свіже забруднення, ніж заспокійливе.
 • Висушені плями дуже важко видалити з емальованої поверхні, через що його можна пошкодити. Щоб не допустити цього, засохлу пляму слід попередньо розм’якшити, а потім очищати. Для такого матеріалу цілком можливо використовувати найбільш звичайного рідкого посудомийного агента.
 • Для того, щоб газова кухонна панель залишатися чистою, ви можете придбати додаткові аксесуари для його захисту, наприклад, захисну фольгу або багаторазові захисні килими. Такі аксесуари ідеально підходять для емальованого покриття та покриттів з нержавіючої сталі.
 • Якщо цукор, сироп або варення потрапляє на склокерамічну поверхню, то плями потрібно негайно видалити, інакше вони можуть пошкодити поверхню. Намагайтеся використовувати для очищення варильної панелі засоби, які призначені саме для склокерамічних поверхонь.
 • Для поверхні нержавіючої сталі краще вибрати ганчірку м’якої бавовняної тканини. Вона добре справляється з його роботою і не залишає небажаного розлучення після очищення.

Плюси та мінуси скляної кераміки

Для того, щоб придбати приготування скляної керамічної панелі, будуть значні витрати, але це придбання буде мати заслуги. Основним є неймовірна стабільність матеріалу. Отже, навантаження допускається до 25 кг на сантиметр поверхні. Однак є один нюанс. Алюмінієві страви знаходяться під забороною, оскільки практично нереалізовані місця почнеться в процесі. Використана посуд повинен характеризуватися наявністю товстого дна без будь-яких недоліків.

Однак територія опалення дозволяє використовувати страви різних розмірів. Тільки пальники товщиною скла будуть нагріватися, але інші ділянки залишаться холодними, і ви можете спокійно доторкнутися до них. Цукор не потрібно розкинути на цій поверхні, оскільки воно вплине на початкові характеристики техніки.

Переваги недоліки
Теплова стабільність Висока вартість
Матеріал не боїться суттєвих температурних перепадів Малий вибір вітчизняних моделей
Неперевершений зовнішній вигляд Поверхня легко подряпина (невеликі подряпини)
Приголомшлива термічна стабільність Одноточковий механічний вплив протипоказаний
Стійкість до механічних пошкоджень

Поверхневий матеріал

При виборі матеріалу не забувайте: ви будете на нього не тільки дивитися, а й відмивати від різних забруднень.

Традиційний варіант, який зустрічається скрізь. Емаль білий, бежевий, коричневий, сірий, чорний. кольорові розчини досить багато.

У догляді ці продукти практичні: бруд від них іде легко. Але бажано лише м’яку рідку текстуру. Від абразивів, верхній шар подряпаний, а згодом у шкода затримується.

Це надзвичайно небажано відкинути щось важке і гостре на пристрій, інакше чіпси можуть з’явитися на емалі. У цьому відновленні він не підлягає.

READ  Залізо з контейнером для збору шкали

Більш сучасним при розробці різноманітності нержавіючої сталі дуже приємно в експлуатації. Вони не бояться агресивного очищення та стійкого до механічного пошкодження. Однак прибирання краще виробляти особливі засоби, щоб потемніти не з’являються на поверхні.

Розглянемо, як обробляється матеріал: він має матове або глянцеве покриття. Найкраще матові. На полірованих з’являється, друкує з дотику, і з часом утворюється сітка.

Дуже популярна категорія. Він виглядає вражаючим за рахунок плавного стовбура і характеризується різноманітним кольором та дизайном.

Скляна керамічна кухонна панель: як відрізнити оригінал або підробку

Догляд за панеллю не дуже складний: достатньо витирати його губкою з миючим засобом. У складних випадках дозволяється скористатися спеціальним скребком.

Але скло, хоч і загартоване, все ж таки залишається крихким. І від точки ударів (впала ложка, кришка тощо) часто тріщить.

ЖИДКОЕ СТЕКЛО НА БЕТОННЫЙ ПОЛ! КАК ПРАВИЛЬНО С НИМ РАБОТАТЬ?! НЮАНСЫ.

Не відрізняється від попередньої категорії, але виготовляється з композитного речовини, де скло та глина. Матеріал виявляється більш термостійким, і трохи більш стійким до точки потрясіння. Крім того, він витримує значну вагу. до 25 кг на 1 кВ. см.

Якщо ви вибираєте: склокераміка або загартоване скло, то орієнтуйтесь на свої фінансові можливості. На форумах суперечка на тему не підтримує довгий час, і немає нікого. Скляна кераміка дорожча, і вона натискає в обіг. Скло дешевше, і вибір моделей ширший, але він втрачає красу швидше, покриваючи сірну сітку.

Як вибрати панель приготування

Плюси та мінуси загартованого скла

Принцип виготовлення цього матеріалу простий, однак, це точно завдяки цьому, скло стає неймовірно довговічним. Максимально можливе нагрівання матеріалу здійснюється, після чого він піддається екстремальному охолодженню. Саме тому, що майже неможливо порушити або пошкодити будь-який предмет, крім металевого. І саме тому, що він став настільки популярним і використовував не тільки для приготування панелей, але і з розташуванням віконних вікон та розділів.

Затверділа скляна кухонна панель

Для того, щоб очистити поверхню, щоб видалити апаратне забезпечення необхідності. Достатньо ходити з сухим рушником на поверхні (мокра очищення буде трохи проблематично, оскільки можуть бути розлучення). Буде важко отримати опіки, оскільки скло в процесі приготування не підігріє. Вартість таких виробів більш ніж доступна, а за якістю вона нічим не поступається керамічним аналогам.

Переваги недоліки
Матеріал неймовірно міцний і стійкий до механічного пошкодження Вирізати або свердла така поверхня не може
Відмінна гнучкість На краях можна сформувати чіпсетів
Стійкість до термічного впливу Важке прибирання (розлучення)

Огляд скляних панелей

В даний час ринок пропонує велику кількість скляних газових кухонних панелей з широкого кола виробників. Вони відрізняються різними зовнішніми виглядами, функціональністю, типом пальників, розташуванням нагрівальних елементів.

Відповідно до принципу розташування елементів опалення, пристрій ділиться на дві категорії:

скляна, кераміка, загартоване, скло

Продукти відрізняються між собою як принцип макета функціональних модулів. Ця категорія також має два типи пристроїв:

Скляні газові котли одночасно з поверхнями зі скляної кераміки дуже популярні в нашій країні. Зовні вони практично не відрізняються. Як привабливий дизайн, так і високий рівень функціональності. Проте вартість заготовок із загартованого скла на порядок нижча за вартість аналогічної деталі зі склокераміки. Але, дешевше не означає гірше. Виробники офіційно заявляють, що їх продукція має повний комплект необхідних споживчих властивостей:

 • Механічна міцність.
 • Висока термостійкість.
 • Хороший теплообмін.
 • Стійкість до різких температурних коливань.
 • Травматична безпека.
 • Відсутність шкідливого впливу на організм людини з урахуванням правил експлуатації та технічного обслуговування.
READ  Розетки для варильної панелі та духовки

Найбільший розподіл був першою категорією панелей “Газ на склі”. Вони мають всю знайому зовнішність з піднятою над скляною поверхнею з пальниками. Korforks покриті на вершині чавуну або сталевих опорних решіток, встановлених безпосередньо на склі. Зліва, зліва або нижня частина пальника на склі розміщується блок керування. Стандартна ширина установки пристрою становить 60 см. Є розширені панелі 90 см з п’ятьма і більше пальниками.

Пристрої “Газ під склом” відрізняються від панелей першого типу з незвичайними видами. Це найкрасивіший тип поверхні, що представляє собою єдину рівну площину без деталей, що піднімаються. У комплексі з елементами сенсорного керування, пристрій виглядає особливо вражаючим. Поверхня за структурою верхнього шару може бути глянцевою або маткою з декоративним малюнком будь-якої кольорової гами. На такому пристрої неможливо побачити звичайне блакитне газове полум’я. Під склом є спеціальні каталітичні пальники з кераміки, спалювання газового палива без утворення полум’я та викидів шкідливих речовин у атмосферу. Під шаром загартованого скла можна побачити тільки червоне світіння розпеченого керамічного пальника. Нагрівання від пальника передається на поверхню скла вузькоконтрольованого потоку, без сильного нагрівання пластин, що прилягають до області пальника. Робоча котельна газова панель “Газ під склом” виглядає дуже ефективно.

Утриманці називаються кулінарними панелями, що постачаються з духовкою. Такий комплекс має загальний блок керування для функціональних блоків. Це сучасний, багатофункціональний та досить дорогий пристрій.

Незалежні пристрої приходять без латунного кабінету. Вони вбудовані в будь-яке місце і повністю незалежні від роботи інших кухонних приладів.

Відгуки покупців

Поява пластин на ринку з сучасним покриттям викликало багато суперечок, що краще. загартоване скло або склокерамічне. Споживачі зробили вибір на основі своїх можливостей, але на користь стильних і зручних для догляду за новим обладнанням. За даними відгуків клієнтів, нові пластини набагато зручніші для пристроїв з традиційним покриттям. Вони виглядають дуже сучасно і стильно. Крім того, вони можуть легко доглядати за ними, для цього ви можете використовувати домашній інструмент:

 • Харчова сода. Вологий порошок наноситься на забруднену поверхню. Через деякий час він видаляється м’якою тканиною.
 • Рослинна олія. Створює захисну плівку на панелі. Тканиною, змоченою у невеликій кількості олії, протирають поверхню плити.
 • Миття рідких продуктів для посуду. Вони ідеально підходять для видалення жиру з скляної панелі.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS