Іноземний з вашими руками з водним контуром

Камін з водою Зробіть це самостійно: як зробити

Свого часу нелегко було уявити насиджений, затишний будинок, де б не було справжнього джерела обігріву. Сьогодні каміни знову у тренді. У той же час вони вважаються не тільки гарним нагрівачем для монастиря, але також служать елементом оформлення.

Зробити камін з водним контуром з власними руками. місія нелегка, але ці ремісники, які працювали з цеглиною, не будуть сильно складно. Подібні каміни. це не що інше, як твердопаливні котли, що поєднують камін красивий дизайн та можливість опалення приміщення.

іноземний, рука, водним, контур

Як водяний камін відрізняється від звичайного

Після розпалювання каміна з відкритою топкою він відразу ж починає віддавати в приміщення тепло, але через відкритість топкового простору тепловіддача такого каміна дуже мала. Оскільки такі каміни встановлюються не як основний опалювальний агент, а скоріше, для естетичного внутрішнього оформлення. Каміни з закритою вершиною є більш ефективними. їх ефективність може досягати 85%. Закривається топковий простір за допомогою стулок, виготовлених зі склокераміки або вогнетривкого кварцового скла.

Камін каміна з контуром води також відноситься до замкнутого типу, однак, на відміну від звичайних камінів, має подвійні металеві стіни, всередині яких встановлено теплообмінники котушки. Ці теплообмінники підключені до системи водяного опалення всього будинку, що дозволяє термокаміну стати як додатковим, так і абсолютно незалежними засобами нагрівання вдома, а також водяний нагрівальний пристрій у будинку.

Паливом для камінів з водяним контуром служать ті ж поліни листяних і хвойних дерев, що використовуються і для інших камінів, а також найбільш ефективний вид палива. брикети з тирси, що залишають після себе дуже малу кількість золи.

Печі каміни з контуром води з власними руками

Зробити камін із водяним контуром своїми руками не проблема. Правда, це візьме зварювання для цього. Стандартна форма такого каміна нагадує прямокутну піч, що стоїть на ніжках, з вихлопною трубою, що виводиться назовні. Але дизайн його набагато складніше, як було зазначено вище.

Тут, як і в цегляному каміні, доведеться виготовляти топку із подвійною сорочкою. Це найскладніший місце, тому має сенс використовувати два варіанти

 • Перший. топка виготовляється окремо від усієї конструкції пічки, куди відразу вставляється змійовик. Після цього готовий елемент з’єднується з іншими частинами каміна.
 • Другий – готується вся конструкція каміна без верхнього даху. Потім усередину вставляється внутрішня оболонка камінної сорочки, кріпиться. І лише після цього можна встановити підготовлений попередньо змійовик.
READ  Змащення для пальто пральної машини з власними руками

У другому варіанті можна змінити схему складання, тобто спочатку встановити змійовик, потім сорочку. Це на ваш розсуд, як кому зручно. Але з двох запропонованих варіантів, перший найпростіший і нетрудомісткий.

До речі, про матеріал, який використовується для виготовлення каміна. Для внутрішньої оболонки сорочки необхідно використовувати товстіший лист металу, не менше п’яти міліметрів, тому що він постійно перебуватиме в сусідстві відкритого вогню і піддаватиметься високим температурам.

Як вибрати камін?

Головним параметром при виборі каміна, який варто звертати увагу, є показник потужності камінної топки. Цей індикатор безпосередньо залежить від розміру камери згоряння, як більший паливо чавунної печі, тим вище потужність.

Печі-камін з водною петлею роблять це самостійно. Встановіть теплообмінник.

Технічний паспорт камінного вогню зазвичай вказує на три значення: максимум, номінальні та мінімальні параметри потужності. Найбільш прийнятним є номінальний, який можна визначити експериментально після короткого періоду часу.

Для опалення десяти квадратних метрів звичайних житлових приміщень, маючи стелі в два з половиною метрів, достатня потужність в одній кВт. Тримаючи в думці цей параметр, буде неважко розрахувати потрібну потужність топки для житла.

Однак потрібно мати на увазі, що надто інтенсивна експлуатація каміна здатна значно скоротити час його служби. З цієї причини необхідно купити камін, який має резерв влади за десять і п’ятнадцять відсотків номінального.

Якщо в житловому режимі є встановлення системи каміна, доцільно розробляти каміни, системи водяного опалення та котлів перед будівництвом. Це дозволить більш раціонально розподіляти в майбутньому гарячу воду та тепло, забезпечить максимально органічний інтер’єр.

Додаткові можливості

Водяний камін має наступні допоміжні елементи:

 • А, А1 – теплообмінники у вигляді пластин;
 • 2 – пристосування для приготування їжі на грилі з нержавіючої сталі 64/78 см, 77 см;
 • 1 – електронне реле;
 • 3 – пристрій забору зовнішнього повітряного потоку;
 • Е – сенсор потоку;
 • R. тристоронній одно-цифровий клапан для регулювання водопостачання до опалювального контуру;
 • D. насос для примусового охолоджуючого циркуляції;
 • В, Б – комплект клапанних механізмів: клапани безпеки (1,5 бара) та скидання (при температурі 90 °C).

Влаштування печі-каміна з водяним контуром

За своїм пристроєм, печі-камін з водою, трохи відрізняється від традиційного каміна, єдина відмінність полягає в тому, що теплообмінник з котушкою з котушкою з теплоносіями встановлюється у верхній частині печі або в стінках печі. який циркулює теплоносій, найчастіше. Змію підключається до замкнутого опалювального контуру, що складається з радіаторів та сполучних труб, розширювальний резервуар, циркуляційний насос також встановлюється з великою довжиною системи.

READ  Xiaomi Enchen Hummingbird Swearing машина чорна

Камін камінний робочий схема з водним контуром

Топка печі-каміна може бути як відкритою, так і закритою, захищеною жароміцним склом. У нижній частині печі є решітка. це решітка, повітря, необхідне для спалювання дрова, і горячі продукти. попелу. Під печі є ролик, він також виконує функції і захищена двері розмах або виготовлена ​​у вигляді висувного лотка. У верхній частині печі є димовий колектор, який з’єднується з димовою. Залежно від моделі камінної печі, кишень та отворів для конвекційного випуску нагрітого повітря, також можуть бути надані відліку полум’я та інших елементів.

Система домашнього опалення на основі каміна з водою PL-600 Prestige

Є також моделі, в яких внутрішній контур теплоносія не пов’язаний з системою опалення, а нагрівання води, що циркулює у водних радіаторах, відбувається через пластинний теплообмінник. Такі печі зручні для систем подвійного замикання, які дозволяють підключати не тільки нагрівання, але й гаряче водопостачання.

Пристрій камін з контуром води

Печі-камін з водою можна також скласти з цегли. Стіни печі в такій печі виконуються подвійним: внутрішня стінка виготовлена ​​з металу, зовнішні. від цегли, а між ними є змія. Однак братися за кладку такої печі, не маючи відповідного досвіду, не варто – ця робота вимагає великої точності та дотримання розмірів, а переробити піч у процесі експлуатації дуже складно.

Встановлювати піч-камін з водяним контуром як єдине джерело постійного опалення в холодних кліматичних зонах недоцільно, оскільки автоматизувати процес топки неможливо, і надовго відлучатися з дому не можна. Однак як додаткова або резервна система опалення піч-камін буде дуже доречною, особливо на час сильних холодів або негоди.

Пристрої, засновані у вигляді каміна

Зовні така піч-камін з водяним контуром більше схожа на камін у класичному виконанні, проте за фактом це складніший елемент для опалення, який дає можливість серйозно підвищити ККД процесу. Адже, крім нагрівання теплоносія водяного опалення, забезпечується ефективна конвекція повітря, спричинена технологією та конструкцією корпусу пристрою.

Пристрій має теплообмінник, який дозволяє переносити енергію, отриману з печі в процесі згоряння палива (дрова) у систему опалення з теплоносіями, а отже, і труб до радіаторів, які можуть вмістити у всіх номерах вдома.

Печі знаходиться в житлі з натурального каменю або цегли.

Така конструкція печі-каміна має очевидні переваги:

Пекти Камін з водяним опаленням своїми руками

 • Привабливий зовнішній вигляд. Пристрій дуже нагадує класичний камін, що надає приміщенню презентабельності.
 • Камбокс коштує набагато дешевше, ніж готовий пристрій, і ви можете зробити цегельний футляр з власними руками.
 • Розміри металевої вершини майже повністю відповідають розмірам каміна класичного зразка.
 • Для розташування таких камінів потрібна надійна основа;
 • Недостатній. рухатися навіть у сусідній кімнаті, вам доведеться розібрати укладання;
 • нижчий ККД, ніж готових пристроїв;
 • вимагають для розміщення досить багато місця.
READ  Фен на 12 вольт своїми руками

Якщо наперед врахувати ці мінуси, експлуатація печей-камінів не принесе незручностей.

Споруда водяного каміна

Отже, як камін з водяною курткою монтується? Для цього вам доведеться придбати готову топкову камеру. Тут важливо підібрати її за розмірами, що визначають потужність агрегату. Крім того, розміри визначають розміщення каміна, а також його зовнішні загальні показники, які будуть пов’язані з інтер’єром кімнати.

Вважатимемо, що топку ви вибрали. Тепер потрібно її правильно встановити. Цікавий момент. камін з готовою топкою необов’язково споруджувати з цегли. Це може бути легкий дизайн, який серед фахівців називається ім’ям.

Наприклад, топку можна закрити гіпсокартонною конструкцією, яку згодом доведеться облицьовувати тим же каменем або керамічною плиткою (кахлями). До речі, це найпростіший варіант, який можна побудувати своїми руками.

Встановлення та підключення камінів

Але, перш за все, необхідно встановити камеру флоп. Її зазвичай ставлять на бетонні блоки, висота яких визначається зручністю обслуговування самого опалювального агрегату. Блоки встановлюються на бетонну підлогу на скріплюючий розчин. Їх верхня площина повинна бути такою ж гладкою і горизонтальною.

Тепер ви можете встановити печі. Зверніть увагу на бетонні блоки, він повинен міцно стояти. Після цього сполучні труби підключені до схем нагрівання. Це після цього етапу, що система опалення потрібна. Виявлені недоліки повинні бути видалені зараз, тоді як FireBox не приховано.

Підключено димар. Виявляється злиття, у процесі якого виявляються недоліки, пов’язані з димаром. Особливу увагу приділяють стикам, через які дим може просочуватися. Тому рекомендується використовувати герметик на основі силікону.

іноземний, рука, водним, контур

Оздоблення гіпсокартону

Спочатку вибрати форму майбутнього каміна з водяною курткою. Далі необхідно спорудити каркас із металевого профілю, потім до нього кріпляться гіпсокартонні листи. Рамка повинна бути довговічною, тому не врятуйте профіль.

Після чого можна переходити до фінішного облицювання. Тут, як у випадку форми каміна, варіанти є величезною сумою. Традиційна обробка. це камінь або плитка. Ви можете просто загострити нагрівальний пристрій і фарбу і фарбувати. Все готово, можна користуватися приладом.

Є одне питання щодо такого каміна з водою. Буде мати основну частину тепла, щоб пройти стіни пристрою та будівництва гіпсокартону? Не буде, тому що виробники подбали про теплоізоляцію топки. Вона гарантує, що основна частина теплової енергії залишатиметься всередині та передаватиметься теплоносію через сорочку.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS