Я можу мити кокон у пральну машину

Детская бытовая техника: пылесос, стиральная машина, блендер, соковыжималка. Что купить ребенку?

Порядок шиття кокону для новонародженого

Доглядати за новонародженими батьками, ви повинні придбати багато речей, основним завданням якого є спрощення процесу догляду за дитиною. Кокон для новонароджених включає в себе.

Кокон Генждишко

Дитячий кокон по суті є ортопедичним матрацом, який повторює форму тіла дитини. Дизайн його розташовується таким чином, що дитина може бути в тій же позиту, в якій вона була у материнській утробі дев’ять місяців.

Як мити немовля Нессдышко, кокон/Як мити дитяче гніздо, кокон

Сьогодні ви можете придбати різноманітні кокони

Кокон може бути придбаний готовий, але багато гнізд для новонароджених шиють навколо. У будь-якому випадку, піклуйтеся про свою доступність в економіці, рекомендується в даний час.

Спеціалісти стверджують, що завдяки кокону, будь-яка дитина набагато краща і швидше адаптується до світу, і починає відчувати себе комфортно в ньому.

Різноманітність

Кокони доступні у найширшому діапазоні. Найбільш поширеною класифікацією виглядає так.

Цей вид можна використовувати з перших днів життя дитини, а не тільки для сну, але й для годування та ігор.

Коконна подушка. дуже зручна для використання в ліжечці

Гніздо за зовнішнім виглядом найбільш нагадує колиску. При виборі такого типу коконів для новонароджених, слід придбати модифікації з міцним дном.

Кокон гніздо. найпопулярніший варіант

Найбільш поширеність. Часто анатомічний матрац ставить у ліжечко.

Кокон гніздо для новонародженого потрібно зберігати чисті. Його можна піддаватися як автоматичному, так і для миття ручного.

У той же час ви повинні звернути увагу на те, що верхній і наповнювач матраца зроблений. Це безпосередньо впливає на прання.

Після його завершення продукт висушують лише у горизонтальному положенні, викладаючи на рівну поверхню.

Наш світ починається з новонародженої дитини з надзвичайним стресом: гучні звуки, великий простір, відмінності навколишнього середовища. Завдання батьків: якщо можливо, мінімізувати дратуючий ефект нового для крихт світу. Кращий засіб для всіх проблем Baby. Mamina Arm. Однак вона не може постійно бути поруч із своєю дитиною, батьки мають багато занепокоєнь. Вихід буде купувати гніздо кокон для новонароджених. Ця сучасна прилад створюється з усіма потребами дитини. Дитяче гніздо дасть дитині відчуття комфорту, затишку та добробуту. За даними огляду мами в такій адаптації дітей перших місяців життя, вони засинають набагато швидше і міцно спить і довше. Але здоровий сон є ключем до правильного і гармонійного розвитку молодого організму.

READ  Як відкрити кришку фільтра в пральній машині

Вручну

Ручне миття підходить для гнізд з наповненням піни.

 • Наберіть у великому тазі або у ванній теплій воді, розбавляйте миючий засіб у ньому. Ви можете використовувати як мильний розчин, так і будь-який інший склад, який зазвичай використовується для миття дитячих речей (асенок, Умку, наша мама, вухана няня та ін.).
 • Замочити в розчині кокону, повністю занурюючи його у воду.
 • Залиште продукт, щоб знущатися на 30-60 хвилин.
 • М’які щітки для очищення існуючого забруднення, після чого він м’яко гуляє по всій поверхні матраца.
 • Злиття води ретельно промити продукт. Для зручності ви можете використовувати душ.
 • Дайте каналізацію, не видаляючи матрац з ванни. Ви можете обережно потрясти його руками, але не відкрут.
 • Відправити сушіння кокону.

Вода повинна бути теплою, але не гаряче, не вище 40 градусів. Ніяких температурних крапель не повинно бути дозволено таким чином, щоб тканина не розтягується, а продукт не втратив своєї форми.

Як висушити?

Сушений кокон на рівній поверхні. Якщо промивання було проведено без стискання, то ви можете покласти тканину до матраца, що поглинає надлишок вологи.

Коли вода буде припинити капати від нього, справа очищається. Кокон не призупинено, оскільки це призведе до втрати своєї форми.

Не рекомендується покласти гніздо на балконі, під правам сонячного світла. Колір стане блідцем, а вологі тканини буде гальмувати вуличний пил.

Краще висушити продукт у приміщенні, в приміщенні з гарною вентиляцією та низькою вологістю. У таких умовах волога буде повністю випарюється через 2 дні.

Як мити немовля Нессдышко, кокон/Як мити дитяче гніздо, кокон

Чи можна?

Коконний гніздо можна стерти як у друкарській машинці, так і вручну. Перш ніж продовжувати процедуру, необхідно вказати, який матеріал використовується як наповнювач.

Батьки повинні звернути увагу на наступні моменти:

 • Якщо було заповнено лише знімний випадок, то він був стертий окремо;
 • Якісна продукція зшита з бавовняної тканини, яка не боїться високих температур, вони можуть навіть кипіти;
 • Синтетичні обкладинки обробляються у воді до 60 градусів;
 • Нам потрібно мити кокон 1 раз на місяць, щоб очистити його від пилу;
 • Перш ніж почати миття, продукт повинен бути перевірений на цілісність;
 • у присутності отворів і відокремлених швів, вони повинні бути зшиті;
 • Обов’язково вибивайте пил з матраца. зробити це краще на вулиці, або на балконі;
 • Кокосони з пінопласту можна стерти лише вручну;
 • Сітки, наповнені Синтефом або Голофібер, добре переносять автоматичну обробку.
READ  Поверніть пральну машину протягом 14 днів

Нанесіть машину

При необхідності, мийте, наприклад, маленькі подушки дивану або дитячі боки в ліжечці, можна використовувати довідку автоматичної машини. Також дозволено завантажувати невеликий тонкий матрац у шайбі, який вільно складається в рулон і входить до барабана.

З пранням машин важливо дотримуватися кількох правил:

 • Запустити ніжний режим для очищення тонких тканин, таких як вовна;
 • Температура нагрівання води повинна бути 30-40 ° С. Високотемпературна промивка провокує нерівномірне розширення матеріалу, призведе до втрати форми продукту;
 • Запустіть програму “додаткове полоскання”. При використанні сухого прального порошку це доведеться зробити це двічі, тому, щоб заощадити час, доцільно вилити машинний гель;
 • Від’єднайте автоматичну публікацію. Краще отримати мокрий продукт з машини, зробити додаткову воду з неї і залишити, щоб висушити природно.

Перед тим, як викласти будь-які продукти в шайбі, ретельно вивчайте етикетку. Якщо виробник не забороняє прання машин, ви можете експериментувати.

Скільки новонароджених може бути в коку? Для гармонійного розвитку, дитячі лікарі та психологи після 2-3 годин пошуку дитини в коку рекомендували взяти дитину на ручках, годувати або просто поговорити з ним. Немає обмежень на час, щоб використовувати кокон.

Його коріння йдуть до способів вільного приготування і бажання полегшити життя батьків. Форма такого підгузника нагадує конверт з двома великими слабкістю, яка зручна для обертання тіла і ручки новонародженого. Коконний підгузник дозволяє легко налаштувати щільність “згортки” залежно від комплексу новонародженого.

Скільки коштує кокон для новонароджених

Різні виробники пропонують практичні моделі гнізд для дітей різної функціональності та вартості. Продукти виготовляються на запатентованих візерунках. Популярні продукти наступних брендів:

 • Cocoonababy Red Castle. випуск для найменшої, передчасної ваги від кілограма з двохсот, частіше використовується в пологових лікарнях. Середні розміри відрізняються від двох, великих підходить для дітей вагою від трьох кілограмів. Середовище;
READ  Що означає віджимання в пральній машині

Плити для новонароджених CocoNABaby, виробленого червоним замком Франція, рекомендована провідними педіатричними фахівцями у всіх європейських країнах.

Дитяча оболонка кокон, на відміну від Cocoonababy, створена прямим низькочастотним технологіям, тобто працівники Фарла не використовують клейові композиції. Багато пар вже вдалося оцінити сертифіковану російську продукцію “Clouds Factory”. COCON CRADLE як діти, рятує день і ніч. В середньому, така ліжка коштує 5 800.

СТИРАЮ СТЕКЛЯННУЮ ПОСУДУ

Зручне гніздо можна використовувати з народження дитини. Дитина є більш комфортною в ній, батьки. спокійніше. За допомогою таких пристроїв створюється затишний простір, наповнений материнським спекою. Звичайний приготування, для деяких очевидних проблем, цілком можна замінити цим пристроєм.

Зазвичай матрац-кокон актуальний для дітей до 4-6 місяців.

Якщо ви хочете, ви можете зробити малюнок кокона для новонародженого з вашими руками, щоб шити особисте місце для крихти. Для нього буде зручно розглянути навколишні предмети в кімнаті, вільно переміщати ручки та ноги.

Дивитися кокон у друкарській машинці

Якісно посівні кокони, фаршировані голофібером або синтетичним пухом, допускається в машинній машині. Так що продукт не деформований, ви повинні дотримуватися декількох рекомендацій. Перш ніж завантажувати шайбу, важливо виправити стрічку, з якою матрац затягується (для того, щоб запобігти його розтягненню). Це пара стібків без вузли.

Алгоритм подальшого дії буде таким:

 • Охолодити матрац, щоб потиснути пил;
 • плями плями заздалегідь, якщо вони (для цих цілей ви можете використовувати м’яку щітку, миючий гель або дитячий шампунь);
 • Завантажте матрац у барабан променя;
 • Виберіть варіант делікатного або ручного прання;
 • Залити засобом до кювети (перевага краще давати рідкі натуральні композиції без агресивних компонентів);
 • Запустити цикл;
 • Зачекайте закінчення програми, отримайте кокон від барабана і випрямити його вручну.

Температура води під час промивання кокона не повинна перевищувати 30 ° С, а швидкість обертання становить 600 оборотів за хвилину.

Далі ви можете розкласти продукт на горизонтальній поверхні у добре вентильованому приміщенні. Також дозволяється висушити кокон у друкарській машинці. “Гніздо” укладається в барабані в колі. Це збереже матрац від деформації.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS