Я можу мити милом у пральній машині

Які мінуси мила для прання в машині машини?

Чому немає однозначної відповіді на питання: чи можна стерти економічне мило в пральній машині? Справа в тому, що лужний миючий засіб, що подолання складним забрудненням, має як негативні властивості:

 • Залишки мила залишаються на внутрішній поверхні пральної машини і на речах. Жирний липкий рейд, здатний на частини машини, здатний розбити нормальне функціонування техніки.
 • Неприємний гострий запах супроводжує деякі види цього очищення. Зазвичай такий продукт містить мило, що робить його важко і має темний колір.
 • Використання в чистому вигляді економічного мила в пральній машині тягне за собою кілька полоскання після основного миття. Крім того, потрібно час, щоб зробити особливий миючий засіб від нього.

Як приготувати рідке економічне мило

Найбільш ефективний і простий спосіб приготувати рідке мило для пральної машини:

 • Решіть 100 г мила.
 • Придбано, щоб вилити металевий контейнер (краще, якщо це непотрібна каструля), залити гарячою водою (1 л).
 • Покласти на слабкий вогонь. Часто заважає, чекайте повного розчинення. Не дозволяйте масовій кипіти.
 • У другому танку розбавляють чотири столові ложки соди. Готові додати суміш до мила.
 • Ретельно перемішати до однорідності і дайте рідину охолонути.

Використовуючи ці поради, ви можете не тільки розширити та полегшити життя з домашньою кар’єрою, але також врятувати себе та вашої родини від агресивних компонентів пральних порошків.

Як застосувати мило

У машині машина має спеціальний відсік, в якому порошок заливають або заливають миючий гель. Допускається розмістити ці мийні продукти безпосередньо в барабані. Економічне мило, видане брикетами. Він не може швидко розчинятися у воді, якщо воно не підготовлено.

можу, мити, пральній, машина

Є кілька нескладних, але обов’язкових методів:

 • Економічне мило повинно бути попередньо подрібненим і твітом у воді, отримана маса поміщається у відсік для миючого засобу;
 • У решітці економічне мило на мілководній терці та покласти в барабан: 25 грамів тертого миючого засобу достатньо для кожного кілограма білизни;
 • З кожним миттям додати кальциновану соду до економічного мила: може бути безпосередньо в барабані, але якщо ви робите суміш мила та киплячої води, то сода краще розчиняється і змішується з отриманою мильною масою. Співвідношення мила, води та соди повинна бути в таких пропорціях: 3: 7: 1;
 • Ви можете керувати мильним розчином і кальциновану соду, але не доводять до кипіння. Для цього візьміть 60 г мильних стружок і розчинити його в літрі теплої води, потім вилийте в отриману масу, попередньо перемішують соду у кількості 100 грамів і покладіть на слабкий пожеж, регулярно перемішуючи масу виявляється однорідним. Отриманий пральний агент ідеально справляється з забрудненням.
READ  Як видалити ключ на пральну машину Samsung

Які мінуси мила для прання в машині машини?

Чому немає однозначної відповіді на питання: чи можна стерти економічне мило в пральній машині? Справа в тому, що лужний миючий засіб, що подолання складним забрудненням, має як негативні властивості:

 • Залишки мила залишаються на внутрішній поверхні пральної машини і на речах. Жирний липкий рейд, здатний на частини машини, здатний розбити нормальне функціонування техніки.
 • Неприємний гострий запах супроводжує деякі види цього очищення. Зазвичай такий продукт містить мило, що робить його важко і має темний колір.
 • Використання в чистому вигляді економічного мила в пральній машині тягне за собою кілька полоскання після основного миття. Крім того, потрібно час, щоб зробити особливий миючий засіб від нього.

Як мити машину мийки

З багатьма позитивними якостями прання з економічним милом, є один великий нюанс. якщо він не доглядає за ним додатково, він швидко провайдеться. Це відбувається тому, що є змочувальний миючий засіб, і дає липкий рейд, який швидко накопичує на частини машинної машини. Якщо цей метод є одним, то це не буде особливо впливати на стан машини. Але з постійним використанням необхідно регулярно промити його, щоб воно триває довгий час.

Одяг також вимагає високого полоскання, після промивання з домашнім милом. У порошках для машин, машина створюється за такою структурою, яка швидко спалахнула. Тому при промиванні з економічним милом буде необхідно включити додаткове полоскання, а після видалення одягу з барабана знову увімкніть функцію полоскання, тільки щоб почати холостому ходу. Це допоможе очистити всі деталі з домашнього мила, і залишити їх.

Как полностью ПОЧИСТИТЬ СТИРАЛЬНУЮ МАШИНУ от запаха, плесени, накипи и грязи

Для того, щоб досягти оптимального результату з таким промиваючим і не шкодою самого машину, вам потрібно дотримуватися декількох простих рекомендацій:

 • Стерти таким чином, необхідно покласти на другий цикл полоскання, оскільки промивання мила більш складна з тканини.
 • Раз на місяць необхідно запустити прання в порожній машині, додаючи оцет до порошкового відсіку.
 • Після кожного миття потрібно витирати всі видимі гумові ущільнення та барабан з отриманої бляшки.
 • Щоб уникнути поломки один раз на три місяці, необхідно провести профілактичну промивку без речей, додавши спеціальну композицію для очищення машини, порошку лимонної кислоти, готують солі або калійну соду, щоб вибрати.

Важливий! Під час промивання у жорсткій воді покращується утворення масштабів та твердих родовищ, тому така машина потребує більш частого профілактичного очищення, принаймні один раз на місяць.

Правильне використання мила

Як використовувати автомийку для пральної машини?

Хтось натирає сам барабан Кухського, а інші готують чіпси на регулярній терці, і після того, як він вилив у лоток, призначений для порошку. Справа в тому, що миття чіпів для миття в автомобілі значно відрізняються від зерна миючого порошку.

READ  Основний шланг для пральної машини продовжується

Це більше і має високу щільність, що ускладнює розчинення у воді. Це може негативно вплинути на роботу технології.

Щоб не виникнути проблем, вам потрібно заздалегідь замочити, перш ніж мити відходи від відходів у киплячій воді або гарячій воді. Після того, як він частково розчиняється і розбухає, ви можете змінити мило кашіц до порошкового відділення. Обов’язково покладіть режим додаткового полоскання, оскільки це мило-рішення не завжди вимивається від тканини вперше і може піти.

Секрети ідеального миття

Деякі власники турбують кожен раз, коли кожен раз промивають шматок мила, тому вони вдаються до різних трюків і створюють домашню роботу, які можуть навіть запас.

Після шліфування шматок дитячого або побутового мила залити чіпси з киплячою водою. Після розчинення додайте 4 столові ложки соди. При охолодженні, отриманий кашем почне товстим і рухатися в желеподібному стані. Вона буде залишатися лише для переміщення мильного розчину у підготовлену банку, а під час наступного циклу, щоб покласти частину в барабанні пральної машини. Таке мило для прання в пральній машині-машина значно спростити життя багатьох власників.

Как полностью ПОЧИСТИТЬ СТИРАЛЬНУЮ МАШИНУ от запаха, плесени, накипи и грязи

Як стерти економічним милом?

Щоб приготувати гель-мило, вам потрібно дорікатися на терт.

Оскільки мило не розчиняється миттєво, як пральний порошок, заздалегідь визначений, щоб подрібнити його і зробити заготовку за однією з популярних рецептів.

Стружка. Stodit мильний бар на великій тертці і покласти всередину пральну машину разом з речами за курсом 1. L. Кошти за кілограм.

Рідина. Розчиняють мильні чіпи у склянці гарячої води до виробництва рідкої однорідної маси. Склав суміш у відсіку для приготування порошку.

Гель (варіант 1). Подрібнюйте 300 г мила за допомогою терки, залити 2 літрами киплячої води та змішуйте до повного розчинення, після того, як додати 4 св. L. Calzed Soda і змішайте його знову. Прохолодний засіб і перервайте в порожню пляшку, в якій вона буде зберігатися. Один мити вам буде потрібно 100−150 мл гелю, залежно від обсягу завантаження.

Як стерти хлібне мило в пральній машині

Гель (варіант 2). Заповнити водою водою (1 л) і покладіть його на вогонь. Як тільки вода кипить, зменшуйте полум’я пальника до мінімуму. Залити 50 г терте мило у воду і змішуйте, поки він не розчиняється. Тепер розчин кальцинованої соди соди (100 г на склянку теплої води), безперервно перемішуючи так, щоб ніхто не залишилося безперервно. Не приносять до повторного кип’ятять! Як тільки інструмент стає однорідним, вимкніть вогонь і прохолодний гель. Для аромату ви можете додати кілька крапель вашого улюбленого ефірного масла.

Краще віддавати перевагу рідким мильним формам (розчин, гель або готовий продукт), рівномірно розчинний у воді і не дотримується стін і тканини. Незважаючи на те, що сухі чіпи охоче використовуються господарем, цей метод не рекомендується для частого використання лише одноразового є надзвичайно небажаним, так що частинки мила потрапляють на опалювальний елемент та закріплюючі деталі барабану.

READ  Швейна машина погана шивка нижньої лінії

Методи застосування та дозування мило

Для більшої зручності з економічного мила, ви можете зробити гель для миття

Як стерти хлібне мило в пральній машині

Ми вже дізналися, що допустимо використовувати мило в машинобудуванні, вона залишається лише для того, щоб точно зрозуміти, як мити машину в друкарській машинці. На відміну від пральних порошків, шматочки домашнього мила розчиняються у воді повільно. Тому спочатку він повинен бути подрібнений і, спостерігаючи певні пропорції, готувати пральний агент одним із наступних способів:

можу, мити, пральній, машина
 • Bruks мило втирається на великі клітини зерна з розрахунку 1 столову ложку чіпів, отриманих на 1 кг речей, призначених для миття. Тоді мильні чіпи розміщені в барабанні машини з коханцем.
 • Столова ложка мильних стружок розчиняють у склянці гарячої води до стану однорідної рідини. Одержаний розчин виливають перед промиванням у лотку для прання порошку. 1 кг брудних речей потрібно 1 склянку такого продукту.
 • 300 г мила втирається на сорт, розчиняють у 2 літрах окропу, потім додають кальцинова соду в кількості 4-столових ложок. Інструмент охолоджується і переливає для зберігання до деякої відповідної ємності. Для одного миття, залежно від кількості речей, достатньо від 100 до 150 мл такої пасти, отриманої з економічного мила.
 • Інша композиція для миття з домашнього мила та соди полягає в наступному. У каструлі принесіть до киплячого літра води, потім зменшуйте вогонь на плиті до мінімуму. У воді налює в кількості економічного мила у кількості 50 г і перемішують до повного розчинення. У склянці теплої води розчиняють кальциновану соду. 100 г, тонкий струмінь вилив цю композицію в каструлю з милом. Не приносячи розчин, щоб повторно кип’ятять, він ретельно перемішують до однорідного стану, без грудки. Відразу ж після цього вогонь вимикається, і інструмент охолоджується. У отриманій пасті для прання з дому мило, ви можете додати трохи ефірного масла з улюбленим ароматом.

У випадку інтенсивного піноутворення при промиванні вовни, чайна ложка бура додають до миття мила. це зменшить рівень піни. Застосування сухих чіпів або глітиш побутового мила для прального кулемета надзвичайно небажана. Навіть найменші шматки будуть погано розчинені, дотримуватися речей, стін барабана, щоб потрапити через доказ у різних вузлах та блоках пральної машини.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS