Як інтегрувати духовку в меблі

духовка, меблі

Де повинна бути розетка під духовкою та панеллю приготування їжі

З компетентним підходом у проекті дизайну дизайну кухні, розташування вільної тарілки або дуету “духовка” нерозривно пов’язана з вихлопною трубою до вентиляційної шахти. Тому на стартовій стадії ремонту ви можете чітко визначити місце розташування духовки. І, відповідно, для надання торгових точок під його з’єднанням.

Однак не всі однозначні. Неможливо розмістити розетку. З вилкою, включеною в ній, формується “мертва” зона, яка не дозволить печі до бажаної глибини.

Параметри опцій нижче рівня духовки також не дуже успішне. Це набагато зручніше спочатку вимкнути техніку, і тільки тоді видалити з кухонного кабінету. І не навпаки. коли ви виникли про необхідність відключити від мережі, ви починаєте висунути досить важку одиницю.

УСТАНОВКА ДУХОВОГО ШКАФА (за 4 мин) Легко и Просто

Найбільш оптимальне рішення полягає в тому, щоб витримати розетку нижче рівня стільниці в сусідньому кабінеті. Ідеально підходить, якщо будуть висувні ящики в сусідній таблиці. Тоді в самому Тумбі ви не можете встановити задню стіну взагалі. Досить видалити потрібну коробку. і відкрито доступ до розетки.

Також хороше рішення, щоб закріпити рахунок-фактуру до бічної стінки кабінету з розмахуванням. Це не буде заважати внутрішньому наповненню дивана, але це досить зручно використовувати його.

Головне, що ця вкладка не є таблицею під раковиною. Така близька близькість до води, зливу каналізацію небажано.

Де розетка повинна бути розташована для підключення духовки

Плануючи кухню, необхідно правильно визначити розташування коробки під духовкою. Є основний нюанс, який визначає це місце і часто забудені виробники меблів. це місце, придатне для підключення розетки для печі.

Встановлення духовки (4 хв) Легко і простий

Найпростіший спосіб з’єднання потужності до електричних приладів, що використовуються виробниками меблів, є потужною випуск за межами кухонної гарнітури. Таким чином, власники кухонної та побутової техніки надаються можливість вирішити, де з’єднати розетку. Він може бути виставлений та загвинчений десь всередині кабінету нижнього ряду.

Не завжди такий метод (виведення енергопостачання через розширення) застосовується до певної кімнати з конкретним кухонним набором.

Це завжди зручніше підключатися до влади “на місці”. Зрештою, менше дротів. чим краще. Для цього потрібно розмістити розетку безпосередньо в зоні електротехніки.

Основні нюанси, де це можливо, і не можуть бути розміщені:

 • Розетка не повинна розташовуватися на стіні в зоні пошуку самого кабінету, оскільки, коли кабінет вставляється в коробку, розташовану під стандартним настільним настільним (600 міліметрів), на стіні за кабінетом не повинно бути У будь-якому випадку, інакше духовка може просто переключатися у відновлене місце.
 • Розетка не повинна бути в шафі під раковиною (де сливи розташовані в каналізації). Принаймні, найчастіше цей гардероб порожній, але щось в ньому, крім водних лічильників, не варто.
 • В ідеалі, розетка повинна бути нижче рівня стільниці (всередині трубки нижньої рядки). І водночас, доступ до нього повинен бути збережений. Це може бути будь-який гардероб без задньої стінки. Наприклад, оснащені ящиками. Просто вийміть будь-яку з коробки, щоб вимкнути або підключити вбудовуючу духовку.
 • Якщо розетка все ще розташована над настільною, вона повинна бути поза зоною приготування поверхні та промивання.
READ  Як відкрити дверцята посудомийну машину Bosch

Вищезазначені обмеження повинні бути суворо дотримуватися, щоб уникнути проблем з електрикою.

Підсумовуючи все вищезазначене, можна зробити висновок:

Розетка може бути розташована як у зоні прилеглих (з латунним кабінетом) коробки, а в зоні самого ящика з латунним шафою. Але в цьому випадку він повинен бути розташований під горизонтом, на якому встановлено гардеробне (якщо коробка має дизайн, в якому розсувна коробка розташована під кабінетом), то розетка може бути розташована на стіні за цим ящиком.

Через те, що середній розрив між задньою стінкою коробки та самим стіною близько 80-100 міліметрів, він може бути доступ до самого підвищеної коробки, так і через суміжну коробку.

Перш ніж вибрати вбудована духовка, ви повинні дотримуватися реалізації певних вимог, які уникнуть небезпечних ситуацій:

 • Поруч із кабінетом печі не повинно бути легкозаймистих і горючих матеріалів (кухонні штори, рушники, ганчірки, масло).
 • Меблі у близькому зоні духовки повинні витримувати збільшення температури навколишнього повітря на 50 с.
 • Не рекомендується розміщувати латунний кабінет та кухонна панель біля холодильника або морозильника.
 • Духовка повинна бути розташована від джерел води на кухні.
 • Електрична духовка повинна бути поблизу заземленої розетки, встановленої на висоті більше 10 см. з підлоги.

Визначення, в якій ділянці кухні та на якій висоті встановіть духовку, необхідно розглянути такі варіанти розміщення:

У кабінеті під стільницею

Традиційне розміщення духовки, а місцезнаходження поверхні приготування над ланцюговою кабіною не є обов’язковою. Цей параметр найчастіше використовується на невеликих кухнях, де є кілька робочих поверхонь, і не має альтернатив для малих.

Шафи колони

Зазвичай такі номери використовуються на просторому кухню, де достатньо місця для встановлення додаткових високих шаф.

Вирішення, на якій висоті встановити духовку, необхідно розглянути наступне. Високе розміщення ланцюгового кабінету дає ряд переваг: легше мити та підтримувати це, це безпечно для маленьких дітей, легше отримати страви та дотримуватися процесу приготування їжі.

духовка, меблі

У ядрі

На просторому кухню з плитами, поміщеними в середині, він логічно встановить латунний кабінет безпосередньо. Варіант найбільш підходить у сім’ях без маленьких дітей та рідкісних приготування.

У високих tumb

Дуже зручне місце для вставлення духовки в краю гарнітури. У той же час, поверхня дивана як робочої зони неможлива, але вона може бути встановлена ​​мікрохвильова піч, різні побутові прилади та кухонні аксесуари.

Слід зазначити, що таке житло нерідко використовується в повсякденному житті для середніх кухонь, де немає дефіциту робочих поверхонь, але також недолік не спостерігається. У цьому випадку його можна вважати оптимальним.

Встановлення обладнання

Встановлення будь-якої технології здійснюється в кілька етапів:

Інструменти. Щоб вставити духовку на кухонну гарнітуру, вам знадобиться: перехресна викрутка, свердла, ізоляція, фарби, вилка, оскільки воно не відповідає обладнання.

READ  Кабінет під духовкою та плитою

Що стосується підготовки робочого місця, ви повинні заздалегідь подумати, де буде встановлено духовку. Ми звикли до традиційної установки пристрою, коли піч під кухонною панеллю є духовка. Як встановити по-різному, ви запитаєте? Необхідно розбити свої стереотипи і керуватися не загальноприйнятою правилами, а покладатися на місце розташування меблів та простоти використання інструментів. На підставі цього, багато хто встановлює духовку над рівнем настільного. В результаті, ваша кухня буде відповідати новій модній тенденції, вам буде легше дотримуватися підготовки страв, це полегшить для догляду за пристроєм.

Вирішуючи з місцем, потрібно піклуватися про відповідну кількість ніші в кухонних меблях. Для цього спочатку не потрібно спочатку придбати вбудовуючу духовку. Завдяки стандартному розміру печей, їх можна легко встановити у вже існуючому кухні. Головне, що ніша виставляється рівнем. Наявність навіть невеликої косою може призвести до розбиття електроніки та неналежного теплового розподілу (у випадку газової печі).

Установка. Між встановленою духовкою та нішею, щоб запобігти перегріванню меблів, що може призвести до пожежі, повинні бути прогалинами. Вони нададуть вентиляцію повітря. Задній до пристрою потрібно зробити розрив 5 мм, з боків. 5 мм і нижче. 10 мм.

Як самостійно встановити електричну вбудовану духовку

Газова плита, комплектана з духовкою, давно стала незамінним атрибутом кухні, без якого важко уявити собі домашнє. В останні роки спостерігається збільшення популярності вбудованих печей, що працюють над електрикою.

Таке обладнання вимагає правильної установки та компетентного зв’язку. Після прочитання цієї статті ви дізнаєтеся, як самостійно встановити електричну вбудовану духовку, не пошкоджуючи кухонні меблі та без порушення правил електричної безпеки.

духовка, меблі

Кожен власник хоче, щоб кухня була функціональною та зручною. І для цього потрібно правильно підібрати меблі та обладнання, щоб вставити його. Намагаючись самостійно вирішити це завдання. не найкраще рішення, тому що існує можливість того, що ви вибрали меблі, не підходить для кухонної панелі або печі, яку ви хотіли б бачити на вашій кухні.

УСТАНОВКА ДУХОВОГО ШКАФА (за 4 мин) Легко и Просто

Тому має сенс думати про співпрацю з виробником кухонних меблів. І навіть якщо ви збираєтеся купувати тільки меблі на кухні без набору технологій, то ви, мабуть, отримаєте рекомендації від нього про те, яка техніка має сенс підбирати для гарнітури, щоб вони виглядали гармонійно.

Перш ніж мати справу з тим, як встановити духовку, потрібно мати уявлення про те, що вони відбудуться.

Залежно від місця розташування духовки ділиться на:

Якщо ви маєте справу з першим варіантом, вам знадобиться попередньо підготовлена ​​ніша. У той же час сама духовка може бути газом або електричним. Перший дешевше. Але вона не точно поширює тепло до спостережень користувачів, через які страви спалюються, і завжди є ризик витоку газу. Моделі з газовою довідкою допомоги. Електрична духовка має кілька режимів та відмінного захисту перегріву. Але ціна може бути засмучена. дорога. І є питання про операцію в будинках, де переривання з нормою електроенергії.

Залежно від методу установки, печі ділиться на:

У перших моделях духовка пов’язана з шипою загального перемикача, через яку вони встановлюються як пару. Але незалежні можуть бути встановлені окремо, як вам зручно, оскільки вони мають власну систему управління.

READ  Clatronic DR 3280 Steam Cleaner Як використовувати

Також печі мають різні розміри, метод очищення камери та з різними додатковими функціями. гриль, таймер, дуття і так далі.

Основні види дизайну духовки. Правильно розмістити техніку

І з’єднання духовки може бути зроблена до електричної або газової мережі.

Увага! Якщо електрична мережа може бути підключена до електричної мережі самостійно, неможливо вставити газовий кабінет без залучення фахівців.

Установка духовки може здійснюватися двома способами:

 • Вбудована духовка встановлюється окремо від панелі приготування, розміщуючи його над рівнем настільного. Це дозволяє легко дотримуватися підготовки продуктів харчування, спрощує догляд за робочими поверхнями, але в цьому випадку вам потрібен шафа, в якому можна виділити нішу.

Незалежно від того, де буде встановлена ​​духовка, ніша повинна дотримуватися певного розміру. Сьогодні розміри вбудованих технологій стандартизовані, ви можете знайти моделі (наприклад, духовку та мікрохвильову піч) тих же розмірів, які зможуть гармонійно додавати один одного в одній стінній кухні.

Купуйте духовку, а кухонний модуль під ним може бути в такій послідовності:

 • По-перше, дизайн та замовити кухонний комплект, а потім за вказаними розмірами майбутньої ніші вибирайте духовку (все це можна зробити в тій же салоні);

Підключення

Принцип роботи газової печі є явно відрізняється від електрики. Тому вони повинні бути пов’язані різними способами.

Електрофовка

Якщо у власній владі є небезпека, то для надійності та безпеки краще використовувати послуги електрика-професіонала. Але цей процес не означає будь-яких труднощів, а з роботою справляється з будь-яким майстром, який відповідає певним правилам.

 • Перед початком дій, схема з’єднання тісно вивчається.
 • 40A випускні місця понад 10 см.
 • Окрема машина в щиті висвітлюється як захист від перевантаження та переривання напруги.
 • Спеціальні термінальні працівники використовуються для безпечних та практичних підключень дроту.

Важливий! Шурупи контактів категорично заборонені.

Встановлення духовки (4 хв) Легко і простий

Ми не повинні забувати, що електрофовка (якщо більше і разом з поверхнею приготування їжі) споживає значну кількість електроенергії. Для її безперервної роботи, твердий дріт з великою пропускною здатністю, яка йде до мережі.

Газ

Незважаючи на наявний досвід і віра в свої сили, в цьому випадку ви повинні викликати майстра. Підключення будь-якого газового обладнання повинно здійснюватися фахівцем і зробити офіційний акт про це. Такий папір зберігається у власнику житла, коли він використовує цей пристрій. Тому залишається вбудовувати духовку в потрібне місце і підготувати необхідні матеріали для прибуття майстра:

Наприкінці установки перевіряється продуктивність вбудованого гардероба. Для цього він починається з повної потужності і перевіряється в різних режимах, в той же час, продуктивність показників візуально перевіряється. Техніка повинна працювати принаймні півгодини, щоб спалити всю фабричну змащення всередині. Після цього необхідно добре мити і витерти.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS