Як мити подушки в пральну машину

Як часто це варто стерти подушки?

В середньому, він стирається через 3-6 місяців. Багато чого залежить від типу наповнювача:

Найкраще прагнення займатися теплим сезоном, щоб продукт може швидко висихати природним шляхом. Взимку подія може бути пропущена.

Порада. Так що подушка залишається чистою довшою, змініть наволочки кожні 3-7 днів.

Методи очищення бамбукових подушок

Очищення подушок з наповнювачем з бамбукового волокна повинні бути виконані, оскільки вони забруднені. Але часті мити з повним замочуванням здатний пошкодити навіть такого зносостійкого матеріалу, як бамбуковий волокно. Тому вибір методу повинен бути здійснений залежно від характеру забруднення та того, наскільки глибоко його проникли.

Ви можете запропонувати наступні методи очищення:

Хімічні очищення бамбукових подушок не передаються. Тому поверніться до них чистота доведеться.

Наприклад, якщо пляма утворюється на зовнішній корпусі, ви можете видалити його з хімчистом. Для цього потрібно розділити миючий засіб у невеликому басейні, бити в піну і ретельно каучуть пляму. Потім видаліть залишки миючого засобу, неодноразово витираючи оброблене місце з чистою водою.

Якщо щось було пролив на подушці, і забруднення проникли всередину, самі волокна, то його слід загорнути. Вибір з машинної та ручної прання, господиня може віддати перевагу будь-якому зручному для нього. Обидва види прання дозволяються. Однак для кожного з них є особливі принципи. Правила очищення конкретного продукту описані на етикетці. З ними вам потрібно ознайомитися, починаючи мити.

Загальні принципи очищення подушок з бамбуковим наповнювачем зводиться до наступного алгоритму.

мити, подушка, пральну, машина
 • Залити прохолодною водою в басейні (t = 30 ° С). Його температура може бути виміряна за допомогою термометра.
 • Розчиніть у воді вибраного миючого засобу. Про вибір мови нижче.
 • Пориньте подушку подушки і залишити незграбну протягом 1 години.
 • Забруднення по справі повинна бути промита щіткою.
 • Прокатка подушки з бамбука потрібно багаторазово, поки вода не зупиняється.
 • Подушка не повинна виходити і сильно стискати. Він повинен залишатися довгий час, щоб залишити водяне скло, а потім покласти на горизонтальну поверхню. Ідеально підходить зовнішня сушарка. Час від часу злегка струшуйте подушку, щоб зламати волокна.

Для миття в автомобілі виконуйте наступне.

Як стерти пухові подушки у пральній машині

 • Перевірте, чи не було зовнішніх покриттів. Шити, коли це необхідно.
 • Встановіть режим “делікатний мий” на пральну машину.
 • За допомогою цього режиму t = 30 ° С, обертання 400-500 оборотів. Якщо характеристики під час режиму делікатного прання не збігаються з вищесказаним, налаштуйте їх вручну.
 • Увімкніть додатковий полоскання.
 • Після промивання покладіть подушку на горизонтальну поверхню для натуральної сушіння.

Порада

При промиванні подушки з бамбуковим наповнювачем, зверніть увагу на полоскання та сушіння.

 • Полоскання повинна бути принаймні подвійна, щоб всі частинки миючого засобу і не призвели до склеювання волокна між собою.
 • Сушіння повинна проходити на горизонтальній поверхні. Час від часу подушка повинна бути вражена як запобігання чіпсах. Не висихайте під правим сонячним світлом.

Розглянувши два варіанти для повного прання, ми можемо зробити висновок, що це зручніше мити. Це:

READ  Як змінити тінь у пральній машині Indesit

Как стирать подушки в стиральной машине? Правила стирки подушек в машинке от собственника прачечной

Як мити подушки в пральну машину

Часи, коли наші бабусі були стерті руками, а мами віддавали перевагу хімчистку, давно залишилися позаду. Сьогодні, майже у кожному будинку є багатофункціональна пральна машина. незамінний помічник сучасної господині. Основна тема нашої статті полягає в тому, як видалити подушки.

Вони можуть бути промиті в друкарській машинці, якщо ви дотримуєтесь правил, які ми детально розглянемо нижче.

Загальні правила для миття подушок у друкарській машинці

Подушки можуть бути використані двома способами: або цілком, не видаляючи пригнічення, або в “розібрані”. У цьому випадку шов на дев’янті порушується, наповнювач ретельно знімається і перешкоджає для миття кришок (у цій якості ви можете використовувати щільні наволочки). Подушка йде разом і зшита після миття та сушіння. Цей метод є більш трудомістким, але це дозволяє краще висушити наповнювач, а також використовувати більш суворі режими прання, відбілювання та т.D.

При промиванні подушки у друкарській машинці потрібно вибрати делікатні, ретельні режими прання при температурі 30-40 ° С та обертання на низьких оборотах (не більше 600). тоді наповнювач трохи руйнує і деформує. Режим сушіння для подушок неможливо. гаряче повітря буде псуть їх безповоротно.

Для миття подушок краще використовувати не сухі миючі порошки, але рідкі інструменти. вони краще змивають. Доцільно використовувати додаткове полоскання. Відбілювачі краще не використовувати. вони залежні як для пера, так і для синтетичних наповнювачів.

Краще мити два подушки в машину одночасно (або розподілити наповнювач двома клапанами). тоді вони будуть рівномірно розподілені над барабаном. Ви можете додати пару тенісних куль до барабана. вони “зламають” наповнювач і не дають їздити.

Нашивка подушок повинні бути в горизонтальному положенні. наприклад, розкладання на сушіння для білизни або мотузків одягу. Ідеальне місце для сушіння буде теплим, добре вентильованим. Подушка сушильної подушки слід приймати час від часу, щоб руку і перевернути, не даючи наповнювачу відстежувати або стукати на одній грудці.

Як мити подушку

Підготовчі етапи

Незалежно від типу наповнювача, перед промиванням подушки потрібно очистити пил. Це робиться, вибиваючи. Якщо ви ігноруєте цей етап, то в процесі миття всі існуючі пилу залишаться на подушці, але вже у вигляді розлучень, позбутися, від якого важко, а іноді і неможливо.

Для подвигу подушок, спеціальна підготовка необхідна при придбанні спеціальних обмивальних покриттів. З їх відсутністю ви можете використовувати старі наволочки, які повинні міцно виправити. Вміст подушки завантажується в ці кришки, розділене на кілька частин. Після промивання вона сушать, змішана і засипання назад.

Для промивання подушки треба готувати. бити, чистити від пилу, вентиляції.

Ручне прання

Подушки для миття рук цілком допустима. Більш того, для пір’я, то він ще краще, оскільки він запобігає пуху. Правила ручного миття виглядають наступним чином:

 • Вода повинна бути кімнатною температурою (не більше 30 ° С).
 • Як миючий засіб, ретельно розчинений порошок у воді або гелеподібному агенті.
 • Краще використовувати ванну як ємність, в якій наповнювач просочується три-чотири години.
 • Після закінчення промивання матеріал ретельно натискається за допомогою сита і розподіляється над невеликими мішками.
 • Сумочки розміщені на відкритому повітрі до повної сушіння.

Зверніть увагу! Це зручніше, щоб не покласти мішки, але повісити. Якщо вони все ще розкладаються, вони повинні бути періодично перевернуті.

Перш ніж вимити подушку вручну, обов’язково перевірте правила такого миття.

Миття в автомобілі

Подушки для миття в машинній машині можуть бути як цільним, так і для видалення наповнювача. Другий варіант є більш переважним, оскільки це дозволяє виконувати краще мити та сушіння. Крім того, окремі миття дозволяють застосовувати різні режими у випадку, у тому числі з використанням відбілювання. У цьому випадку продукт акуратно розбивається на шов, а матеріал у невеликих порціях поміщений у спеціальних обкладинках.

READ  Чи можна мити шкіряну куртку в шайбу

Порада: Під час миття подушки в машину виберіть “Делікатний” режим або “Вручну”.

З машиною мийки, обережний або делікатний режим. 30-40 ° С та зменшення поворотів (не більше 400-600). Це запобігає деформації та прокату наповнювача.

Температура води не повинна перевищувати 30-40 градусів.

Важливий! Режим сушіння при промиванні подушки не можна використовувати, оскільки гаряче повітря приведе їх до дисквалу.

Як миючий засіб, варто вибрати не прання порошків, але різні рідкі засоби, як вони легше змити. Це буде коштувати додаткове полоскання. Відбілювання слід застосовувати лише для обкладинки, оскільки вони насправді діють на наповнювачі.

Вибирайте рідкі миючі засоби як пральний порошок.

Для правильного балансування, краще мити пару подушок одночасно або розповсюджувати наповнювач кількома кришками. Також рекомендується розмістити кілька тенісних куль у барабані, що запобігає прокату матеріалу.

Подушки сушать у горизонтальному положенні, наприклад, викладені білизними канатами або сушаркою. Кімната повинна бути теплим і вентильованим, ідеально. мати потік свіжого повітря. Подушка повинна періодично займати, струсити і перевернути його, що допоможе уникнути приємного наповнювача та збити його в єдиний COM.

Кімната, в якій висушуються подушки, повинні бути добре вентильовані. Найкращий варіант буде сушитися на вулиці.

Прибирання порому

Таке чищення є кращим для подвиг подушок, особливо для виготовленої з курячої ручки, оскільки вологість діє на негатив. Для очищення порому буде потрібен парогенератор, ручний пароплав або залізо з широкою функцією. Ці інструменти допоможуть очистити справу, позбутися льону та бактерій, а також усунути неприємний запах.

Зверніть увагу! Цей метод не є повним альтернативним пранням, однак дозволяє очистити та оновлювати корпус і наповнювач, дайте їм приємний аромат та свіжість. Таке чищення переважно проводять після переданих захворювань.

Процес очищення полягає в наступному:

 • Води до найнижчої температури.
 • Знайдіть подушку у вертикальному положенні. Це можна покласти на стілець, висіти на мотузці або закріпити ліжко в перехрестях.
 • Обробляти продукт за парою два-три рази з обох сторін.
 • Бачачи подушку в теплій і добре вентильованій кімнаті. Кожну півгодини і годину вона повинна бути розміщена і наповнювач піни.
 • Покласти на подушку.

Підготовка до миття

Коли стало очевидним, як мити подушку, продовжуйте готувати його. Без цього етапу отримати хороший результат не зможе. Потрібно перевірити всі шви і переконатися, що в середині не застрягли сторонні особи. Rales Важливо шити до завантаження.

Подушки, незалежно від типу наповнювача, краще мити в кришках, вони продаються в продуктових магазинах. Замість цього ви можете застосувати стандартну наволочку або шити справу.

Знаючи, як правильно чистити і висушити подушку наповнювача волокна, ви можете розширити його використання.

додаткова інформація! Щоб шити справу, потрібно взяти бавовняну тканину, придатну для розмірів атрибуту сну. Він повинен бути блимаючи з трьох сторін звичайним швом, засуньте всередині подушки і лише після того, як шити четверту сторону.

Аналогічна справа захистить пральну машину від забруднення та поломки.

Миття подушок з лебідки пуху в пральну машину можливе, якщо певні умови спостерігають.

Перед пранням, важливо вибити всі пил від пуху або будь-якої іншої подушки. Якщо ви покласти брудний продукт, то будь-де тинки пилу не зникнуть, але на випадок буде розлучення. Їх видалення займає багато часу та енергії. Іноді розлучення залишаються назавжди.

Антистрес подушки в подарунок: різноманітні форми

У продажу ви можете знайти подушки антистрес різноманітних кольорів та форм. Стандартно вони зшиті, прямокутні, квадратні, трикутна форма. Але ви можете зустріти більше оригінальних варіантів:

мити, подушка, пральну, машина
 • Для подорожей по транспорті є зручні подушки у вигляді ролика, сидячи з ними, будуть комфортними;
 • На роботі зручно використовувати види, які можна поставити під нижню частину спини;
 • Ви можете знайти варіанти, створені для комфортного годування новонароджених, масаж, ортопедичних;
 • у вигляді зірок, тварин, сердець і т.Р.
READ  Що таке бульбашка в пральній машині

Загальні рекомендації щодо переробки подушок у машинобудці

Є наступні поради, які не тільки забезпечують чистоту, але також зберігають самі подушки протягом тривалого часу:

Якщо перевага надається окремим миючим швам розпаковуються, то наповнювач акуратно досягає. Матеріали складаються всередину спеціальних мішків, які використовуються для миття. Часто замість них використовують звичайні наволочки, з основою щільного матеріалу. Це відмінний варіант для тих, хто зацікавлений у тому, як мити подушку.

 • Колекція подушок починається, коли закінчуються попередні кроки.
 • Про миття окремо потрібно більше часу, сил. Але наповнювачі отримають кращу обробку. Ще однією перевагою цього методу є можливість застосування різних способів технологій.
 • Вибір режимів залежить від того, яка температура рекомендується обробляти конкретний продукт. Кількість революцій також відіграє роль. Найчастіше вибрані 30-40 градусів, не більше 600 оборотів за хвилину.

Как стирать подушки в стиральной машине? Правила стирки подушек в машинке от собственника прачечной

 • З режиму сушіння в машині рекомендується відмовитися. Продукт буде зіпсований від ефектів гарячого повітряного струменя.
 • Виробники часто вважають, що відбілювання не можна використовувати, навіть ніжний. Вони негативно впливають на будь-які види наповнювачів.
 • Машини можуть бути заповнені 2-3 продуктами відразу з середніми розмірами. Якщо вони мініатюри. 3-4. Тоді все буде краще розтягнути, результат буде продовжуватися протягом тривалого часу. Наповнювач не розвалиться грудками під час такої обробки. У випадку антистресних правил буде іншим.
 • Теплий простір, де хороша вентиляція ідеально підходить для розміщення подушок на сушіння. Це час від часу перетворити продукт, зберігаючи позицію горизонтально.

Далі, треба мати справу з іншими нюансами такого процесу, як миття подушок.

Як мити пір’я та подушки в пральну машину

Порожні такі наповнювачі досить важко. Перед пранням, вони повинні бути розібрані, тому що вони не зможуть висихати до кінця по-іншому, що призведе до появи неприємного запаху.

 • Почнемо з того, треба розрізати шов на 10-15 см, і повільно вилийте наповнювач у корпус. Потім покладіть залишки пір’я вручну. Робити цю процедуру акуратно. Один незручний рух і вся кімната буде в пульцях або пір’ям.
 • Пух або пір’я рекомендується розміщувати в спеціальній сумці для миття або в декількох наволочках, відкладених під промиванням. Важливо, щоб тканина була дуже щільною, так що пір’я не випали з сумки і не піднялися з пральної машини.
 • Помістіть корпус у барабан і увімкніть делікатний режим прання.
 • Рекомендується мити вовчу.
 • Обов’язково включити додаткові полоскання.

Після миття приходить наступний етап. сушіння. Пір’я і пух після їх перебування в пральній машині приходить. Отже, вам потрібно розбити мокрий грудки з власними руками. Є один трюк, який допоможе трохи прискорити швидкість сушіння наповнювача. Необхідно розкласти його на махрові рушники. Потім кинути все в рулоні і чекайте 10 хвилин. У цей час рушник буде займати надмірну вологість.

Зазвичай сушіння здійснюється протягом двох днів. Важливо, щоб цей процес відбудеться в теплому та сонячному місці.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS