Як мити вовняне ковдру в пральній машині

мити, вовняне, ковдру, пральній, машина

Шерстяна ковдра

Чи можна мити вовняне ковдру в друкарській машинці. це дуже суперечливе питання. Деякі користувачі радісно поділяють свій досвід у форумах, стверджуючи, що вовняна ковдра після промивання стала пухнастим, м’яким і яскравішим, ніж було відразу після покупки.

А інші з смутком демонструють фотографії дитячих килимів, які перетворили пральну машину (або нездатність власників) розкішні подвійні пледи з верблюжої вовни. Хто правильний?

Щоб відповісти на це питання, перш за все, потрібно вивчити етикетку на ковдру. Має бути склад продукту. Якщо вовна в ньому насправді є лише 50-60%, то машина миття такого ковдру не загрожує. якщо тільки ковдру не дуже велика і поміщена в барабан пральної машини. І навіть якщо композиція становить 100% натуральної вовни, ви можете спробувати мити його в машинній машині. Але необхідно зробити це строго за такими правилами:

 • Перевірте, як вже було сказано вище, незалежно від того, чи не піддається плед в барабані. Він не повинен заповнити весь простір, інакше миття просто не буде ефективним.
 • Виберіть режим “вовни” та температуру 30 градусів. не більше! У гарячій воді волокна натуральної вовни дуже стискаються і деформуються, майже неможливо повернути їх до нормального стану.
 • Використовуйте лише високоякісний чистячий агент, краще, якщо це рідкий гель, призначений для прання вовняних продуктів. Але якщо це не так, хороший порошок підходить. головне, що це без хлору, ферментів та інших добавок.
 • Не додавайте кондиціонером. такі речовини не будуть заблоковані в холодній воді, в результаті, вовняна ковдра буде дотримуватися і почне пахнути неприємно з часом, а не запеклим.
 • Оновлення, щоб включити до мінімальної швидкості. Ви не можете включити цю функцію взагалі. Але, як показує справжній досвід, без проблем з ковдрою з натуральної вовни після натискання на черги не більше 500 за хвилину не відбувається. Але без цього дуже важко впоратися з ним: мокра вовна важить в кілька разів більше, ніж сухий, якщо плед великий, крихка господиня не зможе витягнути його і передати сушарці без втрат.

Це все, що потрібно знати про те, як мити вовняне ковдру в машинній машині вдома. Але це не останній спосіб принести цей вид продукту.

мити, вовняне, ковдру, пральній, машина

Як і що мити будинок вовни? Відкриті правила

 • Перед пранням, продукт повинен бути витягнутий і очищений.
 • Попередньо замочування в барабані машин. Якщо такої функції немає, вам потрібно додати гель гелю до лотка в обсязі, вказаному у інструкціях програми, і увімкніть режим 1 хвилини, не натискаючи, встановлюючи температуру 30 ° С. Залиште ковдру протягом 1-2 годин у пральній машині без злиття води.
 • Встановіть режим делікатного або особливо делікатного режиму прання, який передбачає мінімальну кількість змін обертання барабану. Температура опалення води залишає колишній. 30 ° С.
 • Вимивати.
 • На етапі додавання кондиціонера, щоб вилити в лоток для завантаження, розчин ланоліну. Готуватися до взяти столову ложку ланоліну і розчиняють у 200 мл гарячого (60-70 ° С) води. Ланолін у воді повинен бути повністю розчинений, наявність грудків у розчині грудки.
 • Обертання ковдру в пральній машині не зроблена. Це може призвести до скорочення та скидання вовни. Вовна волокна під дією відцентрових сил під час відпалу стискаються, а ваги, їх покриття, пов’язані один з одним, ущільнюючий матеріал. Відновити після цього колишній стан вовняного матеріалу дуже важкий, тому бажано відмовитися від.
 • Після промивання, потрібно отримати ковдру з пральної машини. Пити з водою, це буде дуже важко. Він повинен бути поставлений у ванну і спробувати згорнути в трубку якомога. Це дозволить уникнути появи складків і видалити надмірну воду з матеріалу. Трубка повинна бути поставлена ​​у вертикальне положення і дати решту каналізацію.
 • Суха ковдру необхідна в тіні в вентильованому приміщенні.
READ  Я можу мити кокон у пральну машину

Нижче ви можете ознайомитись з рекомендаціями щодо видалення забруднення, застереження для прання, обладнання для догляду за матеріалом.

Якщо придбаний продукт продається в упаковці, і немає видимих ​​забруднюючих речовин, достатньо просто вентилювати, щоб усунути певний запах. Якщо ковдру не упакована, вона повинна бути загорнута, оскільки вона невідома, в яких умовах було збережено, і скільки рук було сказано їй на роботі та в магазині. Вимийте ковдру, як завжди, зосереджуючись на інформації, вказану на етикетці.

Важливий! Ковдри, призначені для новонароджених, потребують незалежно від наявності упаковки, оскільки імунітет у дітей ще не утворюється, а шкіра характеризується високою чутливістю до зовнішніх впливів. Для миття необхідно використовувати спеціальні дитячі продукти. Якщо ковдру не промивається, необхідно придбати ковдрну кришку (краща бавовна).

Вовняні ковдри

Вимийте товари з вовни, якщо ця дія не заборонена виробником, вручну та автоматом. У той же час другий варіант набагато простіший і зручний, але має свої нюанси, оскільки у випадку неправильних дій ви можете зіпсувати постільну білизну. У випадку ручного миття, процес споживаючого процесу, хоча це більш обережне.

Важливий! Обов’язково вивчайте етикетку на продукт, тому що іноді миття машини заборонена.

Як мити вовняне ковдру в пральній машині

У випадку, коли необхідно мити верблюд або ковдру вівця в пральну машину вдома, важливо дотримуватися ряду правил:

 • При промиванні в машині машина повинна враховувати співвідношення ваги продукту та ємності машини, якщо тканина важко вписатися в барабан, то не рекомендується його мити. перезавантаження може відключити техніка;
 • Режим, щоб вибрати відповідну (для вовни), якщо вона не надана, необхідно вибрати делікатне миття з невеликою кількістю оборотів та температури води не більше 30 градусів;
 • Функція преса та сушіння краще вимкнути, оскільки ці дії можуть негативно вплинути на продукт, зміщуючи натуральний наповнювач;
 • Засоби для миття слід вибрати у вигляді гелю, бажано, щоб він призначений для делікатних тканин.
READ  Поверніть пральну машину протягом 14 днів

Завантажте тканину з наповнювачем вовни в барабанні, слід скласти в рулон

Як мити вовняне ковдру вручну

Ручне миття На відміну від машини дуже трудомісткий і довгий час. Але по відношенню до вовняного ковдру вона більш обережна. У належному виконанні цей метод не завдає шкоди і підтримує початкові якості натурального наповнювача.

Алгоритм дій укладено таким чином:

 • Спочатку залити трохи теплою водою (30 градусів) у ванну в обсязі на 2/3 частини.
 • Налив гель-миючий засіб і ретельно піна.
 • Просочується в отриманому мильному розчині продукт і залишають його протягом 1-2 годин залежно від ступеня забруднення.
 • Після виконання прямо миють себе. У той же час, неможливо втирати і відкрутити полотно, але його можна підняти та знизити, перевернути, чистити необхідність м’якої губки.
 • Миття завершено ретельним промиванням продукту, змінюючи воду в ванну кілька разів.
 • Наступна зливна вода і залиште полотно, щоб протікати просочену рідину.
 • Потім продукт надсилається до сухою.

Важливий! Ви не можете вичавити воду, відкручуючи, оскільки це призведе до зміщення наповнювача.

Ручні пральні ковдри з верблюжої вовни

Незважаючи на всю зручність пральної машини, рекомендований спосіб очищення продуктів з натуральної вовни. прання вручну. Висвітлюючи трохи часу для цього процесу, власник продукту не залишиться розчарованим. це буде практично як новий. Варто зазначити, що догляд за овечою шерстяними чохлами неймовірно схожа на її сутність на догляд за товарами верблюдів вовни. Для того, щоб зробити таку річ вручну, це необхідно:

 • Розділіть у водній рідині або порошку, призначену для миття вовни. Раніше з’ясовується необхідна сума коштів з інструкції.
 • Замочити продукт у воді, температура якої не перевищує 30 градусів. Рекомендований час замочування. 15-20 хвилин.
 • Зливу води, замініть його новим. Переконайтеся, що розчин мила повністю вимивається з покривала.
 • Обережно стисніть продукт, намагаючись не тувати його, щоб не пошкодити волокна вовни. Почнемо з того, треба тримати трохи продукту на вагу води. Далі рекомендується вичавити воду з продукту, дотримуючись напрямку зверху вниз.

Як мити вовняне ковдру

Важливий! Деякі вовняні миючі рідини характеризуються їхньою ніжною дією, тому іноді вимагають більш довгого нанесення продукту. Інструкції щодо використання слід уважно прочитати.

Ковдру очищається від забруднення, що означає наступний етап. метод належного сушіння виробу з натуральної вовни.

Чи можна мити ковдру з овечої вовни

З регулярним хімчистом та своєчасним заміною дюветок на вовняному ковдрі необхідність його миття може не виникнути протягом усього періоду використання. Але у випадку форс-мажорних обставин у вигляді вогкості, плями та іншого забруднення, миття неминуче. Є кілька ефективних способів, як мити вовняне ковдру.

Які види овечих вовняних ковдр розділяються і як їх мити?

 • відчинено. На них волоконна вовна розташована з однією або обома сторонами, виконуючи декоративну функцію.
 • зачинено. Тут вовна прихована в викрадених численних швах.

Якщо ви є владам ковдру першого типу, навіть невеликий розлад технології очищення від забруднення сприятиме:

Виконайте високоякісну прибирання цих продуктів з вовни вдома побудовими миючими засобами практично неможливо. Вони краще дати хімчистку, що спеціалізується на очищенні вовняних речей.

Якщо продукт стабільний, то ви можете спробувати очистити його від забруднення в пральну машину. Для цього потрібно:

 • Вибивайте ковдру з пилу.
 • Прочитайте інструкції виробника щодо правил догляду за продуктом. Зазвичай, дорогі речі, крім іконок на етикетках, забезпечуються додатковими посібниками з очищення забруднення.
 • Оцініть можливості його пральної машини. Якщо пристрій не призначений для того, щоб обігнати 7 кг речей, то це не варто використовувати. ковдру може просто не вписатися в барабан, а з щільним розміщенням у барабані на продукті після миття, там будуть сирі місця, можуть Невдайте підшипники автомобільного підшипника через високу навантаження.
 • Попередньо замочування при температурі 20-25 ° С. У завантажувальному лотку потрібно залишити рідкий миючий засіб для вовни, увімкніть режим полоскання протягом 1 хвилини, залиште ковдру в машину протягом 1-2 годин.
 • Основна мийка виконана в режимах “вовни”, “ручний” або “делікатний” при 30 ° С. Забороняється використовувати посаду.
READ  Як очистити висушений порошок у пральній машині

Нижче ви можете ознайомитись з рекомендаціями щодо видалення забруднення, застереження для прання, обладнання для догляду за матеріалом.

Труднощі пральні вовняні ковдри

Вовняні ковдри, незважаючи на велику кількість постільних речей із сучасних матеріалів, більш доступних і практичних, досі не передають свої позиції. Зрозуміло, чому: під таким ковдрою теплим і затишним навіть у найхолоднішій ночі, це світло і м’яке. І це абсолютно природно. для багатьох, ця якість є вирішальним, коли мова йде про придбання товарів для дому.

Але правильно і як мити вовняне ковдру в пральній машині, якщо вона стала брудною? До сну є здоровим і комфортно, важливо умов постільної білизни, вони повинні бути абсолютно чисті.

Як правильно піклуватися про ковдру з натуральної вовни, щоб воно тривалий час триває, не перетворився на пиловий колекцію, а місце проживання кліської колонії не погодилася з неприємним запахом і не втратив своєї зовнішності? Багато хто здається, що такі продукти неможливі самостійно вдома. Це не так, ви будете впевнені, читаючи цю статтю.

Як мити в пральну машину

Завантажте продукт у барабані, випливає з максимального навантаження. Вовна сильно поглинає воду і стає дуже важкою. Тому для технології з низьким завантаженням краще використовувати дитяче ковдру, а дорослий промивають у друкарській машинці з навантаженням не менше 5 кг.

мити, вовняне, ковдру, пральній, машина

Как стирать одеяло из овечьей шерсти

Перш ніж продовжувати процес, переконайтеся, чи можна мити цей продукт. Якщо виробники не забороняють, то намалюйте наступні маніпуляції:

Как стирать одеяло из овечьей шерсти

 • Для миття вибирає режим вовни. Якщо це не, програма ручної прання буде відповідати.
 • Ви також можете встановити собі параметри: температура не перевищує 30 градусів, полоскання є нормальним, обертання відсутня.
 • Процес запуску.

Сильне забруднення перед промиванням можна видалити, використовуючи соду, готують сіль, оцет або аміальний спирт. Після завершення миття ви можете почати сушіння.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS