Як налаштувати універсальну систему дистанційного керування

Table of Contents

Huayu K-1038el пульт дистанційного керування

Універсальний пульт дистанційного керування K-1038el сумісний з більшістю моделей та кондиціонерів, має функцію автоматичного пошуку коду, має низьке енергоспоживання, велика робоча відстань та проста процедура настроювання. Великий РК-дисплей та зручна ергономічна справа з оригінальним дизайном забезпечують легкість використання. Серед функції консолі є години та таймер включення/вимикання, що збільшує зручність роботи.

Примітки: Кнопки швидкого теплого та охолодження:

 • Відкрийте кришку відсіку для елементів живлення. Встановіть два нових розмірах AAA.
 • Закрити кришку. З належним встановленням у лівому куті дисплея з’являться цифри таймера.

Встановлення пульта дистанційного керування існує три способи налаштування консолі:

Автоматичний код пошуку за виробником:

 • Увімкніть кондиціонер вручну. Направити консоль на вікно з приймача кондиціонера.
 • Натисніть кнопку Console, яка відповідає бренду виробника кондиціонера, і тримайте його, поки кондиціонер не включається, роблячи звуковий сигнал. У цей момент випустить кнопку.

Ручний код введення з таблиці виробників:

 • Вручну увімкніть кондиціонер. У таблиці виробників знайдете коди, пов’язані з виробником кондиціонера.
 • Натисніть та утримуйте кнопку SET (приблизно 3 секунди.) Поки індикатор моделі коду на дисплеї не починає блимати. Використовуйте кнопки “▲” та “”, щоб встановити один з кодів із таблиці (починаючи з першого). Якщо вибрано відповідний код, то кондиціонер увімкнеться.
 • Натисніть кнопку “OK”, щоб встановити вибраний код. У той же час, індикатор коду на дисплеї припинить блимати.
 • Перевірте всі функції кондиціонера для продуктивності. Якщо частина функцій недійсна, повторіть кроки 2-3.

Автоматичний код пошуку, повний бюсту

 • Увімкніть кондиціонер вручну. Направити консоль на вікно з приймача кондиціонера.
 • Натисніть та утримуйте кнопку SET (приблизно 6 секунд.) Під час модельного показника коду не почне змінювати номери кодів. Після включення кондиціонера, натисніть кнопку “OK”, щоб припинити пошук.
 • Перевірте всі функції кондиціонера для продуктивності. Якщо частина функцій недійсна, повторіть крок 2.

Натисніть кнопку Налаштування годинника (“Годинник”) і утримуйте протягом 3 секунд. Консоль введіть режим налаштування часу, тоді як цифри будуть Flash на дисплеї. Встановіть час до кнопок контролю температури (“▲” та “”). Щоб завершити налаштування часу, натисніть кнопку налаштування годинника (“Годинник”).

Як налаштувати універсальний пульт дистанційного керування вашого Samsung Smart TV

Використовуйте “Час” та “Час вимкнення”, щоб увімкнути та вимкнути таймер. У той же час, відповідні індикатори кондиціонерів повинні бути освітлені, вказуючи, що таймер кондиціонера є дійсним. Деякі моделі кондиціонерів, таймер включення можна встановити лише тоді, коли кондиціонер вимкнено.

Основні функції

Цей пристрій дозволяє вмикати та вимикати свою кліматичну техніку, налаштувати та налаштувати напрямок, температуру охолодження та нагрівання повітря. Крім того, практично будь-яка універсальна консоль для кондиціонера має такі варіанти:

 • Тепло. включає в себе функцію нагрівання приміщень від 25 ° до 30 с °.
 • Cool. включає автоматичне житло до 18 с °. Залежно від моделі спліт системи. Ця температура може змінюватися.
 • Сухий. знижує рівень вологості в охолоджуваній кімнаті, зменшуючи швидкість вентилятора.
 • Вентилятор. дозволяє регулювати частоту швидкості вентилятора.
 • Авто. включає в себе автоматичний режим підтримки температури приміщення.

Порада: покупка пристрою du до своєї спліт-системи. Слід уважно, що там не будуть такі функції, такі як підсли діяльності атмосферного повітря. Датчик і Т.D. Взагалі, то не буде точно варіант, для яких ви отримали додаткові гроші при покупці кондиціонера. Щоб вибрати найбільш прийнятну модель, ви повинні звернутися за порадою від спеціалістів сервісного центру.

Іконки та кнопки на панелі керування кондиціонуванням

Привітання для всіх на сайті Кондиціонер! Сьогодні я спробую написати найбільш зрозумілу інструкцію щодо управління побутовою системою. Я сподіваюсь, що після прочитання кожного користувача зможе контролювати абсолютно будь-який кондиціонер.

Перед включенням “розділу” переконайтеся, що температура на вулиці відповідає його умовам експлуатації. Якщо для вашої моделі ви не знаєте допустимих вуличних температур, я не рекомендую включити пристрій при температурі на вулиці нижче нульових градусів. Докладніше про це тут.

Щоб почати, щоб використовувати кондиціонер, він повинен бути підключений до мережі. Він зазвичай з’єднаний або вилка в гнізді або через “автоматичний” у електричному щиті. При подачі “живлення” до пристрою ви почуєте звуковий сигнал з внутрішнього блоку або побачити одноразове відкриття/закриття жалюзі. Якщо джерело живлення не надходить, то прочитайте можливі причини.

П.S. Буває, що деякі кондиціонери автоматично включають після постачання “Power”. немає нічого страшного. Просто продовжуйте налаштувати його відповідно до інструкцій.

Як налаштувати універсальний пульт дистанційного керування вашого Samsung Smart TV

READ  Як налаштувати холодне повітря на кондиціонері

Інструкції по-російськи для консолі Qnda KT-E08

Вставте 2 батареї типу AAA (UM-4, R03) відповідно до полярності. Виберіть один із методів налаштування:

Ручний вхідний код

 • Знайдіть потрібний код у таблиці коду для кондиціонера. Спробуйте перший код, якщо він не підходить, спробуйте друге. Повторіть вхідний код, доки код не підходить. Наприклад, на кондиціонері AUCMA ви можете вибрати код 0288, якщо він не підходить, спробуйте 0289, 0290, 0291, 0292. 0462 і Т.D.
 • Натисніть кнопку “виберіть”. Код у нижній частині РК-дисплея буде Flash. Введіть послідовний код 4 цифр.
 • Наприклад, код “0288” натисніть “0”, “0” припинить блимати,

Метод пошуку автоматичного коду

 • Направити пульт дистанційного керування на кондиціонері (спочатку дозволив його!), Натисніть та утримуйте кнопку “SELECT” протягом 5 секунд, а потім випустіть, пульт дистанційного керування вводиться в режим автоматичного пошуку, сигнал від пульта дистанційного керування випускається безперервно, код блимає на РК-дисплеї, який постійно буде постійно збільшити. Поки кондиціонер отримує контрольний код і робить сигнал підтвердження звуку (це означає, що підходить код), натисніть будь-яку клавішу, щоб підтвердити код.
 • Вкажіть консоль до кондиціонера, натисніть “Один ключ”. Кнопка живлення, перевірте це працює чи ні, якщо він працює та правильно запускає інші функції пульта дистанційного керування, налаштування успішно пройшло, якщо ні, то вам потрібно повторити процедуру автоматичного передавання, доки пульт дистанційного керування не підходить для вашого кондиціонера.

Встановлення часу

 • Натисніть кнопку “CLOCK”, годинник буде спалахувати на дисплеї.
 • Натисніть “Час” або “Час.”Щоб встановити поточний час.
 • Натисніть кнопку “CLOCK” ще раз, час припинить блимати, час завершення завершено. (Якщо ви не натиснули “Час/час.”, Налаштування часу закінчується автоматично через 5 секунд).

Встановлення таймера

 • Натисніть кнопку “ТМ на” на дисплеї. Показник таймера з’явиться, і час буде Flash. Використовуйте “час” або “час.”Щоб встановити необхідний час таймера. Автоматичне підтвердження введення часу відбувається через 5 секунд після останньої натискання клавіші “Час” або “.”.
 • Натисніть кнопку “TM Off”, індикатор таймера з’явиться на дисплеї, і час буде Flash. Використовуйте “час” або “час.”Щоб встановити необхідний час таймера. Автоматичне підтвердження введення часу відбувається через 5 секунд після останньої преси на “час” або “час”.”.
 • Після встановлення таймера ви повинні надіслати пульт дистанційного керування до кондиціонування повітря, з урахуванням відстані пульта дистанційного керування до 8-10 метрів і залишити в цьому положенні під час роботи таймера. В іншому випадку активація/вимкнення кондиціонера не відбудеться.

Увага

 • Після заміни батарей, кожен раз, коли ще не потрібно знову встановлювати код. Консоль має постійну внутрішню пам’ять.
 • Ви можете переглянути встановлений код консолі, натиснувши клавішу “Введення” на консолі, ви можете побачити встановлений код на РК-дисплеї протягом 5 секунд, після чого час показуть час відновлення.

На багатьох консолях, на передній стороні під нижньою стороною кнопок, модель вказує. У рідкісних випадках модель вказана на зворотній стороні консолі або в батареї. На деяких консолях взагалі немає моделі. У таких випадках вибір повинен бути здійснений за винятком консолі або на моделі. Якщо модель консолі відома вам, використовуйте пошук на веб-сайті PULTI.UA, де ви можете порівняти консоль фото, з’ясувати ціну або проконсультуватися з менеджером магазину.

Ви повинні знати техніку технології, до якої ви шукаєте пульт дистанційного керування. Щоб шукати модель, ми рекомендуємо використовувати інструкцію, яка прикріплена до техніки або, як правило, модель вказана на задній панелі обладнання, якщо це телевізор. На DVD-програвачах, аудіосистемах, домашній кінотеатр, приймачі, супутникові тюнери. Модель зазвичай вказується на передній панелі. Зауважте, що інструкції завжди мають схематичне зображення консолі, яка може бути дуже корисною при виборі консолі для вашої техніки.

Не знайшов віддаленого? Нічого страшного! Якщо ви зіткнулися з труднощами вибору консолі для обладнання. Зробіть фотографії вашої консолі або схематичного зображення з інструкцій для вашої техніки, напишіть модель технології та бренду, і надішліть нам. Ми обов’язково допоможемо вам вибрати оригінальну консоль або запропонувати кілька варіантів для консолей, які замінить ваш.

Шановний клієнт, дякую за вибір консолі бренду Qunda. KT-9018E. це універсальна консоль для 4000 кодів, сумісних з 98% побутових та промислових кондиціонерів у всьому.

Відкрийте батарейний відсік та вставте 2 батареї AAA, розглядаючи полярність. Обов’язково ввімкніть кондиціонер в мережу.

Ручний вхідний код

A) Виберіть код вашого кондиціонера зі списку моделей у списку бренда. Якщо коди більше одного, починаються з першого, і спробуйте, поки кондиціонер не працює. На прикладі марки AUCMA (він має код 0288-0296, 0462, 1826, 3534) Спочатку введіть код “0288”. Якщо кондиціонер не працює, потрібно ввести код “0289”.

б) Натисніть кнопку “виберіть”, код у нижньому лівому куті буде спалахувати на пульті дистанційного керування. Потім послідовно введіть правильний код, наприклад, “0288”, спочатку натисніть номер “0”, і після чого “0” зупинить блимання, потім натисніть 2, а номер 2 зупиняє блимання. Потім натисніть “8”, після чого число “8” зупиняє блимання. І знову натисніть “8”, а число “8” зупиняє блимання. Введення коду завершено, і це буде підтверджено автоматично.

c) Перевірте кондиціонер та переконайтеся, що всі функції кондиціонера працюють правильно. Якщо це не так, використовуйте наступний код “0289” для подальшої конфігурації.

READ  Які касети підходять для Snap Venus

Автоматичний пошук коду

Якщо ви не знаєте бренду кондиціонера або не можна знайти в списку бренда. Будь ласка, діяйте наступним чином:

Натисніть та утримуйте кнопку “SELECT” протягом 5 секунд. Після цього консоль перейде до автоматичного зчеплення кодів і буде продовжувати надсилати сигнал безперервно. Код на дисплеї буде спалахувати і збільшити. Після того, як кондиціонер отримує правильний код налаштування, він увімкнеться, і пульт дистанційного керування надсилатиме звуковий сигнал. Після цього швидко натисніть будь-яку кнопку, щоб підтвердити код, інакше консоль буде продовжувати автоматично шукати код.

Після повороту кондиціонера, перевірте правильну роботу всіх функцій на пульті дистанційного керування. Якщо деякі функції не працює правильно, або взагалі не працює, перейдіть до кроку 1 та запустіть пульт дистанційного керування до режиму автоматичного передавання.

Таймер увімкнено/вимкнено

Віддалений ви можете встановити таймер на або вимкненому кондиціонеру.

Натисніть кнопку “Таймер на”, годинник і час блимання відображатимуться на РК-дисплеї. Натисніть “Темп або”. “, Встановіть потрібний час (кожна преса змінює час протягом 1 години, максимум 12 годин). Натисніть кнопку “Таймер OB або OK”, щоб підтвердити, що вибір підтверджується автоматично через 8 секунд, без будь-якої операції.

Натисніть кнопку “Таймер”, годинник та час блимання відображатимуться на РК-дисплеї. Натисніть “Темп або”. “, Встановіть потрібний час (кожна преса змінює час протягом 1 години, максимум 12 годин). Натисніть “Таймер або OK”, щоб підтвердити, також вибір підтверджується автоматично через 8 секунд, без будь-якої операції.

ПРИМІТКА:

Після налаштування таймера вам потрібно надіслати пульт дистанційного керування кондиціонера та організувати на ефективну відстань, інакше встановлення таймера буде неефективним.

Після встановлення таймера натисніть кнопку “TIMER ON/OFF”, щоб скасувати свою дію. Скасувати таймер включення Ви можете натиснути кнопку “Таймер на”, скасувати таймер вимикання. Ви можете натиснути кнопку “Таймер”.

Швидке охолодження та нагрівання

Влітку кондиціонер може швидко охолоджувати кімнату, коли ви натискаєте кнопку “Q”.Крутий ». Взимку кондиціонер швидко підігріє кімнату, коли ви натискаєте кнопку “Q.Тепло ». В обох режимах кондиціювання буде підтримувати температуру на зручному рівні. Звичайно, ви можете натиснути кнопку “Темп /.”, щоб регулювати температуру, як вам подобається.

Універсальна консоль для налаштування кондиціонера

Якщо ви не використовуєте консоль протягом тривалого часу, зніміть батареї, щоб уникнути пошкодження пульта. Якщо РК-дисплей пульта дистанційного керування рекомендується замінити батареї. Не рекомендується використовувати нові та старі батареї разом. Після кожної заміни акумулятора немає необхідності повторно встановити код моделі кондиціонера.

Ретельно перевіряйте, щоб не було перешкод між пультом дистанційного керування та кондиціонування повітря, якщо вмикання/вимикання не працює. Оскільки операція ефективна лише тоді, коли кондиціонер отримує сигнал/вимкнення таймера з пульта дистанційного керування.

Виробник залишає за собою право змінювати параметри та функції продукту.

Як включити кондиціонер для охолодження

За допомогою цієї інструкції ви дізнаєтеся, як увімкнути та правильно налаштувати кондиціонер побутової техніки. Консоль кондиціонера кондиціонера має 5 основних кнопок. Ми розміщуємо їх значно зменшення використання:

Припустимо, ми ніколи не користувалися кондиціонуванням кондиціонування, або встановили його, або не знаєте, в якому режимі налаштовано (тепло, холод тощо.) Для того, щоб перевірити продуктивність пристрою, ви можете дотримуватися наступної інструкції.

Як налаштувати універсальну систему дистанційного керування

Універсальна спеціалізована консоль KT-E08 призначена для управління кондиціонерами з 6000 кодів, придатними для багатьох світових брендів; Старі та нові моделі. Віддалений дисплей з рідким кристалом, годинник з таймером включення та вимкнення, температура відображення в кімнаті та T.D.

Вставте дві батареї AAA (R03) відповідно до полярності, зазначеного на відсіку акумулятора, і виберіть одну з наступних методів конфігурації:

Знайти коди у таблиці коду, в якій згруповані коди моделей різних брендів. Виберіть назву свого бренду та введіть перший чотиризначний номер з кодів, представлених у цій групі. Якщо перший код не вийшов, спробуйте наступне, і зробити коди з таблиці, поки не зможете керувати кондиціонером. Наприклад, для марки Samsung спробуйте код “0188”, якщо він не підходить, то “0189”, і так далі.

Натисніть кнопку вибору режиму вибору, один раз на дисплеї відображатиметься код. Рано введіть чотири цифри вибраного коду. Наприклад: “0188”, натисніть “0”, “0” зупинить миготливість, натисніть “1”, “1” зупинить миготтю, натисніть “8”, “8” зупинить миготливість, натисніть останню цифру “8”. “8” зупинить блимання, введіть код закінчення, і налаштування завершено.

Вкажіть консоль до кондиціонера, потім натисніть кнопку “Один ключ”, а потім перевірте ефективність консолі. Якщо всі функції працюють, налаштування успішно пройшло, якщо ні, спробуйте ввести наступний код із цієї групи.

Якщо бренд невідомий, або якщо у таблиці коду немає необхідного бренду, виконайте такі дії:

Наведіть консоль до кондиціонера, то ви повинні натиснути та утримуйте кнопку вибору режиму вибору протягом п’яти секунд, а потім випустити. Це активує автоматичний режим пошуку. Консоль почне видавати сигнали з різними кодуваннями, а цифри будуть відображатися на дисплеї та поступово збільшуються. Після того, як кондиціонер відповідає на сигнал, натисніть будь-яку кнопку, щоб зупинити пошук та підтвердити знайдений сигнал.

Наведіть консоль до кондиціонера та знову натисніть кнопку “Один ключ”. Якщо пульт дистанційного керування кондиціонера, налаштування завершується, якщо ні, продовжуйте автоматичний магазин.

READ  З чого можна зробити смужки для депіляції

За допомогою однієї кнопки ключа

Якщо вам потрібно включити кондиціонер, надішліть його до нього, і натисніть кнопку “Один ключ”. Сама консоль визначає час року при поточній температурі в кімнаті. Влітку температура буде встановлена ​​26 ° С. Взимку буде встановлено температуру 20 ° С. Якщо встановлена ​​температура не відповідає, використовуйте кнопки “Темп” або “Темп-“, щоб встановити необхідну температуру.

Натисніть кнопку “CLOCK”, годинник буде Flash Flash.

Натисніть кнопки “Час”, або “time-“, щоб встановити поточний час.

Повторно натисніть кнопку “CLOCK”, годинник зупинить блимання, встановлення часу завершено. Якщо ви не натискаєте кнопку “CLOCK”, п’ять секунд час буде автоматично встановлено.

Таймер і вимкнений

Незалежно від того, який кондиціонер увімкнено, ви можете налаштувати таймер увімк.

Коротко натиснути кнопку “ТМ на”, дисплей з’явиться на дисплеї та час блиск. Щоб встановити потрібний час, потрібно натиснути кнопку “Час”, або “time-“, і через п’ять секунд, час включення буде підтверджено.

Коротко натиснути кнопку “Один ключ”, потім “TM Off”, дисплей з’явиться на дисплеї та час мигання. Натисніть кнопку “Time” або “time-“, щоб встановити потрібний час, через п’ять секунд, час вимикання буде підтверджено.

Ви можете встановити час у діапазоні 00-24 годин. Щоб вимкнути таймер, двічі натисніть кнопку “ТМ на”, або “ТМ вимкнено”.

Після введення часу таймера віддалене повинно бути в зоні кондиціонування повітря, і направляється у своєму напрямку, інакше встановлення часу не буде. Щоб відобразити температуру в кімнаті, натисніть кнопку “кімната Темп” і, приблизно через п’ять секунд, пульт дистанційного керування повернеться до попереднього режиму. Таким чином, цей пульт може бути використаний як термометр для контролю температури в приміщенні.

Якщо пульт не використовується протягом тривалого часу, обов’язково зніміть батареї, щоб уникнути витоку електроліту, що може пошкодити пристрій. Якщо дисплей виглядає dim, вам потрібно замінити обидва батареї новими. Після встановлення нових акумуляторів не потрібно знову налаштувати код. Перед будь-якими віддаленими установками перевірте, чи немає перешкод між регульованим пультом дистанційного керування та кондиціонером. Дії будуть виконані, лише якщо кондиціонер отримує сигнал з консолі.

Покрокові інструкції щодо включення повітряного кондиціонера

Привітання всіх відвідувачів нашого порталу! Сьогодні я скажу вам, як увімкнути кондиціонер, щоб нагріти, і в той же час, щоб бути на 100%, впевнений, що ви всі налаштовані правильно! Дуже часто, перемикання режиму “опалення” викликає багато проблем з користувачем (я зізнаюся, що я колись пережив багато під час цього процесу). Ще б пак! Зрештою, коли “реструктуризація” режим кондиціонування повітря дійсно починає видавати сюрпризи. Тому багато користувачів починають сумніватися в тому, що вони не натиснули щось.

Але сьогодні я дам найпростіший і зрозумілий інструкцію, щоб будь-який користувач може зробити все самостійно, а головне правильно. Далі ми будемо детально проаналізувати, як кондиціонер може поводитися, зокрема, розділена система. Негайно я скажу, що послідовність не складна, але просто вимагає терпіння. І перед тим, як продовжити конфігурацію на опалення, прочитайте статтю до кінця. існують важливі умови для роботи!

Отже, літо тепло пройшло, і на початку падіння температура в квартирі оптимально підтримується. Але кожен день він стає кулером, центральне опалення буде невідомим, коли, і нагрівач не справляється. І тоді ви пам’ятаєте, що у вас є інший пристрій, який також здатний працювати на теплі! Припустимо, у нас є кондиціонер, який був ідеально охолодженим влітку, і тепер він вимкнено. Ми починаємо пам’ятати, як встановити його на тепло.

Універсальний пульт дистанційного керування

Менеджери компанії відповідають на всі ваші запитання, виберете необхідне обладнання та підготують комерційну пропозицію.

Коли неможливо придбати оригінальну консоль. Він замінить універсальний, без втрати функціональності.

Часто є ситуації, коли пульт дистанційного керування розбивається, часто просто механічно і ремонтуйте, що це вже не можливо. Іноді керуюча панель втрачається, десь вдома або при зміні орендарів в офісі.

У такій ситуації ви можете використовувати ручний контроль на самому кондиціонері. Натисніть кнопку на передній панелі. Але спочатку, не завжди, кондиціонер знаходиться в межах досяжності, по-друге, не всі кондиціонери мають такі контроль, і, по-третє, не відомо, за якою температурою, і в якому режимі він працював раніше.

Ви можете знайти пульт дистанційного керування для кондиціонера відповідного бренду та моделі. Але це не завжди відбувається.

Універсальна консоль для налаштування кондиціонера

Нарешті, універсальний пульт дистанційного керування (пульт дистанційного керування) цілком підходить для заміни втраченої консолі.

Залежно від моделі, такі консолі можна підійти від декількох десятків брендів виробників кондиціонерів, до майже всіх.

Я придбав модель KT-9018E, якийсь китайський виробник. Як обіцяють його творця, це доходить до 4000 моделей кондиціонерів.

І, дійсно, я намагався декількох моделей Panasonic та Daikin, основними функціями керуються нормально.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS