Як очистити контейнер для пральної машини

Як очистити лоток для порошку в пральній машині

Миття. побутові прилади дуже часто використовуються дуже часто. Регулярна операція призводить до різного забруднення. Багато людей забувають про необхідність належного догляду та очищення. Зокрема, порошкові контейнери. Стаття буде говорити про неї. Обережно вивчайте надану інформацію та дізнатись, як очистити порошкову лоток у пральну машину як високу якість і швидко, без великих зусиль.

Як видалити дозатор?

Якщо лоток вашого автомобіля не надто забруднений, його можна очистити та видалити з гнізда. Але якщо забруднення досить сильна, то для вашої власної зручності, а також для кращого очищення, контейнер краще витягти. Цей процес початківців може викликати труднощі, але, як ви звикнете до вашої моделі, ви можете отримати лоток з одним розумним ручним рухом.

Різні моделі машинних лотків розташовані по-різному. Тому, перш ніж ви отримаєте цей елемент з пральної машини, уважно прочитайте інструкції.

Для того, щоб витягнути лоток, зазвичай потрібно зробити це:

Тепер, коли дозатор знаходиться у ваших руках, ви можете використовувати один з наступних способів очищення його.

Ми використовуємо лимонну кислоту або оцет

“На сухому” масштабі, не видаляйте. спроби підняти спалах може призвести до пошкодження стін бункера. Краще не експериментувати, але до прямого видалення затвердіючих шарів, замочіть контейнер у спеціальному розчині. Ідеальний варіант. змішати воду з лимонною кислотою або оцтом.

Відмінна шкала видалення “Домашня” означає. оцет та лимонна кислота.

 • Заповніть глибокий таз водою, що нагрівається до 60 градусів (кипляча вода деформує пластик, тому не можна збільшити температуру);
 • Розчиняють 250 г “лимонної кислоти” або 100 мл оцту;
 • У готовому розчині, опустіть контейнер і просочується на 1,5-2 години.

Лизонна кислота та оцет ефективні при роботі з кричачим, але товстий випадок без залишку не може розчинити. Однак “оборона” депозитів послабить, він залишиться лише механічно катуванням, а не розм’якшуючих шарів.

Особистий досвід

Я сам отримав пральну машину в дуже непривабливій формі. Лоток я чистила різними засобами, і ось що в мене вийшло.

У лотку було все: рейд, цвіль, порошок

Спочатку я намагався застосувати CIF-крему з мікрогранулами та ефектом відбілювання. Я успішно використовую крем на кухні. Плюс це означає в його кремовій сумісності. Це зручно застосувати його, він не поширюється і не слідує від лотка. І він має приємний запах. Я залишив засоби протягом 15-20 хвилин, а потім потер щітки. Ефект, звичайно, був, але незначний. Швидше за все, цей крем справляється зі свіжими плямами. У запущених випадках не допоможе.

Далі я спробував Faberlic інструмент для печей та плит на основі каустичної соди. Плюс це також є послідовність. Інструмент виробляється у вигляді товстого безбарвного гелю. Запах неприємний, але слабкий. толерантний. Після 15 хвилин замочування з’явилося незначне поліпшення. Це означає, що він працює трохи краще, ніж CIF-крем.

Так подивився лоток після обробки побутової хімії

очистити, контейнер, пральної, машини

Потім я звернувся до народних засобів. Перше, що я використовував, була сода. Касир з соди я використовував зубну щітку всі поверхні. Мінус. так, щоб сода “зароблена”, треба було втирати з усією своєю силою.

READ  Як очистити фільтр у Washing Machine Whirlpool

Нарешті, я замерзю мій лоток у розчині 9% оцту на ніч. Замочити незручно. лоток великий. Я повинен був відповідати цьому таким чином, що оцет не випадає з кишень. Вибраний податковий податок не зникнув, але лоток помітно заблокував.

Оцет не впорався з Eset, але значно оновлював лоток

З мого експерименту ви можете зробити однозначний висновок: всі засоби хороші, якщо ви застосуєте їх вчасно.

очистити, контейнер, пральної, машини

Фізичне очищення

Лоток машини пральної машини. це досить брудне місце, брудніє тільки в резервуарі, дреновані насадки та стічний шланг. На відміну від бака та зливних патрубків, до яких складніше дістатися, лоток почистити куди простіше, адже він на увазі. Виявляється, що є досить багато користувачів машини пральної машини, зовсім не знають, як витягується лоток, і ніколи не думав про прибирання.

У деяких випадках лоток забивається миючим засобом, щоб вода перестає текти і змити порошок. Власники викликають майстрів виправити шайбу, а ті, що прибувають не відновлюють нічого, вимийте лоток і займіть значні гроші на ремонт.

Дійсно, недосвідчений користувач автоматичної пральної машини може зіткнутися з тим, що він не зможе витягнути порошкове лоток, і тим часом може це зробити з одним рухом, головне. зрозуміти принцип. Більшість брендів пральних машин автоматично мають простий прямий лоток з його блокуванням язика. Цей язик частково закриває відсік для полоскання. Натисніть свій палець на цей язик, а потім витягніть лоток на себе, і це буде витягнути дуже легко.

очистити, контейнер, пральної, машини

Контейнер для пральної машини порошкової машини може мати незвичайний дизайн. Машини брендів з нестандартними лотками не стільки, але вони добре відомі, витяжні лотки для порошку таких автомобілів вперше нелегко, але тоді воно піде, головне. зрозуміти принцип. Як видалити лоток для пральної машини Indesit і Ariston, ми детально розповідаємо про це у статті такого ж самого назви, ми детально не припинимося до цього питання.

Вивертаючи лоток, перейдіть до його очищення. Фізичне очищення зводиться до банальних тертя та підвідників сухого порошку та вапняних пластин з внутрішніх поверхонь лотка. Краще зробити цю процедуру.

 • Коли порошковий контейнер не надто брудний, то його можна очистити без використання спеціальних інструментів, а далі без замочування. Почнемо з, просто розсувний контейнер гарячої води.
 • Візьміть трохи, не надто жорстку щітку, потрібно очистити лоток все бруд, а потім знову промити контейнер з водою.
 • Тепер візьміть тканину, потрібно очистити залишки бруду, а потім знову промити лоток.
 • Покладіть лоток на місце і продовжувати використовувати пральну машину.

Під час фізичного чищення лотка для порошку не старайтеся та не застосовуйте особливо жорсткі щітки з грубими абразивними поверхнями, адже у відсіку для кондиціонера є дозатор, пластикові мітки якого легко стерти такими щітками.

Хімічне очищення

Може вимкнути, що вапняковий спалах та скам’янілий порошок не зможуть очистити звичайний фізичний спосіб, а потім хімічне очищення прийде до порятунку, використовуючи спеціальні засоби. До хімічного очищення, необхідно вибрати правильну хімію, яка буде чистим навіть дуже стійким брудом. Ми поговоримо про це в наступному пункті, але тепер, давайте перейдемо безпосередньо до процесу. “Чисто” хімічний шлях поодинці єдиний неможливо чистити, всі нудні машини доведеться очистити, але це не погано, врешті-решт, не тільки трей.

 • Ми приймаємо дозатор для миючих засобів або будь-якого іншого та вимірюємо необхідну кількість хімії очищення. Диспенсер необхідний для того, щоб не перевищувати дозу хімії, а не завдати шкоди цим деталям пральної машини.
 • Відкрийте лоток для порошку, візьміть дозатор засобом і вилийте його в лоток, у відсіку для основного миття.
 • Ми видаляємо весь брудний одяг з барабана пральної машини та запустіть промивання при температурі 90-95 0.
 • Наприкінці програми ми запускаємо повторне полотно. очищення пральної машини закінчується.
READ  Як прати ковдру в пральній машині

Контейнер для прального порошку Як видалити цвітіння вапна!

Недоліком цього способу очищення лотка пральної машини є те, що неможливо очистити сильно забруднений контейнер з нею, оскільки бруд запобігає проникненню води в відсіки.

Якщо вода не проникає в лоток, це означає, що миючий засіб не буде видалений з нього, що означає, що хімічне очищення не буде працювати. порочне коло. Якщо лоток забруднений залишками порошку та вапняного нальоту надмірно, його чистять змішаним способом – хімічним та фізичним. Це робиться так

Як мити лоток пральної машини від порошку замовлення.

 • Вийміть лоток і покладіть його в гарячу воду тазу.
 • Візьміть дозатор і вимірюйте необхідну кількість чистячого агента.
 • Порожній дозатор, наливний інструмент у тазі з лотком.
 • Ми розбиваємо засоби розчинення у воді.
 • Ми залишаємо лоток, незграбний у воді з пару годин.
 • Дайте лоток і очистіть його кистю, а потім ганчіркою.
 • Промийте лоток чистою теплою водою і покладіть його на місце.

Інструменти для очищення

Нарешті, як обіцяно, ми перераховуємо прибирання продуктів, що господині найчастіше використовуються для очищення лотка для порошку пральної машини. Почнемо з фабричних побутових хімічних речовин, що дозволяє очистити ластик не тільки лотка.

 • Доктор Трубчастий нагрівач “проти бактерій”. Цей інструмент призначений для хімічного очищення нутрощів пральної машини, включаючи лоток. Допомога, якщо лоток для порошку не погано забруднений.
 • Frichch Activ. Комплексний інструмент для очищення миття, видалення цвіль, цвітіння вапна, залишків миючих засобів та мильного рейду. Очистіть лоток, лише якщо це не надто брудне.
 • Сандоккаб. Південний корейський. Відмінно очищає лоток пральної машини, його насадки та шланги. Це відносно недорого.

Тепер ми дамо приклади коштів, в яких ви можете замочити лоток. Оскільки у цьому випадку ми не заповнюємо засоби для пральної машини, ви можете використовувати хімію в порядку. Наступні засоби будуть придатні для замочування:

Характеризується вищезгаданими коштами, які ми не стали, тому що вони добре відомі всім. Залишається говорити про домашні засоби, які дозволяють очистити лоток для порошку. У цьому випадку з конкуренції оцтової сутності та лимона кислоти.

Оцтова сутність більш підходить для замочування контейнера для порошку перед фізичним очищенням, коли як лимонна кислота може бути корисна для очищення нутрощів пральної машини в цілому.

, Примітка, очистіть лоток для пральної машини, головне. це абсолютно просте, головне, щоб не забути це, принаймні, після кожної 10 шкідників, а потім ваша пральна машина точно уникати деяких поломки. хай щастить!

Побутова хімія

Це допоможе впоратися з забрудненням у лотку, спеціально розробленому для цих цілей побутової хімії, які можна придбати в будь-якому магазині побутових товарів. Найпопулярнішими та ефективними засобами є речовини з наступних виробників:

 • Комета ідеально справляється з забрудненням будь-якої складності і здатна видалити навіть міцно з’являтися в пластиковій формі та грибах. Для того, щоб найкращий ефект, занурюйте лоток у активний інгредієнт на ніч.
 • Silit відмінний засіб для чищення, який дозволить вам позбутися від нальоту ополіскувача і накипу.
 • Domestos. це потужний хімічний склад, який допоможе видалити майже всі забруднювачі, які можуть утворювати в лотку пральної машини.
 • Туалетний каченят надійний і перевірений інструмент для впораження з найбільш складним забрудненням на пластику.

Важливий! При застосуванні хімічних речовин не забувайте використовувати гумові рукавички, які захищають ваші руки від ефектів каустичних компонентів.

READ  Як вимкнути AquaStop у пральну машину

Профілактичні заходи

Профілактика завжди дешевше, ніж ремонт, тому його не слід знехтувати. Для захисту пральної машини машина з розбиття повинна бути:

 • подавати воду в машину через пом’якшувач води;
 • Очистіть порошкове лоток кожні 2-3 миття;
 • Не закривайте двері відразу після промивання, щоб забезпечити хорошу сушку внутрішніх речовин;
 • використовувати винятково високоякісні мийні агенти;
 • Після нанесення на промивання концентратів для отримання додаткового циклу полоскання без білизни.

При роботі з агресивними миючими засобами, включаючи оцет, необхідно використовувати гумові рукавички та після очищення очищення руки з поживним кремом.

Секрети хорошого запаху пральної машини машини

Як очистити пральну машину з форми всередині

Як очистити машину для пральної машини з харчовою лимонною кислотою

Коротко про нюанси: Що робити, але що не може

Що рекомендується робити при митті порошкового відсіку:

 • Не втирайте лоток з великою ревністю. Це може призвести до стирання тегів у відсіках.
 • Місце, з якого було видалено контейнер, витріть зсередини тканиною або губкою, змоченим у розчині соди (1 чайну ложку 250 мл води) або лимонну кислоту (10 г на 250 мл води). Особлива увага приділяється присвяченні отворів водопостачання та видалення миючого засобу до барабана.
 • Вибираючи агресивні чистячі агенти, необхідно працювати в гумових рукавичках.
 • У машинах з вертикальним навантаженням білизни не витягуються. Вода, яка використовується для промивання їх, працює прямо в барабані. Тому ви повинні бути уважними, інакше ви можете організувати невелику повені в кімнаті.

Народні засоби

Щоб очистити контейнер для порошку, застосовуйте різні методи. Метод вибирається, з урахуванням характеру забруднення. оцет вилучить цвітіння вапна, сода знищить залишки прес-форми та мила.

Харчова сода

Позбутися від грибка і мила нальоту на відокремлення для порошку допоможе суміш рівних кількостей води та соди. Ця маса поширюється над усіма внутрішніми та зовнішніми поверхнями, витріть їх губкою, залиште кілька хвилин. Після зубної щітки або губки, залишки макаронних виробів написані, промивають водою приймача.

Як очистити лоток пральної машини від бруду, форми

Сода та оцет

Ефективна шкала отложений. оцет з содою. Потрібно покласти лоток на таз або іншу здатність, посипати його содою, а потім залити оцтом. У процесі буде виділятися піна, яка є вапняною колбою. Через 10 хвилин він залишиться, щоб ковзати контейнер з водою, видаляючи баланс обсягу губки.

Табличний оцет

Видалення кольорів вапна може бути оцтом. Це безпечний і нешкідливий інструмент, який не залишає подряпин і не псує деталі. Підходить для будь-яких машин: щоб ви могли очистити інструменти штампів “Indesit”, “Samsung”, “Bosch” та інші.

Спочатку готується розчин: 200 мл 9% розчину в 1 л киплячої води, нижній лоток. Залиште на годину, після чого залишки бруду тертя, промивають і висушують.

Ми також рекомендуємо читати: Як очистити пральну машину з отложений, форми, іржа

Лимонна кислота

Для видалення розцвітаючого вапна, використовуючи лимонна кислота. Порошковий мішок потрапляє назад у контейнер для миючого засобу, включають промивання при 60 ° С або вище. Брудна білизна в танку не ставлять.

Таке очищення видаляє осадження вапна не тільки на лотку, а й на постачанні твердих труб, стін барабана. Додатковий ефект – рятування від неприємного запаху в баку.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS