Як очистити висушений порошок у пральній машині

Як мити лоток для пральної машини

Пральна машина автоматична. це одна з найчастіше використовуються одиниці побутової техніки в будинку. Поряд з холодильником, плитою та мікрохвильовою піччю, це невід’ємна частина людського життя. Але біда, нещадно експлуатуючи свій “домашній помічник”, люди часто забувають, що це необхідно доглядати за нею. У статті, майстер сантехніка розповість, як мити порошкове лоток у пральну машину.

Лоток машини пральної машини є досить брудним місцем, в деяких випадках лоток забивається миючим засобом, щоб вода перестає потік і змивати порошок, брудне лише в резервуарі, зволоження труб і дренажного шлангу.

На відміну від танка та зливу сопел, до яких важче отримати, лоток набагато простіше, тому що він закоханий. Виявляється, що є досить багато користувачів машини пральної машини, зовсім не знають, як витягується лоток, і ніколи не думав про прибирання.

Якщо лоток вашого автомобіля не надто забруднений, його можна очистити та видалити з гнізда. Але якщо забруднення досить сильна, то для вашої власної зручності, а також для кращого очищення, контейнер краще витягти. Цей процес початківців може викликати труднощі, але, як ви звикнете до вашої моделі, ви можете отримати лоток з одним розумним ручним рухом.

Різні моделі машинних лотків розташовані по-різному. Тому, перш ніж ви отримаєте цей елемент з пральної машини, уважно прочитайте інструкції.

Для того, щоб витягнути лоток, зазвичай потрібно зробити це:

Тепер, коли дозатор знаходиться у ваших руках, ви можете використовувати один з наступних способів очищення його.

Що рекомендується робити при митті порошкового відсіку:

 • Не терти лоток з великою старанністю. Це може призвести до стирання тегів у відсіках.
 • Місце, з якого було видалено контейнер, витріть зсередини тканиною або губкою. Особлива увага приділяється присвяченні отворів водопостачання та видалення миючого засобу до барабана.
 • Вибираючи агресивні чистячі агенти, необхідно працювати в гумових рукавичках.
 • У машинах з вертикальним навантаженням білизни не витягуються. Вода, яка використовується для промивання їх, працює прямо в барабані. Тому ви повинні бути уважними, інакше ви можете організувати невелику повені.
очистити, порошок, пральній, машина

Как отмыть лоток стиральной машинки от закаменелого порошка.

Витягуйте лоток, вологий, надсилаючи йому пряму гарячу воду. Ретельно втирайте губкою або щіткою. Для більшого чищення ефекту на них можна застосувати посудомийну рідину або мильну розчин (розчиніть чіпси економічного мила у воді). Потім знову промивайте.

Якщо на дозаторі залишається забруднення, ви можете залишити його протягом декількох годин, щоб лягти в гарячу воду, а потім повторити процедуру очищення.

Може вимкнути, що вапняковий спалах та скам’янілий порошок не зможуть очистити звичайний фізичний спосіб, а потім хімічне очищення прийде до порятунку, використовуючи спеціальні засоби.

Как отмыть лоток стиральной машинки от закаменелого порошка.

Добре справляється з забрудненням дозатора та інших частин пральної машини наступні препарати:

 • “Еона”, “Доктор десять”, “Анти-Накіпін” допоможе з розблокуванням забруднення.
 • Фріш-Актив видаляє бруд та вапно, а також неприємні запахи.
 • Сандоккайб і Борк К8П (корейський) здатні впоратися навіть з досить сильним забрудненням.

Важко очищені відкладення видаляються шляхом замочування. Лоток, витягнутий з машини, розміщується в гарячій воді з додаванням одного з засобів, наприклад, Domasetos, Comet, Silit, “туалетного каченя”, “Санфор-Антирушаустчина”. Розчиняють агент у воді (50 мл на 5 літрів води) і замочити лоток. Через 1,5-2,5 години втирати його кистю і промити під струменем теплої води.

Якщо немає побутової хімії під рукою, або його використання є неприйнятним для вас, ви можете використовувати народні засоби:

 • Сода. універсальний засіб для прибирання. З невеликим забрудненням кишень, буде достатньо для приготування содового розчину (соди та воду пропорційно 1: 1), змочуть ганчірку в ньому і витріть брудні ділянки. Особливо хороша сода в боротьбі з формою. Якщо вам потрібно “перемогти” сонячні плями, готуйте пасту соди та нанесіть її на всю поверхню лотка. 30-40 хвилин.
 • Лимонна кислота. традиційний народний засіб для масштабів. Щоб очистити лоток для порошку та кондиціонування повітря, лимонна кислота засинає в відсіку і включає порожню машину. Режим температури під час цієї процедури має бути від 60 градусів. Поряд з лотком, інші елементи машини очищені від масштабу.
 • Оцет добре справляється з вапном. Для обробки лотка використовуйте 9% обіду оцту. Склянка оцтової кислоти розбавляють в 1 л гарячої води і просочується в цьому розчині протягом 6-8 годин. Після процедури ми витираємо кухонну губку, і ми добре поспішаємо. Правда, щоб замочити лоток для всього порошку, ви повинні підготувати не один літр рішення.

У сюжеті. Як очистити лоток для пральної машини

І, щоб очистити порошкову контейнер, витягнуту з пральної машини, це було необхідно, наскільки це можливо:

 • Після кожного прання, загнав нижню білизну з машинної машини, витріть лоток і гумову смугу перед барабаном, щоб видалити залишки миючого засобу.
 • Залиште його з’єднаним закритим протягом декількох годин, щоб випаровувати вологість з цього відсіку. Тим самим не створювати умови для розведення цвіль та грибків.
 • Зменшити кількість посипних або привітних. Можливо, це залишається на стінах дозатора через надмірну. сприяє формуванню депутата вапна. Встановлення головного фільтра буде продовжувати життя всіх приладів та сантехніки.
READ  Чи можна мити еспарділь у пральній машині

У чистоті контейнера для порошку, відбілювача та кондиціонер забезпечить довгу та надійну роботу машинної та високоякісної білизни пральні.

Природні засоби

Не любите хімію? Використовуйте природні засоби боротьби з брудом і паром у лотку.

 • Сода. В половині чашки води, додайте подібну кількість соди. Перемішати ложку. Витягніть кювету і наповнюйте його в отриману композицію. Ретельно провести губку. Мити воду.
 • Сода та оцет. Видаліть контейнер. Налийте в нього соду і зверху з оцтом. Два основних інгредієнтів дадуть реакцію (будьте обережні, щоб не отримати опік). Після цього інтенсивно витрачайте стіни контейнера з щіткою. Ефект був слабким? Повторіть процедуру.
 • Лимонна кислота. Допоможе очистити порошок, масштаб і бруд не тільки кювету, а також насадки. Потягнувши 2-3 столові ложки кислот у порошковому відсіку і запускають промивання при температурі 60 градусів. Приємний бонус цього методу очищення. легкий лимонний аромат після промивання.
 • Оцет. Розподілити 1 л гарячої води та 250 мл 9% оцту. Помістіть контейнер у нього. Залишити незграбну вночі. Вранці зніміть бруд і масштабувати губку.

Як видалити дозатор?

Якщо лоток вашого автомобіля не надто забруднений, його можна очистити та видалити з гнізда. Але якщо забруднення досить сильна, то для вашої власної зручності, а також для кращого очищення, контейнер краще витягти. Цей процес початківців може викликати труднощі, але, як ви звикнете до вашої моделі, ви можете отримати лоток з одним розумним ручним рухом.

Різні моделі машинних лотків розташовані по-різному. Тому, перш ніж ви отримаєте цей елемент з пральної машини, уважно прочитайте інструкції.

Для того, щоб витягнути лоток, зазвичай потрібно зробити це:

Тепер, коли дозатор знаходиться у ваших руках, ви можете використовувати один з наступних способів очищення його.

Ніж прибирання?

Є кілька способів очищення порошкового відсіку. Магазин або народ. вибрати для вас.

Побутова хімія

Щоб правильно підібрати агент і не завдати шкоди машині, потрібно пам’ятати, що пластикові відділення. Для пластикових поверхонь ви можете спробувати:

  Спеціальні кошти від масштабів у прання та посудомийних машин: анти-накіпін, цифри, еоніт, WPRO та інші. Як правило, вони виробляються у формі порошку, яка використовується для видалення масштабів від нагрівальних елементів машини. У нашому випадку, щоб видалити падіння, ви можете зробити пасту з інструмента та забруднення мазків у лотку, а потім запустити друкарську машину на холостому ходу разом із засобами, як зазначено в інструкціях.

Порошки від шкали мають широкий спектр застосувань

Звичайно, ви на кухні є відповідний агент

На замітку! Пластик не можна очистити коштами, в яких є кислоти або грудки. вони є корозійними.

Народні рецепти

Якщо немає побутової хімії під рукою, або його використання є неприйнятним для вас, ви можете використовувати народні засоби:

  Сода. універсальний засіб для прибирання. З невеликим забрудненням кишень, буде достатньо для приготування содового розчину (соди та воду пропорційно 1: 1), змочуть ганчірку в ньому і витріть брудні ділянки. Особливо хороша сода в боротьбі з формою. Якщо вам потрібно “перемогти” сонячні плями, готуйте пасту соди та нанесіть її на всю поверхню лотка. 30-40 хвилин.

Сода часто використовується як очищення порошку

Кристали лимонної кислоти допомагають позбутися масштабу

Оцтова кислота корозійна вапна відкладень

Корисно знати

Якщо ви зіткнулися з проблемою очищення кишень пральної машини, ви можете використовувати ці поради:

 • Якщо забруднення відсіків невеликі, ви можете видалити їх, не витягнувши з машини.
 • Щоб отримати лоток, витягніть його, поки ви не зупините та натисніть кнопку або затискач, розташований у відділі кондиціонера.
 • Важкодоступні місця, зручно чисті зі старою зубною щіткою.
 • Використовуючи побутові хімікати або оцет, носити рукавички.
 • Обережно прочитайте хімічний склад, перш ніж використовувати його: інструмент може бути небезпечним для пластику. Іноді основний компонент лікарських засобів з масштабу являє собою лимонну кислоту, яку можна просто взяти з кухонної полиці, а не переплачувати.
 • Якщо ви отримали лоток, не забувайте також очистити поверхню машини, з якою вона приходить.
 • Після кожного циклу прання витріть лоток сухим.
 • Організувати “загальне прибирання” для пральної машини принаймні один раз на місяць.

Як очистити лоток для порошку в пральну машину: найкращі способи відмивання від скам’яніших залишків

На стінках порошкового відсіку в пральній машині часто розчин бруду та мила часто накопичуються. Це може спричинити не тільки розбиття побутової техніки, але й погіршення здоров’я дому, оскільки у контейнері утворюються шкідливі бактерії.

Очистіть порошковий лоток у пральну машину по-різному, починаючи від промислових препаратів та закінчуючи народними засобами.

Рекомендації

Консультація професіоналів допоможе прибирати якість та без неприємних наслідків:

очистити, порошок, пральній, машина
 • Початок роботи прибирання автомобіля, потрібно переконатися, що в барабані немає речей. Також має бути порожній відсік для прання порошку та кондиціонування повітря.
 • У той же час ви не можете використовувати кілька інструментів чищення, оскільки воно збільшує ймовірність пошкодження елементів пральної машини.
 • Очищення пральних машин рекомендується в гумових рукавичках.
 • Очищення порошкового відсіку повинна бути виконана за потребою. Краще. частіше.
 • Масштаб не тільки загрожує розбиванню обладнання, але також збільшує час роботи пристрою, споживання миючого засобу та електроенергії.
 • Після того, як цикл прання з однією з грошей з масштабу ви повинні вивчити машину в області ущільнення. Ви також повинні згинати їх, щоб перевірити. під ними немає залишків вапнів, що було розширено під час запуску.
 • Використання гострих предметів та абразивних поверхонь для очищення трубчастого нагрівача та інших елементів є небажаним, оскільки ці методи мають високу ймовірність механічних пошкоджень елементів пристрою.
READ  Де заповнити руйнувальник у посудомийній машині Bosch

Багато корисної та важливої ​​інформації про способи видалення масштабу з побутової техніки. тут.

Коротко про нюанси: Що робити, але що не може

Що рекомендується робити при митті порошкового відсіку:

 • Не втирайте лоток з великою ревністю. Це може призвести до стирання тегів у відсіках.
 • Місце, з якого було видалено контейнер, витріть зсередини тканиною або губкою, змоченим у розчині соди (1 чайну ложку 250 мл води) або лимонну кислоту (10 г на 250 мл води). Особлива увага приділяється присвяченні отворів водопостачання та видалення миючого засобу до барабана.
 • Вибираючи агресивні чистячі агенти, необхідно працювати в гумових рукавичках.
 • У машинах з вертикальним навантаженням білизни не витягуються. Вода, яка використовується для промивання їх, працює прямо в барабані. Тому ви повинні бути уважними, інакше ви можете організувати невелику повені в кімнаті.

Методи очищення

Є велика кількість очищення порошкового відсіку. Всі вони дозволяють легко позбутися від бруду, і повернути свій оригінальний вигляд.

Механічне очищення

Найпростіший для очищення порошкового лотка в пральну машину механічно. Це не вимагає витрат на високий час, щоб ви могли виконувати роботу після кожного миття.

 • Обережно зніміть лоток і промийте його відокремлення гарячої води.
 • Якщо цей спосіб не вдалося позбутися бруду, то контейнер поміщений у таз з киплячою водою.
 • Через приблизно 10 хвилин він виводить.
 • За допомогою старої зубної щітки видаляють забруднення від усіх важкодоступних місць.
 • Повторне відділення лотка води.
 • Якщо сліди миючих засобів залишаються на стінах контейнера, вони вважаються м’якою губкою.
 • Після цього резервуар для порошку витертий сухою тканиною, щоб позбутися від залишків вологи.
 • Лоток вставляється в пристрій і залишає розділ протягом декількох годин.

Як мити лоток пральної машини від порошку замовлення.

Народні засоби

Оскільки поява сучасної побутової техніки, господиня почала винаходити різні методи очищення лотка та дозатора для порошку в пральній машині. Ця робота може бути виконана десятками методів, в яких застосовуються ефективні та недорогі народні засоби.

Цей продукт харчування знаходиться на будь-якій кухні. Він використовується для виконання різних робіт (наприклад, приготування їжі, миття посуду або очищення будь-яких поверхонь від бруду).

 • 1 склянка теплої води виливається в готування.
 • Така ж кількість харчової соди виливають у рідину.
 • Компоненти ретельно змішуються.
 • Одержаний розчин поміщають у контейнер для порошку та залишають протягом 3 годин.
 • Після вказаного часу очисний агент видаляється.
 • За допомогою м’якої губки позбутися від залишкового бруду.
 • Контейнер промивають теплою водою і витріть сухою тканиною.
 • Потім він тримає його відкритим.

Оцет

Це універсальний інструмент, який використовується при виконанні різних домашніх робіт. Це допоможе навіть у випадку, коли порошкове відсік було забито або у ньому з’явилася форма.

Для очищення контейнера виконуються наступні операції:

 • У невеликій каструлі вони доводять до кипіння 1 л води.
 • Кипляча рідина з вогнем і змішана з 1 склянкою оцту (9%).
 • Одержаний розчин у гарячій формі виливається в контейнерний відсік.
 • Через приблизно 6-8 годин рідина осушена.
 • Лоток промивають теплою водою.
 • Використовуючи щітку, видаліть бруд, що залишився у важкодоступних місцях.
 • Повторно промийте контейнер і витріть його сухою тканиною.

Лимонна кислота

Ця кристалічна речовина може бути використана не тільки для очищення лотка або контейнера для кондиціонування повітря у пральній машині, але також всю робочу систему пристрою. Виконувати роботу, достатньо 1 упаковку лимонної кислоти.

 • Ємність для порошку стукала лимонну кислоту.
 • Від барабанного пристрою видалити весь одяг.
 • Використання меню налаштувань температура встановлюється не менше 60 ° С.
 • Встановіть режим швидкого миття.
 • Включіть пристрій і очікуйте завершення вибраної програми.
 • Після цього контейнер для порошку промивають теплою водою і витріть сухою.

Побутова хімія

Для очищення лотка часто застосовують різні побутові хімікати. З ним ви можете швидко позбутися забруднення та форми. У той же час, необхідно уважно прочитати рекомендації виробника, оскільки деякі хімічні речовини можна використовувати лише для очищення одного виду побутової техніки. Серед найефективніших прибирання слід виділити наступне:

 • Туалетний каченя. Це не тільки руйнує цвіль і шкідливі мікроорганізми, але також відбілює пластик.
 • Силіт. Ця речовина ідеально справляється з водяними родовищами та вапном.
 • Лікар. Бекманн. Інструмент добре розчиняє бруд і дозволяє видалити його з контейнера. Крім того, Бекман вбиває бактерії і боротьбу з неприємним запахом.
 • Domasetos. Прекрасно ножиці порошкові залишки і очищає стіни лотка від мила.

Найчастіше метод нанесення побутової хімії буде однаковим. У той же час лише в деяких ситуаціях доведеться виконувати будь-які додаткові дії.

 • Відповідно до інструкцій на упаковці вимірюється необхідна кількість речовини.
 • Він розміщений у лотку.
 • Від машини беруть все.
 • Пристрій включає в себе швидкий промивальний режим і встановлює температуру 90 ° С.
 • Після того, як пристрій служить звуковонком про завершення своєї роботи, перетворюється на повторне полотно.
 • Після цього контейнер промивають водою і витріть від залишків вологи.
очистити, порошок, пральній, машина

Якщо залишки прального порошку, накопиченого в лотку, фільм з’явився з кондиціонера або почав накопичувати масштаб, потім можна впоратися з цими проблемами з звичайними народними засобами.

READ  Помилка F16 у пральній машині Bosch

Засіб для миття посуду

Звичайний миючий засіб для миття посуду чудово підходить для очищення лотка від залишків прального порошку. Порядок миття полягає в наступному:

 • Зніміть лоток з автомобіля.
 • Промийте його під струмінь теплою водою.
 • Застосовуйте до губки або чистити трохи засоби для миття посуду та витріть контейнери лотка. Потрібно приділяти особливу увагу суглобам і швам (якщо вони є).
 • Видалення всіх бруду з лотка, ретельно промийте залишки піни теплої води.

Рідина для миття води залишатиметься після приємного аромату

Багато хто раджу використовувати домашнє мило, але на жаль, не буде сенсу від нього.

Замочити

Цей метод може бути поєднаний з попередніми, особливо якщо шар сухого порошку є досить вражаючим, а його видалення потребує великої сили:

 • Наберіть у таз гарячої води. Потужність повинна бути такого розміру, щоб лоток поміщений у нього.
 • Покладіть лоток у таз. Вода повинна повністю її покрити.
 • Залиште на 30-40 хвилин.
 • Видаліть лоток і розгляньте залишки пом’якшених пральних агентів з губкою або щіткою.
 • Побачити лоток під струмінь теплою водою, щоб видалити всю піну.

Лимонна кислота

Лемонова кислота допоможе видалити не тільки сушений порошок, але і іменний рядок і форму:

 • 1 Сумка з лимонною кислотою (50 г) Введення в басейні з 2 л гарячою водою.
 • Покладіть в отриманий лоток для розчину.
 • Залиште до експозиції за 1-2 години.
 • Зніміть лоток з води і проїхати з кистю (ви можете використовувати старий зуб).
 • Побачити лоток під струмінь теплою водою.

Інший спосіб використання лимонної кислоти. це просте промивання без білизни на 60 градусів. Однак цей метод не підходить для знищення податку. він здатний лише видалити неприємний запах від лотка та залишків пральних агентів.

Харчова сода

Універсальна харчова сода приходять у зручності і при очищенні лотка. Вона видаляє незгладимий жовтуватий рейд. Правда, у боротьбі з формою вона досить марна. Процедура наступна:

 • Змішайте половину склянки соди з склянкою води.
 • Зніміть лоток пральної машини.
 • Заповніть лоток з отриманою сумішшю.
 • Залиште до експозиції протягом 2-3 годин.
 • Потім під струменем теплої води з щіткою стирає рейд.
 • Готування лотка для повного видалення засобів.

Здається, що харчова сода здатна зняти практично будь-яке забруднення в будинку

Оцет

Оцет. найбільш ефективний народний засіб для цвіль. Для шкірної безпеки рукавички. Краще виконувати обробку в вентильованому приміщенні. тому специфічний запах зникне швидше. Якщо у лотку утворився грибок, можна скористатися наступним методом:

 • Заповніть таблицю 9% оцту в резервуарі з пульверизатором.
 • Отримати лоток з корпусу машини.
 • Розпилюйте всю поверхню оцтом, приділяючи особливу увагу місцям, де формується цвіль.
 • Через годину витріть лоток кистю, видалення форми.
 • Ретельно промийте лоток під теплою водою.

Як мити лоток пральної машини від порошку замовлення.

Існує ще один спосіб обробляти лоток з оцтом:

 • Заповніть таз 1 склянку таблиці 9% оцту та 1 л теплої води.
 • Покласти в лоток для розчин.
 • Залиште до дії протягом 1 години.
 • Видаліть лоток і обережно протріть його губкою або щіткою.
 • Зніміть залишки оцту під струменем теплої води.

Таблиця оцет. розбавлена ​​кислота, яка ідеально бореться з грибком

Придбані інструменти лікування

Якщо з’являється значна сума податку та форми, найкраще звернутися до професійних інструментів. З цим завданням побутові хімікати не погані, призначені для обробки ванної кімнати з грибка. При використанні всіх цих коштів варто покласти рукавички, а також проводити лікування в вентильованій кімнаті:

  Багі “Анти-цвіль”. Засіб у формі спрею наноситься на поверхню лотка, залишайте 5 хвилин, а потім змити. “Анти-цвіль” має виражений антибактеріальний ефект і добре захищає від появи цвілі у майбутньому. ;

Існує також чорний випуск (конкретно проти чорної форми), але ми краще підходять до універсального

За його вартість, інструмент ідеально справляється з видаленням та запобігання появі форми

У лінії грошей з форми з цього бренду є кілька ефективних засобів

Якщо основне завдання полягає в тому, щоб очистити лоток з масштабу та накопиченого залишків порошку прання, то використовуйте загальні засоби для догляду за пральною машиною. Вони також будуть виконувати превентивне чищення та інші деталі: шланги, барабани, нагрівальні елементи.

Універсальні засоби для очищення пральної машини підходять для лотка, наприклад:

 • Лікар. Beckmann “рідкий очищувач для пральних машин”. Інструмент усуває неприємний запах, масштаб, гриб. Має антибактеріальний ефект і довгий час захищає від появи цвілі. Означає токсичний, тому необхідно використовувати його в рукавичках. Перед використанням рідина виводиться у воді відповідно до інструкцій. 50 мл засобів для 4 літрів води;
 • Тірет “Очищувач для пральних машин”. Засіб, добре вилучає кричати і неприємні запахи. Виробник рекомендує використовувати чистіше кожні два місяці;
 • Чистий додому “рідина для чищення шкали”. Цей інструмент базується на безпечних речовинах, але він ефективно справляється з видаленням масштабу як у лотку, так і у всій машині. Чистий будинок видаляє відкладення вапна і неприємний запах.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS