Як отримати нижню нитку в швейну машину

Заправка ниток у швейній машині

Застосування швейної машини допоможе вам швидше шити, але спочатку потрібно навчитися вітати нитку на бобіні та налаштувати напругу. Бобін у швейній машині служить джерелом кормової нитки для лінії. Перш ніж продовжувати шиття, вам доведеться приховати нитку на бобінах. Незважаючи на те, що всі швейні машини трохи відрізняються один від одного, процес обмотки бобіна, загалом, залишається незмінним.

Частина 1 обмотками

Відкрийте кришку шаттлу. Шаттл-відділення розташований під голкою. Зверніть увагу на металеву пластину, через яку голка швейної машини знижується до нижньої позиції. На боці його на випадок машини повинна бути обкладинка шаттлового відділення.

Видаліть човник (якщо потрібно). За кришкою штрихового відділення є човником. Зазвичай це виглядає як металевий циліндр, і, залежно від моделі швейної машини, може знадобитися видалити бобін, щоб видалити його.

Зніміть бобж від трансферу. Зніміть бобж від трансферу. Якщо бобін фіксується в човнику з додатковою кришкою, спочатку відкрийте цю обкладинку.

Знайдіть штифт для котушки. PIN-код для котушки. це деталь швейної машини, до якої встановлено котушку нитки. Розмір PIN-коду відповідає розміру отвору в центрі самої котушки. Зазвичай штифт для котушки розташований або на вершині, або на боці швейної машини.

Зробити трохи нитки з котушки. Зробіть невелику нитку з котушки або попередньо відпустіть її кінець з блокування гнізда, так що нитка легко була мовою з котушкою, встановленою на PIN-коду.

Встановіть катушку на PIN-код. Штиєк повинен легко ввести центральну дірку котушки. Якщо фіксатор забезпечений для котушки, встановіть його на шпильку над катушкою, щоб вона не розібралася. Якщо штифт для котушки розташований на верхній стороні швейної машини, то це не може бути затискачем.

Проведіть кінець нитки з котушки через нітенастор. Більшість швейних машин поблизу котушки є невелика частина з діром, яка допомагає утримувати нитку в потрібному положенні при обмотці бобін або зшивання. Якщо швейна машина не має такого нітенератора, пропустіть цей крок.[5] Знайдіть натяжника диска з потоком. Швейна машина повинна мати невелику металеву або пластичну частину, навколо якої потрібно обвести нитку, щоб вона залишалася розтягнутою. Цей елемент розташований недалеко від нітропців і виглядає як маленька ручка.

Вирізати нитку навколо натягу диска один раз. У той же час, нитка повинна бути нахилена кутом з вершиною на самому натязі. Поки ви не дозволите закінчити нитку з рук.

Закріпіть катушку на бобін. На одній з боків, бобін повинен бути присутнім невеликим діром. Деякі мають такі отвори відразу дещо. Завіса кінця нитки через невелику дірку в бобінах. Потужність потрібно пропустити лише одну дірку на стороні бобіна. Якщо є кілька отворів на бобіні, використовуйте будь-який з них. Знайти Motalka. Motalka. це циліндричний штифт, подібний до штифту для котушки, але відповідає розміру центрального отвору в бобінах. Поруч з PIN-кодом Мотка також буде брати участь у закругленій металевій або пластиковій частині. фіксатором.

Покласти бобін на березень. Покласти бобін центральним діром до шпильки монета і натисніть, щоб покласти на нього.

Виправити бобін у мончі. Залежно від моделі, посуньте штифт з бобіном до закругленого замка, або посуньте фіксатор до бобіна. Коли Боббін надійно фіксується, ви почуєте характерний клік.

Як заповнити нижню нитку в швейну машину

Тримайте кінець нитки, що стикається з бобіна. На самому початку процесу обмотування нитки на бобін, необхідно тримати свій кінець (який раніше робив через отвір у бік бобіна), так що нитка не стрибає.

Натисніть на педаль швейної машини (або на спеціальній кнопці для обмотування бобін). Якщо ви працюєте з педаллю, продовжуйте його натиснути протягом усього процесу болюча. Підтримуйте зручну швидкість машини для себе. Щоб визначити відповідний ритм роботи, ви можете почати з повільного натискання на педаль. Але немає необхідності повільно вітерувати потік на бобінах. Якщо нитка намотана на боббін нерівномірно, ви, мабуть, неправильно підключили його для диска Nithenettener. Перевірте положення нитки. Якщо ви думаєте, що нитка наповнена правильно, все-таки, чергується його заправка в нітенетфелі, щоб забезпечити рівномірну подачу нитки на бобін. Якщо нитка чіпляється до першого отвору на бобіні, спробуйте перетворити бобін на іншу сторону і вітер на нитку в зворотному напрямку, звідки виникає вигляд.

READ  Чи потрібна чорнова стяжка під теплу підлогу

Перехрестя. Ви не завжди можете точно здогадатися, скільки це потребує нитка, тому це розумно вітати боббіну кожен раз, щоб тема випадково закінчилася в середині роботи. Боббін вважається заповненим, коли потік на ній прийшов до зовнішніх країв Бобіна. Якщо ви продовжуєте вітер за допомогою бобіна на цьому місці, він може не вписатися в човник або зупинити обертання.

Как заправить шпульную нить в машинку Janome.

Розрізати нитку. Візьміть ножиці, щоб від’єднати катушку та боббіну в’язані. Негайно тримайте кінець нитки, щоб він не почав розслабитися.

Посуньте моталку до початкового положення (якщо він не буде автоматично). Коли Motalka займе початкову позицію, ви почуєте клацання.

Зніміть боббіння. Тепер бобін з ниткою рани на ній готовий до подальшого використання.

Як покращити ковзаюче капусту

Якщо у вас є стара машина або швейна машина протягом багатьох років, це було без використання в приміщенні для зберігання, інтер’єр (дно та стіни) кришка блюда покриє іржу або окислювати. В результаті, машина постійно зламати нитку, шити з проходом і т.D. Щоб виправити цей дефект, ви можете вирізати прокладку з канцелярської папки та покласти його на дно бобіна.

Схема з простим олівцем Circuit Bobbins і вирізати ножиці зовнішньої прокладки.

Внутрішній отвір прокладки зрізаний мініатюрним манікюрним ножицям.

До речі, замість пластика ви можете вирізати прокладку з сигаретного паперу, трасування і т.Р. Для поліпшення ковзаючих бобінів, прокладка паперу рекомендується мити.

Прокладка повинна вільно, без зусиль, підходять на дні бобіна.

Швейна машина Fancy Repair

Ремонт швейних машин повинен виконувати досвідчений і кваліфікований майстер, оскільки не тільки знання потрібно, але також спеціальний інструмент. Однак часто швейна машина перестає працювати ефективно через недосвідченість швачки або невідповідності рекомендаціям заводу виробника. Достатньо, наприклад, замініть голку або нитку і шви пропустити в рядку. Ця стаття містить всі типові та нескладні недоліки швейних машин та пропонуються їх усунення.

Виберіть один із елементів, придатних для вашого “випадку” та прочитайте прості рекомендації. Якщо ці поради не допомагають усунути відбій швейної машини, в кінці кожного розділу є посилання на статті нашого сайту з більш детальним описом причин цієї несправності та способів ремонту швейної машини.

Ліквідація проблеми

Як зазначалося раніше, петля виникає, як правило, через слабку напругу верхньої нитки або занадто сильної напруги нижнього. Для того, щоб відрегулювати напругу 2 ниток, необхідно переконатися, що до матеріалу не існує бар’єрів, на шляху до матеріалу, згиначів, забруднення тощо.

При регулюванні не слід забувати, що слабке напруження є причиною слабкого шва (поки не може бути ніякої петлі), сильна напруга. причиною частого скеля будь-якого з ниток.

Как заправить шпульную нить в машинку Janome.

Якщо проблема не усувається регуляторами контролю напруги, необхідно подивитися на затиск лап до пластини. Для цього встановіть голку до надзвичайно нижньої позиції (так, щоб гребінь не спостерігається від голки). Натискайте пальцем на затискну ногу і подивіться, чи сама лапа зависає. Якщо зависання, це означає, що нога в процесі швейного струму неправильно натискає тканину до голки, яка не дає жодних різьбленням пліток один на одного на матеріалі.

Виправити цю невдачу дуже проста. Потрібно вивчити бобін і безпосередньо бобін. Для цього вставте його з нитками в шапку, витягніть наконечник нитки в гніздо, призначений для нього, і тримаючи кришку з однією рукою, повільно розтягніть нитку 2-го рукою на 5 сантиметрів. Обережно стежити за тим, чи буде котушка затримується в шапці в процесі розтягування нитки. Якщо шпуля йде в шапку вільно, ми встановили весь набір у човнику (Tiperzhatel), як перший час, витягніть вершину нитки, і ретельно дотримуйтесь затримки бобін.

Якщо потік від часу сповільнюється, це буде причиною петлі. У цій ситуації ми видаляємо голку і очистіть його від дна відрив хребта, а також набір деталей трансферу. Всі змащують.

Ми встановлюємо голку на місці, затягуємо його і підготуємо машину на роботу. Візьміть погану ганчірку і 30 секунд запустіть його назад і вперед, щоб надлишатися нафту. Після чого знову починаємо регуляцію ниток.

Якщо це не дає результату, то джерело більш глибоке, і це також стосується налаштувань машини. від компенсації весни до порушень у роботі трансферу (це найпростіший) і з неправильного розподілу розподільного валу до основного валу до збитого коригування механізму.

У таких ситуаціях необхідно знати дизайн машини, тому варто звернутися до коригування.

Машина знімає нитку знизу

Плутанина при проходженні нижньої нитки відбувається через ряд причин.

 • Товщина голки, нитка та зшивальна речовина не збігаються один з одним. Занадто тонкої голки застряг у товстій тканині. Занадто товста нитка з великими зусиллями проходить через вухо голки. Надмірно тонкий матеріал для товстої нитки та тонкої голки призведе до утворення великих отворів, в яких шви можуть випадати, “GO”, шов негайно змінює свою рівність і бездоганність.
 • Нудна голка затьмарює тканину. Скручена і негласна нитка відразу закручується, утворюючи вузл вже при захопленні.
 • Зубчаста стійка не належним чином (як зазначено в інструкціях) у зоні зубів або перемички. Зуби на рейковій трахкав, вона раптово почала змінюватися в неправильній стороні. Найчастіше, остання трапляється, коли голка вже пройшла через це питання вперше, і човник працював у відповідь.
 • Натягувач нитки дефектний або неправильно виставлений.
 • Зламана нижня частина швейної лапи або є дефект. Нога Сама надмірно ослаблюється і розслабить тканину, через те, що він ковзає в різних напрямках.
 • Бобин зависає в шапці, “ходьба”, через те, що натягування нитки також може змінюватися в “ритму” ритму. Або кришка кришки з бобіном порушується, бобін зависає або падає взагалі.
 • Фрикційна шайба на головному приводі встановлено неправильно.
 • Натяг нитки не відповідає товщині, жорсткості зшитої речовини.
 • Нижня нитка, що надходить з бобіна до човника, раптом розірвалася. До цього він може поспішати протягом всього бобупина (наприклад, якщо скановане хаотичне), а освіта, нанесення утворених петлі цієї нитки в тканину різко зупиняється.
 • Розрив голки пластини ставиться неправильно. У той же час, курс голки, що проходить через тканину, має відхилення від норми.
 • Верхня нитка сама закріплена неправильно. Ця послідовність не виконується, як зазначено в інструкціях.
 • У виробництві нитки не залишається, але праворуч. “Права” потік часто скручується в неправильному місці, чому шви заплутані і шаруватимуть один на одного, перетворюючись на щось, що нагадує клубок ниток.
 • Невідповідне виконання котушок або котушок, спроба використовувати товсті та високі котушки для швейного конвеєра на простій домашній друкарській машинці.
 • Ви знаходитесь в процесі швейного підтягування, штовхаючи тканину вручну, як би примушуючи машину прискорити і шити швидше. Це неможливо. Кожна друкарська машинка має свою пропускну здатність (кількість швів на секунду, хвилину). не намагайтеся “обманювати” чіткий і добре налагоджений механізм. Практикуючи натискання та тягнуючи справу, ви ризикуєте витягти тканину, перервайте один або обидва нитки.
READ  Віск для депіляції в банку

Інші причини можуть бути пов’язані з зношеним, остаточним провалом певних деталей машин. Потрібно буде замінити зношені предмети. Ви можете виконати його як самостійно, знайшовши потрібну деталь (або декілька частин) у інтернет-магазині, або на ринку у вашому місті або районі, або негайно зверніться до сервісного центру, який займається ремонтом швейного та в’язання обладнання.

У електронних машинах невірна робота також може бути спричинена відмовою або неадекватною роботою дошки ECU.

Чому швейні машини гойдалки і заплутані нитки?

Якщо ви зламали швейну машину, то, перш за все, потрібна точна діагностика. Асоціація приватних майстрів, що допомагає вам відремонтувати швейну машину. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, великий досвід з різними типами промислових та побутових приладів, що дозволяє швидко та якісно вирішувати проблеми. Чарівники йдуть до будинку, відповідно до режиму роботи: з 8:00 до 23:00, без вихідних. При необхідності, запасні частини використовуються ресурсами власних запасних частин складу. Зателефонуйте інженером, ви можете зателефонувати за 8 (495) 745-20-50, або скористайтеся формою зворотного зв’язку на сайті.

З проблемою жування нитки (особливо з його заплутаним механізмом трансферу), всі власники швейних машин зіткнулися. На деякий час робота йде добре, але потім на тканині з’являється негласна лінія, але пучка ниток. Крім того, може спостерігатися варення або складність мінливих голок, скелі. Необхідно зрозуміти проблему, тому що без його розчину високоякісне пошиття неможливе.

Проблеми з нитками в швейній машині

Іноді при роботі з швейною машиною є ситуації, коли нитка розривається, петлі або заплутані. В результаті декоративна лінія не працює. Тому необхідно розбити продукт і знову почати працювати. Навіть єдиний випадок вимагає вирішення проблеми.

Якщо швейна машина не працює правильно, це може відбутися завдяки своїй неправильної експлуатації або поломки в апараті. Невеликі несправності можуть бути виключені самостійно.

Повідомлені проблеми та їх причини

Серед часті проблеми є такі:

 • Машина погана, повільно шиття або взагалі не працює;
 • Пристрій під час роботи не чіпляється петля верхньої нитки або не підбирає нижню нитку;
 • голка або човник застрягли і не рухаються;
 • Голка часто розбита;
 • Слабка фіксація кришки з бобіном у шаттці;
 • зупинив спінінг маховик.

Цей список несправностей в основному охоплює стан електромеханічної моделі машини. Електронна кількість різних несправностей може бути доповнена невдачами в електронних контрольних платах.

Не захоплює нижню нитку

Причина, чому човник не затримує нитку в шви, один з наступних.

 • Сліпий з кінчика човника.
 • Розлад механізму трансферу, зокрема, порушення його просторової орієнтації.
 • Нижня нитка виявилася більш товстим, втрачає її еластичність, обидва нитки недостатньо гладкі і занадто скручені.
 • Голка для цієї тканини занадто товста або навпаки.
 • Нижня нитка вибухнула. Верхня нитка не захоплює нижню. Її квитанція в шов припинялася відразу після скелі.
 • Неправильно скоригований або розбитий ежектор.
 • Шаттл і голка робота не одночасно. Один з інших чітко позаду.
 • Боббіння прийшло задишки.
 • Кручений або зламав гвинт поруч з човнем.
READ  Телескопічні довідники для шаф-кабінетів Bosch

Неможливість захоплення нижньої нитки призводить до того, що шов буде одностороннім. З найменшим навантаженням на зшиті таким чином, він негайно розчиняється.

Як заповнити нижню нитку в швейну машину

Подальше прикріплення того ж шва з несправною машиною не має сенсу.

Не рухається голка

Без руху голки ви не зможете почати процес швейного виробництва. Причини, для яких голка зупиняється, ходить вгору вниз, наступне.

 • Неправильне догляд за швейною машиною. Деталі, вірніше, їх тертя поверхонь через сушіння та несвоєчасне поповнення шару змащувального шару, починають носити швидше.

Іржаві деталі гірші рухаються. в кінці кінців, з наступним запуском, машина постукала. З легкої іржі іржі, деталі все ще можна очистити, але з перехресним іржам, вони просто змінюються.

 • Низька напруга приводного поясу або відкритого. Цей ремінь передає крутний момент від валу двигуна до протесту валу загального механізму, з якого голчастий продукт, і тренувальна робота. Якщо передача руху здійснюється через передачі, а не ремені, або через ланцюги та зірки, необхідно перевірити їхню цілісність. Розбиті і зношені елементи підлягають заміни.

Після перевірки (і замінивши, коли це прийнято) вказані частини машини знову будуть працювати з голкою.

Не обертає підйомник

Причини, для яких жорсткі обертаються або повністю переставали обертатися з кафером, наступним.

 • Машина розмивається не з машинобудуванням або промисловою олією, але, скажімо. Таке масло швидко висихає, а набіги на предмети залишаються. Вона набуває додаткової липкості і значно уповільнює роботу спінінгових частин.
 • Стара мастила також може згущуватися, коли машина не була змащена протягом довгих місяців, і вона, у свою чергу, наполегливо працювала. Потім залишки ниток, тканин і пилових паличок дотримуються брудними деталями.
 • Справа в тому, що швейна машина схильна до вібрації при роботі. Можливо, наприклад, гвинт, тримаючи стрижень басейну на його осі. Маховик просто застряг.
 • Ремінь занадто розтягнутий або вибухнув. У той же час двигун працює в прохолодному.
 • Кінець голки зламався і заблокував хід корпусу, а з ним решту механізму, прямо до маховика. Те ж саме відбувається, коли обрізки ниток намотана на човника.

Звільнення всіх вищезгаданих деталей від іноземного контенту та змащення їх, ви досягнете стабільної роботи сукупності.

Інший

Для інших несправностей, швейна машина включає таке.

 • Відмова двигуна. Можливо, з обмотками огортається емальова ізоляція, там було неперевершене закриття, і вони спалили з нього. Змінними двигунами працюють недбало протягом довгих років. Але часта і довга робота, з якої вони поступово розігріваються, рано чи пізно виведуть їх. У машині є один такий двигун.
 • Одна або декілька кнопок не працює. Особливо часто використовувалися кнопки частіше. Поточні контакти від декількох сотень тисяч або мільйонів кліків сперечаються і окислюються.
 • Невдача педалі. вона здатна протистояти не один мільйон кліків. Однак рано чи пізно це, безумовно, буде несправний, як і будь-який з контрольних кнопок.
 • Дисплей не працює. У електронному машині керування дисплеєм не може бути виділено або відображення нічого (або відображення хаотичного, це не зрозуміло). Причина в окислюванні струму-несучих доріжок і поступове руйнування петлі, яка подає відповідні сектори.

Незалежно від того, як така несправна частина виявляється. це можна самостійно усунути або звернутися до сервісного центру для ремонту швейного та в’язання обладнання.

Що потрібно знати про заміну бобіна на швейну машину

Робота над швейною машиною починається з заправки верхньої та нижньої нитки. З найменшими неточностями при здійсненні такої процедури, воно не зможе досягти гладкої та красивої стібка. Машина або не буде шити взагалі, або розірватимуть нитку, утворює шов з проходами та петлями, виступаючи над тканиною.

Ми скажемо вам, скільки право вибрати бобін, як вигнати потік на ньому, які нюанси повинні звернути увагу на заправку. З нашої статті ви також дізнаєтеся про те, які дефекти та несправності у роботі машини можуть виникнути через неналежну установку Bobbing та як їх усунути.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS