Як підключити термостат нагрівального підлоги EBERLE

Забув встановити датчик температури теплого поверху. Що робити?

Можна, можливо. Але в цьому випадку теплий підлогу (і будь-який пристрій, що включає присутність термостату), підключиться безпосередньо до розетки, весь час буде працювати в повній потужності. Термостат просто призначений для регулювання температури та зменшення споживання електроенергії.

Чи можна підключити термостат Eberle (призначений для інфрачервоних нагрівачів) до теплого підлоги?

У ебер-термостаті для інфрачервоних обігрівачів є датчик температури повітря, і немає сенсора температури підлоги. Такий термостат може працювати в поєднанні з теплими підлогами, якщо вони використовуються як основне нагрівання.

Покладання та монтаж

Перед тим, як покласти систему, необхідно зробити схему Locta Circa. Дотримуйтесь наступних рекомендацій у складі креслення стилю:

  • відступ від кожної з стін не менше 10 см;
  • Не кладіть дроти в тих місцях, де будуть розташовані ноги домашніх меблів та побутової техніки.

Наприклад, для кімнати 10 м 2 загальна потужність буде 1 кВт. Якщо ви виберете кабель живлення 20 Вт / м 2. Тоді це займе 50 м для опалення цієї кімнати.

Програмований термостат для нагрівання підлоги Eberle Fit 3F

Eberle Fit 3F. сучасний програмований термосостат з датчиком віддаленого температури. Призначений для встановлення температури та подій (до 9 шт.) Відповідно до потреб користувача. У цьому терморегуляторі всі найбільш необхідні функції збираються для ефективного контролю системи теплого підлоги та максимальної економії електроенергії.

На передній панелі термостату є великий, знімний РК-дисплей з підсвічуванням та 4 механічних клавіш керування. Знімний екран дозволяє дистанційно, на відстані, щоб налаштувати та програмувати пристрій. Для встановлення установки на дисплеї наноситься інформаційна бігова лінія. У Eberle Fit 3F термостат, попередньо встановлені 3 програми для опалення. Програма за замовчуванням

Для індивідуальних налаштувань передбачено 9 встановлюваних подій, незалежних для кожного дня. Павла температура регулюється з даних, отриманих з віддаленого датчика. Діапазон регулювання становить від 10 до 40 ° С з кроком 0,5 ° С. Нагрівання починається, коли температура падає нижче встановленого значення. На дисплеї відображається поточна температура підлоги. Також доступна блокування (захист) від дітей та інформації про споживання енергії протягом різних періодів часу.

Eberle Fit 3F регулятор температури встановлюється в конвергентній коробці. Установка повинна бути зроблена лише кваліфікованим електриком відповідно до зв’язків.

Програмований термостат для нагрівання підлоги Eberle Fit 3F

Німецький термостат для теплого підлоги з різними функціями. Знімна панель дозволяє вам зручно програмувати регулятор, який сидить у кріслі.

3,940.00 # x433; # x440; # x43d;.

Eberle Fit3f. відмінний німецький термостат, який дозволяє досягти смачного комфорту з мінімальним споживанням енергії.

Відсутність вбудованого датчика температури повітря зумовлює використання цієї моделі лише для контролю температури поверхні підлоги.

І в цьому регіоні доступні наступні функції:

Інтелектуальний початок (препроімер), що означає, що термостат незалежно навчається визначити оптимальну потужність, щоб увімкнути, щоб отримати бажану температуру до потрібного часу.

три заводських і кілька програм користувача.

Можливість автоматично переключатися на зимовий час.

Можливість завдання окремої програми для кожного дня тижня.

Знімна передня панель, яка дозволяє програмувати регулятор, зручно, сидячи в кріслі, наприклад.

Можливість ручного вимкнення теплого підлоги.

програма захисту від замерзання.

функція «Відпустка», що дозволяє задати часовий інтервал до певної дати та програму, яка відпрацьовуватиметься в цей інтервал.

Функція “партія”, яка дозволяє вам встановити бажану температуру протягом декількох годин, в кінці якого термостат автоматично повернеться до виконання програми.

Відображення витрат на електроенергію на 2 дні, тиждень, місяць або рік.

Здатність обмежувати параметри температури (як верхня межа, так і нижня). Ця функція може бути корисною, наприклад, для захисту фінішних дерев’яних покриттів від перегріву, викликаного некоректними налаштуваннями користувача.

Блокування клавіатури (“Замок від дітей”)

Виберіть мову меню (включаючи російську).

Бігова рядок підказок.

Повідомлення самодіагностики та служби помилок.

Огляд цін у різних містах СНД

Якщо вам потрібно придбати регулятор для керування системою опалення, теплий підлогу, показаний у таблиці інформації про середню вартість пристрою Tepluxer TP-515 у різних містах Росії та СНД, можуть бути корисними.

Місто Вартість (USD) Місто Вартість (USD)
Єкатеринбург 43,4 Казан 43.5
Донецьк 45.2 Мінськ 45
Москва 42,3 Санкт-Петербург 42,3

Враховуючи поширеність цієї моделі та широкої торгової мережі виробника, асортимент вартості в різних регіонах є незначним, ми впевнені, що в Новосибірську чи інших містах на регуляторі купи ціна буде приблизно однаковою.

Розрахунок теплого підлоги.

Щоб зробити розрахунки теплого підлоги, потрібно знати певні параметри. Область кімнат, обсяг приміщень та втрати тепла. Тому, якщо капітальний підхід до цього питання з бажанням заощадити на матеріалах та в майбутньому за рахунок ресурсів, досить складно. Основними розрахунками теплого підлоги відображені в окремій статті.

Необхідна потужність для електричного підлоги Ми визначаємо наступний метод. Необхідно 1 м² (можна переглядати в паспорті), щоб помножити область самої кімнати. Якщо ви купуєте набір, то довжина кабелю та область опалювальної кімнати вже викладені на упаковці або в інструкції. Особливо всі тільки з килимками. Для них не потрібно розраховувати крок укладання, тепловий кабель вже вставлений певним кроком. Якщо він придбаний просто потепління кабелю, то його можна розрахувати за формулою.

READ  Чим замінити паперові смужки для депіляції

Розрахунок довжини труби при підключенні підлоги підключення води виконується наступним чином. Для розрахунку, потрібно знати втрати тепла в кімнаті. Припустимо, кухонна кімната площею 20 м², втрати тепла візьмуть 18 Вт / м². Потім помножуючи ці дві цифри, ми отримуємо втрати тепла на кухні 360 Вт / м². Т.е. при покупці матеріалів необхідно робити запас потужності виходячи з отриманої цифри. З діаметром труби 16 мм, крок, як правило, вибирається 150 мм. У той же час нагрівальна потужність 1 м² становить 100 Вт.

Відповідно, необхідна довжина нашої труби буде дорівнювати: 20 (кухонна площа) / 0,15 (крок) = 133,3 м.

ВАЖЛИВО: У місцях у вікні та прилеглих до вуличних стін, зменшення висоти трубних прокладки до 100 мм. Це найхолодніші зони

Врешті-решт, я хотів би відзначити, що наявність теплого поверху додає комфорт і комфорт у будинку. Особливо, якщо ми говоримо про церемоги з головкою або плиткою, закладені в коридорі, у туалеті та ванній кімнаті, кухня. Якщо грамотно підійдіть до питання, ви можете заощадити споживання газу або електрику для дому нагрівання в холодну сезон.

Схеми з’єднання з Media Media Warm-Paul корисні поради та правила вибору.

Термостатори, призначені для контролю нагрівання з електричними підлогами, мають спеціальне позначення.

Не плутайте їх з іншими популярними моделями, доступними для роботи з газовими котлами або водою нагрівання через колектор.

підключити, термостат, нагрівального, підлоги, eberle

На задній панелі пристрою між двома терміналами шукайте зображення у вигляді змії (контакти L1 і N1).

Саме тут підключено кабель теплого підлоги або електричного мат.

До кінця L1 центральний кабель жив, до N1. коса.

Датчик віддаленого температури, запобігання перегріву теплих підлог та контролю нагрівання, запуску на колодках взуття (NTC).

Полярність дротів датчика не є важливою. Підключіть їх у будь-якій послідовності.

Зверніть увагу, що температура безпосередньо на віддаленому датчику завжди буде вищим, ніж температура в кімнаті, яка показує регулятор на його табло.

Це пов’язано з глибиною датчика в стяжці.

На дисплеях електронних пристроїв обидва параметри можна побачити, але в механічних пристроях з колесом, часто в окружності, навіть не призначають градуси, і вказують лише цифри 1-2-3 і т.D.

З п’ятьма цифрами один розподіл відповідає близько 8 градусів.

Ступені не вказуються з певною метою, щоб не заплутати користувач. Давайте покласти на пакет термостату 25C, а термометр кімнат у квартирі покаже лише 20C.

Найбільш відразу виникає питання, чому регулятор працює з такою помилкою? Він зламав?

Якщо ступені вказані на вашому механічному термостаті, це означає, що він в основному працює і фокусується на своєму датчику температури повітря, вбудований у корпус.

Той, який з’єднується з нею ззовні і приховує на стягу, грає лише роль захисту кабелю від перегріву.

Потужність 220В на терміналах L і N через UZO з струмом витоку не більше 30 мА.

Схема з’єднання з підігрівом підлоги безпосередньо через термостат різних виробників того ж типу і є таким, як випливає.

При підключенні обов’язково перевірте потужність, здатну відсутність термостату. Він зазвичай розроблений для навантаження не більше 16А (3,7 кВт при напрузі 230 В).

У цьому випадку пристрій буде служити довгий час і регулярно. Релюшка, яка переживає контакт, коли швидко перегріває. А разом із нею доведеться міняти і весь прилад.

При навантаженні понад 3,7 кВт потрібно модульний контактор.

підключити, термостат, нагрівального, підлоги, eberle

Схема підключення у разі зміниться на наступну.

Тут, замість завантаження, дроти з регулятора переходять до контактів котушки (A1-A2), а сам нагрівальний кабель підключений до терміналів потужності стартера (1-2 або 3-4).

Часте питання. чи існує різниця, коли фаза з’єднана на термостаті, і де нуль?

Якщо ви плутаєте фазу та нуль, то фазовий провідник буде розбити, коли термостат відключається, але нуль. Таким чином, фаза постійно відвідує нагрітий кабель, який природно не є безпечним.

У цих пристроях, які мають окремий вимикач на корпусі, коли він натискається, відбувається розрив двох провідників одночасно, а фаз, і нуль. Але це в ручному режимі вимкнення, а потім не у всіх моделях.

Часто нуль через його трек подають безпосередньо. Я пішов на термінал і відразу ж пішов на теплий підлогу.

У цьому випадку сам перемикач відповідає тільки для джерела живлення до бортової дошки. З автоматичною відповіддю від датчика, тільки один дріт завжди порушується.

Досі відзначайте, що захисний заземлення безпосередньо до самого термостату, щоб почати!

Це може бути окремим, окремим терміналом, за допомогою якого нагрівальний кабель підключений до захисного провідника.

На терморегуляторах самі навіть коштують значком “квадратного квадратного”, що означає. подвійне ізоляційне пристрій.

Такі ознаки зазвичай застосовуються до портативних інструментів, які не вимагають заземлюючого контакту на штекер шнура живлення.

Які ультра-випробування вирішують розумні термостати, фаршировані електронікою та відображенням? Я здається, чому купити дорогий продукт, якщо ви можете придбати регулятор з механічним колесом і просто покласти його для себе бажану температуру?

А справа тут в одній із важливих проблем комфортної роботи систем опалення – інерційності.

READ  Як підключити трубчастий нагрівач на котлі Cooper

Справа в тому, що викриваючи на теплих підлогах, прийнятна температура в області 23-25 ​​° С після її досягнення, навіть з відключеним нагрівальним пристроєм, система до певного моменту на інерції все ще продовжуватиме отримувати ступені.

Немає необхідності підтримувати комфортні умови з такими ракетами мови. У інтелектуальних електронних термостатах все це вирішується регуляцією PWM.

Цей термін вийшов з електроніки. Шим. це широта-імпульсна модуляція. При опалюванні цей принцип полягає в тому, щоб змінити час включення та роботи елементів нагрівання.

Хоча температура в приміщенні далека від бажаних параметрів (25С вказано, у кімнаті 18с), теплі підлоги весь час (нагрівання, нагрівання та теплий).

Однак, як зазначено вказана точка (25С), тепло починає поставлятися як малі, короткі імпульси (ігор). Завдяки цьому відбувається точне утримання температури в зоні комфорту.

Про інерційні процеси, пов’язані з перегріванням або навпаки з надмірним охолодженням, у цьому випадку ви можете забути. Нічого подібного до термостату з колесом ви не досягнете.

У той же час не чекайте деяких глобальних змін при заміні термостату однієї моделі до іншого. Це думка, що якщо теплий підлогу не підходить, то варто змінити термостат на дорожче, все зміниться.

Негайно температура повітря підніметься в кімнату, і де він був раніше холодний, приїде смаження. Грубо кажучи, термостат є своєрідним спідометром у вашому автомобілі.

Ви можете намалювати 300-350 км / год на спідометрі, але якщо двигун не може дати таку потужність, то ця швидкість ви не бачите. Якщо щось винне у поганій роботі теплих підлог, то спочатку подивіться на датчик температури.

Перевірте ефективність термостата дуже проста. Подавати потужність 220В та підключення віддаленого датчика.

Крім того, замість теплого підлоги підключіть звичайну лампочку розжарювання до термостату. Почніть відкрутити ручку, змінюючи температуру.

У певний момент лампочка повинна запалити.

Далі, штовхайте датчик температури в руці і почекайте. При нагріванні з вашого тіла хороший термостат буде працювати, а лампочка буде.

Якщо датчик підбирається глибоко в стягу, ви можете розігріти це місце за допомогою зачіску і чекати такого ж ефекту. Коли лампа не відповідає, він говорить про несправність пристрою.

Найшвидший спосіб ремонту в цьому випадку є передача роботи від датчика підлоги до датчика повітря, вбудованого у корпус.

Кінці кабелю на пристрої з джерела поверху температури повинні бути складені, і налаштування самого пристрою перезавантажуються.

Все це буде правильно працювати, за умови встановлення терморегулятора безпосередньо в кімнаті з підігрівом.

Якщо у вас є електронний термостат з контролем PWM, то з вищевказаним методом перевірки не рекомендується нагрівати датчик занадто швидко джерелом. Що це загрожує?

По-перше, термостат негайно зафіксує нормальну висоту тепла і буде працювати заздалегідь. По-друге, “Smart Brange” пристрою змусить нагрівати протягом наступних 20 хвилин.

У цьому випадку температура вже за 5 хвилин на дисплеї пристрою буде достатньо, щоб увімкнути, а початок та закриття контактів не відбудеться. У результаті ви матимуть сумніви щодо правильності термостату.

Як підключити купу термостат

Тому перевірка з швидким нагріванням ідеально підходить для механічних пристроїв, і будьте обережні з електронними.

Ще одна помилка виникає при заміні або підключенні датчика різних виробників до одного і того ж регулятора. Справа в тому, що всі вони мають певний опір, що відповідає певній температурі.

І якщо не змінюючи налаштування, щоб приймати та змінювати датчик температури до іншого, він може призвести до неправильної роботи нагріву. Різниця температури між визначеними та фактичними може досягати 10 градусів!

Завдяки іншому опору, менше, ніж завод, регулятор зрозуміє його як переоцінену температуру і дасть команду до раннього вимкнення, хоча теплі підлоги не будуть достатньо.

Для теплого підлоги використовуються так звані NTC. датчики з негативним коефіцієнтом температури. Цей термін означає, що з збільшенням температури навколишнього середовища їх стійкість зменшується.

Ще трапляється PTC. позитивний т Коевид. Опір. З ними відбувається зворотний процес.

У просунутих девайсів (Devireg Touch) спочатку в програму налаштувань занесено кілька різновидів датчиків. На етапі встановлення ви просто вибираєте необхідний.

Якщо ви не знаєте бренду, ви повинні вручну робити вимірювання стійкості до мультиметра.

Отримані дані порівнюються та перевіряються, чи відповідають вони заводські налаштування чи ні.

Найбільш правильна система опалення є те, що має свою власну нормативну зону у кожній кімнаті. Що це означає?

Якщо в будинку є лише один термостат, температура розкиду в різних частинах будівлі досягне 5-6 градусів.

Тому вам доведеться придбати та встановити не один, але кілька термостатів.

Ви можете налаштувати окремі регулятори до двох зон одночасно, коли змінюючи пріоритет температури. Тобто встановіть у термостат у одній кімнаті, а віддалений датчик від нього, щоб почати в сусідній кімнаті.

Як підключити термостат EBERLE RTR-E 3563 до нагрівача IR Almak

При цьому в налаштуваннях потрібно буде зробити вибір на який елемент повинен реагувати терморегулятор. на вбудований корпус або на виносний. Досягти однакової температури від одного приладу у вас не вдасться.

Місце термостатерів у вологих зонах заборонено. Вони повинні мати відповідний рівень захисту від вологи IP та встановлений у зоні 3.

Яка зона, читається в окремій статті.

READ  Встановлення води тепла підлоги в будинку

Налаштування та управління електронними сортами термостатів відбувається у фабричних інструкціях. Як приклад, давайте подивимося на популярні (тисячі замовлень з усього світу позитивних відгуків) та недорогу модель термостату з наших китайських товаришів.

Щоб почати працювати з пристроєм, перше, що служить напрузі 220 В.

Через деякий час освітлення виходить, а пристрій переходить у режим енергозбереження. У той же час, навіть якщо напруга повністю зникла, термостат пам’ятає і зберігає всі попередньо зазначені параметри в пам’яті.

Тому всі параметри зробили один раз, а потім не доведеться перепрограмувати.

У ручному режимі, коли на екрані відображається значок руки, ви можете встановити потрібну температуру в кімнаті.

Цей параметр встановлений, натиснувши кнопки з руками (вгору-вниз).

У спокої на екрані показує поточну внутрішню температуру.

Щоб перекласти пристрій у автоматичний режим, натисніть кнопку з квадратами, а на дисплеї відображається годинник або значок будильника.

В автоматизації, змініть попередньо зазначений температурний поріг за допомогою кнопок зі стрілками не буде працювати. Дані щільно прив’язані до певного дня тижня.

Цей день також виділений на екрані (1-понеділок, 2-вівторок і т.e).

Часовий сегмент дня показаний у вигляді невеликого будинку з цифрою (трохи вище дня тижня).

Через це ви можете запрограмувати роботу нагрівання, так що вночі підлоги працюють на повній або навпаки з мінімальним навантаженням. Все залежить від ваших умов проживання.

Ви можете встановити шість періодів часу.

Якщо ви вибрали модель Wi-Fi, час і день тижня відображаються автоматично.

З робочим станом нагрівання, дим з’являється над будинком.

Як тільки вимикається нагрівання, дим зникає.

Це набагато зручніше керувати термостатом для здійснення на смартфоні. Для цього вам потрібно буде завантажити та встановити програму Smart Life.

Більш детально з усіма нюансами налаштувань цього термостату ви можете ознайомитись з відео нижче.

Гідравлічна та електрична система зовнішнього опалення, незважаючи на різницю в дизайні та принципу експлуатації, мають один загальний механізм. температура фонового керування пристроєм або термостатом. Він служить для відстеження рівня опалення теплоносія, незалежно від його природи. Немає фундаментальних відмінностей у контрольних пристроях.

За допомогою термостату процес керування нагріванням полегшується. Підключити теплу підлогу без цього вузла теж можна, але економічною таку експлуатацію не назвеш:

  • Споживання енергії буде неконтрольованим;
  • Комфорт знаходить в приміщенні. сумнівним;
  • Довговічність системи, що працює за максимальною потужністю, буде загрожувати.

Механічний регулятор найкраще підходить для поверхів до 5 м2 як 2. Електронний, але не закріплений і 3. Програмований тиждень для економії електроенергії

Метод з’єднання. головна відмітна особливість

Термостат електричної купи безпосередньо контактує з нагрівачами системи, а також у водяних опалювальних ланцюгах, пристрій синхронізується з пристроями відкриття / закриття охолоджувача в групі колектора, не має прямого контакту з нагрівальними трубами.

Термостат має три пари дротів для підключення до системи:

  • Перша пара несе відповідальність за з’єднання з тепловими датчиками, встановленими в схемі цементу в схемі термічної схеми; друга пара проводів підключена до керуючого пристрою на гідравлічному тепла-колекторі або з кінцями нагрівального кабелю (мат, плівка) електричних систем;
  • Решта два дроти підключають термостат з мережею живлення.

Термостатори відрізняються кількома критеріями: за методом розташування (додається та прихованого), за типом, датчиком використовувалися моделі. Але основним чинником класифікації є принцип роботи:

Температурні регулятори для теплого підлоги

Система опалення є найважливішим компонентом будь-якого будинку та квартири. Як правило, це центральна і автономна. Сьогодні це буде.

Як підключити купу термостат

Останнім часом отримано електричне опалення. Як особливості.

Кожен намагається створити у своїй ванній кімнаті або кухні унікальну атмосферу. Для цього інтер’єр ретельно продуманий і все це.

Щоб купити термостат у терміновому термостаті, контролює оптимальну температуру на вказаному рівні. Серія RTC70 має регулятор температури. Механічне та дротове з’єднання. Виготовлення Китаю.

Купити Еберле Торговий знак Телеград Контролює бажану температуру в заданому діапазоні. Серія RTR-E 6121 має термостат. Механічне та дротове з’єднання. Країна виробництва Німеччина.

Термостат Тернео Термостат термостат контролює оптимальну температуру на заданому рівні. Серія RTP має контролер температури. Механічне та дротове з’єднання. Країна виробництва Україна.

Щоб купити термостат марки Terneo підтримує задану температуру на заданому рівні. Модель RTP Unic має регулятор температури. Механічне та дротове з’єднання. Країна виробництва в Україні.

Купуйте термостат бренду Profitherm підтримує вказану температуру на вказаному рівні. Модель MEX має контролер температури. Механічне та дротове з’єднання. Країна виробництва в Україні.

Купити Тернео бренду термостат підтримує оптимальну температуру на заданому рівні. Серія MEX має контролер температури. Механічне та дротове з’єднання. Країна виробництва в Україні.

Купити Тернео бренду Термостат контролює оптимальну температуру на вказаному рівні. Бренд Unic має термостат. Механічне та дротове з’єднання. Виробник Україна.

Щоб купити термостат марки Terneo підтримує оптимальну температуру у встановленому рівні. ST Series має термостат. Електронне та дротове з’єднання. Виробництво України.

Термостат Тернео Термостат термостат контролює оптимальну температуру на заданому рівні. Модель Unic має термостат. Електронне та дротове з’єднання. Виробник Україна.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS