Як підключити трубчастий нагрівач на котлі Cooper

Table of Contents

Як підключити трубчастий нагрівач 380 вольт котла та 220 вольт

Що таке трубчастий нагрівач у електричному котлі? З точки зору електротехніки, це активне опір, що висвітлює тепло при проходженні електричного струму.

На вигляд, одиночний трубний нагрівач виглядає як зігнута або скручена трубка. Спіралі можуть бути найбільш різними формами, але принцип зв’язку однаковий, єдиний трубчастий нагрівач має два контакти для підключення.

підключити, трубчастий, нагрівач, котлі

При підключенні єдиного трубчастого нагрівача до напруги живлення нам просто потрібно підключити свої термінали до джерела живлення. Якщо трубчастий нагрівач призначений для 220 вольт, потім підключіть його до фази та робочого нуля. Якщо трубчастий нагрівач становить 380 вольт, потім з’єднує трубчастий нагрівач до двох фаз.

Але це єдиний трубчастий нагрівач, який ми бачимо в електричному чайнику, але не побачить у електричному котлі. Котл опалення трубчастого обігрівача Це три окремі трубчасті нагрівачі, закріплені на одній платформі (фланця) з контактами, отриманими на ньому.

Найпоширеніший трубчастий нагрівач котла складається з трьох окремих трубчастого нагрівача, закріпленого на загальному фланці. Фланець відображається для підключення 6 (шість) контакти трубчастого нагрівача електричного трубного обігрівача котла. Є котли з великою кількістю єдиного трубчастого нагрівача, наприклад, наступним чином:

Бокс трубчастий нагрівач у системі опалення вдома

Якщо ви хочете замінити або знайшло джерело тепла з вашим котлом твердого палива, наприклад. Наприклад, Don, Cooper, Evan, Aquategen Breearaners або Herodar, цей варіант ідеальний, тому що це не дуже багато часу і дорого фінансово.

При проведенні такої процедури зберігайте заходи безпеки, оскільки будь-які заходи з використанням електричної енергії є надзвичайно небезпечними.

Розглянемо більш детально, як підключити трубчастий нагрівач на котлі. Використовуючи його як резервний метод нагрівання, пам’ятайте зміни рівня тиску, рекомендується використовувати насос, щоб вирівняти його.

Розглянемо етапи, як встановлення такого пристрою:

 • Необхідно перевірити напрямок нитки в трубі, вимірюйте його діаметр.
 • Злити теплоносій.
 • Перевірте рівень радіатора, оскільки, коли це найменший схил, вірогідність накопичення повітряного судна. Повітряний вилку в радіаторі опалення
 • Встановіть нагрівальний елемент у сопло. Для того, щоб дірка була запечатана, використовуйте прокладки, які включені, якщо ні, зробіть їх.
 • Підключіть нагрівальний елемент та термостат до радіатора.
 • Якщо ви раніше не встановили кран Маєвський, встановіть. Оскільки необхідно випустити повітря з системи.

Встановлення пальника Pelletron-15 у казані Coupper OVK-18 (OK-16)

Потім заповніть систему рідиною, за допомогою крана Маєвського, зниження накопиченого повітря. Використовуючи тестер, перевірте, чи буферний нагрівач виділяється з акумулятора, щоб уникнути ураження електричним струмом, якщо у вас ще є розбивка, перевірте здоров’я нагрівального елемента. Якщо це зламана ізоляція, вам потрібно змінити його. Потім знову виконуйте установку.

Будівництво та монтаж котла твердого палива Cooper OK-20

Схема пристрою котла Cooper OK-20 представлена ​​в рисі.один. Спалювання палива відбувається в печі всередині корпусу. Повітря потрапляє в місце горіння через решітку решітки та отворів утвореного клапана.

Кількість повітря регулюється SASH, положення якого контролюється гвинтовим або автоматичним регулятором горіння. Потужність регулюється, використовуючи підкріплений підключений Чітер, прикріплений до сопла димового колектора.

Печі має найбільш розвинену теплообмінну поверхню з усіх стін, стелі, частини дно та поперечних теплообмінних труб. Розбиті димові гази роблять обертання навколо козира, внаслідок чого нагрівається трубною решіткою з кожною трубою.

У дизайні котла, OK-20 Blazer забезпечується в установці трьох блоків трубчастого нагрівача. Він може бути використаний для нагрівання води в системі опалення, як при спалюванні палива в апараті, так і самостійно.

Кожен трубчастий нагрівач у блоці живиться окремо до мережі 220 В, що дозволяє дискретно регулювати потужність електричного нагрівання.

Існує підключення пристрою до нагрівальної мережі, як з правого боку. так з лівим. Для цього існує два “канали” “канал” та плагін підключення “, встановленого в одному з двох фітингів G2”, щоб встановити одиницю трубчастого нагрівача.

У той же час, вилка повинна бути встановлена ​​на вільному фітингу G1.

Не рекомендується діагональне з’єднання кормів та форсунок для переробки. Контур опалення відвідують з одного боку.

На лівій стороні котла, котел Cooper OK-20 забезпечує встановлення автоматичного регулятора подачі повітря на ATA102 (додатковий варіант). Щоб встановити його, необхідно видалити штекер і вигнати регулятор.

На коригувальному гвинті положення SASH для встановлення двох M6 горіхів. один гарний замок гвинт, другий гайковий зафіксує положення ланцюга регулятора.

Довжина ланцюга визначається, коли теплоносія нагрівається до встановленого температури. У той же час, з розтягнутою ланцюгом, SASH повинна бути повністю закрита, а горіння перейде на світловий режим.

Як підключити два котли

Принцип роботи апарату грунтується на передачі теплової енергії, що виділяється при спалюванні палива, теплоносія. вода.

В результаті згоряння поверхні труб, стін, кришка і, частково, нижня частина печі та нагрівання та передача тепла до води, що циркулює у водяній куртці та всередині труб.

Водяний зворотний падає в котл через штепсель адаптера, що підходить у нижній частині бічної стінки, мийте поверхню трубчастого нагрівача, протилежної стіни, трубної решітки та проходить через прилад корми у верхній частині котла.

Вимоги до монтажу твердопаливних котлів Herodar Cooper OK-20

Встановлення системи опалення, димохід, газоплавський пристрій повинен виконувати кваліфіковані фахівці, які мають ліцензію на виконання відповідної роботи.

Встановлення котла, установка димоходу та системи опалення повинна здійснюватися відповідно до “Правил пристрою та безпечної експлуатації парових котлів з парою не більше 0,07 МПа (0,7 кг / см2), Водні котли та водонагрівачі з температурою нагрівання води не вище 338 ° К (115 ° С) ».

Встановлення котла Cooper OK-20 виконує на безпечній відстані до відзначених матеріалів, принаймні: від стін. 500 мм, між вершиною та стелею 1200 мм, а перед дверима до протилежної стіни 1250 мм.

Пристрої безпеки: запобіжний клапан, мембран або розрядне пристрій (гідравліка) повинна бути розміщена на вихідний колектор блоку без проміжного відключення. Умовний діаметр подачі насадку пристрою безпеки повинен бути не менше 40 мм.

Система опалення повинна бути розроблена та встановлена ​​таким чином, щоб забезпечити повне видалення повітря, коли вона заповнюється та повне видалення теплоносія через дренаж під час спорожнення.

Блок десять на котлі

Нагрівання твердого палива котла Cooper OK-20 приєднується до системи з трубною ниткою.

Різьбові з’єднання: “Виконати”, “FEED”, що з’єднує термометр, автоматичний контролер тяги або вилки для його фітингів повинен бути запечатаний з спеціальними водопровідними обмотками. Трубчастий нагрівач та вилки адаптер запечатані гумовим ущільнюючим кільцем.

Не перетягніть кільце. достатньо, щоб розтягнути до 2. 2,5 мм розрив. Це приблизно половина діаметра кільця.

Електропостачання повинно виробляти ліцензована організація з кваліфікованим сертифікованим персоналом відповідно до вимог правил електричного установки (PUE).

Підключення кожного трубчастого нагрівача необхідно виготовити кабель з поперечним перерізом мідного дроту щонайменше 1,5 мм2 та 10-16 транспортних засобів.

Паралельне з’єднання трьох трубчастого нагрівача допускається через автоматичний захист 30 кабель з поперечним перерізом міді, що жив не менше 4 мм2.

Приклад з циркуляцією теплоносія

Котел, 2. Кран інвертувати, 3. Термометр обертання, 4. Вбудований термометр для кормів, 5. Кормовий кран, 6. Безпечна група 1.5 МПа, 7. Насос, 8. Сітчастий фільтр, 9. Танк розширення, 10. Система кормової системи крана, 11. Поворотний катки, 12. Tee revision, 13. Димар, 14. Крани дренаж

Приклад з циркуляцією тепловуглеганди

Котел, 2. Кран інвертувати, 3. Термометр обертання, 4. Вбудований термометр для кормів, 5. Танк розширення, 6. Водний значний кран, 7. Дренажний кран, 8. Поворотний катки, 9. Пробний ревізій, 10. димохід

Монтаж димових котлів Cooper OK-20 Teplodar

Для монтажу твердих паливних котлів Cooper OK-20, рекомендованого для використання тонкостінних димових труб з нержавіючої сталі, що постачається виробником.

Найкраще рішення. це встановлення модулів готової труби з теплоізоляцією типу сендвіч.

Для твердого паливного котла, допускається використання цегляного димового каналу 180-200 см2. Канал диму повинен бути постійним поперечним перерізом по всій довжині.

Для апаратів з газовим пальником необхідно використовувати газовий димар, що складається з зварних труб з герметичним ущільненням суглобів.

При проходженні димоходу через міжрепорні перекриття відстань від зовнішніх поверхонь труби до дерев’яних конструкцій не менше 380 мм.

READ  Який фен краще, ніж Rowenta або Philips

Неможливо остерігатися димоходу в бетонних та цегляних конструкціях. Розрив між рукавом і дизайном заповнений теплоізоляцією (глина, кремнезема та т.Р.).

Неможливо використовувати отвори в стінах, як частина димоходу (димовий рукав повинен проходити).

Оптимально підключення котла BOBER OK-20 HEEDAR до димоходу, використовуючи TEE перегляду з натисканням 45 градусів.

Висота димоходу, розраховуючи з решітки решітки, повинна бути виконана щонайменше 5 м.

Висота димових труб, розміщених на відстані, дорівнює або більшій висоті твердого будівництва, що виступає над дахом:

З часом, коли ви втомилися від кидати дров кілька разів, чистити ролик з вугіллям щодня, він захоче керувати котлом з кімнати або дистанційно через Інтернет, ви можете придбати Peellet Burner до комфорту 26 або Zota Fox 25. таким чином, легко самостійно під час спостереження-двох без будь-яких сортів змін та водовідведення поворотну систему OK 9 2.0 у повному автоматичному котлі гранул з можливістю горіння на одному бункері, що лежить до 5 днів.

Інтернет-магазин Теплова зварювання.RU разом з виробниками котельного обладнання пропонує купити котел твердого палива Boer OK 9 2.0 в рекламній ціні, щоб отримати гарну знижку на необхідне додаткове обладнання. Доставка вправ по всій Росії ми працюємо з усіма транспортними компаніями. Також можна придбати кредит (для всіх мешканців Росії).

Спеціальна пропозиція до 28.02.2022!

При покупці твердого паливного котла: тяговий регулятор для 2400 2100 Безпека група для 2400 2100 трубчастого нагрівача панель 4200 4200 Насос 25 60 для 3950 3500 розширювальний бак 18 л для 2280 1980 Блок трубчастого нагрівача 6 або 9 кВт для 2200 1900

Підключення трифазного трубчастого нагрівача

“Трифазний” раніше був щось не дуже необхідним і зрозумів для простого посібника, але в наш час вона стала необхідністю для приватного будинку. Потрібно, перш за все, для нагрівання з електрикою.

Оскільки електричний котел має більшу потужність (у більшості випадків, більше 6 кВт), то при використанні однієї фази вам доведеться покласти кабель з великим поперечним перерізом провідників.

І це буде дорого, особливо якщо уен кабелів виготовляються з міді.

У трифазній мережі розділів провідників буде помітно менше, з цієї причини більшість сучасних електричних котлів підключаються до “трифазні”.

Тепер давайте поговоримо про основні схеми з’єднання трубчастого нагрівача до такої мережі.

З’єднання Tubular Star Star

Цей метод використовується, якщо нагрівальний елемент призначений для 220 В.

Крім того, “зірка” вимагає нульового дроту, щоб бути оснащеним щитом.

Щоб пояснити, розглянемо наступний малюнок:

З’єднання трубчастого нагрівача до 220 В

У цьому випадку замість двох перемичок буде один.

І це буде підключено до нуля, і три залишкові вільні кінці будуть підключені до відповідних етапів.

Якщо ви подивитеся на блок блоку згори, це буде виглядати так, як це буде таким:

Підключення трубчастого нагрівача 220 В

Підключення трубчастого трикутника

Цей метод використовується для підключення нагрівальних елементів, розрахованих на 380 В.

Якщо ви раптом вирішите поставити “трикутник” трубчастий нагрівач, призначений для 220 В, то вони просто спалюють. Не пропустіть цю важливу точку.

Головна відмінність між “трикутником” з “зірки”. це відсутність нульового провідника.

Є лише 3 фази і ніщо інше. Щоб краще зрозуміти, про що ми говоримо, ми дивимося нижче:

Підключення трубчастого нагрівача до 380 В

На зображенні все виглядає просто і зрозуміло, але якщо ви почнете підключення контактів на блоці блоку, то наступне:

З’єднання трубчастого нагрівача 380 вольт

Це виглядає складно, але це не відрізняється від верхнього малюнка.

Кольорові лінії та цифри тут позначені фаз, а букви нагрівальні елементи пристрою.

Системи опалення країни та заміських будинків. Котли, газові динаміки, водонагрівачі. Ремонт, обслуговування, експлуатація. Рекомендації встановлення та встановлення.

Скажіть мені, будь ласка, якщо встановлено в заміському будинку, мідний котел підключається до мережі, скільки він нагріває максимальну температуру (будинок 80м2) і як це працює взагалі? Ще немає блоку управління, в інструкціях немає нічого не зрозуміло.

Якщо ви затопите пристрій з дроявом або вугіллям і приклеюєте штепсель у розетку (щоб не піднятися вранці), це буде тепло гаряча вода? Або вона перетворюється на певну температуру води? На контрольних блоках теж нічого не зрозуміло. Тому ми не можемо вирішити, що саме нам потрібно. Як вони функціонують і що вони відрізняються?

Стандартний трубчастий нагрівач працює під час включення. Так що робота регулюється за температурою, потрібна або панель керування, або замінити стандартний трубчастий нагрівач до Tren (це трубчастого опалювача з термостатом). Потягніть пульт дистанційного керування. Простий механічний, дозволяє налаштувати бажану температуру теплоносія та вибрати, скільки трубчастого нагрівача буде працювати: 1, 2 або 3. Pubt Console має набагато ширшу функціональність: програмований час роботи, 3 канали керування (температура повітря, корм, повернення); Він має інформативний показ.

Будь ласка, скажіть мені тип і маркування стандартного трубчастого нагрівача для котла ОК-30 (довжина та з’єднувальний розмір). Спалений.

Існує котел Kupper OK 20 з пелетою, на даний момент гранули не підходили, щоб отримати якісний тип палива, виявився проблемою, перейшов на бікети з RUF. Я хотів би знати, які режими мають котел, чи є економічний і як він налаштований?

Обмеження подачі повітря в кашлю котла та є економічний режим. Спробуйте працювати в режимі технічного обслуговування з повністю закритим повітрям подача повітря або відкритим на 2 мм. Відповідно, брикети повинні бути закладені після операції котла в інтенсивному режимі та наявності достатньої кількості горіння вугілля на решітку.

У нас є шапка OK 20. Теплове вугілля. Вугілля купило гайку, приніс все в ряд поспіль. і бруківки, і насіння, і гайка. Вугілля не йде до кінця, трахає. Для однієї топки ми кидаємо три відра з 5 літрів. Скільки вугілля троянда, стільки шлаку потім очищено. Перші два відра прекрасні, третій буде навряд чи спалахнути. Я повинен очистити котел з червоними, небесними вугіллями і повторювати котел. Інакше все буде гірше. Труба 7,5 метрів. Істинний нормальний.

Котл Температуру тримається дуже мало в часі. 4 години, не більше. Знайомий. це ж вугілля, тим довше. З-за котлове вугілля взагалі не горить. Немає отворів у решітці і той же дим при очищенні. Попереду, після третього відро, ви повинні очистити вугілля покеру для споживання повітря. В результаті вугілля може лише гладко в середині в сантиметрах 25. Що може бути проблема індукції вугілля, ослаблення та короткого депресія? Ви продаються для цього котла інша решітка?

Покладіть пальник, не страждайте.

Ми також не спалюємо вугілля. Нескінченні муки. Можливо, виробник знає способи вирішення цієї проблеми. Можливо, є більш придатна решітка ? Або які інші прості способи вирішити !?

Така проблема з вугіллям є актуальним для багатьох котлів. Щоб уникнути того, щоб уникнути більшості добре підірваного вугілля, щоб повернутись назад, то це добре зливається вугілля та залити в середині печі (над решіткою) свіжим вугіллям у невеликих порціях (до 5 кг одночасно).

Операційний Coop Cooer OK-30. Димар 7.Високий 5 метрів, встановлений, як це повинно бути, чистити. Вдень, коли робота на деревних продуктах дуже потужна, необхідно закрити майже повністю демпфер, щоб не перевищувати температуру теплоносія. Вночі я включаю трубчастий нагрівач, так що вранці він був теплим. Іноді, не часто, вранці з підігрівом котлом є зворотна тяга, яка супроводжується неприємним запахом нагрівальних труб у печі. Різниця температури дня / ніч близько 10с. Вентиляція постачання в котельні. Скажіть, як позбутися від цієї неприємності? Schieber залишає відкритий відкритий.

Швидше за все, проблема в котельній кімнаті та димарі. Ви маєте з котельної для ночі тяги, розтягнута частина тиску повітря. Вранці, під час холодної димоходу, зникнення зникає, а кімната прагне вирівняти тиск з вулицею, повітря береться з димоходу. Звідси і запах. Інший варіант. це поява зворотного тяги, це те, що вранці роси та туману створює вологість у холодній димовій і важкій повітрі.

У приватному будинку в котельні у мене є вентиляція постачання з вулиці, постійно відкриваються, а день і ніч. Це отвір, діаметр 10 см, у 30 см з котла, трохи нижче рівня демпфера. Тому тиск повітря досить. Але також охолоджує котельні, відповідно, дуже швидко. Запах створює трубу, що нагрівається електротанами всередині печі. Утоплення стрільби і покладіть вогню, щоб спалити. неможливий.

Я підозрюю, що котельня охолоджує швидше, ніж труба (сендвіч), отже, зворотний тяг. Очевидно, вам доведеться тонути раніше, почекайте, коли все буде прогрегувати, закрити касву та клей і залишити на ніч на трубчастому нагрівачі. Спробуйте додатковий радіатор перед клапаном для подачі, і якщо котельня не ізольована, ізоляція. Всі проблеми в опалюванні Дрова, ми рекомендуємо спробувати утоплення вугілля. Вугілля вдвічі більше.

По суті, питання. приглушена вентиляція з вулиці, ситуація покращилася трохи. Але все-таки, коли є трубчастий нагрівач, температура в печі становить близько 65s, а в котельні не більше 30-х років, на підлозі на всіх ступенях 15, тому він трохи витягує з демпфера до кімнати.

READ  Водяна тепла підлога на дерев'яній основі

Я визнаю, що спільне використання котла Herodar на твердому паливі та трубчастому нагрівачі не повністю забезпечується виробником. І від неприємного запаху ви можете позбутися лише двох способів: 1. Після кожного використання деревини / вугілля, чисті труби “, щоб блищати” 2. Вирівняйте температуру в котельні та температурі в печі, т.Е. 60-70c, що є нереальним.

Щільність теплого повітря менше, ніж холодна, що призводить до появи різниці тиску всередині і поза трубою. У цьому випадку теплий повітряний потік відбувається через трубу у верхній частині будівлі, а холодне повітря проникає всередину через неминучі щілини нижче. Природне вентиляцію повітря відбувається. Виявляється, запах не може йти з труби без перешкод у зовнішніх погодних умовах.

Причина, швидше за все, у потоці вітру. Я пропоную перевірити розташування димоходу відносно предметів льоду на даху. Встановіть дефлектор для збоїв. Обкладинка для обмеження тепла потягування, і забезпечити невелику висхідну теплову стадо через димар.

Мідь мідь 20, був відкритим Co, поклав Rb (35l) та GB (3 бар). Об’єм теплоносія 140л. Який тиск слід перекачувати в Rb? Який тиск у системі опалення? Я хочу змінити запобіжний клапан для 1,5 барів.

ГБ за керівництвом має бути не більше 2,5 бари. потрібно змінити. Робочий тиск відповідно до посібника повинен бути до 2 бар. Решта питань, які потрібно вирішити фахівці установної компанії, яка встановила систему опалення.

У мене є на Cooper OK-30 Haemlodar стоїть група безпеки для 3 бар. На початку експлуатації система кипила пару разів. Все працювало добре, звичайно, незважаючи на те, що вся проводка здійснюється навіть не з металом, але поліпропіленом. Ніде не запустить нічого. Якщо ми розмістимо 1,5 запобіжного клапана. Тоді ви відкриєтеся на своїй протостій, а інше питання: чому така велика РБ з такою невеликою кількістю системи опалення?

Ми експлуатуємо в парканні будинку котла міді-20 з APG-25. Не було спеціальних проблем. Але колись спонтанно відключений вентилятор. Перейшовши до режиму горіння, вентилятор почав. Переключено на опалення, і все працювало за потребою.

Я був здивований і забути про цей випадок, але в інший день котел зупинився три рази. Я вірю в подібну причину. Паливо в пальника спалена, але не видуть з неї, система стоїть у режимі очікування. Я даю початок, все починається і працює. Як я можу виправити цю проблему?

Швидше за все, у вас є проблеми з блоком керування, і тому, як правило, потрібно відстежувати за якими умовами, вентилятор вимикається.

У мене є шафа OK 15, з закритою системою опалення, з алюмінієвими радіаторами. Використовується в країні у вихідні дні. У мене є питання про заповнення антифризу. Я не можу вирішити вибір антифризу. Потрібно пропіленгліколь. Але він дорогий. Я схильний до етиленгліколю, але він отруйний. Консультувати.

Не можна використовувати антифриз на основі етиленгліколю, оскільки у випадку депресії контурів, теплоносія може вводити санітарну воду. Крім того, етиленгліколь руйнує алюмінієві та оцинковані елементи в системі опалення, і коли перевищено температуру 90 градусів, можливий розпальний осад, який може призвести до погіршення теплообміну.

Потрібно розбавити водою, якщо це не готовий розчин! Це дозволяє збільшити теплоємність і зменшити в’язкість, тобто поліпшення обігу. Загальне правило для розведення: оптимальний вважається розбавлення теплоносія.25?З або.тридцять?З.

4 місяці роботи Hairfodar OK-30. Демпфер-шишка в печі збійся постійно. Не тримайте взагалі, вона має дуже короткі шпильки динаміків. Ясен з вугілля вічно випадає з вогню. Я розумію цю неприємність у всіх котлах. може хтось вже винайшов, як лікувати?

Зміни легко і промене. Ці елементи відносяться до категорії витратних матеріалів, тому їх слід контролювати для їх зносу. Збільшити ресурс, елемент SASH був зроблений з чавуну протягом тривалого часу.

Я купив будинок Cooper House в заміському будинку за 30 кВт, а поради дилера купили та поклав його регулятор тяги, встановив його. Говорячи кілька разів і вимкнено! Тепер вручну відрегулюйте зчеплення за допомогою сберром і. Як тільки котел спалахнув, охоплюючи мінімум і залишає довгий час без проблем. Причина проста: коли ви розтопите котел, все добре, спочатку він повністю відкритий, потім він закривається, як нагрівається, ми поїхали працювати о 7 ранку, до обіду, котла спалила, земля, температура впала і Регулятор відкриває знову!

А через димар починає смоктати тепле повітря з будинку назовні! Ми приїхали до 20 років, підняли заново, і вранці ситуація знову повторюється! Димохід дуже хороший, піднятий над ковзанами (12 метрів). Я розумію простий регулятор тяги і не вирішить цю проблему. Потрібно особливе з мікроконтролерами та датчиками температури не тільки води, але й диму.

Ви можете порекомендувати лише перед тим, як вийти з дому та ночі, обкладинки, щоб зменшити тягу, і використовувати трубчастий нагрівач для підтримки температури теплоносія. Спробуйте залишити котёл при мінімальній потужності, тобто викинути ланцюжок регулятора з SASH і вручну залишити sash при мінімальному відкритті, закриття шивеля (закриває димар на 75%). Мінімальний вихід тепла від димоходу дозволяє забезпечити не повне заморожування димоходу, що дозволяє не довго страждати під час запалювання. Це особливо характерно для високої димоходу, що йде по вулиці.

Я встановив у котлі OK-15 ToPlodar. Плутають положення козира-удару, вона встановлюється під кутом, відрізаючи 2 або 3 труб у верхній частині гарячого повітря. У схемі в інструкціях козирок знаходиться в суворій горизонтальному положенні. Раджу, чи потрібно змінити свою позицію, або це така нова технологія?

Козир повинен лежати по горизонталі, під блоком диму.

У мене є таке питання тут, в одному з тем, я читав, що можна встановити датчик подачі, щоб встановити його дійсно? Що станеться, якщо я це роблю, причиною є те, що котел постійно знаходиться в режимі опалення.

Ви також можете покласти на канал, він також буде таким же, як і поріг цього. Я думаю, що перехід від режиму опалення для підтримки відбудеться частіше, тому що корм охолоджується швидше, ніж повернення.

Особливості з’єднання

Встановлення комбінованих водяних опалювальних котлів, що працюють на твердому паливі та на електроенергію, здійснюється в суворій відповідності з позиціями SNIP та PPB. Як основні моменти, які є примітиними, варто підкреслити наступне:

 • Якщо потужність електричних нагрівальних елементів не перевищує 3 кВт, з’єднання виконується до поточної мережі. Споживана потужність 6-9 кВт створює значне додаткове навантаження на проводку, тому окрема лінія риболовлі повинна бути виділена для потужних нагрівачів.
 • Для котлів потужністю до 40 кВт, сайт установки не регулюється. Більш потужні котли повинні бути розміщені в окремій кімнаті (котельня), виділена з житлової площі.
 • Підключення гібридного гібридного котла “Тверде паливо / Електрика” виконується через окремі автоматів на розподільному валу. Для термоелектричного нагрівача крапель напруги не є критичними, але при використанні пульта дистанційного керування потрібен стабілізатор напруги.
 • Котельня повинна бути нагрівальна, мати натуральне освітлення, вентиляцію вихлопу. Його область повинна бути не менше 8 м2.
 • Відповідно до стандартів пожежної безпеки, твердопаливні котли довгого горіння з трубчастим нагрівачем встановлюються на відстані від стін не менше 50 см. Монтаж виготовляється на базі з вогнетривких матеріалів. У отворах у плитах, призначених для димоходу, встановлюється захисна коробка, а простір між димаром та внутрішніми стінками коробки заповнюють теплоізоляційні негорляйні матеріали.

Сполучні обігрівачі відповідно до схеми зірок для електрокотера

У електричних опалювальних котлах трубчастий нагрівач може бути пов’язаний різними способами, але для демонстрації підключення схеми з’єднання зірка, ми описуємо варіант встановлення сухого трубчастого нагрівача до 3-фазної напруги з напругою з напругою з напругою 220В.

Висока силова вода сухого трубчастого нагрівача накладає певні вимоги до складу. Надійність сполук повинна бути забезпечена високоякісними термостійкими дротами та суворого дотримання всіх дій, описаних у ручній схемі.

Перше, що вам потрібно зробити, це при підключенні фазових причин зробити гвинт гайки M4. Далі потрібно покласти шайбу і встановити кільцевий дріт. Наступним кроком буде накладення іншої такої пральної машини, на вершині якого розміщується ще одна спеціальна весняна пральна машина. І все необхідно для надійного зафіксування горіха M4.

Проводів, які видаляють на нейтральну фазу, прикріплені за допомогою болту M8. Нейтральний дріт повинен бути поміщений у перемичку, який розташований між контактами отворів трубчастого нагрівача.

Обов’язково наземний корпус нагрівального елемента та електропроводка після підключення всіх проводів на канали та нульових контактах трубчастого нагрівача. У більшості випадків у стандартних електрокалесах розташований наземний болт на лівій стороні біля блоку з трубчастим нагрівачем. Ми повинні прикріпити дріт для заземлення.

READ  Що краще фен або стайлер dyson

Після підключення дротів необхідно заземлити нагрівач корпусу та трубчастого нагрівача підключення проводів. Зазвичай котли для заземлення на лівій стороні електричних нагрівачів мають болт, до якого повинен бути підключений провідник землі.

Ви можете використовувати для грунту як окремий дріт потенційного рівняння, а також дроту з керуючого термінального бару.

Яскраво все вищезазначене ви можете побачити на малюнку нижче, як схема та фотозйомка трубчастого нагрівача.

Якщо ви зробили все у чіткому порядку з інструкціями, з’єднання блоку електрокотель трубчастого нагрівача можна вважати завершеним. Буде залишатися лише для повернення захисного корпусу на опалювальному блоці.

У електричних котлах, контроль опалення базується на даних від теплових датчиків. Термічні пристрої керування розташовані на основній панелі керування котла. Трубчаста температура та температура охолоджувача буде застосовуватися до термостату. На підставі цих показників та встановлених на налаштуваннях термостату, рішення автоматизації здійснюється за відключенням електроенергії або енергозбереження. Хоча температура менше, ніж встановлена, потужність буде живлення, а трубчастий нагрівач буде нагріватися, а при досягненні порогового значення, потужність буде вимкнена, а трубчастий нагрівач зупиниться тепло. При охолодженні до нижнього порогу, трубчастий нагрівач знову увімкнеться.

Термостат дозволяє людині лише один раз, щоб встановити температуру (верхній і нижній порог), а потім операція електрокотерату буде здійснюватися в автоматичному режимі, а температура буде підтримуватися на бажаному рівні.

Існує можливість використовувати термостати з декількома типами термічних датчиків, які не тільки контролюють самого нагрівання самого трубчастого нагрівача, але й температури повітря в приміщенні. Для цього термічний датчик повинен бути встановлений на відстані від котла та теплоносія.

Схеми включення трубчастого нагрівача в однофазній мережі.

Трубчасті електричні нагрівачі розраховуються на специфічне значення потужності та напруги, тому для забезпечення номінального режиму роботи вони підключені до мережі подачі з відповідною напругою. За словами ГОСТ 13268-88, нагрівачі виготовляються за номінальними напруженнями: 12, 24, 36, 42, 48, 60, 127, 220, 380 В, але найбільша програма знайшла трубчастого нагрівача, призначеного для напруги 127, 220 та 380 В.

Розглянемо можливі варіанти включення трубчастого нагрівача в однофазну мережу.

2.один. Включення в розетку.

Трубчастий нагрівач з не більше 1 кВт (1000 Вт) може бути безпечно включений у випуск потужності через регулярний вилку, оскільки основна маса електричних чайників та киплячих рослин має основну частину води та кипить.

Через звичайну вилку можна включити паралельно до двох трубчастого нагрівача, але в обох нагрівачах потужність повинна бути не більше 1 кВт (1000 Вт), оскільки з паралельним з’єднанням їх загальна потужність збільшується до 2 кВт (2000 Вт). Таким чином, ви можете включити декілька нагрівачів, але їх загальна потужність повинна бути не більше 2 кВт, а для включення в розетку необхідно використовувати більш потужну вилку.

Існує ситуація, коли є кілька нагрівачів, призначених для робочої напруги 127 В, кинути руку, не піднімається, і ви не вмикаєте домашню мережу. У цьому випадку нагрівачі включені послідовно, що дозволяє застосовувати підвищену напругу на них. З послідовним з’єднанням двох нагрівачів з напругою 127 у їх потужності залишається незмінним, а загальний опір збільшується двічі. Наприклад, коли ви включаєте два нагрівачі потужністю 500 Вт, їх загальна потужність буде 1000 Вт.

Однак у цій схемі є один недолік: якщо будь-який з трубчастого нагрівача не вийде, він не буде працювати як, оскільки електрична схема буде зламати, а джерело живлення буде припинено.

Слід також пам’ятати, що з послідовним з’єднанням двох нагрівачів з робочим напругою 220 у їх загальної потужності зменшується двічі, оскільки через збільшення загального опору, кожен нагрівач отримає близько 110 В замість 220 В.

2.2. Увімкнути через вимикач.

Буде набагато зручніше, якщо є напруга, використовуючи автоматичний вимикач на трубчастий нагрівач. Для цього необхідно забезпечити автоматичне в домашньому щиті, або встановити безпосередньо поруч із нагрівальним пристроєм. Подайте та відключення напруги буде включено / вимкнути вимикач.

Наступний варіант включення нагрівачів здійснюється двополюсним вимикачем, який є найбільш переважним, оскільки в цьому випадку фаза та нуль порушуються одночасно, а трубчастий нагрівач повністю відключений від загальної схеми. Напруга подається до верхнього перемикача, а нагрівач підключений до нижньої.

Якщо електричний нагрівач використовується для нагрівання води та землі, потім для захисту від електричного струму, у випадку розбиття ізоляції нагрівача, має сенс встановити RCD або difavtomat.

У цьому випадку заземлюючий провідник підключений до корпусу трубчастого нагрівача або підключення до спеціального гвинта, закріпленого на корпусі контейнера. Поруч із цим гвинт зображений заземлюючий знак. Розглянемо схему дифракції:

Diffest Protection працює наступним чином: коли тест ізоляції нагрівача, фаза з’являється на своєму тілі, який використовує найменший опір “GO” на заземленому провіднику RE і створить струм витоку. Якщо цей струм перевищує задану точку, то Difavtomat буде працювати і вимикає податок напруги. Якщо в ланцюжку відбувається коротке замикання, то в цьому випадку дифомат буде працювати і де-енергозберігає трубчастий нагрівач.

При використанні UZO між ним і нагрівачем необхідно встановити додаткову однополюсну машину, яка у випадку короткого замикання вимкне податок напруги до нагрівача та захищає RCD від струму короткого замикання. У випадку розбиття ізоляції RCO вимкніть податок напруги.

2.3. Робочий трубчастий нагрівач у схемах контролю температури.

У ланцюгах автоматичного регулювання температури, напруга живлення на електричних нагрівачах постачається через контакти стартерів, контакторів або термостату. У сукупності, пучок “нагрівач. термостан” або “тепловий нагрівач. контактор”. це найпростіший регулятор температури, який може бути використаний для підтримки температурного режиму в кімнатах або рідких середовищах. Контактор використовується на діаграмі для відтворення контактів та перемикання потужного навантаження, на якому контакти термостара не розраховуються.

Thermaller може працювати в режимах “Нагрівання” або “охолодження”, які вибираються за допомогою перемикача, розташованого на передній стороні реле. Робочий трубчастий нагрівач розглядає в режимі “опалення”, оскільки це цей режим, який найчастіше використовується.

Розглянемо схему термічного нагрівача.

Напруга живлення 220 В подається до вхідних терміналів двополюсного вимикача. З виходу автомату, напруга поставляється на кінцевих терміналах терморель A1 і A2. Нуль з’єднується з терміналом теплового повітря A2 і лівий вихід нагрівача.

Фаза з’єднана з терміналом теплового повітря А1, а перемичка переноситься на лівий штифт контакту K1 і постійно присутній на ньому. Правий контакт з K1 підключений до правильного висновку нагрівача. Датчик температури підключається до терміналів T1 і T2.

У початковому стані, коли температура навколишнього середовища вище, ніж зазначене значення, контакт реле K1 відкриється, а напруга на трубчастому нагрівачі не робить. Як тільки температура падає нижче вказаного значення, сигнал отримає сигнал, і реле дасть команду контакт контакту K1. На цьому етапі фаза через закритий контакт K1 буде йти на правильний вихід нагрівача, а нагрівач почне нагріватися. Коли дана температура досягається від датчика, сигнал і реле відкривають контакт K1 і де-енергозберігають нагрівач.

Розглянемо схему “Нагрівач-Терморель”.

Напруга живлення 220 В подається до вхідних терміналів двополюсного вимикача. З виходу автомату, напруга поставляється на кінцевих терміналах терморель A1 і A2. Нуль з’єднується з терміналом теплового агента A2, висновку А2 контакторної катушки та нижчого виходу нагрівача.

Фаза подають на термінал теплопласту А1, а перемичка переноситься на лівий штифт до K1, нижній потужності контактора і постійно присутній на цих висновках. Правий контактний контакт K1 підключений до виходу а1-контакторної катушки. Верхня потужність контактутора підключена до випуску верхнього нагрівача. Датчик температури підключається до терміналів T1 і T2.

У початковому стані, коли температура навколишнього середовища вища, ніж вказане значення, контакт ретрансляції відкритий, а напруга не надходить на трубчастий нагрівач. Коли температура знижується нижче вказаного значення від датчика, сигнал та реле закривають контакт K1, уздовж якого фаза надходить у висновок A1 Contactor Coil.

Коли фаза з’являється на виході A1, котушка викликається контактором, його силові контакти закриті, а фаза падає на верхній вивід нагрівача, і він починає тепло. Коли вказана температура досягається від датчика, сигнал буде отримувати знову, реле відкриє контакт K1 і знешкоджений контактор, який, у свою чергу, зневажає нагрівач.

Якщо у вас виникли запитання щодо контакторів, то ви можете ознайомитись зі своїм пристроєм та роботою, а також розглянути контакти контакторів.

Ви також можете переглядати ролик про обігрівачі, де описана робота кожної схеми та відображається.

На цьому доки ми закінчимо, а у другій частині розглянемо схеми з’єднання трубчастого нагрівача до трифазної мережі. хай щастить!

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS