Як подовжити шланг для газової гарматки

Газовий пістолет, уточнення та експлуатація.

Була потреба з іноді відновлення автомобіля взимку. Капітальний гараж, але холодний. Мінімальна фіксована температура.18 в.30. Електричний вентилятор (2 шт. 1,5 кВт) не забезпечують опалення, і ви більше не включите Я почав виглядати поруч з газом.Вперше я взяв з товариша, тут такий інфрачервоний:

Я поклав його на побутовий 5-літровий циліндр з клапаном (правда, це нагрівач був розроблений для побутових циліндрів з клапаном). Теплова потужність 1,5-8,8 кВт. Більш ніж достатньо. Через годину навіть викупив один пальник. Правда виявила недоліку. ширину. З двома такими пальниками, нагрівач займав всю ширину проходження між стіною та машиною, яка ускладнила ходити в гаражі.Ну, особливість інфрачервоного зв’язку. він зігріває вас (точніше, елементи, до яких спрямовані), а не повітря. І нагрівається відразу, півгодини не потрібно чекати. Але поки ви знаходитесь в зоні опалення. ви тепло. Відійшов. і ти на холоді. Припадає на пневмо-розбійник електричного нагрівача вентилятора. І пістолет з її виконанням повинен зігріти все повітря в гаражі, і рівномірно (добре, я так думаю).Також було питання з циліндром. Для всіх видимих ​​гармат та інфрачервоних полів, повітряна куля повинна бути лише з клапаном і різьбовим з’єднанням. Треба потрібно купити повітряну кулю. Але я виявив існування такого адаптера в Інтернеті (називається “адаптер до циліндра M2”) для підключення різьбової коробки передач (наприклад, для газової гарматки) до побутового газового циліндра з клапаном (ну, там також те ж саме для шлангу):

Чому це потрібно, якщо ви можете придбати повітряну кулю з клапаном? Особисто я маю 2 причини: 1. У моєму класовому гаражному господарстві, 4 клапанний балон (два 5-літрів і два 27 літрів, з яких використовуються влітку, як правило, лише один 27-літр), і купуйте інший, на 12 літрів, зовсім не хочу до. Так, і місце в гаражі не є гумовою (на жаль).2. Точка обміну газовим циліндром майже на шляху до котеджу. Я маю на увазі, я знаю, де він і коли він працює. І для клапанного куля доведеться шукати, де це виправити. Наскільки я знаю на AGZ зараз, циліндри були заборонені від заправки, і я не хочу йти шукати точку заправки. До речі, я вперше запитував на обмінній точці циліндрів, і виявилося, що лише 5 та 27 літровий клапан клапана та 50-літровий клапан і ніяких інших варіантів не обмінювалися Загалом, я побіг через ринок, я знайшли його, купив. Не дешево, 850 р (при цьому в місцевому Леруа-мерлені 12-л балон коштує 1390 р, а 27-л 1890 р Всі ціни падіння-зима 2016 року.), але бачити. Р.один.

Як результат, я купив Elitech TP 15GB. 15 кВт, з регулюванням нібито 6-15 кВт. Але судячи з паспорта споживання газу 0,8-1,2 кг / год, коригування становить 10-15 кВт, а.

Покушений. Робочий. Теплий. Протягом 20-25 хвилин при мінімальному продуктивності вона підняла температуру.Бути.4. І я думав, що це не погано “, як це було, щоб надихнути” гараж, точніше закрити тонкі отвори в сусідніх коробках. Для вентиляції, безумовно, хороший, але при довжині гаража 6 м і ширину (висоту) гнізда з висотою 85 мм по всій довжині довгих сторін (між міжмонтальними перегородками та дахом) у нас є область 260.085 = 1,02 кВ. Лічильник, в якому будь-яка кількість тепла може літати І це виключає вентиляційні сітки у воротах Так що я можу прогріти гараж протягом тривалого часу. Напевно, поки сусіди не теплі Тепло відчувається на відстані 1,5 м вперед. Подальше гаряче повітря, очевидно, піднімається.Питання виникла. це ця фронтальна решітка:

Якось світить у темряві і ще в темряві помітили, що полум’я становить 3-5 см. І під час запалювання, точніше в першій пару хвилин, кілька разів розбилася. Можливо, якийсь поганий зловив. Думки про продовження внутрішньої трубки.Безліл. Використовував той факт, що він був під рукою. І під рукою, пару великих консервованих банок 0,85 л, близько 12 см. Висота. Вирізати і зібрані за заклепками:

Вставлено всередині внутрішньої трубки і прикріплюється до захисної сітки шляхом різання:

Тепер я не можу боятися, що вогонь вирве.

Наступного разу я взяв другу спробу нагріти гараж. Цього разу вжив заходів, щоб запобігти виїзду теплого повітря. А саме підключено пінові смуги всі стельові слоти, або, швидше зазором між стелею та стіною, яка, як я вже писав, дає більше квадратних метрів для витоку теплого повітря. Після ущільнення температура почала зростати і перекладена на 0. На час початку роботи в гаражі.12, я освітлював пістолет і почав працювати. Через пару годин я закінчив, і через ще пів години температура зросла до 15 градусів. Термометр висить на стіні, на висоті десь 1,5 м від підлоги. Під дахом у всьому тепла (так далі на трашті я всі сморід, через годину я зняв капелюх і розірвав куртку), а підлогу холодно. Дійсно, у вихлопу багато водяної пари, яка у формі конденсату або вона випадає на холодних предметах. Але це точно падає, струмки не течуть. І я здивований, побачивши лінію комара кладки шлакових блоків на оштукатурі (міжмонтальні стіни). мосова сольна риболовецька лінія, утворена холодними мостами (і в сусідніх коробках.12), на якій вологість випала. Але кількість вологи не поширюється, і немає проблем, коли робота не відбувається.

Більше пару слів про коригування. У мене є elitech gun tp-15GB, як би з коригуванням. Цей твіст (другий праворуч) просто призначений для налаштування потужності:

Насправді вона не може регулювати трохи. Ручка становить близько 3 революцій, і лише на останніх ступенях 30 повертається в мінімум. Вона трохи гуляє полум’я. Немає оголошеного діапазону від 6-15 кВт і в мамі Скоріше, 14-15 кВт. І так, після ізоляції гаража та досягнення тепла, я (як і багато інших на інтернет-форумах) взяв на себе питання про зниження потужності для подальшої підтримки температури. У Lerua-Merlen я побачив пістолет, оснащений регульованою коробкою передач (мій пістолет включив фіксовану коробку передач за 1,5 бар). Але продавець сказав, що, згідно з відгуками, він погано регулює, і краще купити пістолет з вбудованим регулятором.Але я вже лежав раніше придбаний (коли я хотів купити просту пістолет на оголошенні) у тій же Leroa регульованій коробці передач BPO-5-3:

READ  Основний шланг для пральної машини продовжується

Налаштовується до 0,3 МПа (3 бар). Я намагався включити пістолет через нього. Покласти на манометр, необхідний 0,15 МПа (1,5 бар), запалив пістолет і почав знижувати тиск. І виявилося, що ця коробка передач може просто відрегулювати силу пістолета! Наприклад, з зменшенням до 0,02 МПа (0,2 бар, це найменший поділ калібрування тиску). Пістолет продовжує горіти, лише полум’я стає невеликим і, відповідно, повітря на виході не гаряча, але Просто гарячий, як хороший нагрівач вентилятора:

До речі, з збільшенням до 2 бар, потужність збільшується, але я не зловживав цього режиму.Під час цих робіт пістолет стояв у середині гаража, повітряна куля стояла з краєм повітряного потоку (щоб не виміряти).Це було в суботу. І в неділю мені довелося працювати з машиною (я змінив масло в двигуні та шланги нагрівача), він працював довгий час, близько 5 годин. Так вигнав машину в гаражі.12, покладіть пістолет і встановив більше 1 бар, я не можу. Очевидний холодний калон. Він запалив пістолет, закрив гараж, загнав кілька км, щоб зігріти масло, повернуто. Всього за годину в гаражі стало 11. Я отримав тиск до 0,4 бар, а в цьому режимі наступні 4 години. Температура зберігається на рівні 11. Знижений пістолет може бути доставлений на відстані 60-70 см від себе без ризику. І під спиною пістолета я поклав бар на рушницю, щоб здути, на підлозі, а не вгору. Lepot. я йду до капоту, а ноги на бетоні не будуть заморожені! Або покладіть його прямо під автомобілем. гаряче (або досить тепле) повітря піднімається через капот знизу, і залізо тепле, а ключі до рук не намагаються! Під час експлуатації циліндр так не засипається шаром шару INEA, і тиск не збільшувався більше 0,5 бар, а близько 10 см, що залишився в 27-літровому циліндрі, залишився (границя явно видно за рівнем INEA). Але після напрямку пістолета на повітряній кулі і нагрівальний тиск почав швидко і досяг 0,9. Але робота на 0,4 барі цілком задовольняла мене, тому я отримав тиск і постійно не зцілював повітряну кулю.

Остаточні висновки: 1. Раніше я хотів додатково придбати інфрачервоний газовий нагрівач для 4,2 кВт, а після того, як загальне розігрівання до нього, але після того, як фактичне використання гармат з регульованою коробкою передач змінювалася. На зниженому тиску гармата задовільно підтримує температуру (при зменшенні витрат газу), а обігрів потоком гарячого повітря в гаражі більш універсальний (ну це я так думаю).

Я багато читав, що в вихлопному вуглецю чорний і т.D., Спеціально вивчено симптоми отруєння окису вуглецю (пульсуючий головний біль тощо.). Так протягом 5 годин я не відчував жодних подібних симптомів. Хоча будь-яка вентиляція була. у воріт 2 запечених висять розміром близько 150600 мм (одна нижче і одна зверху).

За оцінками 27-літрового повітряного куля, буде достатньо годин на 10, максимум 15. Ненавмисний, так. Тому це падіння все ще куплено інфрачервоний по 2,5 кВт. Спонукала низька ціна.

Типи та особливості газових шлангів

Після придбання нової газової печі або при заміні старого обладнання буде потрібна гнучка зміна шлангу. Ви можете знайти лише п’ять типів цих комунікаційних пристроїв, але вони не популярні.

Причини низького рівня попиту на певні види газових шлангів вибираються в складності установчих робіт. І в деяких випадках, не закликаючи фахівця, це не будемо робити.

Найбільш затребувані гнучкі моделі включають таке люб’язне:

Чи є прокладки у місцях з’єднання газової гармати? З’єднувати.

подовжити, шланг, газової, гарматки

Газовий випуск: циліндри, адаптери, шланги, коробки передач

На додаток до гнучких моделей, можна зустріти сталеві та мідні труби. Вимоги, подані для підключення цього типу без рукавів, дуже відрізняються порівняно з гнучкими моделями.

Методи гальмування мідних труб відрізняються. Якщо монтаж проводиться методом твердого припою, необхідно використовувати виключно мідно-фосфорні контакти ПМФС6-0,15 та ПМФОЦр6-4-0,03. М’яка пайка в цьому випадку не допускається.

Інший спосіб зв’язатися з газовими трубами. установка шляхом натискання мідних арматури. Обчислювальна арматура для рукавів вибираються на основі коефіцієнта тиску труби. Якщо діаметр труби не перевищує 54 мм, дозволяють використовувати метод не визначального з’єднання.

Незважаючи на надійність з’єднання таких рукавів до газових пристроїв, вони мають ряд недоліків:

  • Встановити без спеціального обладнання не зможе, тому це буде необхідно викликати спеціаліста;
  • Місце розміщення буде стаціонарним, без можливості переміщення;
  • Працівно-інтенсивний процес зборів.

Такі методи використовуються нечасто і належать до необгрунтованого. Фінансові інвестиції будуть в кілька разів вище, ніж при використанні популярних гнучких шлангів. А також варто розглянути тривалість роботи. в цей час не буде доступу до постачання газу.

Особливості гумових рукавів

Гумовий шланг, розроблений головним чином для транспортування кисню, вважається рідкісним варіантом, хоча можна знайти його на ринку без труднощів. Його переваги мають багато: екстракт тиску в 20 атмосферах, доступна ціна, простота установки та не погана електрична ізоляція.

Однак, незважаючи на всі позитивні якості, пристрій вимагає особливої ​​пильності. Зверніться до поверхні поверхні рукава, що контактує з повітрям, а найменша крапля масла може призвести до перегріву шланга, і, відповідно, і швидкого відмови.

З застосування кисневого рукава полягає у відмові. це вважається залишком минулого, коли не було більше передових і безпечних продуктів. Особливо небезпечно встановити на кухні квартири багатоповерхового будинку. власника ризикує не тільки його життя, а й сотні нічого, не нагородження людей.

Якщо у котеджному, т.Е. Місце тимчасового розташування, використовує такий продукт, ви повинні бути особливо обережними та звернути увагу на його маркування, де слід вказати наступні параметри: клас продукту, внутрішній діаметр, максимальний допустимий тиск.

Візуальний огляд наявності дефектів у вигляді волоконних кадрів, тріщин та проколів волоконної рамки. наявність голій ділянок не допускається.

Характеристика гніздового продукту

Не погані рекомендації заслужили гумовий шланг. Це просте використання, недорога ціна, коефіцієнт високої гнучкості, багатий діапазон розміру (майже будь-яка довжина та діаметр), відмінна електрична ізоляція.

READ  Як заглушити котли твердого палива Vaedarrus

Недоліки включають слабку жорсткість матеріалу. продукт виготовлений з гуми, армований тканинними нитками. Незважаючи на це, сучасні технології, що використовуються для виготовлення моделі, допоможуть обслуговувати до 10 років.

Ще одна негативна якість. після короткого періоду часу, тріщини з’являються в каучуку, які є провідниками витоків Gase. Незважаючи на хороші показники ефективності, фахівці не рекомендують використовувати такий шланг більше двох років. Цей тип очей вимагати затребуваним для газових циліндрів у приватному будинку.

Специфіка підкріпленого зв’язаного

Продукт, посилений металевою сіткою, має багато загальної кількості водопровідних труб. структурна міцність сталі дає структурну міцність. Два арматури та різьбових заклепках, розташованих на кінцях рукавів, виконують роль кріплення елементів для шлангу та газової печі.

Явні переваги цього типу зв’язку. надійність. І для того, щоб забезпечити її безпеку, слід доставити діелектричні вставки між шлангом та плитою. Крім того, при установці використовуються прокладки з міді, алюмінію або інших м’яких металів.

Армовані рукави недорогі та прості у використанні. Гнучкість гуми та міцності металу успішно з’єднана в цьому продукті, яка служила збільшенням його популярності для використання в умовах життя. Експерти в нашій країні рекомендуються поступово відмовитися від їхньої роботи на користь більш просунутого варіанту.

Надійність сильфоната металевої сполуки

Найбільш надійна і міцна версія. сильфонний металевий шланг. Він використовується для підключення плитки до лінії газу, має високу коефіцієнт гнучкості, який досягається шляхом гофрування з нержавіючої сталі.

У той же час, під час складу, деформація внутрішнього поперечного перерізу рукава. Шланг можна подовжити до чотирьох разів. Все це відображається у своїй ціновій категорії. вартість продукту досить висока.

Стандартна довжина цього типу шлангів 1,5-2 м, діаметр нитки ½ або ¾ дюймів. Завдяки способу фіксації, шланги відрізняються закріпленням “горіх-горіх” та “горіха”. На додаток до добре зігнутої поверхні, вони здатні витримувати тиск у 6 атмосферах, а також можуть бути контактними з температурами від.50 до 200 ° С.

подовжити, шланг, газової, гарматки

Єдиним недоліком є ​​цінова категорія, яка перевищує п’ять разів своїх конкурентів.

Гнучкі сильфони поділяються на звичайну та металеву основу з нержавіючої сталі. Останні захищені двошаровим полімерним покриттям, що забезпечує високоякісний електричний захист. Він захищає матеріал від корозійного та кислотного впливу, а також від режиму високої температури печі.

Матеріал виготовлення цього типу газової підводки. нержавіюча сталь, що відповідає всім технічним вимогам ДСТУ. Через полімерне покриття, продукт захищений від дії різних сил.

Рукав забезпечує гарантію цілісності системи газу протягом тривалого часу. до 25 років. Електричний опір матеріалу досягає 1500 В, що є важливим, оскільки сучасні пластини забезпечують багату електричну функціональність.

Поради щодо вибору

Щоб прийняти правильне рішення, вам потрібно:

визначити точний діаметр і довжину необхідних рукавів;

зверніть увагу на внутрішній секцію;

Чого категорично не слід робити, то це купувати гумовий шланг. Будь-які трюки не дотримувалися своїх виробників, все-таки, цей матеріал залишається не стійким при високих температурах (він просто горить). Навіть не кожен метал підходить для видалення газів з теплового пістолета.

Ідеальний варіант заслужено вважається нержавіюча сталь.

Монтаж натяжних стелі

Техніка встановлення стелі ПВХ є певною складністю, але вона розробляється фахівцями до найменших деталей. Для роботи потрібно виконати кілька етапів:

  • Точні вимірювання приміщення та складання ескізу панельного малюнка.
  • Встановлення кадру (багет), до якого буде розтягуватися стеля.
  • Розігрівання приміщення та плівки ПВХ до 50-65 ° С, за участю встановлення теплового пістолета. Це найбільш відповідальна стадія, т.До. Від належного розігріву буде залежати від кінцевої якості всієї роботи. Якщо температура нагрівання недостатньо. полотно буде погано розтягнутим, якщо це більше, ніж потрібно. він не буде тримати кріплення і може втратити блиск.
  • Заправка нагріваного полотна в профілі.

Після охолодження плівка повертається до своїх оригінальних розмірів, а стеля абсолютно гладка. Застосування такого обладнання як газові гармати у ремонтно-будівельних роботах значно полегшують їх виконання.

Огляд: газовий тепловару Interskol TPG-15. Добре нагрівається, але вимагає підвищеної уваги при запуску.

Я використовую пістолет на третій сезон, керівництво ясно, HEES добре. Зараз кілька слів про особливості цього продукту.Перш за все, всі наклейки були вириті, вказуючи функції контролю рушниці. Були приклеєні скотч:

Далі. Відповідно до заявлених характеристик, теплова потужність коригується від 3 до 15 кВт, але на практиці, з повною обгорткою регулятора потужності, газопостачання зменшується не більше, ніж відсоток на 20, так що діапазон теплової енергії буде 12-15 кВт. Коли повітря в гаражі нагрівається досить, я покриваю клапан на циліндр майже до повного закриття, тим самим подача газу ще менше, ніж у мінімальному положенні регулятора живлення. Для належного налаштування я планую придбати регульовану коробку передач.

Я використовую 50-літровий газовий циліндр, і коли він наполовину порожній, газопостачання починає зменшуватися, і коли газ залишається більше відсотків від 15, полум’я в пістолеті від відсутності газу йде не так. Я точно не знаю, що це пов’язано, може бути погана якість газу, але я заправляю взимку на газовій автомобільній заправці. Або, можливо, це в коробці передач, так одночасно я перевірю, коли я замінюю його регульованим.

Моя найбільша претензія на цю гармату полягає в тому, що при температурі нижче 15 градусів морозу починається вентилятор гармату, не обертається до зазначених поворотів. Очевидно зависає вентилятор електродвигуна. Якщо пістолет запускається в цьому режимі, через кілька хвилин його тіло почне перегнати, і там недалеко від вогню! Одного разу я вирішив перевірити, чи буде вентилятор буде вивантажений, якщо ви запускаєте пістолет і чекаєте. Вірав. не обернувся, і тіло нагрівало так, щоб наклейки почалися розтопити:

Тепер під час запуску я завжди контролюю, щоб вентилятор нерозумний до правильних революцій. У той же час, якщо вентилятор заморожений, я нагріваю це, як це: я починаю пістолет протягом 10-20 секунд. Для того, щоб зігріти гармати, то покладіть вертикально вентилятор і приховувати поверх ганчірки.

Пари достатньо для теплого повітря, щоб піднятися до вентилятора електричного двигуна і здригнув його, після чого вентилятор негайно виграє імпульс.Я, звичайно, зрозумів, що недорогий пістолет не буде спустошений, але проблема з вентилятором дійсно небезпечно, особливо для користувача, який спочатку запускає його при низьких температурах, тому я не рекомендую цей термічний пістолет.

READ  Як розібрати Rowenta Fen

Пристрій для попереднього палива з фільтром

По суті, це опалювальний трубчастий нагрівач і фільтрувальний елемент, вбудований у невеликий металевий корпус. Через них проходить рідке паливо (очищене та нагрівання) і входить до камери згоряння. Використовується цей пристрій, як правило, на відкритому повітрі при низьких температурах з метою попереднього розігріву палива перед надходженням у пальник. Оскільки при мінус температура, паливо стає в’язким і може забити невеликі трубки, що призведе до неминучого поломки. Здатність та розташування установки написані в інструкціях для кожної гарматки, залежать від виробника та моделі пристрою.

Що необхідно для встановлення натяжних стелі?

Багато в чому, якість будівельних та оздоблювальних робіт залежить від інструменту, до якого вони виконуються.

Для установки натяжної стелі потрібен невеликий набір конкретного інструменту, решта. пристосування, що є у будь-якого майстра, що займається внутрішнім оздобленням приміщення.

Давайте розглянемо докладно всі необхідні інструменти. Структура презентації наступна: етап роботи. Необхідний інструмент.

Лазерний ґрунт. Для роботи в квартирах, котеджі досить недорогі моделі з діапазоном 30 метрів, точність вимірювання лазерного діапазону є дуже високою, помилка 3 мм. При роботі, наприклад, у спортивних комплексах, великих торгових центрах і т. D. Ви повинні придбати більш дорогі моделі з діапазоном 100 метрів. З бюджетних моделей ми можемо порадити дуже простий у використанні та високоякісним брендом “Skil”, від дорогих слід віддавати перевагу професійному геодезичному устаткування “Leica”.

Також зручніше виконувати вимірювання на спеціальних вимірювальних аркушах, цей аркуш має сітку для нанесення малюнка, містить таблицю з описом всіх функцій кімнати, тому ваш інсталятор не забуде таких важливих деталей, таких як обхід труб, Вентиляційні решітки та т. D. Виміряні аркуші виготовляються з самопіваючого паперу, щоб одна копія залишається з вами, а друга. У клієнту. Клієнт ставить свій підпис на вимірювання, що усуває суперечливі зміни в конфігурації приміщень та інших.

Маркування стін для монтажу багету. Для чіткого та швидкого виконання цього етапу роботи використовується лазерний рівень (рівень рівня). Також можливо, рівень білінг з порошковим мереживом з порошком, однак, цей метод є більш трудомістким і застарілим. Монтаж Багет. Пеоратор дуже важливий інструмент для здійснення багатьох будівельно-оздоблювальних робіт і повинен бути гарної якості, тому що навантаження на нього дуже велике і лише професійні моделі нададуть Вам гарні експлуатаційні якості та довготривалу роботу. Препарати з повним покриттям слід використовувати пилососом. Ми радимо вам звернути увагу на моделі таких виробників, таких як Bosch (професійний інструмент цього виробника, зроблений у синьому корпусі, інструмент для домашнього використання в зеленому випадку), Makita, Interskol. Препарати зігрівають температуру. Газовий пістолет і циліндр. Пістолет повинен бути потужністю щонайменше 30 кВт, часто в наборі з пістолетом, вже є датчик тиску, щоб контролювати кількість поставленої газу. Для зручності роботи з гарматою ми радимо подовжити шланг газу, щоб зручно підняти пістолет, а не зворушливий циліндр. Оптимальне співвідношення якості та цін. Це гармати під торговою маркою. Що стосується газових циліндрів, ми хочемо повторно згадати основи методів безпеки знову: взимку, розігрійте повітряну кулю до кімнатної температури до роботи. Це виключає вибух.

Регулярно проводьте огляд гумових шлангів для розтріскування та витоку газу! ! ! Встановлення напруги стельової тканини. Спочатку полотно висять на кутових суспензіях і тепло розігрівається, потім, починаючи з кутів, заправка тканини в канавки багету з спеціальними стратами. Спатули. прямий і кутовий. Кутові суспензії та шпателі. Спеціальні пристрої використовуються виключно у сфері натяжних стелі.

Шланг газовий гумовий GCH, довжина 2.5m

Довжина: 2,5 м; Робоче середовище: газ; Колір чорний; Матеріал: епдм гума; Підключення нитки: гайки / фітинги; Номінальний тиск: до 0,05 МПа; З’єднання: 1/2 дюйма.

Poweradoard для газових печей призначений для з’єднання газових пластин, газових приготування поверхонь, газових вітрів до системи постачання газопроводу в житлових квартирах, котеджах, будинках, а також на виробництві та комерційних територіях.

Сполука (гайка / фітинга): 1/2 “x1 / 2”.

Властивості: якість, легкість установки, достатня пропускна здатність, стабільність, надійність.

Легка установка: Підключення пластин вимагає менше витрат на оплату праці, ніж при підключенні металевої труби з газовою зварювальною машиною.

Пропускна здатність: Шланг з внутрішнім діаметром 12 мм має пропускну здатність, достатню для нормальної роботи газового обладнання.

Якість: підтверджено відповідними сертифікатами.

Надійність: шланг призначений для тиску до 10 бар, що значно перевищує значення тиску газу в лінії подачі. На заводському налаштуванні кожен шланг проходить тест на стенд високого тиску.

Довжина: шланги довжина від 100 до 500 см.

Комплект: шланг, паспорт, ущільнювальна прокладка.

Конструкція газового підведення забезпечує зручність приєднання газової плити до газопроводу за допомогою накидних гайок з різьбленням 1/2″ або сполучних муфт з відповідним різьбленням. Деталі з сталі та мають ефективний захист від корозії, покриття. цинк.

Газопостачання для побутових газових приладів, виготовлених з використанням гумових ГОСТ 9356-75 рукавів і працює в районах з помірним і тропічним кліматом при температурі навколишнього повітря від мінус 10 до плюс 80 ° С.

Кілька рекомендацій при покупці гнучкого шлангу для встановлення газової печі:

Перш ніж купувати гнучкий шланг, перевірте, який вихід на газовій плиті (розмір потоку, тато / мама, кут або прямий).

Випускниця плитки є прямим і кутом. Прямий вихідний. який буде дивитися на стіну або п’яний до дна (кут). Якщо прямо, то вам може знадобитися придбати кулер.

Не купуйте домашній шланг, або шланг на “блошиному ринку”. Використовуйте лише сертифіковані шланги для підключення. Стандартні газові шланги, як правило, чорні та гуми, мають паспорт з дозволом для установки.

Довжина гнучкого шлангу для підключення плитки може бути використана до 5 метрів.

Не фарбуйте шланг, як його фарба псує, з часом шланг тріщин. Щоб дати естетичний вигляд, ви можете використовувати акуратний. Тепер вони виробляються великим багатьма кольорами, і вони легко відкриті.

Заміна шлангу газу

Не використовуйте непотрібні зв’язки, ви можете вимкнути газову плиту (порушення технічних умов).

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS