Як покласти печі в ванну

Опції та технологічні печі Печі в заборону

Печі піч у ванні має свої тонкощі та особливості. Такий процес вимагає ретельної підготовки та мислення частин. Потрібно прийняти рішення щодо матеріалу, переліку інструментів і зрозуміти, як здійснюється перший протест структури.

Навіщо звертатися до духовки

Основна перевага металевих печей. вони виключно нагріваються і теплі повітря навколо. Але метал має невелику теплоємність, тому вона з однаковою швидкістю і охолодження. Тоді як цегла накопичує тепло, а потім довго і повільно дає це.

Інша причина думати про те, як поставити залізну печі в ванну цеглу, пов’язана з безпекою її експлуатації. O розпущений метал може бути сильно горіти. Горіння можна отримати і гарячу пар з випадкових бризок води. Крім того, це дає не надто приємне інфрачервоне випромінювання і висихає повітря.

Цегляне облицювання дозволяє усунути ці недоліки: збільшити теплоємність нагрівача, зробити його безпечним і зовнішньо більш привабливим. У той же час вартість всього дизайну буде значно нижчим, ніж традиційна цегляна печі, а зовнішній вигляд якомога ближче до нього.

Які функції виконують цеглу

Ви можете негайно ходити по недоліком і зрозуміти, чому цей будівельний матеріал потрібен у ванні біля печі.

 • Цегла. це матеріал, який накопичує теплову енергію. Це інерт, і тому він нагрівається довгий час і довгий час охолоджує. Хоча можна сказати про нагрівання, що не вистачає часу, щоб бути облицьовано кам’яну кімнату з вилочною плитою.
 • Використовуючи цегельну сорочку, ви можете вирівняти температурний режим всередині парного відсіку ванни, а також вологість повітря.
 • По суті, цегляна робота. це захист від сильних теплових та металевих поверхонь, що нагрівається до високих температур.

Наскільки важко планувати піч у ванній цеглу? Насправді, це звичайна цегляна кладка в Полкірпіч, з якої ви можете впоратися з власними руками, не викликаючи господаря кухаря. Звичайно, деякі нюанси виготовлених процесів присутні, але якщо ви їх знаєте, ви можете зробити все самостійно.

Серія укладання

Перш ніж почати атакувати вогнетривкі цеглини навколо металевої печі в ванні, потрібно виміряти розмір відступу від стінки печі до цегли. Встановлюючи залізна печі, слід використовувати додану інструкцію, в якій вказується розмір мінімальних прогалин. Їм потрібні так, щоб повітряне повітря здійснює вільний кровообіг і підтримував постійний теплообмін. В основному такі прогалини становлять від 5 до 10 см.

Крюкатий повинен бути виконаний у Полліпіч, у порядку шахового столу. Раніше незграбна цегла повинна бути ретельно розбита з води, після чого розчин наноситься на поверхню печі. Крім того, рішення застосовується до сусідніх цегли. Потім піч у ванні назавжди поблизу. Для вирівнювання шару розчину необхідно використовувати будівельну майстерню, і положення елементів можна змінити з легким натисканням дерев’яного молотка.

Щоб збільшити міцність, необхідно поставити арматуру сітку на поверхню кожного ряду таким чином, що він не виступає за цеглу. Після прокладання першого ряду ви повинні використовувати розчин для швів, тому що під час облицювання цегли часто брудний у вирішенні.

покласти, печі, ванна

Для здійснення безперервної циркуляції повітря навколо металевої печі в цегляному підкладці роблять отвори. Виконувати це по-різному.

Наприклад, в будь-якому рядку ви можете покласти цеглу не як завжди, але в іншому напрямку. Щоб максимально збільшити циркуляцію повітря на кожній стороні кадрування печі, слід залишити 4 отвори. Отвори, розташовані на дні кладки, забезпечують холодні повітряні сидіння, а повітряний повітря виходить через вершину. В результаті, обличчям до печі, має бути дорівнює верхній частині металевої печі.

Якщо виникає така потреба, то верхня серія може бути декоративним матеріалом. Крім того, ви можете виконувати цегельну роботу за допомогою декоративних елементів таким чином, щоб отримати будь-який малюнок.

Укладання металевої печі з печі: вибір матеріалів та пристроїв

Коли питання вирішено, ніж встановити плиту в ванні, відповідь є однозначною. цеглу, але яка цегла. тут вам потрібно вийти з властивостей кожного типу. Силікат для цієї мети не використовується. він знищується з температури. Шамот рідко використовується: і ціновий укус, і він швидко охолоджує. у нього є інші завдання. Використовуйте облицювання є ірраціональним. це тріщини. Не всі, але часто і половина красивого вигляду залишається.

Тепловий екран для печі роблять це самостійно

У виборі якої червона цегла поклала печі ванну, власник шансу вибрати. Але варто розглянути, що повна довжина димохідної цегли буде зігріватися довше, але вона охолоджує довго, т.Е. Добре висихає парову кімнату, яка для ванни дуже важлива. Ну, і це гідно. Повний робочий день або порожнисті. багато в чому залежить від того, чи є у вас фундамент під духовкою або як потужні дошки та відставання на сайті інсталяції екрана. Порожнисті ваги, зрозумілі, менше.

Цегла для ванни. Як встановити духовку

На додаток до цегли для облицювання печі в ванні, ви можете використовувати фаор Канат, натуральний камінь, краватку, мармур але це настільки рідкісні випадки, коли навіть фото такої ванни була досить складною.

READ  Як покласти волосся феном чоловікам

Що для встановлення печі в ванні? Може бути пластини талько хлорит

Фундамент або підлогу?

Відкриття металевого живопису починається з оцінки несучої потужності підлоги. Вам потрібно розрахувати вагу майбутньої кладки, множення кількості цегли в ряди за кількістю цих рядків і від ваги однієї цегли. Ми отримуємо вагу цегли. І ця вага буде додана до ваги печі та резервуара для води! Якщо вага менше 700 кг, ви можете зробити посилення відставання: прокладайте додаткові та носили їх головною основою. З недостатньо міцними відставаннями та високою вагою, найкращим варіантом виготовляється під печі окремого фундаменту.

Якщо фундамент не був підготовлений при будівництві ванни, вам доведеться розбирати підлогу, копати яму. Його глибина. на тому ж рівні з основою будівлі, його розміри. 15-25 см ширше, ніж розміри печі.

Перед тим, як покласти цегляний металевий печі підготувати фундамент

Фундамент печі повинна бути некогерентною, це означає, що якщо печі розташована поблизу однієї з несучих стін, між основою будівлі та печі повинна бути період щонайменше 5см. І зв’язує дві основи між собою. Відстань між ними заповнюється теплоізоляцією. Це зменшить втрати тепла, а парова кімната буде розігріватися швидше. Висота фундаменту під духовкою знаходиться нижче рівня підлоги на 10-15 см.

Після того, як фундамент сушіння (дні 30 днів не менше), він розміщується на ній у двох шарах, на вершині цегли, лише два ряди цегли, на вершині цегли (на глиняному цементному розчині), переміщуючи кожну цеглу до один з одним так, щоб шви перекриваються, лежачи на вершині цегли. Тепер фундамент для печі та екрана готова.

Перед тим, як зробити цегляну залізну плиту з підготовкою фундаменту

Навіть якщо відставання та дошка підлоги є достатньо потужними, щоб витримати вагу всього дизайну, без додаткової роботи, не робіть цього: потрібно зробити базу та встановити печі та для встановлення цегельного екрану. Такий негорючливий фундамент може служити:

 • металевий лист, який закріплений по шаху теплоізоляційного матеріалу;
 • Два ряди цегляної кладки, яка поклала на дерев’яну підлогу;
 • Жирна термостійка керамічна плитка, натуральний або штучний камінь і т.Р.

Коротко про рішення

Коли питання про фундамент вирішується, перш ніж покласти це цеглу залізну печі, потрібно вирішити рішення з рішенням. Найбільш прийнятним для укладання екрану буде простий глинистий розчин з додаванням піску. Це рішення для розміщення металевої печі готується таким же чином, як і для кладки цегляних печей, з урахуванням його жирності. Глина з глибини принаймні 2 метрів, замоче. Отже, в розчині тоді не сталося грудки та іноземних включень, глина в операційній стані витирає через сито. Піщані сита, змішані з пастоподібною глиною. В’язкість вибирається таким чином, що розчин не стискається з швів прикладання, але було достатньо пластик.

Рішення для укладання екрана не слід заповнити або плавати

Інший варіант. додайте 5-10% цементу в глиняний розчин. Тоді він буде добре і не вийде. Деякі власники ванних плит ставлять цегельні екрани на цемент. Вони не погані.

Ви можете використовувати готові сполуки для кладки, але не ті, що використовуються при укладі вогню та вогнетривких цегли: так що вони зазвичай тримали кладку, температуру в області 1000 o з. Тоді всі ці композиції є гріховими з вогнетривкими цеглинами в моноліті. Якщо такої температури немає (і де взяти його на екрані) розчин поступово загострюється і виливається з швів.

Товщина та вид на цегельний екран, технологія кладки

Експерти стверджують, що печі повинна бути розміщена в Полкірпіч. Це найкращий варіант. Ви можете зробити екран у цеглі, але це буде дуже довго. І під такою стіною потрібен фундамент. Ви можете зробити чверть цегли, і навіть у розряді. залишаючи “вікна”. У цьому випадку пароплав буде швидко, але випромінювання буде досить жорстким. Тут кожен вибирає, що він більше підходить, але в будь-якому випадку, відстань між кладкою та стінками металевої печі повинна бути в межах 3 10 см.

Навіть з твердим екраном ви можете прискорити потепління пари. Для цього, в кладці залишити спеціальні вікна, в яких або вставляють двері печі або просто закривали цегли. Якщо вам потрібно швидше підігріти парою, відкрийте двері або вивезти цегли. Гаряче повітря активно проходить у пару. Після того, як температура стає прийнятною для вас, двері закриті. Тепер паринка майже не, температура буде стабільною.

Інший варіант, в якому тверде випромінювання зменшується, і повітря швидко нагрівається: ви можете залишити відкриту передню частину (це, якщо плита повністю в паровій кімнаті).

Укладання цегляної металевої печі обертання

Як встановити духовку в ванну цеглу

Якщо екран є твердим, у першому або другому ряді, потрібно залишити два отвори для прискореної конвекції та нагрівання з кожної сторони. Потім ці отвори повторюються у верхніх рядах. Теплий повітря залишить верхніх отворів і швидко зігріти ванну. Якщо печі дуже потужна (наприклад, теклярні печі використовуються лише з цегляним екраном), ці отвори можуть бути оснащені стандартними каштановими печами та регулювати температуру в паровій кімнаті. Про те, як атакувати металеві печі “Teklar” видалено навіть відеоматеріал.

З практичних рекомендацій, додайте це через число або в кожному вам потрібно покласти армуючу сітку, щоб екран був довговічним. Позиція цегли так, щоб шов попереднього рядка закритий цеглиним у наступному (кладці з переміщенням або одягом). Це буде більш зрозуміло, буде все, якщо ви подивитеся на фотографію.

READ  Соковитискач binatone je 800 як розібрати

Цегляний екран з численними вікнами більш підходить для сауни

Слід дотримуватися стандартних рекомендацій: перевірте вертикальну кількість кутів з підламкою, кожен рядок на горизонтальному рівні.

Верхня духовка часто залишає відкриту. Якщо відкритий тип, то випромінювання пом’якшує каміння. Якщо ви все ще занадто гарячі, ви можете покласти металеву сітку, виготовлену на готовому екрані з маленькою клітиною, і покласти каміння для ванни. Але цей варіант дещо незручний для підтримки печі: кожен раз, коли ви повинні знімати все. Тому що частіше або найвищі залишити відкритим, або перекривайте сітку з каменями тільки частина печі.

Укладання цегляної печі та димоходу

Якщо ви повинні вирішити, як поставити круглу печі з цеглиною, тут не буде спеціальних змін дизайну. Просто з круговою укладанням, вентиляційні отвори повинні бути симетрично і приблизно однакова відстань один від іншого, як би сталося при розміщенні прямокутної печі. І строго спостерігають за відстань між цеглиною і плитою!

Встановіть круглу печі, це трохи складніше, але принцип однаковий. Тут, до речі, верхня частина сітки закрита, а на нього покладаються камені

При достатніх цегли, однакові правила застосовуються. Додано лише момент виконання в укладання отворів під паливом та підгіркими дверей. Перекриття цих отворів робить два сегменти сталевих кутів, розташованих за межами та всередині кладки.

Як покласти круглу духовку цеглу. Схема

На закінчення, я хотів би додати, що всі описані дії можуть бути виконані, а не обов’язково високотехнологічні професійні. Зазвичай все робить свого власного майстра. Зрештою, обсяг кладки мінімальний, а вимоги до якості кладки не є найвищим.

Параметри будівництва екрану

Щоб вирішити відповідь на те, як правильно і як цегла повинна закласти печі для ванни, потрібно розглянути всі існуючі класифікації.

 • Одна штука. заважає циркуляції, що зменшує швидкість нагріву;
 • Spotchard. цегляні місця з отворами, такий вид зменшує якість скринінгу;
 • Екран з дверями у верхній і нижній частині є ідеальним варіантом з можливістю регулювання конвекції.
 • Розмір. збільшує час нагрівання каменів і споживає багато сировини під час будівництва;
 • У Полкірпіч. найбільш підходящий варіант з твердою стінкою та ранним нагріванням;
 • У кварталі камінь. має гарну потепління, але сила кладки зменшується.

Варто відзначити, що занадто нестійкий варіант може бути виправлений за допомогою підкріплення спеціальною мережею, але все-таки вона не виходить з тонкостінного сполучного зв’язку без хорошого навчання.

Як покласти металеву печі в ванну цеглу?

Ваня Як покрити металеву печі в Ban цегла?

Поряд з такими перевагами, як надійність, простота в експлуатації і довговічності, металеві печі відрізняються і не менш серйозні недоліки: швидко охолодити, сушать на повітрі і небезпечним через наявність дуже гарячих стінок. Але якщо ви хочете встановити таку печі в ванні, ви не обов’язково викладаєте свої мінуси. всі вони можуть бути виправлені, якщо ви поклали цеглу печі. Ми пропонуємо зрозуміти, як зробити це компетентним.

Підбір матеріалів робітників

Для облицювання металевої печі будь-яка цегла не підходить. бажано використовувати червоний повний робочий день, оскільки це те, що характеризується термостійкістю. Альтернативно, вогнетривкова керамічна цегла часто використовує. це практично не поступається якісним червоним, але він має більш вражаючий вигляд, і тому дорожче. Для укладання цегли вам знадобиться спеціальна глиняна суміш. Його не обов’язково купити. ви можете приготувати себе. Для цього вам потрібно: 1 частина звичайної цементної суміші, 1 частина попередньо закритої шамотної глини, 4 шт ретельно очищеного піску та води. Всі компоненти повинні ретельно перемішати до стану однорідного розчину. Розбити шматки, використовуйте дерев’яний трам.

Порада. Якщо ви не хочете особисто змішувати розчин укладання, ви можете придбати готову суміш: або цементно-піщаний, або клей для роботи з порцеляном.

Підготовка фундаменту

Вага облицювання цегли може досягати декількох сотень кілограмів, оскільки робочий матеріал нелегкий. одна цегла витягне 3,5 кг. Тому, перш ніж покласти, потрібно піклуватися про хорошу основу, яка витримає оздоблювальну структуру. Звичайна база ременя підходить тут:

 • На виконанні розмітки копати траншею 25 см в глибину.
 • Залити траншею з макіяжем цементу і поповнюють 10 см.
 • Знайдіть отриману основу, вирівняйте його з рівнем будівлі та залиште сухим.

Відкриваюча плита

Перед тим, як покласти цеглу, вам потрібно замочити у воді протягом 30 хвилин. Пам’ятайте, що суха цегла має властивість витягування вологи з глиняного розчину, тим самим робить його слабким, вільним і короткочасним. Також не забудьте обігнати печі з пластиковою плівкою, щоб захистити його від суміші.

 • Виконайте лінійну оцінку фундаменту для укладання. Для позначення кутів ви можете встановити вертикальні смуги або просто керовані нігті.
 • Починаючи з кута, покладіть перший рядок цегли вздовж позначеної лінійки для риболовлі комарів на попередньому застосуванні рішення. Між собою цеглу також швидше. Положення матеріалу. плаф. Товщина кладки. пилпіч. Після фіксації першого ряду ми косимо його на зображенні та видаляємо надлишок розчину.

Порада. Оптимальна товщина шовного шва становить 3-5 мм.

 • Від того ж кута, почніть укладання другого ряду на розчин. використовувати не цілі, а половину цегли. Обов’язково виїжджайте в кожну стіну другого ряду двох циркулюючих отворів шириною у Полотокці.
 • Третій рядок складається з твердих цегли, четверте. з половини, п’ятому. з цілих чисел і так далі. Чергування рядків, побудувати цегляний дизайн необхідної довжини. не вище печі. У передостанньому рядку взяти дві з однакових вентиляційних отворів, як у другому. Не забудьте залишити безкоштовні “вікна” на рівні дверей пальто та вогню.
 • Коли рішення водіння, прочитайте кладку.
READ  Як покласти тарілку OSB на підлогу

Як ви можете бачити, якщо ви готувалися до роботи та виконувати все відповідно до інструкцій, то не важко зробити металеву печі з цеглиною у ванні. Але ефект цієї простої процедури буде вражаючою. ви позбудетеся всіх фундаментальних недоліків його залізної печі.

Як не можна посадити у ванні

Інструменти та матеріали

Процес кам’яної цегли не відрізняється труднощами і досить під владою навіть новачком. У процесі вам не потрібен конкретний інструмент або матеріали. Потрібно підготувати все відразу, щоб не працювати в магазині для відсутнього інструменту.

 • Майстер. Латунь наноситься сумішшю, а також видаляють її надлишок з поверхні цегли;
 • Молоток з лезами необхідний інструмент у будь-якій роботі з каменем. З одного боку, молоток дозатора набагато звичайний, з яким камінь набагато зручніше працювати з. І з іншого кирк, який буде потрібно, щоб розділити цеглу;
 • Для суглобів швів вам знадобиться спеціальна суміш. Отже, поверхня буде виглядати більш привабливою, а також додає до сили структури;
 • Скручений шнур для перевірки кладки. Відповідний продукт від Capron або Leske. Шнур повинен бути видимим неозброєним оком;
 • Дерев’яна рейка з секціями. Це також називається квартирою. Це необхідно для застосування маршрутизації рядків серії;
 • Контролювати навіть вертикальну вертикальну воно, це займе слину;
 • Для додаткової перевірки горизонтальних рівнів використовуйте рівень. Для більш точних вимірювань він додатково використовується;
 • Щоб підготувати рішення, вам знадобиться відро і лопата для замішування.

Найважливіший матеріал у процесі кладки, звичайно, цегли. Тому під час його покупки не потрібно приймати перший варіант. Цегла повинна бути довговічною, щоб служити протягом багатьох років. Найважливіший критерій вогнетривкої, без цієї характеристики, неможливо використовувати цеглу. У той же час це повинно бути щільним, не порожнім.

Поява не фундаментальна, придатна як цегла з малюнком, і абсолютно гладка. Рельєфна цегла служить декоративним декором, і це виглядає набагато ефективніше.

Кількість матеріалу розраховується при розрахунку розміру пічки плюс основи. Якщо планується розширення, цей параметр увімкнено. Димохід також вступає. Таким чином, загальна площа поверхні розраховується і ділиться на стороні однієї цегли. На всякий випадок, купуйте трохи більше, відсоток від 15, у разі пошкодження або неправильних розрахунків.

Цегла закладена на спеціальному розчині. Його характеристики також повинні відповідати. Вона повинна бути стійкою до високих температур, а не тріска. Розчин можна зробити самостійно або купити готову суміш. Перший варіант підходить для тих, хто натрапив на такий вид роботи. І якщо у своїх здібностях немає впевненості, краще купити готовий варіант. Пам’ятайте, що його якість, і термін служби залежить від якості суміші.

Якщо ви все ще вирішили зробити рішення самостійно, то підготуватися до того, що це можливо з першого разу, це не буде працювати. Суміш слід виготовляти в чітких пропорціях і занурюватися до певної консистенції. Лист гідроізоляції годується під основою печі. Вона повинна бути стійкою до високих температур. Найчастіше використовується каучук.

Процес обробки

Цегляне устаткування для створення тепла екрану майже така ж, як і побудова самих цегляних печі.

Важливий! Головне. ідеально вирівнювання першого ряду.

Після цього ви повинні перейти до блокування кутів, не забуваючи, щоб зв’язати ряди цегли.

Не потрібно поспішати, тому що рекомендується зробити укладання протягом 2 днів. Це пов’язано з тим, що в перший день необхідно вирівняти основу і покласти лише 5 рядків. І на наступному, перевірка попередньої усадки, викласти залишки 8 рядків.

Важливий! Для кращого зчеплення розчину з цегли, вам потрібно занурити кожну гальку на 12-15 хвилин у солоній воді.

Не забувайте про контроль над горизонтальним і вертикальним у закладених рядах.

Було б приємно використовувати сталеву дріт або сітку як одягання кутових цегли. Ви також можете зміцнити арматуру або скловолокно. У останньому варіанті здійснення, монтажний ремінь може бути виготовлений на поверхні рядка з метою вбудовування 4-Ex міліметровий пластик. Щоб відремонтувати цеглу шамот, краще скористатися перевагами залізних матеріалів.

Літак найкраще виконувати у вигляді добре з наявністю 2 ряду вікон: у верхній частині і в середині будівництва. Ідеально підходить, коли цегла використовується як перемичка, поміщена на якийсь кут до стіни. Завдяки такому дизайні, повітря в розриві починає рухатися краще, що призводить до зменшення температури всередині свердловини, виключаючи, одночасно, надлишкове нагрівання повітря всередині пари.

Структури з наявністю обробки всередині свердловини, використовуючи ванну, дуже популярні. Цей параметр не дозволяє водяним бризком з каменів до розриву між екраном і духовкою. І це добре, тому що гаряче сором і, крім того, червона цегла легко знищується гарячою водою.

Печі металева ванна непроста для краси. Згідно з численними відгуками, завдяки цій події, атмосфера в паровій кімнаті значно покращилася. І це незважаючи на те, що площина цегли кожний власник ванни може самостійно, якщо немає можливості побудувати цегельну духовку. Тому робота буде завершена мінімальними фінансовими витратами, якісно, ​​з результатом того, що ванна буде мати не тільки привабливу форму, але і корисною для здоров’я внутрішньої теплової ситуації. хай щастить!

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS