Як покласти тарілку OSB на підлогу

ОСБ плита можно ли стелить на пол.Влагостойкая применение для пола. OSB floors osb плита пол

Вибір необхідної товщини OSB-плитки

Для підлоги можна використовувати листи товщиною 9 мм

Для того, щоб підставити підлогу, виконується Slab OSB на відстані з власними руками, не поступалася міцності стяжку, необхідно правильно вибрати товщину листів і співвідноситься з кроком відставання. Матеріал з пресованих чіпів є сильнішим твердого дерева, тому співвідношення в цьому випадку дещо інше.

Для підлоги можна використовувати листи товщиною 9 мм. З цим розміром пластини, крок між підшипниками не повинен перевищувати 25 см. Товщина 16 мм відповідає кроку відставання 35-40 см. Лист товщиною 22 мм не буде прогресувати, коли відстань між барами до 60 см. У випадку бару, 80-90 см буде відповідним товщиною 25 мм.

Важливий! Слід зазначити, що з збільшенням товщини листа його значення значно зростає. Для розрахунку найбільш сприятливого варіанту співвідношення деревини/листа OSB, ви повинні відповідати декількох варіантах. Ви можете враховувати ширину ізоляції, відповідно, зручну відстань (крок) між підшипниками, і насправді вибирають необхідну товщину плитки.

Підлоги підлоги з бетонних плит OSB потрібна для вирівнювання поверхні та обробки стадії роботи з паркетом, лінолеумом, ламінатом, керамікою або килимом. Процес необхідний для:

 • вирівнювання поверхні основи та усунення крапель висоти;
 • створення надійної теплоізоляції та гідроізоляції в приміщенні;
 • Захист від зовнішнього шуму. він забезпечується тришаровою структурою OSB Plates.

Орієнтований на покриття, орієнтований на чіпстоп, збільшує термін служби підлоги, за винятком передчасного зносу, коли бетон з бетоном. Підлоги OSB підходить у будівлях, розташованих у регіонах з жорсткими зимами, з відомими дефектами поверхні, для ізоляції від несприятливих факторів (цвіль, гризунів). Бетонні підлоги з USB-пластинами в порівнянні з альтернативними попередніми варіантами роботи перед застосуванням оздоблювального покриття буде менш дорогим.

Переваги та недоліки матеріалу

 • Водостійкість та збереження форми після змочування;
 • Підвищена звукоізоляційна та вогнестійкість;
 • Стійкість до форми, гниття та грибів.

ОСП Листи для підлоги покриті будь-яким типом фарби або лаку, легко склеєні та ділиться на частини. Характеристика матеріалу, пов’язаного з прийнятною ціною. гарантія популярності при застосуванні в будівельних та оздоблювальних робіт.

Основним недоліком панелей OSB є шкода формальдегіду, висвітлюється в навколишньому середовищі. Бажано застосовувати OSB з класом викидів нижче E1, він забезпечить безпеку в квартирі, що особливо важливо для лікарень та дошкільних закладів.

Як поставити OSB: Підготовка дерев’яної підлоги

Перед укладанням тарілок OSB необхідно правильно підготувати стару дерев’яну підлогу. На початковому етапі потрібно перевірити його стан. Візуальна інспекція здійснюється за наявність дефектів. великі тріщини, гнилі або барабани. Далі загальний рівень підлоги перевіряється, депресії та виступи в деяких розділах. Також потрібно вивчити стан прикріплення дощок до Lagas. є рухливість підлоги, невдачі, а також екрани.

Покладання rosp plates безпосередньо на старому дерев’яному підлозі дозволяється лише у тому випадку, якщо не виявлено дефектів, основа надійна і сильна, немає слідів гниття та грибкових утворень. У цьому випадку підготовка підлоги вимагає наступних операцій:

 • Шліфувальні або циклічні дошки на вершинах, а в депресіях встановлюються підкладка. максимальна різниця висот не повинна перевищувати 10 мм;
 • Якщо незначні дефекти виявляються на окремих дошках, рекомендується їх замінити;
 • Всі кришки нігтів ретельно накопичені;
 • Дошки додатково прокручуються самолюбністю до відставання;
 • Поверхня обробляється антисептичними засобами.

Такий варіант підготовки є найменш дорогим і швидким, але не гарантує довговічності. Зрештою, існує небезпека, що руйнування або гниття структур носіїв почалися під підлогою. Тому рекомендується завершити поверхню дерев’яної підлоги для оцінки стану підземного простору. У цьому випадку можливість повного ремонту або заміни відставання, а також додаткова ізоляція.

READ  Який посуд підходить для посудомийної машини

Як вибачити OSB (OSP) на дерев’яній підлозі

Незважаючи на те, що якість ДСП перевершує характеристики ДСП, цей структурний матеріал не підходить, як оздоблювальна підлога:

 • Між листами, необхідно залишити розрив 2. 5 мм, щоб уникнути вікопання при розширенні температури;
 • Шви поруч з герметиком, зменшують естетику конструкції покриття.

Тому OSB частіше використовується як чорна підлога:

Платформа OSB може зберігатися на підлозі.Вологостійка заявка на підлоги. OSB підлоги OSB Plate Paul

 • Пластини мають досконалу рівноправність, що дозволяє вирівняти їх з головної дошки, деформованої від тривалої експлуатації;
 • Тверда поверхня листів OSB підходить для підкладки невеликого формату, який не може бути поставлений на необрізу, не порушуючи площину;
 • Пластини мають стабільну геометрію та самодостатну здатність, тому їх можна посилити з грубим підлогою з рідкісним лагом або невеликою товщиною підлоги для збільшення просторової жорсткості та вантажопідйомності.

Після прокладання поверхні ОСП виявляється гладкою і має високу несучу здатність.

У той же час необхідно знати, як зафіксувати листи OSP до підлоги/відставання, щоб використовувати зміщення швів у сусідніх рядах.

Є орієнтована ДСП декількох типів:

покласти, підлогу

Важливий! Оскільки проект підлоги має низьку ремонту, вона забороняється використовувати OSB-2. Пластини додатково обробляються антисептичним та гідроізоляційним матеріалом.

Основними характеристиками орієнтованого ДСП є:

 • Щільність. 630 кг/м³;
 • теплопровідність. 0,13 Вт/мк;
 • Розширення лінійних. 0,15% з вологістю 70%;
 • Пряма. 0,6 мм/м;
 • перпендикулярність боків листа протилежного. протягом 3 мм;
 • Відхилення товщини становить 0,3. 0,8 мм (полірована, не оброблена, відповідно).

Порада! Виробники виробляють пластини різних розмірів, які повинні розглядатися при покупці, зменшити відходи відходів для певних розмірів та конфігурацій кімнати.

Kd.i: ОСБ на пол, технология укладки.

Технологія Montaja

Щоб правильно покласти листовий матеріал над існуючою бойовою підлогою, потрібно виконати умови:

 • Перегляд бази замінюється гнилі відставання, дошки, символи усуваються, наявність ізоляції, паразоляційна мембрана на вершині його та гідроізоляції під ним, просочення антисептику та антипірену підлоги оновлюється;
 • Макет, як правило, з довгих стін, зсув органу човника в сусідніх рядах щонайменше від 30 до 40 см;

Важливий! При прокладці паркету, ПВХ плитки, інші лінії малого формату капелюхи самонарізуючих гвинтів, необхідно для загострення.

Рекомендації щодо укладання

Залежно від типу обробки покриття підлоги, OSB Plates орієнтовані на дерев’яну підлогу не те ж саме:

 • Для декоративних матеріалів малого формату, воно повинно бути передбачено для плитки, плитки ПВХ не збігаються з суглобами тарілок OSB;
 • Вибираючи ламінат, язик, занурення або паркетну дошку Рядку OSB, краще мати можливість описувати довжину довжини фінішу або під кутом 45 градусів для діагональної макета (доречний у приміщеннях з дефектами з геометрії стіни).

Порада! На OSB дозволено застосувати стягнення з CPS або масового сексу. Однак поверхня орієнтованої ДСП повинна бути готова готуватися до гідроізоляційного матеріалу, щоб уникнути витоків до нижнього поверху та набряку найбільш структурного матеріалу.

Ремонт обробки підлоги

Основною проблемою пансіонату стає підлогою або декілька дощок, в яких поперечний “горб” з’являється під час періодичної зміни вологості або під час процесу сушіння. Це призводить до збільшення бюджету ремонту:

 • Поверхня підлоги стає нерівномірним “гребінцем”;
 • OSB Plates ґрунтуються на підлозі не всім поверхнею, але тільки в контактах з “горбами”;

Іншими словами, ви повинні використовувати товщину OSB від 22 мм. Вказана проблема може бути вирішена шляхом попередньої шліфування або основної основи:

 • Шліфувальна машина або цикл буде згладжувати “хвилі”;
 • Площа контакту чорного поверху шарів різко зросте;
 • Ви можете зробити орієнтовані сляби ДСП до меншої товщини.
покласти, підлогу

Однак це не завжди можливо з невеликою товщиною існуючого покриття підлоги.

Верхній шар чорного поверху з OSB

Дерев’яні пластини відмінні для верхнього шару чорного підлоги, оскільки вони збільшують характеристики продуктивності структури:

 • забезпечити рівну базу для покриття підлоги;
 • збільшити просторову жорсткість та силу основи;
 • Зменшити складність і матеріальну інтенсивність роботи.

На відміну від половинок, самонарізуючи гвинти в OSB пластини строго вертикально. Коли нахил апаратного забезпечення може відбутися зміна геометрії, матеріал викривлення з часом.

READ  Як покласти печі в ванну

Основні проблеми виникають, коли протилежні стіни є диспаленими (трапеція замість прямокутної форми кімнати). У цьому випадку необхідно розмістити існуючу дерев’яну підлогу, щоб обрізати лише перші рядкові пластини:

 • По довгій стіні кімнати осьова риболовна лінія заявляється;
 • Залежно від розміру пластин паралельно, розмітка зроблена;
 • Край аркуша OSB, кон’югований зі стіною, обрізаний ручним рухом або електроінструментами;
 • Друга та наступна ряди складаються на маркування без обрізання, беручи до уваги витіснення поперечних швів;
 • Останній рядок викладений аналогічним способом дати листи трапеції.

Таким чином, матеріал дизайну OSB підходить для створення верхнього шару чорного підлоги та для ремонту фіксованого підлогового покриття з безтраншейної дошки, якщо демонтаж цієї облицювання з якоїсь причини не рекомендується в приміщенні. При виборі орієнтованого ДСП, сильно інтенсивність роботи працюють, домашній майстер повністю обліковується існуючим інструментом “Арсенал”.

Порада! Якщо вам потрібен майстрів для ремонту підлоги, для вибору фахівців є дуже зручне обслуговування.Ро. Просто заповніть деталі замовлення, самі майстри будуть відповідати, і ви можете вибрати, хто співпрацювати. Кожен спеціаліст у системі є рейтинг, огляди та приклади роботи, які допоможуть з вибором. Виглядає як міні-тендер. Додаток для безкоштовного і не зобов’язує. Працює практично у всіх містах Росії. Без вашого бажання, ніхто не побачить ваш номер телефону, і не зможете зателефонувати вам, поки ви не відкриєте свій номер до певного спеціаліста.

Якщо ви магістр, то перейдіть до цього посилання, зареєструйтесь у системі, і ви можете отримувати замовлення.

Підготовка поверхні для роботи

Правильна установка пластин на проекті бази передбачає свою попередню підготовку. В іншому випадку під час операції Creak може виникнути, з’явиться відхилення. Підготовка забезпечує такі роботи:

 • Ревізія. Вони повинні бути вивчені для великих тріщин, гнилі місця. Підсвічування підлоги, деформованих продуктів. Додатково перевірте стан теплоізоляції. Вона не повинна бути божевільною, пошкоджені комахи або гризуни, мокрий. При необхідності він повинен замінити.
 • Перевірка перевірки. Для цього використовуйте правило, рівень будівництва. Інструмент встановлений таким чином, щоб він був через дошки. Якщо існує розрив між основою та рівнем, ця деформація повинна бути усунена. Якщо це не зроблено, тонкими пластинами можуть прогресувати і приймати форму. Укладання паркетної дошки або ламінату буде неможливим. Товсті пластини не зможуть міцно підходити до грубого підлоги, тому через деякий час після встановлення база почнеться скрикувати.
 • Вирівнювання підлоги. Цей процес здійснюється двома способами. Перший передбачає повне демонтаж пошкоджених елементів і їх заміну. Однак цей варіант не дешевий, так рідко використовується. Найкраще рішення є основою основи. Це вимагає спеціального шліфувального обладнання. Однак цей метод вирівнювання є прийнятним, якщо різниця у висоті не надто велика.
 • Перевірка статусу відставання. При необхідності потрібно замінити пошкоджений елемент або змінити відстань між ними.
 • Обробка захисних композицій з дерев’яними елементами. У цьому випадку використовуються антисептики та антипірени. Ці речовини захищають дерев’яні вироби від пошкодження комах, гниття. Антипірени підвищують стійкість всього дизайну для запалювання.

Нарешті, очистіть проектну базу за допомогою конструктивного пилососу.

Як укладається OSB на бетонну підлогу: технологія, як поставити OSB без відставання під лінолеумом

OSB, що лежить на бетонній підлозі. простий і ефективний спосіб вирівнювання будь-якої поверхні для подальшого підлоги різних видів оздоблювальних матеріалів (лінолеум, паркет, ламінат, килим та т.D.). ОСБ. орієнтована дошка, орієнтована на російську абревіатуру, перекладається в російську абревіатуру, яка перекладається як “орієнтована ДСП” (тому це не буде більш правильно OSB, але OSP, але перший варіант має довго і міцно прибув до словника).

Пластини досить популярні будівельно-оздоблювальні матеріали. Використовується при проведенні широкого спектру роботи для вирівнювання, ізоляції, інших завдань. Орієнтована ДСП являє собою лист, виготовлений з 3-4 шарів деревних чіпів (тонкі чіпси), які очищають смолами з додаванням борної кислоти та синтетичного воску. У шарах плити, чіпси мають різну орієнтацію: у внутрішній поперечному, у зовнішньому. поздовжнім.

Завдяки особливостям виробництва пластин отримують досить сильні та стійкі до різних впливів, довговічні та ідеально підходять для вирівнювання підлоги.

Особливості OSB

Орієнтована ДСП. це свого роду багатошаровий пиріг, а точніше. сендвіч, що складається з трьох або більше шарів. Два з них (як правило, верхня і нижня) складаються на основі структури пресованого дерева. Особливість продукту. це порядок укладання впускних елементів, які розташовані уздовж заготовки у зовнішніх шарах і поперечно. у внутрішньому.

READ  Як покласти печі в камінь ванни

Саме з цієї причини деревні тарілки отримали своє ім’я (OSB на англійській мові означає “орієнтований ДСП”). Особливістю пластин є те, що структура чіп просочують зміцнюючими композиціями, такими як віск, борна кислота або спеціальні смоли. Є ізоляційні прокладки у вигляді пластин пінополістирольної піни або пінополіуретану;.

 • Висока вологість. Характеристики цього продукту роблять це не залежить від ефекту атмосфери. Навіть при тестуванні, в умовах занурення матеріалу у воду протягом дня набряк становив 18-26%, тоді як руйнування не виявлено, а сила піч була збережена;
 • Простота використання. Оскільки продукт має легку вагу, для установки не потрібне додаткове використання механізмів підйому. Виконувати роботу над укладанням, зможе абсолютно кожен;
 • Сила і довговічність. Пластини OSB володіють спеціальними властивостями, здатними витримувати навіть екстремальні умови. Крім того, через багатошаровий продукт, матеріал утримує будь-який тип кріпильних елементів (нігтів, самодостатність, дюбеля та ін.);
 • Низька вартість. Товари мають оптимальне співвідношення ціни. якість;
 • Широка сфера застосування. Пластини використовуються для облицювання зовнішніх та внутрішніх стін, основних пристроїв покрівлі, вирівнювання покриття підлоги, а інший;
 • Екологія. Високоякісна пластина з надійного виробника на 96% складається з натуральних матеріалів.

Приклад укладання панелей OSB на старій дерев’яній основі

Щоб розібратися в технології, перш за все, вам потрібно оглянути старий підлогу. Залежно від того, чи хочете ви залишити існуюче покриття або демонтаж, залежить від процедури.

Установка OSB на існуючому дерев’яному підлозі

Якщо ваш старий підлогу не скрипуть, не містить глибоких і широких отворів, немає гриба та форми, ви можете безпечно покласти дерев’яні тарілки на існуючому покритті підлоги. Однак необхідно підготувати підлогу до подальшої роботи. Необхідні тріщини та недоліки, виступаючі частини, перевірка, перевірте роботу з рівнем довідки. Тільки після цього ви можете почати піднімати тарілки.

Увага! Якщо існують перераховані дефекти існуючого підлоги, то не рекомендується підвищувати osb plates, перш ніж усунути недоліки, тому що скрип з установки нового дизайну не зникне. Гриб і цвіль продовжать процес гниття та розпаду дерева. У таких випадках необхідно розібрати старе покриття, залишаючи відставання і покласти товщу пластину.

Підготуйте Павла, почати лежати ОСБ. Ми переходимо до процесу з самого кута приміщення. Щоб забезпечити чітке придатність матеріалу, ви можете вирізати дерев’яну плиту з однієї або декількох сторін. Ріжучі конструкції послідовно, ретельно вимірюючи площу кімнату, а відстань, де пази та отвори для спілкування, кути та інших.

Шапки самовідданості повинні бути перетягування в плиту протягом декількох міліметрів

Слід мати на увазі, що в процесі експлуатації в матеріалі можуть бути обсяги. Для перешкод для формування хвилясті, під час встановлення дизайну показано, що він залишає розширення прогалин у наступній кількості:

Монтаж OSB повинна бути прикріплена до довідки гвинтів і нігтів на відстані 35-60 см один від одного. Покриття буде кращим, якщо матеріал фіксується не тільки навколо периметру, але і на діагоналі продукту.

Особливості вибору

Зараз ринок має великий вибір OSB, який характеризується їх властивостями та характеристиками.

Для того, щоб зробити правильний вибір, слід дотримуватися наступні рекомендації:

 • Найбільш якісними продуктами вважаються продуктами канадських та європейських виробників, вона виробляється в сучасних технологіях та відповідає стандарту E1 (екологічна безпека);
 • Найкраще, якщо укладання (кріплення) OSB-3 здійснюється на підлозі;
 • На бетоно-покритті необхідно використовувати пластини товщиною до 10 мм, для дерев’яного покриття, їх товщина залежить від відстані між відставанням.

Розмір стандартної пластини OSB становить 2440×1220 мм, тому необхідна кількість розраховується на основі місця розташування, щоб отримати мінімум відходів. За допомогою циркулярної пилки легко скоротити необхідний розмір, не рекомендується використовувати електролізинг для цього, оскільки не завжди можна отримати плавне скибочку.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS