Як розібрати Blender Polaris PHB 0753

Як відкрити блендер Polaris

Реєстрація Вхід. Поштові відповіді. Питання лідерів, які ми літаємо в просторі зараз! І швидкість 30 км на секунду. Скажіть мені або скажіть, як клей термосома? Будь ласка, наведіть приклад з цього тексту, сперечаючись.

Дочекайтеся до кінця пошуку у всіх підставах.Після завершення з’явиться посилання на доступ до знайдених матеріалів.

Перейдіть до результатів пошуку

Подивіться на відео: Blider Polaris 850 Turbo, PHB0859

Типи пристроїв

Блендери поділяються на робочий стіл, тобто стаціонарним, і ручним (підводним). Вони відрізняються операцією та дизайном, можуть включати додаткові функції та сопла. Щоб відремонтувати доходи з власними руками, потрібно розуміти, як вона влаштована.

Погружні моделі. це електричні пристрої, які мають довгу ручку і ніж. Вони потрапляють у контейнер з продуктами для змішування та / або шліфування. Потім потрібно натиснути кнопку «Пуск» і утримати його до кінця процедури.

Розбирання Blender Polaris 850 Turbo, PHB0859

Незвичайна плюс ручна модель у компактності. Пристрій легко розбиратися та мити, і немає місця для зберігання. І якщо пристрій оснащений додатковими форсунками, він стає універсальним помічником на кухні.

Мінус такий дизайн є лише одним, але важливим. При шліфуванні або іншій операції вона має постійно тримати його в руці, і зберегти кнопку запуску. За цей час рука малює і втомлюється. Крім того, з великою кількістю продуктів, ручний блендер не справляється дуже добре.

Інші бізнес-стаціонарні моделі. Вони є щось подібним до кухні поєднуються і здатні впоратися з багатьма функціями. Поворотні ножі прикріплені до дна танка. Покладіть такий блендер у будь-якому зручному місці, це не потрібно в процесі збереження рук. З ним ви можете не тільки подрібнювати і змішувати велику кількість продуктів, але також замісити рідке тісто і бити коктейль.

blender, polaris, 0753

Але в цьому випадку це не було без недоліків. Настільні пристрої займають багато місця, а деякі моделі не справляються з шліфуванням овочів, перетворюючи їх у крихту, або великі шматки стикаються. Але буває, що їм легше розбиратися і ремонтувати себе, а не ручні моделі.

READ  Колекція кабінету для теплих розмірів підлоги

Особливості розбирання блендерів різних фірм

Бреніс, Паларис, Редмонд, Philips, Scarlett, Bosch. Деякі з них є одноразовими і непередбачуваними. Їх розбирання не передбачено.

Моделі POLARIS є складними та непередбачені (наприклад, PHB-0713al), деталі яких клеєні або припаями.

Ремонт з власними руками

Часто ремонт може бути зроблено. Перед розбиранням насадків блендерів та інших предметів потрібно вивчити інструкції та дотримуватися її рекомендацій. Для ремонту вам може знадобитися наступні інструменти:

Щоб запустити, всі гвинти відкрутіть, і всі можливі елементи видаляються. Тепер ви можете продовжити, щоб перевірити частини та їх ремонт.

blender, polaris, 0753

Перевірте нож, якщо він зникає. він піддається лише заміни. Купуйте новий можливий у спеціальному магазині. Щоб видалити стару деталізацію, потрібно захопити його тканиною та відкрутити, щоб закрутити нове.

Краще придбати новий ніж відразу з залозою, оскільки деякі чаші не розуміють, і неможливо видалити нож.

Якщо блендер увімкнено, але не працює, вам потрібно перевірити напругу в розетку, використовуючи будь-який пристрій. Якщо все добре з виходом, шнур перевіряється. Спочатку потрібно розібрати справу, знайти дріт у блоці живлення та виконати трансвел з мультиметром або тестер. Якщо немає сигналу, дріт вимагає заміни.

Як розібрати Blender Polaris

Коли блендер повільно обертається або не робить рухів взагалі, але в той же час гуде, можливо, проблема лежить у контролерах швидкості. Перемикач має різні позиції, потрібно змінити їх по черзі і визначити звук пристрою, голосніше звучання, тим швидше. Якщо він не змінюється, регулятор випадає з одиниці, а перетискаж здійснюється у всіх режимах.

Ви можете зіткнутися з таким механічним пошкодженням, як протікати між чашкою та двигуном. Для цього потрібно видалити контейнер з футляра, відкрутіть шпиндель і замінити стару прокладку до нового.

READ  Як розібрати Philips GC 4430 залізо

Проблема блендер. це вузол у коробці передач у ділянці валів і передач. З сильними навантаженнями ділянок посадки, передачі починають плавлятися і летять під дією залізного валу. Це призводить до того, що сопло припиняється обертатися. Для ремонту вам потрібно розібрати коробку передач і вивчити передачі, якщо вони цілі, але впали, вони можуть бути приклеєні до місця Superclosure. Він буде продовжувати життя блендеру на деякий час.

Як розібрати блендер? / Малий ремонт

До пристрою рідше зламався, вам потрібно правильно використовувати його. Не включайте без миски, закріпіть насадки добре, не переоцінюйте пристрій, не вправляйте дріт. Буде достатньо для роботи Блендера без ремонту років.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS