Як розібрати блендера Scarlett SL HB43M01

Ця стаття допоможе вам відремонтувати блендер з вашим. Принцип роботи блендер; Стаціонарний блендер; Замінюючи нож. Кожен, хто в реактивному струмені зможе самостійно відремонтувати БЛЕНДЕР. Кондиціонування для відновлення тефельного блендера, майстер буде освоювати і ремонтувати скарбницю.Принцип роботи блендер. Стаціонарний блендер. Замінюючи нож blander

Як розібрати дельдерам Scarlett

Іноді існує потреба самостійно розбирати свій домашній блендер так, щоб, наприклад, замінити мережевий шнур, який особливо втікає або подовжує його, оскільки існує стандартна довжина недостатньо. На прикладі підводного Scarlett Blender ми покажемо, як це можна розібрати. Треба сказати, що не всі блендери також легко розуміють, як ця модель, є типи та моделі блендерів, які ми не рекомендуємо розібратися, краще атрибути таких фахівців. Тому що після неправильної розбирання та подальшої складання таких видів блендерів ви ризикуєте втрачати як появу його, так і працездатності.

Для того, щоб розібрати Scarlett SC-HB42F20 підводний блендер (як на фото), і дістатися до дошки з кнопками та двигуном, вам знадобиться кілька простих і акуратних дій. Перший крок буде видалення сопла подрібнювача, перетворюючи його на поверх поворотів проти годин за годинниковою стрілкою. Наступний крок, видалення декоративного чорного кільця, розташованого у верхній частині (на фото нижче червоної стрілки). Щоб зробити це, обережно використовуйте його з дна окружності.

Після видалення декоративного чорного кільця, перейдіть до нижньої частини блендер з мережевого шнура, ми використовуємо тонкий лезо ножового покриття та видалити його. Задня кришка на засувках.

Тоді ми відкручуємо чотири шашлики і видаляємо пластмасову підкладку, тим самим звільняючи шнур живлення, щоб витягнути з дошкою, від верхньої частини блендер. Зверніть увагу! Не тягніть по шнурі, намагаючись витягнути його разом з кнопкою нижче.

READ  Що краще вітряк чи сонячні батареї

Оздоблювальна сцена. Перейдіть у верхню частину блендер, щоб видалити основу, на якій шредер насадку зачепив (на фото нижче). На підставі для сопла подрібнювача є чотири виступи внизу, які служать засувками для кріплення до корпусу блендера. Приготувати верхню частину основи і акуратно, у невеликих рухах з боку до боку, витягніть його, звільняючи виступи з слотів у корпусі блендера. Ви можете використовувати тонкий, плоский викруток, ретельно допомагаючи виступам вийти з слотів. У нашому випадку ця процедура пройшла легко, оскільки блендер вже намагався розібратися.

Плавно тягніть для електродвигуна, повільно потягнувши його разом з дошкою та мережевим шнуром від тіла блендера, тоді як ми виглядаємо так, щоб мережний шнур не чіпляється в будь-якому місці. Коли всюди, перед вами, ми озброєні паяльним залізом і легко проходять мережевий шнур до нового.

Scarlett SL-1547 blender fozze

Запчастини для блендера Scarlett SL-1547. Інструкція для завантаження (PDF) Запчастини для Blender Scarlett SL-1547.

Емульгторський блендер Scarlett SLHB43M01 SLHB43M01 SL1547 Цей емульгатор підходить для блендера Scarlett SLHB43M01 SLHB43M01 SLH1547 SL1547 SLH42F01 SLH42F41 SCHB42F41 SCHB42CK01 SC1045 IS-HB44K01

блендера, scarlett, hb43m01

Запчастини для блендера Scarlett SL-1547. Запчастини для Blender Scarlett SC-1044. Power 500W Ханк для збивання міні-подрібнювача потужністю 500 мл вимірювального скла з потужністю 600 мл турбо-режим для.

Розбирання блендер Оріон, пристрій, ремонт

Огляд: Blender Scarlett SL-HB43M01. Хороший фото blender

На просуванні придбали блендер Scarlett за 1400. Купив, перш за все, для приготування фарбував мене, тому що мій “лівий” м’ясорубчик наказав довго жити.

Включені, як звичайна, моторна частина та сопла: чаша для подрібнення (я повторюю. Для мене це найважливіше), сопло для картоплі пюре, збивання та подрібнювача. Інструкція додається. Потужність 850 Вт.

READ  Як зробити праску з тик струму

Щоб зібрати блендер, потрібно вставити двигун до сопла, перш ніж натиснути, основний стан збірки. так що замки на приводі потрапляють на сопло канавки. Щоб розібрати, потрібно натиснути на стороні чорні кнопки на моторній частині блендер, а сама сопло потрапить.

На частині двигуна (це ручка), є кнопки початку: кнопка “запуску” та кнопка “Turbo”, яку я якось не використовую. Частина двигуна не дуже важка, в руці зручна, не ковзає. Коли ви вмикаєте мережу, верхня частина ручки світить синє світло. Це зручно, тому що з таким сигналом ви не забудьте вимкнути блендер з мережі. Швидкість лише п’ять, я використовував перші три, цілком достатньо.

При покупці він був дуже стурбований кнопками, які наповнюються занадто легкими і гладко, що вільно виривається), але ні, вони працюють нормально, не виходять з ладу, не дотримуються.

Відсутність дефіциту. Короткий шнур. У мене є Scarlett Mixer, який 8 років, і хто має той самий недолік. Метр. Так багато часу пройшов, і знову скрелет знову в довжину в лічильнику (ну, від сили 1,2 м).

Мітка говорить, що ви можете приготувати з цим пристроєм. Природно, я був притягнутий до того, що може зробити подрібнений. У магазині вони запевнили, що чисте м’ясо (без живого та хряща) блендер повернеться належним чином, після чого я вирішив придбати.

блендера, scarlett, hb43m01

Всередині чаші ви можете побачити дуже гострий ніж, він досить маленький, лопатки тонкі, але головне, що з роботою ідеально справляється. Я маю на увазі приготування їжі. Чаші на дні є гумові вставки (видно на попередньому фото), які фіксують його на поверхні, щоб вона не рухалася під час роботи блендер.

Від приготування їжі мене і почав. Спочатку дав рибу. Вирізати рибу на таких дрібних шматочках,

Кручений протягом 2-3 хвилин і отримав такий чудовий фарш.

READ  Стрижка для домашнього використання

Потім зробив фарш до капусти. Тільки колись кручений 1 кг свинини (шару), 1 кг курки (філе) та 0,5 кг яловичини (обрізання). Кручені порції, все лежало п’ять разів, приблизно через 15 хвилин вийшло 3-літрову каструлю прекрасного, м’якого, однорідного фаршного м’яса.

Scarlett SL-1542 500 Вт. Як розібрати.

Єдиний нюанс. Моторна частина блендеру була помітно нагрівалася під час роботи. Можливо, це пов’язано з тим, що я не дотримуюся часових інтервалів, які рекомендуються в інструкціях, а саме, він говорить, що максимальний час безперервної обробки продукту блендер не перевищує 60 секунд, а також перерви між включеннями. Принаймні 4 хвилини. Я не міг витримати 4 хвилини, тому, мабуть, він був нагрітий.

блендера, scarlett, hb43m01

Потім зроблена пюре картопля з сопла для його підготовки. Процес простий і швидко.

Картопляне пюре виявилося повітрям, хоча маленькі шматочки картоплі зустрічаються. Можливо, треба було залишити довше, але це не плутає мене, але моє пюре вийшло дуже смачно. До речі, я кинув шматок масла в картоплі пюре, це також чудовий варення насадки в MAS. Після приготування сопла не чула.

В результаті вийшло картопляну пюре та рибні котлети, приготовані з блендером Scarlett.

Лопатки відключені, що дозволяє промити сопло у важкодоступних місцях.

Blender Scarlett SL-HB43M01. Не просто розбирання. Не важкий ремонт.

Решта форсунок також чудово працюють у своїх режимах.

Як розібрати червоний блендер

Викладав результат: Мінуси. Короткий шнур. плюс. Компактний, не шумний, зручний, і найголовніше. Що ви можете в будь-який час, і в будь-якій кількості швидко зробіть фарш на котлетах або капустяні рулони.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS