Як розібрати педаль швейної машини Janome

Швейна машина не працює разом

Ви почали шити на швейній машині, натисніть на електричні меблі, а машина не реагує. І після вторинної сильної преси раптово різко перетворюється, залишаючи до повних поворотів. Або зупиняється в середині шиття і більше не відповідає. Ознайомити ситуацію? Перша, можливо, ідея, що електричний двигун спалюється. Але якщо ви не відчували запах пальника, а корпус швейної машини не нагрівався, то він все ще припинив роботу педалі.

Спочатку переконайтеся, що педаль не вдалося, а не інший пристрій у швейній машині. Окремо перевірте двигун, з’єднуючи дріт від розетки.

педаль, швейної, машини, janome

Причиною розбиття педалі часто виконує окислення контактів сполучних вилок. Чистіть самі контакти з наждачним папером. Іноді така проста процедура достатньо для відновлення педалі.

Janone упакований упакований

Дріт вирізати всередині проводки. У тому ж місці це сталося, я визначу тестер. Це сталося, тому що людина витягнув вилку інструменту з виходу, потягнувши по шнурі, або коли дріт був перенесений на меблі. У цьому випадку буде потрібна заміна дроту. Електрик виконає цю роботу. У деяких випадках легше купувати новий пристрій, ніж погашений старий.

Якщо швейна педаль побутової машини зламалася, де не використовується складна електроніка, потім посуньте корпус ростостату. Це допоможе встановити гладку роботу електроприводу.

педаль, швейної, машини, janome

Популярні серед педалі з версіями для автомобілів Veritas Повна з електричним двигуном Tur-2. також потрібно відремонтувати. Довговічна та надійна педаль “одягнена” в крихкій будівлі. Тонкий пластик не витримує краплі з висоти і ударяє важкі предмети. Якщо житло розбило або вилетів. виправлення себе. Якщо вам потрібно відкрити педальний випадок, щоб діагностувати пристрій, то витягніть рукав, який з’єднує половину педалей.

READ  Антивібраційні стенди для пральної машини Як встановити

Перед розбиранням машини

По-перше, видаліть всі деталі, які не вимагають спеціальних інструментів. Почніть з знімного столу, а потім відключіть лапу. Зніміть голку. Для цього, плоска викрутка повинна відкрутити лише один гвинт (іноді два). Природно, вам потрібно витягнути бобін і пластмасовий шатт або капусту, зніміть котушку, і не пошкодити, це не зашкодить для видалення та голки. Тепер вам потрібно відкрутити гвинт, вказаний на фото стрілкою і обережно зніміть передню панель. У верхній частині покриття є спеціальна засувка, вам потрібно відключити його до “витягування” її сили.

Всі гвинти не повинні бути складеними в одному “пучку”. Коли ви починаєте збирати назад, вам буде важко визначити, який гвинт і де стояв. Так що марш їх у будь-якому випадку зручно для вас. Наприклад, ви можете носити аркуш паперу поруч з кожним гвинтам (гвинтами).

Пристрій

У більшості сучасних швейних машин у дизайні існують 2 види педалей: електронні та такелаж. Незважаючи на зовнішню подібність згаданих продуктів, першим ключем є досить компактним і світлом, оскільки його основний компонент є материнською платою. Завдяки зазначеній деталей, починається частота обертання двигуна. Надійна педаль важче через базовий перемикач, що містить багато графітових пластин невеликого розміру. Після натискання клавіші пластини вступають в контакт, що призводить до проходження струму та запуску пристрою. Рівень тиску визначає кількість революцій та потужності роботи, тому швачка може легко адаптувати ефективність обертання маховика під зручним ритмом.

Природно, що не дуже приємно спостерігати, як педаль не працює на швейній машині, оскільки ця проблема зупиняє весь виробничий процес і провокує необхідність ремонту. Щоб уникнути подібних неприємностей у майбутньому, ви повинні ознайомитися з пошкодженням вірогідності.

Плавні запуску регулюючі педалі для швейної машини та перекриття

Швейна педаль для електродвигуна Тур-2

Ще одна швейна педаль, яка часто використовується в швейних машинах, що виконує лінію зигзагів, таку як чайка, швейна машина Верітас, Подільськ. Дуже хороша педаль і поставляється з електродвигуном тур-2, також хорошої якості. Правда, її тендітне тіло часто порушується, але це не педаль, щоб винен, а господині швейної машини, яка випадково трактує її.

READ  Чи можна поставити заморожування кіосків на балконі

Тіло цієї швейної педалі дуже тендітна, а верхня кришка тримається у невеликому трусі на нижньому регістрі. Повністю, цей виступ, коли ви потрапили або сильно натискаєте ногами, і педаль “розкриває”. Ось момент, коли ви бачите, як влаштовано педаль. Цей розрив може бути виключений самостійно, але вам доведеться відновити обмежувач у будь-якому зручному для вас. Наприклад, клей або закріпіть невеликий пластиковий лімітер або метал.

Для того, щоб розібрати цю швейну педаль, ви повинні витягнути рукав, що з’єднує обидва половини педалі. Де ці рукависті витрати легко, але, щоб виявити, що він також закріплений гвинт. У середині нижньої кришки на рівні рукава є отвір, який покритий маскою. Під мазком, і це гвинт, який надійно затискає рукав. Відкрутіть це, і рукав легко видалити. Які потреби така секретність? Швидше за все, не кожен може розібрати достатньо небезпечного електричного пристрою. Я сподіваюся, ви також зрозумієте, що розібрати владу. це небезпечно.

Електричний привід педалі пристрою

Внутрішні швейні машини педаль до електроприводу може бути двома типами:

Розрізняють один вид з іншого дуже просто. Електронний педаль дуже легкий, т.До. Всередині це лише мікросхема. Painty важче. Пристрій рожевої педалі також досить простий. По суті, це не зовсім звичайний вимикач. Він працює за принципом рядка, що складається з великої кількості тонких закруглених графітових пластин. При натисканні пластини вступають в контакт один з одним. Електричний струм проходить через них, а електричний двигун починає працювати.

З часом рейд формується на графітових записах. Машина не включається. Щоб запустити агрегат, потрібна сильніше повторне натискання на педаль. Швейна машина зникає здатність шити при низькій швидкості. Вона шиття тільки на великих поворотах.

READ  Каміни на гранулах з контуром води

Ремонт педальної швейної машини самостійно

Типи педалей

Вони достатньо, щоб відрізнити один одного. Перший простий за рахунок, розташованим всередині схеми керування, з якою вона виконує свою функцію.

Друга має важчу вагу через внутрішню структуру. Фактично, це трохи складна форма перемикача, яка функціонує за принципом рядка. Він повністю складається з тонких графітових пластин, виготовлених у закругленій формі. Коли користувач виробляє тиск, пластини вступають в контакт. Далі на них починає проходити струм, що веде до електродвигуна.

Коли пластини з’являються на тарілках або розширення (зазвичай це відбувається після довготривалої експлуатації), машина може зупинитися при роботі, а іноді не включено взагалі. Інший симптом. запуск швейного процесу відбувається лише після повторного натискання педалі ноги. Пристрій більше не може шити невеликою швидкістю, функціонування виключно при високих оборотах.

Не потрібно залишити без нагляду підключеного до педалі мережі

Після здійснення незалежного ремонту залишити швейні педалі, пов’язані з розеткою протягом тривалого часу без нагляду, неможливо. Через погану реостатичну регулювання педалі можуть почати перегнати.

Вихідні вилки, які йдуть до електричного моторного обладнання, не повинні мати напруги через повне відключення електрокап. Навіть після видалення ніг з педалями, слабкий струм все ще залишається там. Електрична панель буде закрита, і в кінцевому підсумку електродвигун розпочне опалення. Тоді вогню може статися.

Зверніть увагу! Якщо ви не можете перевірити наявність напруги за допомогою тестера, вам просто потрібно залишити машину, щоб не залишити підключення до виходу.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS