Як розібрати Philips GC 4430 залізо

Philips GC 4430

Шукаєте позитивні та негативні відгуки Philips GC 4430?

З 11 джерел ми зібрали 26 негативних, негативних та позитивних відгуків.

Ми покажемо всі переваги та недоліки Philips GC 4430, визначені при використанні користувачів. Ми не приховуємо нічого і місця всіх позитивних і негативних чесних відгуків клієнтів про Philips GC 4430, а також пропонують альтернативні аналоги продуктів. Чи варто купувати. Рішення тільки для вас!

Будівництво сучасного електричного заліза

Якщо залізо перестало опалення, і гарантія вже закінчилася, ви можете спробувати виправити це самостійно. Для цього потрібно знати, як розібрати залізо. Сучасні пристрої відрізняються між собою у головному дизайні, а конструкції мають невеликі відмінності. Перерахуємо композитні частини:

 • Справа: заднє покриття, верхня кришка.
 • Підошва з трубчастою нагрівачем.
 • Водяний бак, камеру парогенератора, водяний шосе, парова смужка, вода та парозапа, м’яка пара насоса.
 • Обшивка.
 • Кнопки. м’яка пара, парова пара, зволожуючий капа.
 • Ручка контролю температури.
 • Тепловий стібок.
 • Клемна колодка.
 • Індикатор. на / подвійний.
 • Мережевий шнур з вилкою.
 • Штучний шарнір.
 • Електронна плата.
 • Взаємодія цих хороших одиниць забезпечує нормальну операцію заліза.

Покласти справу

Далі ми скажемо, як явно розібрано іонний залізо Philips Azur, розібраний для ремонту або прибирання. Інші моделі виробника Нідерландів, які були виготовлені в останні роки, наприклад, Philips Azur Performer Plus, розібраний аналогічним чином. Для цього достатньо мати щілину і химерну викрутку.

Обережно видаляйте кришку, розташовану в задній частині заліза. Це легко схоже на викрутку. Червона кружка вказує на розташування кріпильного гвинта під гумовий вилку, який також легко видалити

Видаліть монтажний гвинт і видаліть пластикову кришку

Відкрутіть два гвинти, які закріплюють підошву (див. Фото). Вам також потрібно відкрутити кріплення та видалити термінали, що тримають мережевий електричний шнур

Обережно використовуйте ручку з викруткою з викруткою, переміщаючи її вздовж корпусу з обох сторін, поки не відключите всі засувки

Видаліть вставку та відкрутіть гвинт, до якого плата з управління залізом. Відкрийте його назад і до сторони

Ця плата повинна буде замінити або відремонтувати, якщо функція автоматичного живлення не працює

Щоб видалити верхню частину корпусу, відкрутіть монтажний гвинт, розташований поблизу наповнення

Витягніть верхню частину і назад, після чого відкриється підошва з пластиковою підкладкою

Не забудьте сфотографувати місце розташування дротів на терміналах, щоб не заплутати їх, коли зворотне збори

роза, philips, 4430

Для того, щоб дістатися до платформи з пароформуючим відсіком, вам доведеться відкручувати ще одну три кріпильні гвинти. Два біля роз’єму і один в носі

Тепер ви можете очистити підошву з купи, бруду та пилу. Зніміть шкалу всередині пароплава, затоку розчину оцтової або лимонної кислоти. Помістіть нижню частину платформи в тому ж розчині. Коли хімічна реакція зупиняється, ретельно промити частину з проточною водою і висушіть фен. Асамблея електроенергії здійснюється у зворотному порядку

Отже, якщо ви зіткнулися з тим, що залізо перестало працювати, не розчаровується. У більшості випадків ви можете швидко розібрати та відновити його власними руками. Для розбирання, діагностика та ремонт, достатньо просто мати мінімальний набір інструментів та мультиметр.

Працювати над розбиранням

Незважаючи на невеликі розміри пристрою, це не так просто розібратися, тому що це може здатися на перший погляд. Справа в тому, що кріплення знаходяться під декоративними обрізами у важкодоступних місцях.

Монтажні засувки виконані з пластмаси, а не розбити їх, він повинен бути розібраний з максимальною точністю і спокою.

Як розібрати залізо від Philips? Порядок виконання робіт розглядає на прикладі пристрою компанії Braun. Справа в тому, що конструкції двох цих іронів однакові, отже, розбирання їх здійснюється за єдиною схемою. Перед тим, як продовжувати, необхідно підготувати інструмент, а саме хрест і плоскі викрутки. Робота розбирання виконується в наступному порядку:

 • Використовуючи викрутку, дві кріплення задніх покриттів викрутіть.
 • Центральна панель видаляється, що надходить з задньої стінки до регулятора. Він приходить з плоскою викруткою і легко видаляється.
 • Ручка регулятора температури регулятора температури видаляється. При видаленні ручки слід уважно, оскільки є пружина (для храпа), важливо не втратити його.
 • Далі блок керування видаляється разом із роз’ємом нагрівального елемента.
 • Індикатор видаляється разом з шнуром живлення. Справа індикатора прикріплюється до двох засувок до тіла заліза. Щоб отримати довгу викрутку, потребує, за допомогою засувки по черзі, а індикатор видаляється.
 • Далі вся електрична частина видаляється, достатньо витягнути його, поклавши трохи зусиль.
 • Вилка розпилювача водяний розпилювач видаляється, за яким прикріплений гвинт. Це викрутіть за допомогою перехресної викрутки.
 • На задній панелі відключаються два засувки корпусу кріплення, а підошва видаляється.
 • Після виконання усунення несправностей, збірка здійснюється у зворотному порядку.
READ  Як зберегти помідори на зиму в морозилці

Такий нескладний метод розбирає залізо. Головне. мати трохи часу і постачання терпіння. До речі, такий порядок розбирання також підходить для заліза компанії Bosch.

Тільки повністю відхилив пристрій, ви зможете усунути несправність.

Також необхідно розглянути, як розібрати залізо компанії Scarlett. Принцип розбирання в цьому випадку трохи відрізняється від попередніх моделей. Послідовність дій полягає в наступному:

 • За допомогою ножа або ножиць вийміть захисну кришку в задній частині пристрою, який є гвинт прикріплення.
 • Голова гвинта складається з певної форми, для відключення, яке ні хрест, ні плоский викруток. За відсутності спеціального інструменту ви можете використовувати ножиці. Рекомендується замінити гвинт до нового, з формою голови під викруткою.
 • Далі обкладинка закриває отвір для затоки води видаляється, а болт виштовхує за допомогою Crosst Screwdriver.
 • Верхня частина ручки та задньої обкладинки видаляється, за яким приховані з’єднувачі живлення. Після цього залишкові гвинти відкручуються.
 • Термоісторна ручка витягується за допомогою ножового леза та малих фізичних зусиль.
 • Далі, облицювальна частина заліза видаляється.
 • Використовуючи перехресну викрутку, залишкові кріпильні гвинти відкручуються, а підошва видаляється.

Ось насправді такі дії і самонависання сучасного парового заліза.

Основні вузли в заліза

Спочатку розглянемо і ознайомтеся з дизайном праць.

Отже, основними елементами є опалювальний трубчастий нагрівач, підошва, індикатор включення та термостат. Трубний нагрівач. це спіраль, який нагрівається, коли електроенергія подано. І вже ця спіралі розігріває підошву. Індикатор світиться і вказує, що залізо пов’язане, і він знаходиться в робочому стані.

Пристрій нагрівається до потрібної температури, а індикатор автоматично вимикається, а лампочка світить. Це відбувається на залізній дві лампочки: зелений і червоний.

Як відновити залізний бренд Philips

У цьому випадку зелений показує, що пристрій підключено до пристрою. І червоний вказує на роботу трубчастого нагрівача, він горить. це працює, він не спалює. Термостат регулює рівень прасування, а його контроль може бути виконаний на корпусі пристрою.

Всі пристрої також мають запобіжник, який вимикає трубчастий нагрівач, якщо так, що термостат не працює, а температура не падає, але піднімається. Коли температура знижується до мінімуму, термостат знову вмикається, і електричний струм перейде на спіраль трубчастого нагрівача.

Огляд: Залізний Philips GC4430. Обмежене життя багато мінусів

Перші враження дуже позитивні. Зручна гумова ручка, важка, ви можете включити безперервну парою, спринклер, довгий шнур, наявність вимірювальної чашки, відносно великого об’єму бака для води, наявність кнопок очищення з отложений, слизька гладка поверхня. Все це його переваги!А тепер про мінуси.Я часто використовую залізо, і в той час я сидів вдома на пологовий відпустку, дитина півроку, багато миття, багато прасувань, і навіть чортів. Коротше кажучи, через чотири місяці він почав плювати червоним криком. Ну, я прибрав це відповідно до інструкцій, мені було достатньо протягом декількох місяців, а потім майже кожні два-три місяці довелося чистити його. Вода виливається з фільтра, незрозуміло, чому він так швидко. Можливо, занадто часто я використовую? Наступний момент, після очищення заліза перестала плювати, але з отворів у підошві час від часу мені довелося шипувати голку нарізання шкали, яка не вийшла, занадто неприємна. Потім десь на рік після покупки я поклав отвір обприскувача, також від отложений. Очищення голки допомогла протягом короткого часу.

READ  Швейна машина для всіх типів тканин

Ну, найбільш величезний мінус з’явився через півтора року. Кнопка подача пари почала “додавати”, пара почала використовувати неможливе, і коли обприскувач не постачає воду, це не дуже сумно, неможливо залізну залізо. Чоловік, дивлячись на мої страждання, взяв, щоб розібрати залізо і виявив, що кнопки постачання пари та води були забиті пилом, тканиною, нитки. Очищення цих механізмів допомогло, залізо працював ще два місяці, і знову кнопки почали зникають. Чоловік знову очистив. Мої невдачі не закінчилися. Одного разу залізо відмовився включити. Застряг у розетці, світло опіки, і залізо не нагрівається, я перетворив його на нього так багато разів, він повернувся п’ятий, а на шостому немає ніякого знову. Ось чоловік знову розібрав-фіксований, але сказав, що це останній раз. Це був останній раз, через місяць я купив себе новим.

Р. З. Ніколи не розумів вплив іонізації. Я натискаю кнопку, красиве синє світло світло світиться, вона зачаровується, але це також штрихи.

Етапи розбирання

Кришка

Найбільш значущою та складною стадією ремонту заліза є правильною розбиранням. Щоб розібратися з залізом Philips, спочатку потрібно видалити задню панель. На кришці є болти, які стоять по черзі, щоб відкрутити. Після успішного розблокування кришки вона повинна бути трохи піднята, щоб не пошкодити. Якщо є засувки, то вони повинні бути трохи стиснуті.

Потім застосовуючи невелику силу, потрібно витягнути ручку заліза, яка вставляється в корпус за допомогою засувки. Тоді варто видалити температурний режим. Є пружина (для храпа). Для того, щоб почати право на збір заліза, треба його втратити. Потім зніміть пристрій керування з роз’ємом нагрівального елемента. Тепер залишається відкрутити пару болтів і від’єднати корпус з нижньої поверхні пристрою.

Мережевий шнур видаляється з показником. Консоль з індикатором приєднується до корпусу, використовуючи два засувки. Для того, щоб отримати індикатор, ви повинні перемістити засувку. Тоді вам потрібно видалити термінали, які тримають електричний шнур. Тоді вам потрібно отримати всі електричні вміст заліза. Полегшувати. Прив’язавши трохи зусиль, потягніть назад.

Мережевий шнур

Швидкий шнур Шнур. Оскільки це найбільш рушається частина пристрою, часто несправність у шкодах ізоляції під час його перегину або керлінгу. Тому залізо може перестати включити, або його підошва може бути слабко тепло. Якщо мережевий шнур все ще деформується, то в першу чергу слід ізолювати свої пошкоджені частини.

роза, philips, 4430

Пристрій не включається

Частий фактор цієї розбивки освіти Нагар на внутрішніх елементах. Nagar можна видалити, використовуючи наждачний папір або щітку з дрібними та жорсткими щетинками. Якщо залізо не вимикається, то, мабуть, внутрішні контакти. Їх слід ретельно відключити, намагаючись не деформувати і не порушити їхню цілісність.

У будь-якому залізному є тепловий стібок. Коли залізо перегрівається, термічна складова вимикається. Після охолодження заліза, він знову вмикається. Щоб позбутися від цієї несправності, потрібно замінити тепловий стібок. Якщо після заміни проблеми залишається, то вам потрібно побачити теплова передач.

Термостат не працює

Контролер температури є важіль, який використовується для задачі температурного діапазону з тканиною, яка повинна бути погладжена. Він встановлює температуру, до якої підошва може тепло. Так що залізо почав працювати, потрібно подати напругу до трубчастого електричного нагрівача (трубчастий нагрівач), який розташований у підошві пристрою. Для сильного та швидкого нагрівання трубчастий нагрівач встановлюється з високою потужністю. У випадку, якщо ця влада не змінюється і постійно подає, то підошва заліза сильно підігрівається, і коли прасувальні речі сильно зруйновані.

Нагрівальний елемент не працює

Якщо залізо вмикається в розетку, світло входить, контролер температури знаходиться у максимальному положенні, а підошва не нагрівається, то, швидше за все, трубчастий нагрівач згоріло. Два виходи з трубчастого нагрівача розташовані в задній порожнині залізної підошви. Щоб перевірити термінали трубчастого нагрівача, вам потрібно використовувати мультиметр. Якщо цифра відображається на екрані більше 250 Ом, то розбризкувався трубчастий нагрівач. Для тестування мультиметр слід регулювати, щоб визначити опір та підключення до терміналів трубчастого нагрівача.

Вода тече з пристрою

Найчастіша розбивка Philips глазурного заліза замість постачання витікає з нього. Ця проблема призводить до того, що тканини зводить і погіршується. І якщо вода залишилася повністю чистою, наприклад, з криком, можуть бути плями та розлучення на одязі.

READ  Як розібрати фен керування Philips салона

Якщо залізо не випускає Steam, то спочатку потрібно очистити внутрішні плаваючі порожнини з спеціальним рішенням. Сутність може бути придбана в будь-якому економічному магазині або готуватися до наступної пропорції: 1 літр води на 1 склянку оцту. Підошва повинна бути поставлена ​​в посуд з розчином, кип’ятити і прохолодно. У багатьох прасках є функція самоочищення.

Для того, щоб застосувати цю функцію, потрібно заповнити танк водою, встановити термостат до максимальної температури та включити залізо. Тоді вам потрібно почекати, поки залізо не вимикає себе. Зробіть самоочищення після другого вимкнення заліза.

Philips праски

Доброго дня. У якийсь момент пари просто переставали годувати (коли ви натискаєте кнопку пропуску вручну, звук настільки ж.

Це не нагріває залізо протягом року тому Philips GC 4900 праски

Зупинився, щоб зігріти залізо. Світлодіодний, але опалення не йде. Розібраний. Термістор не прізвимо (на фото, він написано 37).

Ніяких опалювальних заліза вимикається протягом року тому Philips GC 4420 праски

Залізний Philips GC4420. Коли ви вмикаєте мережу, сигнал світиться. 2-3 секунди і виходить. Опалення не трапляється, що робити?

Я включаю залізо, лампочка світиться і негайно вимикається. Скажи мені, будь ласка, зробіть те, що робити?

Залізний розрив більше року тому Idugs Philips Azur GC 4556

Вітаю! Будь ласка, скажіть мені, я купив залізо приблизно рік тому, не так давно вирвати шип у підошві, аж до тріщини, заліза.

Коли увімкнено, автоматичний індикатор та залізо блимає кілька разів (GC 4800) вимикається, не маючи часу. У танку є вода.

Миготливий лампочка на залізні Philips GC 3593 більше року тому Philips GC 3593

Вітаю. Миготливий лампочка на Philips GC 3593 залізо, яка проблема?

Залізо не нагрівається і блимає яскраво-оранжевий індикатор більше, ніж рік тому Philips GC 4320 Azur Precise

Залізо працювало добре, але після останнього прасування, зупинене нагрівання, а яскравий оранжевий індикатор постійно блимає. У чому.

Коли ви вмикаєте залізо протягом декількох секунд, лампи перемикання світиться, а залізо не працює, у чому справа?

Philips Iron, стояв на полиці в робочому стані, увімкніть розетку та висвітлюють червоний індикатор і виходить, не більше знаків.

Не підігрівається підошва пара заліза Philips за рік тому Philips Azur GC 4924

Я включаю розетку, дисплей освітлений, при вимірюванні опору трубчастого нагрівача, дані 32 Ом. З проблемою трубчастого нагрівача?

Потрібна електронна схема з позначенням елементів для заліза Philips GC4910. Philips 423902178851.

Ніякої пари годують у залізі більше, ніж рік тому Philips GC 9620/20 праски

Коли увімкнено, парогенератор веде себе як завжди. гудіння насос нагрівається. Я помітив, що після зливу з декал, коли увімкнено.

При включенні, ECO індикатори (зелений) та Decalc (червоний). Немає реакції, щоб натиснути будь-які кнопочки. Де копати?

Залізо з Philips, але китайська, під час прасування ручка нагрівається, що робити?

Philips GC8620 Steam Generator зупиняє пари годування після 3 хвилин роботи. Очищає клапан для зчеплення. Cool вниз, починається знову працювати

Парогенератор поганий більше ніж рік тому Philips GC 8375 праски

Парова станція, коли вона включала роботу, звичайно, насосні роботи, вода нагрівається і генерує пари, і натискаючи кнопку каналу.

Philips Steam Generator Не більше ніж рік тому Philips GC 7600 праски

Після включення пари зупиняється, а зелений “екологічний” блимає, що робити?

Залізо не тепла більше, ніж рік тому Philips GC 4860 праски

Я включаю залізо в мережі, двічі блимає червоний індикатор автоматичного відключення, залізо не нагрівається. Переміщення заліза до функції автоматичного з’єднання.

Під час роботи Philips Philips Steam Generator з’являється запах спалених цукерок. Що це може бути? Яка причина?Залізо 2 роки.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS