Як розібрати змішувач Bosch MFQ 4080

Bosch MFQ 4080 відгуки

Коментар: Відмінний змішувач. Рекомендувати купити.

Коментар: Lincons, простий, зручний

Переваги: ​​милий, багатий набір додаткових форсунок, чашки та інші речі.

Недоліки: електричний двигун розбився після 10-15 разів.

Коментар: працював відносно нормальний, всі збитих, блендеріль і т.D. Ніколи не дозволяється божевільні навантаження або складні завдання. Нормальна робота вдома.Під час наступної роботи, просто вимкнено.Гарантія більше не діє, т.До. Змішувач Використовуйте дуже рідко, ви можете сказати “на свята”.Після розбирання та діагнозу я зрозумів, що я помер.Дуже сумно, що Bosch бренд. більше не гарант якісної побутової техніки та не тільки домогосподарства.Маркетинг вбиває машинобудування. : (Я не рекомендую купувати!

Переваги: ​​високоякісне обладнання. Зручний у функціональному.

Недоліки: Plasik на рукавному рукаві виявлено після використання протягом півроку з дати придбання.

Коментар: Ця модель відрізняється від моєї попередньої присутності в наборі резервуарів з різальним ножем. Купив таку ж модель, т.Мені зручно для мене.

Переваги: ​​потужний і м’який змішувач

Недоліки: Як блендер слабкий і незручний.

Коментар: Я використовував кілька років, частіше як блендер / хейппер. У зв’язку з цим я зрозумів, що краще на кухні, щоб мати повний блендер. Він весь час на пікапі: потім готуйте соус, потім зробити сир однорідним, потім суп, і т.Р. Змішувач використовується з справи до випадки, як і раніше випікання не є найбільш здоровою їжею, хоча іноді, хоча я хочу, і у відпустку. Загалом, як блендер, цей пристрій занадто великий, толерантний, але звичайний блендер набагато зручніший. І найголовніше, це не витягує все це (500 Вт. не 800, як завжди, у блендері). В основному, рідка та м’яка суміш може бути змішана, максимальна половина-сиземери подрібнюються. З товстим і важким, він не міг би скористатися впоратися: через шість місяців з таких проблем він почав пуд, хоча я ніколи не підготував великі обсяги, я зробив паузу, коли рубати, як інструкція консультує. Мені довелося вимкнути, і намагався не використовувати все це для складних завдань. Шліфувальні горіхи, сушені фрукти краще не до нього. Навіть сушильний сир краще не.Але як змішувач ідеально підходить: потужний, тихий, швидко збитий, суміш, гладкий перемикач швидкості. Шкода, що через навантаження блендер, для яких він все ще не призначений, хоча це зазначено, він в кінцевому підсумку заблокував. Справедливість заради року 4, хоча він намагався на складних завданнях. Тепер я хочу, щоб самий змішувач без блендер, а один блендер.

Переваги: ​​зручні, тихі, зручні білі, багатофункціональні

Недоліки: змішувач зламав 3 рази. З них змішувач був змінений цілком за гарантією на службі після шести місяців. Після останньої заміни було рік використання в легкий режим і знову він зламав. Всі 3 рази спалили двигун. По-перше, запах почався з змішувача, який під час посилення і як заключний двигун. У нас є ще один китайський змішувач з подібними характеристиками, тому він пережив усіх 3 міксера Бошева. І це було використано частіше Bosh. Це яка техніка в 21-му столітті, що горить 3 рази поспіль. Я здається, що техніка Bosch є надійною, тому вони вибирали це, але як виявилося. Всі документи, що підтверджують ненадійність!

Коментар: INT. Я не рекомендую цей продукт, і, можливо, всю лінію змішувачів через можливу швидку невдачу.

Переваги: ​​дуже хороший змішувач, стильний, красивий. Спокійно. Добре і швидко збитих, завдяки спеціальним кулям на ключі

Переваги: ​​Відмінний змішувач з функцією блендера. Гарна сила. Простий у використанні.

Переваги: ​​Багатофункціональні, довговічні, є щільні шапки для кожного контейнера. Ви можете безпечно видалити в холодильник, не боячись, щоб вилити вміст.

Недоліки: пластикова передача всередині. Не стаціонарний. Незручно вимивати ножі в зануреному блендері.

Коментар: Отримав це чудо агрегат 8 років тому як подарунок. Регулярно використовується як змішувач. У минулому році практично щодня використовується як блендер: підводне для коктейлю, шліфувальна машина для картоплі пюре. Я був затоплений ним першим, коли шліфувавши суміш сушених фруктів (висушених абрикосів, чорнослив і мед). Пластикова передача в “кришці” подрібнювача, пара зубів охолоджували. Швидше за все, сама. звинувачувати. не освоїв таку щільну текстуру. Після цього можна було подрібнити лише легкі суміші, але водночас страждають на страждання і застрягли. Погружний блендер і змішувач продовжували працювати належним чином. Через місяць, агрегат сам розбив. ні змішувач, ні блендером. У ремонті не пройшли. Гарантія вже давно закінчилася, і я хотів стаціонарний блендер / змішувач. На жаль, це вже 2 різних агрегатів і місць, які вони в 3 рази більше. Можливо, тепер якість зборів або самих частин вже змінилася, але якщо це не було для розбиття, я хотів би використовувати змішувач до останнього. Проблеми з натисканням кнопки для вилучення сопел не відчули.

Стаціонарний змішувач

DIY Ремонт змішувачів вимагає загального знання внутрішнього пристрою. Ручні моделі просто всередині містять двигун стаціонарний важче. Розглянемо ремонт змішувача з власними руками.

Стаціонарний змішувач редуктор

Вражаюча частина стаціонарного змішувача виглядає як коробка передач. Перед кришкою перед стрижнем стрижня веселого зміцненого алюмінієвого болта, або пластмасового корпусу, приховуючи набір зубчастих передач, наливають товстою мастилом. Зверніть увагу на складність приводу, виплачуйте належну увагу, щоб зберегти коробку передач у хорошому стані, ремонт не підлягає ремонту, вам доведеться змінити передачі, стиснуті, підшипники. Коротко вказано нутрощі:

 • Основний вал оснащений приводним приводом, який нарізав штифт.
 • На вершині є затискна нахилена передача з профільною шиєю під штифтом, фіксує на валу за допомогою герметичного кільця.
 • Привідна передача контактує з боковим передачею, безпосередньо рухомим валом двигуна.
 • Похила шестерня притискається парою похилих бічних, при необхідності підлаштовуються гвинтом передньої частини голови стаціонарного міксера. Буде усунути зворотний зв’язок, відрегулює вертикальне положення весла.
 • Нарешті, бічна передача передач утворюється двома колесами, що сидять на одному валу. Зменшить швидкість обертання, в той же час збільшення потужності.

Для змащення використовуються лише спеціальні композиції. Стаціонарний змішувач використовує високу швидкість, розірвану привід. кожух буде зламати, передачі відбиваються.

Бічна привода призупинується двома підшипниками, конструкція з боків шайпів ущільнюється. Так що масло не заповнює планетарну коробку передач, вал висаджується з невеликою напругою. Розбиття легко вибита з посадки з м’яким молотком (Cyanka). Згадується планетарна коробка передач. Випадок, всередині якого зубчастий вал передає рух передач, що обертається навколо нього, поставляється з веслами. Дозволяє лопатям обертатися, поворот обертається навколо центру приводу.

Буде доцільно описати правильну установку положення весла. Голова типових стаціонарних змішувачів відкидається, піднімаючи з чаші. На петлі з передньої сторони, невеликий гвинт, який регулюється положенням весла. Важливо, тому що стаціонарний змішувач частіше приходить з чашею. Весло не слід торкатися матеріалу судна, розрив уникнути залишити занадто багато. Американці для коригування використовують Daim (Coin 10 центів). Російські стандарти пропонують монету, розміщену на дні миски, низька швидкість включається. Весло і іноді треба торкатися грошей. Налаштуйте висоту гвинта.

Виникає вертикальний зворотний зв’язок. перевірте руку у вимкненому стані, прикрученої передньої частини головки стаціонарного змішувача. Операція буде потрібно напевно після ремонту, нахилених передач (принаймні один) стоять на коробці передач.

Стаціонарний змішувач двигуна

Під корпусом є типовий колекторний двигун, частота революцій регулюється амплітудою напруги живлення. Джерело живлення одночасно. це схема управління. Рада прикрашає імпульсний генератор, керований напругою датчика швидкості обертання. Для найменших відхилень параметрів з зазначеного, чіп змінює частоту імпульсів імпульсного контролю базового транзистора. Вражаючий алюмінієвий радіатор допоможе знайти елемент на електричній дошці без кріплення.

Введення мережевих фільтрів зберігає мережеві фільтри, напруга живлення випускається до стабільних, потужні транзистор працює на навантаженні, утвореному імпульсним трансформатором, дросельним, вихідна напруга випрямляється, фільтрується. Амплітуда визначає швидкість обертання колекторного валу двигуна. Напруга подається на обмотки, щітки розташовані в горизонтальній площині з боків. Для заміни. два гвинти прикрашають корпус корпусу. Стаціонарний змішувач відключений від мережі, пластмасові вилки загвинчуються з викруткою. Всередині будуть пружини з щітками. Графіт сильно винищений. купити, покласти нові. Не соромтеся натискати щітки для розміру установчих отворів, вона не зашкодить правильній роботі пристрою.

Контроль рулону здійснюється за допомогою тиристоричної схеми з ланцюгом відгуки сторонніх відгуків. Двигун колекціонер, перевірте не проблема. Вам потрібно дзвонити кожну обмотку. Перший статор, потім ротор. У сумі, щоб зробити надзвичайно простим:

 • Від’єднайте дошку для керування двома провідниками, які подають обмотки двигуна.
 • Повний опір між контактами.
 • Перевірте руку валу до наступного вибору колектора.
 • Контактна стійкість між контактами.
 • Повторіть операції для всіх розділів колектора.

Опір у кожному випадку рівний, це десятки Ом. Існує вартість замовлення комі. це необхідно ретельно подальше навчання. Обмотки ротора практично неможливо відновити, з статором, ми рекомендуємо Тінкер. Визначте напрям обмотки, товщину, тип дроту, кількість поворотів. Протягом декількох годин ми зможемо вітрите одну котушку вручну, показуючи правильне терпіння.

Правління обертання двигуна

Коли вони замішують зусилля весла, не є постійно. MEDLETE Вживайте дії. режим роботи двигуна колектора стане дрочитом, негативно вплине на термін служби пристрою, він буде роздратований, лякає господині, якість тестового посередника. Для того, щоб стабілізувати режим, двигун оснащений датчиком швидкості. Зазвичай запускає швидкість перемикання в режимі очікування без тіста. тільки згинається, оборот йде. Правильний знак невдалого датчика, схема керування гучномовдового імпульсного генератора. Перевірте першу просту:

 • Видалити корпус.
 • Від’єднайте датчик живлення, керування. Покладіть роз’єм з трьома дротами.
 • Обережно, уникаючи удару шоку, включити стаціонарний змішувач у розетку.
 • Увімкніть першу швидкість.
 • Вимірювання вихідної напруги датчика.
 • Повторіть процедуру існуючих швидкостей.

Показання кожного разу нове. Умова виконується. перевіряється генератор потужності / керування-генератора-генератора. Нарешті, дозволяється підключати вольтметр паралельно з двигуном і видалити напругу там, якщо двигун робить оборот, навряд чи локалізується.

Ремонт дошки здійснюється звичайним способом. Найчастіше ми візуально проходять цінні елементи: чорні, контакти, житло розплавлені. Зіпсовані конденсатори. Електролітичний на верхньому краю циліндра з перехресним пазом. У разі несправності конденсатор виконується назовні. Звичайна річ. від’єднати установку. Перевірте шляхи для цілісності.

Основні види несправностей перераховані. Розбиває мікросвіт. Швидкість регулюється кроком механічним контактором. Від’єднайте стаціонарну панель керування змішувачем, звук у кожній позиції. І опору ізоляції слід виміряти, що мінімум 20 мм. Це робиться з простою причиною: неправильне подавання файлової дошки, стаціонарний контроль змішувача призведе до непередбачуваного результату. Довго, ви можете знайти несправність, коли немає розбиття, коли легко зрозуміти причину на початку.

Апарат змішувача потім доповнюється запобіжниками. Зрозуміло, ви повинні почати тут. Розділені запобіжники, які передають струм лише у разі відмови інших елементів правління та тих, які включені в ланцюг енергоблоку двигуна. У першому випадку цілі усунення терміналу усувають термінали, включають лампочку розжарювання. опіки, це означає, що пошук продовжується. У другому випадку описана техніка не буде працювати. Виробники замінюють запобіжники низьким рівнем резисторів, що спалюються у випадку еталонних елементів, одночасно обмежуючи струм розбиття, є найкращим захистом. Однак метод дає явно збитки в ланцюгах постачання, придатні для запобіжників, регульованих варисторами.

Ми сподіваємося замінити змішувач своїм власним руками з прив’язаними очима для читачів не буде великим. Ускладнити видалення пов’язки.

Ремонт невеликих побутових приладів, до яких належить змішувач, багато користувачів вважають за краще виконувати самостійно. Дійсно, незалежно від того, яка компанія ви використовуєте. Браун або Скарлетт. його внутрішній пристрій досить простий. Однак при розбиранні цих простих пристроїв можуть виникнути певні труднощі. Як розібрати змішувач, якщо на зовнішній вигляд його житло в нематеріальному, наприклад, наприклад, у багатьох моделях Bosch? Давайте спробуємо зрозуміти це.

Нюанси розбирання змішувачів

Перед тим, як відновити продукт своїми руками, потрібно розібратися. Є певні нюанси, які повинні знати, щоб не пошкодити пристрій.

 • Тіло змішувача виконана з міцного пластикового лиття під сильним тиском, є багато спеціальних виступів і прихованих пластикових замків, які можуть бути пошкоджені з недбало.
 • Усі дизайнерські виїмки надійно покривають пластикові вилки, які повинні зробити тонку викрутку. Отже, наприклад, Braun Mixer Turbo 600 Вт навколо тіла йде слот, який повинен бути акуратно поширюватися, щоб дістатися до засувки.
 • Кріплення приховані під самоклеючими етикетками та наклейками, щоб виявити їх, досить натискаючи на поверхню, а потім видалити частину наклейки та відкрутіть гвинт або гвинт.
 • У будівництві корпусу є пластмасові засувки, з якими треба дуже обережно перетворитись, щоб не зламати.
 • Після відкриття пристрою подаруйте фотографію, щоб не заплутати підключення дротів під час складання. кожен вузол повинен бути встановлений на певному місці.
 • Часто з’єднання дроту з терміналом достатньо щільно, щоб їх видалити, використовуйте викрутку або спеціальні інструменти. не потрібно їх тягнути з вашою рукою, щоб не зламати дизайн.
 • Якщо дріт підходить для кріплення гвинта, то останній повинен бути освіжений, а при монтажці, перевірте, чи є гола область назовні, тільки потім закріпіть гвинт.
 • Розбирання коробки передач лише тоді, коли виявляється несправність, в інших випадках замінити мастило.
 • Затухання втулки чекає на цілісність. якщо є незначні порушення цілісності, то негайно змінюються.
 • Іноземний шум. це знос, щоб замінити їх, потрібно знати пристрій пристрою та мати певні навички.
 • Після закріплення розбиття процес збірка здійснюється строго на противника демонтажу.
READ  Чи можна зберегти килим на теплій підлозі

Коли виявлення складних поломки негайно звертайтесь до професіоналів, вони відремонтують Mixer Braun, Bosch та будь-які інші швидко, з надійною якістю.

Відгуки про Bosch MFQ 4080 Змішувач

Недоліки: незахищеність кріплень та деталей

Коментар: Через рік експлуатації зламав завісу суміші блендер, а потім сам кріплення. Після чого це, як правило, застряг.

Переваги: ​​включена чашка з кришкою, зручна та компактна.

Коментар: отриманий як подарунок, і я використовую другий рік. Кухня завжди під рукою, збиваючи крем, картопляне пюре, коктейлі. Я готую багато різних наборів, за допомогою сопла подрібнювача, я роблю смачні салати, ледачі зелені, горіхи. Як прохолодна річ!

Переваги: ​​включений блендер та подрібнювач, є всі необхідні сопла.

Коментар: Відмінний змішувач, тісто замінює високу якість, швидко, поки я готую начинку. все готово. Збиваючи крем миттєво. Реальний, сучасний помічник на кухні. Я люблю духовку, з появою цього змішувача, моє печиво стало особливо повітрям. Недоліки ще не виявлено, хоча я використовував достатньо давно.

Коментар: Стильний вигляд, не займає багато місця на кухонному столі. Він не працює голосно, зручно тримати в руці: не ковзання. Потужність включала простору і легко чистити. Дуже вчасно.Мілл: шліфувальні овочі, як варена і сира, красиво придушує зелень.

Переваги: ​​компактний, у нього є все, що вам потрібно. Потужний. 2 вів.Виявляється як повний змішувач.

Коментар: Я зараз приховую пару років. Правда неактивна, і час від часу, але він мій надійний друг. Дуже задоволений ним

Переваги: ​​м’який, приємний пластиковий пакет. Потужний, не дуже гучний. Довжина шнура. один.4 М. Від інших виробників і менше: 1.2 і навіть 1 м.

Недоліки: Я хотів би бути не менше 1.5 М.

Коментар: Красивий змішувач. Це не було б поганим, якщо була однакова модель, але без додаткових чашок і сопел і довжиною шнура 1.5 м мінімум.

Переваги: ​​Добре виконує свої функції, зручні, легкі ваги

Недоліки: через рік після того, як редуктор подрібнювача спочатку зламався. відкрив себе. Виявилося, щоб бути зубами на пластикових передачах, вирізати в декількох місцях. Пізніше зчеплення двигуна самого двигуна була порушена з насадкою для подрібнення та сопла блендер. Розширена зірка з пластику. Таким чином, від пристрою 3 в 1 лише одна функція змішувача залишалася.

Коментар: Змішувач був куплений за допомогою фірми Bosch з надією на тривалу спільну співпрацю. І виявилося якість, як інші дешеві китайські ремесла, такі як Polaris, Scarlet тощо.

Переваги: ​​Звичайний змішувач, але вилка зламалася ((((

Недоліки: якісні матеріали. У чаші слабкого вилка, зламаного.

Коментар: Я шукаю зараз Запчастини. чаша, нож.

Ремонт змішувача Bosch швидко

Переваги: ​​Чудова річ, замінивши кілька кухонних пристроїв відразу. Дим, руйнуючись, побили все швидко і ефективно. Легко мити, розібраний один або два рази. Довгий шнур, ви завжди можете досягти виходу

Недоліки: Я думав, щоб повністю замінити м’ясорубку. М’яка свинина, курятина досі вирізана, але на житловому яловичці Piper-Popel і місті. Подумав Хан його. Але ні, потім знову заробляв, і я відмовився до експериментів.

Переваги: ​​1. Дуже тихий (це стосується міністерства) 2. Зручний 3. Майте веселі кульки на віск з 4. Велика кількість додаткових пристроїв 5. Дуже зручно, що є обкладинки для скла з блендер і контейнера з подрібнювачем

Недоліки: Не знайшли. Ми маємо любов з цим змішувачем з першого погляду

Коментар: Необхідно розуміти, що це змішувач з функціями блендер та подрібнювача, а не навпаки. Подрібнювач не схожий на великі шматочки, і навіть більше, якщо це щось жорстке. Блендер шум, але в принципі це не так засмучений. Я думаю, що інші не є принципово тихішими, і, можливо, навіть навпаки. Не на жаль. Я навіть якщо я не використовую це протягом деякого часу, це стає ганьбою, що таке чудо. це бездіяльність без справи, і негайно запускає щось духовку)))))

Переваги: ​​дуже дивний, але змішувач, не стільки потужний. Вдома є ще один змішувач, з меншою силою тієї ж компанії, але він працює швидше і більш потужним, ніж це. Я не зрозумів, що причина. Загалом, зручно. Якщо ви застилюєте тісто для млинців, наприклад, але не підходить для збивання печива

Недоліки: влада не відповідає оголошеній

Переваги: ​​Я підійшов до дизайну до комбінату 5-ї серії MUM. Тепер на кухні разом на столі стоїть і подивіться, як один пристрій. Дуже комфортно брехня в руці, світло і спокійно. Не нагрівається довго. Приємно і легко оснащувати всі форсунки і перемикайте всі кнопки. Легкий. Низька ціна для відмінного комплекту та високоякісного пристрою. Потужний.

Недоліки: Але треба адаптуватися до сопла, не відразу ж вилов.

Коментар: Я довго думав і вибрав між занурювальним блендером та змішувачем з функцією занурення Blender. І я ніколи не пошкодував, що я зробив свій вибір до останнього. Все, що я намагався в магазинах з підводного бленде. Це коштувало набагато дорожче, за вагою. важче, а термін служби, я думаю, буде коротшим. Більшість з усіх я використовую подрібнювач. Відмінний дизайн, роздавлює все і досить рівномірно. Металева нога може бути подрібнена льодом (без пластикових деталей, це все-метал). Ну, робота білих. Взагалі вище всі мовчання, молоко (будь-яка жир) стукає на стійку піну в секундах. Насправді, за 2 тис. Ви отримуєте невеликий кухонний комбайнер, я дуже рекомендую той, хто має маленькі діти або маленьке місце на кухні.

Переваги: ​​Відмінний змішувач з функцією блендера. Гарна сила. Простий у використанні.

Переваги: ​​1. Тільки гідний ручний змішувач 2. Помпактний

Коментар: Більше року я використовую. Немає скарг. Картопляне пюре виходить чудовим, просто не намагайтеся зробити це незбавним блендером. Проголошувати. У подрібнюванні я роблю коктейлі навіть з заморожених фруктів. Нічого не сталося з ним. Будьте обережні з танками, що постачаються в комплекті. Я тріснув високий вимірювальний скло, але це через мою вину.

Коментар: Стенд. розібрані, = скелі в роторі, не було перевантаження, використовується рідко. Згідно з проектом: не варто грошей, схема жалюгідна, без захисту.

Переваги: ​​Легко, зручне зберегти. Багато додаткових аксесуарів. Дуже добре придушує горіхи, кріп, цибуля і т.Р. Баки і добре перемішують, але не дуже великий обсяг.

Недоліки: вилучення сопла пюре дуже незручно. Не виправдовує вашу заявлену потужність: 5 швидкості, але це приходить бити і змішати весь час на 5 швидкості, і це неможливо швидко назвати. При роботі трохи більше, ніж зазвичай, т.Е. Близько 30 хв. Оброблено журавлину, нож у склі почав сповільнюватися, а пластик ATREE розробив і більше форсунок для картоплі пюре та шліфування, а не обертається і не вставляється.

Коментар: Змішувач за такою ціною не виправдовує свої функції, хоча він підходить для рідкісного домашнього використання.

Переваги: ​​прогумована ручка, блендер насадка. Зручний, легко і простий у використанні. Має 5 швидкостей і 4 форсунок. Міцний фундамент.

Коментар: На кухні. мій улюблений вид на кухню. Оскільки я кожен день випікаю, у мене є невелике кафе, ви повинні закінчити цей змішувач. Збиваючи крем, для печінки та замішування головного кондитерських виробів для випікання. Також подрібнювальні горіхи для посипки тортів, тортів або рулонів рулонів. Білий все добре, змішувач зручний, а не химерний у процесі роботи. Я вже використовую півроку, і поки мені це подобається в ньому. Легко видалити і мити насадки.

Коментар: Я взяв подарунок. сподобалося

Переваги:. дуже зручно в експлуатації.Багатофункціональний. Світло, рука не втомилася дотримуватися навіть з довгим ударом. Не теплі.Немає проблем з шнуром

Недоліки: На мій погляд немає недоліків

Коментар: дуже хороший помічник на кухні, просто полегшив життя)) тепер вони готуються на кухні з задоволенням і без труднощів), якщо ви вибираєте між змішувачем та блендером, то покращуйте більшу змішувач, функціонує більше. Особливо допомагає подрібнюванню

Переваги: ​​Модель просто відмінна. Я ціную цей змішувач для зручності, краси, стильної, зручності, вдумливості всіх дрібниць. Я маю майже 4 роки, він був придбаний спеціально для підготовки дитячої годівлі внучки. Перед ним, в моєму житті існувало цілий ряд хороших змішувачів, я можу порівнювати. Ось один користувач залишив безвідповідальну, я думаю, відгук, кажуть, що змішувач спалений через рік, тому жахлива модель. Можливо, вони були неправильно використані, шліфувальні занадто сильні і великі шматки, так спалені. Але ви можете відремонтувати! Що автор відкликання навіть не намагався це зробити, але негайно написав. “У яму”? Жоден з нічого не зменшив рейтинг моделі. Моя згоріла в 3,5 роки повсякденного користування, я ставився до нього до корпоративного обслуговування, я за 1,5 тисячі. Замінив двигун. І я знову щасливий від володіння цим практичним дивом! Я не хочу іншого. Тільки тепер уважно стежите за ним у процесі роботи, я не допускаю перегрівання та перегрів. Підтримка. Інша модель плюс. Просто не намагайтеся, щоб я, щоб піднятися всередину себе, але негайно перетягніть у хорошому сервісі.

Недоліки: Немає недоліків, але про всі переваги детально написано в інших відгуках, за які багато завдяки своїм сумлінним авторам.

Коментар: Я люблю це. Годує мене і мої сім смаку. :-)))

Переваги: ​​Багатофункціональні, довговічні, є щільні шапки для кожного контейнера. Ви можете безпечно видалити в холодильник, не боячись, щоб вилити вміст.

Недоліки: пластикова передача всередині. Не стаціонарний. Незручно вимивати ножі в зануреному блендері.

Коментар: Отримав це чудо агрегат 8 років тому як подарунок. Регулярно використовується як змішувач. У минулому році практично щодня використовується як блендер: підводне для коктейлю, шліфувальна машина для картоплі пюре. Я був затоплений ним першим, коли шліфувавши суміш сушених фруктів (висушених абрикосів, чорнослив і мед). Пластикова передача в “кришці” подрібнювача, пара зубів охолоджували. Швидше за все, сама. звинувачувати. не освоїв таку щільну текстуру. Після цього можна було подрібнити лише легкі суміші, але водночас страждають на страждання і застрягли. Погружний блендер і змішувач продовжували працювати належним чином. Через місяць, агрегат сам розбив. ні змішувач, ні блендером. У ремонті не пройшли. Гарантія вже давно закінчилася, і я хотів стаціонарний блендер / змішувач. На жаль, це вже 2 різних агрегатів і місць, які вони в 3 рази більше. Можливо, тепер якість зборів або самих частин вже змінилася, але якщо це не було для розбиття, я хотів би використовувати змішувач до останнього. Проблеми з натисканням кнопки для вилучення сопел не відчули.

Переваги: ​​легка, швидко, гарна, зберігайте комфортно, 3 в одному

Недоліки: мити необхідно після використання 🙂

Коментар: Я придбав цей змішувач лише через пару днів тому, протягом якого він був протестований на 2 пироги, один салат і полуниця з молоком. Білки або жовтки змішувачі збитих дуже швидко, мало шуму. Тісто також добре рухати. У подрібнювачі з буряка, часнику та горіхів. Буквально через пару секунд, все нарізане на шматки, як з дрібним теркою. Досить однорідні шматки. Блендер ще не закріплений ні на що, але полуниця перетворюється на пюре, також через пару секунд. В результаті вийшло рожевий колір молока з смаком і запахом полуниці, якщо не полуничне насіння, буде дуже однорідним коктейлем. Як блендер і подрібнювач, шум, ймовірно, вдвічі більше, ніж задіяні змішувальні форсунки. До речі, ніяких незручностей для мене взагалі немає, що форсунки викладені 2 кнопками.

READ  Конденсаційний газовий котел на зрідженому газі

Переваги:.стильний;.компактний;.Насправді, тихо (хоча змішувач не використовувався протягом тривалого часу, і я можу тільки порівнювати з моїм блендером Філліпс спалив, до мого глибокого жалю, через 4 роки сумлінного обслуговування.) Коли коронки працюють, немає цього блендерного пружин (обсяг до 700 мл.) У самому роботі змішується вміст (млин від блендера часто зупинявся і струшується);.Зручно лежить в руці;.Дуже до речі, затискач шнура, вам не потрібно постійно застрягти десь під ручкою змішувача, щоб не спілкуватися;.Досить кімнатна чашка (5 білків приблизно).

Недоліки: ще не знайдено. Багато хто звернеться до відсутності системи зберігання. Особисто мені це не потрібно.

Коментар: Хоча всі костюми. Збитих вибухом (я були покарані кульки на гайкодах). Купівля дуже задоволена. )) Я закінчу в травні 2014 року: не розчарований. Працює як годинник, з майже щоденним використанням.

Переваги: ​​Змішувач працює дуже тихий, 5 швидкості, збиваючи добре, що вам потрібно. Блендер зробив хвилину пюре, і все готово! Компактний і комфортний, багато місця на кухні не займає. Різноманітні насадки приємно здивовані, всі необхідні!

Коментар: я вибрав змішувач або блендер дуже довго, в кінцевому підсумку купив цю модель, 2 в 1, я також використовую іншу в свою чергу, і тісто збиваючи змішувач та дитину Purechka Blender. Купівля дуже задоволена!

Переваги: ​​змішувачі потужні плюс форсунки. Бендер і подрібнювач за цією ціною роблять це просто унікальним у функціональності.

Коментар: купив цей змішувач і все ще дуже задоволений, тому що для такої розумної ціни вийшло всю комбайну кухню. Виходить красивий пюревий суп з сопла блендер. Єдине, всі продукти перед гомогенізацією прохолодно, як і раніше, матеріал, з якого зроблено змішувач. пластик. Потім знову розраховуючи. Це, звичайно, збільшує час приготування, але не багато. Подрібнювач ідеально розсипається зеленню, овочі, як сирі і варені, як для мене. Маленький для овочів. Але зелень просто правильно.Поки зелень. земля, розрізана великою кількістю і заморожена на зиму. Тоді магазин буде мати теплицю та хімічні речовини, оброблені хімічними речовинами. І ми маємо сім’ю, щоб прагнути до природного харчування. Отже, змішувач Bosch допомогти нам)))

Переваги: ​​багате обладнання. Кукурудза, гачки для тіста, блендер, чоппер, вимірювальна чашка з кришкою. Потужний. Ергономічний м’який сенсорний випадок, легко розчарування сопел і мити.

Коментар: Я купив змішувач це не так давно, залучив своє обладнання, і той факт, що це Bosch, що означає якість та надійність! Я навіть не думав, що змішувач може працювати так тихо і сильно. Насадки задоволені. Я шукав змішувач з пюресом для приготування їжі, але вони не так багато, і немає багато в наявності. Я також хотів би відзначити зручність використання. Ручка прогумована, не ковзання.

Переваги: ​​достатньо потужних численних форсунок, не потрібно купувати окремі пристрої

Недоліки: На жаль, немає чорного кольору з нержавіючої сталі, а потім на кухні всі пристрої Bosch-Siemens в одній кольоровій схемі

Коментар: змішувач як змішувач, виконує свої функції без скарг, подібно до того, що багато форсунок і в той же час все компактно, мені подобається подрібнювач, це комфортна, тепер все фігам. Цибуля, часник, сир, яблука та т.Р.пів хвилину, і все готово.

Переваги: ​​до самого змішувача не існує жодних скарг, викидів, які миттєво збитими білками та кремом, насадки для тесту користуються навіть дріжджовим тістом. Підводний блендер нічого особливого являє собою, але ви можете використовувати.

Недоліки: менше місяця після покупки, подрібнювач почав викупити. Постійно співав, нож розбився на частини продуктів і не міг їх розрізати. Все це супроводжувалося страшним. Я припускаю, що нож був сумним. До речі, аналогічний подрібнювач у моїх старих поєднувальних змішувачів невідомий бренд працював без проблем протягом декількох років. Я шкодую, що він кинув його після покупки цього красивого.

Коментар: Змішувач відмінно, додаткові пристрої розчаровані.

Минулого літа я, нарешті, вирішив замінити мій старий ручний змішувач, придбаний наприкінці 90-х. Я хотів більш потужний, так більше, ніж більше. Спочатку я навіть подивився в напрямку планетарних змішувачів, але оцінка їх значної вартості, але прикидаючись масштабами їх кулінарної діяльності (і вони дуже скромні), поширюючись до побачення з цією ідеєю. У той же час бажання придбати стаціонарний варіант ще посилився, але такий, що змішувач може бути використаний, як ручний. Загалом, мені потрібен змішувач трансформатора. Я знайшов необхідний варіант від Bosch, який виявився дуже добре на ринку. Вимкнення вимкнення, який отримав право на постійне проживання на кухні, виявилося стаціонарним змішувачем з чашею MFQ 36460 ergomixx.

Висота. 24 см, ширина. 24 см, глибина. 39.5 см

Місце покупки: Тоді існуюча медіа-марка (тепер вона точно продана в Ельдорадо, MVideo)

Опис ✾ Обладнання ✾ Особливості моделі

Змішувач був проданий, оскільки він повинен бути, у картонному пакеті, який переробляється. Інструкції щодо використання та гарантійної картки також були включені до комплекту.

Змішувач є фіксованою установкою дуже компактних розмірів. Я його помістив у кутку на кухонному столі. Розміри, які я витрачав у “Загальну інформацію”.

Дизайн включає основну підтримку, на якій встановлено змішувач, а також чашу. Як я вже зазначав, цей змішувач я використовую трансформатор, т.До. Всі частини відключені.

Знімна чаша, об’єм 3 літрів (вимирає його), виготовлена ​​з пластику (не вказано ніде, але тут важко помилятися), який для 1.5 років операції не тріснула, і навіть не дуже розсіяні. Я часто використовую цю чашу самостійно, коли вам потрібно щось застилати.

Коли використовується змішувач, чашка обертається на її основі, що дозволяє рівномірно захопити його вміст. Відмінна особливість!

Змішувач. основна частина і зірка всього дизайну, а також знімні, що для мене є величезною гідністю. Вона була завершена

Сама одиниця дуже вагома, тут ви берете в мої руки і відчуваєте, що я не взяв фітулку, але в той же час не важкий. Що стосується мене, ідеальна вага.

Незважаючи на свою силу, з довгим ударом, рука не втомилася, але все через зручну неконтрольну ручку, яка має ергономічну форму. Використовуйте дуже зручний. І з мокрих рук не ковзає. З моїм старим змішувачем не йде до будь-якого порівняння, існує буквально після декількох хвилин роботи, рука вже відбувся, а після закінчення роботи він дрейкував так багато

Змішувач надійно тримається на стійці, тому ви не повинні турбуватися, що воно впаде з нього на момент підняття прокатки частини дизайну. Головне, щоб встановити його міцно, до характерного клацання та перевірки стабільності перед початком роботи.

Щоб встановити змішувач, як показано на фото вище, потрібно натиснути на спеціальне важіль на задній панелі установки та утримувати, одночасно піднімаючи стенд з змішувачем. Щоб знизити назад, то вам не потрібно натиснути нічого, просто візьміть і нахиляйте.

Щоб видалити змішувач з підставки, то також є невеликий важіль на стороні, який показує стрілку, що показує, в якому напрямку перемістити його.

Що я також люблю в змішувачі, тому це його здатність підтримувати “сидіти”, завдяки особливий власник на задній панелі. Дуже часто, коли працюють, є необхідність покласти змішувач, так, щоб не кричати все навколо.

Змішувач має 5 швидкостей миттєвого включення (Letter M). Швидкі вимикачі розташовані у верхній частині пристрою.

Вимкнений

1-е швидкість швидкості

5-й найвища швидкість

М-миттєве включення на найвищу швидкість.

У тієї ж частини є кнопка викидів. Все працює гладко, ніколи нічого не обернулося.

Модель MFQ 36460 має лише 2 типи форсунок. білі та гачки, зроблені

Розбирання MFQ 1901 Змішувач Bosch MFQ

З’єднувачі для форсунок розташовані на нижній частині змішувача, вони самі є стандартними.

Ця особливість полягає в тому, що існує двигун, який призначений для закриття підключення.

Направленні надійно вставляються, не випадають, коли він працює, це не брюкає, курс гладкий.

Я особисто не має скарг щодо якості дизайну підтримки. Так, це не монолітний металевий дизайн, як планетарні змішувачі та стаціонарні без знімного змішувача. Це пластик, але досить сильний. За 1.5 років експлуатації випало і не тріснуло (ТТТ).

Механізм підйому дизайну також оснащений пластиковими передачами (або як їх називають). Єдине, що іноді з’являється з мастильним маслом, але це не є негативних наслідків.

Коли я вибрав модель змішувача, я все ще дав собі доповідь, що, незважаючи на те, що я люблю, але особливо будь-який кондитерський засіб, але я роблю це не так часто в скромній кількості. Ось чому я перетворюю бажання придбати планетарний змішувач. Я зберігаю це, щоб переконатися, що ви врахували масштаб вашої кулінарної діяльності.

Цей змішувач, а саме, модель MFQ 36460 ergomixx не призначений для стиснення великих тестових обсягів. Максимальне навантаження:

Мій найчастіше використовується сопло (у 90% випадків). Це білі.

Я використовую їх під час підготовки Charlotters, печиво, млинців, деяких видів кексів, тобто варіанти, де виходить рідина \ м’яке тісто.

На додаток до замішування тесту, також з їх допомогою збивання крему \ сметана \ масло при приготуванні крему; яєчні білки для Meringue; Суфле, муски також ідеально збиті.

Плюс змішувач це те, що в стаціонарній мисці я отримую, щоб бити навіть 1 цільне яйце. Один білий білок може також бути прийнятий, але не в чаші, але окремо, використовуючи змішувач у ручному режимі. Максимальна кількість білків, які я забив для Meringue (у чаші), це було 5 штук. Відповідно до інструкцій:

Максимальна кількість білків. вісім

Мінімальна. 2 шт

Під час побиття на максимальній швидкості, я виходжу приблизно на 3-7 хвилин залежно від кількості білків. Я безумовно не заблокував, але все досить швидко.

Максимальна кількість, за мною збитим кремом. 500 мл. Відповідно до інструкцій:

600 мл. максимальне число

200 мл. мінімальне число

Знову ж таки, якщо ви використовуєте змішувач у ручному режимі, виявляється, щоб бити щонайменше 50 мл крему, тому я вибрав модель з знімним змішувачем.

З цим змішувачем я нарешті виконував мою маленьку кулінарну мрію. Підготовлено реальний торт “пташине молоко”. Я не працював з старим ручним змішувачем, у мене не вистачило сили, немає зручності, т.До. При приготуванні, вільні руки потрібні. З стаціонарною версією цього змішувача та існуючої сили, я отримав суфле з першого разу! До речі, надійшла на допомогу кулінарне кільце (ви можете про це читати далі)

Використання мезальних форсунок (гачки)

Ці сопло використовуються для замішування більш щільного тесту. Найчастіше товсте тісто, необхідне для дріжджових пирогів, піци, хліб, булочки, пироги, я віддаю перевагу все ще замішуючи на стіл. Ну, я люблю цю річ, коли ви можете відчути всю м’якість і гнучкість тесту, і я набагато легше регулювати ступінь замішування рук.

Тим не менш, коли час на краю, я замінюю цей вид тіста, особливо на піцу, використовуючи змішувач.

Основна умова, що борошно не повинно бути понад 500 грамів. По-перше, всі інгредієнти поміщаються в миску і змішуються на низькій швидкості, і лише тоді ви можете перейти до максимальної кількості оборотів.

Змішувач під час роботи практично не нагрівається. Тільки з довгою роботою, коли вам потрібно бити масу мусу або замісити товсте тісто, тіло змішувача стає трохи теплим.

Рівень шуму робочого змішувача можна назвати мінімальним, якщо у порівнянні з минулим доппоплантом мого змішувача, то це “Molchun”. Ні, звичайно, він гудить, але це досить розумно, не лякаючи його рев, повз досить гарне обличчя (що означає кішку).

Bosch 350W Ремонт змішувача не перемикає швидкість, працює тільки для повної потужності.

Про те, як підготувати змішувач для роботи, як збирати його \ dissemble я не буду писати, всі ці нюанси викладені в інструкції, що ви обов’язково читати. Існує також інформація про безпеку.

READ  Де заповнити руйнувальник у посудомийній машині Bosch

Тут я не придумав велосипед і прибираю, згідно з інструкціями:

Правда, у мене немає посудомийної машини, тому моя чаша та насадки є звичайним способом.

А тепер я хочу поділитися з вами рецептом для чудового яблучного кекасу з хрустким спринклером, який можна швидко приготувати за допомогою MFQ MFQ 36460 Ergomixx.

Для тестування: 190 г борошна; 100 г температури масла; 100 г цукру; 8 г ванільного цукру; 1 середнє яйце; 80 г молока; 5 г порошку для випікання

Для шарів: 3 середніх яблук; невеликий шматок масла; кориця

Для посипання: 50 г вівсяних пластівців; 50 г цукру; 30 г масла

Приготування яблучного шару. Чиста, розрізнять яблука на середніх шматках. Розчиніть шматок кремового масла в сковороді, покладіть яблука та оцінка 3-5 хвилин. Посипати корицею. Яблука повинна бути м’якше, але не зварюватися

Підготовка хрусткого посипання. Розчиняє вершкове масло в сковороді, цукровий цукор і нехай він розтопив трохи. Потім наливайте вівсянку і обсмажити за кілька хвилин до світла золотий.

Ми змішуємо тісто з рулями для збивання

Утворюють кекс. Ми перетягуємо прямокутну форму для кексів з пергаментним папером, викласти тісто і нагадуємо. Потім ми лежали яблука зверху і посипати препаратом вівса.

Випікати кекс у попередньо нагріти до 180 з духовкою. Якщо функція “верхня нижня”, то увімкніть його. Торт окремо десь 50-60 хвилин. Готовність, що перевіряє зубочистку.

Після вказаного часу отримайте кекс з духовки, виводить з форми і дають прохолодно.

Змішувач стаціонарний (і по суті комбінований) Bosch MFQ 36460 ergomixx для мене є найбільш оптимальним варіантом серед змішувачів. Він злегка справляється з набором завдань, він працює без скарг і ніколи не знехтував.

До кого я можу порадити цей змішувач:

Якщо ви просто шукаєте змішувач пристойної влади, то подивіться на цю модель. Його вартість трохи вище, ніж ручний змішувач, подібна потужність. Але у вас буде додаткові функції, завдяки стаціонарному дизайну.

Якщо ваші обсяги випічки є досить скромними, то купуйте більш потужний змішувач (або планета, стаціонарний без мембрани), я особисто не бачу. І ця модель змішувача ідеальна. Як я вже зазначав вище, з цим змішувачем виявляється, щоб потрапити навіть невелику кількість інгредієнтів.

Звичайно, якщо у вас є велика родина або ви бісквіт на замовлення, наприклад, ця версія змішувача не підходить. Також якщо ви запечені переважно з щільного (товстого) тесту, то вам потрібно шукати сукупність більш потужним.

Стаціонарний змішувач Bosch MFQ 36460 Ergomixx рекомендую.

Дякуємо за те, що шукав

Електроцикл для сталі з нержавіючої сталі 1.8 л Грюнгельм Екс-2020

Schwidky і нісенітниця Ремонт гарантованих поломки Або компенсація 100% Wortosti TehnІki БЕШЕЩЕВНАЯ ДОСТАВКА до Сервісний центр ТА.Первинна гарантія не t_lki podbavdavi ви vid turbot, ale th nahskaya vitrange. Я Chim Krathak Ваш tehnik tim важливий для вас vidraz vidazz!

Дана не знайдена на виновлені прикріплених.

Сервіс 2 Rocky Garantії

Очистити гарантовану незайману записи на дні цифрової техніки, що не проходить 1-2 рок. Undogo, ale є один. Успіх часто виходить за запитання від її.

Pranna Planna Machine Machine Machine Materia Looking Lovose, Sіduє акумуляторна батарея, Blobima Televisor CI TA Onshi Проблеми Не tilki pseakh you day, aleh cu!

Adde vidavati для ремонту CE дорогих і часто Довго, одна Трека, Тремба, Надінний Сурвес, і спінінг сам себе настифічно ризикований. Todі yak випустив підтримку Garanti VІ.UA підйому недорого, у Serednoma Blisko 10% вартості. Zvitch, tseh grošі, для yaki ви можете pіti в ресторані, protej sum sum dzvollaє надбагатона набагато, nabagato b_!

Для поровність: Tіlki Один депутат Спочатку ноутбук батареї Kostue Blisko 20% Yoy Vartosti, Viekarti Blisko 25% І Т.D.

 • Pisl zakіnchennya garantyї vide bulk breakfast repair of guaranry brodes romance є chalky;
 • Для технічного до 1000 грн. 100% компенсація без ремонту;
 • Якисний сервіс ЧЕЧЕ ДОСТАВКА ТЕХНІКИ У СЕРВІС-ЦЕНТР І НАДАЧАЄТЬСЯ ВІДІЛЕННЯ NOVOY НАДАЄТЬСЯ АБО Кур’РОМ;
 • Компенсація 100% пристосування Wortosti, Jacgshchko Repair Nezozhivius.
 • Непомітний Chotiri Bonus, Chi не так?! Alya є p’yatiy, canno, nitsinyish: Ваш spock tu jesnemist: Шах, а не пастка кліна, з вашим технічним, у вас є проблема з чеснотою.Ua!

Основна Pitanna Ta VidpovІDI:

Scho означають номери в озброєнні п?Цифри в озброєнні Цинових діапазон, для такого роду, ви можете відзначити грант.

Chi може купити certificat продукти?Тому. Sartiftikat Predvised Garantyї можна придбати в магазині Окрахо Шилдо 30 Днів Перед покупки Техники.

Certificat Potterbno ReyryTruvati?Не обійтися’Язково, ель за помилки ви можете Зарендруваті. Для того, щоб взуття для нюхаючих сервісів, Поттерібно Жерейгаті Сартіфікат, який перевіряє на придбання Техники.

Colya zainie diyati dodaki 2 rocky garantії?Dodaski 2 Rocky Garantine Posture Dіyati Pisl Zakіnchennya garantyy vide bulk. Форт, Яхчко Гаранти Від Бумбанья 2 Скелясті, Тоді Додаткова Гаранті Буда Діяті Ті Таджі.

У Prone Vipads ви можете нюхати сервіс?У гарантії Vipads. Гарантія Vipudda Swirl Vadu SV’Окуляри з назвою Союзу Yoy Elent_v і деталі ABO в процесі нормального розірваного.

Навісча Корібоватія Сервіс Прелводентні Гарантії?СЕРВІС ПРЕЛВОДЕНЦІЯ ГАЛАНІЇ МОЖЕ ВІДПОВІДАЄТЬСЯ ДЛЯ МОЖЛИВОСТІ РЕМОНТНОГО РЕМОНТУ, ЯКСЧКО, ЗЛОВИЧНИЙ ПІСЛОВО ТОЛО, ЯК Закінся Діва. Jacshko Repair Budge Nemozhvim, VI Otrimatuate Компенсація APE.

Skількі Одів може бути відремонтований за ремонтом?Ремонт гарантованих поломки можна орендувати працею YAKA KILKIST відразу до моменту Refiman.

Скілки триває ремонт?Перед ремонтом, Діагностика, ЯК ТРИВАЄ ДО 5 РОБІЧНИХ ДНІВ. Pisl d_agnostiki tekhnika ремонт у термічному, щхо не допускає 5 робочих днів.

Додається, Які Кобуті до 1000 грн Не ремонтувати?Mi Odaraza придумується 100% вартості прикріплення, Chaty Kostuyu до 1000 грн., без ремонту.

Kudi Rant, Yakschko zlamaya tehnik?Реместр D_ Гарант бюлетеня, Tehnikka для ремонту PotterBNO, щоб відвідати авторизований сервоцентр. Pіsl Zakіnchennya Гарантія Virgin Engine, співачка однієї оцінки ROCA для підтримки.Ua.

Yak transfer tehnik ремонтувати на підтримку.Ua?Yakschko tekhnik Vaughty Meshe 5 кг Відпочинок їє на підтримку.Ua через beya viddilennnya novoї Надіслати до нашого Річанька. Ремонт MI Rotateymo tekhniku ​​на Plotovna vidilennya, de vi ї. Yakschko tekhnik Vaughty 5 кг.

Гарантований TSE не просто шум. Tska schokino, зручний ТА!

Schwidky і нісенітниця Ремонт гарантованих поломки Або компенсація 100% Wortosti TehnІki БЕШЕЩЕВНАЯ ДОСТАВКА до Сервісний центр ТА.Первинна гарантія не t_lki podbavdavi ви vid turbot, ale th nahskaya vitrange. Я Chim Krathak Ваш tehnik tim важливий для вас vidraz vidazz!

Дана не знайдена на виновлені прикріплених.

Сервіс 1 RIK GARANTYI

Очистити гарантовану незайману записи на дні цифрової техніки, що не проходить 1-2 рок. Undogo, ale є один. Успіх часто виходить за запитання від її.

Pranna Planna Machine Machine Machine Materia Looking Lovose, Sіduє акумуляторна батарея, Blobima Televisor CI TA Onshi Проблеми Не tilki pseakh you day, aleh cu!

Adde vidavati для ремонту CE дорогих і часто Довго, одна Трека, Тремба, Надінний Сурвес, і спінінг сам себе настифічно ризикований. Todі yak випустив підтримку Garanti VІ.UA підйому недорого, у Serednoma Blisko 10% вартості. Zvitch, tseh grošі, для yaki ви можете pіti в ресторані, protej sum sum dzvollaє надбагатона набагато, nabagato b_!

Для поровність: Tіlki Один депутат Спочатку ноутбук батареї Kostue Blisko 20% Yoy Vartosti, Viekarti Blisko 25% І Т.D.

 • Pisl zakіnchennya garantyї vide bulk breakfast repair of guaranry brodes romance є chalky;
 • Для технічного до 1000 грн. 100% компенсація без ремонту;
 • Якисний сервіс ЧЕЧЕ ДОСТАВКА ТЕХНІКИ У СЕРВІС-ЦЕНТР І НАДАЧАЄТЬСЯ ВІДІЛЕННЯ NOVOY НАДАЄТЬСЯ АБО Кур’РОМ;
 • Компенсація 100% пристосування Wortosti, Jacgshchko Repair Nezozhivius.
 • Непомітний Chotiri Bonus, Chi не так?! Alya є p’yatiy, canno, nitsinyish: Ваш spock tu jesnemist: Шах, а не пастка кліна, з вашим технічним, у вас є проблема з чеснотою.Ua!

Основна Pitanna Ta VidpovІDI:

Scho означають номери в озброєнні п?Цифри в озброєнні Цинових діапазон, для такого роду, ви можете відзначити грант.

Chi може купити certificat продукти?Тому. Sartiftikat Predvised Garantyї можна придбати в магазині Окрахо Шилдо 30 Днів Перед покупки Техники.

Certificat Potterbno ReyryTruvati?Не обійтися’Язково, ель за помилки ви можете Зарендруваті. Для того, щоб взуття для нюхаючих сервісів, Поттерібно Жерейгаті Сартіфікат, який перевіряє на придбання Техники.

Kolya Pokyati Dyati Dodasy 1 Rік Garanty?Додасія Рік Гарантія Powen Dіyati Pisly Zakinchenie Garantai Vid Bead. Форт, Якчко Гарантія Від кабббанька 2 Скелясті, потім Додаткова Гарантима Буда Діяті.

У Prone Vipads ви можете нюхати сервіс?У гарантії Vipads. Гарантія Vipudda Swirl Vadu SV’Окуляри з назвою Союзу Yoy Elent_v і деталі ABO в процесі нормального розірваного.

Навісча Корібоватія Сервіс Прелводентні Гарантії?СЕРВІС ПРЕЛВОДЕНЦІЯ ГАЛАНІЇ МОЖЕ ВІДПОВІДАЄТЬСЯ ДЛЯ МОЖЛИВОСТІ РЕМОНТНОГО РЕМОНТУ, ЯКСЧКО, ЗЛОВИЧНИЙ ПІСЛОВО ТОЛО, ЯК Закінся Діва. Jacshko Repair Budge Nemozhvim, VI Otrimatuate Компенсація APE.

Skількі Одів може бути відремонтований за ремонтом?Ремонт гарантованих поломки можна орендувати працею YAKA KILKIST відразу до моменту Refiman.

Скілки триває ремонт?Перед ремонтом, Діагностика, ЯК ТРИВАЄ ДО 5 РОБІЧНИХ ДНІВ. Pisl d_agnostiki tekhnika ремонт у термічному, щхо не допускає 5 робочих днів.

Прикріплені, Які Кобуті до 1000 грн. Не ремонтувати?Mi Odaraza придумується 100% вартості прикріплення, Chaty Kostuyu до 1000 грн., без ремонту.

Kudi Rant, Yakschko zlamaya tehnik?Реместр D_ Гарант бюлетеня, Tehnikka для ремонту PotterBNO, щоб відвідати авторизований сервоцентр. Pіsl Zakіnchennya Гарантія Virgin Engine, співачка однієї оцінки ROCA для підтримки.Ua.

Yak transfer tehnik ремонтувати на підтримку.Ua?Yakschko tekhnik Vaughty Meshe 5 кг Відпочинок їє на підтримку.Ua через beya viddilennnya novoї Надіслати до нашого Річанька. Ремонт MI Rotateymo tekhniku ​​на Plotovna vidilennya, de vi ї. Yakschko tekhnik Vaughty 5 кг.

Zahist VІD Sofa

Безліч чудес. Зменшення глузування через механічні софі, ris_b’yv abo у воді. І Якчко VіDremontuvati не просто. Компенсація 50% Vartosti Stififikats Store, Yaki Can.

Дана не знайдена на виновлені прикріплених.

Щеплий Коля Віріба Аварія

Ваш Новий Потй перестав до глузуваті через механічний диван, впав у воду abo ry.-? Не переживай! СЕРВІС ЗАХІСТЬ ВІД СОФОДЖІН ПРУДУЙТЕ НА ПЕРШИХ ЯКГРА у таких ситуратах, якщо вкладення страждала, а Vipuds. Негараннин. Просто dooday поштове відділення перед покупкою нових людей. І на РІК ОТРИМИЩЕЧШКИЙ РЕМОНТ З такою Аварією.

Змішувач Bosch Turbofixx (Мінськ)

Основні розбивки змішувача, для якого варто варто до сервісного центру:

 • Пристрій не включається,
 • Немає швидкості перемикання,
 • спонтанне відключення,
 • Шліфувальні вироби призводить до незвичайних звуків,
 • Пошкодження випадків, шнур живлення.

Такі проблеми краще вирішити в уповноваженому сервісному центрі, оскільки відсутність досвіду може призвести до більш серйозного пошкодження, а не доцільність ремонту. Якщо проблеми були ідентифіковані в Bosch MFQ MFQ 1931 Turbofixx, ремонт неминуче. Ми даємо гарантію для виконання робіт, оскільки у випадку повторення, можна буде відновити гарантію. Відмінною рисою нашого сервісного центру є те, що ми робимо для відновлення будь-якої складності.

Як розібрати змішувач Bosch MFQ 4080

Змішувач “з шеф-кухаря” білки білків до стабільних вершин, крем, крем для Cagealegko, без шуму і в секундах!

Призначений для збивання яєчних білків або крему, швидких препаратів або тіста для млинців, приготування різних десертів. Змішувач “Oshefa” швидше і краще збиваючи білки або крем, ніж електричний лічильник. У змішувачі можна бити 2. 4 яєчні білки і до 400 мл крему.

Використовуйте лише наддержаву на вашій кухні. Супер швидкий, надпел, супер світло. Це змішувач “з шеф-кухаря” Tupperware. Замісити тісто, побийте білки та крему, змішайте продукти, підготуйте неймовірно смачний блудл з змішувачем “з шеф-кухаря”.

Змішувач “з шеф-кухаря” складається з прозорої основи циліндричної формальної версії 1,35 літрів, пальто пальто з ключами для збивання та обертаючих ручок.Нижня частина змішувача оснащена знімним протисплавним кільцем для сприяння під час використання. На базі, застосовується мерілала. від 50 мл до 1,2 літра.

Змішувач “від шеф-кухаря”. це дуже зручний і практичний продукт Tupperware:

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS