Як самостійно зробити плиту

Металеві печі для ванн та саун. опалювальні прилади, які використовуються для нагрівання приміщень та опалення води. Домашні структури мають ряд відмітних рис:

 • наявність та низька вартість матеріалу для виробництва;
 • Компактні розміри та низька вага;
 • простий і універсальний дизайн;
 • Швидке та ефективне опалення;
 • довговічність і практичність;
 • легкість у складі з власними руками;
 • Легко в повсякденному догляді.
самостійно, зробити, плита

Важливий! Для монтажу саморобної печі не потрібна допустима документація.

Зупиняючи ваш вибір на складі металевої печі, слід вважати основними недоліками пристрою. До них відносяться:

Батяжка з вашими руками

 • постійний контроль над операцією пристрою;
 • Висока ймовірність опіків з прямим контактом з металевою поверхнею;
 • Пожежна небезпека.

Важливий! Металеві печі мають низьку теплоємність. для більш тривалого зберігання тепла, вони часто стикаються з захисним екраном цегли, залишаючи розрив для повітряного шару.

самостійно, зробити, плита

Розміри плитки розраховуються індивідуально з урахуванням розміру кімнати, в якому він буде працювати. Перш ніж продовжувати виробництво, необхідно ретельно вивчати робочі креслення та схеми збірки.

Різновиди деревних печей

Різновиди печей для ванн визначаються матеріалом, з якого вони виготовляються. Найчастіше конструкції виготовляються з цегли, але можуть бути виготовлені з бутті каменю. Для Кам’янки найкраще використовувати граніт, залишкові матеріали, коли температурні краплі розкидані. І це дуже небажано, враховуючи, що в ванні він береться купатися і заливати воду і ткацькі до стібка. Рідше для печей використовуються метал.

Цегляний дизайн

Ця модель дозволяє вам використовувати будь-які матеріали для. Ви можете покривати його дров і вугілля без побоювань. І ви хочете, ви можете підключити його до системи газової опалення, і це буде ідеально справлятися з вашими функціями. Фотографії для таких моделей сьогодні багато в каталогах дизайну.

Цегляна піч може мати повністю будь-який дизайн. Набір малюнків опцій. Він може бути використаний тільки для нагрівання каменів або виконувати всі особливості печі для фінської ванни. І ви хочете зробити турецький хамам вдома. Для цього буде достатньо, щоб поставити Бори в димоході. І в поєднанні з російським пором, отримайте ванну від Гарема Султанова.

Будівництво заліза

Цей сорт зазвичай ділиться на два: чавунні печі та сталеві зварені. І кожен з них має свої особливості і нюанси при установці. Отже, чавунна плита може купити тільки. Але для неї ви можете зробити багато предметів самостійно. Наприклад, ви не завжди можете придбати окремо і нахилятися до печі. Вода буде нагріватися досить швидко, тому це буде величезний плюс.

Варто відзначити, що в основному залізні печі для ванни, фотографії яких можна побачити в більшості каталізацій, створюються з дровами та вугіллям, рідше Toyan Briceettes.

Якщо ви плануєте зробити ванну лише з дровами, то не потрібно робити додаткові пристрої в залізній печі, але для того, щоб нагріти його з вугіллям, ви повинні покласти його з вогнетривкою цеглу.

До речі, якщо ви хочете продовжити термін служби такої печі, то це необхідно в будь-якому випадку, щоб встановити цеглу. Він захистить печі від вологи та температурних крапель.

Зварні залізні печі для ванни можуть бути виготовлені з власними руками, особливо якщо ви володієте майстерністю зварника. Але, інакше, краще довіряти професійному.

Для роботи вам знадобиться зварювальний апарат, металевий лист з товщиною щонайменше 5 мм. Після того, як печі готова, зварити окрему бак для неї. Але пам’ятайте, як при установці печі, так і при зварюванні танка, всі шви повинні бути надійними, а не мати розробок. не сплетені розділи. Інакше ви ризикуєте свою власну безпеку.

READ  Як зробити новорічний камін вдома

На водяній бочці потрібно зробити кран для зливу води. Чим нижча вона буде розташована, тим менше води залишатиметься в резервуарі, тим менше вона буде підлягає корозії.

Варто пам’ятати, що металева плита може мати гарячі стінки, що загрожує сильним горінням, коли їх доторкнулися. І тому ви, безсумнівно, повинні зробити захисний екран цегли, який допоможе захистити людей від торкання зачарованих стін печі.

Необхідна залізна піч і димохід. Він може бути виготовлений з труб або зварених, але в будь-якому з цих випадків, коли духовка плавиться, це буде погано і спалахнути. Оптимальний варіант буде створення димоходу з бутербродів.

Печі для російських лазень, виготовлених вручну

Найголовніше, коли виготовляють металеві печі згідно з малюнками для ванни з вашими руками. необхідно підтримувати, що неможливо підтримувати бажану температуру в межах 60-65 ºС (читати: “Малюнки Батяжка з металу. ми будуємо печі з вашими руками “). Обов’язково доведеться перевернути, що супроводжується випромінюванням сильних ІЧ-хвиль, в яких досить важко бути біля печі.

Ви можете вирішити цю проблему з двома способами:

 • Зробити підкладку печі. Процес полягає у відновленні зсуву зсередини з вогнетривкою цегли. Достатньо стилі на краю, тоді як товщина підкладки складе 6 см, хоча вузький вал виявляється, товщина 3 см. Бути таким, як це може, нагрівання сталевих стін незначна, Кам’янка зігріває більшу частину. Щоб отримати найкращу піч для російської ванни, негайно проектування має бути розробити топкою, щоб вона була збільшена, оскільки більша частина його обсягу надається підкладці. Недоліком цього методу є те, що результат є гарячим димом, який знижує пожежну безпеку. Найкраще здійснити його охолодження, встановлюючи бак або нагрівач до труби. Більш складні. встановіть нагрівальний клапан, проходячи, через який, дим охолоджується до 80-120 ºС.
 • Встановіть цегельний екран навколо плитки заліза для ванни. Він збирається з керамічної цегли, тоді як у стіні залишають вікна для монтажних дверей, що дозволить в майбутньому контролювати рівень нагрівання повітря. Можна зробити висновок, що цей варіант є найкращим завдяки можливості контролю температури, однак це менш практично, оскільки задня стінка дуже перегрівається, тому необхідно включити термостійку сталь. У цьому випадку виявляється, що для тривалого терміну служби залізної ванни, вам потрібно вибрати досить товстий метал. Його практика показує, краще встановити у верхній і нижній частині печі.

Окремо варто згадати шви. Домашня залізна плита в ванні досить часто починає ламати з низькоякісних швів. У виробничих умовах така проблема вирішується за допомогою вигнутого дизайну. Верх з печі Спробуйте мінімізувати кількість швів.

При виготовленні металевої печі для ванни з вашими руками, ви майже не зможете згинати 6-10 міліметрових сталей, тому зазвичай залишається надзвичайно високоякісними швами.

Батяжка з труби або старого повітряного куля

Різниця цього дизайну від попереднього полягає в тому, що резервуар для води розташований безпосередньо над паливом. Для роботи вам знадобиться: труба для печі та танка (товщина стінки 1 см, діаметр 50 см, висота 150 см); Труба для нагрівача (товщина стінки. це перша, і димейра 35см); Крановий врізний; Металева фурнітура; петлі для дверей; сталеві листи з товщиною, подібними до труб; Зварювальні інструменти, різання металу.

 • Ми розділяємо трубу більшого діаметра, використовуючи болгарську. З однієї частини (довжина 60 см) ми будемо монтувати резервуар для води, з другого (90 см). Дизайн нагрівача для ванни.
 • На аркуші ми робимо розмітку, щоб скоротити коло, рівне діаметром труби. печі. Для цього зручно використовувати розпилювач з фарбою або маркером. Це коло буде служити як дизайн осла. Герметично зварює його до труби.
 • Негайно зробити ноги дизайну. Для цього, зміцнення дичко печі для ванни з металевою рамкою з профілів. Рамка висота 10-15 см.
 • Після того, як печі міцно на ногах, намалюйте прямокутник 25×7 см на корпусі. Цей шматок металу буде двері розлючений. Вирізати його з шліфувальником, обладнати петлі, кронштейн і короткий.
 • Здобуття решітки. Його завдання: пройти повітря від роздумується в зону горіння, тримайте паливо і не запобігайте проникненню золи та золи в нижню камеру печі. Така решітка може бути виготовлена ​​з сегментів арматуру або металевого листа з отворами, розрізаними. Грат повинен бути закріплений з зварюванням всередині труби на висоті 12-15 см від дна.
READ  Чим пофарбувати OSB плиту на підлозі

Потужна басова духовка робить це самостійно

Таким чином, від найпростіших матеріалів ви можете швидко і дешева печі для ванни з вашими руками, тоді як він не буде функціонувати нічого функціонально з покупки аналогового! Виконання роботи якісно і повільно, ви отримаєте результат, який буде насолоджуватися вами та вашим гостям протягом багатьох років!

Яка печі вибирає для ванни: консультація фахівця

Якщо ви вирішите придбати плиту для ванни в спеціалізованому магазині, то прочитайте рекомендації фахівців та відповісти на наступні питання:

 • Яка печі вам потрібна: дерево або електрична?Якщо порівнювати електричні та печі на дровах, то зауважте, що в першому випадку це легко використовувати та широкий вибір дизайну. Такі пристрої вимагають витрат на енергію, яка у багатьох випадках не є прийнятним.Деревні печі абсолютно екологічно чисті, швидко відкидають і не залежать від електрики. Єдиним недоліком цього опалювального блоку вважається постійною необхідністю падіння палива. Для людей, які відповідають традиціям російської лазні. ці недоліки стають перевагою.
 • У тому ж місці є двері димоходу?Є два типи дверей: всередині пари та зовні (у кімнаті відпочинку). Перевагою другого варіанту. наявність каміна в кімнаті відпочинку та відсутність необхідності виділити місце в паровій кімнаті.
 • Чи будете ви нагрівати воду або потрібна плита без танка?Це питання навіть не обговорюється. вода завжди потрібна. По-перше, для миття, по-друге, кинути воду на камені. Залишається лише вирішити, який обсяг вам буде достатньо для реалізації повноцінних процедур ванни.
 • Скільки каменів слід помістити в печі?Кількість каменів залежить від атмосфери в кімнаті. Чим більше поклав у плиті каменів, м’якшу пару.
 • Який виробник краще?Це питання. Напевно, один з важких, тому що в сучасному світі існує величезна кількість різноманітних печей для ванн з різними функціями та характеристиками. Щоб вибрати пристрій, який відповідає всім вимогам, потрібно прийняти рішення щодо функцій, які він повинен мати. Вестерни. Харовія та Касторські ванни.

Не важко побудувати печі для ванни, якщо ви виконуєте вищезгадані інструкції та дотримуватися всіх технологій. Якщо ви подаєте заяву у виробництві фантазії, ви отримаєте унікальний, привабливий, і основний функціональний пристрій для нагрівання парної кімнати.

Креслення

Типи цегельних печей

Схема цегляної піч-кам‘янки

Приклад порядку

З окремим водою

Батяжка з трубкою. хороші немовлят

Порядок

Духовка

Отже, давайте почнемо побудувати металеву печі з власними руками. Перш за все, вам потрібно підготувати фундамент, тобто основу, для якої планується встановити дизайн. Незважаючи на те, що залізна піч для ванни з труби трохи важить, фундамент для цього необхідно підготувати. Дуже важливо, щоб залізна печі встановлена ​​на рівному фундаменті.

Будівельний фундамент

 • Для фундаменту під печі, ми збиваємо опалубку, його розміри. 1×1 м, висота 20 см.
 • Я насолоджуюся майбутнім фундаментом в одному шарі, заклавши арматуру, а також через квадрати 20×20 см. Арматура в місцях зв’язку один з одним ми асоціюємо в’язання дроту. Вона не повинна лежати на землі, бо це ми їдемо в землю по краях решітки 4 штук підкріплення і прив’язують решітку до них на вагу. Перш ніж почати заповнити фундамент, переконайтеся, що решітка знаходиться в середині.
 • Після заповнення ми витримуємо фундамент близько 2 тижнів, відкрийте всі двері та вікна у ванну для кращої вентиляції та покладіть вологі ганчірки на затопленому фундаменті. Це робиться так, щоб тріщини не утворюються при сушінні. Протягом 2 тижнів, змочуючи ганчірки.

Підготовка та монтаж печі

 • Ми беремо задню ободок від колеса, пиваючи всі отвори, крім того, що посередині.
 • Візьміть наступний ободок, ріжуть опуклий верх, перша обода вставляється у другий і заварювати. Не повинно бути ніяких отворів і тріщин, пристрій повинен бути запечатаний, після зварювання, бити шлаку і перевірити зварювальний шов, якщо десь вони не жартували, вони кажуть, знову перевіряючи, побиваючи шлак.
READ  Як зробити холодильник для кольору кухні

Тут ми зробимо невеликий відступ. Якщо у вас вже є попередній банкіром, то перед установкою нової печі, ви повинні вирізати квадратний отвір в стіні, т.До печі почнеться звідти ці двері роздумилися, а печі, все інше знаходиться у ванні.

самостійно, зробити, плита

Малюнок всередині печі

Якщо у вас не були попередніми банкір, то ми будемо будувати разом з плитою для ванни. Кут, в якому залізна піч повинна бути покрита цегляною стіною, це робиться для цілей пожежної безпеки, тому що ванна завжди закінчена деревом.

Вид збоку

Отже, ми починаємо робити печі, якщо немає досвіду в димовій диматі або ніколи не поклав цегляну, то краще зателефонувати до майстра, який буде складати вам духовку для всіх правил. Але якщо ви хочете спробувати себе, що добре, настав час спробувати, і я скажу вам, як це зробити.

  Викладіть основу повністю з цегли, другий наступний починає завантажувати Ashnik (Pissed).

Після кладки, печі повинна висушити щонайменше 2 тижні, якщо ви відразу затокаєте його, то з’являться мікротріщі, які порушить цілісність печі. Відкрийте все, що розчаровані та вхідні виходи так, щоб печі заїхала. Допускається виступати з невеликими гріхами протягом декількох годин. Печі вважається сухим, якщо в печі немає вологи та стін. Ви можете керувати печі для завершення для профілактики, а печі готові до використання.

 • Тепер подивіться на трубу, на малюнку показано готовий вигляд труби, який покласти на печі.
 • Залізна плита розташована прямо на самому футлярі, ми маємо це на трубі, і є горщик для гарячої води.

Я зазначаю, що сам дизайн буде досить важким, тому його можна розділити на деталі та збирати в приміщенні. Металева ванна печі з власними руками оригінального дизайну готові. Якщо закінчення всередині вже покрита зварюванням, принаймні, каучуку, навіть якщо залізні листи.

Увага. Не забувайте, при зварюванні в приміщенні для цілей пожежної безпеки, вам потрібно мати відро з води та бризок. Бризок можна виготовити з звичайної однолітрової пластикової пляшки, розбиваючи отвір у кришці. Після зварювання розпилювачів і масштабів.

 • Верхня частина димоходу (див. Металеві димарі) Ми зміцнюємо дві підкріплення для жорсткості, зварювальні до труби та безпечні до однієї стіни і до іншої. Для монтажу до стіни використовуйте кут або тарілку, зварену до фітингів і пробурені з обох сторін.
 • Бурова цегла Peuorator з коричневим діаметром 6 мм, 5-6 см глибоко в анкер, тому ми маємо кут жорсткості та стабільного дизайну.

Професійне виробництво печі

На користь вищезгаданого, я хотів би узагальнити і зробити все це тонкощі будівництва ванної піч для себе своїми руками. Тому:

 • Потрібно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, а не мати печі поблизу легкозаймистих матеріалів.
 • Якщо металева плита плита з цегли, вона збільшить теплообмін та підвищення безпеки використання.
 • Пожежні двері повинні обов’язково подивитися на вхід до ванни.
 • Матеріал для пристрою кам’яної плитки повинен бути достатньою товстою трубою не-корозії.
 • Димохід повинен вийти назовні не менше 0,5 метрів.
 • Частина труби димоходу, що проходить через дах, повинна бути оштукатурою і покрита вапном.
 • Духовка Кам’янка переважно проводиться кілька разів на вулиці для усадки матеріалу і лише після цього встановлення у ванні.

Після всіх рекомендацій зверху не буде складно обладнати ванну відмінною піччю, яка дасть вам реабілітацію та справжнє задоволення від відвідування пари.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS