Як шити подвійного голка брата

Блог Екатерина Язвикова

Десь я читав/подивився, що котушки повинні бути розкриті в різних напрямках. Я намагаюся покласти його самостійно і навіть не думав про те, що станеться, якщо обидва обернуться і проти годинникової стрілки.

Наташа, я якось прочитав про це, я намагався обертати котушки по-різному і. Я не помітив жодної різниці. ))) З тих пір я взагалі не думаю про котушку.

велике спасибі! У мене лінія. Я читав, що вам потрібно послабити точно нижню нитку, але я боявся піднятися там. З вашою фотографією та детальним поясненням зараз не страшно. Я постараюсь)

Обов’язково спробуйте. Це не так страшно, як здається. Просто зверніть увагу на себе початкове положення гвинта, щоб потім повернути все до місця без втрат. ))))

Хто би запропонував мені раніше! Мені не подобається ця лінія. Терміново потребував розколу. Теща в 45-річчю дала. Виявляється, це було можливо на шиття дуже красиво шиття! Катерина, велике спасибі за поради та МК. Дуже корисний і цікавий.

Ну, дозатор щось ще краще. )) Я радий, що матеріали для блогів були корисні. ))

Я боюся доторкнутися до нижньої нитки. Але ідентифікація подвійної голки довжина стібка становить 3,5. І що б всередині буде красивий зигзаг напруги верхньої нитки, поставленої в 9. І все красиво))

Я радий, що ви знайшли свої налаштування, це дуже здорово, коли машина шиє, як вона повинна, а не як вона виходить. ))) І шов на 9 не затягується роликом? Моя друкарська машинка реагує на зміну напруги і дійсно витягує лише верхню нитку (верхня нитка), залишаючи нижчу в тій же формі.

Кат. Величезне спасибі. Я завжди боявся торкнутися напруги нижньої нитки. Ми повинні експериментувати. І для звичайного шиття вам потрібен гвинт, щоб повернутися до початкового положення?

Лена, не бійтеся! ))) Тільки для призупинення необхідно відзначити початкове положення гвинта, і все. )))) Для звичайного шиття все, що ми повертаємося до початкового положення. Ці налаштування є _t_ для подвійної голки. ))))

Екатерина! Велике спасибі за пораду. Я ще не маю подвійної голки, т.до. Я намагаюся (до сих пір не вдалося) зробити кеверк робити цей шов. Але я очистив машину за вашою порадою, і, крім гірської гори, знайшов туди-гол!

Як шити подвійну голку! Налаштування секретів. || Я хочу шити

Я б мав обкладинки, я б мав подвійну голку і не турбувала. )))), Але очищення автомобіля. Так, це необхідно і корисно. ))) Удачі з килимом. ))

Katyusha, спасибі за пояснення. Двомісні голки ще для мене. Але я планую купити.

Katyusha, це безцінна інформація! Дякую, люба!!

Катерина, дякую за такий хороший майстер-клас. Я знав, що для подвійної голки вам потрібно відрегулювати нижню нитку, але не хотілося, щоб піднятися там, тому що ви знову повинні знову переконфігурувати все. Але я навіть не думав. Катерина, ти скажеш мені: я не міг перемогти подвійну голку щільний бавовна велюр, я не отримав жодного рядка, я не утворював сформований стібок. Секрети роботи з трикотажним я знаю деякі, але немає велюра. Заздалегідь дякую.

Марія, спасибі за відгук. ))) I spike velor, я отримав добро. Якщо я пропустив мене, я б намагався змінити номер голки (більш-менш. Я не знаю, вам потрібно подивитися в кожному випадку окремо), взяти голку меншою відстані між голками. А потім подивіться. Якщо ні, то спробуйте інші нитки, тонше.

І тут ви можете вставити фотографію? Я б показав, як я роблю це, не витягуючи нічого. Хоча, можливо, не всі машини мають такі.

Так, цей чіп знаходиться на машині Jukuka. Вони мають фахівця. І на мій старий zinger 9018, треба було мати гвинт, не збільшивши шапку. Але в деяких машинах неможливо. Однак, надішліть мені посилання на фото, я вставте його на посаду, звичайно, вказуючи на ваше авторське фото та ідеї.

Велике спасибі, хоча я давно був на південь, і я цього не знав, і я не знав, що кришка болюча була так витягнута, я обов’язково спробую.

READ  Іноземний з вашими руками з водним контуром

Inna, рада, що інформація була корисною. ))

Як шити подвійну голку! Налаштування секретів. || Я хочу шити

Доброго дня. Скажіть мені, pzhl, я роблю подвійну лінію на звичайному автомобілі на трикотажному. Після перших другого шкарпетки і промивання лінія спалахує. Я роблю екрани, додатково зв’язати вузол і в будь-якому випадку, розпуск. В чому може бути проблема? Завчасно дякую за відповідь

Надія, привіт. Як цвісти. поспішаючи або розбіжно на початку/кінець? Якщо він розірваний, то вам потрібно налаштувати машину, щоб зигзаг на неправильному ясно вираженому, але невеликі петлі верхньої нитки будуть видно на краях зигзагів. Це забезпечить бажану еластичність. І якщо на початку, то я почав робити не вузлики, але стандартний лист назад і вперед. Нічого не звільняє.

Так, він цвіте на початку лінії, я роблю виправлення. Дійсно потрібно ще краще налаштувати напругу. Я спробую знову. щиро дякую за відповідь

шити, подвійного, голка, брат

Шиємо подвійною голкою

Ідеально підійшов до шити подвійної лінії. Звичайно, лопата краще, але для відсутності перекриття, це супер. Дякуємо за МК.

Намагалися налаштувати лінію подвійної голки. Майже двічі зроблені на кришці. І все ж зигзаг не працював. Брат LX 1700 машина. Як ви можете спробувати ще раз?

Катя, будь ласка, скажіть мені, у мене є швейна машина приблизно 559, і вона має спеціальний об’ємний пристрій, який я не розумію, як вивільнити напругу нижньої нитки, тому що верхня напруга не крута. Нічого не виходить, то дно ослаблене теж, то лінія в горбні збірки збирає.

У вас є звичайний вертикальний трансфер, як я бачив на фото в Інтернеті. На шапці BOBBIN у вас є два гвинти, що фіксують затискну пластину. Далеко від гнізда (той, який на самому краю запису) не можна торкнутися, але другий, він ближче до гнізда для нитки, ви можете повернути. Він просто регулює напругу. Зробити чверть повернути проти годинникової стрілки та перевірки. Можливо, це буде потрібно послабити більше. Але в будь-якому випадку, перш ніж поворот, позначте заводське положення гвинта, потім повернути все, як це було.

Інструкція по італійській мові. Знайдено в характеристиках: розмахуючий човник. Взагалі, я не зрозумію. Підкажіть будь ласка./Taisiya /

Подвійна голка для швейної машини: як виправити і шивати?

Незалежно від того, наскільки парадоксально звучало, але невелика голка в шиття виконує ключову роль. Всіх елементів швейної машини, тонка голка під час роботи отримує найбільше навантаження. Тому такий інструмент повинен бути не тільки високоякісним, але і грамотно вибирати за типом матеріалу. Плавання з невеликим досвідом легко заплутатися в широкій різноманітті копій та їх характеристик. Можливість мати справу з маркуванням та призначенням дає змогу придбати бажану деталь для певної мети.

Чому вам потрібна подвійна голка для швейної машини

Ricker можна використовувати по-різному. Сьогодні ми пропонуємо скористатися подвійною голкою. Озброєний нашими простими техніками, ваш трикотаж виглядатиме більш професійним та високоякісним.

Одна з переваг трикотажного полотна. у його зносостійкому. Незважаючи на те, що трикотажні вироби не є обов’язковими, акуратно захоплювалися HEM зробить ваш одяг ручної роботи більш вишуканим та професіоналом.

Тому, наступного разу, коли ви будете шити трикотажну тканину, виведіть свій продукт на новий рівень майстерності, використовуючи подвійну голку, щоб створити прекрасний хм.

Обробка нижньої частини продукту подвійна голка

Подвійна голка може бути встановлена ​​на всіх машинах, що мають Zig Zag.

Щоб завершити згинання, як професіонал, ми будемо використовувати подвійну голку, дві котушки з нитками та одним бобіном. Встановіть подвійну голку так само, як сингл. Lysk голки (spice) повинні бути спрямовані назад (від себе), і кругла сторона голки колби. на себе. Нижня нитка в бобінах буде шити одночасно з двома верхніми нитками по черзі, утворюючи лінію “зигзаг” зсередини. Так що він повинен бути освіжений. Ослаблення напруженості, які вам потрібні та верхні нитки, тому що через Nietenher буде проведено дві нитки.

Сучасні швейні машини (Janome, Brother, Juki та Dr.) мають дві стійки для котушок, парних нитковників та нітенастанів, в яких топ-нитки окремо відбивають. Якщо у вас є тільки одна стійка для котушки, то подивіться, в комплекті має бути друге (наприклад, як на фото нижче).

Стрижень для додаткової котушки може бути розміщений на обмотувальному пристрої або в особливе отвір у кузова машини. Ми поклали другу катушку з ниткою зверху до стрижня.

Якщо ваша друкарська машинка має один Nithevod, обидва нитки проходять через всі нитки, у тому числі через натяжника верхньої нитки. Нитки розміщують лише останню філашку (у підставі голки). Якщо нижній нутрод є одним, то ми витрачаємо ліву нитку через нутноду, і право ми пропускаємо далі і заправляємо праву голку в Ухо.

READ  Як підключити трубчастий нагрівач на котлі Cooper

Якщо ваша друкарська машинка не обладнана додатковим стрижнем для другої котушки, ви можете розмістити обидва котушки нитками, де ви кладете одну котушку з нитками, або помістіть другу котушку в невелику порожнину поблизу. Потім другий потік у друкарській машинці, як завжди.

Ліва нитка заправка в лівій голці, праворуч. Праворуч (фотографія нижче показує машину з двома нижніми нитками).

Нам подобається тканина подвійна голка

Оскільки трикотаж не так зношується, як тканина, нам потрібно лише отримати 1 см краю нагрівача до неправильної сторони продукту. Загинула краю до неправильного.

Використовуючи прямі шпильки, натисніть на вигин, щоб тримати край.

Примітка: подвійна голка повинна працювати лише в режимі прямого рядка.

Ми спалахуємо краю подвійну голку з обличчям обличчям. Видаліть шпильки, як тканина підходить до лапи. На лицьовій стороні буде дві паралельні лінії прямої лінії.

На неправильній стороні Хем, ми бачимо лінію зигзагів, щоб він міг трохи розтягнути.

Ця методика дозволяє створювати довговічний хм, який буде виглядати, як він буде спалахнути дорогі оверлок.

Я сподіваюся, що стаття буде корисна для вас. Дякуємо за увагу нових зустрічей!

Як дізнатися, як шити подвійну голку

/ Подвійна голка. Це хороша річ для тих, хто любить працювати з трикотажними полотнами, але ще не готові придбати спеціальні методи для зв’язувального продукту Niza. Швейна швейна машина не дешева, і якщо ви шити не так часто, як ви хочете, для початківців достатньо подвійної голки 🙂

Розглянемо згинання на звичайній трикотажній футболці, зробленому на дозаторі: з обличчя це загальна плоска подвійна лінія, а з внутрішнім, нагадуючи переважною лінією. Зроблені подвійним голкою зшивання з обличчя також виглядає як звичайна лінія, а зсередини ми бачимо зигзаго шов.

Чому ви не можете дотримуватися звичайної швейної машини, просто запустивши дві паралельні лінії? Він буде працювати лише при роботі з тканиною. Трикотаж постійно піддається напруженості, і швидше чи пізно лінія вибухнула. Зроблені на подвійній голці, що має зигзаг зшивання заднього володіння еластичності.

Що таке подвійна голка? Це дві голки з пластиковим замком і колосником, який прикріплений до друкарської машинки. Не намагайтеся вставити дві звичайні голки в машину, це не буде працювати 🙂

Універсальна подвійна голка не підходить для всіх матеріалів, деякі можуть почати пропускання швів. При покупці подвійної голки погляд на цифри на упаковці. Ті з комою вказують на відстань між голками. 70, 80, 90. Розмір самого голки. Є спеціальні голки для розтяжних матеріалів, для джинсів, для декоративних зупинок.

Як заповнити подвійну голку в швейній машині

Необхідно працювати тільки з оригінальним інструментом, тому що завдяки використанню підробленої машини може зламати. Не може застосовувати деформовані голки. Вони можуть швидко зламати і пошкодити. Для таких голів не потрібно використовувати нітенадеватор.

  • Вставте подвійну голку;
  • Встановіть верхню нитку для лівої голки;
  • Вручну вставте верхню нитку в вухо ліву голку;
  • Потік потрібно торгувати спереду;
  • Вставте стрижень для другої котушки на валу бобін;
  • Покласти катушку і вставте верхню нитку;
  • Початок швейного продукту.

Процес заправки ниток такий же, як у випадку решти голок. У випадку, якщо початкова швачка і не розуміє цього процесу, спочатку потрібно побачити кілька майстер-класів, прочитати переваги, а потім почати використовувати машину.

Як шити подвійну голку

Відмінна майстерність, яка допоможе вашим продуктам виглядати професійним. Ця здатність використовувати подвійну голку.

Шиємо подвійною голкою

Зшийте подвійну голку досить просту, але успішно вивчити цю майстерність, потрібно розглянути деякі медсестри, які ми з вами сьогодні і поділяємо.

Я використовую подвійну голку протягом багатьох років, але коли я вивчав це питання, я спробував все і прочитав усі статті, доступні мені в той час.

Подвійні швейні голки мають два поради на одному стрижку. Одна голка трохи коротша, ніж інша, тому бобін має час захопити в обох ниток.

шити, подвійного, голка, брат

Подвійна голка складають дві паралельні лінії з передньої сторони, а боббін з іншого боку рухає зигзаг назад і вперед між кожним стієм. В результаті, на зворотному боці, лінія виглядає як зигзаг.

Подвійна голка. Це спосіб отримати акуратно викрадений HEM без використання плоскої машинки. Подвійна голка також може бути використана на трикотажному для дозвіл, декоративних ліній або згинання.

Подвійні, як звичайні голки, є універсальними, для еластичних тканин і т. Д. Ця інформація вказана на упаковці. Також буде ширина між голками (вона вимірюється в мм), розмір голки (наприклад, 75, 80, 90, 100 та т.D.).

Купуйте універсальні голки для звичайних тканин та еластичного трикотажу. Я найчастіше зшив з еластичних матеріалів і тримайте пару додаткових голок про постачання, у разі розбиття.

READ  Скільки важить одна секція чавунної радянської батареї

Як використовувати подвійну голку

Якщо на швейній машині є лише одне місце для котушки з ниткою, а в комплекті немає додаткового стрижня, ви можете придбати додаткове ядро ​​для котушки. Він прикріплений безпосередньо до монета бобіна.

Не обов’язково купуйте дві ідентичні різьбові котушки, щоб шити подвійну голку. Ви можете перемотати деякі нитки на порожній бобін або катушку з ниток.

Коли ви заповнюєте потік у швейну машину, правою ниткою буде триматися на правій стороні нитки, а ліва нитка. з лівого боку.

Полотно при використанні подвійної голки не працює. Подвійна голка ширина, тому нога та голка повинна бути розрахована на шиття зигзаг. Після того, як ви зробите нитку в машині, повільно поверніть маховик, щоб побачити, чи голка проходить через швейну машину.

Найважливіша частина. Використання термічної стрічки. Це запобігає утворенню “тунелю” між лініями та розтягуванням тканини.

Щоб показати вам, що клейова стрічка, я зробив кілька прикладів подвійних ліній, використовуючи та без використання термічної стрічки. Верхня тканина. Білизна тканина, середня. Еластична ванна для купальника, нижче. Трикотаж (Cottonspandex).

Верхня лінія кожного зразка зшивається, використовуючи термічну стрічку, а дно. без.

Тканина для купальника не вимагає стрічок по краю. Чотири шари тканини (зовнішня тканина підкладка) роблять його достатньо щільно. Крім того, важко змусити стрічку дотримуватися синтетичної тканини, не плавляючи саму тканин.

Не змінюйте напрямки під час шиття подвійної голки. Після шиття залишають довгі кінці нитки.

При швейному трикотаж розтягують край, так що при носінні нитки не поспішають.

Наприкінці швейного зливу всі нитки з іскорним. Прив’яжіть нитку на пари і вирізати кінці нитки, залишаючи 1 см.

Якщо ви зіткнулися з тим, що нитка застрягла під час шиття, використовуйте еластичну нитку пальто еліфлекс у нижній потік. Це спеціальна нитка для стратифікації високоразливих тканин, що призводить до міцного пружного шва.

Установка

Встановлення такого кріплення не відрізняється від розміщення традиційної голки. Слід пам’ятати, що iPell повинен бути розташований за спиною, а кругла сторона подивіться на шов. Найкраще, якщо кожна котушка має окремий тримач, але якщо ні, то ви можете зробити те ж саме, як показано на зображенні.

При заправці ниток, ніяких дій не відрізняються від звичайних швейних. Просто, коли проводять через кожну дірку і тримач Ньєводов, він повинен бути зроблений негайно для двох потоків. Але вже розділені нитки будуть потрібні перед останніми нитками, а потім у вуха подвійного кріплення. Деякі моделі мають лише одну нижню нитку. У цьому випадку ліва нитка пропускається через це, і правильне право йде поруч з ним і населяється безпосередньо до вуха.

При роботі варто спостерігати позицію перемикача швейного режиму. Подвійна голка застосовується виключно в режимі прямої лінії. Якщо ви встановлюєте шов з переміщенням, наприклад, зигзаг, то голка просто розбивається про тарілку.

Найкраще з усіх котушок ниток розташовані таким чином, що не розгортається вздовж за годинниковою стрілкою, а друга. проти. Він захистить нитку від плутанини під час експлуатації. Також не дозволить їм заплутатися і використовувати мінімальну швидкість.

Як шити подвійну голку на машині?

Всі крайові шви в зігнуті в готовій продукції з трикотажних тканин виготовляються подвійною або потрійною трикотажною лінією. Принцип плетіння ниток у цій лінії є складним, здійснюється за участю циклу. У домашній друкарській машині немає. При використанні подвійної голки для швейного трикотажу, нижня нитка поєднує в собі дві вершини. У той же час ми отримуємо чудову лінію якості.

Двомісні голки можна зшити на автомобілях, що виконують лінії зигзагів. Він може бути машиною, як тип старого покоління, так і сучасних автомобілів. Це трапляється, що люди шукають: як шити подвійну голку на Janome?, Брат або друкарська машинка Інші бренди. Неважливо, яка друкарська машинка повинна шити, тому всі операції виконуються однаково на будь-якому з них. Все те ж саме!

Ви не можете зшивати подвійну голку на звичайній прямій подільській друкарській машинці, оскільки пляшка-шапка та голка. вузький вхід.

Які машини підійдуть

Подвійний варіант підходить для такої швейної машини, яка забезпечує можливість шиття зигзагом. Також у пристрої повинні бути два шпильки для котушки, при роботі з паровою голкою, другий штифт встановлюється в спеціально зарезервованому отвір на корпусі.

Увага! Перш ніж купувати інструмент, зверніть увагу на ширину отвору на гольшовій пластині. Відстань між голками не може бути більшою, ніж це значення

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS