Як шити трикотаж на простому швейній машині

Table of Contents

Основні правила: як навчитися шити на швейній машині з нуля?

Ви переглядаєте розділ Як дізнатися, розташоване у великому розділі друкарської машинки.

У дитинстві ви придумали ляльки нарядів і мріяли стати дизайнером? Або хотів зробити щось з власними руками для вашої власної дитини?

Або, можливо, ви не будете чекати, щоб отримати сукню своєї мрії, пошук якого було зроблено всі вихідні і не принесли результат?

Якщо відповідь. так, то всі просто навчаються шити. Це корисно, цікаве та практичне у будь-якому віці.

Як спалахнути трикотаж на швейній машині і що робити, якщо це не працює?

Багато домогосподарств люблять шити різні речі своїми руками. Трикотажний одяг завжди доступний і зручний. Іноді є бажання створити щось приємне до дотику трикотажу. Але як тільки починається швейний процес, весь настрій зникає. Робота не закладена: нитка кидається, а шви вийдуть з ряду погано.

У такій ситуації багато хто цікаво, що потрібно, щоб виправити цю проблему. На це питання ви отримаєте не зовсім однозначні відповіді. І що ви робите, вирішуйте для себе.

Як шити трикотаж на побутовій швейній машині

Лінії закладені в трикотажні рушниці при розтягуванні? Стечки виглядають нерівномірно, а шари матеріалу “йдуть хвилями” або зсунуті відносно один одного після зшивання на побутовій швейній машині? Ми розуміємо, чому це відбувається, і скажіть, що робити, щоб уникнути появи цих проблем.

Трикотаж. матеріал, що має високу еластичність. Щоб працювати з ним, використовуйте машину для дозатора та перекриття, який може виконувати одно-кінцеві або багатоінкірні ланцюгові шви, утворені через плетіння ниток петлі. Такий шов є відносно легко розквітаючи при різанні, але може розтягуватися, а потім повернутися до початкового положення.

Побутова швейна машина здатна робити тільки шовкові шви, які утворюються шляхом переплетення двох ниток: верхньої голки та нижнього човника. Такі шви майже не роздуті, але вони розтягуються. Тому для шиття трикотажного з звичайною прямою лінією, призначеною для блукання нееластичних тканин, некоректних. Для цих цілей слід використовувати спеціальні “трикотажні” шви, які можуть витримати легку вагу:

Цілком міцний, еластичний шов, який знаходиться в більшості побутових машин з шириною відкриття голки 5. 7 мм. До зигзагової сполучної лінії виглядала акуратно, довжина і ширина шва на трикотаж повинні бути зменшені до 1,5. 2 мм.

У порівнянні з класичним зигзагом цей варіант є більш міцним і еластичним, оскільки утворення шва вимагає більшого проколів. Як правило, переривчастий зигзаг використовується для нагрівання високого розтягнення в’язання: мікрофібри, біфкси, а також для швейної гумки до білизни та купальників. Довжина і ширина переривчастого зигзагу повинні бути налаштовані на зразку, щоб досягти правильного балансу між появою шва та його функціональності.

Ідеальний варіант для прокладання обробки та фіксації швів. Ззовні це виглядає як два паралельних прямих лініях, а з неправильного. як зигзаг, який дає шов, необхідний (але менше, ніж у повній зигзаг) еластичності, і закріплює шви між собою.

Для швейного трикотажу ви повинні вибрати лише ті подвійні голки, які мають відповідне маркування і підходять для роботи з еластичними тканинами. Стандартна ширина зигзагів у більшості автомобілів становить 5 мм, тому ви можете використовувати подвійну голки шириною від 2,5 до 4 мм.

Контурний трикотажний (еластичний) стібок

Зовнічно виглядає як пряма лінія, шви, з яких розташовані з невеликою кількістю, ледве помітно. Такий шов добре працює, коли вертикальні лінії нагріваються. При перетинанні горизонтальних ділянок матеріал може бути деформований. Щоб звести до мінімуму додаткове розтягування, потрібно дозволити машину, щоб просувати сам веб-сайт, контролюючи лише напрямок руху, але не швидкість водіння.

У більшості оверйок і нещасних машин існує функція диференціального корму тканини, завдяки чому матеріал може трохи розтягнути або зменшити залежно від завдань. Вона спрощує процес сприяння трикотажному під його лап і знижує ризик посадки на складених шарах відносно один одного.

Как шить ТРИКОТАЖ на обычной швейной машине БЕЗ ОВЕРЛОКА? || Хочу Шить

У вітчизняних швейних машинах для годування тканини відповідає залізницею, яка сприяє тканині до голки. Коли два або більше шарів матеріалу нагріваються, нижня рухається швидше, ніж верхня, внаслідок чого невелика, але матеріальна посадка відбувається на трикотажному, голка проходить шов і розірвайте нитку.

READ  Котел navien не набирає заданої температури

Вирішення цієї проблеми. використання спеціальних лап. Вони не просто ковзають по верхньому шару матеріалу, і штовхають його синхронно з зубчастою рейкою. Є різні варіанти, які підходять для більшості сучасних швейних машин. Найкращим є верхній конвеєр, використання яких робить подачу тканинної форми і дозволяє перетинати трикотажні матеріали по прямій лінії без гарної марки. Альтернативою такому пристрою є пішохідна нога, оснащена силіконовим накладанням, що знижує ризик швів і спрощує процес просування матеріалу.

Для швейного трикотажу, підходять лише спеціальні голки з закругленим краєм, що не проривається через матеріал волокна, і поширюється на сторони, зберігаючи цілісність полотна.

Ми проаналізуємо класифікацію таких голок на прикладі продуктів німецької компанії Schmetz:

Джерсі. голки для 100% бавовни або малої потужності з незначними (до 10%) м поліестер;

Розтягування. для роботи з порожнистою згладжуванням, кайкорськ, рибан, нижній колонтитул, який є більш ніж 10% поліефірним та / або еластановими волокнами;

Супер розтягування. для добре розтягнутого котла з великою кількістю еластан (Biflex, лляна сітка).

Стретч-близнюк голки. подвійні голки для роботи з еластичним спостереженням, CashKore, Riban, Father.

Купуйте голки, зверніть увагу не тільки на алфавітну етикетку, але і на числове позначення, зазначене на упаковці. Варіанти з номером 90 підходять для пошиття щільного трикотажу або шляху з обгорткою, 80. для триконтактної петлі, розширення та щільних біфек. 75. для сірки, мікрофібри, сітки, трикотажного гіпюру та інших тонких тканин.

Перед тим, як продовжити швейну, ви повинні перевірити якість лінії машин на зразок: відрегулюйте відповідну напругу ниток голки та трансферу, послаблюють тиск ноги преси, відрегулюйте швидкість швейності (вона повинна бути повільною, а натискання педаль. гладка).

Не використовуйте товсті, вільні бавовняні нитки або нитки, призначені для декоративної обробки. Найкращим вибором у випадку з трикотажним є тонка високоякісна синтетика, яка не деформуть волокна матеріалу.

Перед тим, як нагріти трикотаж на машині, вам потрібно дозвіл на відпочинок або розгорнути їх з шпильками через майбутній шов, щоб уникнути зміщення шарів тканини. Нехтування Це правило може тільки, якщо у вас є спеціальна нога. верхній конвеєр.

Как шить ТРИКОТАЖ на обычной швейной машине БЕЗ ОВЕРЛОКА? || Хочу Шить

При перетинанні комплексних областей на сильному більш важкому трикотажному одязі під нижньою кількістю ви можете покласти смужку водорозчинні флейла (використовується для машинної вишивки), відстеження резервуарів або іншого тонкого паперу. Після закінчення лінії, стабілізуючий шар повинен бути ретельно видалений.

Якщо на лінії є кілька стібків, то не потрібно розбити його і знову покласти його. Цей візуальний дефект може бути виправлений вручну, з нитковою голкою в тоні, який повинен бути ретельно розділений на велику стічку на дві маленькі, поперемінно повторюючи операцію з усіма проблемними місцями.

Ми виконуємо трикотажні шви на звичайній друкарській машинці

Пряма лінія

Ви можете носити трикотаж з звичайною прямою лінією. Але для цього ви повинні звернути увагу на наступні поради:

 • Виявляють довжину стібка не більше 2 мм. Краще. 1,5 мм.
 • Покладіть лінію на відстань 1-1,2 см від краю.
 • Виконання результату, вам потрібно трохи розтягнути полотно з двома руками спереду і за лапами. Потрібно, щоб нитки не розбилися в шкарпетки. Розтягування трикотажу повинно бути лише у місці, де знаходиться лінія.
 • Після завершення трикотажної лінії вам потрібно згинати надбавки на шов і відтворювати їх.

Звичайна пряма лінія може виконуватися тими полотнами, які помірно розтягуються.

Трикотажна лінія

Цей тип стібка присутній у деяких сучасних швейних машинах. Шва має тип блискавки і має високу еластичність, завдяки чому тканина ідеально простягається, а його кріпильна різьба не порушує сильну напругу.

шити, трикотаж, швейній, машина

Спеціальні рекомендації при використанні трикотажних ліній. Тканина не потрібно розтягуватися, тому що мальовнича форма шва дозволяє матеріалу розтягуватися.

Метехнічна лінія

Цей шов дозволяє одночасно тримати заготовки та обробляти свої розділи. Він має естетичний вигляд і чудово підходить для роботи з трикотажним.

Лінії крилярів. це імітація шва оверлок. Однак, на відміну від нього, цей шов менш еластичний. Він має високу силу і добре підходить для швейного одягу з добре витягування тонкого трикотажу. Starmermactic Line часто використовується при роботі з щільно придатним одягом.

У швейному процесі напруга тканини не потрібна, оскільки шов трохи розтягується. Але варто обережність при використанні зворотного стібка. У деяких місцях є печатка печатка, внаслідок чого вона втратить свою еластичність і може бути порушена сильним напруженим.

Як шити трикотаж на звичайній швейній машині без перекриття? || Я хочу шити

У сучасних автомобілях може бути кілька видів стеммерів. На додаток до зовнішніх відмінностей, для їх застосування можуть існувати різні умови. Тому перед початком роботи краще прочитати інструкцію для конкретної машини для шиття.

Деякі види стемемних ліній нагадують чотири-піксель. Однак це не більше, ніж зовнішня подібність, оскільки побутові швейні машини не здатна прокласти нитку так само, як перекриття. Тому бажано знімати трикотаж на відстані 0,5 мм від краю розрізу, а після. м’яко укусити надлишок речовини. Це дозволить вам отримати ідеально гладкий і красивий край.

Зигзаг

Це класична лінія, що використовується у багатьох побутових швейних машинах. Це чудово підходить для роботи з трикотажними тканинами, оскільки воно не затягує тканину і має достатню маржу безпеки. Регульовані розміри зигзагових стібків, що дозволяє працювати з різними матеріалами.

READ  Як змінити тінь у пральній машині Indesit

Для швейного трикотажу, ви повинні слухати наступні поради:

 • Середня довжина стібка становить 2,5-3 мм.
 • Ширина стібка. 1 мм. Для невеликих виробів можна зменшити до 0,5 мм.
 • Шов у пару на відстані 1,5 см від краю.
 • Не потрібно розтягувати матеріал у процесі нагрівання. Якщо це важко сприяти, ви повинні послабити натискання лапи.
 • Після виконання лінії вам потрібно зігнути допомогу і відтворювати їх.

Подвійна стібка

Особливістю цього методу є виконання двох паралельних швів. Вони можуть бути як прямими, так і зигзагом. Останній варіант краще через еластичність шва.

Як шити трикотаж на звичайній швейній машині без перекриття? || Я хочу шити

 • Ми робимо перший рядок над статичною лінією.
 • Наступний рядок знаходиться на відстані 0,5 см від першого і проходить на допомогу.
 • Вирізати надлишкову тканину вздовж останньої лінії.

Якщо ви використовуєте прямі лінії, не забудьте трохи витягнути в Інтернеті в процесі швейного трикотажу.

Шва подвійна голка

Цей тип лінії може бути використаний при роботі з будь-яким типом матеріалу. У процесі роботи нитка трансферу утворюється пружним зигзаговим швом.

 • Проведення подвійної голки, переконайтеся, що правою голкою проходить через лінію опалення, а ліворуч. на допомогу.
 • Налаштуйте напругу нитки на непотрібний клапан матеріалу. Для цього слідуйте за якістю шва. Якщо виявляється слабким (зигзаг не утворюється на неправильному), то напруга повинна бути збільшена. Якщо між лініями з’явилася канавка, це вказує на надмірне напруження полотна.
 • Після того, як ви налаштували напругу нитки, натягуючи тканину не потрібно.

Як шити подвійну голку на швейній машині

Якщо у вас є питання, як рушницю трикотажне плаття, спробуйте зробити це подвійною голкою на найбільш звичайній швейній машині. Обробка нижньої частини продуктів найкраще виконується з Overlock або розпаду, але не всі вони мають. Подвійна голка робить шви, подібні до промислових швейних. Вони відрізняються еластичністю, тому що зверху є дві прямі паралельні лінії, а з дна. зигзаг.

Дизайн має спільний тримач і зв’язані голки. Особливості:

 • Потрібно мати 2 котушки, кожен з яких розкручується на свою сторону.
 • Якщо немає другого власника, ви можете взяти човник Bobbin і встановити його поруч з основним бобіном.
 • Нитки поповнюються разом. до моменту, коли вони повинні бути інвестовані в кожну голку окремо.

Як шити трикотаж на простому швейній машині

Я неодноразово розповів у публікаціях про те, як працювати з трикотажним. Поділіться своїм досвідом шиття трансформаторного плаття або швидкого в’язання сукні.

Можливо, я розповім вам, як побудувати візерунок трикотажних суконь (частий запит, останнім часом).

Сьогодні я не хочу повторювати, тому я запрошую вас провести невеликий експеримент зі мною, щоб зрозуміти, чи можна і як шити трикотаж на простому швейній машині. Сутність експерименту полягає в тому, що використовує звичайну швейну машину, отримує високоякісну лінію на складній обробці молока. Яка складність обробки?

Той факт, що трикотаж має трохи вільну структуру і розтягується. Особливо у поперечному напрямку.

Не секрет, що одна з характерних властивостей трикотажного розтягування. Це відмінна особливість, щоб відчувати комфорт, коли носити трикотаж, але іноді це розтягує трикотаж, можливо, причиною страху при шитті.

Намагаючись пришити щось з такого матеріалу один раз і отриманий внаслідок хвилястих скорочень, пропущених швів у лініях, і навіть наконечники ниток прямо в лінії, не кажучи вже про плутаний настрій, швачка починає боятися трикотажу, як вогонь.

Так, є хитрий матеріал, який важко приручити негайно, це трапляється з тканинами, однак?

Але, застосування на практиці, деякі рекомендації, для роботи з подібними матеріалами, як правило, можуть бути досягнуті відмінну продуктивність.

Давайте експериментувати за використанням декількох таких клеїв для хитрий нож

Якщо відео не відображається, оновіть сторінку. Для правильного відображення натисніть трикутник у центрі двічі і зачекайте, доки відео завантажується.

Експеримент показує, що швейні трикотаж на простому швейній машині може!

Головне не боятись, спробуйте різні методи обробки, і ви обов’язково знайдете свій підхід, щоб приборкати трикотаж.

Якщо у вас є свої способи обробки складного трикотажу або запитання, поділіться у коментарях до статті або поштою за допомогою вкладки Контакти

P / s до якісно швейних речей з трикотажу, потрібно знати характеристики полотна, вміти виділити волокнисту композицію, забрати нитки, голки, укладання матеріалів, знання секретів будівництва та різання.

Це чудово, що зараз велика кількість інформації на будь-яку тему.

Ви можете самостійно вивчати різні трюки та мудрість або знайти навчальний матеріал, який допоможе вивчити секрети шиття та економії часу та нервів.

Як знайомства з трикотажними полотнами, ми рекомендуємо вам хід швейних трикотажних спідниць. Він великий для початківців у шиттях і тих, хто ніколи не зшив з трикотажу.

За результатами навчання ви збережете свою спідницю, в якій ви виконуєте свої ідеї!

Усього за 5 днів ви пройдете всі етапи створення авторської моделі. від ідеї, винайдення зображення, перш ніж це втілення в тканині.

Що потрібно для швейного трикотажу?

Різноманітність трикотажних продуктів щільно оселилися в наших гардеробів, і навіть з перших днів життя маленьких чоловіків одягаються в трикотажні тіла.

Тому багато швагів думають над швейним трикотажним одягом на комерційній основі. Крім того, плюс розмір одягу або танцювального одягу просто просто не купують його на ринку.

Ви можете реалізувати таку ділову ідею у форматі швейної майстерні або міні-студії за індивідуальним пошиттям.

READ  Як прати светри в пральній машині

Однак поточний розвиток електронної комерції та покупки інтернет-сайтів для ручної роботи, той же ETSY, дозволяють отримувати тверді гроші, навіть не залишаючи додому, особливо якщо ви додаєте трохи виключно для своїх продуктів.

Швейні трикотажні з захоплення та економії сімейного бюджету може легко зростати у спосіб заробітку, достатньо мати невелику уяву, правильно зростати руки та професійне обладнання.

Поради щодо вибору обладнання:

Про основні швейні операції, під час шиття трикотажних продуктів використовуються лінії ланцюга, які відрізняються у високій еластичністю, і здатні розтягуватися разом з матеріалом, не порушуючи структуру шва.

Для роботи з еластичними матеріалами вам знадобиться швейне обладнання трикотажної групи оверлок та невдоволення машини.

Негайно відмовитися від того, що це буде про промислове обладнання. У промислових, оверлок відділяються кількістю ниток, що експлуатуються 3, 4, 5 та 6-ниткою.

Для швейної трикотажної тканини найкраще підходять двошарові чотиривимірні оверйови, які виконуються чотиривимірним віковим лінією, здатним перетворювати дві частини розрізу і негайно промити отриману ріжучу краю.

Як бонус, з чотирма закінченими Overlock ви також отримаєте можливість легко доганяти його на звичайному тривимірному редакторі One-глава, якщо вам потрібна лише лінія веслування.

У той же час ви можете отримати два варіанти швів вузькі або широкі, залежно від того, яка голка залишається на тримач голки.

Що стосується промислових сезонів, найбільш універсальні моделі є моделями у форматі 3-B-1.

Ці машини з’явилися відносно нещодавно на ринку, але вже вдалося досягти помітної популярності, оскільки для відносно невеликої доплати, у порівнянні з базовими моделями, здатні виконувати розриві шви, обрізки секцій пекарських секцій та нижньої частини продукту.

До речі, абсолютно всі виробничі ріжучі машини також оснащені верхньою штабелем покритньої нитки для декоративного виходу Overlock швів.

Для деяких операцій вам також знадобиться шовковий стібок, але тут ви можете зробити це і хорошу домашню машинку, якщо ви бажаєте.

Швейні поради:

Важливий момент при швейному трикотажу є правильний вибір ниток.

Нитки з натуральних волокон не розтягуються так сильно, як трикотажна еластична тканина, що означає, що вони згодом можуть легко зламати, і це дійсно дратує.

Для цього завдання краще використовувати високу еластичність поліефірних ниток.

Трикотажні вироби зшиті з використанням таких ниток, крім того, мають чудові споживчі властивості.

Оскільки поліефірне волокно характеризується значною тепловою стійкістю, дуже сильним, а не гігроскопічним і стійким до різного роду хімічних впливів, що означає, що нитка не втратить свої пружні властивості навіть після декількох промивних та гладильних виробів.

Щоб не пошкодити тканину ще в процесі швейного процесу, вам також потрібно навчитися правильно вибирати швейні голки для швейного трикотажу, відповідно до матеріалу, який повинен бути оброблений.

Для оверйок і сезонів їхні голки надаються, але варіанти заточування стилю ідентичні їм: RG, SES (BP / FFG) та SUK (Si / FG).

Ці маркування, як правило, застосовуються на упаковці з голками, або ви можете дізнатися їх від продавця, якщо ви купуєте в інтернет-магазині.

 • RG сферичний екстра-діаметр додаткового діаметра наконечник, придатний для роботи з ніжним трикотажним.
 • SES сферичний кінчик невеликого діаметра підходить для шиття більшості класичних типів трикотажу.
 • SUK сферичний наконечник середнього діаметра підходить для шиття великого трикотажу.

Таким чином, знаючи тонкощі відбору швейного обладнання та пов’язаних матеріалів, можна втілити найбільш сміливі ідеї при пошитті трикотажних полотен.

шити, трикотаж, швейній, машина

Що вам потрібно перекрити

Перекриття додавання до швейної машини і не може замінити його. Це не зшиває матеріал, але лише обробляє розділи. Overlock корисний для тих, хто часто шить, використовуючи переважно висококваліфіковані тканини.

Брат Overlock не пошитий матеріалів між собою, але лише обробляє розділи, тому це буде корисним для тих, хто часто пошитий продукти з високо намальованих тканин.

 • Ретельно розрізайте і витрачайте скибочки;
 • декоративно зупиняє деталі продукту;
 • Роблять еластичні шви.

Чи можна шити на ньому

Overlock не може замінити швейну машину, оскільки це обладнання робить лише випадкові прямі лінії. Існує такий своєрідний оверлок, як кришки. Обкладинки можуть тренувати краю продукту та шити серед себе.

довідник! Ремесла, які захоплюють лише трикотаж, ви можете зробити і кеверк.

У яких випадках ви можете зробити без машини

У виробництві виробів для себе або при шитті невеликої партії речей, розділи можна обробляти на швейній машині з зигзагом, але такий шов не виглядає настільки високоякісним як додатковий.

Також легко та доступне для всіх: як шити трикотаж на звичайній швейній машині?

З трикотажу, багато об’єктів гардеробу зшиті: спідниці, футболки, сукні, дитячий одяг.

Але трикотаж. Досить примхлива тканина, що вимагає або наявності спеціальної швейної машини, або закривається, з якою виявляється обробляти розділи цього тягового матеріалу. Якщо ви знаєте всі деталі роботи з цією тканиною, це красиво і акуратно.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // Плати.Ru / shvejnaya-mashinka / proshit-trikotazh /
https: // Redmeter.RU / BLOG / KAK-Shit-Trikotazh-na-bytovoy-shveynoy-mashine /
https: // bessoked.Ru / blog / mashinka-ne-shet-tritotazh /
https: // Радов.NET / 6873-KAK-Shit-Trikotazh-Na-Obychnoi-Shveinioi-Mashine.html
https: // Shjem-Krasivo.Ru / novoe / kak-shit-trikotazh-na-prostoy-shveynoy-mashine.html
https: // Shjem-Krasivo.Ru / novoe / chto-nuzhno-dlja-shitja-trikotazha.html
https: // holst.Гуру / Вішивка / На-Машинк / Округ /
https: // holst.Гуру / Вішивка / На-Машинк / Как-Научітся / Трикотаг / [/ Спойлер]

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS