Як вибрати плиту для ванн на дровах

Table of Contents

порад щодо вибору печі для ванни

Процедури ванни в нашому спеціальному повідомленні. Так він розвинув історично. Є століття, а традиції пару у ванні не йдуть нікуди. Багато власників будинків, котеджів та літніх котеджів планують побудувати російську ванну або сауну. Одним з основних питань є вибір печі, тому що це серце ванни. Нам доведеться враховувати масу факторів, визначити матеріал печі, потужності, типу палива, додаткових функцій. Щоб вибрати праву плиту для ванни, ви повинні всебічно вивчити питання.

Йти на покупку непідготовленої. основної помилки, що роблять процедури ванни. Друга помилка. покупка занадто дешевих печей від Ramless виробників. Мабуть, не слід пояснити, що в цьому випадку ви ризикуєте вашою власною безпекою. Краще взяти продукт від компанії, яка довела себе на ринку. Яскравий приклад. вітчизняна компанія “Теплодар” працює з 1997 року, має власне конструкторське бюро, контролює якість продукції на всіх етапах виробництва. У інтернет-магазині компанії представлений широкий спектр печей для ванн та саун. Дилери та сервісні центри по всій країні.

вибрати, плита, ванна, дрова

Проблеми вибору надійної та довговічної печі повинні йти до будівництва ванни, на етапі його дизайну. Такий підхід дозволить заздалегідь розрахувати основні параметри обладнання, організувати необхідну основу фундаменту, забезпечують варіанти встановлення печі. У той же час основні критерії при виборі є:

 • Тип та конструктивна обструкція плитки, що використовується типом палива;
 • Потужність та продуктивність, дотримання зазначених параметрів розміру пари та ванн взагалі. Недостатня потужність призводить до роботи обладнання для зносу. Занадто висока продуктивність означає швидке нагрівання приміщення з недостатньою температурою каменів, що призводить до дисбалансу у прийнятті процедур охорони здоров’я;
 • Принцип роботи печі. Класичні моделі вимагають постійного обслуговування. Довгі печіння можуть бути теплі протягом 4-6 годин, не вимагаючи вашого втручання;
 • наявність водяного танка;
 • наявність конвекційної функції;
 • Пара. Печі обладнані відкритими або закритими обігрівачами. У першому випадку світло, сухі пари створюються в пару, у другому. вологих.

При виборі комплекту, доцільно ознайомитися з інструкцією з експлуатації, зверніть увагу на безпеку моделі та його дотримання вимог поточних стандартів. Відгуки користувачів, які вже купили вибрану модель, також допоможе у виборі.

Рад. Як вибрати плиту для ванни

Димохід. Це найважливіший елемент безпеки в конструкції печей та камінів. За статистикою.
Багато людей, які задумали будувати ванну або сауну, запитали: і як слід.
Сауна в своєму будинку або квартирі в даний час. Це не фантастичне рішення, але.

І так, ви вирішили побудувати ванну. Дерев’яна рамка вже стоїть на сайті, внутрішня обробка майже завершена, а потім виникає питання: “А яка печі мені потрібна?»Ви йдете в Інтернеті, а за запитом” Батяжна піч “виявляє незліченну кількість моделей печі з різними типами опалення, купу характеристик і від десятків виробників. Як вирішити все це і визначити, який з цього набору печей вам потрібен? Відповідь на це питання можна знайти, читаючи цю статтю та розуміючи основні чинники, що впливають на вибір печі. Ми будемо проаналізувати у порядку ряд питань, що відповідає, до яких ви суттєво вузьте спектр.

Вам потрібна дерев’яна плита або електрична?

За типом опалення, банні печі поділяються на два типи. або вони п’яні, або вони працюють від електрики. Є також газові печі для ванни, але ми не вважаємо їх у цій статті, з огляду на незначущість цього сегмента на загальному фоні. Ніж хороша дерев’яна плита? Перш за все, це незалежність від наявності електроенергії, і це потрібно багато. Для нормальної роботи електрочанта, необхідно забезпечити постачання електроенергії, в середньому 1 кВт за 1 кубічний.М. Приміщення. Так вважаю. для ванни з парою 10-12 куб.М. Не менше 9 кВт і наявність 3 фаз. Якщо у вас немає можливості виділити необхідну кількість електроенергії, ми радимо вам подивитися на печі для ванни. Ще однією перевагою дерев’яних ванних печей є те, що вони вимагають менше часу для розігріву, а камені в таких печах сильніше, ніж у електричних. Якість каменів залежить від якості пари. ніж камені гарячі, пари м’якше, і це певний плюс. Але дерев’яні печі мають мінуси. Вони представлені великим вимогам пожежної безпеки та необхідність встановлення димоходу, і це. Значне збільшення витрат. Ви повинні бути підготовлені, що вартість безпечної системи димоходу часто перевищує вартість самої духовки. Але якщо ви все ще вирішите встановити дерев’яний ланцюг, ви, безумовно, не шкодуєте. задоволення та вигоду від відвідування такої ванни, з більш ніж усіма витратами. Припустимо, ви не хотіли відчувати труднощі з встановленням печі з дерева, і, тим не менш, вибрав електрокаменення. У цьому випадку ви можете тільки вирішити лише владу та вибрати відповідний дизайн моделі. Переваги повинні бути надані тим виробниками, які працюють довше на ринку баночок, і чиї продукти перевіряються за часом. У нашій країні найбільш популярними електричними печами є Harvia Electrocamers. Ця фінська компанія розробляє та виробляє обладнання для саун більше 60 років, має широкий спектр цього продукту, повністю адаптований за нашими робочими умовами. На цьому етапі ви можете узагальнити вибір електричних нагрівачів для ванни. Подальші рекомендації стосуватися лише деревних печей, оскільки все набагато складніше з ними. До тих, хто вибирає ванну з плитою на дровах, виникає таке питання.

Де повинна бути розташована плита для печі?

Є два типи розташування дверей печі. всередині парної кімнати або за межами. Печі, що стосуються печі від сусідньої кімнати, мають прохідний тунель через стіну, на якій встановлюється сама двері. Двері можуть бути невеликими або великими, каміном. Вибираючи печі з дверима каміна, ви отримуєте дві переваги. зручність, коли бронювала дрова в каміну (через широкий тунель, щоб зробити це набагато простіше) і наявність каміна в кімнаті відпочинку. Крім того, не потрібно виділити місце в паровій кімнаті для розміщення дров. Отже, за замовчуванням у ваших уподобаннях, і ми розглянемо наступне питання щодо вибору купальної печі для ванни.

Вам потрібна плита з баком для водяного опалення?

Давайте зрозуміємо, чому вода потрібна в ванні. По перше. Вода повинна мати, і гаряча. гаряча, кидати на камені і звинувачувати віники. По-друге. Води потрібна для миття. У першому випадку ви можете зробити з невеликим танком, вбудованим у духовку, як правило, близько 20-30 літрів. Вода нагрівається паралельно з каменями, і цей обсяг цілком достатньо на час. Наприклад, розгляньте модель Harvia 20 ES або Kastor KSIS 20 / V. Якщо ви припускаєте, у процедурах шумування ванни та не мають відповідного водопостачання, то вам просто потрібно обладнати печі для ванни з додатковим баком для води. Такі танки зазвичай мають контейнер від 60 до 100 літрів. Враховуючи, що цей об’єм практично киплять воду, і вона повинна бути розбавлена ​​холодною водою, така кількість достатньо для цілої сім’ї. Є танки для печей двох типів. Вони можуть бути на трубі димоходу, з якої вони нагріваються, вони також називаються танками “самостійного” типу, у цьому випадку танк розташований над самим типом. Відсутність такого танка полягає в тому, що він знаходиться в парній та киплячу воду сприяє неконтрольованому збільшенню вологості повітря. Другий тип танка позбавлений цього дефіциту. це танк для теплообмінника. Теплообмінник. це невеликий резервуар для води або “водяна сорочка”, яка поміщається в печі печі або розташована на трубі димоходу, як танки першого типу. Справа в тому, що вода в теплообміннику швидко нагрівається, а на водяних трубах увійшли до основного танка і назад. Ця циркуляція дозволяє підігріти воду в резервуару на той час, коли ванна готова і підтримує її в гарячому стані. Цей метод нагрівання дозволяє витримати основний танк за межами пергаментної кімнати, наприклад, у змочуванні, який створить додаткову зручність. Для виконання такого циркулюючого водяного опалення, ви можете використовувати окремий теплообмінник, який приходить до більшості печей, або придбати печі з вбудованим теплообмінником, наприклад, Harvia 20 SL, що значно полегшує встановлення та далі операція. Вибір за вами. Ми вже розглянули ряд питань, що стосуються вибору печі для вашої ванни, яка, безсумнівно, полегшить вам, але це не всі параметри, які слід враховувати, і ми пропонуємо звернути увагу наступні характеристики.

Що багато каменів повинна бути в духовці?

Камені в дерев’яній печі відіграють значну роль у процесі створення високоякісної пари та здійснення всіх процедур ванни в цілому. Є багато різновидів кам’яних порід, для тієї чи іншої властивості, придатних для закладки в Кам’янці. Деякі камені більше повітряних людей, інші мають здоров’я або медичні властивості. Ви можете багато говорити про переваги або недоліки різних сортів, але це тема для окремої статті. Якщо це цікаво, ви можете прочитати статтю про каміння для ванни. Тут ми визначаємось з вибором печі, і нам потрібно зрозуміти, як сума розміщення каменів впливає на якість пари. В даний час широко використовуються металеві печі для ванн, в яких камені нагрівають теплопередаром з металу. Такі печі можуть бути зроблені через весь процес ванни, зберігаючи гарячі камені. Є моделі досить потужні, але в той же час ємність під каменями відносно невелика. Перевага таких печей тільки в одному. швидке опалення і, як наслідок. Маленьке споживання Rover. Тепло з такої духовки досить гостро, оскільки більша частина теплової енергії випускається з гарячим металом. Звичайно, якщо ви не є великим знамечником банерного процесу, то цей факт може залишатися для вас і непомітно. Такі гравці досить популярні, а в сучасному житті, де “час дорожче, ніж гроші”, знайдіть їх використання. Якщо ви хочете отримати максимальне задоволення від відвідування ванни та готові платити більше часу на цей процес, то рекомендуємо звернути увагу на марки з підвищеною укладанням каменів. Що це таке? Це всі ті ж традиційні металеві печі для ванни, але випадок якого виготовляється у вигляді сітки або решітки, така, як, наприклад, Harvia Legend 240 Duo. Ця конструкція дозволяє завантажувати в нагрівач від 150 до 300 кг каменів залежно від моделі та потужності печі. Кам’яна маса закриває всю область печі, а не тільки зверху, тим самим блокуючи сильне теплове випромінювання від гарячого металу. Нагрійте від підігрітих каменів в часи “м’якше”, ніж з металевого листа, і відчуття “легкої” пари. Звичайно, вам потрібно трохи довше розігріти таку печі, але ви можете прийняти це, з огляду на результат. Наші фахівці рекомендують зупинити свій вибір у печах такого дизайну. Продовжувати.

READ  Вода тепла на бетонній плиті

Печі з яких виробник краще?

Можливо, це найважче питання, яке виникає при виборі печі. Сьогодні існує безліч вітчизняних та зарубіжних виробників купальної опалювальної техніки, і кожен з них намагається схвалити свою продукцію з відмінними характеристиками. видатним дизайном, ефективністю, спеціальними матеріалами та т.Р. Слід визначити, які параметри для вас є найважливішими, а після цього вибирайте виробник печі, який має необхідну модель. В даний час найпопулярніші ванни є Кам’янка Харвія та Кастор-виробництво Фінляндії. Обидва ці компанії займаються розробкою та виробництвом різних бас-печей протягом десятиліття, постійно вдосконалюючи та вдосконалюючи свою продукцію, серед яких є модель для кожного смаку. Ви можете запитати: “Чому Гарвія та касторські печі з подібними характеристиками настільки відрізняються за ціною?»Ось відповідь одна. інша цінова політика, але це не впливає на якість продукції. Печі даних виготовляються з високими вимогами сучасного ринку, використовуючи екологічно чисті матеріали. Вся продукція Harvia та Kastor мають необхідну сертифікацію для Росії.

На цьому етапі ми закінчуємо короткий огляд рекомендацій щодо вибору плитки для ванни. Ми сподіваємося, що ця стаття отримає користь. І ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання. Зателефонуйте, пишіть. Удачі у виборі!

Можливі помилки при покупці бантелі

При виборі печі для російської ванни досить просто зробити помилку. Це пов’язано з величезним асортиментом продукції, серед яких непідготовлена ​​людина досить складна вибрати потрібну модель в конкретній ситуації. Серед часті помилки ми відзначаємо наступні моменти:

Не довіряйте рекламі, перш ніж купувати сукупність, ви повинні ознайомитись з усіма характеристиками печі, дізнатись більше про виробника, дізнатись відгуки про продукти компанії та конкретної моделі;

Не поспішайте, купуючи духовку. відповідальний бізнес. Ми повинні тимчасово зробити вибір на основі відгуків клієнтів серед декількох моделей, а не вибирати найдешевшу деревну піч у ванну;

Знайомтеся з професіоналом, який вибере оптимальну піч для вашої ванни, виходячи з інтенсивності використання, умов експлуатації, що вимагаються від температури паринки.

Визначити умови для монтажу дизайну, які доведеться слідувати. Наприклад, можливість встановлення димоходу, наявність паливного тунелю, необхідність встановлення теплових щитів на стінах і т.D.

Матеріальні печі Печі: чавун, котли (09G2C), нержавіюча або чорна сталь

Матеріал, з якого виготовляється печі. важлива характеристика деревини печі. Використовуються два основних металів. сталь (чорні, котли, нержавіюча) або чавун. Розглянемо їх докладніше.

Чорна (структурна) сталь для печі печі є найбільш бюджетним матеріалом з коротким терміном служби (не більше 7-10 років).

Така сталь є найменш термостійкою (400 ° С). Температура всередині пальто печі ванни досягає 500-600 градусів за Цельсієм. Відчувати проблему?

Термостійкість. матеріальна властивість, що не руйнує витримувати високі температури. Після подолання його межі термостійкості матеріал починає руйнуватися.

Для компенсації низького термостійкості цього матеріалу, чорні сталеві печі виготовляються товщиною щонайменше 5 мм (або навіть 6, 8, 12 мм).

До речі, недосвідчені будівельники ванн та продавців помилково вважають, що кажуть, чим більше товщина, тим краще, хоча насправді в цьому випадку товщина пов’язана лише з низькою теплостійкістю матеріалу.

Котельна сталь 09G2C. однакова структурна сталь, але з додаванням легуючих елементів.

Іншими словами, це низьколеговане сталь, яка за властивостями займає середнє положення між чорною сталевою та нержавіючої сталь.

Артименко В’ячеслав Головний магазин на вул. Collatai, 18

Легуючі елементи. Спеціальні добавки, що збільшують теплостійкість.

Теплостійкість такого матеріалу знаходиться в межах 500 градусів за Цельсієм. Відповідно, також необхідно компенсувати товщину, але вже менше.

Зверніть увагу, що, хоча товщина вогнестійкості з котла стала не більше 3-5 мм, але термін служби таких печей може бути вищим, ніж печі чорної сталі. І тому є бренди, які вважають за краще саме цей матеріал. Наприклад, компанія Grill у всіх моделях піч випускає саме з такої сталі (крім моделей PRO, виготовлених з нержавіючої сталі).

Нержавіюча сталь, звичайно, міцна і найбільш термостійка сталь.

Як правило, стандартна товщина за конкурентоспроможною ціною становить 2 мм. У той же час, термостійкість 800 градусів став, що означає, що за будь-яких обставин не утворюється. Фактично, теплостійкість матеріалу дозволяє зробити печі навіть тонше, але в цьому випадку товщина 2 мм обумовлена ​​механічним навантаженням, яке зобов’язане витримувати печі.

Як вибрати плиту для ванни самостійно?

Зауважте, що існують професійні моделі з нержавіючої сталі, товщина якої може бути 4 і 6 мм. Термін служби таких печей становить 15, 20 або більше. Але такі моделі, звичайно, коштуватимуть більше.

Чавун. майже ідеальний матеріал, але є один “але”.

Недосвідчені спеціальні пропозиції стверджують, що чавун є ідеальним матеріалом для виготовлення вогню. Частково це так. чавун є найбільш міцним металом і практично не смажать, а з правою операцією печі триватиме 10 або більше. Але є один мінус. це крихкість!

І ось фраза виходить на перше місце », коли!”Наприклад, з гострими краплями температури, чавун може просто вибухнути, але такий результат не жахливо з топ-коробками з сталі за будь-яких обставин.

За ціною чавунних дерев’яних печей коштуватимуть вам трохи дорожчі печі з чорної або котлової сталі (відсоток за 20-25). Але є, звичайно, і професійні дорогі моделі, які порівнянні з сталевими печами товщиною 4-6 мм.

Для порівняння вартості печей з різних матеріалів використовуйте фільтр відбору печі.

Як вибрати плиту для ванн на дровах?

Для багатьох відвідувачів інтернет-магазин Pequin вибору печі для ванн на дровах виявляється викликом. Стиснуті технічні характеристики з каталогу навряд чи допоможе зрозуміти не-спеціаліст, чи достатньо потужності печі для досягнення зручного співвідношення температури та вологості. Яка духовка з дровами буде кращим для ванни? Один з найчастіших запитань консультантів магазинів. І відповісти йому не так просто. Якщо було універсальне рішення, або найкраща піч, всі виробники відмовилися від свідомо втрачених варіантів і будуть рухатися на виробництві цієї самої моделі. Але діапазон купальних печей на дровах постійно розширюється.

Мета цієї статті підготувати покупця до першої кампанії до магазину. Ми розповімо про характеристики, для яких потрібно звернути увагу на те, щоб вибрати дерев’яну печі, а також про найпопулярніших моделей з нашого каталогу.

Будівництво сучасної дерев’яної печі для ванни

Якщо ви відвідали сторінки Інтернет-магазину, продаючи сучасні купальні печі, а потім відмовилися бути класичним цегляним дизайном, і ми не розглянемо цей тип обладнання. Також ми відчуваємо всі електричні моделі.

Як розрахувати плиту для ванни? ФОРМУЛА РОЗРАХУНКУ!

Металева ванна печі складається з наступних структурних елементів: вогню, паливний канал, внутрішня коробка, кожух, конвектор, нагрівач, насадка для підключення димоходу. Деякі виробники додають такі варіанти, як резервуар для опалення води, пароплав, камінний портал. Розглянемо кожен з них Читати далі.

Флак

Найбільш термічно завантажений елемент печі. Дрова горить у ньому, через що стіни нагрівають до 450 500 с. Довговічність печі залежить від бренду та складу залізо-вуглецевого сплаву, а також про особливості печі печі.

Найменш довговічні повороти печі. Щоб збільшити його, деякі виробники збільшують товщину металу, інші роблять змінні вставки (броню). Для печей з конструкційних сталей характеризується наступною залежністю: чим більша маса, тим вище робочий ресурс.

READ  Плита Hansa як зняти скло з духовки

Ще одна проблема тенденції сталевих підлог до температурних деформацій. Бюджет тонкостінна піч після декількох циклів охолодження охолодження втрачать форму. Відомі випадки розриву зварних швів.

Ливарні (сірі чавунні) вогню не сприйнятливі до температурних деформацій. Очистити чавун буде набагато довше, але тільки через більшу товщину. Частини, отримані за допомогою лиття, повинні бути добре пристосовані один до одного, щоб забезпечити відсутність паління та неконтрольованого повітряного забезпечення.

Висока герметичність відрізняються твердими вогню. Але для їх виготовлення необхідно володіти технологіями лиття під тиском або на моделях. Не кожен виробник печей захоче зв’язатися з металургією. Більшість з них наказує лиття складної конфігурації на стороні. Отже, хороша сіра чавунна піч буде набагато дорожче, ніж сталь.

Печі з нержавіючої сталі, леговану хром, а не нікель, що містять тріщини над теплостійкістю та довговічності. Наприклад, сталь AISI 430 (08×17) витримує нагрівання до 900 ° С, не окислюється і не деформується.

Деякі іноземні виробники роблять Fileboxes з легованого чавуну. Такі печі, безсумнівно, були б у верхній частині рейтингу, якщо це не було для ціни трансцендента. Для оптимізації вартості обладнання багато виробників поєднують матеріали, виготовляють печі з нержавіючої сталі, решітки та двері паливного каналу з чавуну, а також житловий конвектор з конструкційної сталі, покритий термостійкою емаллю.

Важливий момент при проектуванні печі наявності диму. Ефективність обладнання залежить від неї та дрова. У верхній частині печі з димом є одна або декілька схильних пластин, які змінюють напрямок руху димових газів і не дають їм залишити ділянку горіння безпосередньо в димохід. Завдяки цьому піч має час, щоб навчитися і давати більше тепла в пару.

При виборі печі зверніть увагу на глибину вогню. Це залежить від максимальної довжини дров, які можуть бути використані. І з інших загальних розмірів, тобто максимальна потужність печі буде залежати від обсягу печі.

Паливний канал

Це дверний проріз, через який дров лежав у духовці. Закриває двері. Є дві версії дизайну паливного каналу:

 • Закріплений. Двері такого каналу виготовляються з передньою стінкою корпусу або виконують кілька сантиметрів. Якщо ви виберете таку ванну для ванни, то дрова (і з ними тирси, кора та інше сміття) доведеться входити в парир. Моделі з укороченим паливним каналом набувають власників невеликих ванн.
 • Витягнутий. Паливний канал проходить через розділ, а її двері перебуває в сусідній кімнаті (у дошорнському або кімнаті відпочинку) або на вулиці. Як показують опитування власників заборони, більшість з них вважають за краще топтати від місця відпочинку, де печі дає частину виробленого тепла. Двері палива каналу часто виконують дві функції: опалення та декоративні. Багато виробників роблять двері від загартованого термостійкого скла. Споживач отримує печі з каміном порталу в сусідній кімнаті. Деякі власники невеликих ванн приносять паливний канал на вулицю через отвір у стіні фасаду. У той же час сміття з дров не потрапляє в кімнату пари, але взимку, щоб кинути наступну партію смуги в печі, кожен раз, коли ви повинні одягати.

Коробка

Основна функція ясенного ящика збирає золу. Чим більше його обсяг, тим менше необхідність очищення. Другий, але не я є важливою функцією постачання повітря до палива через сітку решітки. У більшості печей для ванни відрегулюйте кількість повітря, що виконується завдяки закритим закриттям дверей котушки. Існують також моделі з додатковими арматурними отворами безпосередньо у зоні горіння піролізних газів.

Якщо ви хочете вибрати надійну плиту для ванн на дровах, зверніть увагу на прилад до дверей палива та ясенного бару. Операції повинні бути обрізані з ущільненнями для запобігання неконтрольованих повітряних сидінь у печі.

Корпусний конвектор

Гарячі стінки вогню є джерелом твердого інфрачервоного випромінювання, які не дозволять досягти комфортного мікроклімату в пару. Корпусний конвектор. це екран листового металу, який оточує поверхню печі. Отвори виготовляються у верхній і нижній частинах. Повітря, яке розташоване між стінками печі та корпусом, нагрівається і надходить через верхніх отворів. Його місце займає холодне повітря, яке потрапляє в космос. Утворюється так званий поток конвекцій, за рахунок якого весь обсяг пару розігрівається дуже швидко.

Робота кадрування конвектора полягає в скринінг жорсткого інфрачервоного випромінювання та перетворює його на конвекційну тепла.

Кам’янка

Кам’янка вважається одним з найважливіших елементів сучасної печі ванни. Через відносно невелику вагу метал не може накопичувати велику кількість тепла та охолодження відразу після спалювання палива. Масивні камені. хороші теплові акумулятори. Чим більше об’єм нагріву, тим вище інерція нагрівання та охолодження.

 • відчинено. Камені складаються на дах печі та нагрівають до температури 200300 р.
 • зачинено. Він розташований безпосередньо в безпосередній близькості до печі, а камені в ньому нагрівають сильніше. Їх температура може перевищувати 500 с.

У асортименті більшості виробників є так звані сітки з відкритим нагрівачем, що оточує печі з усіх боків. Вони відрізняються більшою масою у порівнянні з іншими модифікаціями. Камені тут виконують роль екрану для термічного випромінювання, і оскільки в сітці також утворюється прогалини, потужне потік конвекційного потоку.

Димохід

Насадка для підключення димоходу може бути розташована в центрі арки або зміщення до задньої стінки. Цей параметр не впливає на режим у паровій кімнаті, і він вибирається на основі зручності розміщення. Замість стартової ділянки димоходу, резервуару самостійного обладнання або теплообмінника, який поглинає теплові димоходи і використовуються для нагрівання води.

Російська сауна або Сухово Сауна?

Перш ніж вибрати дерев’яну плиту для ванни, потрібно вирішити в режимі проходу. В даний час російські та фінські керма однаково популярні в Росії. Вони мають величезні відмінності в мікрокліматі та традиціях відвідування.

Фінська сауна є високими температурами, що перевищує 100 С під стелю та низьку вологість (близько 15%). Російська ванна рідко нагрівається вище 65 с, але вологість у ньому надходить до 60%. Для російської лазні печі повинна виробляти велику кількість прекрасної пари. Він потрапляє на гарячі камені.

При виборі печі на дровах для російської ванни зверніть увагу на моделі за допомогою замкнутого нагрівача та регульованої конвекції. Після того, як приміщення підігрівається до бажаної температури, вам потрібно зупинити повітряний потік. І тільки тоді ви можете відкрити кришку нагрівача та сплеск води всередині.

Для фінської ванни краще вибрати піч на дрова з відкритим каменем або сіткою печі. Такі модифікації дають високі температури. Є також комбіновані моделі, в яких є відкритий і закритий нагрівач. Вони беруть тих, хто любить експериментувати з режимами. Інша варіація відкритого нагрівача та котла. Він також може бути встановлений у фінських та російських парилотах.

Огляд популярних моделей деревних печей

Далі ми поговоримо про кілька дерев’яних печей для бані затребувані. Відгуки містять товари російських виробників з різної цінової категорії.

Protopi Steam 10 (термосталь)

Бюджетна плита для парликів, обсяг яких не перевищує 10 м 3. Виготовлені з конструктивної сталі, а корпус покритий термостійким порошковим емалем. Він має розширений паливний канал з щільними дверима. Плита марка з сусідньої кімнати. Відкритий нагрівач дозволяє розмістити до 20 кг каменів.

Основними перевагами цієї моделі вважаються низькою ціною та простотою. Пожежна вершина має просту конфігурацію, щоб вона не вирішила Сожа.

Сибір 18 (НМК Сибір)

НМК Сибір є одним з найуспішніших представників на ринку печі. Чавунна піч Сибір 18 доступна в декількох модифікаціях. Одна з найпопулярніших конвекції з панорамним склом. Обкладинка листового металу, що оточує печі, забезпечує швидке повітряне опалення в пару. Однією з важливих переваг печі є те, що вона виробляється на виробництві повного циклу. На заводі NMC володіє найсучаснішими технологіями виробництва та лиття.

Завдяки високій потужності, масивності та широкого панорамного скла, печі тепло тепло нагріває сусідню кімнату. Термін служби сукупності становить щонайменше 10 років. Інші переваги печі можливості використання в комерційних ваннах. НМК Сибір зберігає всі гарантії, на відміну від інших виробників, продукти яких розраховуються лише на внутрішнє використання.

Kuzbass optima 14 tc (teplodar)

Kuzbass Optima 14 TC призначений для опалення париркових кімнат об’ємом 914 м 3. Його печі виготовлена ​​з листової сталі товщиною 8 мм. Відмінна особливість цієї печі для ванної печі для роботи на розі. Щоб перейти до цього типу палива, встановіть набір лайнерів для захисту стін печі. Дизайн печі враховує високу калорійність та вміст золи вугілля у порівнянні з дровами.

Завдяки комбінованому нагрівачі, розміщення до 40 кг каменів, печі здатна давати м’яке тепло і виробляти велику кількість світла прекрасна пара.

Мережа парковка: сауна, російська лазня.

ATMOS 15 (GREIVARI)

Печі-сітка, оснащена замкнутою нагрівачем, дозволяє стиль до 97 кг каменів. Модель призначена для заробітної плати до 16 м 3 і вважається однією з найбільш практичних. Октаедральна сітка виконана з товстих стрижнів, які не деформуються під дією температур і ваг каменів. Пароплав достовірно захищений від твердого випромінювання. Закрита Каменка розташована в найгарячіших місцях печі і дозволяє вам видалити велику кількість світла. Він оснащений кришкою з дерев’яною ручкою, що знижує ймовірність опіків. Запечатані двері віддаленого паливного каналу оснащені надійним замикаючим механізмом.

Режим технічного обслуговування: російська лазня.

Protoo Volcano 14 (термосталь)

Protoo Volcano 14 Однією з унікальних подій компанії термосталь для парликів за об’ємом до 14 м 3. Основною особливістю роботи печі складається з двоступеневої випаровування. Використання полив може, вода подають у закритий нагрівач, який нагрівається до 600 с. Внаслідок інтенсивних кип’ятячих, тонкодисперсних пари утворюються, які, перш ніж потрапляти в пари, проходить через відкритий нагрівач.

READ  Які страви можна покласти на склокерамічну плиту

Товщина стінки сталевої топи становить 6 мм, що забезпечує довгострокову роботу. Печі характеризується простотою технічного обслуговування: всі внутрішні поверхні доступні для очищення.

Режим технічного обслуговування: російська лазня.

На додаток до описаних вище моделей, у нашому каталозі міститься більше десятка ванних печей російських та іноземних виробників. Асортимент вибору дуже широкий: у нас є бюджетні рішення для малозабезпечених саун та універсальних печей для комерційного використання. Повертаючись до нас, ви можете розраховувати на чесну та кваліфіковану інформаційну підтримку.

Щоб отримати додаткову інформацію про вибір, установку та експлуатацію деревних печей для ванни, контакти консультантів Інтернет-магазин Pechkin на контактному телефоні 7 (383) 383-55-55.

Типи печей для ванни

Цегляні печі

Той, хто вирішує побудувати таку плиту у своїй ванні, дасть данину історії та традиції предків. На жаль, тепер їх можна знайти досить рідко. Важко знайти дійсно хороший кухар, тому що печі ванни набагато складніше побудувати звичайний. І ще одна причина їх поступового переміщення іншими видами є те, що заробітна плата відігрівається. Деякі воно не підходить. Але якщо вам пощастило з кухарством, і все інше не плутає, то цегляна вішалка та правда триватиме багато років. Що це з?

Ванна цегляна піч. Фотографії з Котель.Гуру

 • Вогнетривкі цегли;
 • димохід;
 • Місця, де вода нагрівається (серпантин);
 • Місця для збору золи (попелу);
 • Сітка.

Батяжка на дровах, як вибрати

Важлива цегла для ванни є важливою: коли зведена цегляна печі, використовуються тільки глина та пісок як з’єднувальний розчин. Цемент неприйнятний, тому що він не витримує високих температур і швидко руйнує їх під їх вплив.

 • здатність зберігати тепло протягом тривалого часу (до 8 годин);
 • Здатність розігріти велику площу;
 • Достатній рівень пожежної безпеки.
 • Складність у виконанні (як зазначалося вище, все залежить від навичок навички);
 • довгі тане;
 • Вага структури та її області, яка по суті “розрізана” частина паринки;
 • необхідність побудувати надійний фонд;
 • Висока вартість (це є наслідком дорогих грамотних служб печінки, високоякісних матеріалів та будівництва фундаменту).

Металеві ванни

Тих, хто болять сферу роботи та витрати на кам’яну плиту, не повинні бути бажаними. Без ванн ви не залишитеся! Гідне альтернативне. металеві печі. Чавун і сталь найпопулярніші.

Металеві печі притягуються до більшої частини тих, хто будує ванну з власними руками і не має знань про печиво. Звідси ви можете вибрати кілька основних переваг цього пристрою:

 • легкість установки;
 • Заощадження на фундаменті;
 • невелика область;
 • Висока швидкість опалювальної кімнати;
 • простота;
 • Відсутність монооксиду вуглецю.
 • Швидке охолодження;
 • необхідність постійно підтримувати вогню;
 • Влада для теплих великих кімнат недостатньо;
 • не захищайте від теплового впливу;
 • Пожежна безпека низького рівня.

ВАЖЛИВО: Щоб уникнути теплового удару, потрібно побудувати подвійні стінки, між якими буде повітряний шар. Як захистити себе від інших аварій, читайте в статті, як зробити ванну безпеку. Крім того, подивіться на статтю, яка і як трактує ванну, щоб переконатися, що у вас немає протипоказань для відвідування Steam. Цікаво: найпопулярніші печі металеві хромові сталі. Вони також називають “чистим повітрям”, тому що кисень у кімнаті не випалює. Подібні моделі можна знайти у таких виробниках, як Harvia та Nelo.

Чавунні печі менш поширені сталі, але все-таки вітчизняна “сударушка-м” виграла любов своєї споживчої аудиторії.

Найпростіша металева піч. буршася. “Коробка” з трубою та дверей, через яку покладається дрова, і бути точним, багато дрова. Він має право існувати, але серед фахівців баногенного обладнання вже давно вважається залишком. Сучасні моделі набагато безпечніше для обох користувачів (менше ризику), а для кімнати (викладена на вершині вогнетривкої цегли). Печі виконується з залізних листів товщиною близько 5 мм, об’єднані у зварювальну конструкцію. На додаток до самого каркасу він має теплову камеру (для заповнення каменів) або резервуару для води.

Які варіанти спостерігають при виборі печі?

Загалом, якщо ми виділяємо певні критерії для вибору печі для ванни, то найважливішим є одна з них: печі повинна мати достатню теплову потужність, а. переважно. широкий динамічний діапазон регулювання цієї потужності.

Але що можна назвати достатньою тепловою силою? Все залежить від розміру пари. Зазвичай для розігріву та цієї кімнати до 50 градусів, а сусідні кімнати потребують близько півгодини, а взимку. десь. Кожного разу, витяги також залежать від того, чи є кадр сауна, або це журнальна кабіна.

Ось простий приклад розрахунку необхідної потужності печі: споживання для нагрівання загальною площею 22 кВ.М. (Павло, стіни, стеля) буде 4 кВт. Якщо ви враховуєте нагрівання ще самого печі, її каміння, танк з водою, то ця цифра повинна бути помножена на ще 3, що буде 12 кВт. Це для заробітної плати, зім’ятих. Але якщо його стіни є голим будинком, то вам доведеться помножити на 1.5, що дасть 18 кВт. Якщо ви розігріваєте та сусідні приміщення, то інший x2, який дасть 26 кВт. Але, якщо ви не пошкодуєте час для нагрівання, то ця достатня потужність може бути повністю зменшена в півтора рази.

Що стосується динамічного діапазону, то буде достатньо для ванни печі 1:10. тоді вона зможе забезпечити однаково до 2 кВт, а 29 кВт. Найпростіше все це реалізується в газових та електричних печах, з дроями. трохи складніше.

Далі, важливий та такий момент: як точно печі ванни регулює в плані влади? Тут є три варіанти:

 • регулюючи паливо, що постачається протягом певного періоду часу;
 • обмеження обсягу повітря;
 • Викидання надлишку тепла в навколишньому середовищі.

Що стосується деревних печей, перший спосіб для них ускладнений. все через інерцію горіння. Але другий набагато ефективніший, якщо ви думаєте про спеціальні конструкції амортизаторів, ашканців і т.D. Але третім способом вам доведеться буквально повісити пару, відкриваючи двері на вулицю.

Але як вивчити теплову силу печі, якщо вона не вказана у паспорті виробника? Це легше зробити це з рулеткою. підрахуйте внутрішній об’єм плитки. Його потужність пропорційна обсягу печі, і вона навіть може бути розрахована за цією формулою:

Потужність печі = 0,5 х В (Об’єм вогню в літрах)

Загалом, стандартна піч з об’ємом наповнення 30 літрів зазвичай має потужність 15-18 кВт.

Чому динамічний діапазон настільки важливий? Так, тому що печі розігрівалася досить швидко, термічний режим був стабільним, але перегрів не відбувався пізніше. У деревних печах, за словами експертів, цей діапазон 1: 5.

Порівняння свідчень мікроорганізмів у різних видів ванни

На додаток до хорошої теплової енергії, печі для ванни також повинна відповідати на такі стандарти:

 • Печі повинна мати хороший і тепловий акумулятор, а парогенератор. так що ви можете легко створити правильний режим і повернути парову лазню в сушу фінську сауну або справжню російську ванну.
 • У печах слід думати поза засобами коригування конвекції.
 • На печі не повинно бути ніяких значних поверхонь, температура якої перевищує 150?C.

Розмір сам по собі та сам духовка. справа вже індивідуальна, але реєстр теплообмінників, безумовно, запобігає.

І найкращі печі для ванн, які сьогодні виробляються, мають всі перераховані елементи.

Яка печі вибирають: характерні риси ванни

Дивовижна річ: Незважаючи на те, що багато хто знайомий з основними відмінностями сауни з російської лазні, мало хто дійсно розуміє зв’язок між вологості та температурою. І найголовніше, що кордон між двома типами ванн розмивається. це діапазон комбінацій, всі ті ж температури та вологість, яка є дикою сумішшю умов російської та фінської ванни. Тому вони ведуть тіло до межі можливостей, одночасно піднімаючи градуси і залишаючи пару.

Краща печі для бані російського агрегату з замкнутою нагрівачем для легкої пари, з цегли або цегляної області, з закриваючими продуктами для регулювання конвекції (повітряні потоки, що нагріваються печі). Більше про це тут.

Яка плита вибирає фінську ванну з відкритим нагрівачем, з сіткою для каміння навколо корпусу, виготовленого з сталі (вони нагріваються швидше), це може бути електричним, загалом, протилежне властивостям попереднього. Дізнайтеся більше про печі сауни тут.

Корисне відео

Ми рекомендуємо переглядати відео, в якому просто описані три види класифікації всіх видів ванни печей:

Димарі

Якщо ви вибрали електричну печі для ванни, то димар не потребує димоходу взагалі. Але у випадку, якщо печі працює на газі або на дровах, буде потрібно димар. Димохід у ванні може бути внутрішнім і зовнішнім.

Внутрішні димоходи тяги набагато краще, крім того, їм не потрібно ізолювати. Але зовнішня димар виглядає більш вражаючою. Прості нержавіючі димарі. Ви можете зробити їх поодинці або купити дешево.

Більш складним дизайном є сендвіч-димохід, який складається з двох труб, вбудованих один в одного, і теплоізоляційний матеріал між ними. Такі димарі підходять для печей, які випиті на твердому паливі: вони не утворюються конденсат, утворення сажі. ніщо, і вони виглядають багато естетичних нержавіючої сталі димарів.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS