Як вибрати радіатор опалення до будинку

Table of Contents

Як вибрати радіатор опалення? Які батареї краще?

Коли ви робите ремонт у квартирі або приватному будинку, багато хто цікаво: “Як вибрати опалювальний радіатор і які батареї краще ?”Зрештою, вам потрібно вибрати опалювальний радіатор, щоб він був надійним і служив якомога довше.

Сьогодні ми допоможемо з’ясувати це питання. Розглянемо типи радіаторів та зосереджуються на найбільш оптимальних варіантах.

Ми розвішуємо всі свої сумніви та міфи, які в Інтернеті. На підставі нашого досвіду, 50% правильної роботи системи опалення залежить від правильно обраних опалювальних пристроїв. Є, безумовно, більше факторів, як вибір котла, діаметри труб і т.D.

Але для того, щоб не відправити вас з непотрібною інформацією, ми зосередимось на правильному виборі радіаторів опалення в квартирі або приватному будинку. N e ми не можемо повторити і перелічити основні типи радіаторів:

Дизайн радіаторів опалення

Залежно від способу виготовлення та складання, всі сучасні радіатори поділяються на три типи:

Такий радіатор збирається з окремих ділянок, з кожним елементом виготовляється шляхом відливання під високим тиском, після чого ділянки підключені один до одного, використовуючи соски. Всі сполуки обробляються спеціальними міцними герметиками, такі як високотемпературні силікони або інші засоби.

  особливості:

 • мають високу міцність і стійкість до температурних крапель;
 • Підтримка здатності “збільшити” додаткові розділи для повного опалення будь-якої кімнати.

Завдяки особливостям дизайну є тільки сталь. Являють собою прямокутну панель, яка складається з двох аркушів з високоякісної сталі та приготованої. Кожен аркуш має поглиблення, яке при підключенні панелей разом утворюються канали. на них та циркуляція води.

Такі панелі виробляються в різних розмірах, що дозволяє показувати приміщення будь-якої області.

  особливості:

 • рідко використовується в житлових приміщеннях;
 • мають невеликий поріг робочого тиску, чутливий до крапель;
 • може бути нестабільним для корозії зсередини, що зменшує їх термін служби.

Виготовлені з гнучких труб, на яких сталеві пластини закріплені. Циркуляція гарячої води через трубу нагріває пластини, які значно збільшують зону нагріву. Для більшої привабливості тарілка в таких радіаторах закривається декоративною коробкою, яка робить їх схожим на сталеві панельні батареї. Спеціальні отвори виконані в коробці, створюючи конвекцію повітря навколо радіатора. Підтримка встановлення термостатерів.

  особливості:

 • Основною перевагою таких батарей є надійність проти конкурентів. Через відсутність в системі радіатора сполук (лише при вході та виході зігнутого труби), можливість витоків є мінімальним;
 • З недоліків, не вистачає рівномірного нагрівання кімнати: поруч із пластинчастою радіатора завжди буде тепліше, ніж протилежна стіна;
 • Поява таких акумуляторів також залишає бажати кращого, тому краще подивитися на інші моделі в квартирі з реконструкцією. Пластини всередині радіатора з плином часу збирають пил на себе, які не тільки впливають на чистоту, а й на ефективність роботи.

За допомогою яких основні критерії повинні вибрати радіатори

Тип системи опалення

Можливо, це з цього, що треба спочатку відштовхуватися. У нас в країні є системи опалення двох типів: централізованих і автономних. І обидва вони вимагають використання різних радіаторів.

Внутрішнє централізоване опалення характеризує високий робочий тиск, а також його стрибки. Справа в тому, що ми маємо, на відміну від Європи, однопровідна система, в якій радіатори пов’язані послідовно. Крім того, ніхто не турбує про гладке включення відцентрового насоса. І його різке включення загрожує гідравцем. І вода в такій системі не світять ні чистоту, ні нейтралітет. Це жорстка, її кислотність висока, а влітку вона зливається, що викликає корозію від багатьох радіаторів. Тому для такої системи потрібні радіатори, які витримували робочий тиск 6, і, можливо, у 9 атмосферах (вони будуть говорити більше в ДЕЗ). Не забувайте про кислотність води, вибираючи радіатори, здатні працювати на високому рівні рН.

Найкращий вибір для центральної системи опалення буде:

 • Чавунні радіатори, що відрізняються довговічності та відсутністю схильності до корозії. Робочий тиск. 6-16 бар.
 • Біметалічні радіатори, також не підлягають корозійності та витримувати тиск до 35 бар (секційні моделі) або до 100 бар (монолітні моделі).
вибрати, опалення, будинку

Автономне опалення кардинально відрізняється від центрального. Вода рухається тут у колі (двопропечні системи), його тиск не перевищує 3-5 бар, а кислотність також відповідає стандартам. Ні в цій воді та сторонній домішках. Тому для автономного опалення майже всі види радіаторів підходять.

Для автономної системи опалення експерти рекомендують:

 • Алюмінієві радіатори мають найвищу повернення тепла.
 • Сталеві радіатори мають низьку ціну, яка відрізняється прекрасним зовнішнім дизайном та оригінальним дизайном.
 • У деяких випадках ви можете використовувати старі радіатори чавуну.

Використання біметалічних радіаторів у системі автономного теплопостачання не є цілком виправданим через їх високу вартість та меншу теплопередачу у порівнянні з алюмінієвими радіаторами.

Теплова передача різних видів радіаторів

Ми надаємо специфічні цифри теплопровідності (вказано значення для одного розділу), природно, показуються середні значення. Більш точно, ви можете з’ясувати характеристики у паспорті певного радіатора.

READ  Котел на відпрацьованому маслі своїми руками

Теплова передача того ж розділу:

Загальний теплопередачі не секційні радіатори:

Підходить. Лідер у теплопередачі є алюмінієвий. Сталеві ряди другого. Третій дасть чавуну, який також нагрівається протягом дуже довгого часу (тобто у нього є велика інерція). Але він охолоджується довго, що іноді приходить до доходу.

Які радіатори є більш надійними і довговічними

Ми знову надаємо у формі списку безперервних робіт, які виробники гарантують.

 • Чавунні радіатори. більше 50 років.
 • Алюмінієві радіатори. від 15 до 20 років (за умови, що рН води не вище 7-8).
 • Сталеві радіатори. до 15-25 років
 • Біметалічні радіатори. до 20-25 років.
 • Конвектори. 10-25 років.

Отже, якщо, прикидаючись, щоб вибрати, який радіатор опалення, ви головний критерій поставити довговічність, не потрібно далеко. Візьміть чавуну. ново-модний радіатор не буде довшим. Тільки виробник вибирає підтверджену, що робить дійсно високоякісні батареї, використовуючи чудову сировину та компоненти для цього. Слідують біметалічні та сталеві радіатори.

Що стосується надійності, тут є два аспекти. Ця здатність витримувати тиск і як той чи інший тип радіаторів вимагає теплоносія. Якщо ми говоримо про тиск, то безперечний лідер буде біметалічними радіаторами, потім алюміній, чавун та сталеві радіатори йдуть.

Але до радіаторів теплоносія різні. Найбільш міцним у цьому відношенні є чавунні радіатори, потім йдуть біметалічні. Для сталевих радіаторів важливо, щоб вода не зливає воду протягом тривалого періоду по-різному, коли хіт кисню може відбуватися корозію. Ну, найбільш “ніжними” є алюмінієві радіатори, які вимагають рН протягом 7. 8 одиниць.

Зовнішній вигляд і обробка

Чавунні радіатори. Моделі вітчизняних виробників, хоча вони стали меншими за розміри, зазнали зміни в дизайні (їх фасад став рівним), але закінчення не повинно похвалитися. Вони покриті лише антикорозійним грунтом, що передбачає подальше фарбування. Але моделі європейських виробників та покриття мають прекрасний і довговічний, а дизайн досить сучасний.

Окремо, варто відзначити радіаторів у стилі “ретро”, вони дорогі, але вони просто смачні.

Втілення чавунних радіаторів у стилі ретро.

вибрати, опалення, будинку

Алюмінієві радіатори відрізняються різними дизайном. Багато виробників виробляють різнобарвні радіатори, які виглядають дуже елегантними та привабливими. Моделі алюмінієвих радіаторів відрізняються широким діапазоном міжмовними та розмірами. Це дозволяє бути відмінно вписом у будь-які кути будинку.

Радіатори типу сталевого типу можуть помістити майже в будь-який квартирний інтер’єр. Гладкі панелі не дуже вражають, гармонійно зливаються з налаштуванням.

І трубчасті сталеві радіатори часто відрізняють нетрадиційну форму. Наприклад, вони можуть бути кутовими або трапеціями. І вони захищають східні кроки, вони вписуються в ніші та мансардні кімнати. І скрізь такі радіатори виглядають свіжими і сучасними, яскраво барвистими фарбами.

Біметалічні радіатори дуже вишукані за дизайном. Є досить багато моделей, які не мають прямих, але вигнутих поверхонь. Це дозволяє їм ідеально підходити до гладких куточків. Такі продукти виробляються, зокрема, рослина Riffar. Гладкі та красиві вигини ліній може похвалитися RS біметальним радіатором від SiRa.

Модель біметалічних радіаторів Rifar Flex з округлої форми.

Секс-конвектори з точки зору зовнішнього вигляду відрізняються лише декоративними решітками.

Як вибрати радіатор? Все про опалення радіаторів! Ми робимо правильний вибір!

Цінові категорії

 • Чавунні радіатори (крім ретро-моделей). від 300 на секцію.
 • Чавунні радіатори “Ретро”. з 2000 року за секцію.
 • Алюмінієві радіатори. від 300 на секцію.
 • Сталеві радіатори (.
 • Біметалічні радіатори. від 500-600 за секцію.

Найдешевші радіатори. це сталева панель та чавунне, особливо вітчизняне виробництво. Після того, як вони йдуть алюмінієві радіатори, екструзійні моделі будуть дешевшими. Але найдорожчі будуть біметалічні радіатори, чавунні радіатори у стилі ретро та сталеві трубчасті моделі радіаторів.

Про виробників. найвідоміші та надійні бренди

Кабінети класичного стилю виробляють такі фірми, такі як Czech виробник Viadrus, іспанська. Рока, італійська. Ферролі, білоруська (MSOO), турецька (DEMIR DÖKÜM). Ми робимо їх у Чебоксарі (CHAZ завод). Ретро-моделі виробляє Roca (модель EPOCA), Demir döküm (ретро-модель).

Алюмінієві радіатори переважно виготовляються італійцями. Отже, це Ragall, Rovall, Decoral, Meteherm, Faral, Industrie Pasotti, Global, Fondital, Radiatori 2000. Ми маємо цю Ступінську фабрику QMS, а також компанії від Міасайка Міасіка. Кожна компанія має свої “чіпси”, щоб захистити радіатори від корозії. Зокрема, Faral випускає обробку цирконію своєї внутрішньої частини. Хороше антикорозійне покриття доступне в Calidor Super Aleternum Radiators, виготовлених фондом, також італійською.

Сталеві радіатори типу труб, виготовлених німецькими компаніями Зехндер, Бемм, Арбонія, Кермі. Італійські виробники. це тет-а-термін, а в Росії. Kzto з міста Кімар, що виробляє модель “Завалка”, на якій ви навіть можете брехати. Однак моделі того ж плану (лавки) роблять як Arbonia, так і Zehnder. Що стосується панельних сталевих радіаторів, вони опубліковані наступними виробниками: німецька компанія Кермі, Чехія. Корадо, Бельгійська. Радсон, голландський. Стелрад, Турецька. Demir döküm, польсько-фінська. Purmo), італійська. біаз. У Росії можна назвати два підприємства: “Механічний завод” з Санкт-Петербурга та зведеного інженерного заводу з Твері.

Біметалічні радіатори роблять фірми з Італії (Global, Sira), Чехія (Armatmetal), Росія (Ryazan Slower Tollyt-R, Московський завод SantechProm та підприємства з Оренбурзького регіону Rifar). Це продукти останнього виробника дуже вимогливих і популярних.

Конвектори виробляють російську (KZTO, “Ізотерм” та “Сантехпром”), американський (нахил / плав) та європейських фірм. Наприклад, словенська VTS Clima, польський конвектор, німецький кампаннан, англійські бізке радіатори, бельгійська Яга.

Як розрахувати силу радіатора?

Всі радіатори мають майже таку ж теплову передачу того ж розділу, відповідно, для вибору оптимального радіатора, потрібно розрахувати їх номер. Для цього вам потрібен індикатор теплопередачі одного розділу, який становить 165 Вт, а параметри кімнати (площа та висота). Snip для опалення 1 м.QV PC склав 100 Вт теплової енергії.

Завдяки формулі (Для чавуну, алюмінію, біметалічного) Легко розрахувати потрібну кількість розділів:

READ  Як вибрати плиту для ванн на дровах

До. кількість розділів; S. площа приміщення; Г. Теплова передача.

Приклад розрахунку потрібної кількості секцій радіатора (для чавуну, алюмінію, біметалічного)

Ваша кімната 3 м. 4 М. З стандартною висотою стелі 2,7 м. У цьому випадку площа кімнати становить 12 кВ.М. Тоді

K = 12 x 100/165 = 7.2, ми завжди округлені у великому шляху, і виявляється, що вам потрібно 8 розділів на кімнаті 12 кВ.М.

За Панель Радіатори формули інші:

Г. теплова потужність радіатора; V. розмір кімнати (ширина х висота х висота х довжина); 41. Це коефіцієнт теплової енергії, необхідний для розігріву 1 куб.М. Приміщення.

Не купуйте радіатори, але не бачать його!!!

Приклад розрахунку потужності радіатора для радіатора панелі, на кімнаті 3 м х 4 м. і висота 2,7 м.

V = 3 x 4 x 2.7 Виходить 32,4 кубічних метрів.М. Тоді

Р = 32,4 x 41, з цих розрахунків випливає, що теплова потужність радіатора повинна бути 1328,4 Вт.

Важливий! Якщо ваша кімната має зовнішню стіну, отриманий результат повинен бути помножений на 1.2, щоб покрити втрати тепла, це правило відноситься до всіх видів радіаторів.

Коротке відео про аспекти вибору радіатора, які не згадуються в статті:

По-перше, прийняти рішення про тип радіатора, для цього потрібно знати максимальний тиск, який може бути в системі опалення та тип теплоносія. Після того, як воно варто визначити необхідну потужність.

Краще, який витримує необхідний тиск, в якому якісний метал зазначеної товщини здійснюється відповідальним виробником, який задовольняє ціну та дизайну.

Термоліст для кожної моделі певного розміру або розділу оголосив владу. І необхідно обчислити втрату тепла кімнати, яка повинна покрити радіатор з невеликим надливом.

Нижче дзвінка, задайте запитання у коментарях, пишіть в чат. У розділі радіаторів все влаштовується, щоб спростити пошук та фільтрування за вказаними характеристиками.

Відмітні особливості використання опалювального обладнання в приватному будинку та квартирі

Будь-яке опалювальне обладнання підходить для установки в номері. Але коли він використовується, є певні обмеження, на яких варто пам’ятати.

Установка в квартирі

У висотних будівлях ми не рекомендуємо використовувати сталеві вироби. Щоб забезпечити тепло на верхніх поверхах, тиск системи може досягти десяти атмосфер. Для сталевих конструкцій робочий параметр становить від шести до восьми атмосфери. Надмірні параметри можуть призвести до деформації та виникнення зовнішнього вигляду. При використанні іноземних металів може виникнути гальванічна корозія.

Для приміщень з центральним опаленням оптимальне рішення буде використання біметалічних або чавунних радіаторів. Вони мають велику стійкість до корозії та тривалого операційного періоду.

Встановлення в приватному будинку

Майже всі варіанти можуть бути використані для використання батарей у приватному будинку. При виборі слід відштовхуватися від необхідної потужності. Єдиний факт, що вимагає особливої ​​уваги, є тип опалення, який використовується в приміщенні або будівлі.

У випадку присутності примусового кровообігу всі вказані типи підходять. При використанні в системі природного кровообігу ми рекомендуємо встановити залізні продукти або аналоги алюмінію. Вони володіють широкими сполуками всередині дизайну, що дозволяє більш рівномірно виділяти тепло над усією поверхнею дизайну.

Основні особливості біметалічного обладнання

Питання того, який тип радіатора є вибір, при встановленні опалення, власники будь-яких приміщень цікавляться. Популярність біметалічних акумуляторів пов’язана з здатністю витримувати підвищену голову в систему та відмінну теплопровідність. Не в останньому місці різноманітні конструкції обладнання. Наявність спеціальних з’єднань дозволяє вибрати необхідну кількість розділів відповідно до розміру кімнати.

Завдяки спеціальному дизайну, інструменти можуть бути використані при тиску 25 атмосфер. Внутрішня сторона виконана з міцної сталі, а зовнішня частина покрита алюмінієвими ребрами з відмінним теплопередачею. Завдяки такому дизайні інструменти значно розігрівають будь-яку кімнату.

Біметалічні акумулятори здатні до різних гідроварів, вони не є жахливими корозійними процесами. З усіма перевагами моделі значні недоліки мають високу вартість та несумісність з антифризом.

Алюмінієві радіатори мають певний набір переваг:

Якщо ви хочете вибрати модель, подібну до алюмінієвих радіаторів, але не володіє тим самими недоліками. зверніть увагу на біметалічні секційні радіатори. Це відносно нові моделі радіаторів на ринку, які успішно поєднують найкращі властивості секційних алюмінієвих та трубчастих сталевих радіаторів.

вибрати, опалення, будинку

Опалення радіатора в приватному будинку

Вибравши систему опалення для надання або будинку, потрібно враховувати вартість установки, простоту експлуатації та ефективності. Для цегли, блоку, косою та дерев’яного будинку, водяне опалення однаково добре підходять. Цей варіант дешевше використовувати в порівнянні з установкою нагрівання електрообладнання та більш ефективно традиційною плитою палива, для якої подають вугілля або дрова.

Опалення радіатора в будинку

Система опалення радіатора для заміського будинку або котеджу має перевагу над водою на відкритому повітрі, оскільки установка трубопроводу та радіаторів легше і швидше, ніж закласти контур і обладнати стягу.

Від центрального опалення, автономний інший:

 • низький робочий тиск;
 • відсутність ризику гідроношаїв;
 • здатність регулювати температуру теплоносія, встановлення максимально допустимого;
 • здатність регулювати кислотний баланс теплоносія;
 • економіка.

На етапі проектування автономної системи ви повинні вирішити, які акумулятори та труби для установки для установки. Його функціональність, ефективність та довговічність залежать від нього.

Глобальний ISEO

Цей бренд виробляється італійською компанією з майже півстоліття. Компактні та елегантні моделі радіаторів ідеально підходять до підсмажених ніш і добре виглядають у відкритому просторі. З їх виробництвом використовується високоякісний алюміній, який служить запорукою їх міцності та відмінних теплотехнічних властивостей. Цей продукт є одним з найбільш популярних на російському ринку.

Модельний діапазон цієї серії представляє радіатори з міжосьовою відстані 350, 500, 600, 700 та 800 мм. Вони мають дизайн команди, що складається з декількох розділів.

Операційні характеристики:

Кількість елементів у радіаторі вибирається при необхідній потужності. Коли різниця температур становить 50 ° С на виході та вході, це для найкоротшого розділу 87 Вт, а для найдовшого. 164 Вт. Стандартне обладнання забезпечує глянсовий білий колір.

READ  Чому з кондиціонера не тече вода

За бажанням, покупець може замовити продукти наступних кольорів:

Конструктивні особливості

Глобальні випромінювачі ISEO мають велику теплообмінну область, приховану від приготування очей до стіни, зручна для очищення зовнішньої поверхні та презентабельного вигляду. Підводка для очей можна виконувати з будь-якої сторони. Складна нитка 1 “. Рекомендується встановити кожну акумуляторну батарею з повітряним клапаном і відключеним підкріпленням.

 • висота від 432 до 882 мм;
 • глибина і ширина 80 мм;
 • вага від 1,04 до 1,87 кг;
 • Оптимальне розташування 3 см від стіни, 10 см від підлоги та підвіконня.

Як вибрати найкращий опалення радіатора тільки один знак?

Глобальний VOX

Інша модель алюмінієвих радіаторів тієї ж італійської компанії. Ці радіатори характеризуються легкістю установки, високої ефективності та естетичного вигляду. Вони встановлені в комплекті зі сталевими або пластиковими трубопроводами. У процесі їх експлуатації рН теплоносія не повинна переходити до лужного середовища.

Готова продукція. це збірна конструкція з секцій з міжосновою відстані від 350 до 800 мм. Всі вони проходять тести та силу заводських щільності, що гарантує їх високу надійність.

Кількість елементів у радіаторі вибирається з урахуванням характеристик тепла. Потужність одного розділу під градієнтом температури в 50 ° С, залежно від його висоти коливається від 95 до 181 Вт. Виробник випускає обладнання з різним кольоровим декором, що спрощує вибір радіаторів для будь-якого інтер’єру.

Конструктивні особливості

Глобальні радіатори VOX сертифіковані відповідно до міжнародних та російських стандартів. Висока якість ретельно відібраного та випробуваного алюмінієвого сплаву, у поєднанні з технологією фарбування в два етапи, дають продукцію цієї марки, спеціальною надійністю в експлуатації. Сполуки труб використовуються для підкладки 1 “.

Royal Thermo Revolution

Нагрівальні акумулятори цього бренду відрізняються високою надійністю та доступною ціною. Вони виготовляються з високоякісного алюмінієвого сплаву і мають приємний зовнішній вигляд. Він характеризується високою потужністю та стійкістю до гідравлічних потрясінь. Виробник дає гарантію 10 років.

Радіатори Royal Thermo Revolution виробляються з міжосновою відстані від 350 і 500 мм. Ви можете придбати готові вироби, що складаються з 4, 6, 8, 10 та 12 розділів. Всі вони призначені для робочого тиску 20 банкоматів. Потужність кожного розділу з висотою 350 мм з різницею температури 70 градусів становить 128 Вт, а для 500 мм. 170 Вт. Радіатори приходять з фабричним кольором універсальний білий.

Конструктивні особливості

Радіатори опалення цієї марки мають ряд характерних відмінностей. Вони мають хвилеподібну форму ребра, що покращує конвективну теплообмін на 3%. Круглий перетин колекціонерів дозволяє найкращим способом розподілу внутрішніх навантажень. Запатентовані вилки з наноположною мембраною збільшують міцність сполук та запобігання корозії. Екологічно чиста фарба, що застосовується 7-етапними технологіями, забезпечує міцний захист від зовнішніх впливів та гарантує безпечну експлуатацію інструментів у дитячих кімнатах.

Royal Thermo Indigo

Потужні алюмінієві радіатори цього вітчизняного бренду призначені для роботи в номерах з підвищеними вимогами від тепла. Вони підходять для просторі номери з великими вікнами. Їх сучасний дизайн підходить для будь-якого інтер’єру, а гарантія 10-річного виробника не дозволяє сумніватися в високій якісному складі та використаних матеріалах.

Radiator Royal Thermo Indigo виробляється в одній модифікації, що має відстань між осі 500 мм. Покупець може замовити стандартну батарею від 4, 6, 8, 10 або 12 розділів. Продукція експлуатуються в системах індивідуального або централізованого нагрівання з тиском до 20 бар. Колір, що надходить з моделі рослин. білий.

Конструктивні особливості

Радіатор цього бренду має додаткове крило, яке відрізає потік холодного повітря з вікна. Він має розширену теплообмінну область. Ефективність цієї моделі на 5% вище, ніж теплові характеристики аналогів. Використовувані матеріали характеризуються підвищеною міцністю та стійкістю до гідроварів. Високоякісне забарвлення допомагає подовженню терміну служби продуктів.

Royal Thermo Dreamliner

Алюмінієві радіатори цього майстра поєднують підвищення ефективності, виняткової надійності та сучасного дизайну. Вони створюють стійкий конвективний потік, який непрохідний з вікон холодного повітря і забезпечує найбільш комфортні умови для перебування в приміщенні.

Royal Thermo Dreamliner виробляється з міжосьовою відстані 500 мм. Радіатори пофарбовані білі і мають у своїй композиції від 2 до 14 розділів. Потужність кожного з них. 197 Вт. Батареї розраховуються на робочому тиску 20 банкоматів.

Конструктивні особливості

Радіатор цього бренду здійснюється шляхом відливання при підвищеному тиску. Використовується для цього алюмінієвого сплаву з додаванням титану, магнію та марганцю забезпечують високу міцність і пластичність продукту. Всі внутрішні поверхні секцій обробляються композицією, стійкою до корозії та абразивного зносу. Дизайн має ідеальну аеродинамічну форму та збільшену область контакту з повітрям.

Rifar alum

Алюмінієві рифарні алюмінієві радіатори ідеально підходять для пристрою окремих систем опалення. За допомогою стикового дизайну вони характеризуються високою потужністю та довговічністю. Як охолоджувач може бути використаний:

200, 350 та 500 мм, вироблених виробником акумулятора з акумулятором, дозволяється вибрати відповідну модель для будь-яких умов встановлення. Робочий тиск таких радіаторів. 20 атмосфер. Продукти продаються з кількістю розділів від 4 до 14. Залежно від висоти, кожен розділ створює тепловий потік потужністю 99, 137 або 186 Вт.

Конструктивні особливості

Особливості дизайну радіаторів вважаються унікальною формою вертикальних каналів і використовують при монтажних мембранах з EPDM. Спеціальна конфігурація прокладки створює блокування з’єднань, які відрізняються високою надійністю. Термін служби готового пристрою перевищує 25 років, що підтверджується 10-річним виробником гарантії.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS