Як видалити ключ на пральну машину Samsung

 • Вручну або автоматично встановлюйте програму для пральної машини
 • Клацніть кнопку затримки декілька разів, доки не встановлено час
 • Натисніть кнопку Пуск/Пауза.
 • Щоб скасувати функцію “затримка запуску”, натисніть кнопку., Потім знову
видалити, ключ, пральну, машина, samsung

Натисніть кнопку Меню. З з’явилися рядки, виберіть “Налаштування”, а потім “Захист від дітей”. Виберіть “Вимкнути”. Можливо, на своєму телевізійному захисті від дітей, встановлених за допомогою пароля.

Якщо “блимання ключа або блокування” супроводжується ознаками несправності, то перевірте наступне: Функція замка від дітей не активується (Lock Lock). Цей режим блокує всі кнопки пральної машини і, таким чином, захищає пральну машину від випадкового включення або зміни програми під час миття.

 • Спосіб примусового зупинки методу прання спочатку: використовуйте кнопку “Пуск/пауза”. Другий спосіб: вимкніть машину з мережі
 • Як діяти, якщо барабан заповнений водою
 • Нестандартні ситуації

У будь-якій ситуації, коли клавіша або клавіша блокування на пральній машині, перше, що ви можете спробувати видалити замок, натиснувши кнопку запуску, утримуйте її протягом 5 секунд. Після цього системна дошка перезавантажена, блокування зазвичай відключається.

 • Протягом 3-5 секунд, затискайте кнопку запуску програми.
 • Почекайте, доки закінчується миття. деякі автомобілі, перш ніж зупинитися, перша солона вода.
 • Виберіть інший режим.
 • При необхідності, заповніть порошок кюветування або інший миючий засіб.

Витягніть пральну машину від виходу і залиште на 10-30 хвилин. Після. обережно натисніть на двері в замку та спробуйте знову відкрити люк. Зверніть увагу! Цей метод допоможе, якщо причина полягає в розбитті.

Как разблокировать стиральную машину Samsung

READ  Чому плутається нижня нитка у швейній машині

Найпростіший. вимкніть машину з мережі.

Щоб відкрити двері, доведеться зневажати машину. Інший спосіб полягає в тому, що якщо кнопка “пауза” відсутня, ви можете повернути регулятор вибору режиму до початкового положення, а потім машина зупиниться.

Нам доведеться вилучити верхню панель, і, відкидаючи весь задній пристрій (так, щоб барабан трохи перемістив і відкрив доступ до пристрою блокування), покрив руку всередині корпусу. Пост-блокування, вам потрібно натиснути пальцем на мову замка (до бік), і потягніть двері на себе.

 • 2 Спробуйте відкрити двері. Якщо двері не відкрили, запустіть програму “спина” або “зливання”, щоб злити воду.
 • 3 Після завершення програми спробуйте відкрити двері
 • 4 Зачекайте 15 хвилин і спробуйте відкрити двері.

Как разблокировать стиральную машину Samsung

Ключі, відповідальні за те, що функцію, як правило, призначаються як символ блокування, або значок обличчя дитини. Щоб активувати замок, потрібно одночасно затискати на 3-5 секунд, потрібні кнопки та тримати їх до аудіосигналу. Вимкнути режим “Дитячий” так само.

Ключ знаходиться на пральній машині. Причини і як це відключити?

Indesit пральні машини цього бренду часто заблоковані, якщо деяка кількість води залишається в резервуарі після промивання. У цьому випадку вам потрібно активувати режим “манекен”, почекайте, і спробуйте відкрити пристрій. Якщо спроба не вдалося, вам доведеться вручну залити затримкою рідини за допомогою шлангу.

Ситуація, коли замикання Samsung запалюється або блимає індикатор блокування, і одночасно машина не набирає або постійно отримує, а воду не дотримується, сигналів, що датчик рівня води (прес-транспорт) не вдалося.

У вашій пральній машині на передній панелі керування між двома кнопками голова людини повинна бути намальована. Отже, якщо ви натискаєте одночасно ці дві кнопки протягом 5-10 секунд. Функція “захист від дітей” вимикається. Ця помилка в пральній машині Samsung.

READ  Основний шланг для пральної машини продовжується

Кнопки, які відповідають за включення або вимкнення замка, на панелі зазвичай позначаються за допомогою значка замка або дитячого обличчя. Цей значок розташований поруч із бажаними кнопками. Щоб увімкнути або вимкнути блокування, одночасно натисніть і утримуйте ці кнопки 3. 5 секунд до звукового сигналу.

Ключ знаходиться на пральній машині. Причини і як це відключити?

Необхідно встановити машину в режимі паузи. Потім вимкніть живлення і чекайте від 1 до 3 хвилин. Після цього, відзначаються про розблокування люка. Не забудьте зробити не стандартне відкриття для підготовки до того, що вода може вилити з танка!

видалити, ключ, пральну, машина, samsung

Зніміть манжету, яка розташована між люком та барабаном пральної машини. Щоб видалити його, потрібно видалити затискне кільце з весни. Праворуч ми бачимо блокування, тримається на двох гвинтах, відкрутіть їх. Після цього ми знімаємо манжету від обрамлення люка та досягають блокування через видалену манжету.

Як скинути налаштування пральної машини “Samsung“, “Арістон” та LG?

 • Тумблер обертається в нейтралі.
 • Натисніть кнопку On/Off і утримуйте його.
 • Коли пристрій вимкнено, зачекайте пів хвилину. Потім повторно включити його і викрийте інший варіант прання.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS