Як видалити подряпини на сірому холодильнику

Щоб зберегти привабливий вигляд холодильника, краще використовувати делікатні чистячі агенти, які не містять грубого частинок. Абразивні інструменти можуть бути використані для будь-яких поверхонь, включаючи нержавіючу сталь та кольорове покриття. Ось цей делікатний метод, ви можете оновити побутовий прилад:

 • Перед початком реставраційних робіт, очистіть поверхню від забруднення;
 • Змочіть поверхню холодильника м’якою тканиною;
 • Нанесіть м’який очищувальний агент без вмісту абразивних речовин;
 • Протріть поверхню губкою, намагаючись рухатися в напрямку структури;
 • Видалити залишки засобів з чистою водою;
 • Після сушіння польська дверцята холодильника за допомогою спеціального інструменту.

Єдиний мінус є високою вартістю очищення продуктів.

Найпростіші дії

Коли немає спеціальних засобів, ви можете застосувати звичайний коректор, до якого помилок у друкарському тексті. З нею можна сховати дрібні подряпини. Однак слід мати на увазі, що в процесі ретельного очищення потрібно достатньо, щоб мити його подібним чином пофарбовані місця. Хоча це не зовсім складно оновлювати їх.

Ну, у випадку, якщо немає бажання збити з фарбою, ви можете просто повісити магніт, який приховує дефект. Це найбільш доступний варіант. Сувенірні магніти ідеально приховані вм’ятинами, які отримуються під час транспортування холодильника.

видалити, подряпини, холодильник

Як розмазати подряпини на білому, сталі, сірий, сірий холодильник?

Сучасні холодильники виконані з недорогих вуглецевої сталі з полімерним або фарбою та лакофарбовим покриттям. Тому, коли вони транспортуються, утворення різних подряпин.

 • – наждачний папір;
 • – бензин;
 • – шпаклівка;
 • – емаль або акрилова фарба;
 • – білий лак для нігтів;
 • – маркер або коректор;
 • – Декоративний магніт.

Незначний збиток ідеально замаскувати спеціальний маркер, який ескіс подряпини на автомобілях. Потрясіть його ретельно перед використанням і ескізними дефектами. Як це коштує, це не досить дешево, потім купуйте його, коли є значна кількість нуля.

Дешевше. Він ескіс подряпини з лаком для французького манікюру. Купувати

Важко представити затишну кухню без холодильника. Сьогодні ви можете вибрати холодильник на будь-який смак: білий, сталь, чорний, великий або малий, з нуростом або без нього. Однак з плином часу подряпини від випадкових страйків, зношування покриття утворюється на поверхні холодильника. Як видалити подряпини з холодильника, корисно знати кожну господину.

При видаленні подряпин важливо не пошкодити поверхню, щоб не зіпсувати естетику появи обладнання. Поверхня холодильника може бути виготовлена ​​зі сталі, пластику або інших комбінованих матеріалів. Способи видалення подряпин у цих випадках дуже різні.

READ  Hotpoint Ariston Floor Як видалити скло

Як видалити подряпини

Як фарбувати, якщо холодильник подряпаний? Глибокі подряпини. це проблема, з якою ви не можете впоратися. Буде корисна допомога: він прийде зі своїми інструментами і завдає шкоди. Якщо з’явилися дуже маленькі поверхневі подряпини (наприклад, металева губка сталася під час перестановки або промивання), ситуація легко виправляється вдома. Проблемні місця пофарбовані або поліровані. У крайньому випадку будь-які недоліки завжди можуть бути замасковані магнітом, наклейкою або іншою частиною декору.

З будь-яким варіантом відновлення, краю подряпини подряпини можна очистити, щоб згладити їх трохи. Для цього, прагнуть до стінок холодильника: нанесення покриття має напрямок, в якому згладжується збиток. Якщо ви чистите в зворотному напрямку, на пристрої можуть з’явитися помітні смуги.

Після обробки поверхні мити і дати йому висушити. Потім приступити до фарбування або полірування.

Як видалити подряпини на холодильнику

видалити, подряпини, холодильник

Майстерність малювати невеликий пошкодження білого холодильника може бути лакований для французького манікюру або коректора для тексту. Другий шлях не настільки міцний, але цілком прийнятний.

Полірування

Це більш вірним способом позбавлення від неприємних подряпин. Наступні засоби застосовуються для формування пошкодження:

 • Побутова хімія. BON AMI, AJAX, кометні речовини або конвертер WD-40 для очищення та полірування підходять. Обережно вивчайте інструкції та обов’язково будете працювати в рукавичках. Рекомендується розбавити порошок до однорідної пасти, і лише трохи в подряпини, щоб побачити, який ефект він дасть. WD-40 у чистому вигляді наноситься з сухою паперовою серветкою. Якщо виникли проблеми з губкою або вологою ганчіркою, спробуйте польську шкоду своєму повному зникненню.
 • Дитяча масла фіксує сканування. Коли поліровані, він заповнює мікротріщини і робить їх менш помітними. Вона втирається в поверхню холодильника за допомогою сухої чистої тканини. Залишки масла видаляються паперовим рушником або серветкою.
 • Зубна паста. Для цього методу тільки відбілювальна зубна паста без кольору, кристали, гранули та інші добавки. Почати з подряпин з м’якою тканиною. Якщо ефект гладкої поверхні не досягається, використовуйте чисту зубну щітку, але не працюйте важко. Періодично надлишкова паста повинна бути видалена та контролювати результат. Після того, як подряпина видаляється, холодильник витирають вологою ганчіркою і завдає шкоди трохи оливкової олії, щоб забезпечити результат.
видалити, подряпини, холодильник

Щоб видалити незначні лунки, ви можете використовувати будь-яку дитячу масло. Просто застосовуйте невелику кількість на чистій тканини та обгортання в області проблем. Масло заповнить мікротріщини, зробити їх низькими. Залишки масла можуть бути видалені з паперовим рушником.

READ  Скільки європіддонів поміщається у напівпричіп холодильник

Як ще ви можете видалити подряпини на холодильник? Малі незначні подряпини можна видалити за допомогою білотворної зубної пасти без кристалів і гранул. Якщо шліфування м’якою тканиною не приносив дозвільних результатів, ви можете вдаватися до жорстких, тобто до зубної щітки:

 • Нанесіть невелику пасту на щетину зубну щітку, проведіть проблемні зони. Рухатися по металевій текстурі і не намагайтеся дуже багато.
 • Періодично видаляють зубну пасту з ганчіркою і перевірте результат. Продовжуйте, поки результати ваших зусиль не будуть задоволені.
 • Після всіх маніпуляцій, протріть поверхню вологою ганчіркою.
 • Нанесіть трохи оливкової олії на очищену та грунту.

Чистячі засоби

Спеціальні рішення, мазі та порошки можуть бути використані для очищення та полірування поверхні. Комета, Ajax і Bon Ami виявилися добре. Перед тим, як застосувати будь-який з них, вам потрібно ретельно вивчити інструкції та діяти відповідно до нього. Більшість цих коштів не є безпечними для шкіри рук, тому краще виконувати процедуру відновлення поверхні краще в гумових рукавичках. Перевірте ефект препарату краще на невелику подряпину, після чого можна повністю усунути шкідників. Для цього порошок повинен бути розбавлений водою перед утворенням товстої пасти, застосувати його до холодильника та втирати, щоб усунути подряпини.

Як запобігти появі подряпин?

Щоб уникнути деформації та пошкодження поверхонь холодильника, рекомендується не покласти пристрій, близький до стіни, меблів та внутрішніх дверей.

Щоб уникнути деформації та пошкодження поверхонь холодильника, рекомендується не покласти пристрій, близький до стіни, меблів та внутрішніх дверей.

Видалення подряпин на холодильнику LG GA-B409ULCA

Під час перевезення та перебудови, бажано упакувати в особливий матеріал, який захистить від ударів, чіпів, вм’ятин, подряпин та іншої шкоди під час транспортування. Захисна плівка видаляється після доставки до місця призначення. Під час подорожі холодильник повинен бути у вертикальному положенні, зайняти стабільну позицію і не торкайтеся стін автомобіля.

Під час перевезення та перебудови, бажано упакувати в особливий матеріал, який захистить від ударів, чіпів, вм’ятин, подряпин та іншої шкоди під час транспортування.

Також при очищенні холодильника слід звернути увагу на якість та склад миючих засобів та пристроїв. Наприклад, дротяна сеча залишає характерні смаки і шорсткість на металі. Вода, що потрапляє в тріщину, призводить до утворення корозії. Деякі речовини для чищення мають надто виражену експозицію і можуть зашкодити обробці матеріалу.

READ  Як видалити ключ на пральну машину Samsung

Також при очищенні холодильника слід звернути увагу на якість та склад миючих засобів та пристроїв.

Перш ніж запустити холодильник, рекомендується ознайомитись із інструкціями. Як правило, кожен виробник вказує, які агенти обробки підходять для конкретного матеріалу. Для безпечного миття холодильника можна спокійно використовувати неабразивні миючі засоби, соду, мило або оцтовий розчин, а також м’який посудомийний агент.

Для безпечного миття холодильника можна спокійно використовувати неабразивні миючі засоби, соду, мило або оцтовий розчин, а також м’який посудомийний агент.

Наступна консультація спеціальних консультацій допоможе при відновленні роботи з усунення подряпин на поверхні холодильника:

 • Використання хімічних речовин повинна здійснюватися в захисних рукавах та з гарною вентиляцією.
 • Перш ніж використовувати будь-який метод, обробляється площа, повинна бути промита і знежирена.
 • Полірування поверхні. остаточний етап усунення дефектів. Він буде згладити можливі порушення і дасть абсолютну гладкість.
 • Від магнітів на дверях холодильника, сліди залишаються. Усуньте їх допоможе промити мильним розчином або губкою меламіну.
 • Будь-яке витирання поверхонь і полірування повинна бути виконана тільки з серветками без купи.
 • Якщо є не тільки подряпини на поверхні холодильника, але також вм’ятини, а також інші пошкодження, краще звернутися до професіонала, що спеціаліст допомагає відновити зовнішній вигляд пристрою.
 • Екстремальний випадок, коли пошкодження є дуже важливим, і відновлення неможливе. заміна дверей холодильника.
 • Невеликі подряпини можуть бути замасковані на дверцяті магнітів холодильника.

Якщо ви зацікавлені в тому, як видалити невеликі та глибокі подряпини з різних поверхонь та предметів, подивіться на цей розділ.

Як видалити сліди від магнітів

Магніти також маскують пошкодження на дверцяті холодильника, але залишаючи складні плями. Видалити їх допоможе рідкому для промивання окулярів, що містить алкоголь та синтетичні компоненти.

Чисті сліди від магнітів Меламін Губка. Нанесіть на нього рідину посудомийну машину або соду, щоб зміцнити ефект. Є спеціальні інструменти для очищення кухонної техніки. Їх композиція включає відбілювач і барвник.

Видалити забруднення вздовж напрямку текстури холодильника. Ви не можете використовувати абразивні засоби для чищення з агресивною композицією та жорсткими губками.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS