Як видалити тент з пральною машиною LG

Інструкція Як видалити трубчастий нагрівач з пральною машиною

Якщо вода в пральній машині не нагрівається під час прання, то в більшості випадків він повинен змінити нагрівальний елемент. Він називається трубчастою нагрівачем, якщо це несправний, він повинен замінити його. Розглянемо оренду трубчастого нагрівача з пральною машиною LG, Samsung, Candy, Bosch, Indesit та інші популярні бренди.

Крок 2 Ми надаємо доступ до кріплення

Коли ви визначаєте, де знаходиться трубчастий нагрівач у пральній машині, ви можете перейти до розбирання справи. Для цього перше, що потрібно вимкнути техніку від джерела живлення, щоб запобігти впливу електричного струму при заміні нагрівального елемента. Якщо розташування є заднім, вам доведеться додатково відключити дренажну трубу та водопостачання. Також не роблять без зливу води залишків з миття. Ви можете зливати воду через спеціальний фільтр з дренажу або, якщо ви опустить шланг стоку нижче макета тіла машини, який може бути більш проблематичним рішенням.

Далі вийміть задню панель. Якщо його трубчастий нагрівач за нею, все добре, він залишиться, щоб видалити його і замінити те, що ми скажемо нижче. У випадку, якщо вам потрібно видалити передню панель, діяти за наступними інструкціями:

 • Видаліть кришку, яка знаходиться на вершині.
 • Видаліть лоток для миючого засобу. Як правило, він прикріплений до саморекламації та додатково записаний за допомогою засувки, який потрібно ретельно відключити.
 • Від ущільнювача на люк потрібно видалити сталевий обруч. Він тримає весну, що просто потрібно трохи розтягуватися. Після видалення обруча, ретельно демонтаж сам ущільнення, а також дверний блок, з якого ви хочете відключити дроти.
 • Після цього ви можете відкрутити передню панель, яка забезпечена самолюбністю і, можливо, кліпи.
 • Доступ до заміни трубчастого нагрівача надається, ви можете перейти до основного процесу.

Встановіть новий трубчастий нагрівач

При заміні спаленого нагрівального елемента найкращим варіантом буде придбання нової частини від того ж виробника, чий пункт стояв у машині раніше. У цьому випадку розміри трубчастого нагрівача збігаються з посадним гніздом, і в майбутньому не буде труднощів.

Щоб встановити новий нагрівач, це буде необхідно:

Якщо у своїх здібностях немає довіри, то замінити трубчастий нагрівач, найкраще запросити спеціаліста з сервісного центру LG.

Не важко змінити нагрівач, якщо є ідея того, що саме та як зробити:

 • Готується заздалегідь з мастилом, необхідно рясно змащувати гумову ущільнювач, після чого новий нагрівач може бути вставлений на місце;
 • Центральний горіх повинен бути затягнутий і затягнути, щоб затягнути за допомогою ключа;
 • Підключіть термінали до своїх місць;
 • Збирайте корпус машини в зворотному порядку.

Після монтажу автомобіля ви повинні перевірити його на робочу здатність, запуск тестового миття без білизни на високотемпературному режимі. Через 15-20 хвилин торкніться склянки навантажувального люка, і якщо він нагрівався, тоді працює новий трубчастий нагрівач, а ремонт можна вважати завершеним.

На закінчення ми пропонуємо подивитися відео про заміну трубчастого нагрівача в пральній машині LG:

видалити, тент, пральною, машина

Розташування деталей

Спочатку потрібно знати, де є трубчастий нагрівач у пральній машині LG. У машинах цього бренду трубчастий нагрівач розташований нижче резервуара, доступ до нього відкриває через задню стінку корпусу. Тому вам просто потрібно вимкнути машину від комунікацій і повернути його назад до себе. Після того, як пральна машина LG буде адресована вам задню стінку, вона буде залишатися лише для видалення цієї стіни, і ви негайно отримуєте доступ до потрібного елемента.

У цьому випадку ми навіть не запобігаємо приводу, тому що більшість пральних машин LG прямий привід, що означає, що немає приводу ременя і в мамі. Перетворення трубчастого нагрівача пральна машина LG з будь-якою іншою деталією неможливо. Хоча більша частина цієї деталі потопає в глибині мийного танка, два контакти вийшли, до яких багато проводів. І ці контакти розташовані саме в центрі дна резервуара. відкрийте задню стінку пральної машини, і вони виявляться під вашим носом.

READ  Як видалити ключ на пральну машину Samsung

У цьому випадку трубчастий нагрівач має пральну машину, такий бренд, щоб знайти проблем, труднощі можуть виникати, коли він розбирає та встановлює.

Що потрібно для ремонту?

Вся чарівність полягає в тому, що заміна нагрівального елемента в пральній машині такого типу не вимагає значної кількості інструментів, а також матеріали, які ви будете приймати лише новий письмовий трубчастий нагрівач. Тут виникає перше питання: як придбати новий трубчастий нагрівач, щоб це добре, ідеально підійшло і вартість дешево?

Спочатку потрібно оглянути старий предмет для написів та позначень. Якщо деякі букви та цифри вдалося розглянути, перепишіть їх на аркуш паперу, і краще взяти старий нагрівальний елемент і піти з ним безпосередньо до магазину запасних частин для стиралу. Якщо такої можливості, а позначення на старому трубчастому нагрівачі не видно, то визначають принаймні її потужність. Зазвичай потужність нагрівального елемента пральної машини LG 1900 або 1950 Вт, але це трапляється, є автомобілі з трубчастим нагрівачем 2000 Вт.

Ви можете придбати нову запасну частину для пральної машини не тільки у вашому рідному місті або селі. Хороший нагрівальний елемент можна замовити в інтернет-магазині. Тільки будь ласка, не відвідуйте сумнівні сайти, вибирайте лише топ-інтернет-магазини з гарною репутацією. Середня вартість нового трубчастого нагрівача. 10 доларів.

Зазвичай інтернет-магазини запасних частин для пральних машин у видачі пошукової системи знаходяться у верхній лінії.

Тепер про інструменти. Тут немає нічого, оскільки це буде потрібно лише:

видалити, тент, пральною, машина

Де знаходиться трубчастий нагрівач? Причини та ознаки поломки

Ви можете дістатися до нагрівача в шайбі “LG” через задню стіну. Хоча більша частина спіралі приховується всередині корпусу, то контакти виходять. Заплутатися в місці розташування складно, тому що техніка LG відрізняється наявністю прямопривідного мотора. Прямо під резервуар (і двигун, який прикріплений прямо на резервуарі), є елементом.

Основними ознаками розриву трубчастого нагрівача стають відсутністю гарячої води. Це не означає, що після промивання нижньої білизни має бути тепло. Режим ополіскування триває у прохолодній воді для економії електроенергії. Щоб переконатися, що миття проходить без нагрівання, прикріпіть долоню до склянки за 20 хвилин після початку циклу.

Холодне скло означає не нагрівання. Теплий. промивання в гарячій воді.

 • Неякісна вода. “Жорсткість” води визначається кількістю солей калію та магнію. Коли підвищується температура, вони оселилися на елементі. З часом каміння бляшки, стає товщі, перетворюються в масштаб. Теплообмін порушується, а частина, як результат.

Це основні проблеми, завдяки чому відбувається розбивка. Настав час продовжити, щоб замінити нагрівач (трубчастий нагрівач). Почніть з підготовчої роботи.

Як видалити трубчастий нагрівач з пральною машиною LG?

У цьому випадку кузов машин не вимагає сильної розбирання, тому ви можете швидко впоратися з завданням. Вам потрібна викрутка (Cross and rotted), кінцевий ключ на 8. Але перед заміною, дізнайтеся, який трубчастий нагрівач у вашій моделі.

Маркування вказується на самому предметі. Тому краще взяти демонтаж, взяти елемент і перейти до магазину.

Не забувайте, що потужність нового нагрівача повинен відповідати колишньому встановленню. Зазвичай пральна машина “LG” використовує продукти з потужністю від 1900 до 2000 Вт.

Як змінити себе і отримати трубчастий нагрівач з випуску? Початок роботи з підрозділом, не забудьте дотримуватися обладнання безпеки:

Бажано злити залишки води так, щоб коли тіло нахилені, він не потрапляє в основні вузли.

 • Під вилучкою, побачите невелику двері.
 • Відкрий це.
 • Видаліть фільтр.
 • Замініть контейнер, зачекайте водяного каналізації.

Зніміть верхню кришку. Відкрутіть гвинти назад, посуньте панель від себе і видаліть з місця. Тепер відкрутіть болти, які закріплюють задню стінку. Зніміть панель на сторону. Знизу ви побачите висновки частини.

Як витягнути трубчастий нагрівач з пральної машини LG:

Якщо спіральна обіграна кричала, розгляньте це з руками. Забороняється використовувати гострі предмети для очищення, інакше ви можете пошкодити справу. Видаліть термістор. Після цього ви можете докріпити елемент у розчині лимонної кислоти.

Як замінити десять в пральну машину LG, Samsung та інші

Заміна водонагрівача проходить у зворотному порядку:

 • Встановлення та підключення нового трубчастого нагрівача вимагає чистого місця.
 • Змастіть печатку продукту, щоб полегшити його на місці.
 • Як тільки спіраль перетворюється на резервуар, затягніть гайку і підключіть проводку.
видалити, тент, пральною, машина

Все залишилося, щоб встановити і закріпити кришки. Запустіть тестування, щоб переконатися, що вода. Показані деталі ремонту

READ  Що сушіння в пральній машині

Тепер ви знаєте, як змінити нагрівальний елемент у шайбі. Це ремонт середніх труднощів, що знаходиться під владою, щоб витрачати свої руки.

Трубчастий нагрівач спереду

Як ми говорили раніше, часто у всіх моделях трубчастого нагрівача, розташованого за заднім кришкою. Але якщо у вас є пристрій компанії BOSH, LG або Samsung, ви знайдете лише привід для задньої панелі, який прикріплений до двигуна. Сам трубчастий нагрівач розташований попереду, під барабаном. Отже, розгляньте роботу на етапах.

Як видалити десять на пральній машині

Зніміть верхню панель

 • Щоб почати, потрібно видалити верхню кришку. Для цього, відкрутіть два гвинти, які закріплюють кришку. Вони позаду. Вони можуть бути під викруткою хрестового подумця, плоскі або торки. Виявляючи їх, витягніть кришку назад і вийміть його.
 • Потім видаліть лоток для відходів. На його місці також буде 2 гвинти, які потрібно відкрутити. На задній панелі передньої панелі є засувка, яка повинна бути відійдена. Потім вона видаляє.
 • Видалити сталевий обруч і гумове ущільнення Наступним кроком є ​​видалення сталевого обруча, який утримує печатку (гумова манжета) на люті завантаження. Це кільце підтягує звичайну весну дроту. Вам потрібно розтягнути пружину і видалити обруч з печатки.
 • Тепер видаліть гумову ущільнювач.
 • На передній панелі, знизу або спереду, повинні бути самонарізані гвинти, які також потребують відкручування. Залишається видалити кришку. Він може бути доданий додатково кліпси. Таким чином, кришка повинна бути вилучена трохи і знизити.
 • Біля люка є дверний блок. Від цього потрібно відключити дроти. Тепер ви можете видалити панель і перейти до самого трубчастого нагрівача.
 • Контакти Він розташований у нижній частині танка. Негайно в кінці трубчастого нагрівача ви побачите дві термінали потужності, підземний дріт і тепловий сенсорний роз’єм.
 • Спочатку зніміть термінали, заземлення та видалення термічного датчика. Щоб підключити все правильно після заміни, розташування проводів можна пам’ятати або краще фотографувати.
 • Він залишається лише для відкручування гори у вигляді гайки. Візьміть кінець або роговий ключ і відкрутіть гайку, але не до кінця. Натисніть болт всередині трубчастого нагрівача можна видалити.
 • Тепер рухи вгору вниз переміщують трубчастий нагрівач і ретельно витягнути його.
 • Проведіть попередження танка. Всі порошкові залишки, масштаб і решта сміття повинні бути видалені. Тепер вам потрібен заміна трубчастого нагрівача.
 • Купуйте новий трубчастий нагрівач, виштовхуючи маркування першого. Підключіть тепловий датчик до нього та вставте до потрібного місця. Якщо є довідники, вам потрібно потрапити до них і повернути пристрій. Очистіть кріплення гайки, підключіть дроти, вони важливі, щоб не плутати.
 • Останній етап. машина зворотного збору.

Нагрівальний елемент сидіння

От і все. Трубний нагрівач успішно замінено. Оскільки бренд є маркою, кріплення можуть бути в різних місцях, але порядок дії та принцип для всіх.

Перевірте трубчастий нагрівач

Буває, що заміна трубчастого нагрівача не вирішує проблему, тому на етапах розбирання необхідно перевірити самого трубного нагрівача. Ви можете перевірити його з омметром. Якщо пристрій показує нескінченний опір. він спалив. Якщо ні, то вам потрібно перевірити, чи є все за допомогою дротів, немає іншого пошкодження.

Як змінити трубчастий нагрівач у пральній машині LG

Сніданок трубчастого нагрівача нагрівальний елемент досить поширена помилка в пральних машинах. Поливна вода часто містить велику кількість мінеральних солей, при постійному нагріванні води, елемент покритий криками, що значно знижує його життя. В результаті, машина перестає нагрівати воду.

Якщо Tubular Heater вашої пральної машини LG вийшов з ладу, радимо звернутися до Фірмового Сервісу LG, залишивши заявку за телефоном 8-499-677-76-76 (для дзвінків з Москви та Московської області) або за телефоном 8-800-200-76.76 (для дзвінків по Росії). Спеціалісти компанії LG швидко і ефективно відновлюють будь-яку складність. Але якщо ви відчуваєте себе майстром усіх рук, і ви хочете взяти розрив, ми підготували покрокові інструкції для вас, як замінити трубчастий нагрівач у пральній машині LG.

Заміна Tubular Нагрівач у пральній машині LG: крок за кроком інструкції

Змінити несправний трубчастий нагрівач у пральній машині LG, і не вдаючись до служби майстра. Переважна більшість моделей LG мають прямий привід, що означає відсутність приводного поясу, який може запобігти при заміні трубчастого нагрівача.

READ  Як вимкнути AquaStop у пральну машину

Заміна засмаги в пральну машину LG | Майстер-плюс.com.Ua

 • Перш ніж почати замінити трубчастий нагрівач, переконайтеся, що ваша пральна машина вимкнена з мережі. Випуск води і відключіть основні та зливні шланги.
 • У пральних машинах LG, нагрівальний елемент знаходиться під резервуаром, що дозволяє легко змінювати трубчастий нагрівач.
 • Зніміть задню панель пральної машини (він зазвичай прикріплений болтами або гвинтами).
 • Ви побачите за межами трубчастого нагрівача з зовнішніми контактами в нижній частині стіни танка.
 • Видалити з трубчастим нагрівачем дроти. Перед вами ви можете зробити знімок свого розташування на смартфоні, щоб при встановленні елемента на місці, не помиляючись.
 • Відпустіть гайку на центрі трубчастого нагрівача, щоб він тримався в кінці нитки. Покласти його всередину з шпилькою.
 • Тепер ви можете отримати трубчастий нагрівач. Це полегшить, якщо ви обережно ставите предмет з викруткою або ножем. Пам’ятайте, що поверхня елемента, контакти та місця для посадки дуже вразливі до механічних пошкоджень, тому вам потрібно діяти повільно і обережно.

Як встановити трубчастий нагрівач у пральній машині LG

 • Перед тим, як продовжити заміну елемента, підготуйте місце посадки, очищаючи його від отложений та бруду.
 • Змастіть сидіння, ущільнення та елемент, будь-яким мастилом для технічних деталей.
 • Обережно покладіть новий трубчастий нагрівач на місці.
 • Затягніть гайку і затягніть його ключем.
 • Підключіть термінали та дроти.
 • Зібрати тіло машини, після чого ми перетворюємо машину без білизни на високотемпературному режимі. Переконайтеся, чи працює новий трубчастий нагрівач у вашій пральній машині LG, ви можете, торкнутися після 15 хвилин, миття до склянки завантажувального люка: він повинен бути теплим.

До нового трубчастого нагрівача служив протягом тривалого часу, потрібно правильно вибрати елемент. Обережно вивчайте технічну підтримку пральної машини та визначають потужність елемента. Для пральних машин LG, індикатор, як правило, 1900-1950 Вт, але для деяких моделей потужність може бути 2кВт.

Якщо з якоїсь причини ви не можете побачити дані в технічній службі, ви можете з’ясувати інформацію та на самому нагрівальному елементі: маркування можна застосувати до нього. Це ці значення, які допоможуть не помилятися при покупці та виборі цієї частини, яка підійде ваша пральна машина LG.

Купуйте трубчастий нагрівач у сервісному центрі LG, у спеціалізованому магазині запасних частин або інтернет-магазину. Експерти рекомендують не придбати деталі з рук і більш екс-використовуваних.

Як виглядає цей елемент?

Помилка початківців майстрів полягає в тому, що вони починають шукати в рекламних банерах зигзагового трубного трубного нагрівача. Нагрівальний елемент насправді виглядає так, але він не працює цього опису. Справа в тому, що спіраль приховано глибоко під танком і прихованим від цікавих очей.

Пральна машина LG не виняток. Після видалення задньої панелі і звертаючи увагу на нижню частину задньої стінки танка, ви можете побачити зовнішні контакти трубчастого нагрівача. Ось контакти термічного датчика. Ще однією особливістю нагрівального елемента є підлегка проводка, тому важко заплутати елемент з іншими частинами пристрою.

Рекомендується зробити знімок трубчастого нагрівача, щоб виправити розташування дротів і уникнути помилок при підключенні.

Але знайдіть трубчастий нагрівач. половина. Не менш важливо правильно отримати елемент, щоб не пошкодити свої контакти, тіло і сидіння. Якщо коротко коротко, послідовність дій полягає в наступному:

 • Ми звільняємо проводку, не забуваючи про маркування;
 • Послабити центральний горіх;
 • Ми беремо товар для корпусу та починаємо ризикувати обережно, видаляючи з кріплень;
 • Повільно витягніть трубчастий нагрівач, намагаючись не торкатися контактів.

При обробці трубчастого нагрівача повинно бути надзвичайно обережним. Як правило, контакти та поверхня дуже вразливі до механічних пошкоджень, а новий елемент дорогий. Не забувайте про підготовку до подальшої установки та ретельно очистив посадку з отложений та бруду. Якщо ви робите все правильно, то після заміни нагрівального елемента буде служити довгий час і належним чином.

About the author

| Denial of responsibility | Contacts |RSS